PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مهندس مکانیک داریم؟ مشکل با نصب catia دارم

davood6385
04-08-2006, 03:01
سلام من میخوام نرم افزار catia رو نصب کنم و سه ورژن مختلف از شرکت هایه مختلفی هم خریدم ولی هنگام نصب همگی یه error میدن و نصب نیمه کاره قطع میشه و error رو توی یک فایل مینویسه که چیه:

File C:\Program Files\Dassault Systemes\B14\intel_a\control\Manufacturing.toc was not found

اینم اون log که مینویسه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این وقتیه که میخوام کامل نصبش کنم ولی وقتی یکی دو product شو برای نصب انتخاب میکنم مشکلی پیش نمییاد .لطفا کمک کنین

mahaya_66
27-03-2007, 15:30
man ham hamin moshkel ra dashtam winndosam ra avaz kardam khob shod.

mojsfr1984
01-04-2007, 23:14
سلام من میخوام نرم افزار catia رو نصب کنم و سه ورژن مختلف از شرکت هایه مختلفی هم خریدم ولی هنگام نصب همگی یه error میدن و نصب نیمه کاره قطع میشه و error رو توی یک فایل مینویسه که چیه:

File C:\Program Files\Dassault Systemes\B14\intel_a\control\Manufacturing.toc was not found

اینم اون log که مینویسه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این وقتیه که میخوام کامل نصبش کنم ولی وقتی یکی دو product شو برای نصب انتخاب میکنم مشکلی پیش نمییاد .لطفا کمک کنین

اگه ويندوزتون XPSP2 هستش عوضش كنين و يه ويندوز معمولي بدون سرويس پك نصب كنين

tsjaleb
02-04-2007, 23:50
من کاردانی ساخت و تولید خوندم یه ورژن از اینترنت گرفتم تو xp sp2 نصب کردم کارم می کرد احتمالا اون ورزن ها نیاز به یه سخت افزار درن شاید هم تو یه ویندوز دیگه امتحان کنید درست بشه.

davood6385
05-04-2007, 12:43
نخير عزيزان مشکل ويروس ياب mcafee هستش هرکي اين ويروس ياب روي سيستمش نصب باشه catia رو نميتونه نصب کنه چون با يه فايل مهم catia مشکل داره که بالا گفتم. بعد هم اين تاپيک مال يه سال پيش بوده حالا جواب دادين