PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با ویرس جدید

majidgbox
16-03-2013, 22:18
سلام
خسته نباشید بچه ها من یک کول دیسک دارم که این کول دیسکم ویروس گرفته به طوری که فایل هاداخلش دیده نمیشه
هر کاری کردم با انتی ویریس باز هم دیده نمیشه چیکار باید کنم حجم کول دیسک همون اندازه فایلهای داخلشه فایل ها هم هیدن نشده که من تیک شو بزنم دیده بشه
خواهش میکنم راهنماییم کنید

mostafa_360
16-03-2013, 22:39
سلام
خسته نباشید بچه ها من یک کول دیسک دارم که این کول دیسکم ویروس گرفته به طوری که فایل هاداخلش دیده نمیشه
هر کاری کردم با انتی ویریس باز هم دیده نمیشه چیکار باید کنم حجم کول دیسک همون اندازه فایلهای داخلشه فایل ها هم هیدن نشده که من تیک شو بزنم دیده بشه
خواهش میکنم راهنماییم کنید
از چه نوع انتی ویروسی استفاده می کنید؟
بهتره کول دیسک خود را با یک انتی ویروس قوی مثل اویرا یا مک افی اسکن کنید (ان هم نسخه ی به روز شده)
اگر جواب نگرفتید تنها راه حل فرمت کردن کول دیسک می باشد.
شاید دوستان نظر دیگری داشته باشند.

T.Eftekhari
16-03-2013, 22:48
من قبلا یه ویروسی گرفته بودم فایل های که هیدن بود از هیدن درمیومد بقیه هیدن میشدن (کثافط ی بوده ویروسه)

آیکون ای همه فولدرا هم پاک می شد واسه شما این نیست ؟

چون با نود32 ورژن 4 حدودا 1 سال پیش بود پاک شد

daryani
18-03-2013, 10:49
برای برطرف کردن این کشگل از دستور داس استفاده کن، بدین شکل:

Start -> Run -> CMD

حالا اسم درایو فلشت رو بنویس برای مثال اگر درایو F هست به این شکل :F بنویس و اینتر رو بزن.
حالا این دستور رو تایپ کن و اینتر بزن:

ATTRIB -S -H *.* /S /D

(به فاصله ها و حروف دقت شود، دقیقا به همین شکل)
بعد از چند لحظه که نوشته هایی رو دیدی، از صفحه خارج شو و برو داخل فلش، همه فایلها برمیگرده

hamidchi
18-03-2013, 11:16
این فایل زیپ رو دانلود کن داخلش دو تا برنامه هست که به صورت cmd هست ، کپی ش کن همونجایی که فایل هات هیدن شده و بعد بازش کن، پنجره ش که باز میشه مینویسه یه کلیدی رو بزن ، شما هم یه کلیدی بزن یکم صبر کن انشالا فایل ها دوباره مرئی میشه
دو تا فیله یکیشو هم امتحان کنی فکر کنم کافی باشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید