PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند سوال براي جلوگيري از هك adsl

3hat
09-03-2013, 05:10
سلام مودم adsl دارم كه با كانكشن bridge به اينترنت وصل ميشم. از حجم اينترنتم كم شده. 1- آيا هكرها ميتونند وقتي مودم خاموش هست باز هم از حجم اينترنتم استفاده كنند؟ 2- آيا وقتي كه مودمم روشن باشه ولي به اينترنت وصل نباشم هكر ميتونه از اينترنتم استفاده كنه؟ 3- آيا زماني كه مودم روشن هست و من به اينترنت وصلم هكر ميتونه از حجم اينترنتم استفاده كنه؟ يعني بصورت همزمان هم من و هم هكر دانلود فايل داشته باشيم؟ 4- آيا زماني كه هكر داره از حجم اينترنتم استفاده ميكنه من ميتونم به اينترنت وصل بشم يا خطا ميده؟ چون بعضي وقتها كه ميخام كانكت شم با كانكشن بريج ارور 691 ميده و بعد از چند بار يا چند دقيقه ديگه ارور نميده و كانكت ميشه. 5- اگر تنظيمات مودم روي pppoe باشه و مودم هميشه روشن باشه و پسورد مودم ادمين نباشه آيا هكر ميتونه بازم از حجم اينترنتم استفاده كنه؟ بهترين فايروال براي جلوگيري از هك چيه؟

aa12
16-03-2013, 20:51
سلام
این جمله که گفته اید با کانکشن Bridge متصل می شوید،نادرست است. چیزی به نام کانکشن بریج وجود ندارد؛ مودم ها یا به شکل PPOE یا به شکل Bridge متصل می شوند. مودمی که به شکل بریج تنظیم شده باشد،فقط از راه کانکشن،به اینترنت متصل می شه.

1. خیر امکانش نیست
2. امکانش هست که کانکشن تون رو بشه فعال کرد
3. بله . این دو مساله ، منافاتی با هم ندارند
4. اگر رایانه شما،تحت کنترل گرفته شده باشد،معمولا مشکلی برای استفاده ی شما از اینترنت پیش نمی آید و ممکن است اصلا متوجه آن نشوید. پیام های خطایی که هنگام اتصال می بینید،معمولا به خاطر خرابی ها و مشکلات سامانه های شرکتی است که از آن ADSL گرفته اید و ارتباطی با ه ک ندارد. اگر بی کیفیت ترین ADSL ایران یعنی ADSL مخابرات را بگیرید،هر روز تعداد زیادی از پیام های خطا را دریافت می کنید ! :n15:

5. توصیه می شه زمانی که از اینترنت استفاده نمی کنید ، مودم رو خاموش کنید.

بهترین نرم افزار امنیتی دنیا که برترین محصول سال 2012 نیز شناخته شد، Bitdefender Internet Scurity ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) است.