PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Ace Combat: Assault Horizon

Khan gholi
01-03-2013, 09:39
Ace Combat: Assault Horizon

سازنده: Project Aces
ناشر: Namco Bandi Games
کارگردان : Kazutoki Kono ,Natsuki Isak
سری: Ace Combat
پلتفرم ها : Microsoft Windows ,PlayStation 3 ,Xbox 360

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])در این نسخه از بازی در مکان های واقعی مانند میامی , افریقای شرقی, دوبی, خاورمیانه, روسیه , واشینگتن و شهر ها خیالی مانند Mogadiyu, Carruth, and Belyi Base روی می دهد.سازندگان بازی از تصاویر ماهواره ایی برای رندر کردن قوی تر ساختمان ها و محیط ها استفاده کرده اند.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] jQBMaDYbX5lqmJ_B8zz[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] FeyPHmnGu4uTkHMirJq

داستان بازی به توسط Jim DeFelice نوشته شده که در اواخر سال 2014 و در ابتدای سال 2015 رخ می دهد.
داستان بازی با کابوس سرهنگ ویلیام بیشب فرمانده نیرو هوایی بخش وارولف شروع می شود.سرهنگ خواب می بینه که درگیری شدید هوایی بروی سیاتل اتفاق افتاده و تعداد بی شمار هواپیما ها ناشناس دشمن در اسمان هست که پس از بین بردن تعدادیشون مجبور به زدن دکمه اجکت می شود و در حین فرود امدن می میرد.در این لحظه سرهنگ از خواب بیدار می شود.در این حال دو بخش هلیکوپتری, نومد و شوتر به روستایی در نزدیکی افریقا شرقی می روند جایی که به توسط گروه های شورشی ضد دولتی که خودشون رو اس ار ان می خوانند به تصرف در امده است.هلی کوپتر ها , شورشی ها رو سرکوب و تقریبا بیشتر شهر رو پاکسازی می کنند ولی انفجار بزرگی رخ می دهد و بیشتر هلی کوپترها از بین می روند

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] pfrAazLyLZtPfL0bvdE

مهمترین مشخصه گیم پلی بازی سیستمی به نام "Close-Range Assault" CRA که باعث میشه بازیکننده درگیری های هوایی رو با شدت بیشتر و از نزدیک احساس کنه بجای اینکه احساس شلیک کردن به نقاط رو داشته باشه که تو بیشتر بازی های به این سبک استفاده می شود.برای اولین بار در Ace Combat بازی کننده می تونه کنترل هلی کوپتر جنگی,هاک مشکی مجهز به رگبار,بمب افکن مخفی,AC-130 رو میتونه تجربه کنه.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

jafarr
12-03-2013, 01:39
بازی واقعا خوب ساخته شده ولی مراحلی که با بالگرد هست به من که حال نداد . یه مقدار هم markov رو رویایی ساختن تازه من easy رفتم حالا hard معلوم نبود چوجوری باشه .

ess_1362
12-03-2013, 09:54
مراحل بازی بسیار سخت طراحی شدن!
تعقیب و کریز ها فوق العاده سریع اتفاق می افته برعکس H.A.W.X که تعقیب و گریز ها کند هستند

salarzarepour
13-03-2013, 21:14
میمیرم واسه این ace combat خیلی حال میده دمشون گرم

Khan gholi
26-03-2013, 19:16
بازی از 15 تا مرحله تشکیل شده که از مراحل بالگرد هاش خوشم نیومد.تنها مشکلی داره اینکه وقتی هواپیما دیگه رو شما Lock میکنن در اومدن ازش سخته و این کار خیلی تو بازی تکرار میشه.
گرافیک قابل قبولی داره.شهر ها را خیلی جالب شبیه سازی کردن.انتخاب جنگنده در هر مرحله ازادانه است.داستان بازی برای اینگونه بازی در حد کافی هست

mohsen_gh1991
12-05-2013, 23:40
بازی خیلی باحالی بود.هاکس 1 رو بازی کردم رو هوا بازی شروع میشد رو اسمون هم تموم میشد ولی این دموهای باحالی داشت یه جورایی شبیه کالاف دیوتی بیود البته هواپیماییش. حالت داگفایت ش هم خیلی حال میداد. تنها ضعفش توی برخورد هواپیما با زمین بود که خیلی سخت منفجر میشد. البته من رو نرمال بازی کردم.

gigi_alex
06-06-2013, 00:10
دوستان کسی مشکل لگ تو بازی داره ؟
با این مشکل اصلا حال نمیده بازی
رو سیستم خیلی قوی تر هم نصب کردم همون مشکل هست

marmolak kocholo
07-06-2013, 13:07
دوستان کسی مشکل لگ تو بازی داره ؟
با این مشکل اصلا حال نمیده بازی
رو سیستم خیلی قوی تر هم نصب کردم همون مشکل هست
تو نسخه اورجینال که چنین مشکلی نیست!