PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خاموش شدن سیستم دیگه روشن نمیشه

arash_7
03-03-2013, 11:08
سیستمم چند روز پیش به یه پرینتر رنگی که خاموش و از برق هم کشیده شده بود با کابل یو اس بی(کابل دی وی دی رایتر اکسترنالم)وصل کردم چند ساعت بعد دیدم سیستم خاموشه کلید پاور میزنم فن سی پی یو و پاور روشن میشد (وقتی کلید رو ول میکردم سیسیتم خاموش میشه )واما سیستم بالا نمیومد و چند ثانیه بعد خاموش میشه مونیتور چیری نشون نمیداد پاور رم هارد با یه سیستم دایگه تست شد سالم هستن سی پی یو باز و بسته کردم حالا سیستم بدون وصل کردن موس و کیبورد بالا میاد و رو دسکتاپ فقط سطل آشغال بدون بکگراند با موس کیبورد سیستم سریع خاموش میشه نمیدونم سخت افزاریه یا نرم افزاری

EXTREME
03-03-2013, 11:58
با برداشتن باتری مین بایوس مین رو دیفالت کنید

دمای قطعات رو چک کنید
درست نشد مشکل از مین است

بهتره با یک پاور قوی تر سیستم رو چک کنید

arash_7
03-03-2013, 12:23
باتری رو برداشتم 2باره گداشتم سرجاش فرقی نکرد دسترسی به پاور ندارم اما دیروز با همین پاور یه کیس دیگه روشن کردم بدون مشکل کار کرد

EXTREME
03-03-2013, 12:44
باتری رو برداشتم 2باره گداشتم سرجاش فرقی نکرد دسترسی به پاور ندارم اما دیروز با همین پاور یه کیس دیگه روشن کردم بدون مشکل کار کرد

بهتره با یک پاور دیگه سیستمتون چک بشه درست نشد باید مین سیستم بررسی بشه

arash_7
03-03-2013, 14:16
فقط یه مساله وقتی ویندوز بالا اومد رو دسکتاپ هیچی نبود نرم افزاری ممکنه باشه مثلا ویروس سیستم رو خاموش کنه بک گراند هم نبود

EXTREME
03-03-2013, 15:59
فقط یه مساله وقتی ویندوز بالا اومد رو دسکتاپ هیچی نبود نرم افزاری ممکنه باشه مثلا ویروس سیستم رو خاموش کنه بک گراند هم نبود

اگه فکر میکنید مشکل نرم افزاری است ببرید رو نصب ویندوزبیینید مشکل پیش میاد یا نه ولی شما گفتین کیبورد و موس وصل باشه سیستم خاموش میشه

کیبورد و موس که سالم هستند؟

arash_7
03-03-2013, 16:51
مشکل همینجاست که نمیشه برم رو ست اپ تا کیبرد وصل باشه سیستم خاموش میشه و نمیشه برم تو safe mod یا ....موس و کیبرد هم سالم هستن.ممنون از راهنمایی

arash_7
20-03-2013, 11:10
موس وکیبرد رو از جلو (یو ای اس بی) وصل کردم ویندوز هم جدید نصب کردم سیستم تا وقتی که از جلو وصل باشن بدون مشکل کار میکنه حتی اگه با موس یو اس بی به پشت وصل کنیم سیستم خاموش میشه

EXTREME
31-03-2013, 14:54
موس وکیبرد رو از جلو (یو ای اس بی) وصل کردم ویندوز هم جدید نصب کردم سیستم تا وقتی که از جلو وصل باشن بدون مشکل کار میکنه حتی اگه با موس یو اس بی به پشت وصل کنیم سیستم خاموش میشه

بایوس رو آپدیت کنید درست نشد یا پورت های پشت مشکل دارند یا مشکل از کنترلر یو اس بی های عقب در چیپ جنوبی است یا پاور