PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در باره دستمزد ویرایش قالبهای مانستر

ila
25-03-2013, 13:14
با سلام جند سوال
من برای یک نفری که بهم یکی از قالبهای مانستر رو ( فلش ) رو داده تا ویرایش کنم و فارسی کنم براش و نوشته وها و بعضی از تصاویر و لوگوها رو براش عوص کنم
میخوااستم ببینم اولا این کار در حیطه حرفه ای ایرادی داره یا نه؟
چون من معمولا قالبها و سایتهای فلشی که میسازم کار خودم هست و از جایی کپی نمیگیرم ولی این خیلی از این قالب خوشش اومده و میخواد شبیه این بشه
بعد چون معنولا زیر وب سایتهایی که میسارم مینوسم دیزاین بای فلانی برای این چور کارها معمولا چی مینویسند؟ دیگه چون طراحی با من نبوده درست نیست بنویسم دیزاین بای..معمولا چی باید بنویسم؟ ادبت بای....ترجمه شده بای؟...یا چی ممنون
بعد هزینه این جور کارها معمولا چه قدره ؟ بالای ۱ میلیون؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

dracula_killer
25-03-2013, 14:59
والا اینجا که ایرانه دوست من
پس کپی رایت و این حرفا رو بیخیال
اما اگه از لحاظ انسانی اگه میخوای پیش وجدان خودت آروم باشی در انتهای فوتر یه خط اضافه کن translated & edited by فلانی...
واسه قیمت هم واقعا ببین خودت چقدر پاش زحمت کشیدی.انصافا چون قالب رو خودت نساختی 1تومن پول زیادیه.

ila
25-03-2013, 18:11
اون که صد در صد قیمت بالاییه ولی میخوام بدون عرفش چه قدره نمیخوام خیلی پول بابامو بگیرم و نمیخوام هم خیلی ارزون باشه معمولش
همین
ممنون میشم یه قیمت متعارفی رو بگید

dracula_killer
25-03-2013, 22:51
چون فلش هست و فلش هم کار می بره نسبت به تکنولوژی های دیگه به نظرم بین 50-100 قیمت خوبیه.البته این عرفش نیست.چیزیه که اگه من بودم می گرفتمه