PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فروش بلندگوی فوکال سری 714

hosh1349
22-03-2013, 11:52
باسلام
یک جفت بلند گوی فوکال سری 714 به رنگ قهوه ای تیره وکاملا نو (تنها 20روز است خریداری شده .و میشه جای نو فروخت) را گذاشتم برای فروش قیمت هم 1900000 تومان گذاشتم .ضمنا قیمت بازارش هم حدود 2400000تومنه که فکر کنم منصفانه تعیین کردم وهرکی بخره برد کرده .از فوکال هم تعریف نکنم بهتره چون اصلا احتیاجی به تعریف نداره.ضمنا اگه کسی بلند گوی نو داشت که به امپ من بخوره حاضرم تعویض هم بکنم من امپ موزیکال فدلینتی 3.5اینچ گرفتم اما یه مقدار برای بلندگوها زیاده... به هر حال هرکدوم ازدوستان اگرجهت کمک به ست شدن امپ و بلندگوی بنده پیشنهاد سازنده ای دارند راهنمایی کنند لطف کردن....حتی اگه کسی امپ نو و انهم تو کلاس موزیکال فدلیتی داره که مناسب حال اسپیکر های فوکالم باشدحاضرم بجای فروش یاتعویض اسپیکرها .امپم رو هم عوض کنم. یه پلیریاماها s-150هم روی این مجموعه دارم که اگه کسی خواست اونها رو هم می تونم بزارم وسط چه برای فروش چه برای تعویض این رو برای اون دسته از عزیزانی گفتم که امپ و پلیر ست دارند و می خواهند تجربه جدیدی داشته باشند عین خود من که عاشق تنوع طلبی هستم ... این را هم تاکید کنم دوستان لطفا وخواهشا مدلهای قدیمی مربوط به 30 40سال پیش را پیشنهاد ندهند.چون در این صورت وقت همدیگرو بی خودی گرفتیم ..بسیار متشکرم
به هر حال اگه کسی هرپیشنهادی داشت بنده درخدمتم این هم ایمیل و موبایلم ... یا حق ...سال نو مبارک
hosh1349@yahoo.com تلفن09123076851 (hosh1349@yahoo.com)[/PHP][/PHP][/PHP]
دوستان از فروش و تعویض منصرف شدم یا حق

hosh1349
25-04-2013, 04:30
دوستان سلام اسپیکرهارو فروختم ولی بقیه هست