PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل profile

REZAHOSEYNGANI
23-03-2013, 23:56
سلام.دوستان من مشکلی دارم!
من کله حافظه xboxام رو فرمت کردم.الانم کل پروفایل و سیو و ... پاک شده!
چطوری پروفایلم رو برگردونم؟
اکانت xboxlive ام هم پاک شده؟
ممنون!

REZAHOSEYNGANI
24-03-2013, 11:12
آقا کسی نیست؟

Reza31001
24-03-2013, 12:02
پروفایلهای رو کنسول رو که میتونی فراموش کنی!

برای پروفایل لایوت با همون گیمرتگ وصل شو به لایو و

You can download your Xbox LIVE gamertag to any console. Here’s how:

Press the Xbox Guide button on your controller (large X button in the center of your controller).
Select Download Profile.Note Not seeing Download Profile? Press X to sign out of your profile.
Enter the Microsoft account associated with your Xbox LIVE gamertag. If you don’t know your Microsoft account or password, see Find your Microsoft account or password ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).Note “Microsoft account” is the new name for what used to be called “Windows Live ID.” It’s the email address and password you use to sign in to Microsoft services (including Xbox LIVE). Find out more ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).
Now, enter your Microsoft account password.Note If your account is an Xbox LIVE child account, the parent’s Microsoft account information is required to download the profile.
Select the storage device for your profile (for example, Hard Drive).Your profile will begin downloading. Once your profile is downloaded, you can choose whether or not you want to require your Microsoft account password to sign into your profile.

Delete Xbox Profile | Download Xbox Profile | Move Xbox Profile ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

REZAHOSEYNGANI
24-03-2013, 12:11
آقا ممنون.اما من میخواسم region اکانتم رو بفهمم به همین دلیل به xbox.com رفتم و با اکانت مایکروسافتم وارد لایو شدم.اما گفت باید یه اکانت لایو بسازی!
الان اکانت جدید جایگزین اکانت اصلی لایو شده!
ولی اون اکانت اصلی سره جاشه.نمیدونم چجوری واردش بشم!
این آدرس اکانت اصلی هست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینم اکانت جایگزینه!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Reza31001
24-03-2013, 12:20
خوب ایمیلش که یادت هست
باید با همون ایمیل وارد شی
با یه ایمیل که فکر نکنم دو تا اکانت بشه ساخت
خارج شو با ایمیل اولت وارد شو

ضمنا:
Change Xbox account region ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

REZAHOSEYNGANI
24-03-2013, 12:25
خوب ایمیلش که یادت هست
باید با همون ایمیل وارد شی
با یه ایمیل که فکر نکنم دو تا اکانت بشه ساخت
خارج شو با ایمیل اولت وارد شو

ضمنا:
Change Xbox account region ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خب مشکل همینجاست!
من با ایمیلم که وارد میشم اون اکانت میاد!

Reza31001
24-03-2013, 12:36
حتما اول با کنسول وصل شدی و اون اکانت رو ساختی حالا همون شده گیمر تگت

با کنسول امتحان کن
وصل شو به لایو از این پروفایل دومی خارج شو ببین میتونی با اون اولی لاگین کنی تو لایو یا نه
اگه بشه که حله بعد میتونی پروفایل رو دانلود کنی

REZAHOSEYNGANI
24-03-2013, 12:42
حتما اول با کنسول وصل شدی و اون اکانت رو ساختی حالا همون شده گیمر تگت

با کنسول امتحان کن
وصل شو به لایو از این پروفایل دومی خارج شو ببین میتونی با اون اولی لاگین کنی تو لایو یا نه
اگه بشه که حله بعد میتونی پروفایل رو دانلود کنی
سلام.با کنسول هم نمیشه!اون گیمر تگ نمیاد
دانلود هم که میخوام بکنم میگه اکانت مایکروسافت رو بده منم که میدم همون اکانت جایگزین رو میده!
راستی من موقع ثبت نام توی سایت region رو تغییر دادم.این کار تاثیری داره؟
مثلا میرم توی اکانت مایکروسافت یه اکانت GB هست یا همون انگلیس یه اکانت US یا همون آمریکا!

REZAHOSEYNGANI
24-03-2013, 15:13
آقا من با پشتیبانی xbox داشتم صبحت میکردم گفت هیچ راهی برای بازیابی پروفایل ایکس باکس لایوت نیست!
اما واسه پروفایل اصلیت چرا هست!

Reza31001
24-03-2013, 15:14
آفرین
از اولم باید با پشتیبانی خود ماکرو صحبت میکردی:n02:

REZAHOSEYNGANI
24-03-2013, 15:29
صحبت کردم.قضیه رو گفتم که من هرچی ایمیل آدرس و اکانت رو میزنم یه اکانت دیگه باز میشه!
گفتت حتما توی اکانت ایمیلت تغییر کرده!
گفتم خب چطوری بفهمم چه ایمیلی هست,گفت راهی نداره جزو حریم شخصیه!
الانم دارم با یکی دیگه درباره هارد صحبت میکنم میگه باید پروفایلت رو دانلود کنی!
منم قضیه رو بهش گفتم.الان میگه کجا زندگی میکنی گفتم ایران!