PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با SONY Xperia S در اتصال به اینترنت از طریق WIFI

S0R3N4
24-02-2013, 23:45
سلام به همه ی دوستان عزیزم

من یک گوشی Sony Xperia S دارم...
به طور پیش فرض وقتی خریدمش روش آندروئید ورژن 2.3 بود...
دادم برام روش آندروئید ورژن 4.0.4 ریختن...

بعد از آپدیت سیستم عاملش...دیگه قادر نیستم با WIFI به مودمم و اینترنت کانکت شم!!
مشکل از کجاس؟
الان وقتی میزنم اسکن شبکه مودمم رو پیدا میکنه!وقتی میزنم رو اتصال برای چند ثانیه اینترنت دارم!ولی به سرعت اینترنتم قطع میشه!(فقط زیر اون شبکه ای که پیدا کرده مینویسه ذخیره شد)
مشکل از کجاست؟تنظیماتش؟
من قبلا این مشکل رو باهاش نداشتم!وقتی آندروئید جدید ریختم روش اینطوری شده!!

حتی بعداز آندورئید جدید به اینترنت سیم کارتمم نمیتونستم متصل شم!ولی از طریق سایت همراه اول با دریافت تنظیمات اینترنت و GPRS تونستم به اینترنت سیم کارت متصل شم و این مشکل بر طرف شه!

میشه راهنمایی بفرمایید تا بتونم مشکل اتصال به اینترنت از طریق WIFI رو بر طرف کنم؟
خیلی ممنون:n12::n12:

omidtala
24-05-2013, 09:51
:n28:
سلام به همه ی دوستان عزیزم

من یک گوشی Sony Xperia S دارم...
به طور پیش فرض وقتی خریدمش روش آندروئید ورژن 2.3 بود...
دادم برام روش آندروئید ورژن 4.0.4 ریختن...

بعد از آپدیت سیستم عاملش...دیگه قادر نیستم با WIFI به مودمم و اینترنت کانکت شم!!
مشکل از کجاس؟
الان وقتی میزنم اسکن شبکه مودمم رو پیدا میکنه!وقتی میزنم رو اتصال برای چند ثانیه اینترنت دارم!ولی به سرعت اینترنتم قطع میشه!(فقط زیر اون شبکه ای که پیدا کرده مینویسه ذخیره شد)
مشکل از کجاست؟تنظیماتش؟
من قبلا این مشکل رو باهاش نداشتم!وقتی آندروئید جدید ریختم روش اینطوری شده!!

حتی بعداز آندورئید جدید به اینترنت سیم کارتمم نمیتونستم متصل شم!ولی از طریق سایت همراه اول با دریافت تنظیمات اینترنت و GPRS تونستم به اینترنت سیم کارت متصل شم و این مشکل بر طرف شه!

میشه راهنمایی بفرمایید تا بتونم مشکل اتصال به اینترنت از طریق WIFI رو بر طرف کنم؟
خیلی ممنون:n12::n12:

سلام من هم همین مشکل رو دارم نمیدونم چیکار باید کرد