PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : از اساتيد اهل فن كسي با كارت N6200tc 512mb Asus کار کرده؟

IBM is GOD
04-08-2006, 00:25
آقایون و خانومای مهندس

ایشالا فداتون بشم :biggrin:

من هر چی تو اینترنت سرچ کردم هیچ بنچمارکی در مورده ASUS 6200TC512\TD ندیدم اگه شما پیدا کردین که هیچ

به من هم بگین وگرنه اگر کسی با این کارت کار کرده به من بگه که چند تا سوال ازش دارم :blush:

این کارت الان تو بازار هست قیمتش هم 50 تا 60 هزار تومنه

256MB حافظه روی برد داره که DDR2 هست بعد 256 MB هم از سیستم میتونه بگیره که رویه هم

میشه 512MB :evil: :evil:

اینم سایتش

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به نظر من با این قیمت بهترین چیزی هست که میشه خرید

شما هم نظرتون رو بدین

ممنون ;)

mahdy2021
05-08-2006, 18:41
به من هم بگین وگرنه اگر کسی با این کارت کار کرده به من بگه که چند تا سوال ازش دارم
شما سوالتو بپرس اگر كسي بلد باشه جواب ميده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

IBM is GOD
05-08-2006, 18:51
من بيشتر ميخوام بيينم كاراييش چه قدره اگه ميتونيد بنچ مارك به من بديد

vbigdeli
07-08-2006, 01:42
من بيشتر ميخوام بيينم كاراييش چه قدره اگه ميتونيد بنچ مارك به من بديد

در سایت های زیر شاید پیدا کردی:

یا لغت های benchmark 6200TC را سرچ کن ببین شاید آورد.

Nvidia
07-08-2006, 01:58
دوست عزيز گوله اون 512 رو نخور. اين كارت مفتم گرونه البته اگه براي بازي بخواي حداقل 6600 بايد بگيري

sAsAn.K
07-08-2006, 08:11
IBM is GOOD عزیز NVIDIA جون راست میگه شما گول رمش رو نخور هیچ وقت;).
باید سری 6600 به بالا بگیری برای بازی;).

mahdy2021
07-08-2006, 10:34
البته ايشون خودش بيشتر از اين حرفها حاليشه كه براي رمش بگه!

كلي مي خواست بدونه كه در حالت تجربي تاثيرات اين رم چي ميتونه باشه.

فكر نكنم بنچماركي پيدا بشه(من پيدا نكردم) ولي نبايد با يه كارت 256 معمولي 6200 فرقي بكنه(البته 256 روي برد نه توربو)

Shahryar_NEO
07-08-2006, 10:48
به به از اين طرفا جناب استاد...
عزيزم اين كارت خيلي بي خوده چون توربو كش داره و نه رم كافي از خودش داره و نه جي پي يو و از رم و سي پي يوت ميكشه تازه اون سرعت را هم نداره و ضمنا 64 بيت هم باس داره...
قربانت شهريار

IBM is GOD
07-08-2006, 12:16
عزيزم اين كارت خيلي بي خوده چون توربو كش داره و نه رم كافي از خودش داره و نه جي پي يو و از رم و سي پي يوت ميكشه تازه اون سرعت را هم نداره و ضمنا 64 بيت هم باس داره...
قربانت شهريار

چه طوري جيگر :biggrin:

شهريار جون من درست متوجه نشدم اگه بيشتر توضيح بدي ممنون ميشم درضمن اگه بگي اون باس 64 بيت

رو از كجا ديدي ممنون ميشم (چون اونی که من باهاش کار کردم 128 بیت بود نه 64. مدل 256 رو میگم :blush: )

البته ايشون خودش بيشتر از اين حرفها حاليشه كه براي رمش بگه!

كلي مي خواست بدونه كه در حالت تجربي تاثيرات اين رم چي ميتونه باشه.

فكر نكنم بنچماركي پيدا بشه(من پيدا نكردم) ولي نبايد با يه كارت 256 معمولي 6200 فرقي بكنه(البته 256 روي برد نه توربو)

مهدي جان ممنون دقیقا منظورم همینه ولی به نظرم یکم با بقیه فرق داره چون بقیه DDR معمولی هستن

ولي بچه ها بدونن كه آقامهدي هميشه تو توصيف افراد مبالغه مي فرماند :rolleye:

ولي اينجا بايد يه چيزي رو گوش زد كنم كه اين كارت256MB رم از نوع DDR 2 داره که با این قیمت ارزش داره

شما 6600 رو از همون ASUS ببینید با قیمت 90 هزار تومن رمی که رویه برد گذاشتن DDR معمولی هست

البته فبول دارم بیشتر قیمت رو GPU داره ولی باز نمی ارزه (دوباره برید او لینکی رو که تو پست اول دادم ببینید)

درثانی بعضی از دوستان که پست گذاشتن به قیمت این کارت توجه نکردن اینم باید بگم که الان این کارت

که تازه تو بازار اومده حدوده 60هزار تومنه چند وقت دیگه به قیمت اصلیش که 45 هزار تو منه بر میگرده

که به نظر من اگه کارایش بالا باشه می ارزه

چون من خودم باEN620TC 256/TD/64M که کار کردم تو بازی DOOM3 مشکلی نداشت( با رزولیشن 800*600

و HIGH )

درضمن شما هم اگه خواستید مقایسه کنید این کار ت رو با 6200TC مقایسه کنید (منظورم از مارک هایه دیگه)

نه اینکه بگید کلا آشغاله یا بیاید با7950 مقایسه کنید :blink: :blink:

اتفاقا اگه بیاید این تاپیک رو به مقایسه کارتهایه 6200TC تبدیل کنید خیلی خوبه چون به خیلی از بودجه ها میخوره

منتظر جوابتون هستم ;)

Shahryar_NEO
07-08-2006, 12:22
عزيزم مرسي خوبم ...
عزيزم توربو كش مي دوني چيه ؟
قربانت شهريار

Shahryar_NEO
07-08-2006, 12:28
ضمنا درسته بد كه نيست ولي بهتر از 6500 هست كه 256 ريله ؟؟؟؟
راستي دارم دنبال بنچش هم مي گردم...
قربانت شهريار
پدا كردم بگذار پست بي خودي ندم بيا :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] منبع هست...
ببين متوجه ميشي ايكس 600 هم قيمتي معادل داره...
قربانت شهريار ;)

Shahryar_NEO
07-08-2006, 12:33
اين هم جالب بود كه نگذاشتم توي بازي هست كه حتي در بعضي معادل ايسك 300 هست كه 40 تومنه:
عزيزم متوجه شدي ضمنا رمش هم اگه 512 باشه بدتره براي اين كارت...
قربانت شهريار

mahdy2021
07-08-2006, 12:40
عزيزم مرسي خوبم ...
عزيزم توربو كش مي دوني چيه ؟
قربانت شهريار
شهريار جا يه طوري بگيد ما هم منظور شمارو بفهميم

توربوكش چيه يعني چي؟

- 256M DDR2 memory Onboard
- Effective memory size up to 512M

256 ددر2 كه آنبورده همين خودش خيليه

من كه فكر نكنم اين كارت اصلا به 256 توربو احتياج داشته باشه

Shahryar_NEO
07-08-2006, 12:50
شما بنچا را ديدي ؟

mahdy2021
07-08-2006, 12:57
منظورتو از توربو نفهميدم.

راستي ايكس 600 چنده؟

IBM is GOD
07-08-2006, 22:46
مهدي جان توربوكش همون مخفف TC هست و بدلیل استفاده GPU از پهنای باند PCI EXPERSS و دست یافتن

به رم سیستم با سرعت بسیار بالا به توربوکش معروف شد یعنی این اسم روش گذاشتن ;)

ضمنا درسته بد كه نيست ولي بهتر از 6500 هست كه 256 ريله ؟؟؟؟

بابا شهریار جان شما چرا گوش نمیدی من چی میگم :sad: :sad: :sad:

هی من میگم این کارت رو با هم سری هاش مقایسه کنید هی تو میری 6500 یا 6600 میاری!!! :blink: :blink:

هی من میگم این کارت رم 256 DDR 2 داره بعد تو میگی: بهتر از 6500 هست كه 256 ريله ؟؟؟؟

مگه اونی که من گفتم ریل نیست :blink: اصلان 6500 کدوم مارک رو میگی؟ ببینم اونم DDR 2 هست!!!!؟

اون بنچ مارک هم به درد خودتون میخوره :blink:

من بنچ مارکه ASUS می خوام نه Point Of view :sad: :sad:

شهریار جان موضوع او باس 64 بیت هم که گفتی مشخص کن که بدونم اصلا مربوط به ASUS بود یانه؟

در ضمن اگه با هم قیمت های ATI مقایسه کنید خیلی عالیه

Shahryar_NEO
07-08-2006, 23:14
عزيزم والا من تعجب كردم ايسوسه ساز مخالف مي زنه ... همشون 64 بيتند ولي اون 128 بيت زده...
عزيزم 6500 دي دي آر 2 256 هست و مارك اكس بايت و من هم دارم پسر خالم هم 6200 تي سي داره ... خيلي مال من قوي تره ... قيمتش هم 50 تومن است ... و ايسك 600 هم 65 تومنه...
قربانت شهريار

IBM is GOD
08-08-2006, 10:05
ايسك 600 هم 65 تومنه...

كدوم مارك؟

در ثاني قيمتي كه ميزاريد مطمئن بشيد كه دقيقا تو بازار همون قيمته

چون قيمت هايي كه تو اينترنت يا روزنامه ها ميزنند چرته و حداقل 5 تا10 تومن اختلاف قيمت داره بعدش هم بگيد

تو كدوم شهر اين قيمت بود و شركت گارانتيش هم بگيد :blush:

hsn
08-08-2006, 16:17
من از asus6200tcخيلي راضيم البته زياد تو نخ گيم و بازيهاي جديد نبودم تا حالا....فقط سوالم اينه من با اين كارت تو بازي هاي جديد به مشكل خواهم خورد؟؟؟؟؟؟چون كارتمو خيلي وقت نيس كه گرفتم........55تومن

m654
08-08-2006, 16:21
من از asus6200tcخيلي راضيم البته زياد تو نخ گيم و بازيهاي جديد نبودم تا حالا....فقط سوالم اينه من با اين كارت تو بازي هاي جديد به مشكل خواهم خورد؟؟؟؟؟؟چون كارتمو خيلي وقت نيس كه گرفتم........55تومن
خوب قبل از خريد بايد سوال ميكردين نه الان....!

hsn
08-08-2006, 16:44
گفتم كه گيم اصلا برام مهم نبو اونموقع..........الانم كه خيلي ازش راضيم ....فقط گفتم ببينم من با اين كارت اگه بخوام مثلا فيفا2006يا nfsيا مثلا رزيدنت اويل بازي كنم به مشكل خواهم خورد؟؟؟؟؟؟

m654
08-08-2006, 18:46
گفتم كه گيم اصلا برام مهم نبو اونموقع..........الانم كه خيلي ازش راضيم ....فقط گفتم ببينم من با اين كارت اگه بخوام مثلا فيفا2006يا nfsيا مثلا رزيدنت اويل بازي كنم به مشكل خواهم خورد؟؟؟؟؟؟
فقط كه گرافيك نيس ... اگر الان بخواي بدوني بايد الان تستش كني...

IBM is GOD
09-08-2006, 22:35

نه جيگر گفتم كه من با256 ايسوس DOOM 3 بازی کردم اونم با high Quliti ;) ;) ;)

برو خیالت راحت باشه :evil:

Lord_theOne
10-08-2006, 07:09
عزيز شهريار جان مثل اينكه شما نمي خواهي درك كني اين 6200 رو اولا اون بنچ ماركي كه گذاشته بودي 6200 با X600 بود خوب و X600 رقيب 6200TC نيست X300 هست
6200TC با 512 اگر بخواهيد با اين قدرت كار كني بايد رمي معادل 2 گيگ داشته باشيد كه بازي رو حال كنيد
ولي اگه 256 باشد با رم 1گيگ خوب جواب مي دهد من MOSTWANted رو روي high كشيدم بازي كردم البته 6200 بدون توربو با رم 512 گرافيكمم 128 بود اگه رم 1گيگ داشته باشيد اين كارت گرافيك خيلي توپ جواب مي دهد

m654
10-08-2006, 22:56
نه جيگر گفتم كه من با256 ايسوس DOOM 3 بازی کردم اونم با high Quliti ;) ;) ;)

برو خیالت راحت باشه :evil:
حجم حافظه تاثیر چندانی نداره مخصوصا سری متوسط و پایین; بیشتر نوع حافظه و چیپست تعبیه شده موثره...

IBM is GOD
12-08-2006, 01:35
حجم حافظه تاثیر چندانی نداره مخصوصا سری متوسط و پایین; بیشتر نوع حافظه و چیپست تعبیه شده موثره...

اصلا چه ربطي داره !!!!!! :blink: :blink: :blink: مگه من گفتم chip و نوع RAM تاثیر نداره!!!!!!!!!!!!! :blink: :blink:

من فقط گفتم که 6200TC می تونه اون بازی هارو جواب بده :blush:

لطفا اگه منظور پست هارو متوجه نمیشید الکی ایراد نگیرید :angry: :angry:

ASUS POWER
12-08-2006, 17:10
با سلام .

متخصص ASUS همین جاست . :cool:

من چندین سال تجربه های کارت گرافیک های ASUS را دارم . ( هم nVIDIA و هم ATI )

من خودم رو سیستمم این کارتو دارم . :sad: :sad:

دوستان راست میگن . این کارت زیاد باحال نیست . البته از کارت گیگا با کیفیت تره ( علی رقم قیمت کمتر )

وقتی ویندوز را تازه نصب می کنی و بعد تسک منجر را با کنترل + آلت + دیلیت می آری بالا می بینی درصد کار سی پی یو مرتبا از 0 % به 100 % تغییر می کنه و کامپیوترم حتی با سی پی یو 2.8 ال جی ای (بدون پایه ) بعضی وقت ها صحنه آهسته میره . حالمو مثل ...... می گیره :blink: :blink:

"به جون خودم قسم " کارایی این کارت برابر کارت ای تی آی 128 ای جی پی است . من همینو روی سیستم ها امتحان کردم . مثلا داداشم کامپیوترش قدیمی تره . ولی تو بعضی بازیا مثل فارکرای گرافیکو تا بیخ می ده بالا اما من حتی با گرافیک پایین هم نمی تونم " (حتی ) یه متر تکون بوخورم . گرافیک داداشم هم ای تی آی 9250 (128) است .

من به چند جا مراجعه کردم و آخر فهمیدم مشکل گرافیکس .

رفتم یه 6200 به بالا گرفتم الان گرافیک موست وانتد را تا ته گردنش می دم بالا و الان هیچ مشکلی ندارم . :biggrin:

البته گرون واسم تموم شد . چون قیمت 6200 به بالا حدودا 2 برابره .

I LOVE ASUS

اگه کسی سوالی داشت من در خدمتم ...

متخصص ASUS

Lord_theOne
13-08-2006, 05:25
توربو كشش رو امتحان نكردم ولي بدون توربوش كه خوب جواب مي ده

m654
13-08-2006, 10:08
اصلا چه ربطي داره !!!!!! :blink: :blink: :blink: مگه من گفتم chip و نوع RAM تاثیر نداره!!!!!!!!!!!!! :blink: :blink:

من فقط گفتم که 6200TC می تونه اون بازی هارو جواب بده :blush:

لطفا اگه منظور پست هارو متوجه نمیشید الکی ایراد نگیرید :angry: :angry:
دوست عزیز شما فقط به حافظه اشاره کردید در ثانی همونطور که خودتون میدونید توربوکشها بیشتر حافظه شونو از رم میگیرن ... بهر حال اگر از کارتتون راضی هستید مبارکتون باشه ...

IBM is GOD
13-08-2006, 17:38
دوست عزیز شما فقط به حافظه اشاره کردید در ثانی همونطور که خودتون میدونید توربوکشها بیشتر حافظه شونو از رم میگیرن ... بهر حال اگر از کارتتون راضی هستید مبارکتون باشه ...

اي بابا......

اولا من اين كارتو نگرفتم .براي همين هم اين تاپيك رو زدم

در ثاني شما چرا همش گير سه پيچ داديد به توربو كش!!!!!!! :blink:

مگه نمي بينيد ؟!!!!! :blink: :blink: صد دفه نوشتم كه بابا اين كارت 256MB DDR 2 داره هی برای

چی میگید از سیستم بر میداره؟!!!!

من خودم رو سیستمم این کارتو دارم

وقتی ویندوز را تازه نصب می کنی و بعد تسک منجر را با کنترل + آلت + دیلیت می آری بالا می بینی درصد کار سی پی یو مرتبا از 0 % به 100 % تغییر می کنه و کامپیوترم حتی با سی پی یو 2.8 ال جی ای (بدون پایه ) بعضی وقت ها صحنه آهسته میره .
جناب آقایه متخصص ASUS :happy:

لطفا درست نگاه کن. عمرن این کارت همون کارت شما باشه.نگاه کن ببین دقیقا همون مدله یا فقط چون 6200 داره

اینومیگی چون این چیزا که شما فرمودید اصلا هیچ ربطی به کارت گرا فیک نداره :blink:

EPSON
14-08-2006, 14:29
نظر شهریار بد نیست......................

IBM is GOD
18-08-2006, 00:39
اين اساتيد پس كوشند؟!!!!!!!!

آخر كسي نتونست كمك كنه؟ :sad:

ASUS POWER
25-08-2006, 12:53
آقاي IBM is GOD :angry: :angry:

یعنی من این قدر حالم بده که فرق 6200 خالی با 512 تی سی تشخیص ندهم .

عزیزم . این گرافیک (به این جمله توجه کن :) ((((((((((توربو کش داره !!!!!! )))))))))

توربو کش هم از رم و هم از سی پی یو کم می کنه و اگه هم مثل کامپیوتر من با قطعاتت نخونه دیگه بد تر . من الان عوضش کردم . اول یه ایکس 700 ای تی آی و الن هم یه 6600 512 اس ال آی ردی که واقعا تهش دارم .

lovergod14amorousand
25-08-2006, 13:14
آقایون و خانومای مهندس

ایشالا فداتون بشم :biggrin:

من هر چی تو اینترنت سرچ کردم هیچ بنچمارکی در مورده ASUS 6200TC512\TD ندیدم اگه شما پیدا کردین که هیچ

به من هم بگین وگرنه اگر کسی با این کارت کار کرده به من بگه که چند تا سوال ازش دارم :blush:

این کارت الان تو بازار هست قیمتش هم 50 تا 60 هزار تومنه

256MB حافظه روی برد داره که DDR2 هست بعد 256 MB هم از سیستم میتونه بگیره که رویه هم

میشه 512MB :evil: :evil:

اینم سایتش

به نظر من با این قیمت بهترین چیزی هست که میشه خرید

شما هم نظرتون رو بدین

ممنون ;)
بيا برو يه كارت ديگه بگير مومن خدا بهتره بابا...

mahdy2021
25-08-2006, 13:44
آقاي IBM is GOD

عزیزم . این گرافیک (به این جمله توجه کن ((((((((((توربو کش داره !!!!!! )))))))))

توربو کش هم از رم و هم از سی پی یو کم می کنه و اگه هم مثل کامپیوتر من با قطعاتت نخونه دیگه بد تر . من الان عوضش کردم . اول یه ایکس 700 ای تی آی و الن هم یه 6600 512 اس ال آی ردی که واقعا تهش دارم .
من از شما يه سوال دارم! شما سايت ايسوس كه لينك داده شده ديدي؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اينم لينك: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

256 مگ از حافظه اين كارت آنبورده اونوقت شما چطور ميگيد كه در حالت عادي از رم سيستم استفاده ميكنه؟

اين حرف شما يعني اينكه اول از 256 مگ رم(توربو كش) استفاده ميكنه اگر كم اومد ميره سره رمهاي خود گرافيك؟ يكم خنده دار نيست!!!

ضمنا ibm جوابتو كه گرفتي! پس الكي بحث نكن! اگر كسي داشت جواب ميداد

IBM is GOD
25-08-2006, 15:36

اينم لينك: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

256 مگ از حافظه اين كارت آنبورده اونوقت شما چطور ميگيد كه در حالت عادي از رم سيستم استفاده ميكنه؟

اين حرف شما يعني اينكه اول از 256 مگ رم(توربو كش) استفاده ميكنه اگر كم اومد ميره سره رمهاي خود گرافيك؟ يكم خنده دار نيست!!!

مهدي جان ممنون كه به من در فهماندن مطلب به اين اساتيد كمك ميكني

اگه تو هم نبودي من نميدوستم ديگه چي جوري به اين جماعت حالي كنم كه بابا لازم نكرده واسه من توربو كش رو

تفسير كنيد :angry: :angry:

هركي از راه ميرسه ميگه اين توربو كشه بدرد نمي خوره. :angry:

من نميدونم اين حرف اصلا چه ربطي به سوال من داره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :blink: :blink: :blink:

استاد ASUS POWER ميگه :

من نمیدونم این حرق یعنی چی !اصلا چه ربطی داره؟!!

شما اگه تشخیص میدادی و یکم کار میکردی این حرو نمیزدی

عزیزم نارا حت نشو ولی قبول کن که جواب هات ربطی به موضوع نداره

این که سیستم شما بد جمع شده و با 6200TC مشکل داره یه بحث دیگه هست

از همه مهمتر قبلا هم گقتم اون کارتی که شما استفاده کردی. این کارتی رو که ما داریم در موریش داریم بحث

می کنیم نیست .عزیزم این دوتا زمین تا زیر زمین با هم فرق دارن :blush:

بعد هی بیا بگو آشغاله :blink:

Gabana
25-08-2006, 15:40
دوستان خواهش مي كنم كل كل نكنيد !
رعايت كنيد .
IBM جان و Mahdi 2021 شما از قديمي هاي انجون و حرفه اي هستيد .
خواهشا رعايت كنيد .
ممنون

ASUS POWER
26-08-2006, 10:31
من نمیدونم این حرق یعنی چی !اصلا چه ربطی داره؟!!

شما اگه تشخیص میدادی و یکم کار میکردی این حرو نمیزدی

عزیزم نارا حت نشو ولی قبول کن که جواب هات ربطی به موضوع نداره

این که سیستم شما بد جمع شده و با 6200TC مشکل داره یه بحث دیگه هست

از همه مهمتر قبلا هم گقتم اون کارتی که شما استفاده کردی. این کارتی رو که ما داریم در موریش داریم بحث

می کنیم نیست .عزیزم این دوتا زمین تا زیر زمین با هم فرق دارن

آقاي آي بي ام شما تو پست هاي قبلي تون به من گفتيد كه مطمعنم كه كارت من 6200 tc 512 هستش يا نه من هم در جواب گفتم :

در ضمن شما تو پست اول فرموديد كه اگه كسي اين كارتو داره من چند تا سوال ازش دارم . خوب بفرماييد ...

من كي گفتم در حالت عادي !!!؟؟؟؟ ( لطفا دقت كنيد )

در ضمن من نمي خوام با كسي دعوا كنم . ما ها جمع شديم تا يه جوري به هم كمك كنيم . اگه رفتار من هم خوب نبود به بزرگي خودتون ببخشيد .

آقاي آي بي ام اگر براي بازي اين كارتو مي خواي (((((نه))))) ولي اگه هدفت چيزي غير از بازي كه مثل بازي با گرافيك جنگ نكنه اين كارت انتخاب مناسبي براي شماست ..

IBM is GOD
27-08-2006, 00:08
خوب جيگر شما ميگيد كه دقيقا اين كارت رو داريد ديگه نه

حالا يه لطفي كن يه بنچ مارك با مشخصات سيستم خودت به ما بده

دمت گرم ;)

آقاي آي بي ام اگر براي بازي اين كارتو مي خواي (((((نه))))) ولي اگه هدفت چيزي غير از بازي كه مثل بازي با گرافيك جنگ نكنه اين كارت انتخاب مناسبي براي شماست ..

ر استي عزيز شما به قيمت پايينش هم توجه كن. هيچ كارت 2 DDR با این قیمت پیدا نمیکنی :blush:

ASUS POWER
27-08-2006, 10:06
ر استي عزيز شما به قيمت پايينش هم توجه كن. هيچ كارت 2 Ddr با این قیمت پیدا نمیکنی

شما درست مي فرماييد . اما من اين كارتو با سيستم تقريبا بالاي خودم چك كردم به درد بازي نمي خوره . البته اگه مي خواي با ته گرافيك بري و حالشو ببري !! اما اگه مي خواي با گرافيك معمولي بري كارت بدي نيست . اما سرعتش بله از معمولي با توجه به قيمتش بهتره ..

حالا يه لطفي كن يه بنچ مارك با مشخصات سيستم خودت به ما بده

چشم !!

ممنون ...

IBM is GOD
21-09-2006, 21:54
:blink:
شما درست مي فرماييد . اما من اين كارتو با سيستم تقريبا بالاي خودم چك كردم به درد بازي نمي خوره . البته اگه مي خواي با ته گرافيك بري و حالشو ببري !! اما اگه مي خواي با گرافيك معمولي بري كارت بدي نيست . اما سرعتش بله از معمولي با توجه به قيمتش بهتره ..

چشم !!

ممنون ...

شما هنوز زنده هستي؟!!!!!!!!!!!!!!!!

داري براي ما بنچ پيدا ميكني؟ :blink: :blink: :blink: :blink: :blink:

مومن خدا
22-09-2006, 11:02
قربانت شهريار
تایید میشه 100 درصد ...