PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اورژانس لطفا به این سوال من جواب بدید چون وتفعا مشکل بزرگی در زمینه بارگردانی اطلاعات دارم

m.beh
06-03-2013, 10:40
سلام
من اومدم یه شهر غریب دسترسی به هیچ جیز ندارم پس لطفا پاسخ دقیق بدید چون واقعا لازم دارم
1- من یه اشکالی برای کامپیوترم پیش اومد تنها راهشم این بود که برگردانم به تنظیمات کارخانه یعنی برداشت کل هاردو فرمت کرد و دوباره روش برنامه ریخت
2- من واقعا به برخی اطلاعات و عکس ها نیاز دارم
3- می دونم چون روش دوباره برنامه ریخته احتمال بازیابی کامل صفر است ولی هر چی برگرده هم خوبه
4- من کار با برنامه ریکاوری رو بلدم ولی چون هیچ هاردیا وسیله خارجی ندارم که بعد ریکاوری اون تو بریزم دارم می پرسم

برنامه های ریکاوری می تونند هر فایل رو تو همون جایی که تو هارد بوده بازیابی کنند؟ اینجوری من به هارد اکسترنال احتیاج پیدا نمی کنم

مثال می زنم:
مثلا فایل های پاک شده ممکنه توی جای 1 تا 2 و 5و6 از هاردیسک باشه. حالا اگر رنامه ریکاوری بیاد تو جای خودشون اینارو ریکاوری کنه به نفع منه اما اگه بیاد اونچه رو که تو جای 6و5 ریکاوری کرده بریزه رو 1و2 دیگه 1و2 ریکوری نمی شند.
اصلا برنامه ریکاوری که من تاحالا کار کردح اجازه ریختن فایل های ریکاور شده رو روی خود درایو ریکاوری نمیده. شما چنین برنامه ای می شناسید که فایل ها رو روی آدرس خودشون برگردونه

ممنون می شم زود جواب بدید با لینک دانلود

nimahandsomboy
06-03-2013, 22:48
اگر پارتیشن هاردت را عوض نکردی با برنامه های ریکاوری راحت میتونی اطلاعاتتو برگردونی

get data back خوبه

m.beh
09-03-2013, 12:56
اگر پارتیشن هاردت را عوض نکردی با برنامه های ریکاوری راحت میتونی اطلاعاتتو برگردونی

get data back خوبه

تونستم انجام بدم ولی هیچ کدوم از عکسهامو نمی تونه نشون بده فکر می کنی مشکل چیه؟