PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سرعت بیشتر از حد معمول دانلود !!!

rastinb
14-03-2013, 03:14
سلام.حسته نباشید. من یه سول دارم که به خاطر حجم نامهدود سرویس اینترنت ام واسم خیلی مهمه و اگه انجام بشه کلآ یه نقلاب در استفاده از اینترنتم میشه.
ببینید سرویس خط من 512 نامهدود هستش(18GB) و سرعت دانلود معمولآ بین 50 تا 60 کیلو بایته. ولی وقتی فیلم آنلاین میبینم ، مانیتورینگ شبکه تا 119 کیلو بایت رو نشون میده که دارم دانلود میکنم و خودمم حس میکنم که این سرعت غیر معمول و با 60 کیلو بایت دانلود فیلم با این سرعت پلی نمیشه !!! (موقع دانلود با Internet Download Maneger هم خودش و هم مانیتورینگ همون 60 رو نشون میده) راهی هست که دانلود رو به همون 119 کیلو بایت برسونم ؟ یعنی میبینم که کشش 119 هم داره ولی فقط موقع فیلم آنلاین !!! برنامه یا متود خاصی اگه هست راهنمایی کنید... واسم خیلـــــــی مـــــهـــــــــمه . ممنون !

timemachine2029
14-03-2013, 03:54
شما ببین دان استریم سرویسی که داری چقدر هست بعد تا راهنماییت کنیم

rastinb
14-03-2013, 17:00
متوجه نمیشم.دقیقآ چیکار کنم ؟

DVB4IR
14-03-2013, 17:05
بلاخره نامحدود هست یا 18 گیگ !؟

احتمالا دانلود ها رو محدود کردن برات
روی تورنت هم دانلود بزن ببین با اون سرعتت چقدره

ahriman323
14-03-2013, 18:28
شما ببین دان استریم سرویسی که داری چقدر هست بعد تا راهنماییت کنیم
خوب معمولا دان استریم را بالا میبندن ولی تو نرم افزار اکانتینگشون سرعت را محدود میکنن

متوجه نمیشم.دقیقآ چیکار کنم ؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
user & pass:admin
DownStream

بلاخره نامحدود هست یا 18 گیگ !؟
احتمالا دانلود ها رو محدود کردن برات
روی تورنت هم دانلود بزن ببین با اون سرعتت چقدره
احتمالا نا محدود با 18گیگ هدیه سرعت بالا هست

از اسیاتک سرویس دارید؟سرعت دانلود شبانه هم فرق میکنه؟

behnmah66
14-03-2013, 19:04
فکر نکنم همیشه سرعت دانلود بیشتر هست اگه با دانلود منیجری مثل idm دانلود کنید دانلود منیجر حداکثر سرعت را میکشه

rastinb
14-03-2013, 19:13
سرعت 512 به اسم نامحدود هستش ولی خود isp که پرسیدم گفت که همرو محدود کردن. استاتیک هم نیست. شیره...!!! اونم شب چک می کنم که دان استریم چنده. الان منزل نیستم. بازم ممنون. :n16:

The Jok3r
14-03-2013, 20:23
اون برنامه ای که سرعت رو بت نشون میده یعنی محاسبه گر چک کن که فقط سرعت خود اینترنت رو نشون بده، ممکنه شاید به این ربط داشته باشه

rastinb
16-03-2013, 02:23
دقیقآ متوجه نمیشم.ولی اگه منظورتون اینه که از سرعت دانلودش مطمعن شم ؟ آره همینه. یکی از دوستان هم یه صحبت کردن خارج از فروم، جواب نسبتآ قانع کننده ای بود.
گفت: به خاطر اینه که اون فیم آنلاین جزء باز شدن پیج به حساب میاد و سرعت دانلود کلآ یه چیز دیگس و به خاطر سرویس خطت ( داینامیک و استاتیک،شیر بودن و محدود نامحدود....) سرعت دانلود محدود و پایینه... نظر شما چیه ؟؟؟ البته خوب اول و آخر خط من داره دانلود میکنه دیگه ؟!! مگه میشه راه نباشه که اینو دور زد و گولش زد که با سرعت لود پیج دانلود کرد ؟ منظورم یه دانلود منیجر با سورس خاص یا یه همچین چیزیه. کلآ یه متود جدید و حرفه ای ؟؟؟!!!! :n24:

rastinb
21-03-2013, 16:12
کسی جواب مارو نداد :n05: یه مسآله دیگه هم هست. اونم اینه که با کانکشن های مختلف و وی پی ان های دیگه وصل میشم اینجوری نیستو همون 60 تا رو میده. فکرکنم مربوط به سرعت سرور وی پی ان باشه...

FC.Barcelona
22-03-2013, 18:52
شاید میزبان اون فیلم داخل کشور هست و سرعتتون رویه شبکه داخل کشور بیشتره