PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مدیریت باشگاه داری آنلاین با پاور پلی منیجر-متفاوت ترین بازی مدیریتی که تا به حال دیده اید

f.majidi
23-03-2013, 00:26
مدیریت باشگاه داری آنلاین با پاور پلی منیجر-متفاوت ترین بازی مدیریتی که تا به حال دیده اید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوستان امروز می خوام یک بازی فوق العاده زیبا رو بهتون معرفی کنم....

شاید شما با شنیدن نام باشگاه یاد باشگاه فوتبال بیفتید،اما در این بازی نه تنها شما میتونید با تیم فوتبال وارد مسابقات بشید،بلکه می تونید انواع تیم ها از جمله:والیبال،بسکتبال،هاکی �هند بال و ... در مسابقات و لیگ ها شرکت کنید.

این بازی دارای لیگ های مختلفی است.

برای مثال در بخش تیمداری فوتبال شما ابتدا در لیگ دسته سوم(ایران) هستید در این لیگ علاوه این که در لیگ بازی دارید در کنارش جام حذفی رو هم دارید وبا پیشرفت شما و رسیدن به لیگ برتر شما می تونید به عنوان نماینده ایران در چمپیونر لیگ،جام باشگاه های جهان و جام های دیگر شرکت کنید و در تورومنت های مختلف از شما دعوت به عمل میاد،همچین شما در این بازی می تونید به عنوان کاندیدا برای سر مربی گری تیم ملی کشور(ایران) هم انتخاب بشید و سکان هدایت تیم ملی رو بر عهده بگیرید یا می تونید به عنوان دستیار در خدمت تیم ملی باشید. این بازی پیشرفته ترین بازی باشگاه داری د تیم داری در حال حاضر می باشد و از لحاظ گرافیک و کیفیت از بازی های هم رده خود به دلایلی که بالا گفتم بسیار جلو است

این بازی دارای امکانات دیگه هم هست که اگر بخوام توضیح بدم بسیار طولانی میشه از جمله این امکانات:

ساخت آکادمی برای جذب بازیکن
تراسفر کردن بازیکن
مصاحبه با رسانه ها
انتخاب تاکتیک های مختلف تیمی و ...

پیشنهاد می کنم اگر علاقه مند به بازی های مدیریتی و باشگاه داری می باشید حتما این بازی رو تجربه کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لینک عضویت بازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])