PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمای اتصال پین های میکروفن و هدست جلوی کیس به مادربورد

vahid1414
01-03-2013, 00:50
با سلام خدمت دوستان عزیز من برای اتصال پین های میکروفن و هدست به مادربورد از دفترچه راهنمای مادربورد استفاده کردم ولی اسم پین ها با راهنما فرق می کنه نمی دونم پین ها رو کجا بزنم ممنون میشم راهنمیی کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

EXTREME
01-03-2013, 01:06
با سلام خدمت دوستان عزیز من برای اتصال پین های میکروفن و هدست به مادربورد از دفترچه راهنمای مادربورد استفاده کردم ولی اسم پین ها با راهنما فرق می کنه نمی دونم پین ها رو کجا بزنم ممنون میشم راهنمیی کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از روی پین audio مین هم یک عکس دقیق بگیرید

vahid1414
01-03-2013, 09:53
با تشکر از شما عکسش توی راهنما مشخصه ولی اینم عکسش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

EXTREME
01-03-2013, 10:36
با تشکر از شما عکسش توی راهنما مشخصه ولی اینم عکسش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اونی که تکی اونجا است چپش left قرار میگیره راستش right
بعدش ولتاژ است و آخریش mic برای اینکه جای ولتاژ رو بفهمید باید از مولتی متر استفاده کنید چون برعکس بزنید audio میسوزه

vahid1414
01-03-2013, 10:48
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ممنون ولی من متوجه نشدم در ضمن من مولتی متر ندارم اگر امکان داره من اسم پین ها رو توی عکس بالا گذاشتم بگید کدو پین کدو شماره

EXTREME
01-03-2013, 13:32
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ممنون ولی من متوجه نشدم در ضمن من مولتی متر ندارم اگر امکان داره من اسم پین ها رو توی عکس بالا گذاشتم بگید کدو پین کدو شماره

مکانش رو به همون ترتیبی که گفتم از چپ به راست باید بزارین r روی اون تکی چیزی گذاشته نمیشه بعد l بعد vcc and gnd بعد mic که برای اینکه ببینید کدوم ولتاژ است باید از مولتی متر استفاده کنید جای ولتاژ و گراند برعکس گذاشته میشه audio میسوزه

vahid1414
01-03-2013, 14:52
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]