PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید تبلت یا گوشی!نظر شما چیه؟

mska
07-03-2013, 13:04
سلام
قصد خرید یک دستگاه portable دارم تا با آن بتونم بیشتر کتاب بخونم کمی فیلم ببینم،بعضی وقت ها برم اینترنت و بالاخره با بازی سرگرم باشم.
انتخاب من بین 2 گزینه هست

1: تبلت nexus 7 3G
محاسن:دلیل انتخاب این دستگاه قیمت مناسب(حدود 1.400) آن هست،سایز خوب(7اینچ) نسبت به تبلت های دیگر
با سیم کارت رایتل به راحتی می تونم برم اینترنت ، با توجه به سایز آن می تونم کتاب بخونم و..
عیب:تنها مشکل در مقایسه با گوشی سایز بزرگتر(حدود 2 اینچ) هست و مشکل حمل آن هست

2-گوشی galaxy 3S یا گوشی های هم رده دیگر
حسن: این انتخاب اندازه کوچکتر و قابل حمل تر بودنه،داشتن دوربین قابل قبول
عیب: این مورد قیمت بالاتر،آسیب پذیر تر و مشکلاتی که سایز کوچک صفحه برای مطالعه داره

خوب حالا با توجه به این صحبت ها نظر شما چیه؟

flashdesign
31-03-2013, 22:30
سلام
قصد خرید یک دستگاه portable دارم تا با آن بتونم بیشتر کتاب بخونم کمی فیلم ببینم،بعضی وقت ها برم اینترنت و بالاخره با بازی سرگرم باشم.

محاسن:دلیل انتخاب این دستگاه قیمت مناسب(حدود 1.400) آن هست،سایز خوب(7اینچ) نسبت به تبلت های دیگر
با سیم کارت رایتل به راحتی می تونم برم اینترنت ، با توجه به سایز آن می تونم کتاب بخونم و..

عیب: این مورد قیمت بالاتر،آسیب پذیر تر و مشکلاتی که سایز کوچک صفحه برای مطالعه داره

سلام
من هم موقع خرید گوشی همین مشکل رو داشتم و وقتی با فروشنده مشورت کردم گفت من پیشنهاد میکنم که گوشی بگیری چون تبلت صفحه اش بزرگه و نمیتونی ازش ب عنوان گوشی استفاده کنی
با توجه به اینکه لبتاپ من تاچ اسکرین هست گفت دیگه اصلا ب دردت نمیخوره و گوشی خوب بگیر
منم گوشی گرفتم که صفحه اش4اینچ بود و اندروید بود و کلا خوب ب نظر میومد(LG p970) ولی نهایتا دوباره رفتم و یه تبلت سامسونگ گلکسی تب2 گرفتم(حدود 1400 خریدمش) و الان خیلی ازش راضی هستم
از لبتاپ (تاچ اسکرین) خونه میتونم استفاده کنم و کارام رو باهاش انجام بدم
از تبلت ب راحتی برای سرگرمی و مطالعه و برقراری تماس تصویری(با سیم رایتل) و...استفاده میکنم
و گوشیم در حال حاضر برام کمترین استفاده رو داره و تنها برای اس دادن و تلفن زدن ازش استفاده میکنم چون تبلت کاملا جای گوشی رو برام پر کرده.
نوشتید با صفحه بزرگ موقع تلفن صحبت کردن مشکل دارید که میتونید از هنزفری استفاده کنید و این مشکل رو ب راحتی برطرف کنید
امیدوارم بهترین انتخاب رو انجام بدید و از خریدتون راضی باشید
موفق باشید

badboys_87
02-08-2013, 14:02
گلکسی نوت 2 بگیر با صفحه نمایش بزرگ بین گوشی و تبلت

Meisam.apk
02-08-2013, 16:11
سلام

ی کم صبر کن،به نظر من نکسوس جدید رو بخر باتوجه به خواسته هات.

mska
04-08-2013, 12:35
ممنون از همه دوستان چند ماهی هست تبلت خریدم
خیلی هم راضی هستم خدا راضی باشه ;)

starblue7750
06-08-2013, 21:31
سلام
من هم یه سوالی داشتم
می خوا م یه تبلت بګیرم که قابلیت نصب سیمکارت رو داشته باشه
البته بودجم کمه
نظرتون چیه؟

badboys_87
07-08-2013, 12:38
سلام
من هم یه سوالی داشتم
می خوا م یه تبلت بګیرم که قابلیت نصب سیمکارت رو داشته باشه
البته بودجم کمه
نظرتون چیه؟

بودجه ات چه قدره؟

asus fonepad گزینه خوبیه

4rooos
07-08-2013, 12:56
خرید تبلت اصلا توصیه نمیشه ، چون واقعا دست و پا گیر ، اگه گوشی صفحه بزرگ داری ، بعد پول اضاف داشتی که برو تبلت 10 اینچی بگیر ، ولی اگه گوشی صفحه بزرگ نداری حتما اول گوشی بگیر.
فکر کن میخوای بری جایی ، منتظر کسی هستی ، میخوای خودتو سر گرم کنی وبگردی کنی ، میتونی از تو جیبت یه تبلت 7 اینچی در بیاری؟!
یه نگاهی به این فبلت بنداز ، کیفیت گوشی ها و تبلت هاش واقعا فرا تر از انتظار هستش و میتونید توی انجمن ها و کلوب گوشی های این شرکت نظرات کاربرانی که ازشون استفاده کردن رو ببینید، من با گوشی های این مارک کار کردم و واقعا فوق اعاده هستن و کیفیتشون بسیار بسیار بالاست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
ازش چنتا رویو ویدیویی هم ببینید حتما من مطمعن نظرتون رو جلب میکنه.

aalinori
08-08-2013, 22:32
باسلام
اگه نه گوشی داری نه تبلت توصیه من اینه که یک گوشی صفحه بزکی داره بگیری مثل نوت2یا3 به نظر من بهترین راه اینه

thais
13-08-2013, 15:05
آخرین قیمت تبلت های سیم کارت خور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])