PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Warframe عنوانی Free-to-play از سازندگان Darkness 2

makan.net
04-03-2013, 13:03
خب امروز میخوام یه بازی بهتون معرفی کنم به اسم Warframe

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خیلی وقت بود که دنبال یه بازی اکشن Free-to-play بودم.چیزهائی که پیدا میکردم از لحاظ گیم پلی,گرافیک,اکشن و ... راضی کننده نبود.
تا اینکه خیلی اتفاقی تریلرشو دیدم.اولش فک کردم یه بازی AAA برا کنسولهاست بعد دیدم زده free-to-play و در آخر هم Digital Extremes سازنده مولتی Bioshock 2 و عنوان سراسر هیجان The Darkness 2
این شد که رفتم دنبال بتاکی و ...تا خودم تجربش کنم
ویرایش:بازی رفت تو فاز Open Beta

نام: warframe
سبک: TPS,Co-op shooter
سازنده و ناشر: Digital Extremes
برنده بهترین عنوان F2Play در مراسم Pax East 2013

در مورد بازی :

بازی ژانرش sci-fi هست و تو نگاه اول من یاد Mass Effect افتادم ولی خب خود ME هم از بازیهای دیگه ایده گرفته.

گیم پلی مخلوطی از Mass effect,borderlands و مدهای horde و Firefight از بازیهای Halo و Gears of war هست که از هر کدوم ایده هائی گرفته.
همون اول بگم سیستم کاور گیری نداره ====> گیم پلی بازی سرعتی انتخاب شده

پس از اجرای بازی یه کات سین از اتفاقات گذشته میبینیم که چطور بیگانه ها که از نژاد Grineer هستن تونستن کهکشان راه شیری رو تصاحب کنن ...بعد خیلی سریع بازی شمارو در نقش یه مبارز بیگانه که عنوان Warframe بهشون اتلاق میشه قرار میده که از نژاد Tenno هستن (نژاد Human تعطیل! )پس هدف جنگ بین این 2 نژاد هست بر سر کهکشان همینطور نجات بشر. در ادامه مراحل آموزشی شروع میشه وبعد هم اولین ماموریت بازیو شروع میکنین.اما قبلش باید کلاس خودتون رو انتخاب کنین.

توضیح بیشتر: Tenno ها نژادی باستانی هستن که به منظور مقابله با Grineer و Corbus به پا خواستن. و در واقع مثل نینجاهای فضائی میمونن که بسیار مجهز هستن.

بازی چند کلاس مختلف داره که سه تاش همون اول آزاد هست و قابل انتخاب و چند تای دیگه که قفل و قابل خریداری هستن. با چند تاشون به صورت مختصر آشنا میشیم:

1- Excalibur : ترکیبی از حمله های نزدیک و دور برد داره
2- Loki : بیشتر رو خصیصه Stealth مانور میده
3- Volt : رو دمیج از راه دور تمرکز داره

بقیه کلاسها پیشرفته هستن که یا باید بخرین و یا با EXP ای که از طی کردن مراحل به دست میارین که بهش Blueprints میگن آزادشون میکنین
برا مثال بعضیهاشون توانایی Heal کردن دارن.بعضی دیگه میتونن تانک بشن ویا حتی ذهن دشمن رو کنترل کنن و...

همه این کلاسها علاوه بر خصوصیاتی که گفتم سلاحهائی مثل Rifle,pistol, وحتی یه Katana(شمشیر) هم دارن که کارهای جالبی میشه با هاش کرد.

در کل این بازی ازهیجان بالائی برخورداره و هنچنین مثل Borderlands اون حس زیبای Co-op و سیستم لوت بازی خیلی لذت بخشه.

تریلر گیم پلی از بازیWarframe alpha gameplay trailer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

============================================
حجم بازی با احتساب آپدیت جدید حدود 2.5 گیگ هست فعلا
وبسایت رسمی بازی برا عضویت و دانلود:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

=======================
اطلاعات تکمیلی به درخواست دوستان:

همونطوری که گفتم بازی سبکش Co-op shooter هست.ما هم در نقش یه سری نینجای فضائی قرار میگیریم و تو کهکشانی که توسط Grineer ها به تصرف در اومده به یه سری ماموریت فرستاده میشیم.مراحل هم داخل سیارات این منظومه(همون راه شیری) پیگیری میشه.از زهره که نزدیکترینه تا پلوتون مراحل سخت تر میشن و آخرین مرحله تو هر سیاره 1 باس داره که باید گروهی زدتش.مثل WoW که رید میرفتیم.من مولتی Mass Effect بازی نکردم اما میگن شباهت داره.در ضمن با کشتن این باسها یه سری آیتم دراپ میشه که برا لول آپ و درفت کردن آیتم های مورد نیاز حتما لازم میشه که اگه بازی کنین دستتون میاد.از گیم پلی هم تو همین پست تریلر گذاشتم.17 مگ بیشتر نیست ببینین.

لیست اعضا:

Rikimaru32
azaramir
Amirezio2011
ExDevil
holypower
jason_b
kill3r110
Slipkboy
Mehrad
TheRealagent
M4S0N
MATRIX-POUYA
mohsen8
volta22
ma-teamplayer
mamalsparrow

Arrowtic
04-03-2013, 13:10
مرسی بابت تاپیک
از نظر پینگ چطوره؟اگه خوبه من دان کنم بیام.Key داشتم از قبل.
(لیست دانلود هی داره بزرگتر میشه:
Allods Online
The Aurora World
Tera که لامصب 20 گیگه
و این بازی)
تریلر ها رو دیدم بازی جالبیه و از اونجایی که اکثر شوتر های امروز MMOFPS هستند این بازی میتونه طرفدار زیادی رو بیاره مثلا خود من همیشه یک بازی MMORPG و یک MMOFPS نصب دارم برای بازی و خوب هر بازی در سبک های دیگه باشه به شدت استقبال میکنم)

پ.ن:طبق سایت بازی گویا چندین Class وجود دارند که با خوندنشون خیلی امیدوار شدم به بازی : دی

درضمن عشق است آواتارتون به ناروتو ما خیلی ارادت داریم : دی بعد از گارا شخصیت مورد علاقمه : دی

makan.net
04-03-2013, 14:57
مرسی آواتار شما هم زیباست.بابت پینگ اصلا مشکلی نداره.همه چی روون اجرا میشه.لطف این بازی اینه که کلن تشکیل بدیم.اینطوری بازی بیشتر حال میده.تمرکز بازی هم روی کار گروهی هست
در ضمن
MY ID = MK_BrainBomber

Arrowtic
04-03-2013, 15:17
امشب میذارم دان شه.
فقط PvP هم داره یا فقط PvE ئه؟

makan.net
04-03-2013, 15:28
امشب میذارم دان شه.
فقط PvP هم داره یا فقط PvE ئه؟
فعلا فقط PVE از نوع squad base هست..چند ماهی بیشتر نیست جون گرفته بازی.800 مگه الان.

makan.net
04-03-2013, 17:06
Off Topic
این مطلب رو من در BC و Gmag هم گذاشته بودم که Gameemag امروز به علت تشابه مطلب رو پاک کرد.انجمنی که 2 زار نمی ارزه انتظار داره من براش مطلب اختصاصی بذارم.اگه به خاطر معرفی بازی و بزرگ کردن Community ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ایرانی تو بازی نیود عمرا برا یه مشت نوب مطلب نمیگذاشتم. از این پس هم فقط اینجا و BC فعالیت میکنم.

Arrowtic
05-03-2013, 15:15
خوب امروز بازی کردم.
در کل جالب بود ولی فکر نکنم بازی باشه که حداقل منو بتونه جذب کنه و بعد از کمی بازی کردن رفتم ازش بیرون.البته ب احتمال زیاد با آپدیت های بعدی چیزایی بیاره که جذاب ترش بکنن.

makan.net
21-06-2013, 19:13
خب بعد مدتها اومدم اینجارو هم بروز کنم.چرا تاپیک سوت و کوره؟
بازی نسبت به قبل خیلی تغییرات داشته و دنیاش بزرگتر شده،کلی هم آیت،اسلحه و وارفریم اضافه شده.
این بازی ترکونده،تو BC کلی عضو کلن هستن و دارن بازی میکنن.تو E3 هم که تائید شد برا PS 4 ریلیز میشه.زود بازیو دانلود کنین و آی دی اینجا بزارین تا عضو کلن کنمتون.اسم کلن هم گذاشتم Aliances of Knights

shahabaliboys
08-08-2013, 09:25
تو بازی سنتر 30 نفر دانلود کردنا .
منم تازی شروع کردم میخواید بیاید با هم بازی کنیم:n20:
با اخرین آپدیت تقریبا 3.5 گیگ میشه اگه میخواید دانلود کنید از استیم بگیرید resume هم داره.

تو بازی Shahab هستم.

AmatX
24-01-2015, 17:56
کسی هنوز بازی میکنه ؟ :n03:

pancha73
17-05-2015, 19:33
دوستان چطوری باید پلاتینیوم بخرم؟ لطفا کمک کنین:n16:
------
و این که چطوری میشه عضو کلن شد؟ اکه کلن ایرانی دارین لطفا منو ادد کنین توش Ali1373 هستم

pancha73
21-05-2015, 22:21
اقا مشکل خرید پلاتینیوم حل شد، فقط یک سوال دیگه چطوری میتونم رنکم رو لول آپ کنم تا بتونم آیتم هایی که xp میخوان رو بخرم؟ مثلا واسه خرید یک اسلحه میگه باید rank لول 5 باشی اما من اصلا unrank هستم، لطفا راهنمایی کنین، ممنون
-------
اگه کلن ایرانی سراغ دارین لطفا منو add کنین آیدیم Ali1373 هست

pancha73
22-05-2015, 11:26
اقا مشکل rank up حل شد، خودم فهمیدم یک سوال دیگه فکر کنم اسمش credit باشه همونی که بالا سمت چپ کنار پلاتینیوم هست، اونا به چه درد میخورن ؟؟؟ من کلی ازینا دارم، کلن ایرانی هم داشتین منو add کنین، Ali1373

pancha73
26-05-2015, 22:46
خودم فهمیدم دیگه نمیخواد جواب بدین :eh:

Arrowtic
02-06-2015, 20:04
دوستان ، من رو هم خواستید اد کنید .
Arrowtic
البته فعلا بازی نمیکنم و فقط یه لوکی لول 4 دارم . حدودا دو هفته دیگه ولی درسا تمومن و دوباره شروع میکنم به بازی .

pancha73
02-06-2015, 21:52
1 سوال syndicate به چه درد میخوره؟ آیدیتونم بگین که ادد کنم، آخه 1 ایرانی بیشتر اددلیست ندارم. آیدی خودم هم Ali1373 هست و oberon دارم، تو یک کلن خارجی هستم اما احساس غربت میکنم :n31: خوش حال میشم دوستانی که کلن ایرانی دارن بهم خبر بدن :n16:
----------------
Arrowtic جان شما رو هم ادد میکنم دوست عزیز :n16:

Arrowtic
03-06-2015, 05:57
1 سوال syndicate به چه درد میخوره؟ آیدیتونم بگین که ادد کنم، آخه 1 ایرانی بیشتر اددلیست ندارم. آیدی خودم هم Ali1373 هست و oberon دارم، تو یک کلن خارجی هستم اما احساس غربت میکنم :n31: خوش حال میشم دوستانی که کلن ایرانی دارن بهم خبر بدن :n16:
----------------
Arrowtic جان شما رو هم ادد میکنم دوست عزیز :n16:
تا جایی که من خوندم ، اینا مثل Faction های WoW هستن . یعنی یه گروه هایین ، اگه کوئست هاشونو برید و باهاشون رفیق شید ، یه سری منفعت بهتون میرسونن(البته بعضیاشون دشمن همن و دوستی با یکی ممکنه به قیمت دشمنی با یکی دیگه باشه)
مثلا ممکنه به کسایی که باهاشون دوستن(Affinity ـشون بالاست) یه سری سلاح/ابزار های خاص بفروشن .
اونایی هم که باهاشون دشمنید ، ممکنه یهویی وسط Mission یه گروه سرباز بفرستن تو بازی تا بکشن شما رو .

pancha73
29-06-2015, 18:11
Excalibur بعد reworkش چه غولی شده واسه خودش :n09:

pancha73
22-07-2015, 22:17
دوستان به warframe.ir سر بزنین و ثبت نام کنین :n16: