PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره خرید سشوار

hamed29
23-02-2013, 13:34
سلام؛
سشوار با قیمت نهایت 30 تومن چی پیدا میشه؟ اصلا این قسمت جنس به درد بخور هست تو بازار؟!:n13:

hamed29
24-02-2013, 01:23
سشوار مسافرتی (۲۵تمون) به درد میخوره؟ واسه خونه دووم میاره؟ ‏// یه مارک دیدم ،جانسون ۳۵ تمون. کسی استفاده کرده؟ // اصلا ۱۲۰۰ وات جواب میده؟

alil1369
24-02-2013, 05:52
واقعیت ارزون ترین و بهترین سشواری که بدردت میخوره تو لیست زیر رمینگتونه:

حذف شد

Atghia
24-02-2013, 16:14
سشوار مسافرتی (۲۵تمون) به درد میخوره؟ واسه خونه دووم میاره؟ ‏// یه مارک دیدم ،جانسون ۳۵ تمون. کسی استفاده کرده؟ // اصلا ۱۲۰۰ وات جواب میده؟

جانسون که کلا خوبه ما از قدیم جانسون داشتیم:دی ((البته معمولیش رو))
مسافرتی بستگی به میزان مصرفتون داره فرضا من دوره دانشجویی یکی داشتم خیلی عالی بود خیلی خوب جوابگو بود مارک خاصی هم نبود!منتهی خودم به تنهایی استفاده میکردم! اما اگر چندنفر بخوان استفاده کنن( استفاده نفرات منزل) نمیدونم شاید جواب نده:n13:

shabnam1986
24-02-2013, 22:45
جانسون اصل رو چ جوری بفهمم؟
قیمتش چند باشه خوبه؟
جدیدا هم همون طرح قدیم میزنن؟

hamed29
24-02-2013, 23:26
تا جایی که من متوجه شدم (توضیحات فروشگاه های اینترنتی) جانسون اصل نسبت به بدلی سنگین تره. من دیروز قیمت زدم، دو جور داشتن ۳۰ و ۳۵ تومن (۱۲۰۰ وات بزرگ)
جانسون کوچیک (مسافرتی) رو گفت ۲۰ یا ۲۵ تومن (درست یادم نیست)
امروز رفتم جنس دیروز ۳۵ تمونی رو گفت ۴۰ تومن!! البته من همون ۳۵ تومن گرفتم.
در مورد طرحش نمیدونم قدیم چطور داشتن ولی واسه من دسته سیاه، دو تا دکمه تنظیم (چند حالت ؤم وسرد و قدرت ) ، بدنه ی فلزی.
توی نت بگردید عکسش هست.

ملا نصرالدین
25-02-2013, 07:58
من هم جانسون اصل داشتم هم چینی.هر دوتاشون دوومشون خیلی خوبه.من 3 سال پیش این جانسون چینی رو خریدم 10 تومان.الان نمیدونم چند شده ولی 3 ساله که هیچیش نشده.
جالبیش اینجاست که اون موقع که دنبال جانسون اصل میگشتم بیشتر از 10 مدل بهم نشون دادند و گفتند این اصله.ولی چینیش همون 1 شکل بود.
یعنی دقیقا هر مغازه ای میرفتم یه جانسون متفاوت میذاشت جلوم میگفت این اصله