PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اطلاعیه در خصوص بلاک شدن P30world توسط آنتی ویروس Nod32

Sina
16-03-2013, 11:23
با سلام
متاسفانه آنتی ویروس Nod32 در آخرین آپدیت خود ، سایت پی سی ورلد را به دلیل انتشار لایسنس های غیر قانونی بلاک کرده است .
در حال مذاکره برای رفع مشکل مربوطه هستیم

موقتا برای رفع مشکل و دسترسی به وب سایت میتوانید از طریق راهنمایی زیر اقدام به رفع مشکل نمایید .

روی آیکون nod32 در کنار ساعت ویندوز ( نوار ابزار ) راست کلیک کنید و گزینه Advanced Setup... را انتخاب کنید
در صفحه باز شده از منوی سمت چپ ، گزینه web and email و سپس گزینه web access protection و در نهایت URL address managment را انتخاب کنید
در بخش سمت راست صفحه تنظیمات ، روی گزینه ADD کلیک کنید و در فیلد مربوطه عبارت *p30world.com* را وارد نمایید و ذخیره نمایید .

تصویری از راهنمای فوق :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با سپاس

sinasignal
19-03-2013, 01:56
من مدتهاست از ESET Smart Security استفاده میکنم ولی اخیرا اقدام به بلاک کردن سایتهایی که هیچ جنبه تهدید آمیزی نداره (از جمله این فروم و خیلی دیگه از سایتهای تاپ فارسی زبان) و این کارش باعث بی اعتمادی من و امثال من به کارایی و صحت این آنی ویروس شده بطوریکه میخوام به کاسپراسکای کوچ کنم

سینای عزیز مدیرت محترم ، اگر رایزنیی با مسولان ESET داشتی و جوابگو بودند حتما این پیام مارو بهشون برسون که با این کارشون دارن باعث بی اعتمادی به محصولشون میشن.من الان چندین ساله عضو این سایتم (حدود هفت ساله) ، ESET که سهله اگه همه آنتی ویروسا بلکش کنن و حتی قابل رفعم نباشه میزنم به کلا انتی ویروسارو بیخیال میشم و دستی ویروسامو حذف میکنم.

befermatooo
19-03-2013, 10:55
پیشنهاد خوبی بود / باید تحریمش کنیم . یاد مطلب زیر افتادم :n06: :

مردم خلخال با تحریم 48 ساعته سایت های گوگل ویوتویوپ, 400 میلیون دلار به این سایتها صدمه مالی وارد کردند ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]). :n02:

دیگه زیاد داره طول میکشه ، یعنی مسئولان ESET به همه اینقدر دیر جواب میدن ؟ به نظرم کلا باید ارایه سریالش رو هم حتی از تو گروهها هم حذف کنیم .
متاسفانه با تنظیمات بالا ، انجمن به خوبی نمایش داده نمیشه و کلا یه جوری شده . امیدوارم به زودی انجمن رو از بلاک در بیارن .

داستانی شده ها

prong
19-03-2013, 12:19
يه راه حل موقتي ديگه براي باز كردن سايتايي كه eset بلاكشون كرده اينه كه : پنجره آنتي ويروس رو باز كنيد و در قسمت setup گزينه antivirus and antispyware رو بزنيد و بعد web access protection رو disable كنيد.....

mra680
19-03-2013, 18:50
درود . . .
بهتر هست به این روش داخل این آنتی ویروس قرار داده بشه . . .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
موفق باشید . . .