PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل نشناختن وای فای در لبتاپ

aria2059
01-03-2013, 23:48
سلام دوستان بنده دو تا لبتاب فوجیتسو و دل دارم که ویندوز سون روش نصب کردم .منتها لبتابها اصلا اینترنت وای فای که برای شرکت مبین نت هست رو شناسایی نمیکنه می خواستم دوستان لطف کنند راهکار این مشکل رو به من معرفی کنند با تشکر از همگی دوستان.

aria2059
01-03-2013, 23:59
یه ادم با معرفت پیدا نمیشه به من بگه چرا لبتابها وای فای رو شناسایی نمی کنند در حالی که خود لبتاب به وای فای مجهزه پس علت چیست.

Firebirds
02-03-2013, 12:21
1- یا وایرلس لپ تاپ خاموشه و روشنش نکردید
2- یا درایورش نصب نیست
3- یا کارت شبکه اش Disable است. ( وارد Run شوید و بنویسید ncpa.cpl و اینتر کنید، سپس کارت شبکه وایرلس خود را Enable کنید )

aria2059
03-03-2013, 20:57
1- یا وایرلس لپ تاپ خاموشه و روشنش نکردید
2- یا درایورش نصب نیست
3- یا کارت شبکه اش Disable است. ( وارد Run شوید و بنویسید ncpa.cpl و اینتر کنید، سپس کارت شبکه وایرلس خود را Enable کنید )

ممنونم از شما به خاطر پاسخگویی مشکل بنده اما از کجا باید بفهمم وایرلس لبتاب خاموشه یا درایورش نصب نیست ممنونم از شما.

Firebirds
03-03-2013, 21:47
هر لپتاپی به صورت سخت افزاری یک دکمه خاموش روشن کارت وایرلس رو داره در دفترچه راهنماش میتونید پیدا کنید جای دکمه رو
و سپس در صورتی که روشن کردید باید کارت وایرلس رو اینجا ببینید. ( ( وارد Run شوید و بنویسید ncpa.cpl و اینتر کنید، سپس کارت شبکه وایرلس خود را Enable کنید ) )

aria2059
04-03-2013, 18:27
هر لپتاپی به صورت سخت افزاری یک دکمه خاموش روشن کارت وایرلس رو داره در دفترچه راهنماش میتونید پیدا کنید جای دکمه رو
و سپس در صورتی که روشن کردید باید کارت وایرلس رو اینجا ببینید. ( ( وارد Run شوید و بنویسید ncpa.cpl و اینتر کنید، سپس کارت شبکه وایرلس خود را Enable کنید ) )

دوست عزیز من دکمه وایرلس روی لبتاب گیر اوردم منتها کار نمی کند ایا باید با کلید دیگری همزمان کار کنم یا خیر. ودیگر اینکه درایور وایرلس لبتاب رو باید گیر بیارم و دانلود کنم یا درایور دیگری مد نظرتون هست بازم ممنون از راهنمایی شما.

aria2059
04-03-2013, 23:15
مشکل از نصب نبودن درایور وایرلس بود که حل شد با تشکر از دوست عزیز Firebirds ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])