PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست آموزش LAN بازی کردن هرنسخه از Call of Duty

linkinkurd
26-02-2013, 15:20
سلام دوستان.
این بخش انجمن خیلی شلوغ و درهمه. تاپیکای COD همه بالای 200 صفحه هستن و هیچکدوم از روشهایی که نوشته شده دیگه کار نمیدن و همه منسوخ شده.
من میخواستم با دوستام لپ تاپ هارو شبکه کنیم و Call of Duty بازی کنیم حالا هر نسخه ای که شد. چه 2 چه 4 چه 7! مهم نیس کدومش باشه فقط بشه راحت راه اندازیش کرد.
اگه لینکی هست اینجا که هنوز کار میده و روشش منسوخ نشده لطفا معرفی کنید تا ماهم از این سردرگمی در بیایم!

Arrowtic
26-02-2013, 15:41
سلام دوستان.
این بخش انجمن خیلی شلوغ و درهمه. تاپیکای COD همه بالای 200 صفحه هستن و هیچکدوم از روشهایی که نوشته شده دیگه کار نمیدن و همه منسوخ شده.
من میخواستم با دوستام لپ تاپ هارو شبکه کنیم و Call of Duty بازی کنیم حالا هر نسخه ای که شد. چه 2 چه 4 چه 7! مهم نیس کدومش باشه فقط بشه راحت راه اندازیش کرد.
اگه لینکی هست اینجا که هنوز کار میده و روشش منسوخ نشده لطفا معرفی کنید تا ماهم از این سردرگمی در بیایم!

سلام.اینجور درخواستا رو توی تاپیک خود بازیا بدین تا هم سریع تر به جواب برسید و هم اینکه کس دیگه ای هم اگه مشکل داشت با دیدن پستتون و جوابش مشکلش حل شه.
روش تاپیک CoD:MW هنوز کار میکنه تا جایی که میدونم.اینم تاپیکش:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فقط لینکاش مشکل دارند که اونم با یه سرچ ساده میتونید پیداشون کنید.(میتونم الآن بهتون لینک بدم ولی چون من فایلا رو یادم نیست خودم از کجا گرفتم میترسم لینکی که بدم بر حسب اتفاق فایلش کار نکنه)
بازم اگه پیدا نکردید بگید که بگردم و لینک جدید پیدا کنم.
MW2 و MW3 رو شخصا تست نکردم.

البته تاپیکی که دادم واسه آنلاین بازی کردنه.برای LAN بازی کردن روش تاپیک MW2 رو بنده یه بار با دوستان تست کردیم و سالم بود.
MW3 هم روشش برای LAN کار میکنه اینو میدونم:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این سایتی که دادم توش نسخه ی مخصوص LAN هم برای فروش داره(واسه MW2 و MW3 که گویا بدون دنگ و فنگ LAN میشه)