PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آموزش : نصب مايا

Tamirat.laptop
02-08-2006, 19:04
سلام دوستان عزیز
خيلي از دوستان بالا آمدن يا ريجستر كردن مايا رو بلد نيستند امروز من براي شما آموزش ميدم. :)
براي نصب مايا شما اول باید مایا رو نصب کنید بعد از نصب مايا مراحل زير رو طي كنيد تا مايا رو ريجستر كنيد
مرحله اول
به کنترول پنل بروید وگزینه add hardware رو بزنید و بعد گزينه next وقتي جستحو تمام شد
گزينه yes وباز هم next ودر ادامه به قسمت آخر installed hardware برويد وگزينه add a new hardware device را انتخاب كنيد و بعد next و بعد گزينه install the hardware that manually select from a list و بازهم بروي گزينهnext
كليك مي كنيم این بار گزینه network adapters رو از ليست پيدا مي كينم و باز هم next و در پايان يكي از گزينه هاي مربوط به ماكروسافت در قسمت network adapters را انتخاب و بعد next و بعد در پايان شروع ميكنه به پيدا كردن بعد
finish
مرحله دوم
بعد که اینکار به پایان رسید شما باید به رایو c بروید
ویک پوشه جدید بنام flexlm ايجاد كيند ودر آن کرک مایا رو در اون پوشه کوپی می کنیم (درون پوشه flexlm)
و بعد برروی کرک مایا کلیک میکنیم تا یک فایل جدید بنام aw dat بدهد در پایان کار بروی فايل aw کلیک راست کرده و
گزينه change رو انتخاب كنيد و با notpad اجراش كنيد
حالا مایا باز می شود
موفق باشيد. :) :) :)

Scout_Mov
02-08-2006, 19:24
فقط یک راه هست

Tamirat.laptop
02-08-2006, 19:48
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Scout_Mov
02-08-2006, 20:38
ویرایش شده توسط من

amish66
25-10-2008, 08:52
سلام من همین راه را می روم و وقتی فایل aw را به برنامه می دهم تا برایم active کند می زند installation complete بعد از چند ثانیه دوباره همان پنجره باز می شود و می گوید licence شما اشتباه است چه کار کنم. با تشکر