PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار اتصال فیلم و افکت

ツツツ
16-03-2013, 20:08
سلام عرض میکنم یه درخواست داشتم یه نرم افزار میخواستم بتونم باهاش چند تیکه فیلم رو پشت هم به هم متصل کنم و بهش افکت بدم مثلا تیکه اول که میخواد تموم بشه کم کم سیاه بشه بعد تیکه بعدی شروع بشه و یه موزیک روش گذاشت که هم صدای خود فیلم باشه هم صدای موزیک:n02:

ببخشید زیاد طولانی بود اگر برای هم کدام هم نرم افزار خاصی بد ممنون میشم معرفیش کنید:n01:

Ehsan-l-able
16-03-2013, 21:55
سلام
با این نرم افزار میتونید 5 لایه فیلم و دو لایه صوت رو به صورت موازی با هم میکس کنید.

این چیزی که گفتید تمام کلیپ ها رو داخل یک لایه ویدئو قرار میدید بینشون در قسمت افکت ها به دلخواه یک جلوه قرار میدید.

برای صوت هم ابتدا صدای کلیپ رو با کلیک راست روی همون کلیپ و یک گزینه داره فراموش کردم خارج میکنید. صدای خارج شده از کلیپ به صورت خودکار به لایه sound میره ، اونو روی 50 درصد تنظیم کنید.
یک لایه موزیک جدید هم اضافه کرده و اونو هم روی 50 درصد قرار بدید.

Corel VideoStudio Pro X6 v16.0.0.16

ツツツ
16-03-2013, 22:47
سلام
با این نرم افزار میتونید 5 لایه فیلم و دو لایه صوت رو به صورت موازی با هم میکس کنید.

این چیزی که گفتید تمام کلیپ ها رو داخل یک لایه ویدئو قرار میدید بینشون در قسمت افکت ها به دلخواه یک جلوه قرار میدید.

برای صوت هم ابتدا صدای کلیپ رو با کلیک راست روی همون کلیپ و یک گزینه داره فراموش کردم خارج میکنید. صدای خارج شده از کلیپ به صورت خودکار به لایه sound میره ، اونو روی 50 درصد تنظیم کنید.
یک لایه موزیک جدید هم اضافه کرده و اونو هم روی 50 درصد قرار بدید.

Corel VideoStudio Pro X6 v16.0.0.16

ممنون ولی کورل هم سخته کار باهاش هم حجمش زیاده.
از افکت منصرف شدم فقط نرم افزاری باشه بشه موزیک گذاشت ولی صدای خود فیلم هم باشه.

jafarian
17-03-2013, 16:18
از برنامه VideoPad Video Editor هم میتونید استفاده کنید که این برنامه خیلی کم حجم هست :n01:

VideoPad Video Editor ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])