PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قيمت creative muvo slim 256 mb چنده و چند تا سوال در اين زمينه

Aloneboy
11-04-2005, 18:39
سلام
چند تا سوال:
قيمت creative muvo slim 256 mb چنده ؟(لطفا قيمت دقيق باشه)
در اين mp3 player ورودي داره كه بشه مثلا با ورود يك كابل صداي تلويزيون و ... رو ضبط كنه؟
اگه بدون خارج كردن فلش مموري از داخل ويندوز از پرت يو اس پي خارج كنيم ميسوزه؟
آيا فقط براي شارژ اين باطري بايد به پورت متصل باشه يا با اداپتور هم ميشه ؟
اگه كسي اين mp3 player رو خريده بگه ببينم ازش راضيه يا نه چون ميخوام بخرم؟

HamidFULL
12-04-2005, 10:28
CREATIVE MUVO SLIM 256MB حدود 100 تومان هست قيمت دقيق نميشه که هر روز عوض ميشه ،برو پايتخت اونجا مرکز اينجور چيز هاست

در اين mp3 player ورودي داره كه بشه مثلا با ورود يك كابل صداي تلويزيون و ... رو ضبط كنه؟
اينو از فروشنده بپرس ولی فکر نکنم اينجور باشه

اگه اين کار رو چند بار تکرار کنی خراب ميشه البته اين برای همه يه Storage Drive ها و MP3 Player ها هست و فقط اين مدلی که شما ميخوای اينطور نيست شما وقتی ميخوای چيزی رو از Motherboard USB خارج کنی بايد از کنار ساعت ويندوز اول اونو Stop کنی در 2 مرحله بعد از پشت کامپيوتر بکنيش تا آسيب نبينه

جنس خوبی هست خيلی ها راضی هستن

Rooz
18-04-2005, 03:31
CREATIVE MUVO SLIM 256MB حدود 100 تومان هست قيمت دقيق نميشه که هر روز عوض ميشه ،برو پايتخت اونجا مرکز اينجور چيز هاست

اينو از فروشنده بپرس ولی فکر نکنم اينجور باشه

اگه اين کار رو چند بار تکرار کنی خراب ميشه البته اين برای همه يه Storage Drive ها و MP3 Player ها هست و فقط اين مدلی که شما ميخوای اينطور نيست شما وقتی ميخوای چيزی رو از Motherboard USB خارج کنی بايد از کنار ساعت ويندوز اول اونو Stop کنی در 2 مرحله بعد از پشت کامپيوتر بکنيش تا آسيب نبينه

جنس خوبی هست خيلی ها راضی هستن

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
چه کسی گفته که میسوزه هیچ مشکلی پیش نمی یاد من خودم استفاده کردم

:wink:

saghy
18-04-2005, 03:39
سلام
دوست عزيز ROOZ
تبادل اطلاعات در انجمن بيشتر بر اساس دانسته ها و تجربيات و گاهي به توضيح سازندگان سخت افزارها انجام ميشه . اگر شما تا به حال نسوزوندي شانس خوبي داشتي ... چون من خودم به اين بلا گرفتار شدم و سوختن فلاشم رو ديدم :cry:

HamidFULL
18-04-2005, 21:08
Rooz جان شما هم از اين به بعد Stop کن بعد خارج کن تا خدای نکرده Flash ات خراب نشه ساقی جان عيب نداره منم يه بار يکی خراب کرم اون موقع ايی که Windows Me آخرين Windows بود :wink:

Aloneboy
26-04-2005, 08:19
ميشه به جاي اينكه از داخل ويندوز استوپ كني كامپيوتر رو اول ريسيت كني و در هنگام ريسيت شدن فلش رو از كيس خارج كني
اخه من معمولا تو كافي نت كارام رو انجام ميدم و هرچي از اينترنت گرفتم ميريزم رو فلش
ولي ويندوز كافي نت يه برنامه نصب كردند كه نشه فلش رو از داخل ويندوز خارج كني
حالا بايد چي كار كرد ايا كار من درسته؟

HamidFULL
26-04-2005, 13:20
جان من تا حالا برنامه ايی نديدم که نزاره Flash Drive رو از ويندوز Stop کنی ولی اگه شما روش ديگه ايی ميخوای بايد در My computer روی Removable Drive کليک راست کنيد و Eject رو بزنی بعد به Device manager بری و از اونجا Uninstall device کنی و بعد خارج کنی که البته روش قبلی بهتر هست

Aloneboy
26-04-2005, 15:37
اره همچون برنامه اي وجود دارد ولي شما راهي كه گفتيد بازم عمل نميكنه و برنامه نميذاره اين كار انجام بگيره

HamidFULL
26-04-2005, 16:41
با اين وجود بهترين راه اين هست که سيستم رو خاموش کنيد و درايو رو در بياريد بعد روشن کنيد