PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : lılılıılıllıı نظر سنجی 10ـهمین مسابقه ی عکاسی [ موضوع : آسمان ]

ELSIN
22-03-2013, 01:33
سلام و درود بر همه عزيزان

سال نو رو به همه p30worldـی های عزیز تبریک عرض میکنم و آرزو میکنم سالی پر از شادی و شور داشته باشید

lılılıılıllıı شروع ميکنيم نظرسنجي 10ـهمین مسابقه عکاسي رو با موضوع آسمان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

از مجموع 42 عکس ارسال شده 30 عکس مورد تاييد تيم داوري قرار گرفت، عکس ها از امروز به مدت 30 روز به نمايش در مي آيند. توي اين مدت نظرسنجي عمومي همراه با نقد هاي کاربران محتـرم رو خواهيم داشت .

در پايان دو نتيجه اعلام خواهد شد :

سه عکس به عنوان " پر طرفـدارتريـن ها " بر اساس راي هاي کاربران عزيز

و "عکس هاي برتر" و "برترين عکس" بر پايه ي اصول عكاسي و نظرات تيم داوري

✘ برای رای دادن روی عکس مورد نظر کلیک کنید و یا تيک پایین سمت راست عکس مورد نظر رو انتخاب کنيد.
✘ هر کاربر امکان رای دادن به یک یا چند عکس را دارا می باشد و رای ها نيز برای همه قابل مشاهده است.
✘ در طول مدت زمان راي گيري مسابقه از تبليغ عكس خود خودداري كنيد. (نباید گفته شود کدام عکس متعلق به شماست)
✘ نقد ها برای بهبود و ارتقا سطح علاقه مندان به هنر عکاسی هست ؛ بنابراين نقد های تخریبی و توهین آمیز بنا به تشخیص تيم مدیریت حذف خواهند شد.
✘ جهت اطلاع از تاریخ و تغییرات احتمالی در روند مسابقه به اعــلان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مربوط به مسابقات عکاسی در بالای انجمن رجوع کنید.
براي راحتي كاربران علاوه بر سايز كوچك عكس ها در نظرسنجي ، عكس ها با سايز اصلي در پست دوم قرار گرفتند.

شروع / پايان نظرسنجي عمومي : 1 فروردین ماه تا 29 فروردین ماه

ارائه ي نظرات / پيشنهادات تيم داوري : 30 فروردین ماه

با تشکر - تیم مدیریت انجمن عکاسی

ELSIN
22-03-2013, 02:05
عکس ها به ترتیب شماره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](1).jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](2).jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](3).jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](6).jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](7).jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](8).jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](9).jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](10).jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](12).jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](13).jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](14).jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](15).jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](18).jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](20).jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](21).jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](22).jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](23).jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](25).jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](26).jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](29).jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](30).jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](32).jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](34).jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](35).jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](36).jpg

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](37).jpg

mohammadirani
23-03-2013, 12:50
عکس های 4 و 5 و 6 و 7 رو خیلی دوست دارم با سایز اصلی و بزرگ ببینم

اگه امکانش هم هست، دوست دارم عکس رنگیش هم ببینم

VAHID
23-03-2013, 17:26
سلام

عکس هایی مثل 13 با 29 خوشم میاد تو افق هستن ........

supermax15
23-03-2013, 17:38
شما مطمئنید که این عکس ها اگریف(همون اطلاعات عکسی که گفته بودید) دارند؟

toolhelp
23-03-2013, 18:43
ظاهرا بعضي از دوستان بيشتر از يك عكس شركت دادن درسته؟ از روي سبك عكسها و اگزيف ميشه اينو حدس زد...

دوتا از عكسهاي زيبا توسط sx40 گرفته شدن كه تبهر عكاسشو ميرسونه (;

در كل تنوع دوربين ها كم بود : sony erricson , iphon 4s , 50D, sx30, sx40, nikon coolpix, sx130, D90

mohammadirani
23-03-2013, 21:34
هر کسی میتونست 4 عکس بفرسته :n06:

ELSIN
23-03-2013, 22:23
عکس های 4 و 5 و 6 و 7 رو خیلی دوست دارم با سایز اصلی و بزرگ ببینم

اگه امکانش هم هست، دوست دارم عکس رنگیش هم ببینم

البته الان نباید کسی بگه فلان عکس برای منه و ....
بعد از پایان مسابقه اگر عکاسی خواست میتونه عکس بزرگ آپ کنه یا توضیحی درباره عکس بده

شما مطمئنید که این عکس ها اگریف(همون اطلاعات عکسی که گفته بودید) دارند؟

بله من اسم دوربین رو حذف کرده بودم که toolhelp عزیز یه لیست کلی ازشون دادند ، دس گلشون درد نکنه

از بین عکس ها یه عکس اگزیف نداره که بنده به عکاس اون عکس اطمینان دارم

Amateِur
25-03-2013, 16:29
با درود به عزيزان

متاسفانه نتونستم خودمو به اين دوره برسونم انشالا دوره بعد.
عكس هاي خوبي ارسال شدند اما ميتونستند خيلي بهتر باشند.
انتخاب يك عكس به عنوان برترين خيلي سخته چون اكثر عكس ها هم سطح هستند اما 3-4 تا عكس رو من بيشتر پسنديدم.

از فوكال لنت عكس ها كاملا معلومه كه تعداد SLR به دست ها به انگشتان يك دست هم نميرسه. متاسفانه اين فروم در ضمينه عكاسي خيلي خيلي عقبه با وجود اين همه يوزر.

ارادتمند

supermax15
25-03-2013, 16:37
بازم از این مسبقه ها میزارید؟
کی؟

Amateِur
25-03-2013, 19:32
بازم از این مسبقه ها میزارید؟
کی؟

بله هر چند وقت يك بار مسابقه برگزار ميشه

Spak
26-03-2013, 19:58
متاسفانه من توی این دوره نتونستم شرکت کنم :n03: یکم وقتش که دم عید بود مشکل ساز شد واسم و نتونستم عکسهام رو دسته بندی کنم
انشالله دور بعدی ...
به عکاس عکسهای 4تا 7 هم توصیه میکنم یکم تنوع بدن تو عکسهاشون حداقل توی ترکیب بندی و تنوع رنگ :n02:

Ghaioom
28-03-2013, 06:29
عکسها که خوبه ولی من نتونستم ارسال کنم چون اون موقع هوا خوب نبود و یکسره هوا خراب بود. ابر هم یکسره همه جای آسمون بود از اون ابرهای صاف. بعد تموم شدن زمان تاپیک هوا خوب شد. :n02: تمدید میکردینش : دی

Layken
28-03-2013, 21:51
سلام
مرسی بابت برگذاری این مسابقات ، واقعا خیلی عالی هستن و برا من یکی که خیلی لذت بخشه
2 تا سوال چرا موقع شروع نظر سنجی تاپیک از حالت داغی خارج شد ؟ بهتر بود تا مدتی هم داغ بمونه مخصوصا که الان باید تعداد زیادی بیان و رای بدن

و این که همه عکس ها زیبا هستن شکی نیست اما عکس های 5 و 6 چجوری به اون شکل عالی گرفته شدن ؟ یعنی عکاس واقعا افرین داره و ایا اینها بعدا سیاه سفید شدن یا مدل عکسی که گرفته شده این طوری سیاه سفید بوده ؟ یا این که تو شب عکس گرفته شده ؟

از همه دوستان تشکر میکنم واقعا عالین :n11::n16:

Amateِur
28-03-2013, 22:59
سلام
مرسی بابت برگذاری این مسابقات ، واقعا خیلی عالی هستن و برا من یکی که خیلی لذت بخشه
2 تا سوال چرا موقع شروع نظر سنجی تاپیک از حالت داغی خارج شد ؟ بهتر بود تا مدتی هم داغ بمونه مخصوصا که الان باید تعداد زیادی بیان و رای بدن

و این که همه عکس ها زیبا هستن شکی نیست اما عکس های 5 و 6 چجوری به اون شکل عالی گرفته شدن ؟ یعنی عکاس واقعا افرین داره و ایا اینها بعدا سیاه سفید شدن یا مدل عکسی که گرفته شده این طوری سیاه سفید بوده ؟ یا این که تو شب عکس گرفته شده ؟

از همه دوستان تشکر میکنم واقعا عالین :n11::n16:

خوب الان عيد هست و دوستان در تعطيلات و همچنين درگيري ها هم نسبت به گذشته بيشتر شده

فرقي نداره و نميكنه قبل يا بعد از گرفتن عكس ،سياه و سفيد شده باشه. واضحه در روز عكس گرفته شده

Amateِur
29-03-2013, 09:29
تنها عكس مناسبي كه شايد اگر فرصت بود ميفرستادم. در ايام عيد گرفتم. هر چند سوژه عكس آسمان نيست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Camera
Canon EOS 40D

Focal Length
18mm

Aperture
f/14

Exposure
1/200s

ISO
200

mehr film
30-03-2013, 01:20
سلام به همه دوستان سال نو تون مبارک باشه ......

خسته نباشید به بچه هایی که مسابقه رو برگزار کردن . فقط یه پیشنها دارم اونم اینکه یکم موضوعات مسابقه رو نو تر و خاص تر کنید ... که دست دوستان برای خلاقیت در عکاسی باز باشه

موضوعات ریز یا حتی درشت زیادی هست برای موضوع عکاسی چون " موضوع " رابطه مستقیمی با کیفیت مسابقه داره . " آسمان " به شخصه برای خود من جذابیت خاصی آنچنان نداره .

Amateِur
30-03-2013, 10:12
سلام به همه دوستان سال نو تون مبارک باشه ......

خسته نباشید به بچه هایی که مسابقه رو برگزار کردن . فقط یه پیشنها دارم اونم اینکه یکم موضوعات مسابقه رو نو تر و خاص تر کنید ... که دست دوستان برای خلاقیت در عکاسی باز باشه

موضوعات ریز یا حتی درشت زیادی هست برای موضوع عکاسی چون " موضوع " رابطه مستقیمی با کیفیت مسابقه داره . " آسمان " به شخصه برای خود من جذابیت خاصی آنچنان نداره .

نظر من هم همينه. همون اول هم اعلام كردم.
الان عيده بهتر بود موضوع شكوفه يا عيد يا بهار باشه.

ELSIN
30-03-2013, 11:19
ابتدا موضوع بهار بود ، اما توی زمستان سوژه بهاری نیست درسته ، پس موضوع رو عوض کردیم

درباره موضوع آسمان این موضوعِ خوبیه همه جا هست خیلی تنوع داره چیزهای زیادی تو آسمان هست و ....

خوب پیشنهاد بدید موضوع چی باشه ، فقط سعی کنید موضوع عمومیت داشته باشه تا همه بتونند شرکت کنند

Gilopa
30-03-2013, 12:21
یه پیشنهاد :
نمیدونم چرا برداشته شد اما اگر نام کاربران نظر دهنده در نظر سنجی گذاشته بشه خیلی بهتره . اینجوری امکان تقلب احتمالی بعضی از افراد کمتره و طرف اگه نام کاربری تازه بسازه تا خودش رو اول کنه مشخص میشه . نمیخوام هیچ تهمتی زده بشه اما باید اصول حرفه ای نظر سنجی هم رعایت بشه تا ذوق عکاس از بین نره .

Fox
30-03-2013, 12:33
یه پیشنهاد :
نمیدونم چرا برداشته شد اما اگر نام کاربران نظر دهنده در نظر سنجی گذاشته بشه خیلی بهتره . اینجوری امکان تقلب احتمالی بعضی از افراد کمتره و طرف اگه نام کاربری تازه بسازه تا خودش رو اول کنه مشخص میشه . نمیخوام هیچ تهمتی زده بشه اما باید اصول حرفه ای نظر سنجی هم رعایت بشه تا ذوق عکاس از بین نره .

گمان نکنم توی دوستان عکاسمون همچین کسی پیدا بشه دست عزیز٬ این یک مسابقه دوستانه هست بین بچه‌های این فروم٬ جایزه‌ای هم در کار نیست٬ فقط هرکسی میخواد خودش و عکسش رو محک بزنه تا ببینه به نسبت سایر عکاسان در چه حدی هست٬ ولی بازهم برای اینکه نگرانی شما از بین بره٬ فکر کنم مدیران بتونن اسامی رو بزارن٬ البته بازهم باید از خودشون بپرسید... :n16:

Gilopa
30-03-2013, 13:02
گمان نکنم توی دوستان عکاسمون همچین کسی پیدا بشه دست عزیز٬ این یک مسابقه دوستانه هست بین بچه‌های این فروم٬ جایزه‌ای هم در کار نیست٬ فقط هرکسی میخواد خودش و عکسش رو محک بزنه تا ببینه به نسبت سایر عکاسان در چه حدی هست٬ ولی بازهم برای اینکه نگرانی شما از بین بره٬ فکر کنم مدیران بتونن اسامی رو بزارن٬ البته بازهم باید از خودشون بپرسید... :n16:

من هم جسارت نکردم .. فقط از نظر من باید همه چی حرفه ای باشه .

Atghia
30-03-2013, 13:04
یه پیشنهاد :
مطمئنید؟:n13:من که اسامی رای دهندگان رو میبینم :n02:
:n09:قسمت مشاهده نتیجه نظر سنجی رو که میزنم اسامی رای دهندگان به هر عکس نوشته شده:n13::n06:
بنظر من که آسمان موضوع قشنگیه
قشنگتر از اون اینه که اجازه شرکت آماتورها هم در مسابقه وجود داره که جای تشکر داره:n16:
اما بنظرم برای توافق بیشتر بین جامعه عکاسی مجازی واقع در فروم:n02:قبل از هر دوره مسابقه چندتاگزینه که مدنظر مدیرای محترم برای عنوان مسابقه هست مطرح بشه مثلا 4تا بعدش مشارکت کنندگانو یاوران همیشگی عکاسی انجمن به توافق برسن کدوم موضوع باشه و این حرفا:n17:

Gilopa
30-03-2013, 13:07
مطمئنید؟:n13:من که اسامی رای دهندگان رو میبینم :n02:
:n09:قسمت مشاهده نتیجه نظر سنجی رو که میزنم اسامی رای دهندگان به هر عکس نوشته شده:n13::n06:
بنظر من که آسمان موضوع قشنگیه
قشنگتر از اون اینه که اجازه شرکت آماتورها هم در مسابقه وجود داره که جای تشکر داره:n16:
اما بنظرم برای توافق بیشتر بین جامعه عکاسی مجازی واقع در فروم:n02:قبل از هر دوره مسابقه چندتاگزینه که مدنظر مدیرای محترم برای عنوان مسابقه هست مطرح بشه مثلا 4تا بعدش مشارکت کنندگانو یاوران همیشگی عکاسی انجمن به توافق برسن کدوم موضوع باشه و این حرفا:n17:

فکر کنم چون شما ناظر انجمن هستید میتونید مشاهده کنید .
من هم روزای اول نظر سنجی میدیدم اما یهو برداشته شد .
بهرحال فقط نظر شخصی من بود و صاحب نظر دوستان عکاس هستند .:n01:

Mehran
30-03-2013, 14:26
سلام میلاد جان

نظرسنجی عمومی هست، تغییری در وضعیت نظرسنجی بوجود نیومده
قاعدتا شما باید بتونی نام رای دهندگان رو ببینی. :)

عکس1 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
a.g g.a, Aless, alone_boy, amir_68, bisquit, e4lyas, Fox, Ghaioom, Layken, masoudtr, materlink, rz21, sansi, sedr, Spak, toolhelp, V E S T A

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حتی اگه بصورت مهمان هم وارد بشید، میتونید لینک بالا (مشاهده نتیجه نظر خواهی) و نام رای دهندگان رو ببینید.

با تشکر مهران...

Fox
30-03-2013, 14:35
من هم روزای اول نظر سنجی میدیدم اما یهو برداشته شد . .:n01:

:n13: ... شاید ... شما روی یکی از اعداد مربوط به تعداد رای دهنده‌ها٬ که جلوی هر عکس وجود داره٬ کلیک کنید ...

Amateِur
30-03-2013, 15:17
Gilopa ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان شما در هر نظر سنجي اي روي اعداد راي كليك كني نام كاربرا مياد.

(با رامين و مهران جان خط رو خط شديم)

احسان جان بنظرم ميشد زمان نظر سنجي رو كمي تغيير داد تا شكوفه ها هم ظاهر بشه.
در كل بنظرم انتخاب موضوع مسابقه بايد كمي روش كار بشه. همچنين. اميدوارم (اميدوارم و اميدوارم) بلافاصله بعد از پايان هر مسابقه ،مسابقه بعدي اغاز بشه.

نظر دوستان بر "پرتره خياباني" چيه؟ برا مسابقه بعدي؟:n02:

supermax15
30-03-2013, 15:19
بی چاره عکس شماره 3 و 15

Gilopa
30-03-2013, 16:28
مرسی مهران جان و همچنین باقی دوستان .
روی اعداد کلیک نمیکردم الان متوجه شدم که میشه اسم کاربرا رو دید .
من عذر میخوام از همتون .

mehr film
31-03-2013, 00:12
خوب پیشنهاد بدید موضوع چی باشه ، فقط سعی کنید موضوع عمومیت داشته باشه تا همه بتونند شرکت کنند

من یه چند تا عنوان میگم برای موضوع .... چون فکر میکنم عنوان ها برای موضوع عکاسی بهتر باشه تا مثلا بگیم " سنگ " یا " گل " یا " درخت "

مثلا به عنوان مثال میتونم بگم : شادمانی ، نوروز ، طراوت ، بهار ، زندگی ، یا مثلا چیز های مثل : وهم ، خیال ، سادگی ، شلوغی ، عبور ، نور ، ترس ، و و و از این دست موضوعات

Amateِur
31-03-2013, 12:25
من یه چند تا عنوان میگم برای موضوع .... چون فکر میکنم عنوان ها برای موضوع عکاسی بهتر باشه تا مثلا بگیم " سنگ " یا " گل " یا " درخت "

مثلا به عنوان مثال میتونم بگم : شادمانی ، نوروز ، طراوت ، بهار ، زندگی ، یا مثلا چیز های مثل : وهم ، خیال ، سادگی ، شلوغی ، عبور ، نور ، ترس ، و و و از این دست موضوعات

موضوعات خيلي خوبين. ميشه گفت انجمن عكاسي رو از خاك خوردن نجات ميده و بالا ميكشه. براي تخصصي تر شدن خيلي خوبه

mohammadirani
01-04-2013, 13:20
موضوعات خيلي خوبين. ميشه گفت انجمن عكاسي رو از خاك خوردن نجات ميده و بالا ميكشه. براي تخصصي تر شدن خيلي خوبه

به نظر من هر چی مسابقه تخصصی تر بشه تعداد شرکت کننده ها هم کمتر میشه

mehr film
01-04-2013, 15:34
به نظر من هر چی مسابقه تخصصی تر بشه تعداد شرکت کننده ها هم کمتر میشه

بله اگر هدف فقط این باشه که تعداد شرکت کننده ها زیاد باشه باید پیش پا افتاده ترین موضوعات رو گذاشت ...

اما اگر هدف ازتقای سطح انجمن و رفتن به سمت تخصصی شدن باشه باید موضوعات هم تخصصی تر بشه / هرچند اون موضوعات هم که گفتم خیلی آنچنان تخصصی نیستن

فکر میکنم اگر سطح عکس ها بالا باشه اون دوستانی هم که سطح پایین تری دارن تلاش میکنن که خودشون رو بروسونن به سطح بالاتر

Atghia
01-04-2013, 15:55
موضوعات تخصصی دلیل نمیشه که عکاسهای آماتورها متوجه نشن و نتونن شرکت کنند!
علاوه بر هنر عکاس نیازمند به نبوغ هم داره! که این نبوغ منحصر نمیشه به اینکه شخص با فوت و فن عکاسی آشنا باشه
اگر خیلی تخصصی میخواید کار کنید مگه چندنفر اینجا متخصصا؟ جز 4نفر؟
بعد چطور انتظار پیشرفت دارید؟
اتفاقا مشارکت افراد عادی تر به مرور بهشون اجازه میده پیشرفت کنن
وگرنه که متخصصین دور هم خوش باشن:n17:

mehr film
01-04-2013, 16:11
موضوعات تخصصی دلیل نمیشه که عکاسهای آماتورها متوجه نشن و نتونن شرکت کنند!
علاوه بر هنر عکاس نیازمند به نبوغ هم داره! که این نبوغ منحصر نمیشه به اینکه شخص با فوت و فن عکاسی آشنا باشه
اگر خیلی تخصصی میخواید کار کنید مگه چندنفر اینجا متخصصا؟ جز 4نفر؟
بعد چطور انتظار پیشرفت دارید؟
اتفاقا مشارکت افراد عادی تر به مرور بهشون اجازه میده پیشرفت کنن
وگرنه که متخصصین دور هم خوش باشن:n17:

منظور من هم همین هست ....

منظورم از اینکه موضوعات تخصصی بشه این نیست که دیگه افراد آماتور یا با سطح پایین تر دیگه شرکت نکنن ... چرا اتفاقا شرکت کنن که سطح خودشون رو با سطح بقیه محک بزنن ..

بحثم این هست که موضوع ها تخصصی تر بشه که هم افراد به قول شما متخصص که عکس خوب دارن بفرستن هم دوستان آماتور که تلاش کنن تخصصی تر عکس بگیرن و در مسابقه شرکت کنن

Mool Tee
02-04-2013, 00:09
عکس 27 و 13 عالی بودن ! راستی من هم یه عکس گرفتم بد نیست اگه ببینید جالبه ! دیر رسیدم نتونستم شرکت کنم
![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ELHAM3000
03-04-2013, 11:40
سلام خدمت دوستان عزیز
کی نتیجه اعلام میشه؟ و به چه صورت میشه متوجه شد که کدوم عکس برنده میشه ؟ داخل همین پست اعلام میشه؟

mohammadirani
03-04-2013, 12:55
سلام خدمت دوستان عزیز
کی نتیجه اعلام میشه؟ و به چه صورت میشه متوجه شد که کدوم عکس برنده میشه ؟ داخل همین پست اعلام میشه؟

بعد از پایان زمان نظر سنجی مطمئینن برنده اعلام میشه
هر چند برنده و بازنده بی معنیه
مهم، تشویق شدن کاربران به گرفتن عکس های بیشتر و بهتره

تارا رستم
04-04-2013, 16:27
سلام حالتو ن خوبه؟

SamGun
04-04-2013, 23:17
درود به همه
با اینکه تعدادی از عکسها فوقالعاده بودن اما در کل واقعا زیبا و جالب بودن اکثرا
بعد از پایان مسابقه هم اعلام میکنم عکس من کدومه :دی

hermione
05-04-2013, 10:05
با اینکه سر رشته ای از عکاسی ندارم ولی امیدوار شدم به خودم چون عکس هایی که بهشون رأی دادم جز عکس های برتر بوده ( از نظر تعداد رأیی که بقیه دوستان دادن ) :دی

amirkalak6
05-04-2013, 18:15
خوب این 30 تا بر چه مبنایی انتخاب شده؟؟!!!

ELSIN
05-04-2013, 23:47

متوجه نشدم ، میشه بیشتر توضیح بدید!

mehranraha
06-04-2013, 06:34
سلام به همه در p30 امیدوارم سال پرباری داشته باشید همه عالی بود :n01:

Amateِur
06-04-2013, 19:34

آسمان!
..........

Wisdom
08-04-2013, 15:01
متاسفانه من از این مسابقه آگاه نشدم. امیدوارم بتونم توی مواردی از این دست شرکت کنم.

raana
08-04-2013, 19:59
از عکس 2-11-26 خیلی خوشم اومد......واقعا وقتی این عکس ها رو نگاه میکنم....حس می کنم دارم تو اون فضا نفس میکشم....
فوق العادس...

عکس 5 رو هم به خاطر القا کردن حس طوفان می پسندم....

دوستان شرکت کننده موفق باشین...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از ELSIN ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز هم بسیار بسیار سپاس گذارم ....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ehsanbh
12-04-2013, 14:37
نظرسنجی رو خیلی دوست دارم.

Fox
17-04-2013, 14:59
این مسابقه تا به اینجا در مقایسه با مسابقه سری قبل هم عکسهای بیشتری در مسابقه شرکت داده شدند و هم تعداد افراد بیشتری رای دادند٬ در مسابقه HDR تنها ۱۴۳ نفر رای دهنده ثبت شده٬ و این مسابقه تا این لحظه ۱۸۱ رای دهنده داشته و این خیلی خوشحال کننده و البته امیدوار کننده هست٬ چرا که هر شرکت کننده متوجه خواهد شد که عکسش و سبک نگاهش٬ تا چه حد میتونه مورد علاقه بینندگان قرار بگیره... خوشحالم که جزئی از این مسابقه بودم و آرزو میکنم هر دوره به تعداد شرکتکنندگان مسابقه افزوده بشه... :n06:

Erfan Eblis
18-04-2013, 22:10
از عكس 1 خوشم اومد چون،يك معناي فلسفي به ذهنم اومد كه گفتم پست كنم شما كاربران عزيزم مشاهده كنيد:به يادعمر فتادم كه زيباست همچون غروب افتاب...ولي حيف كه زود تمام ميشه.

saeedazami
20-04-2013, 14:37
خب این دوره از مسابقات هم با خوبی وخوشی به پایان رسید.تا دوره بعد خداحافظ همگی ....(^ه^)...

ELSIN
21-04-2013, 23:44
سلام و عرض ادب

بابت تاخیر متاسفم این بار بنده باعثش بودم

و نتایج این دوره از مسابقات ....

پرطرفدار ترین

با تشکر از 195 نفری که در نظرسنجی مسابقه شرکت کردند
با رای شما دوستان عکس های زیر به عنوان "پرطرفدار ترین" عکس ها انتخاب شدند.

■ نفر اول : Aless ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ، عکس شماره 11 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) با کسب 72 رای و 36.92% آراء

■ نفر دوم : Aless ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ، عکس شماره 13 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) با کسب 70 رای و 35.90% آراء

■ نفر سوم : mohammadirani ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، عکس شماره 26 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) با کسب 64 رای و 32.82% آراء

به محمد (Aless ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) عزیز تبریک میگم رقابت فشرده ای با خودش داشت :دی :n16: ( فکر میکنم الان عازم تهران هست برای شروع خدمت) ، همچنین به محمد (mohammadirani ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) عزیز که عکس بسیار زیبای فرستادند هم تبریک عرض میکنم :n12:

برترین عکس

بنـابر نظرات و صحبت های انجام گرفته با اعضای تیـم داوری از مجموع 44 عکس ارسالی از
17 شرکت کننده محتـرم ، 30 عکس مورد تایید تیم داوری قرار گرفت و از این میان یــک عکس
به عنوان "برترین عکس" انتخاب شد.

عکس شماره ی 28 ارسالی از mohammadirani ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز به عنوان "برتـریــن عکـس"

بنده و دیگر عزیزان خوشحال میشیم که عکاسان عزیز این دوره توضیحی درباره عکسشون بدند

از توجه و یــاری شما عزیزان برای داشتن انجمنی مفید و منظم بی نهــایتـــــــ سپاسگزاریم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammadirani
21-04-2013, 23:56
خیلی خوشحالم که افتخار شرکت در این مسابقه رو داشتم
همچنین خیلی ممنونم بابت لطفتون و انتخاب بهترین عکس:n16:

به دوست عزیز محمد هم بابت عکس های زیباشون هم تبریک میگم.امیدوارم خدمت رو هم به خوبی و خوشی تموم کنه:n16:

Fox
22-04-2013, 17:00
بنده و دیگر عزیزان خوشحال میشیم که عکاسان عزیز این دوره توضیحی درباره عکسشون بدند

سلام؛
در ارتباط با عکس اول٬ که منظره‌ای از غروب هست٬ در یک روز بهاری٬ حدود ۲ سال پیش در حوالی روستایی اگر اشتباه نکنم با نام «شاقوزکله» در نزدیکی شهسوار (تنکابن) بعد از چند ساعت گشت و گذار و سرگرم بودن به عکاسی از یک قورباغه درختی جسور و پرجنب و جوش! نگاهی به آسمان زیبای بالای سرم انداختم٬ و از دیدن آن همه رنگ و نور و زیبایی واقعا لذت بردم و تصمیم گرفتم تصویری از آسمان در حال غروب بالای سرم ثبت کنم که البته به یقین آنچه شما میبینید ذره‌ای ناچیز از آنهمه زیبایی بود که در آن زمان از این حقیر ثبت نگاره‌ای بهتر از این امکان پذیر نبود!!!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](1).jpg

و اما عکس دوم٬ عکسی است از کوهستانهای زیبای روستای نازلو در نزدیکی شهر ارومیه و در فاصله‌ای بنا به نقل افراد محلی ۴۰ کیلومتری از مرز سه کشور ایران٬ عراق و ترکیه! سال گذشته بود (زمستان ۱۳۹۰!)٬ پس از آغاز بارش برف در ارتفاعات از پنجره مکانی که در آن ساکن بودیم٬ برای پریدن خواب از سرم و کمی سرحال آمدن٬ نگاهی به کوهستان انداختم و حیف دیدم که تصاویری از آن زیبایی را ثبت نکنم و با دوستانم به اشتراک نگذارم٬ افراد محلی بر هر یک از این کوهها نامی نهاده بودند که از کم حافظگی و بخت بد٬ از خاطرم رفته‌اند٬ همیشه آرزو داشتم تا در زمان مه در بالای این قله‌های زیبا باشم٬ اما حیف که میسر نشد...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](2).jpg

:n12:

Mohammad 989
22-04-2013, 21:34
به نظر داوری عادلانه بوده وبه قول یکی از دوستامون چند نفری چند تا عکس فرستادند.بازهم از این مسابقه ها بذارید:n09:

Amateِur
22-04-2013, 23:03
دوستان نظرات رو برای دوره بعدی اعلام کنید :20:

نظرات بنده حقیر:
پرتره (غیر از فشن و مدلینگ،پرتره به معنای اصلی"پرتره خیابانی")
به طور کلی نظرم رو پرتره و مردم هست ولی منتظر نظرات دوستانم

Fox
28-04-2013, 12:09
دوستان نظرات رو برای دوره بعدی اعلام کنید :20:
\

به نظر من «معماری داخلی» هست٬ مثلا شکل اتاقها٬ دکوراسیون٬ ترکیب بندی اشیا و... که هر روز اطرافمون میبینیم رو از نگاه خلاقانه و از دید دوربین عکاسی به تصویر بکشیم... :n24:

Layken
06-05-2013, 00:09

عکس شماره 30 :n02:

چند روزی بود فکر می کردم چجور عکسی بگیرم که بتونه بترکونه تا این که وسط جاده تبریز مراغه که بودم و دم غروب بود یهو این صحنه رو دیدم گفتم پدر ماشینو بزن کنار
زد کنار و چند تا از این منظره عکس گرفتم و ته دل خودم شاهکاری به پا کردم :n02:
تا خونه در پوست خودم نمی گنجیدم که دارم میرم در نظر سنجی شرکت کنم و منتظر اول شدن بودم که به مقام دومی رسیدم اما از اخر :دی

از همه دوستانی که برای برپایی این مسابقه زحمت کشیدن نهایت تشکر را دارم :n16:
منتظر نظر سنجی بعدی هم هستم :n12:

Fox
25-05-2013, 15:45
سلام٬ دوستان برنامه‌ای برای مسابقه بعدی ندارین؟ :n13:

Amateِur
25-05-2013, 15:50
سلام٬ دوستان برنامه‌ای برای مسابقه بعدی ندارین؟ :n13:

چرا به زودی برگزار میشه. من در جریانم:n02:

masoudtr
25-05-2013, 22:39
بهتر نیست برای موضوع مسابقه هم یک نظر سنجی چند روزه صورت بگیره و بعد بر اساس اون نظر سنجی موضوع انتخاب بشه
گیریم بهترین موضوع را بصورت فردی انتخاب کنید
وقتی اعضا تخصصی در اون زمینه نداشته باشند مسابقه بی معنی میشه و ضعیف