PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Hearthstone : Heroes of Warcarft

hossein2801
22-03-2013, 19:22
این بازی انلاین ftp به سبک ارکید سرگرم کننده بر اساس wow tcg طراحی شده که در مرحله اول با ۳۰۰ کارت شروع میشود

Free to play online collectible card game.
Opt in to beta in your Battle.net account management!
Beta begins this summer, with release this year.
Playable on PC, Mac, and iPad.
The game will be easy to pick up, but have a good amount of depth and complexity.
The board is 3D, with lots of animations to make gameplay more exciting.
There will be over 300 cards with the initial launch You can purchase more card packs for roughly $1 per five cards, or slowly earn them through gameplay.
There will be Basic and Expert cards, with Expert cards being broken down into categories like Common, Rare, Epic, and Legendary.
You’re guaranteed to receive at least one card of rare or better quality per pack.
Each card in the pack also has a chance to upgrade to a “Golden” version of the same card.
Disenchant cards that you don't want to receive dust, which is used to craft new cards.
There is a deck builder, which can build decks for you, or you can build your own.
The game will be a 1v1 game using Battle.net matchmaking.
Playing will allow you to earn medals every week.
You can also play against AI at different levels of difficulty.
Any purchases you made during the beta will be credited back to you in the form of new, unopened card packs at launch.

بتا در تابستان شروع و ریلیز هم برای امسال در نظر گرفته شده

برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Arrowtic
22-03-2013, 19:31
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Hearthstone یک بازی مالتی پلیر رایگان TCG است که هر کسی از آن لذت خواهد برد . پلیر ها میتوانند یکی از 9 هیرو(قهرمان) Warcraft را انتخاب کرده و به صورت نوبتی با یکدیگر به نبرد بپردازند . این بازی برای پلتفرم های PC , Mac و iPad در دسترس خواهد بود .
بازی دارای Deck های از پیش ساخته شده و صدها کارت کشف نشده است که میتوانید آن ها را بخرید و یا خودتان بسازید . مجموعه کارت های شما هیچ وقت تمام نخواهند شد . تا این لحظه بیش از 475 کارت معرفی شده اند .
پلیر نیازی نیست که با این سبک بازی و یا داستان وارکرفت آشنا باشد چرا که بازی آموزشی کاملا خواهد داشت و همه چیز را یاد خواهد داد .
برای به دست آوردن کارت های جدید پلیر ها باید Card Pack داشته باشند که هم از طریق پول واقعی و هم از طریق بازی کردن قابل به دست آوردن است .

لیست هیرو های بازی :

Malfurion Stormrage
Rexxar
Jaina Proudmoore
Uther the Lightbringer
Anduin Wrynn
Valeera Sanguinar
Thrall
Gul'dan
Garrosh Hellscream

انواع کارت ها :

Spell ها
Equipment ها
Minion ها

توانایی ها(Abilities) : هر کارتی بر روی دشمن تاثیری میتونه بذاره که در زیر لیستشون رو می بینید :

Battlecry : عملکرد ذکر شده در کارت در هنگام استفاده از کارت فعال می شود .

Charge : در نوبتی که این کارت استفاده بشه , Minion توانایی حمله کردن پیدا می کنه .

Choose One : در نوبتی که از این کارت ها استفاده بشه , پلیر میتونه به دلخواه یکی از عملکرد های کارت رو فعال کنه و از اون استفاده کنه .

Combo : کارت انتخاب شده در حالتی میتونه فعال بشه که در این نوبت قبل از اون کارت دیگه ای هم زده شده باشه .

Deathrattle : وقتی که کارت از بازی حذف بشه قابلیت اون فعال میشه .

Enrage : این کارت در صورت آسیب دیدن Minion فعال می شود .

Freeze : در این حالت Minion انتخاب شده در نوبت بعد توانایی حمله نخواهد داشت .

Overload : بعد از استفاده از این کارت ها , در نوبت بعد مانای شما کمتر خواهد بود .

Secret : این کارت ها در شرایط خاصی فعال می شوند . حریف میتواند ببیند که شما کارت Secret دارید اما توانایی دیدن شرایط مورد نیاز آن را ندارد .

Silence : تمامی Buff ها و Debuff های موجود هدف تا زمانی که زنده است کار نخواهند کرد .

Stealth : موجوداتی که این قابلیت روی آن ها فعال است , تا زمانی که به کسی حمله نکرده اند نمیتوانند توسط دشمن مورد هدف قرار بگیرند .

Spell Power : دمیج اسپل ها را افزایش می دهد .

Summon : یک موجود زیردست شما ایجاد می کند .

Taunt : اگر دشمنی در حال حمله است , باید به اجبار به یکی از موجودات دارای Taunt حمله کند و تا وقتی که این موجودات کشته نشده اند اجازه حمله به بقیه را ندارد .

Transform : یک Minion را به یک موجود دیگر تبدیل می کند.(برگشت پذیر نیست)

Windfury : موجودات دارای این قابلیت می توانند در نوبت , دو بار حمله کنند .

Divine Shield : موجودی که دارای این توانایی باشد , مقداری دمیج را از حمله بعدی Ignore کرده و دریافت نمی کند .

مود های بازی :

Practice Mode : در این مود پلیر ها با AI مبارزه خواهند کرد و در طول مود می توانند هیروهای جدید و Card Pack آزاد کنند .
Play Mode : در این مود پلیرها با مبارزه با دیگر پلیر ها , Medal Ranking خود که میزان توانایی و همچنین قدرت حریفانشان را تعیین می کند را افزایش میدهند(MMR) و در این حین Card Pack نیز به دست می آورند .
The Forge : در این مود پلیر ها Deck دلخواه خود(کارت هایی که بازی با آن ها شروع میشود و شامل 30 کارت است) را ساخته و با دیگر پلیر هایی که Deck جدید ساخته اند وارد نبرد شده و در این حین Card Pack نیز به دست می آورند .
Collection Manager : در این مود , پلیر ها به جستجو در کارت های خود می پردازند و Deck های خود را می سازند . آن ها میتوانند کارت ها را نابود کرده و مواد اولیه به دست بیاورند و با ترکیب این مواد اولیه کارت های جدید بسازند .

اسکرین شاتی از بازی :

اسکرین شات های بیشتر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ویکی بازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سایت رسمی بازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ترجمه و جمع آوری اطلاعات از خودم

hossein2801
22-03-2013, 19:34
این بازی هم تحریم هستیم توش نه؟(سایتش وا نمیشه)
مدتیه که چیز پی ان هم کار نمیکنه در نتیجه چطور میشه بازی کرد؟

اره اینم همچون wow‌سرورای مجزای eu us داره و به battlenet هم متصله و ما هم تحریمیم

Arrowtic
22-03-2013, 21:29
سایت های خبری همه شروع کردن به پخش اخبار بازی و بازی داره به شدت هایپ میشه:

Hearthstone یک بازی در سبک TCG است که در دنیای World of Warcraft اتفاق میفتد.در این بازی پلیر ها به عنوان یکی از Class های WoW بازی میکنند در هنگام ریلیز 300 کارت وجود خواهند داشت و پلیرها در طول بازی کارت های بیشتری به دست می آورند یا پک های 5 تایی را خریداری میکنند.
مانند سیستم Loot در WoW ,کارت ها در کیفیت های متفاوت Uncommon,Common,Rare,Epic و Legendary عرضه خواهند شد.بازی همچنین سیستم ساخت Deck (میز کارت ها در بازی های TCG) به نام The Forge را هم در خود خواهد داشت که افراد میتوانند در آن کارت هایی که نمیخواهند را Disenchant کنند و از مواد به دست آمده کارت های جدید بسازند.
گفته میشود که Open Beta ی بازی در حدود تابستان و خود آن تا آخر امسال منتشر میشود.

MMOBOMB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Arrowtic
04-06-2013, 22:45
سایت بازی رو مدتیه(از وقتی بلیزارد تحریمه ایرانو برداشت) میشه باز کرد .
مطالب بازی رو ترجمه کردم و توی پست دوم گذاشتم .

درضمن نام تاپیک به Hearthstone : Heroes of Warcraft تغییر یافت .

Iloveu-ALL
04-06-2013, 23:42
این بازی مینی گیم world of warcraft ـه؟

Arrowtic
04-06-2013, 23:50
نه , یک بازی در سبک TCG هست(Trading Card Game) که بر اساس Warcraft ساخته شده و سبکش کلا با WoW فرق داره . اون MMORPG بود .
در این سبک میشه به Yu Gi Oh! و Carte و Duel of Champions (که تاپیکشو امروز زدم) اشاره کرد . یو گی اوه هم تاپیک داره در انجمن اتفاقا .

MrSeRiouS
05-06-2013, 13:26
از قرار معلوم بازی های با این سبک این روزها خیلی طرفدار پیدا کرده ... :8:
این بازی به دانلود هم نیاز داره ، عایا ؟
اگه نیاز داره چه حجمی رو باید دانلود کرد ؟ ( ببخشید اگه متن رو حوصله نداشتم بخونم :45: )

Arrowtic
05-06-2013, 13:54
بازی هنوز عرضه نشده .

Iloveu-ALL
05-06-2013, 14:23
از اون جایی که Blizzard تو سبک های خودش تقریبا حرف اول رو میزنه! این بازی هم وقتی بیاد !Yu Gi Oh و Carte و Might & Magic - Duel of Champions رو راحت قورت میده

Arrowtic
09-11-2013, 06:25
در BlizzCon اعلام شده در دسامبر بازی میره توی Open Beta .

IIIXSubZeroXIII
10-11-2013, 11:10
تنها چیزی که میتونم بگم اینه AWESOME
وقتی میشینم پای بازی دیگه گذر زمانو متوجه نمیشم :n12:
(البته باید wow باز باشی تا بیشترین لذتو از بازی ببری)
:n12: Blizzard :n12:

morswow
11-11-2013, 22:53
سلام .
میشه یکی بگه از کجا میشه دانلودش کرد!!!!!!
رفتم سایتی که داده بودید ولی خبری از دانلود نبود!

Arrowtic
12-11-2013, 07:15
بازی هنوز منتشر نشده . دسامبر همین سال Open Beta شروع میشه .

saeedA144
06-12-2013, 21:21
سلام .
میشه یکی بگه از کجا میشه دانلودش کرد!!!!!!
رفتم سایتی که داده بودید ولی خبری از دانلود نبود!
سلام
اول باید تو battle.net اکانت بسازید بعد برای تست بتاش sign up کنین
اگه خوش شانس بودین beta key براتون میفرستن بعد میتونید از تو اکانتتون بازیو دانلود کنید
البته این بازی خیلی جذابه و اعتیاد آوره و گذر زمان توش حس نمیشه!

JIGSA
12-12-2013, 17:26
خیلی باحاله .
واقعا آدم اصلا گذر زمان رو نمیفهمه. من دیشب که دانلود بازی تموم شد شروع کردم یه لحظه دیدم ساعت 4 صبحه.
در کل ما خوش شانس بودیم که Beta بهمون دادن.
خدا کنه برای Heroes of the Storm هم بتا به من بدن که بیصبرانه منتظرشم

Arrowtic
12-12-2013, 17:37
از نظر پیچیدگی در چه حده ؟ بعضی TCG ها الکی سختن و بعضی هم الکی راحت . این چه طوریه ؟ آیا Easy to learn , hard to master هست ؟

JIGSA
12-12-2013, 22:56
خیلی خوبه. شما به مرور زمان لول آپ میشین و کارت ها اسپل های جدید براتون باز میشه. پس خیلی راحت یاد میگیرین.

Arrowtic
22-01-2014, 18:09
بازی رفت تو اوپن بتا .

IIIXSubZeroXIII
24-01-2014, 15:30
خوب legendary هارو رو کنین ببینیم :n02:
امیر با تو ام بدو :خخخ
fierce#2649

Arrowtic
24-01-2014, 21:53
خیلی دوست دارم بازی کنم ولی متاسفانه مدتیه به قدری مشغله دارم که وقت بازی نیست . همون دوتا2 رو هم هفته ای یکی دو دست می زنم :n03:
ولی خوب میذارم دانلود شه برای وقتی که سرم خلوت شه !

ویرایش : دانلود شد ، امروز ظهر یه کم وقت دارم یه تستی می زنم .

Arrowtic
25-01-2014, 16:49
خوب بازی محشره ! الآن سریع یه دست زدم بعد از رد کردن آموزشی ها .
اسمم هم Arrowtic .

ezio7
28-01-2014, 20:02
بازی فوق العادس اصن مگه میشه بلیزارد بازی بد بزنه فقط به نظرم یه کم pay to win ه چون اگه بخوای فری کارت های اپیک و لجندری رو باز کنی باید حداقل 10 برابر اونی که پول میده تایم بذاری ولی اگه یه deck خوب بچینی تا رنک 10 هم میشه با کارت های فری رفت بعدش دیگه خیلی سخت میشه
اسم من هم msd7372

Arrowtic
28-01-2014, 21:37
10 برابر ؟ من فعلا با هی بازی کردن و کوئست رفتن کلی Gold جمع کردم چندین پک خریدم .
در بین TCG ها این یک بازی عادلانه واقعی هست ! کافیه Duel of Champions بزنید تا ببینید چی بگم . اینجا پک هم با پول واقعی و هم گلد .(اونم فقط 100 گلد)
اونجا پک های شاخش طوری بودن صبح تا شب بازی می کردی یک ماه بازم طول می کشید جمع آوری پولش .
در وصف Hearthstone این جمله کافیه : همه میدونن من چه قدر Dota 2 رو دوست دارم و جز محبوب ترین بازیای عمرمه . از وقتی نشستم پای Hearthstone یک دست هم دوتا نزدم ! 3 روز شده تا الآن که به استیم نگاهم ننداختم دیگه !

ezio7
28-01-2014, 22:31
10 برابر ؟ من فعلا با هی بازی کردن و کوئست رفتن کلی Gold جمع کردم چندین پک خریدم .
در بین TCG ها این یک بازی عادلانه واقعی هست ! کافیه Duel of Champions بزنید تا ببینید چی بگم . اینجا پک هم با پول واقعی و هم گلد .(اونم فقط 100 گلد)
اونجا پک های شاخش طوری بودن صبح تا شب بازی می کردی یک ماه بازم طول می کشید جمع آوری پولش .
در وصف Hearthstone این جمله کافیه : همه میدونن من چه قدر Dota 2 رو دوست دارم و جز محبوب ترین بازیای عمرمه . از وقتی نشستم پای Hearthstone یک دست هم دوتا نزدم ! 3 روز شده تا الآن که به استیم نگاهم ننداختم دیگه !
آره درسته اول بازی ممکه بتونی خوب گلد جمع کنی و چنتا پک هم بخری ولی این واسه همون چنتا کوست اوله حدود 600-700 تا گلد میشه جمع کرد بعد اون دیگه فقط کوست های دیلی میده روزی 1 دونه که 40 گلد داره هر کدوم
بعد شما اگه بری رنک 11-12 میبینی همه حداقل 4-5 تا کارت اپیک و لجندری دارن که یکیش به تنهایی میتونه بازیو از این رو به اون رو کنه
+ تو پک هایی که خریداری میشه شانس دراپ اپیک 4.5% و لجندری 1.1% هستش تازه اونم اصن معلوم نیست کارتی که میده به دردت بخوره
پس عملا اگه یه کارت خاص رو بخوای امکانش نزدیک صفره که بتونی شانسی گیرش بیاری پس مجبوری خودت بسازیش واسه این میگم 10 برابر اونی که پول میده باید بازی کنی تا به مقدار نیازت arcane dust جمع کنی
با همه اینا من هنوز میگم جزو بهترینای tcg ه و از اون مهمتر کاملا easy to learn هستش و تازه هم که وارد open beta شده همه میتونن دانلود کنن با حجم کمش کسی خوشش هم نیومد چیزی رو از دست نداده

یه راهنمایی هم واسه اونایی که تازه بازیو شروع کردن یا میخوان بکنن:
به هیچ وجه گلدتونو واسه خرید پک نذارید و باش آرنا برید هر آرنا 150 تا گلد میگیره و بسته به تعداد برد ها اخرش بهتون جایزه میده هر دور ارنا وقتی تموم میشه که 3 تا ببازید بیشترین برد هم 12 تاس که بهترین جایزه رو میده خوبیش اینه که اگه هیچی هم نبرید باز یه پک میگیرید + 25 تا گلد یا داست که میشه 125 تا و چیز زیادی از دست نمیدین این حالتیه که هیچی نبرده باشین با 3-4 تا برد که راحت میشه بدست آورد ارزش بیشتر از پولی که دادین میشه این راهنما رو هم بخونید قبل شروع خیلی کمک میکنه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Arrowtic
29-01-2014, 06:43
مگه میشه یه نفر با پول واقعی یه کارت مشخص بخره ؟
اگه نه که از این نظر رایگان ها با پولی ها برابرن و شانس دراپ واسه هر دو کمه . درسته فری ها سخت تره واسشون ولی نه خیلی سخت تر(در مقایسه با TCG های دیگه) و با کمی Grind کردن میتونن گلد مورد نیازشون رو جمع کنن . در حالی که توی بقیه TCG ها اینطور نیست .
Hearthstone فکر کنم 5 ـمین TCG آنلاین هست که دارم می زنم و در مقایسه با 4 تای دیگه از نظر p2w بودن بسیار پایین تره و میشه با Grind کمتر نسبت به بقیه گلد مورد نیاز جمع کرد .
در کل بازی همه ی موارد مورد نیاز برای p2w شدن رو نداره مثلا Skill هنوز مهم ترینه ، همه چیز با Grind کم قابل خریدنه . چیزی که میشه گفت گریند باز رو نسبت به بقیه کم کرده و خیلی کمک کرده که از این لحاظ از بقیه رقبا بهتر باشه ، مورد زیره :

10gold is awarded for every 3 games won in Play mode, up to a maximum of 100 gold per day

توی بازی های دیگه در این سبک تنها راه در اوردن گلد کوئست و لول آپ ـه که مقدارشون مثل اینجا نیست و باید 10 ها برابر Hearthstone بازی کرد تا با این پول یه پک متوسط خرید .(اونجا پک ها انوع دارن و پک های شاخ وحشتناک گرونن و خریدشون تقریبا غیر ممکنه !)
به نظرتون این Golden Card ها رو چه کنم ؟ Disenchant نکنم برن ؟

IIIXSubZeroXIII
29-01-2014, 10:29
مگه میشه یه نفر با پول واقعی یه کارت مشخص بخره ؟
اگه نه که از این نظر رایگان ها با پولی ها برابرن و شانس دراپ واسه هر دو کمه . درسته فری ها سخت تره واسشون ولی نه خیلی سخت تر(در مقایسه با TCG های دیگه) و با کمی Grind کردن میتونن گلد مورد نیازشون رو جمع کنن . در حالی که توی بقیه TCG ها اینطور نیست .
Hearthstone فکر کنم 5 ـمین TCG آنلاین هست که دارم می زنم و در مقایسه با 4 تای دیگه از نظر p2w بودن بسیار پایین تره و میشه با Grind کمتر نسبت به بقیه گلد مورد نیاز جمع کرد .
در کل بازی همه ی موارد مورد نیاز برای p2w شدن رو نداره مثلا Skill هنوز مهم ترینه ، همه چیز با Grind کم قابل خریدنه . چیزی که میشه گفت گریند باز رو نسبت به بقیه کم کرده و خیلی کمک کرده که از این لحاظ از بقیه رقبا بهتر باشه ، مورد زیره :
توی بازی های دیگه در این سبک تنها راه در اوردن گلد کوئست و لول آپ ـه که مقدارشون مثل اینجا نیست و باید 10 ها برابر Hearthstone بازی کرد تا با این پول یه پک متوسط خرید .(اونجا پک ها انوع دارن و پک های شاخ وحشتناک گرونن و خریدشون تقریبا غیر ممکنه !)
به نظرتون این Golden Card ها رو چه کنم ؟ Disenchant نکنم برن ؟
کارت مشخص نمیشه خرید ولی کسی که 40 تا پک میخره کلی dust گیرش میاد .
اگه basic ه که نمیشه dischant کرد اگه expert ه و نداریش و لازم داریش نگه دار در غیر ایتصورت dischant کن بره!
------------
من یه Sylvanas گلد داشتم با تغییرات پچ جدید dischant کردمش و ragnaros و ysera رو ساختم ولی جای خالی sylvanas حس میشه شدید :n02:
640 تا dust میخوام برشگردونم به میادین :n02:

hadi_gamer
29-01-2014, 11:48
سلام
من دارم بازی رو دانلود میکنم.احتمالا فردا میام ببینم چجوریه بازیش.

D,Freeman
29-01-2014, 12:09
یه سوال برام پیش اومده....این بازی هم مثل LOL سرورهای مجزا داره؟ اگه بله دوستان اینجا بیشتر تو کدوم سرور هستن؟
پ.ن: نصفش تازه دانلود شده! :n29:

hadi_gamer
29-01-2014, 14:03
یه سوال برام پیش اومده....این بازی هم مثل LOL سرورهای مجزا داره؟ اگه بله دوستان اینجا بیشتر تو کدوم سرور هستن؟
بله سرورهای جدا داره.تقریبا همه بچه ها سرور اروپا هستن تو بلیزارد.

ezio7
29-01-2014, 18:05

نه مثل lol و wow نیست که سرور امریکا و اروپاش جدا باشه همه با همن ولی تو تنظیماتش یه گزینه داره که اگه فعالش کنی میگرده حریفای نزدیکت رو انتخاب میکنه

درباره de به نظرم هیچ کارتی رو de نکنید چون بلاخره یه روز همون کارتو مجبورید با چند برابر بسازید فقط در صورتی که از یه کارت بیشتر از 2 تا یا مثلا هم golden هم normal رو داشتید اضافی هاشو de بزنید

ezio7
29-01-2014, 18:22
اگه بازیو گرفتید battletag تون رو بذارید با هم بازی کنیم
مال من msd7372#1143 اد کنید

izon_2007
30-01-2014, 08:31
بچه ها این بازی رایگانه؟؟؟ یعنی نسخه کاملش هم بیاد رایگان میمونه؟؟؟

Arrowtic
30-01-2014, 12:35
رایگان هست و رایگان خواهد موند .
عملا اوپن بتا همون نسخه کامله و دیگه Wipe نخواهد داشت .

hadi_gamer
30-01-2014, 20:06
سلام.من امروز دانلود کردم.پسر بازیش عالیه.واقعا آدم رو میخکوب میکنه.فوق العادس.
بتل تگ من hadi#2162

D,Freeman
30-01-2014, 20:44
بتل تگ من Drag0n#22427
تازه تونستم یه دونه هیرو رو باز کنم و الانم لاگین نمیشه میگه یه تعداد روح بازیگوش اومدن نمیزارن لاگین بشی!:n02:

یعنی این لودهای قبل از شروع دوئل منو کشتن! "اصلاح کردن صورت-رشوه دادن به نگهبانها-روغن کاری دکمه ها...!

Georges St-Pierre
30-01-2014, 20:51
اگه مثل پاسور بازی و اینا نیست تا منم دانلودش کنم :دی

Arrowtic
30-01-2014, 21:47
پاسور چیه برادر من !
TCG هست . یکی از معروف ترین بازی های این سبک Yu Gi Oh هستش .

IIIXSubZeroXIII
30-01-2014, 23:43
Fierce#2649

D,Freeman
31-01-2014, 01:08
چطوری باید کسی رو اد کنیم؟ منظورم اینه فرند لیستی چیزی عایا؟!:n13:

Arrowtic
31-01-2014, 07:13
پایین سمت راست نوشته 0 . رو اون کلیک کنید .

hadi_gamer
01-02-2014, 20:01
بچه ها چطور میشه با حریف چت کرد؟اصلا میشه؟

D,Freeman
01-02-2014, 20:30
من داشتم قبل و وسط دوئل باهاتون چت میکردم! :n02:
چتش یه خورده آزار دهندست مخصوصا حین مبارزه....ولی بازیش خیلی جالب و اعتیاد آوره...این چندروزه انقدر بازی کردم چشام درد گرفته! :n28:
این سبک بازی کاملا به فاکتور شانس بستگی داره...منم که آخر شانس!:n21:
راستی چطوری باید یه نفر تو اد لیستت رو به مبارزه دعوت کنی؟

Arrowtic
01-02-2014, 20:45
بچه ها چطور میشه با حریف چت کرد؟اصلا میشه؟
رو هیروتون کلیک راست کنید تا بتون از پیام های از پیش تعیین شده انتخاب کنید . فقط در همین حد میشه .

من داشتم قبل و وسط دوئل باهاتون چت میکردم! :n02:
چتش یه خورده آزار دهندست مخصوصا حین مبارزه....ولی بازیش خیلی جالب و اعتیاد آوره...این چندروزه انقدر بازی کردم چشام درد گرفته! :n28:
این سبک بازی کاملا به فاکتور شانس بستگی داره...منم که آخر شانس!:n21:
راستی چطوری باید یه نفر تو اد لیستت رو به مبارزه دعوت کنی؟
جلوی اسمشون یه علامته شمشیر هست .

iljimae1
01-02-2014, 21:03
ما هم وارد مي شويم ! :n05: . بريم ببينيم چه جورياست ! :n25:

hadi_gamer
01-02-2014, 21:39
جلوی اسمشون یه علامته شمشیر هست .

البته باید از توی آپشن قابلیت دوئل با دوستان رو تیک بزنی.

hadi_gamer
01-02-2014, 21:40
اگه استقبال زیاد باشه تاپیک رو استیکی میکنم.

Arrowtic
01-02-2014, 22:08
این چه شانسیه که من دارم :|
یارو تو Arena همه کارتای شاخش تو دستش بودن وقتی مانا گیرش اومد منو ترکوند اون وقت من نه Polymorph ، نه Fireball ، نه Pyroblast ، نه Flame Strike و نه حتی Arcane Intellect رو تو دستم تا آخر بازی(بازی به حدود 13 مانا کشید !) نداشتم .

ezio7
01-02-2014, 22:39
میبینم که کم کم داره طرفدارای بازی زیاد میشه
بچه ها هرکی کلاس مورد علاقش رو بگه ببینیم کدوم بیشتر طرفدار داره
اول خودم
من عشقم پالادینه تو wow کلاس اصلیمه و از bc بازی میکنم باینجا هم دوسش دارم ولی کلاس دوممه چون با کارت های بیسیکش زیاد نمیشه کاری کرد فعلا دارم واسش کارت میسازم تا یه deck توپ درست کنم
کلاس اولم و بهترین کلاس به نظر خودم با کارت های بیسیک و یه deck سبک پریسته
بازی با پریست کنترلیه اگه agressive بازی کنید شانسی ندارین معمولا بازیو میکشونم به late game اونجا دیگه هیچی جلودار پریست نیست
به خاطر اینکه اسکیل های کارت دراپ زیادی داره اگه درست استفاده کنی میبینی دست حریفت خالی شده ولی شما هنوز کلی انتخاب دارین تو دستتون
جلو دستای اپیک و لجندریم معمولا کم نمیاره تقریبا واسه هر چیزی counter داره
کارت های مورد علاقم هم mind control و nothshire cleric هستن
وقت کردم deck خودمو میذارم تست کنید من که بالای 70% میبرم باش

- هادی جان اگه صلاح دونستی تاپیکو مهم کن مهم که بشه خود به خود استقبال زیاد میشه

JIGSA
01-02-2014, 23:13
میبینم که کم کم داره طرفدارای بازی زیاد میشه
بچه ها هرکی کلاس مورد علاقش رو بگه ببینیم کدوم بیشتر طرفدار داره
اول خودم
من عشقم پالادینه تو wow کلاس اصلیمه و از bc بازی میکنم باینجا هم دوسش دارم ولی کلاس دوممه چون با کارت های بیسیکش زیاد نمیشه کاری کرد فعلا دارم واسش کارت میسازم تا یه deck توپ درست کنم
کلاس اولم و بهترین کلاس به نظر خودم با کارت های بیسیک و یه deck سبک پریسته
بازی با پریست کنترلیه اگه agressive بازی کنید شانسی ندارین معمولا بازیو میکشونم به late game اونجا دیگه هیچی جلودار پریست نیست
به خاطر اینکه اسکیل های کارت دراپ زیادی داره اگه درست استفاده کنی میبینی دست حریفت خالی شده ولی شما هنوز کلی انتخاب دارین تو دستتون
جلو دستای اپیک و لجندریم معمولا کم نمیاره تقریبا واسه هر چیزی counter داره
کارت های مورد علاقم هم mind control و nothshire cleric هستن
وقت کردم deck خودمو میذارم تست کنید من که بالای 70% میبرم باش

- هادی جان اگه صلاح دونستی تاپیکو مهم کن مهم که بشه خود به خود استقبال زیاد میشه

بله کلاس Priest واقعا برای حریفش اعصاب خرد کنه.
من هم اولا خیلی باهاش بازی میکردم.
اما کلاس خودم کلاس سیلواناس حونه یعنی هانتر
2 نوبت نتونی Minion هاش رو بزنی دیگه نمیشه جمعش کرد.
کلاس وارلاک هم ازش بدم نمیاد. خوب میتونه بزنه

hadi_gamer
01-02-2014, 23:16
من هم پریست بازی میکنم.واقعا عالیه.اگه خوش شانس باشم یه taunt میندازم یه +2 hp بعدشم یه hp دو برابر .میشه یه taunt با 14 تا جون.حالا هی بزن مگه میمیره.:n09:هر چی هم دمیج بخوره هیلش میکنم.

hadi_gamer
01-02-2014, 23:26
در ضمن تاپیک رو استیکی کردم.به نظرم ارزشش رو داره.

IIIXSubZeroXIII
02-02-2014, 02:54
من فعلا pala بازی میکنم.
یه جایی خوندم قراره گیراش رو با یه اردنگی بندازن بیرون و شخصیت مورد علاقه اینجانب یعنی king of the kings حاج آقا varian رو بنشونن رو کرسیه خلافت Oo
فقط مشکلی که هس فک کنم با Anduin به مشکل بخوره! (تو reddit خوندم ، منبع اصلی چینی بود)

+

اونایی که میخوان آماره خودشونو داشته باشن
HearthTracker: Download ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
فقط کافیه تو قسمت deck اسم deck هاتونو بنویسید (دقیقا مثله بازی) ، خود برنامه track میکنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این سایت ام برای share کردن آماره آرنا
Arena Mastery ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Arrowtic
02-02-2014, 06:34
من Mage و Priest .
با هردوشون بازی رو به Late Game می کشونم البته با Mage بیشتر هجومی کار می کنم به نسبت Priest . کارت مورد علاقم هم Flame Strike هست . در موقع درست اگه استفاده بشه میتونه روند بازی رو تغییر بده !

D,Freeman
02-02-2014, 09:49
من هم پریست بازی میکنم.واقعا عالیه.اگه خوش شانس باشم یه taunt میندازم یه +2 hp بعدشم یه hp دو برابر .میشه یه taunt با 14 تا جون.حالا هی بزن مگه میمیره.:n09:هر چی هم دمیج بخوره هیلش میکنم.

بعد اگه حریف یه کارتی مثل shadow word یا excute داشته باشه یا تبدیلش کنه به گوسفند یا قورباغه چی؟:n09: یادمه تو یه دست حریفم رو به 8hp رسوندم درحالیکه خودم 28بودم تمام کارتهاشم باطل کرده بودم تو دست هرکدوممون یه کارت بیشتر نبود...از اون به بعد هرکارت جدیدی که برای من میومد به معنای واقعی به درد نخور بود ولی برای اون دوتا فایربال اومد یه اسپل دیگه که 5تا hp میبره و کارتهای خوب دیگه...تازه من کلی مینیون داشتم و اون فrط یکی ... ولی تمام مینیون هام رو با اسپل نابود کرد! آخر سر بهش باختم! فرقی نمیکنه پرایست باشین یا وارلوک اگه شانس باهاتون نباشه در هر صورت میبازین!
من با هانتر بازی میکنم هر کس خواست اد کنه.:n02:
Dragon#22427
راستی این کارتهای طلائی چه فرقی با معمولی دارن؟ تعداد مانا حمله یا دفاع که یکی هستن...شاید drop rate یا همون فراوانیشون بیشتره!:n13:

hadi_gamer
02-02-2014, 12:18
آقا من بتل تگ همه رو ادد کردم.لطفا اکسپت کنید.

JIGSA
02-02-2014, 13:29
من هم Amateraso#2297

ezio7
02-02-2014, 19:22
آقا من بتل تگ همه رو ادد کردم.لطفا اکسپت کنید.

واسه من که درخواستی نیومده
قبلا هم سعی کردم چند نفر رو ادد کنم ولی نمیشه
شما تونستید کسی رو ادد کنید؟

D,Freeman
02-02-2014, 22:05
دقیقا باید همینی که نوشته رو تایپ کنی. با اون علامت وسط و عدد...

شما بتل تگت رو بده ما ادت میکنیم. تا به حال دوتا از بچه های اینجارو اد کردم, یکیش هادی خانه که با priest وسط دوئل یه کارت انداخت فکم چسبید به زمین!:n02:

Arrowtic
03-02-2014, 06:33
Arrowtic#2865

ezio7
03-02-2014, 10:12
اکانتم مال آمریکا بود مجبور شدم یه اکانت جدید بسازم
MSD7372#2289

D,Freeman
04-02-2014, 18:16
راستی رو محیط اطراف کلیک بکنین بعضی اوقات اتفاقات جالبی می افته! مثلا یه سنگ بردارین بزارین تو منجنیق و پرتابش کنین! :n02:

hadi_gamer
06-02-2014, 09:14
تو رنک 20 گیر کردم.همش دارم میبازم.خیلی کارتای قوی ای دارن ملت.

javadlf
06-02-2014, 09:45
یک سایت هست که آمار عملکرد کلاس های مختلف رو زده:

جالبه توی آمار ماه پیش priest از همه داغون تر بوده. در انتخاب هاتون بیشتر دقت کنید. :n02:

Arrowtic
06-02-2014, 09:54
دیروز تو آرنا ، من بودم(هانتر) مقابل Shaman . دستمونم خالی بود(یعنی هر راند نفری فقط یه کارت دستش میومد) . جونش رو رسوندم به 1 ! دقیقا 1 ! جون خودم 12 بود . حساب کردم دیدم جمع اتک Minion هاش 7 بود و خود هیروشم 2 . خوشحال شدم که بردم بازیو . اون وقت قشنگ تنها کارتی که اومد دستش Battlecry ـش این بود : Deal 3 damage to enemy's hero :|
اونوقت من حتی یه دونه از کارت های Secret ـم دستم نیومد ! حتی 1 دونه ! کارت Beast Companion هام هم هیچ کدومشون دستم نیومد . واقعا نمیدونم داشتن شانس پخش می کردن من کجا بودم . یعنی فیکس یه کارتی اومد دستش که بتونه فیکس جون منو بکنه 0 :|

JIGSA
06-02-2014, 10:07
تو رنک 20 گیر کردم.همش دارم میبازم.خیلی کارتای قوی ای دارن ملت.

این مثل این می مونه که شما تازه لول 90 شده باشی و بخوای بری Raid خفن.
نباید زود میرفتی سراغ Rank. من که قبل تر از شما بازی میکردم هنوز جرات ندارم Rank برم.
خیلیا روزی 9-10 ساعت بازی میکنن و پول هم خرج میکنن و کارتهای خفن میسازن.
یا کلا همه کارت ها رو DE میکنن و فقط فوکوس میکنن روی یه کلاس خاص و کارتهاش رو میسازن.

JIGSA
06-02-2014, 10:09
دیروز تو آرنا ، من بودم(هانتر) مقابل Shaman . دستمونم خالی بود(یعنی هر راند نفری فقط یه کارت دستش میومد) . جونش رو رسوندم به 1 ! دقیقا 1 ! جون خودم 12 بود . حساب کردم دیدم جمع اتک Minion هاش 7 بود و خود هیروشم 2 . خوشحال شدم که بردم بازیو . اون وقت قشنگ تنها کارتی که اومد دستش Battlecry ـش این بود : Deal 3 damage to enemy's hero :|
اونوقت من حتی یه دونه از کارت های Secret ـم دستم نیومد ! حتی 1 دونه ! کارت Beast Companion هام هم هیچ کدومشون دستم نیومد . واقعا نمیدونم داشتن شانس پخش می کردن من کجا بودم . یعنی فیکس یه کارتی اومد دستش که بتونه فیکس جون منو بکنه 0 :|

من هم با این مشکل مواجه شدم قبلا. واقعا حال آدم گرفته میشه.

S.R Download
06-02-2014, 19:25
سلام به همه
من یه مشکلی دارم من از اینجا نسخه بتا بازی رو دانلود کردم :

فایلی که دانلود کردم باز کردم و شروع به دانلود Battle.net کرد بعد از اتمامش اکانت و Battletag ساختم اما وقتی لوگین میشم میگه بازی که نصب کردید وجود ندارد ولی اصلا پنجره نصب بازی نیومد نمیدونم چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید

:n03:

hadi_gamer
07-02-2014, 18:18
از تو setting مسیر بازی رو بهش بده ببین درست میشه؟

hadi_gamer
09-02-2014, 23:08
امروز یه پک از آرنا گرفتم توش 2 تا epic و یدونه rare دراومد.:n04::n09:
خیلی حال داد.:n26:

javadlf
12-02-2014, 11:12
من روی سرور EU اکانتم رو ساختم ولی خیلی قطعی داره و خیلی هم زمان های تعمیر و نگه داری میزنه.

چند باری که با سرورهای دیگه کانکت شدم وارد بازی که میشی میگه اتصال قطع شده و نمیشه بازی کرد.
نمیشه سروری که وصل میشی رو تغییر داد؟

D,Freeman
12-02-2014, 11:24
من که چیزی به نام انتخاب سرور موقع شروع بازی ندیدم...:n13:
===========
تو هر سایتی یا فرومی که میری حرفه ای های این بازی پریست رو جزو رده های دوتا یا سه تا مونده به آخر معرفی میکنن! ولی به نظرم اصلا اینطور نیست...پریست کارتهائی داره که هیچ کدوم از هیروها ندارن...کارتهائی که معمولی ان ولی از لجندری خیلی دیگه از کلاسها قویترن...نمونش light spwan همون موجودی که اتکش با میزان سلامتیش همیشه برابره...وقتی احضار میشه 5-5 ـه...تو یه مبارزه حریفم این کارت رو انداخت یه کارت دیگه که از دست من کپی کرده بود انداخت +4 سلامتیش رو اضافه کرد یه کارت دیگه +1 دیگه اضافه شد یه دوبل hp که به نظرم واقعا کارت مسخره ای و باید نرف بشه رو زد تو سر مینیون و سلامتی مینیون شد 20! در نتیجه اتکش هم شد 20! با یه ضربه ناکارم کرد در حالی که تا اون موقع مبارزه دست من بود! بعضی اوقات واقعا آدم میمونه چی بگه...:n21:

javadlf
12-02-2014, 12:51
شما احتمالا keep me log in رو فعال کردی اتوماتیک log in میشه. یکبار log out شو این صفحه رو میبینی:

hadi_gamer
12-02-2014, 21:43
من که چیزی به نام انتخاب سرور موقع شروع بازی ندیدم...:n13:
===========
تو هر سایتی یا فرومی که میری حرفه ای های این بازی پریست رو جزو رده های دوتا یا سه تا مونده به آخر معرفی میکنن! ولی به نظرم اصلا اینطور نیست...پریست کارتهائی داره که هیچ کدوم از هیروها ندارن...کارتهائی که معمولی ان ولی از لجندری خیلی دیگه از کلاسها قویترن...نمونش light spwan همون موجودی که اتکش با میزان سلامتیش همیشه برابره...وقتی احضار میشه 5-5 ـه...تو یه مبارزه حریفم این کارت رو انداخت یه کارت دیگه که از دست من کپی کرده بود انداخت +4 سلامتیش رو اضافه کرد یه کارت دیگه +1 دیگه اضافه شد یه دوبل hp که به نظرم واقعا کارت مسخره ای و باید نرف بشه رو زد تو سر مینیون و سلامتی مینیون شد 20! در نتیجه اتکش هم شد 20! با یه ضربه ناکارم کرد در حالی که تا اون موقع مبارزه دست من بود! بعضی اوقات واقعا آدم میمونه چی بگه...:n21:
با پریست از رنک 15 به بعد خیلی سخت میشه.البته من که فعلا 18 هستم ولی تو فروم بازی خوندم تو رنکهای بالا خیلی سخته با پریست.اون light spawn رو با یه silence ساده میشه از بازی خارجش کرد.اتکش میشه 0.یا میج راحت گوسفندش میکنه میره پی کارش.
الان دروید قویترین کلاس بازیه.البته تو پج بعدی احتمالا نرفش میکنن.

IIIXSubZeroXIII
13-02-2014, 02:07
با پریست از رنک 15 به بعد خیلی سخت میشه.البته من که فعلا 18 هستم ولی تو فروم بازی خوندم تو رنکهای بالا خیلی سخته با پریست.اون light spawn رو با یه silence ساده میشه از بازی خارجش کرد.اتکش میشه 0.یا میج راحت گوسفندش میکنه میره پی کارش.
الان دروید قویترین کلاس بازیه.البته تو پج بعدی احتمالا نرفش میکنن.
دقیقا
خیلی کم پیش اومده زیره 15 بخورم به priest آخرین بار 6 روز پیش بود (رنکه اون روزم یادم نیس !)
تو رنکای زیره 13-12 یه چیزه مشترک که همه دارن LEEROY ه وقتی با unleash the hounds کمبو شه دیگه خدا رحم کنه!
یه جا دیدم druid ه تو ترن 3 ysera اومده بود (turn 2 یه wild growth زده بود ، turn 3 با 4 تا مانا 2x innervate + coin) ولی ترن 4 شامانه hex کرده بود LOL

IceLord
13-02-2014, 04:19
در طی یک حرکت متحیر العقول دستی که 19 به 1 عقب بودم رو بردم!
یک Fireball اومد زدم روش! گویا از من هم بد شانس تر هست تو دنیا!

تنها راهی که بشه کارت های خفن رو بدست آورد اینه که کوئست انجام بدیم و با گلدی که بدست میاد پک بخریم؟

ezio7
13-02-2014, 19:37
بهترین کار اینه که با گلدی که بدست میاری آرنا بری چون با 3 تا برد ارزش جایزت همون 150 تایی که خرج کردی میشه ولی اگه بیشتر ببری خیلی به نفعته

دیشب داشتم بازیه یکیو استریم میکردم با پالادین رفت آرنا زد همرو نفله کرد تازه کارت اپیک و لجندری هم نداد بهش ولی فوق العاده بازی میکرد مثل چی هم شانس میاورد تو دراپ هاش
11 تا بازی پشت هم برد بعد یکی دیگه میخواست 12-0 شه ولی به میج خورد آخر هم 12-1 تموم شد تو جایزه هم باز شانس آورد فقط بهش گلد داد من مونده بودم چقد شانس داشت این بشر

اینم لینک twich.tvش اگه خواستید ببینید خیلی آموزنده بازی میکرد :n02:

ezio7
14-02-2014, 21:15
یه سوال اگه یکی موقع ثبت نام کشورو ایران انتخاب کنه بعدا نمیتونه اونایی رو که سرور اروپان add کنه؟ آخه دوستم ایران زده هرچی ادد میکنیم درخواستش نمیاد

hadi_gamer
16-02-2014, 20:26
سلام.بچه ها.حتما به این سایت سر بزنید.deck های همه کلاسها توش هست.خیلی عالیه.

Persian__Boy
21-02-2014, 17:56
سلام دوستان من بیشتر lol بازی میکنم الان این بازیرو دیدم گفتم بزارم دان بشه ببینیم چجوریاس:n01:
قبلا wow بازی کردم امیدوارم مثه wow معتاد کننده باشه ایشالا فردا اولین تستو میزنم:n20:

Persian__Boy
23-02-2014, 20:48
واقعا بازی محشره...
منم اد کنین designer#2537

D,Freeman
01-03-2014, 10:13
دیروز از تو پک آرنا یه کارت لجندری دراومد که دیسنچنت کردنش فقط 1600 داست میده! ولی مال کلاس پریسته که من دیگه بازی نمیکنم....قابلیتش هم دوبل کردن قدرت کارتای هیل و دمیج هستش...موندم دیسنچنتش کنم یا نه...:n27:

IIIXSubZeroXIII
01-03-2014, 21:28
دیروز از تو پک آرنا یه کارت لجندری دراومد که دیسنچنت کردنش فقط 1600 داست میده! ولی مال کلاس پریسته که من دیگه بازی نمیکنم....قابلیتش هم دوبل کردن قدرت کارتای هیل و دمیج هستش...موندم دیسنچنتش کنم یا نه...:n27:
گلده؟ نه نکن !شاید بعدا خواستی با priest بازی کنی!
الان با چه کلاسی بازی میکنی؟

D,Freeman
02-03-2014, 18:01
گلده؟ نه نکن !شاید بعدا خواستی با priest بازی کنی!
الان با چه کلاسی بازی میکنی؟

آره گلد هستش.
دیروز یکی دو دست دوباره با پریست بازی کردم...واقعا قدرت یه کارت لجندری رو آدم این موقع ها میفهمه...کاملا روند دوئل رو تغییر میده. دوباره دارم با پریست بازی میکنم خوب شد کارته رو باطل نکردم! :n19:

S.R Download
02-03-2014, 19:31
آقا بازی حدود چند مگ هست ؟

JIGSA
02-03-2014, 19:51
آقا بازی حدود چند مگ هست ؟

حدودا 2 تا 2.5 گیگ دانلود باید بکنید

Arrowtic
08-03-2014, 22:26
دوستان 2 تا App هستن حتما دانلود کنید(من رو اندروید تست کردم نمیدونم واسه iOS هم هستن یا نه) :
Hearthstone : Spellbook
Hearthstone : Deck Builder
به خصوص دومی خیلی خوبه . حوصلم سر میره میشینم Deck می سازم . میتونید Collection خودتون رو توش بسازید و توی ساخت Deck فقط از کارتایی که تو اکانتتون دارید استفاده کنید . حجمشونم خیلی کمه .

IIIXSubZeroXIII
09-03-2014, 11:44
دیروز تو آرنا با پالا بالاخره رکوردمو زدم :n02:
12-2 :)

IIIXSubZeroXIII
12-03-2014, 11:01
بازی live شد تو US
پچ جدید
---------
تو EU ام live شد!

Arrowtic
12-03-2014, 16:51
به به ، بالاخره به Ranked یه دستی کشیدن + Reconnect رو اضافه کردن .

D,Freeman
13-03-2014, 21:06
جالبه بعد از 3برد تو رنک مود بهت یه اسب جایزه میدن که فقط تو WOW میتونی ازش استفاده کنی! :n02: حالا اگه یکی اونجا اکانت نداشته باشه و بازی نکنه تکلیفش چیه؟ نمیشد یه چیز بهمون بدن تو همین بازی ازش استفاده کنیم؟:n23:
یه نکته جالب دیگه 500تا برد باید تو رنک مود بگیرین تا گولدن هیرو رو باز کنین! 500تا چقدر کم...!:n06:

S.R Download
16-03-2014, 20:30
بالاخره battle.net ام درست شد و تونستم بازی رو دانلود کنم ولی خداییش بیلیزارد چی ساخته !!!!! :n02: بازیه باحالیه در کل
بچه ها battle tag هاتونو بدید اد کنم

بتل تگ من : 1363#

D,Freeman
17-03-2014, 23:42
بتل تگ من Dragon#22427

یه سوال واسم پیش اومده..چطوریه بعضیا تمام کارتاشون طلائیه؟! هرکارتی که میندازه طلائی چه basicچه natural.:n13:
یه چیز جالب دیگه راجبه رنک مود...اصلا امکان نئاره بتونی بیشتر از 4یا5تا بازی رو ببری..انگار بازی از قصد بعد از چند برد چند دست پشت سر هم بهت کارتهای مزخرف میده تا ببازی...چند روزه تو رنک 13-14 بالا پائین میرم...:n27:

S.R Download
18-03-2014, 10:33
ادت کردم داداش اکسپت کن با هم چند دست بزنیم :n02:

S.R Download
18-03-2014, 19:12
الان که میخوام وارد بازی بشم یه ارور میاد که اولش نوشته oops playful sprites have disrupted !!!!!!!
مشکل از چیه ؟؟؟؟
چییییییییکار کنم؟؟

Arrowtic
22-03-2014, 17:49
دوستان میگم من گویا یه نفر وارد اکانتم شده ولی نتونسته پسورد رو عوص کنه برای سوال امنیتی . پسوردمو عوض کردم , دیگه چه کارایی بکنم برا امنیت بیشتر ؟

Sent from my LG-G2 using Tapatalk

D,Freeman
22-03-2014, 20:51
از امروز صبخ تا الان کل نوشته های منوهای بتل نت و... شده چینی!:n04: الانم نمیشه وارد بازی شد! حالا چون این بازی مثل wow یا بقیه بازیهای بلیز براش درآمد زائی نداره باید همیشه اینطوری داغون باشه؟! یا سرور قطعه یا بازی پر باگه...:n15:

lordthunder
07-04-2014, 22:58
سلام
بازی یک سره تقلب و پول هست.
یارو وضعش خوبه کارتاش طلائیه ، منه بدبخت ....
پدر خودمو در میارم ، هر جور هم که بازی می کنم طرف با یک کارت ارزون نتیجه بازی رو عوض می کنه ، آخه این شد بالانس؟
دائم هم که کارت هاشون پره ، و کارت هم کم نمی یارن ، حداقل می خواد من رو بندازه یا یکی هم سطح خودم بندازه
این طوری می خواد ما رو مجبور کنه بریم پول خرج کنیم ، حالا نه که خیلی زحمت کشیده سر ساخت این بازی که می خواد پول هم دریاره ازش.

lordthunder
07-04-2014, 23:05
می دونی وقتی بازی می کنی حس می کنی مسخره دیگرانی ، راحت بازیت می دن ، به تو آخر بازی کارت های یکی دو دونه مانا می ده ، به حریفت کارت ده تایی میده راحت باهات بازی کنه و بهت بخنده
واقعا بلد نیست بازی بالانس بیرون بده بلیزارد
همون WoW هم که بازی می کردیم ، یارو با rogue بدون هیچ آیتمی می تونست راحت Warrior فول آیتم رو بکشه!.

Arrowtic
08-04-2014, 05:48
سلام
بازی یک سره تقلب و پول هست.
یارو وضعش خوبه کارتاش طلائیه ، منه بدبخت ....
پدر خودمو در میارم ، هر جور هم که بازی می کنم طرف با یک کارت ارزون نتیجه بازی رو عوض می کنه ، آخه این شد بالانس؟
دائم هم که کارت هاشون پره ، و کارت هم کم نمی یارن ، حداقل می خواد من رو بندازه یا یکی هم سطح خودم بندازه
این طوری می خواد ما رو مجبور کنه بریم پول خرج کنیم ، حالا نه که خیلی زحمت کشیده سر ساخت این بازی که می خواد پول هم دریاره ازش.
کارت طلائی تاثیری رو قدرت نداره و واسه زیباییه .

می دونی وقتی بازی می کنی حس می کنی مسخره دیگرانی ، راحت بازیت می دن ، به تو آخر بازی کارت های یکی دو دونه مانا می ده ، به حریفت کارت ده تایی میده راحت باهات بازی کنه و بهت بخنده
واقعا بلد نیست بازی بالانس بیرون بده بلیزارد
همون WoW هم که بازی می کردیم ، یارو با rogue بدون هیچ آیتمی می تونست راحت Warrior فول آیتم رو بکشه!.
شما با TCG ها آشنا نیستی ، تو همشون شانس خیلی مهمه . بدون دادن پول و با حرفه ای بودن میشه تا رنک 10 حتی پیش رفت .
اگه کارت خاصی میخواید که ندارید میتونید بسازیدش . چیزی که بیشتر TCG های دیگه نیست و به بالانس شدن این بازی خیلی کمک کرده . بازی غیر بالانس میخواید یه سر برید Duel of Champions .
WoW هم این چیزی که میگید تنها در حالتی ممکنه که اون Warrior شدید نوب باشه .

قبل اینکه اینطوری یه بازیو بکوبونید پیشنهاد میشه یه 100 دستی بازی کنید بعد .

lordthunder
08-04-2014, 09:54
سلام
صد دست که نه ولی 20-30 دست بازی کردم.
ببین مثلا من به زور کارت های ساده در میارم ، یارو کارت هایی که داره اکثرا خیلی قدرت مند هستند و من مثلشون رو ندارم
rare , epic ,legenday هستند خیلی از کارتهاشون
دیشب نزدیک ده دور رفتم تا سه تا بتونم ببرم کوئست رو کامل کنم ، باورت نمیشه دو تا بردم با leave بود ، آخری هم دیگه واقعا پدرم در اومد تا بردمش 5-6 تا hp ش مونده بود اماهی کارت بی خود می داد ، من با hp بالا داشتم می باختم ، آخر کار هم یک کارت +1 دمیج داد بردم. ، به من هی کارت های یکی دوتایی می داد ، فقط با استراتژی بردمش.
شاید بگی بلد نبودی بازی کنی و ... ، اما این طور نبود ، خودم میفهمم کجا سوتی دادم ، کجا ناعدالتی بوده ، به نوان مثال یکی رو نمونه می گم ، حریف مقابل priest بود ، بعد چند تا کارت در آورد، اول hp هیروش رو برد بالا ، بعد دو برابر کرد hpشو ، بعد باز attack ش رو برد بالا ، فکر کنم یک taunt هم بهش داد ، اکثراهم با تعداد کمی مانا.
خوب اصلا بالفرض طرف لول بالاست ، نباید موقع بازی به قول خودش دو نفر هم سطح رو به هم بندازه؟
بعد می گم بالانس نیست برای این که کارت ها رو بی ربط پخش می کنه، مثلا ده تا مانا کریستالم پره ، به طرف مقابل کارت چندین مانایی می ده ، به من کارت +2 empty crystals!
در مورد rogue و warrior هم باید بگم قبل از the burning crusade این قضیه اتفاق افتاده بود و یک rogue حرفه ای بدون لباس و آیتم خاص (یک dagger معمولی) تونسته بود یک warrior فول آیتم رو بزنه و بعد چند بار rogue نرف شد (هر چند 6سال پیش که من بازی می کردم باز هم کلاس OP بود).

JIGSA
08-04-2014, 10:43
دوست عزیز بلیزارد همیشه به ساخت بازی های بالانس معروف بوده و هست.

در مورد این بازی، شانس و تاکتیک هر دو با هم مهم هستن.
من با آیتم های معمولی هم پیش اومده که یه نفر رو با آیتم های Legendary ببرم و برعکس.
شما یه سر به سایتهایی که ست های هر کاراکتر رو معرفی میکنن بزنین و Basic Set رو چک کنین. این ست ها اصلا Rare و Legendary ندارن اما خیلی قوی هستن.
من برای مثال با جاینا و آیتم های معمولی تا رنک 16 هم رفتم. شما Spell Mage رو سرچ کنین میتونین این ست رو چک کنید.

در مورد wow هم من از زمان Vanila بازی میکردم و از زمان Ahn`Qiraj opening تا IceCrown opening تو تیم GM بودم.
Rogue فقط تو یه پچ خیلی OP شده بود که اونم بیشتر به خاطر Latency بالای بعضی از پلیرها بود که تا میومدی بفهمی چی شده روگ BS میزد و General CD هم نداشت.
چون تو 5 روز نزدیک به 40 هزار تا ریپورت داشتیم تیم ادمین سریع بررسی کردن و مشکل حل شد.
شما اگر تو سرور تست بلیزارد باشی میبینی که هر ریپورت ساده در مورد بالانس رو اونقدر اونجا تست میکنن تا مشکل بالانس حل بشه.

D,Freeman
08-04-2014, 21:42
بعد از گرفتن 100برد توی رنک مود (فقط تو رنک مود تو کل فک رکنم یه 600-700دستی این بازی رو انجام دادم!) ازش زده شدم و چند روزیه دیگه حتی لانچرش رو باز هم نمیکنم! بازیش به شدت پولیه! و وابسته به بقیه بازی های بلیزارد..مثل میتونی پک هات رو با امتیازی که تو بازی فلان میگیری باز کنی و شانس گرفتن کارتهای اپیک و لجند رو ببری بالا! در اصل هدف بلیزارد هم همین بوده وگرنه حاجی نشده بعد از 4تا بازی کاملا پولی بیاد یه بازی فری بده بیرون!
تو یک ماهه آخر حدود50تا پک باز کردم شما بگو دریغ از یک دونه کارت اپیک خوب! لجندری پیش کش! تو بعضی دستهام میدیم طرف شاید 7-8کارت لجند مینداخت! من با دوتا اسپل وزغ چنتاشو باطل کنم؟! تاکتیک کیلو چنده وقتی با تمام اسپل ها و کارتهای توی دستت هم نمیتونی کارت های لجند رو باطل کنی؟! کارت مینداخت 12تا hpداشت و بعد از هر دور یه کارت رویای میکشید برای صاحبش! یا مثلا یه کارتی بود که اسمش خاطرم نیست بعد از هر دور +1 +! اتک وhp میگرفت...یا یکی دیگه که وقتی انداختش Hp خودش رو طرف از 3کرد 15! به هیچ وجه بازی بالانسی نیست! وقتی میگم بالانس نیست منظورم به کلاس های بازی نیست! خیر مثل خیلی دیگه یا شایدم بشه گفت تمام بازیهای آنلاین برای اینکه حرفی برای گفتن داشته باشی باید پول خرج کنی! کاملا پولیه و گریند هم هیچ معنی نداره چون نمیتونی اونقدر برد درمقابل این همه بازیکن با کارتهای خوب به دست بیاری! بیشتر اینهائی که این بازی رو انجام میدند مشتریهای پولی بازیهای دیگه بلیزارد هستن و این بازی رو برای تفریح انجام میدند ! در کل بازی نیست که فکرش رو میکردم...آها یادم اومد...سرورهای بازی هم فوق العاده افتضاحه و یکی در میون تایم اوت میده! و هرروز یه پیغام تو لانچر بازی میبینی که میگه بله ما از مشکلات فلان و بهمان آگاهیم و درحال رفعش هستیم blah blah blah فکرش رو بکن حریفت 5تا hp داره و هیچ کارتی هم نداره ولی یهو بازی پرتت میکنه بیرون!:n18:
در کل به هیچ کس توصیه نمیکنمش.

lordthunder
08-04-2014, 22:59
سلام
خوب به نظر شما کجای این بازی بالانسه؟
یارو سه تا کارت در اورده با همون دو تا کارت به تنهایی تا آخر بازی هم من هر چقدر کارت بکشم باختم.
باید روی بالانس کار کنه بلیزارد.
دوستمون حرف خوبی زد ، بلیزارد و بخشش؟ بلیزارد چیز رایگان نمیده ، حتما بابتش یک چیزی میگیره.

Arrowtic
09-04-2014, 06:08
سلام
خوب به نظر شما کجای این بازی بالانسه؟
یارو سه تا کارت در اورده با همون دو تا کارت به تنهایی تا آخر بازی هم من هر چقدر کارت بکشم باختم.
باید روی بالانس کار کنه بلیزارد.
دوستمون حرف خوبی زد ، بلیزارد و بخشش؟ بلیزارد چیز رایگان نمیده ، حتما بابتش یک چیزی میگیره.

شما راحت اجازه دادی اون Priest ـش(اسم کارت یادم رفته ، سمت راستی) باف بده . به هر حال راه برای مقابله با یه کارت گنده زیاده :
1 . خیلی از Class ها کارت نابود کردن Minion دارن .
2 . خیلیا مثل میج و هانتر و Shaman (که به نظر میاد Class شما تو بازیه) میتونن HP یه Minion رو به 1 برسونن .
3 . میشه Silence ـشون کرد .
اگه شما هیچ یک از این سه تا برات تا آخر بازی پیش نیومد یکی از دو حالت زیره :
1 . یکی از بدشانس ترین آدمای دنیایید .
2 . Deck خوبی نساختید .

بعدشم شما خودت تو دستت کارت خوب کم نداری ، درست استفاده کنی بدون این 3 راه هم میتونی بکشی این کارتو .(اصولا من خودم چندین کارت کوچیک و بزرگ Taunt دار میذارم با چند کارت قوی ، با اون Taunt ها اول به زور جون اکثر Minion هاش کم میشن بعد با قویا کارشونو تموم می کنم . یه دونه کارت پاندا هم سعی می کنم داشته باشم تو Deck تا قوی ترینم رو قبل مرگش سریع برگردونم تو دستم و از دست نره)

lordthunder
09-04-2014, 06:52
سلام
دو تا کارت hex توی deck ام داشتم ، یکیش رو نشد تا آخر بازیو
از وقتی دست راست و چپم رو شناختم دیدم یارو مانا قرض کرد taunt انداخت ، بعد هم دست بعد سریع یک minion که +hp می ده انداخت ، من هم هر چی کارد رو کردم زورش نمی رسید به taunt ش.
یک دونه کارت 12 تایی روکردم که 8/8 بود بعد کارت 2 تایی زد که هر چی dmg ش بالای 2باشه رو یک ضرب می کشت!
فرت و فرت هم روی taunt که hp شو زیاد می کرد و کارت جدید می گرفت.

IIIXSubZeroXIII
09-04-2014, 10:43
بعد از گرفتن 100برد توی رنک مود (فقط تو رنک مود تو کل فک رکنم یه 600-700دستی این بازی رو انجام دادم!) ازش زده شدم و چند روزیه دیگه حتی لانچرش رو باز هم نمیکنم! بازیش به شدت پولیه! و وابسته به بقیه بازی های بلیزارد..مثل میتونی پک هات رو با امتیازی که تو بازی فلان میگیری باز کنی و شانس گرفتن کارتهای اپیک و لجند رو ببری بالا! در اصل هدف بلیزارد هم همین بوده وگرنه حاجی نشده بعد از 4تا بازی کاملا پولی بیاد یه بازی فری بده بیرون!
امتیازی که تو آرنا میگیری اصلا ربطی به نوع کارتای توی پک نداره!

این پکیه که بعد از 12 تا برد داد

اینو بعد از 10 تا

این بعد از 4 تا
البته 95% مواقع 4 تا Common میده با 1 rare که ss ندارم ازشون :n02:

D,Freeman
09-04-2014, 11:44
شما راحت اجازه دادی اون Priest ـش(اسم کارت یادم رفته ، سمت راستی) باف بده . به هر حال راه برای مقابله با یه کارت گنده زیاده :
1 . خیلی از Class ها کارت نابود کردن Minion دارن .
2 . خیلیا مثل میج و هانتر و Shaman (که به نظر میاد Class شما تو بازیه) میتونن HP یه Minion رو به 1 برسونن .
3 . میشه Silence ـشون کرد .
اگه شما هیچ یک از این سه تا برات تا آخر بازی پیش نیومد یکی از دو حالت زیره :
1 . یکی از بدشانس ترین آدمای دنیایید .
2 . Deck خوبی نساختید .

بعدشم شما خودت تو دستت کارت خوب کم نداری ، درست استفاده کنی بدون این 3 راه هم میتونی بکشی این کارتو .(اصولا من خودم چندین کارت کوچیک و بزرگ Taunt دار میذارم با چند کارت قوی ، با اون Taunt ها اول به زور جون اکثر Minion هاش کم میشن بعد با قویا کارشونو تموم می کنم . یه دونه کارت پاندا هم سعی می کنم داشته باشم تو Deck تا قوی ترینم رو قبل مرگش سریع برگردونم تو دستم و از دست نره)

کلاسها نهایتا 6تا اسپل دارن...تو کلاسی که من هستم شامان یه کارت لاوا هست که 5دمیج داره یکی که aoe هست 2-3 به همه هدفها یکی دیگه به دو هدف دونه ای دو دمیج و یکی دیگه هست که به یه هدف سه تا . بعلاوه دوتا hex که مینیون رو تبدیل میکنه به وزغ.شما حسابش رو بکن چندتا از این کارتها ممکنه پشت هم برات بیاد؟ تازشم اینها overlord دارن که تو نوبت بعد مانات رو قفل میکنه! هر کلاس یه کارت لجندری داره و یه مینیون تقریبا قوی تو کلاس شامان عنصر آتشه. این شد سه تا...وقتی حریف 3تا کارت لجند دیگه بندازه دیگه با چی میتونین جلوش رو بگیرین؟! این دک هائی که تو سایتهای مختلف هست بنا بر گفته خودشون نکاتی رو رو نمیکنه! مطمئنا چندتا به اصطلاح فن آخر استاد رو نگه میداره پس روی اونها زیاد تکیه نکنین! در کنار فاکتور شانس کافیه 4تا کارت لجندری داشته باشین ...به هیچ وجه هیچ کسی نمیتوه شمارو با 5تا کارت لندری شکست بده مگه اینکه اون بیشتر کارت لجندری داشته باشه! یه مدت پیش یه کارتی رو بلیزارد معرفی کرد که فقط میتونستی با پول واقعا بخریش...نه از تو پک! مینیونی بود که بعد از هر نوبت یه مینیون لجندری دیگه احضار میکرد! :n24:

D,Freeman
09-04-2014, 11:47
امتیازی که تو آرنا میگیری اصلا ربطی به نوع کارتای توی پک نداره!

این پکیه که بعد از 12 تا برد داد

اینو بعد از 10 تا

این بعد از 4 تا
البته 95% مواقع 4 تا Common میده با 1 rare که ss ندارم ازشون :n02:

شما پست من رو متوجه نشدی...من نگفتم ربطی داره! من کجا حرف آرنا زدم؟! گفتم اونهائی که بقیه بازیهای بلیزارد رو انجام میدن با امتیازاتی که از خریدهاشون تو اون بازیها بهشون تعلق میگیره شانس دریافت کارتهای بهتری دارن...درحالی که من بعد 50تا پک هیچی گیرم نیومد! :n06:
This Game is All About MONEY! خلاص.

JIGSA
09-04-2014, 12:17
سلام
دو تا کارت hex توی deck ام داشتم ، یکیش رو نشد تا آخر بازیو
از وقتی دست راست و چپم رو شناختم دیدم یارو مانا قرض کرد taunt انداخت ، بعد هم دست بعد سریع یک minion که +hp می ده انداخت ، من هم هر چی کارد رو کردم زورش نمی رسید به taunt ش.
یک دونه کارت 12 تایی روکردم که 8/8 بود بعد کارت 2 تایی زد که هر چی dmg ش بالای 2باشه رو یک ضرب می کشت!
فرت و فرت هم روی taunt که hp شو زیاد می کرد و کارت جدید می گرفت.

این که Hex های شما بیرون نیومده از شانس بد شماست.
شما تو شروع بازی 3 تا کارت میکشی و فرض کنیم که یکی رو نگه داری و 2 تا رو عوض کنی در اصل 5 تا کارت میکشی که شانس بیرون اومدن Hex یک پنجمه و چون 2 تا هست میشه دو پنجم یعنی 40 درصد.
من لینک Basic Deck شامان رو برای شما میزارم. شما این رو ست کنید و بازی کنین. شامان Late Game نیست. یعنی از همون اول باید اتک بدین و حریف رو ببرین تو فاز دفاع.
شناخت کارتهای Spell کلاس ها خیلی مهمه. دقیقا باید بدونین که طرف مقابل چه اسپل هایی میتونه بزنه.

Arrowtic
09-04-2014, 13:46
کلاسها نهایتا 6تا اسپل دارن...تو کلاسی که من هستم شامان یه کارت لاوا هست که 5دمیج داره یکی که aoe هست 2-3 به همه هدفها یکی دیگه به دو هدف دونه ای دو دمیج و یکی دیگه هست که به یه هدف سه تا . بعلاوه دوتا hex که مینیون رو تبدیل میکنه به وزغ.شما حسابش رو بکن چندتا از این کارتها ممکنه پشت هم برات بیاد؟ تازشم اینها overlord دارن که تو نوبت بعد مانات رو قفل میکنه! هر کلاس یه کارت لجندری داره و یه مینیون تقریبا قوی تو کلاس شامان عنصر آتشه. این شد سه تا...وقتی حریف 3تا کارت لجند دیگه بندازه دیگه با چی میتونین جلوش رو بگیرین؟! این دک هائی که تو سایتهای مختلف هست بنا بر گفته خودشون نکاتی رو رو نمیکنه! مطمئنا چندتا به اصطلاح فن آخر استاد رو نگه میداره پس روی اونها زیاد تکیه نکنین! در کنار فاکتور شانس کافیه 4تا کارت لجندری داشته باشین ...به هیچ وجه هیچ کسی نمیتوه شمارو با 5تا کارت لندری شکست بده مگه اینکه اون بیشتر کارت لجندری داشته باشه! یه مدت پیش یه کارتی رو بلیزارد معرفی کرد که فقط میتونستی با پول واقعا بخریش...نه از تو پک! مینیونی بود که بعد از هر نوبت یه مینیون لجندری دیگه احضار میکرد! :n24:
عینک نقد رو بردارید .
حرف من اینه که ، این ایرادی که دوست ما گرفت اصلا منطقی نیست و ربطی به پولی یا آنبالانس بودن اصلا نداره . من که هیچ پولی خرج نکردم هم بارها با Priest همینطوری بازی کردم و همینطوری یه کارت رو سریع قوی کردم ، چون یکی از اصلی ترین کارای این Class همینه . اینم گفتم که راه برای گرفتن جلوی این روش بازی زیاده و این که دوستمون موفق نشدن به یکی از سه دلیل زیره :
1 . تازه کار هستن
2 . Deck ـشون رو خوب نساختن .
3 . خیلی بدشانسن .
شکی در این که در رنک های بالا کارتای لجندری هست نیست ، ولی خوب در یه بازی TCG عالیه و همین که میتونیم تا رنکای خیلی خوبی به صورت کاملا فری بریم عالیه . تنها بازی که دیدم که توش کوچکترین فرقی بین فری و پولی نیست Dota 2 هستش به خاطر پتانسیل بالاش برای آیتمای ظاهری و زیبا . این بازی که کارتیه راهی برای پول دراوردن سازنده جز اینجور کارتا نیست(در راه رضای خدا کار نمی کنن که)
هر بازی رو با هم ژانر هاش مقایسه کنید . من تعداد بازی های TCG که تست کردم خیلی زیاده و با اطمینان میگم کمترین تاثیر پول رو توشون همین بازی داره .

lordthunder
10-04-2014, 16:09
سلام
همین الآن یک دست با rouge رفتم (از روی مجبوری و کوئست) ، بعد در عرض پنج یا شش تا turn یک mage رو تقریبا با full health کله کردم.
یک مینیون ساختم ، بهش 5 تا dmg اضافه کردم ، خودم هم weapon بستم ، بعد هم به مینیون ام stealth دادم، یک دونه هم charge بدبخت کارش تموم شد.
آیا توی این بازی هم counter شدید داریم؟
مثلا توی World of Warcraft خاطرم هست که یک rouge به راحتی یک دونه fire mage رو کله می کرد .
آیا این جا هم این قضیه برقراره؟
مثلا rouge جلوی Druid کم میاره؟
می تونید counter ها رو بنامید؟
در ضمن league of legends هم نیاز به پول واقعی نداره ، فقط برای ظاهر و skin ها نیازه و خرید champ یا xp boost که می شه این دو تای آخر رو با بازی بیشتر جبران کرد.

lordthunder
13-04-2014, 22:45
دولت این بازی رو هم داغون کرده که!
وسط بازی با پینگ مناسب DC میشی
تازه شناسایی کردن بازی رو.

lordthunder
13-04-2014, 23:20
دولت این بازی رو هم داغون کرده که!
وسط بازی با پینگ مناسب DC میشی
تازه شناسایی کردن بازی رو.

lordthunder
14-04-2014, 23:40
من موندم چرا بعضی ها اصرار دارند بقبولونند این بازی بالانسه!
دم خروس رو باور کنم یا قسم حضرت عباس رو؟
الآن کلاس Druid یک کلاس کاملا بیخود و به درد نخوره ،این کچاش بالانسنه؟
quest داده با Druid برنده شو ، خوب نمیشه از بس که بیخوده ، نه اسپل تهاجمی قوی داره ، نه اسپل تدافعی قوی ، نه چند تا کارت به درد بخور.
بعد هم هی الکی جو میدید با کارت های بیسیک میشه رفت Rank!
رفتم رنک گفتم شاید اونجا چون بر اساس رنک هست بشه برد ، می رم می بینم طرف روبروییم کارت های اجق و جق در میاره ، انگار هرچی کارت ساخته بلیزار برای ایشون ساخته.بابا یک آدم نفهم دست پا چلفتی هم بشینه پشت این کارت ها می تونه ببره!

Arrowtic
15-04-2014, 05:34
روز اول رفتید با Druid بازی کردید انتظار برد هم داشتید ؟ قبل این که Deck شروع کنه به جواب دادن 50 باری آدم می بازه . Deck رو می سازید و بازی می کنید ، بعد از هر باخت تحلیل می کنید دلیل باخت رو و Deck رو اصلاح می کنید تا آخرش به Deck ـی که مد نظرتونه برسید .
شما اگه انقدر از بازی بدت میاد ، اصراری نیست بازیش کنی . خیلی راحت میتونی بری بازیای دیگه . اگه بقیه مردمم عقیده شما رو داشته باشن همین کارو می کنن و بازی پلیر از دست میده . میری یه دست بازی می کنی ، بعد میای اینجا بدون نقد بازیت و صرفا از روی انتقادی که خیلی روش فکر نشده ایراد بار بازی می کنی .
این که شما هنوز بازی رو خوب بلد نیستی و نمی تونی رنک ببری ایراد بازی نیست ، از خود شماست . همین انجمن کم نیستن دوستایی که خیلی خوب بدون پول دادن تو رنک پیش رفتن .
کلا TCG سبکی هست که صبر بیش از حد میخواد و با توجه به انتقادای شما و این که عقیده داری با 5 بار بازی باید بتونی همه رو بزنی(بدون توجه به این که حریفت ممکنه 200 بار باخته باشه تا به اون Deck برسه) فکر نکنم براتون سبک مناسبی باشه . میتونید یه سری به سبکای دیگه بزنید شاید نظرتونو جلب کردن .

Arrowtic out

lordthunder
15-04-2014, 19:03
سلام
من گفتم از سبک بازی بدم نمی آد ، اما خوب بحث بحث بالانس هست.
الآن من با rogue بازی کردم ، level 1 راحت میتونستم بازی ها رو ببرم ، اما با Druid لول 13 هم واقعا بردن بازی ها سخته.
صحبت بالانس هست.این که یک class مثل druid بهش ظلم شده ، اما مثلا priest کلاس قدرت مندی هست.
تحلیل همی این که Druid نه کارت هایی مثل Hex یا Polymorph داره ، نه قدرت buff فوق العاده مثل Priest یا shaman داره ، نه خیلی کارت های مخصوص قدرتمند داره.همین طور spell ش قدرتمند نیست اون قدر ها،چون hunter می تونه dmg به hero بده ، یا مثلا priest می تونه heal کنه ، اما دروید اگر روبروش یک taunt باشه فقط از spell اصلیش نهاتا میتونه یک آرومر بگیره (در مقایسه با warrior هم ضعف محسوب میشه) کلا ضعف داره.
همین طور عادلانه نیست بری تو بازی با حریف هم تراز خودت مبارزه کنی ، ببینی کارت های اون واقعا محشره و کارت های تو با اون مقدار مانا بهت قدرت کمتری می دن.
در یم بازی مثل LOL پول روی قدرت بازی تاثیر نداره ، اما تو این بازی تاثیر داره.
بعد هم باید feeback منفی هم باشه ، نمیشه هر کسی نقطه ضعفی گفت سریع بکوبونیدش ، خوب فردا یکی search می کنه می رسه به این صفحه نباید بتونه بازی رو برآورد کنه بفهمه چطوره بعد دانلودش کنه؟

Arrowtic
15-04-2014, 22:45
Arrowtic IN

تو همه بازیا هرزگاهی بازی آنبالانس میشه . تو آپدیت بعدی هم درست میشه .
شما Druid رو درک نکردی . برو چندتا ویدئو از بازی درست باهاش تو یوتــوب ببین .

کلا من دو بازی معروف و پلیر دار اینطوری میشناسم . LoL و دوتا2 . در اصل فقط یکی اونم دوتا2 . لول با پول میشه چمپ خرید اما خوب با تلاش زیاد(و گاها Grind) رایگانم میشه اما دوتا2 فقط و فقط و فقط آیتم های ظاهری و BP با پول واقعی هستن . BP هم تنها استفادش اینه که با هر لول آپ یه آیتم ظاهری میگیرید . تازه حتی آیتمای ظاهری هم رایگان به دست میان ، با هر لول آپ یه آیتم میگیرید همیشه ، آخر هر بازی هم چند نفر آیتم میگیرن و یه Present هست که وقتی به لول خاصی برسید بازش میکنید و بازم توش آیتم میگیرید(هر چی لولتون بالا تر باشه آیتمای خوشگل تر میگیرید) . اگه کسی از BP Bonus استفاده کنه به بقیه 9 نفر بازی هم 25 درصدش تعلق میگیره !
به غیر از دوتا2 یه بازی دیگه که اینطور باشه نمیتونید مثال بزنید .(یعنی پول واقعی فقط واسه ظاهر اونم تازه در حالی که بشه رایگان هم آیتم به دست اورد)
پس این سیستم پول مختص به این بازی نیست ، و بازم برای بار چندم میگم . در سبک TCG از نظر پولی نبودن از این بازی بهتر پیدا نمی کنید و از این نظر بالانس ترینه در این سبک . اگه یه بازی TCG کاملا غیرپولی میخواید تنها راهی که دارید اینه خودتون بسازیدش .(منطقی هم هست ، TCG مثل MOBA از نظر ظاهر درآمدزا نیست و اگه یه سری چیزاش پولی نباشه بازی سودآوری نخواهد داشت)

بعد هم باید feeback منفی هم باشه ، نمیشه هر کسی نقطه ضعفی گفت سریع بکوبونیدش ، خوب فردا یکی search می کنه می رسه به این صفحه نباید بتونه بازی رو برآورد کنه بفهمه چطوره بعد دانلودش کنه؟

فیدبک مثبت و منفی هر دوشون در حالتی که بی طرفانه باشن معتبرن + کسی فیدبکش معتبره که تجربش بالا باشه در بازی وگرنه منم میتونم برم یه بازی معروفو بازی کنم سریع یه نکته منفی به خیال خودم پیدا کنم و بدون تحلیل و تحقیق بیشتر برم تو تاپیکش بگم و بعدم بگم فیدبک من منفی و منطقیه .

بازی ایراداتی داره و شکی درش نیست ولی شما دیگه بدون توجه به خیلی مسائل دیگه داری فقط میکوبیش با عینک نقدی که رو چشاته .سبک TCG رو با MOBA مقایسه نکنید و دقت کنید که همه چیز اینی که ما میبینیم نیست .
دیگه هر چی بود گفتم ، پیشنهادم به شما و همه کسایی که اینجور ایرادا میگیرن اینه که برید و چند TCG معروف دیگه رو بازی کنید تا بعد متوجه حرفای من بشید . با هر Class ـی هم که بلد نبودید قبل این که ربطش بدید به آنبالانس بودن برید چندتا مسابقه معتبر و رسمی رو ببینید تا متوجه بشید ایرادتون کجاست ، یه Class ممکنه ضعیف باشه در یه پچ ولی هیچ وقت به اون شدت ضعیف نمیشه .
Arrowtic OUT

D,Freeman
16-04-2014, 09:20
سلام
الآن من با rogue بازی کردم ، level 1 راحت میتونستم بازی ها رو ببرم ، اما با Druid لول 13 هم واقعا بردن بازی ها سخته.
صحبت بالانس هست.این که یک class مثل druid بهش ظلم شده ، اما مثلا priest کلاس قدرت مندی هست.
تحلیل همی این که Druid نه کارت هایی مثل Hex یا Polymorph داره ، نه قدرت buff فوق العاده مثل Priest یا shaman داره ، نه خیلی کارت های مخصوص قدرتمند داره.همین طور spell ش قدرتمند نیست اون قدر ها،چون hunter می تونه dmg به hero بده ، یا مثلا priest می تونه heal کنه ، اما دروید اگر روبروش یک taunt باشه فقط از spell اصلیش نهاتا میتونه یک آرومر بگیره (در مقایسه با warrior هم ضعف محسوب میشه) کلا ضعف داره.
همین طور عادلانه نیست بری تو بازی با حریف هم تراز خودت مبارزه کنی ، ببینی کارت های اون واقعا محشره و کارت های تو با اون مقدار مانا بهت قدرت کمتری می دن.

من که این بازی رو گذاشتم کنار انقدر هم برام مهم نیست که بشینم راجبه خوبیاش! و یا ضعف هاش بحث کنم...هر کسی 10-20دست بازی کنه خودش متوجه میشه این بازی یه بازی نخودیه!
جالبه اواخر مدتی که این بازی رو میکردم هیچ کدوم از فرند لیستهام حتی توی بازی هم نمیومدند! همشون بعد از بتا بازی رو گزاشتن کنار و بازیهای دیگه بلیزارد رو بازی میکردن و ماه به ماه لاگین هم نمیکردن!

lordthunder
16-04-2014, 15:22
کارت legendary داده به hunter من، بعد بگید چیه ! یک کوچولو سنبت به هم مانای خودش قوی تره ، اما به جاش اگر بمیره به تیم مقابلت یک minion 3/3 می ده.
یاد آقای همساده می اوفتم.
آقای همساده جلوی من کم میاره!
6-7 دست با hunter رفتم ، مگر میشه برد ، همیشه طرف مقابلت کارت های legendary یا کارت های عجیب غریب در میاره.
یعنی من این قدر بدشانسم؟
هر جورم میری جلو دو تا کارت میاره روی دستت.ضعیف در میاری با یک شات همشون رو می کشه ، قوی در میاری برش میداره برای خودش!

JIGSA
16-04-2014, 16:04
عزیزم شما دقیقا 2 تا کلاس رو میگی ضعیف که واقعا تعجب آوره
هانتر که همه مینیون ها رو Beast انتخاب میکنن اینا هی به همدیگه باف میدن. آدم بیچاره میشه. بعد هم با اون Trap ها میای مینیون بزنی خودت میمیری.
یه دونه Buzzard میندازن بابت هر Beast که رو کنن یه کارت میکشن. بعد میان یه کارت رو میکنن به تعداد مینیونهای تو برای اون Boar با Charge ظاهر میشه چون Beast هستن برای هر کدوم یه کارت میکشن.
در آخر هم یه مینیون رو میکنن همه مینیون ها 1 دمیج بیشتر میزنن. تازه اونم خودش Beast هستش. با 6 تا مانا پدر آدم درمیاد. همه این کارت ها هم فری هستن. پول نمیخواد.

دروید هم که همش یه سره به مینیون هاش Heal و Damage میده.
یه مینیون معمولی میشه +15 / +15.
خودش هم که هی آرمور و دمیج میگیره.

من الان اینترنت ندارم شما ID بده من یکی دو دست با شما بزنم ببینم ایراد کار کجاست.

lordthunder
16-04-2014, 17:05
عزیزم شما دقیقا 2 تا کلاس رو میگی ضعیف که واقعا تعجب آوره
هانتر که همه مینیون ها رو Beast انتخاب میکنن اینا هی به همدیگه باف میدن. آدم بیچاره میشه. بعد هم با اون Trap ها میای مینیون بزنی خودت میمیری.
یه دونه Buzzard میندازن بابت هر Beast که رو کنن یه کارت میکشن. بعد میان یه کارت رو میکنن به تعداد مینیونهای تو برای اون Boar با Charge ظاهر میشه چون Beast هستن برای هر کدوم یه کارت میکشن.
در آخر هم یه مینیون رو میکنن همه مینیون ها 1 دمیج بیشتر میزنن. تازه اونم خودش Beast هستش. با 6 تا مانا پدر آدم درمیاد. همه این کارت ها هم فری هستن. پول نمیخواد.

دروید هم که همش یه سره به مینیون هاش Heal و Damage میده.
یه مینیون معمولی میشه +15 / +15.
خودش هم که هی آرمور و دمیج میگیره.

من الان اینترنت ندارم شما ID بده من یکی دو دست با شما بزنم ببینم ایراد کار کجاست.
سلام
چاکر اخلاق ورزشکاری :D
هنوز trap نداده به من ، مثلا خیر سرش quest داده.
جالبه با rouge و priest راحت میشد quest ها رو برد ، اما با hunter و druid نمیشه
من هم تا می تونستم beast انتخاب کردن کارت هام رو ، اما خوب می خوای باف بدی قبلش کارتت رفته.بعد هم آخه این هم شد آیتمlgendery ?
iهر وقت استفاده کردم یا طرف دزدیدش ، یا minion هاش قوی تر از این بودند یا ...
کلا من روی آقای همساده رو سفید کردم.

D,Freeman
16-04-2014, 21:17
کارت legendary داده به hunter من، بعد بگید چیه ! یک کوچولو سنبت به هم مانای خودش قوی تره ، اما به جاش اگر بمیره به تیم مقابلت یک minion 3/3 می ده.
یاد آقای همساده می اوفتم.
آقای همساده جلوی من کم میاره!
6-7 دست با hunter رفتم ، مگر میشه برد ، همیشه طرف مقابلت کارت های legendary یا کارت های عجیب غریب در میاره.
یعنی من این قدر بدشانسم؟
هر جورم میری جلو دو تا کارت میاره روی دستت.ضعیف در میاری با یک شات همشون رو می کشه ، قوی در میاری برش میداره برای خودش!

هانتر قلق خاص خودش رو داره...اول از همه باید حداقل کاراکترتون رو تا لول20ببرین تا کارتهای بیسیکش همه باز بشه...حالا میرسیم به هانتر: هانتر اند گیم نیست و باید سریع حرفتون رو مغلوب کنین وگرنه هرچی بیشتر مبارزه طول بکشه شانس بردتون میاد پائین تر...برای شروع همیشه timber wolf بندازین که به بقیه بیست ها یکی اتک میده...یه کارتی هم هست که اسمش یادم نیست کرکسه و به ازای یه بیست یه کارت برات میکشه...وقتی حریفت مینیون زیاد داره این کارت رو بندازه سگ هارو احضار کن تا کلی کارت بیاد تو دستت...یه سکرت بنداز تا همه دشمنا 2تا دمیج بخورن یا اونی که مار احضار میکنه که بازم برات کارت میکشه...سلاحت هم که به ازای هر سکرت یکی دورابیلیتی میگیره...اگه تیمبر ولف داشته باشی و سگ هارو احضار کنی حریفت وحشت میکنه ...4-5سگ با اتک 2یا اگه یه تیمبر ولف دیگه داشته باشی با اتک3! ممولا هانتر حریفش رو اینطوری غافلگیر میکنه چون کارت قوی به جز کارت لجندری بیسیکش نداره...در کل از انداختن کارتهای ضعیف و مانا پائین تو اوایل بازی زیاد استفاده کن چون رمز پیروزی هانتر همینه...نزار بازی به درازا بکشه که حریفت کارتهای لجندریش رو میندازه و حالا بیا چیز بیار باقالی بار کن!:n02: ابیلیتیت هم که دوتا دمیج مستقیم تو صورت هیروی حریفه! هانتر کلاس قویه اگه بدونی چطور باهاش بازی کنی و کمی شانس باهات یار باشه و حرفت هم یه p2w نباشه! اگر هم باشه هانتر کلاسیه که مقابل این جور بازکینا شانس بیشتری نسبت به بقیه داری چون کارتهای لجندری معمولا مانا بالا هستن.

D,Freeman
16-04-2014, 21:23
سلام
چاکر اخلاق ورزشکاری :D
هنوز trap نداده به من ، مثلا خیر سرش quest داده.
جالبه با rouge و priest راحت میشد quest ها رو برد ، اما با hunter و druid نمیشه
من هم تا می تونستم beast انتخاب کردن کارت هام رو ، اما خوب می خوای باف بدی قبلش کارتت رفته.بعد هم آخه این هم شد آیتمlgendery ?
iهر وقت استفاده کردم یا طرف دزدیدش ، یا minion هاش قوی تر از این بودند یا ...
کلا من روی آقای همساده رو سفید کردم.

خیلی خوش شانسی! این کارت یکی از بهترین کارتهای لجندری هستش! یه مینیون 3/3 در مقابل این دیو باور کن چیزی نیست! :n02: با 6مانا میتونی یه مینیون با اتک 9 بکشی! چه مینیونی از این قویتره آخه؟! :n04: تو تمام طول مدتی که بازی میکردم فقط دوتا کارت لجندری از تو پک ها درآوردم! یکی اون که الان اسمش یادم نیست و با مردنش یه مینیون حریف رو میکشه طرف استفاده کننده و یکی هم کارت لجندری کلاس پریست که جفتشون رو دیسنچنت کردم! :n21:
کلاسی که میتونه مینیون بدزده فقط پریسته که اونم یه کارت 10مانائیه! یعنی کل یه نوبت رو باید بزاره واسه دزدین یه مینیون! (درمورد کارتها صحبت نمیکنم...کارتهائی هستن که میتونن یه مینیون رو بکشن طرف دیگه که تعدادشون هم شاید به 2یا3 بیشتر نرسه)
شما لول هانتر یا هر کلاسی که توش هستی رو ببر بالا...تو casual mode این کار راحته نیازی نیست تو رنک مود بری و برد راحت به ملت بدی! :n02:

lordthunder
16-04-2014, 23:14
آقا هر چی می گذره بازی بهتر که نمیشه ، بدتر هم میشه ، حریف من همیشه کارت هاش فوله ،خوب چه کار کنم
مثلا همین کارت legendary که گفتین فوق العاده است ،هر دفعه summon کردم راحت destroy می کننش یا می دزدنش ، یک بار نشد به دردم بخوره.
اصلا رنک نمی رم ، همین causal اعصاب خورد کنه
Secret هم ندارم
مجبورم برای پول درآوردن quest برم ، اونم که هی کلاس به کلاس می کنه ، هر چی هم که پیش می رم حریف دو برابر من پیشرفت داره (انگار team builder بر اساس تعداد بازی یا .... هست ، نه قدرت کارت ها و level کلاسی که بازی می کنی. که واقعا تکنیک مسخره و ناجوانمردانه ای هست)

lordthunder
16-04-2014, 23:35
2441 id منه

lordthunder
18-04-2014, 09:58
ببینید ، باز الآن می گین این یارو زر زد ، اما خوب من این مشکلات رو در روند بازی دیدم :
- موقع انتخاب رقیب ، به هیروی شما ، تجارب شما ، وکارت های شما دقت نمی کنه ، در صورتی که برای یک بازی عادلانه باید این کار رو می کرد
- کوئست ها آدم رو مجبور می کنه هر روز هیرو عوض کنه ، بعد هیدهم سخت تر میشه ، مثلا میگه پتج تا برد با پالادین ، خوب منکه هنوز پالادین حرفه ای نیستم مجبورم با چند تا حرفه ای بازی کنم و شانسی بعد 5-6 تا بازی یک برد بگیرم ، یعنی باید برای انجام کوئست 30 باری بازی کنم.
- تو انتخاب رقیب دقت نمی کنه که تکراری نباشه ، با یکی بازی کردی ، همه چیزش ازت سره ، 2-3 تا بازی دیگه هم می زنی همون یارو رو می ندازه بهت هی می بازی.
- اجازه نمی ده برای انجام کوئست ها بازی safe بکنی ، مثلا بازی با NPC
- بازی اگر امگان بازی 2-3 نفره رو هم می داشت خیلی عالی می شد ، مثلا دو نفر با هم تیم می شدند می رفتند توی یک بازی 2 به 2.

D,Freeman
18-04-2014, 10:50
راستی یه نکته ای که احتمالا خودت متوجهش شدی...شما تو هرروز میتونی یک بار کوئست هات رو تغییر بدی...رو ضربدر بالای سمت راست کوئست کلیک کن تا کوئست تغییر کنه. بستگی به شانست داره ممکنه بشه 3برد تو هر مود یا با یه کلاس دیگه یا کلاسی که داری باهاش بازی میکنی یا بشه مثلا کست 30اسپل یا 20مینیون بالای 5مانا و غیره...واسه من اکثر اوقات میشد 3برد با هرکلاسی تو هرمودی.
کلا قبول دارم سیستم حریف یابی و کوئست هاش زیاد جالب نیست...

Arrowtic
18-04-2014, 10:56
من تو Ranked مشکلی نداشتم ولی تو Unranked چرا گاها ناجوانمردانست .
کوئست ها سیستمش به نظرم خوبه ولی مشکلش عدم تنوع کوئست هست . البته احتمالا در آینده بهش رسیدگی کنن .

saeedA144
18-04-2014, 20:31
سلام
دوستان منم add کنید باهم بازی کنیم
dashsaeed#2264

Jeenas
06-05-2014, 17:46
آقایون من در حال دانلود بازیم و فردا صبح dl ش تموم میشه (باید شب dl کنم):n02:
خواستم بپرسم خود این بازی آموزش داره ؟:n02:
اگه نداره 1 مقدار از بازیو برام توضیح بدید که بتونم بازیش کنم.:n02:
حال نداشتم همه تیپیک رو بخونم.:n02:

Arrowtic
06-05-2014, 22:41
بله تو خودش آموزش داره .

Jeenas
08-05-2014, 13:37
ShadowElf#2164

battleTag بنده

Cactus97
30-07-2014, 20:11
سلام من دیروز این بازی رو گرفتم
خیلی جذابه
بتل تگ من:Cactus97#2730
تازه واردا میشه بگین لولتون چنده؟
اگه میشه لطفا یه نظر سنجی هم بزارند بزرگان این بحث:n20::n02: که ببینیم محبوبترین کلاساتون چیه؟

Cactus97
01-08-2014, 10:44
اقا قحطی شد ؟
چرا هیشکی یه پستم نمیزاره؟
کسی اینجا تازه کار هست؟

S.R Download
31-08-2014, 17:54
کسی هنوز Hearthstone بازی میکنه ؟
من که بعد از دو - سه ماه بدجوری حوس کردم یه چیزای جدیدی هم اضافه شده
هر کی پایه هست منو اد کنه:

lordkingg
12-01-2015, 12:07
بچهها سلام منم اد کنید #2659:n26:

S.R Download
12-01-2015, 18:28
بچهها سلام منم اد کنید #2659:n26:
تاپیک بازی بدجوری خوابیده فکر نکن کسی دیگه بازی کنه

ezio7
12-01-2015, 20:35
من که دیگه بازی نمیکنم ولی خبر جدید اینکه ورژن اندروید بازی رو یه 20 روزی میشه که اومده با همون اکانت که تو کامپوتر دارید هم میتونید بازی کنید البته به طور رسمی فقط رو 6 اینچ به بالا اجرا میشه ولی با تغییر dpi میتونید رو همه گوشی های اندرویدی اجرا کنید

hadi_gamer
19-01-2015, 00:21
این تغییر dpi چی هست چطوریه.یه توضیح میدی؟
بعد بازی رو از کجا دانلود کنیم؟

p30worldapm
27-04-2015, 18:49
من 3-4 روزی هست دارم رو موبایل بازی می کنم.
یه بار رفتم آرنا بعد از دو تا برد باختم! الآن که باز اومدم برم تو آرنا، می گه Shop بسته است. کلا هیچی نمی تونم بخرم!
راهی برای باز کردنش هست؟ اولش ایران رو انتخاب کردم. اگه یه اکانت دیگه بسازم و یه کشور دیگه بدم، باز می شه؟
تو کامپیوتر هم نصب کردم ولی از اول میاد و ادامه بازی تو موبایل نیست!
این آبیه که تو شیشه است چیه؟

Arrowtic
27-04-2015, 19:20
من 3-4 روزی هست دارم رو موبایل بازی می کنم.
یه بار رفتم آرنا بعد از دو تا برد باختم! الآن که باز اومدم برم تو آرنا، می گه Shop بسته است. کلا هیچی نمی تونم بخرم!
راهی برای باز کردنش هست؟ اولش ایران رو انتخاب کردم. اگه یه اکانت دیگه بسازم و یه کشور دیگه بدم، باز می شه؟
تو کامپیوتر هم نصب کردم ولی از اول میاد و ادامه بازی تو موبایل نیست!
این آبیه که تو شیشه است چیه؟
من مدت زیادیه بازی نکردم ولی فکر نکنم اونطوری درست شه . با V*PN برید ببینید درست میشه یا نه .
درباره آبیه هم اگه درست یادم باشه ، با خراب کردن کارت ها(تو بازی اسمش Disenchant بود) ، شما از اونا میگیری(اسمشون Arcane Dust ـه) . بعد میتونی با این Dust ها کارت های جدید بسازی تو بخش Crafting .

Sobhanhz1999
31-12-2016, 03:09
سلام میخواستم بدونم همون کشوری که تو سایت بتل نت نوشته تو قسمت اکانت همونیه که تو خود بازی تو همون کشور بازی میکنی؟
اگه بخوای تغییر بدی حتما باید به ساپورت میل بدی؟