PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نحوه اجرای بازی های PS1 رو PS2

alex_pk
24-02-2013, 07:29
سلام دوستان من یه PS2 دارم ، از این بزرگا حالا میخوام بازی های PS1 رو هم روش اجرا کنم. مشکل اینه که بازی PS1 که میذارم معمولا دو نوع پیغام میده 1 - یا میگه Please Insert A PlayStation Disk Or Play Station 2 Disk 2 - یا می نویسه Browse Disk که روش میزنم dh دیسک رو به عنوان یه سی دی صوتی میشناسه یا اصلا میزنه NO Data =-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-= یه مقدار سرچ کردم یه سری روش هایی دیدم ولی هیچکدوم کار نکردن... روش هایی که تست کردم اینا بودن: 1 - دکمه ی پاور را فشار دهید (کمی نگه دارید) و 2 ثانیه بعد پشته سره هم 2 دفعه ی دیگر پاور را فشار دهید حالا بازی ps1 شما اجرا میشود. 2 - اول سیدی پلی 1 را بذار و بعد 3 بار ریست کن 3 - سی دی پی اس 1 رو داخل پی اس 2 بزار بعد پی اس 2 رو خاموش کن بعد که روشن می کنی دستت رویه کلید پاور یا همون کلید خاموش روشن نگه دار بزار چراغ زیریش یعنی ابی(چراغ دی وی دی رام که در رو دی وی دی رو بازو بسته می کنه) روشن شه بعد که روشن شد بعد از 1 ثانیه دستت رو بردار و مشکلت رفع می شه و سی دی پی اس 1 رو به راحتی می خونه یا اینکه دوبار پشت سر هم ریست کن و براحتی سی دی پی اس 1 رو می خونه ولی هیچکدوم کار نمیکردن. به نظرتون چکار باید بکنم؟

p3yman_xl
24-02-2013, 08:11
الکس جان این ویدیو رو ببین :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

alex_pk
24-02-2013, 18:21
سلام پیمان جان
مرسی کلیپ رو دیدم ولی این کلیپ آموزش استفاده از دیسک های کپی PS1 روی PS2
دیسک های کپی رو هم به وسیله دیسک های نقره ای میاره ، یعنی اول دیسک نقره ای PS1 رو میذاره بعد دیسک کپی PS1
ولی آموزش نمیده همون دیسک نقره ای رو چطور میاره!
یعنی خیلی ساده ازش میگذره

با این حال من این روش روهم تست کردم ، یا دیسک رو بصورت صوتی میخونه یا آخرش مینویسه Plaese Insert Play Station Disk Or Play Station 2 Disk

p3yman_xl
24-02-2013, 19:52
این آموزش رو هم ببین :
داخل تاپیک یه آموزش دیگه هم گذاشته اون رو هم بخون.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید