PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نینجوتسو

OEWN
24-02-2013, 22:32
درود خدمت دوستان میخواستم بدونم نظرتون در باره نینجوتسو چیه؟
من خودم تازه شروع کردم و تو اکروبات هم شدیدا مشکل دارم حتی حرکات ساده ای مثل چرخ فلک رو درست نمیزنم (البته انعطافم خوبه ولی قدرت بدنیم کمه(یعنی قدرت دست ها و پا ها و... )) مثلا تو چرخ فلک نمیتونم پامو صاف کنم
باشگامون هم که هیچ امکاناتی نداره تمام حرکات اکروبات رو روی هم انجام میدیم
حالا میخواستم بدونم به نظرتون من میتونم موفق بشم؟؟ و تو این رشته هر کیو باید چند ماه حد اکثر تمرین کرد
البته من خودم پشتکارم خوبه یعنی حرکات رو تا جایی که میتونم تمرین میکنم حتی بالانس رو تو مدرسه تمرین کردم و با اینکه داغون شدم تونستم بزنم اما اومدم خونه نتونستم یجورایی شانسیه که فک کنم بر میگرده به قدرت کمه دستام و پاهام رو هم که کلا نمیتونم صاف کنم برا همین تو اکثرا حرکات تو اکروبات کم میارم
اگر اساتید چیزی پیشنهاد میدن تا من بتونم قدرت دستام رو بیشتر کنم و پامو تو هوا صاف نگه دارم ممنون میشم
اگرم فیلم اموزشی زدن بالانس و... رو هم دارید که چه بهتر
راستی یه چیزی خیلی ها میگن نینجوتسو نمایشه تاحدی درسته البته بیشتر تو ایران اینطوریه چون تو ایران اصلا مبارزه نداره همش اکروباته و سلاح
ولی با این حال موقعی پیش میاد که نمیتونید دعوا کنید و بهترین راه فراره که نینجوتسو هم بهتون این کار رو به خوبی یاد میده (پریدن از رو موانع بالا رفتن از دیوار دور زدن حریف و...)

sara_program
04-03-2013, 16:51
برای قوی شدن عضلاتتون کیسه های شنی 350 گرمی به پاهاتون وصل کنید و 20 دقیقه بدوید. به مرور وزن کیسه رو زیاد کنید تا به نیم کیلو برسه. با این روش هم چابک می شین هم قوی میشین. عضلات دست هم باید دمبل بزنید

garaa
04-03-2013, 21:04
برای قوی شدن عضلاتتون کیسه های شنی 350 گرمی به پاهاتون وصل کنید و 20 دقیقه بدوید. به مرور وزن کیسه رو زیاد کنید تا به نیم کیلو برسه. با این روش هم چابک می شین هم قوی میشین. عضلات دست هم باید دمبل بزنید

سلام , این روش رو شخصا تست کردید ؟ جواب میده واقعا ؟