PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : هنگ ویندوز هنگام خالی شدن باطری لپ تاپ !

msart
21-03-2013, 11:50
با عرض سلام و تبریک نوروز خدمت دوستان عزیز
من یه لپ تاپ اچ پی 4520 دارم که وقتی باطریش پر باشه بدون مشکل کار میکنه ، ولی همین که باطریش به 10 درصد یا کمتر برسه ویندوز هنگ میکنه ! :n29:
یعنی انقدر کند میشه که مجبورم ریست کنم ، وقتی هم ریست میکنم و ویندوز دوباره بالا میاد درست میشه :n03:
این مشکل با وصل کردن شارژر لپ تاپ هم درست نمیشه ، یعنی وقتی باطری به 10 درصد میرسه ، قبل از هنگ کردن ویندوز ، وقتی شارژر رو وصل میکنم تا باطری پر شه و هنگ نکنه بازم هنگ میکنه :n28:

تا الان هم 3 تا ویندوز عوض کردم ، یه بار هم 8 ریختم گفتم شاید مشکل از ویندوز 7 باشه ، ولی مشکل همچنان ادامه داره

{یکی از عجیب ترین مشکلاتی هست که تا حالا دیدم و هیچ کس به این مشکل بر نخورده}

حالا میخوام بپرسم دوستان نظری در این باره ندارن ؟ :n16:

سعید1400
22-03-2013, 05:38
شاید تنظیمات power options رو گذاشته باشی روpower saverگزینه مناسبbalanced هست ولی اگه کاربر حرفه ای هستی بذار رو high performanceشاید مشکل از این باشه ولی مطمعن نیستم.حالا امتحان کن.

msart
22-03-2013, 09:53
شاید تنظیمات power options رو گذاشته باشی روpower saverگزینه مناسبbalanced هست ولی اگه کاربر حرفه ای هستی بذار رو high performanceشاید مشکل از این باشه ولی مطمعن نیستم.حالا امتحان کن.

تمام این حالات رو تست کردم ،مشکل از اینا نیست ! :n27:

سعید1400
23-03-2013, 16:55
معمولا لب تاپ ها رو نباید گذاشت که باطری اش از 15درصد پایین تر بره ولی یک بار کامل شارژ لب تاپ رو خالی کن بعد در حالت خاموشی شارژش رو پر کن!

msart
30-03-2013, 21:58
معمولا لب تاپ ها رو نباید گذاشت که باطری اش از 15درصد پایین تر بره ولی یک بار کامل شارژ لب تاپ رو خالی کن بعد در حالت خاموشی شارژش رو پر کن!

بازم مشکل حل نشد ، جدیدا وقتی باطری پر هم که هست هنگ میکنه !
دارم آهنگ گوش میدم با هندزفری ، وقتی که هنگ میکنه ، صدا از تو اسپیکر پخش میشه :n04:
هیچ راهی نداره جز اینکه ویندوز رو ریست کنم
دوباره روز از نو ...
دوستان هیچ نظری ندارن ؟
صاف شدیم به خدا :n03: