PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تاپیک انتخاب بهترین آنتی ویروس رایـگـان

javad1361839
23-02-2013, 10:15
درود

راستش من تاپیکی پیدا نکردم تا در مورد آنتی ویروسهای رایگان (به صورت یکجا) بحثی صورت گرفته باشه... یه سرچی کردم (مثلا اینکه برای آپدیت AVG ای پی ایران رو قبول نمیکنه ... AVASTدیگه مثل قبل سبک نیست و ... مطالبی از این دست)

ممنون میشم این تاپیک رو برای بحث و انتخاب بهترین آنتی ویروس رایـگـان درنظر بگیرین::

بـا تــشــــکــــــــر

qwertym
23-02-2013, 11:01
ONLY Avira

Dreamsss2011
23-02-2013, 12:41
سلام دوست عزیز
با این شرایط آویرا بهترین گزینه هست که رتبه خوبی هم در آزمایشات بین المللی داره فقط از یک آنتی کی لاگر و فایروال مناسب هم استفاده کنید ...
موفق باشید

pedram_01
23-02-2013, 14:43
من همه رو تست کردم بنظر این دو بهترین و کامل ترین بودن. و ای دو را تست کامل هم کردم و باز بین این دو دومی بهترست
roboscan
و
زون الارم رایگان

*Batman*
23-02-2013, 15:15
درود
راستش من تاپیکی پیدا نکردم تا در مورد آنتی ویروسهای رایگان (به صورت یکجا) بحثی صورت گرفته باشه... یه سرچی کردم (مثلا اینکه برای آپدیت AVG ای پی ایران رو قبول نمیکنه ... AVASTدیگه مثل قبل سبک نیست و ... مطالبی از این دست)
ممنون میشم این تاپیک رو برای بحث و انتخاب بهترین آنتی ویروس رایـگـان درنظر بگیرین::

بـا تــشــــکــــــــر
سلام
قبلا چند تاپیک درباره محصولات رایگان داشتیم.

مساله اینجاست که این تاپیک ها بعد از مدتی به فراموشی سپرده میشن و دوباره یه نفر یه تاپیک جدید میزنه و داستان همینطور ادامه پیدا میکنه!

باور ند ارید؟
پس اینو ببینید که با قدرت شروع شد ولی خیلی زود رفت زیر خاک!
.: تامین امنیت رایانه ها توسط بهترین نرم افزارهای امنیتی "رایگان" دنیا :. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سوالاتی رو که مد نظر دارید در تاپیک اختصاصی هر محصول میتونید بپرسید.
برای بحث تحریم فرقی بین محصول رایگان و غیررایگان نیست.

javad1361839
23-02-2013, 18:09
یه دلیلی که به فراموشی سپرده میشن اینکه اینجور تاپیکها دم دست نیست .... تو این بخش تاپیک مهم برای آنتی ویروسها درنظر گرفتین اگه زحمت این یکی رو هم بکشید که چه بهتـر:n16:

"سوالاتی رو که مد نظر دارید در تاپیک اختصاصی هر محصول میتونید بپرسید."
مسئله اینجاست که باید تاپیک مربوطه رو زیر و رو کنی تا در مورد محصول رایگانش مطلبی پیدا کنی (چون اکثر دوستان از نسخه های غیر رایگانش استفاده میکنن)

اگه همون تاپیکی رو که معرفی کردید به عنوان "تاپیک مهم" درنظر بگیرید دوستانی که میخوان از محصولات رایگان استفاده کنند رو از سردرگمی نجات میدید ...... در کل بحثی نیست و موفق باشیــد.

amir.7
23-02-2013, 22:13
سلام

اگه توی هر زمینه یه تاپیک مرجع رو مدیران عزیز مهم کنن دیگه این همه آشفتگی نداریم

متاسفانه توی اکثر فروم ها کاری به کیفیت مسائل مطرح شده ندارن و فقط به کمیت توجه میشه

و این در حالیست که گاه چند صفحه ارزشش بیشتر از دهها و حتی صدها صفحه ست

ممنون میشیم اگه مدیران محترم بذل عنایتی بفرمایند

با تشکر

*Batman*
23-02-2013, 23:18
مسئله اینجاست که باید تاپیک مربوطه رو زیر و رو کنی تا در مورد محصول رایگانش مطلبی پیدا کنی (چون اکثر دوستان از نسخه های غیر رایگانش استفاده میکنن)
تاپیک محصولات رایگان حداقل 6 محصول رو پوشش میده.
یا تعداد صفحاتش بیشتر از تاپیک اصلی میشه (که در اینصورت بیشتر سردرگم میشید)
یا تعداد صفحاتش کمتر میشه(که یعنی استقبال نشده و اکثریت قریب به اتفاق کاربران در همان تاپیک اصلی مسائل خودشون رو مطرح میکنند)
در هر دو حالت همپوشانی مطالب،تکرار و در نتیجه افزونگی پیش بینی میشه! منظورم چیه؟
منظورم اینه که حداقل برای سوالات مطرح شده در پست اول، پاسخهایی در تاپیکهای اصلی وجود دارد یا میتواند وجود داشته باشد!

اگر تعداد صفحات بیاد پایین پس ارزش مهم بودن نداره و تاپیک میره پایین!
===============
==============
=============
ایجاد یک تاپیک مهم برای محصولات رایگان ساده است اما من هنوز قانع نشدم!
دلایل قانع کننده ای میخوام که ثابت کنه ما به چنین تاپیکی نیاز داریم.
هیچ اشکالی هم نداره.همینجا به بحث و گفتگو می پردازیم و تکلیفش رو روشن میکنیم.

AFSORDEH
25-02-2013, 09:55
من طي ماه هاي گذشته از آواست، اويرا، كمودو و آ وي جي (رايگان) استفاده كردم....... :»

آنتي ويروس avg كه ايران رو تحريم كرده و Avast هم ظاهرا سرورش از داخل ايران قطع شده (لينك ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) ولي هر دوي اين ها با استفاده از سرويس پ*ر-و -ك- سي س/ا/ك/س و يا با استفاده از روش دانلود آپديت ها، قابل آپديت هستند.

اويرا راحت آپديت ميشه و خيلي ساده و روونه ولي تنظيماتش يه كمي پيچيده بود برا من ... مثلا من هر چي خواستم آپديت خودكارش رو غير فعال كنم نتونستم و خودش به محض اينكه به اينترنت وصل ميشدم آپديت ميشد ...... و همچنين اگه به نت وصل نباشين و يكروز از آپديت آخرش گذشته باشه دائم پنجره اي رو نشون ميده كه منظورش نياز به آپديت جديد هست. ولي در كل ازش راضي بودم :n01:

كمودو هم بدون نياز به پر-و*ك*سي آپديت ميشه ولي هر دو سه روز يه بار آيكونش قرمز ميشه كه يعني بايد آپديت بشه ... در مورد آپديتش هم اين طوري كه من متوجه شدم گاهي آپديت هاش حجم زيادي مي بره و در يكي آپديت هاش كه 113 مگابايت بود كمي اذيت كرد و در آخر هم بعد از چندين بار اخطار با ادامه كار تونستم آپديتش رو كامل كنم ولي در آخر يه اخطار ديگه اي داد و دوباره رفت از اول!!! ولي دفعات قبلش برام راحت آپديت ميشد :»

avast محيط خيلي زيبايي داره با قابليت زبان فارسي، كه به گفته ي بسياري بهترين آنتي ويروس رايگان هست ... دسترسي به تمامي بخش هاي نرم افزار ساده و قابل فهم است و به اينكه آپديتش عقب بيفته هم ايرادي نميگيره .... فقط مشكلي كه داره مشكل آپديت شدنش هست كه بايد با استفاده از سرويس هاي پر.و.. ك .. سي و يا آپديت دانلودي صورت بگيره. البته من ترجيح ميدم در مورد هر آنتي ويروس يا نرم افزاري آپديت خودكار رو غير فعال كنم و به صورت دستي انجام بدم ....

موفق باشيد :n16:

AFSORDEH
25-02-2013, 11:44
در كل به نظر من ...براي سيستم هايي كه دسترسي به اينترنت براشون وجود نداره و آپديت اون ها بايد به صورت انتقال آپديت ها صورت بگيره و يك آنتي ويروس آروم و بي سر و صدا ميخوان نسخه رايگان avast گزينه ي خوبيه،،، و يا افرادي كه با آپديت avast از طريق سرويس پ*روك*سي مشكلي ندارن، مي تونن از محيط زيبا و زبان فارسيش لذت ببرن فقط نياز به يك كد ثبت يا لايسنس داره كه با اين كد تا سال 2038 كار مي كنه::n02:

W6754380R9978A0910-4TZ59467

ولي براي افرادي كه حجم اينترنتي براشون اهميتي چنداني نداره و آنتي ويروسي دوست دارن كه خودش آپديت بشه و تا آخر باهاشون راه بياد و نمي خوان زياد بهش فكر كنن، در حال حاضر َAvira نسخه رايگان انتخاب خوبي هست به نظر من،،، چون فقط يه نصب مي خواد و بس، ديگه همه چيزش با خودشه :»

هر چند كه امتحان ساير آنتي ويروس هاي رايگان هم خالي از لطف نيست و مي تونه جالب باشه :n17:

موفق باشيد :»

amirkalak6
25-02-2013, 12:13
ONLY Avira

asstubirs
08-03-2013, 20:56
اویرا به کرک ها خیلی گیر میده؟

کسی اینها رو امتحان کرده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali.reihani
08-03-2013, 22:40
به نظر من باید نود32 را هم رایگان دانست با توجه به یکی از نرم افزار های user یاب که خودش به طور اتوماتیک user را به آنتی ویروس میدهد!!!!
درمورد واقعا رایگان به نظرم اویرا بهترینه چون به نظرم{از نوع بی ارزشش} میانگین شناسایی اویرا از بقیه بهتر باشد و همه قبولش دارند که کلا آنتی ویروس رایگان خوبی است!

aylar6888
09-03-2013, 01:38
به نظر من باید نود32 را هم رایگان دانست با توجه به یکی از نرم افزار های user یاب که خودش به طور اتوماتیک user را به آنتی ویروس میدهد!!!!
درمورد واقعا رایگان به نظرم اویرا بهترینه چون به نظرم{از نوع بی ارزشش} میانگین شناسایی اویرا از بقیه بهتر باشد و همه قبولش دارند که کلا آنتی ویروس رایگان خوبی است!
سلام :
علی آقا نظر شما برای من یکی ارزشمنده...:n16:
اویرا طبق تمام تستهای چند سال اخیر حداقل از 2008 تا بحال بین تمام انتی ویروسهای رایگان و حتی خیلی از انتی ویروسهای پریمیوم نامدار بیشترین ثبات رو در نتایج داشته و چون خودم حداقل یکساله با انواع تستها آزمودمش توی شناسایی و دیتابیس و هوش اکتشافی و پرفورمنس و فالس معقول و خیلی کم و آپدیت بسیار کم حجم و قابلیت آفلاین آپدیت و آپدیت ساز با قابلیت بروزرسانی روزانه خود کمپانی و عدم مشکل اپدیت شدن در ایران و...چند قابلیت دیگه (مجموعا ) بالاترین امتیاز رو در بین انتی ویروسهای رایگان داره....(حتی از خیلی از پولکیهای اسم و رسم دار بالاتره):n16:

xman681
09-03-2013, 16:05
سلام

خسته نباشید

خب گفتم بنده هم یه صحبتی در مورد آنتی ویروس های رایگان داشته باشم :

برای امنیت ، شما نیاز به آنتی ویروسی دارید که در کمترین زمان ممکن دیتابیس خود را بروز رسانی کند و صد البته قدرت بالایی در دیتابیس وجود باشد

در کنار این مسئله وجود فالس کم . سرعت لودینگ مناسب . نرم افزار قدرتمند هم بسیار مهم و تاثیر گذار است

بطور حتم اگر موراد بالا دارای اهمیت می باشد آنتی ویروس های رایگان حرفی برای گفتن ندارد

ولی اگر شرایط خرید برای شما مقدور نیست راهی به جز استفاده از آنتی ویروس رایگان نیست

1- اویرا : آنتی ویروسی هست که دارای قدرت تشخیص بسیار خوبی هست در کنار فالس نسبتا خوب .

در کل اویرا در بین رایگان ها شرایط بالاتری را دارد

2- آواست : این آنتی ویروس بدلیل تحریم آپدیت برای ایرانیان اصلا گزینه مناسبی نیست و بدلیل اینکه دور زدن این تحریم هم مشکلات خود را دارد بهتر است صحبت را ادامه ندهیم

3- پاندا : آنتی ویروس پاندا طی سال های اخیر هیچ وقت در صدر تست ها نبوده است ولی میشه به عنوان آنتی ویروس معمولی روش حساب کرد این در صورتی هست که ما علاقه ای به اویرا فری نداشته باشیم وگرنه اویرا شرایط بسیار آرمانی تری داره

4- کینگ سافت : این آنتی ویروس در شرایطی ما بین پاندا و اویرا هست البته اگر دیتابیس اویرا برای این آنتی ویروس اوکی شده باشد می توان از آن به عنوان انتخاب اول نام برد البته فالس آن هنوز در بوته آزمایش نبوده است و اگر فالس بالایی داشته باشد بهتر هست از همان اویرا استفاده کرد

...
موفق باشید

asstubirs
09-03-2013, 16:16
سلام

خسته نباشید

خب گفتم بنده هم یه صحبتی در مورد آنتی ویروس های رایگان داشته باشم :

برای امنیت ، شما نیاز به آنتی ویروسی دارید که در کمترین زمان ممکن دیتابیس خود را بروز رسانی کند و صد البته قدرت بالایی در دیتابیس وجود باشد

در کنار این مسئله وجود فالس کم . سرعت لودینگ مناسب . نرم افزار قدرتمند هم بسیار مهم و تاثیر گذار است

بطور حتم اگر موراد بالا دارای اهمیت می باشد آنتی ویروس های رایگان حرفی برای گفتن ندارد

ولی اگر شرایط خرید برای شما مقدور نیست راهی به جز استفاده از آنتی ویروس رایگان نیست

1- اویرا : آنتی ویروسی هست که دارای قدرت تشخیص بسیار خوبی هست در کنار فالس نسبتا خوب .

در کل اویرا در بین رایگان ها شرایط بالاتری را دارد

2- آواست : این آنتی ویروس بدلیل تحریم آپدیت برای ایرانیان اصلا گزینه مناسبی نیست و بدلیل اینکه دور زدن این تحریم هم مشکلات خود را دارد بهتر است صحبت را ادامه ندهیم

3- پاندا : آنتی ویروس پاندا طی سال های اخیر هیچ وقت در صدر تست ها نبوده است ولی میشه به عنوان آنتی ویروس معمولی روش حساب کرد این در صورتی هست که ما علاقه ای به اویرا فری نداشته باشیم وگرنه اویرا شرایط بسیار آرمانی تری داره

4- کینگ سافت : این آنتی ویروس در شرایطی ما بین پاندا و اویرا هست البته اگر دیتابیس اویرا برای این آنتی ویروس اوکی شده باشد می توان از آن به عنوان انتخاب اول نام برد البته فالس آن هنوز در بوته آزمایش نبوده است و اگر فالس بالایی داشته باشد بهتر هست از همان اویرا استفاده کرد

...
موفق باشید

اویرا خوبه اما با بعضی از کرک ها مشکل داره.

aylar6888
10-03-2013, 01:39
اویرا خوبه اما با بعضی از کرک ها مشکل داره.
سلام :
دوست عزیز الان دیگه تقریبا همه ضد مخربها با کرکها مشکل دارن (خیلی هم خوبه)....حتی کسپرسکی هم که کمترین گیر رو داشت الان به کرکهای آلوده و مشکوک گیر میده...
این یه راه حل ساده داره که استثنا کردن اون فایلهای کرک از اسکن و ماژولهای امنیتی هست که بسیار ساده ست...
یک نکته دیگه هم اینکه هر چه درصد سختگیری ماژولهای امنیتی یک سوییت رو بالاتر ببریم به فایلهای بیشتری گیر میده و این هم کاملا طبیعیه...(صرف نظر از درست یا غلط بودن این گیر دادن به فایلها که فالس هستن یا درست)
در ضمن گیر دادن به کرکها اصلا چیز بدی نیست و حد اقلش اینه که آدم مشکوک میشه و یه تحقیق و اسکن آنلاین میکنه ببینه اون کرک واقعا سالمه یا نه...در خیلی از موارد این فایلها مخرب یا مشکوک هستن بخصوص اگه در ارتباط مستقیم یا غیر مستقیم با اینترنت و شبکه باشن...
اویرا که هر مخربی رو هم پیدا کنه بطور پیشفرض قرنطینه میکنه که راحت قابل بازیابیه(البته با یه راست کلیک میتونید حتی زحمت استثنا سازی رو از گردن خودتون باز کنید و اون فایل کشف شده رو کاملا از همونجا برای یکبار یا برای همیشه از اسکن استثنا کنید)
از اون انتی ویروسی باید در مورد کرک ترسید که بدون سوال پاک میکنه و دسترسی به بازیابیش غیرممکنه...(که البته اونهم راهش همین استثنا کردنه)
تا میتونید کرک استفاده نکنید...

~~~
22-03-2013, 15:24
آنتی ویروس خود مایکروسافت رو فراموش کردین
راستی یادتونه تو ویندوز 98 یه آیکون گوشه کنار ساعت دسکتاب بود به اسم wingard

kases
22-03-2013, 21:38
نظرمن :
بین رایگانها من کومودو رو میپسندم چون قدرت دفاعی خوبی داره
کاربرو از انتی ویروسهای پولی بی نیاز میکنه:)

Iloveu-ALL
22-03-2013, 22:13
از نظر من بهترین آنتی ویروس رایگان = AVG
support نمی کنن ولی سرعت ویروس کشی اش و قدرتش عالیه

xman681
23-03-2013, 16:09
نظرمن :
بین رایگانها من کومودو رو میپسندم چون قدرت دفاعی خوبی داره
کاربرو از انتی ویروسهای پولی بی نیاز میکنه:)

سلام

اگه قرار بود بی نیاز بکنه که دیگه شرکت های باید میرفتند دنبال کشاورزی و دامداری :n02:

به نظر من و البته شاید متخصصان امر امنیت هیچ گاه آنتی ویروس های رایگان قادر به رقابت با انتی های پولی ( البته قوی ها ) نمیرسند

همین دیروز روی یه سیستم اویرا بود که با اسکن چیزی شناسایی نمیکرد ولی امسی سافت چندین مورد Worm را گزارش کرد اینجا میشه که تفاوت ها احساس میشه

در مورد کمودو هم قبول دارم که گارد عالی داره ولی بطور حتم نبود دیتابیس سطح بالا امنیت را نمیتونه به مرز 100 درصد برسونه و این یعنی آسیب جدی برای کاربران معمولی که در مورد HIPS و پروگرام گارد اطلاعاتی ندارد و بهتر است بگوییم کار باهش را بلد نیستند مثل دوستی که دیروز برای بنده اینگونه پیغام خصوصی کرده است

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

راستی آپلود سنتر جدیدمون هم افتتاح شده دوستان میتونند از این پس از این مرکز استفاده کنند

فقط عضویت الزامی هست ماندگاری هم 3650 روزه هست :n02:

pedram_01
23-03-2013, 23:59
سلام

اگه قرار بود بی نیاز بکنه که دیگه شرکت های باید میرفتند دنبال کشاورزی و دامداری :n02:

به نظر من و البته شاید متخصصان امر امنیت هیچ گاه آنتی ویروس های رایگان قادر به رقابت با انتی های پولی ( البته قوی ها ) نمیرسند

همین دیروز روی یه سیستم اویرا بود که با اسکن چیزی شناسایی نمیکرد ولی امسی سافت چندین مورد Worm را گزارش کرد اینجا میشه که تفاوت ها احساس میشه

در مورد کمودو هم قبول دارم که گارد عالی داره ولی بطور حتم نبود دیتابیس سطح بالا امنیت را نمیتونه به مرز 100 درصد برسونه و این یعنی آسیب جدی برای کاربران معمولی که در مورد HIPS و پروگرام گارد اطلاعاتی ندارد و بهتر است بگوییم کار باهش را بلد نیستند مثل دوستی که دیروز برای بنده اینگونه پیغام خصوصی کرده است

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

راستی آپلود سنتر جدیدمون هم افتتاح شده دوستان میتونند از این پس از این مرکز استفاده کنند

فقط عضویت الزامی هست ماندگاری هم 3650 روزه هست :n02:

بخاطر اینکه انلاین ارمور فارسی نیست و کاربر نمیدونه hips انلاین ارمور ( فایروال ام سی سافت ) داره چی میگه و چی میخواد اعصاب کاربر رو بدجوری بهم میریزه

من کمودو نصب کرده بودم نسخه 5 و 4 انگلیسی بود هی پیغام میداد منم نمیدونستم داره چی میگه فکر میکردم یکی داره منو -- میکنه هی بلوک رو میزدم تا اینکه تو اون کامپیوترم هیچی کار نمیکرد و مجبور میشدم ویندوز عوض کنم و چند توهین خوب به کمودو . اما وقتی فارسی شد و نصب کردم خیلی راحت میفهمم چی میگه و هیچ مشگلی باهاش ندارم و کار باهاش رو خیل خیلی خوب یاد گرفتم میتونم کاری کنم کمودو یک دونه پیام نده میتونم کاریکنم سر هر برنامه 1000 پیام بده دیگه همه چیزش امده دستم

amir.7
24-03-2013, 00:46

فقط عضویت الزامی هست ماندگاری هم 3650 روزه هست

سلام محمدجان

آقا این آپلود سنتر چطوره ، برا خودp30 هستش

xman681
24-03-2013, 10:10
بخاطر اینکه انلاین ارمور فارسی نیست و کاربر نمیدونه hips انلاین ارمور ( فایروال ام سی سافت ) داره چی میگه و چی میخواد اعصاب کاربر رو بدجوری بهم میریزه

من کمودو نصب کرده بودم نسخه 5 و 4 انگلیسی بود هی پیغام میداد منم نمیدونستم داره چی میگه فکر میکردم یکی داره منو -- میکنه هی بلوک رو میزدم تا اینکه تو اون کامپیوترم هیچی کار نمیکرد و مجبور میشدم ویندوز عوض کنم و چند توهین خوب به کمودو . اما وقتی فارسی شد و نصب کردم خیلی راحت میفهمم چی میگه و هیچ مشگلی باهاش ندارم و کار باهاش رو خیل خیلی خوب یاد گرفتم میتونم کاری کنم کمودو یک دونه پیام نده میتونم کاریکنم سر هر برنامه 1000 پیام بده دیگه همه چیزش امده دستم

سلام عزیز

اتفافا زبان فارسی برای کاربری که علاقه به تحقیق و حل مشکل خود نداره فایده نداره عزیز

چندی پیش یکی تماس گرفتت گفت این آنتی ویروس تون خیلی بدرد نخوره

گفتم چرا ؟؟

گفت دوربین هام از کار افتاده دیگه برنامه اش باز نمیشه
رفتم روی سیستمش دیدم توی محافظ برنامه ضد مخرب نوشته " مسدود توسط کاربر " :n04:

حالا عزیز دل زبان فارسی دردی دوا کرده است ؟؟؟

اصلا طرف سعی نکرده دو تا خط ترجمه روان امسی سافت را مطالعه کنه
...

البته بی تاثیر نیست ولی برای کسی که آماتور هست فارسی و انگلیسی مهم نیست مهم اینه که آنتی ویروس براش همه کار ها را درست کنه و ایشون اذیت نشه

البته کاربران براحتی دو تا کلیک ساده میتونند آنلاین آرمور را در حالت تمام اتوماتیک قرار بدهند و دیگه هیچ خبری از سوال نخواهد بود

ولی اکثر افراد اهل پرس و جو نیستند و صرفا به خاطر سادگی و راحتی خودشون علاقه مند به این کار ها نیستند

ترجمه فایروال ماه هاست که آماده هست ولی مشکل با قالب فایروال هست که توانایی بارگذاری زبان های راست چین را ندارد و باید تا نسخه آینده صبور باشیم

سلام محمدجان

آقا این آپلود سنتر چطوره ، برا خودp30 هستش

سلام عزیز

خیر این آپلود سنتر متعلق به گروه ساده دل و تالار گفتمان ساده دل هست که بصورت عمومی کاربران میتونند ازش استفاده کنند و به مرور زمان خدمات قوی تری ارائه خواهد داد

Jadda
25-03-2013, 18:59
سلام بر دوستان عزیز

من خودم دیگه چند وقتی میشه که از کومودو استفاده میکنم و اطلاع چندانی از محصولات رایگان دیگه ندارم، اینکه سایر محصولات رایگان چه امکاناتی را در اختیار کاربران قرار میدهند. اما به عنوان کسی که در جرگه کاربرانی قرار داره که از یک سوییت رایگان استفاده میکنه. و بی جهت و البته در کمال صحت و سلامت عقل! در سبد مالی خودش، بخشی به عنوان هزینه خرید آنتی ویروس پولی در نظر نگرفته. باید عرض کنم که به لطف خدا بسیار تصادفی به ناگاه با یک محصول امنیتی به نام کومودو آشنا شدم. و البته این محصول را به قدری مناسب دیدم که کاملاً بنده را بی نیاز از محصولات پولی کرده. البته در پرانتز هم باید عرض کنم که برخی واژه آنتی ویروس اورجینال را طوری غلیظ در دهان میچرخانند که آدم سرگیجه میگره، و فکر میکنه نکنه خبریه؟ البته اینو در پرانتز برای اون دوستانی گفتم که از آنتی های پولی بدون پرداخت پول استفاده میکنند=> نگران نباشید، آش همان آش و کاسه همان کاسه است!

اما برگردم به تم اصلی بحث خودم. یعنی جناب کومودو!؛ به اعتقاد بنده کومودو دقیقاً همون محصولیه که شما را از آنتی های پولی بی نیاز میکنه. نمیخواهم وارد قابلیتها و عملکرد کومودو بشوم، کمااینکه دوستانی که کومودو را میشناسند، میدونند که محصول قابلی است و این ادعای بنده _ که کومودو میتونه شما را بی نیاز از صرف هزینه برای خرید آنتی ویروس بکنه _ سخنی به گزاف نیست.

اما فقط اشاره ای کوچک به دیتابیس کومودو و سیستم تشخیص داشته باشم، و مطلبم را ختم کنم:

در مورد دیتابیس من و همه کاربران کومودو چه دوستانی که در این فروم هستند و چه کاربران خارج از این فروم در دنیای واقعی ایرادی به دیتابیس کومودو نمیگیرند، دقیقاً منظورم کاربران کومودو هست. و من مشاهده نکردم که کاربران کومودو، دیتابیس کومودو را ضعیف بدونند (ضمن اینکه دائماً کلود در تشخیص وارد عمل میشه و یک فرآیند دوبل برای افزایش نرخ تشخیص است). حالا چطور دوستانی که کاربر کومودو نیستند، بایک حرکت جهشی، روی دست کاربر کومودوی که در حال استفاده از این محصول است، در مورد کومودو اضهار نظر کارشناسی میکنند؟؟ و در مورد دیتابیس قلم فرسایی میکنند؟؟

اگر ضعفی در نرخ تشخیص کومودو وجود داشته باشه، آیا نباید اولین کسانیکه این مورد را در بوق و کرنا کنند و این مورد را بیان بکنند همین کاربران کومودو باشند؟؟؟ من و اون کاربری که داره ماه ها با کومودو کار میکنه و در دنیای واقعی و سیستم واقعی! با کومودو زندگی میکنه و میکنیم. ضعفی در دیتابیس نمیبینیم، اونوقت یکی از بیرون باید بیاد به ما بگه : بابا شما دارین اشتباه میکنین. کومودو دیتابیسش ضعیفه!!!! و اینقدر بعضی اوقات این اضهار نظرهای کارشناسانه ادامه پیدا میکنه که یه وقت منه کاربر کومودو رو هم به لحاظ روانی تحت تاثیر قرار میده و میپرم وسط میگم چرا کومودو دیتابیسش قوی نیست. ولی باز با تمام این مسائل من ندیدم کاربری را که در دنیای واقعی مدتی با کومودو کار بکنه و به عنوان یک فیدبک بگه بنده 6 ماه با کومودو کار کردم و به ین نتیجه رسیدم که دیتابیسش ضعیفه. همچین بازخوردی را ما مشاهده نمیکنیم.

در مورد ترجمه هم باید عرض کنم که قطعاً ترجمه کومودو و هر محصول دیگری میتونه کمک کنه، من این بازخورد را در اطراف خودم دارم میبینم برای نمونه همین کاربرpedram_01 ، یا کاربران بیشمار دیگری که من در اطراف خودم میبینم. اینکه یک کاربری عادت نداره بخونه، که در مسجدو نمیبندن و سایر کاربران را در ظرف اون کاربر قرار نمیدن. ضمن اینکه همون دسته از کاربرانی که عادت خوندن هشدارها و ... ندارند، این بار حداقل 20 درصد را میخونند. قبلش که به لحاظ خوندن روی صفر درصد بودند. و فایروال OA هم قرار چندی دیگه به فرمایش جناب xman681 فارسی بشه، پس فایده داره!!

xman681
25-03-2013, 22:41
سلام بر دوستان عزیز

من خودم دیگه چند وقتی میشه که از کومودو استفاده میکنم و اطلاع چندانی از محصولات رایگان دیگه ندارم، اینکه سایر محصولات رایگان چه امکاناتی را در اختیار کاربران قرار میدهند. اما به عنوان کسی که در جرگه کاربرانی قرار داره که از یک سوییت رایگان استفاده میکنه. و بی جهت و البته در کمال صحت و سلامت عقل! در سبد مالی خودش، بخشی به عنوان هزینه خرید آنتی ویروس پولی در نظر نگرفته. باید عرض کنم که به لطف خدا بسیار تصادفی به ناگاه با یک محصول امنیتی به نام کومودو آشنا شدم. و البته این محصول را به قدری مناسب دیدم که کاملاً بنده را بی نیاز از محصولات پولی کرده. البته در پرانتز هم باید عرض کنم که برخی واژه آنتی ویروس اورجینال را طوری غلیظ در دهان میچرخانند که آدم سرگیجه میگره، و فکر میکنه نکنه خبریه؟ البته اینو در پرانتز برای اون دوستانی گفتم که از آنتی های پولی بدون پرداخت پول استفاده میکنند=> نگران نباشید، آش همان آش و کاسه همان کاسه است!

در مورد دیتابیس من و همه کاربران کومودو چه دوستانی که در این فروم هستند و چه کاربران خارج از این فروم در دنیای واقعی ایرادی به دیتابیس کومودو نمیگیرند، دقیقاً منظورم کاربران کومودو هست. و من مشاهده نکردم که کاربران کومودو، دیتابیس کومودو را ضعیف بدونند (ضمن اینکه دائماً کلود در تشخیص وارد عمل میشه و یک فرآیند دوبل برای افزایش نرخ تشخیص است). حالا چطور دوستانی که کاربر کومودو نیستند، بایک حرکت جهشی، روی دست کاربر کومودوی که در حال استفاده از این محصول است، در مورد کومودو اضهار نظر کارشناسی میکنند؟؟ و در مورد دیتابیس قلم فرسایی میکنند؟؟

در مورد ترجمه هم باید عرض کنم که قطعاً ترجمه کومودو و هر محصول دیگری میتونه کمک کنه، من این بازخورد را در اطراف خودم دارم میبینم برای نمونه همین کاربرpedram_01 ، یا کاربران بیشمار دیگری که من در اطراف خودم میبینم. اینکه یک کاربری عادت نداره بخونه، که در مسجدو نمیبندن و سایر کاربران را در ظرف اون کاربر قرار نمیدن. ضمن اینکه همون دسته از کاربرانی که عادت خوندن هشدارها و ... ندارند، این بار حداقل 20 درصد را میخونند. قبلش که به لحاظ خوندن روی صفر درصد بودند. و فایروال OA هم قرار چندی دیگه به فرمایش جناب xman681 فارسی بشه، پس فایده داره!!

سلام بر استاد بزرگوارم Jadda ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز

استاد، ما هنوز شاگرد هستیم و باید خدمت اساتیدی همانند شما درس پس بدیم

ولی تا به امروز که بالای 600 ارسال داشته ام همواره تلاش کردم حرفی را غیر منطقی و بدون دلیل بیان نکنم و سعی کنم بدون تعصب و همواره با نگاه فنی نظر بدهم در مورد نظرم در مورد دیتابیس کمودو هم توضیحات زیر را خدمت شما استاد گرامی میدم البته اعلام میکنم قصد جسارت ندارم و بنده کسی نیستم در مقابل شما

متاسفانه تست های خوبی برای محک زدن دیتابیس محصول این شرکت وجود نداره و همین باعث میشه، نشه به جرس قاطع نظر داد ولی موراد زیر قابل مطرح کردن هست

توجه داشته باشید روی صحبت بنده با دیتابیس این شرکت هست نه سایر موارد :

1- طی سال های 2010 2011 این شرکت محصولش را در موسسه AV-TEST سه مرتبه محک زده است که بهترین نتیجه آن 4 از 6 بوده است در دیتابیس که نتیجه ی خوبی نیست در هر دوره محصول شرکت بیت دیفندر در نتایج دیتابیس نمره کامل را از آن خود کرده است (به جز ویندوز ویستا که 5.5 از 6 گرفته است )

2- تست های خودمون
که در تست اول که هیچ ( هرچند در این تست هم شناخت مرحله اول پایین بوده است ) ولی در تست دوم هم نتیجه کاملا ضعیف هست

البته خودتان بهتر میدانید اکثر سوییت ها دیگه قادر به شناسایی بالای 95 درصد هستند و اختلاف ها در حد بسیار کم هست

کمودو سوییت کاملا حرفه ای و با امنیت مبتنی بر میزبان شاهکارش مطمئنا قدرت بالایی را به نمایش میگذاره ولی باید یادتون باشه نه برای هر کاربری بخصوص کاربر آماتور ، که سیل عظیم کاربران دنیا در این بخش تقسیم بندی میشند

ولی چرا گفتم کار آنتی ویروس های پولی را نمیکنه !
بخاطر اینکه آنتی ویروس های پولی بر روی قدرت دیتابیس تاکید و برنامه ریزی ویژه ای دارند و بخش بالای امنیتشون روی میخ دیتابیس زده میشه به همین خاطر بدرد کاربر های آماتور که کلا آنتی ویروس را در " کلیک راست و اسکن " خلاصه میکنند بسیار مناسب و ایده آل هست مثل ترند میکرو ژاپنی که میتونم به جرات بگم در مقابل کمودو اصلا چیزی برای گفتن ندارد

کمودو عالی و بی نیاز کننده هست ولی نه برای همه کاربران برای کسانی که حداقل در مورد سوییت های امنیتی حداقل اطلاعات را داشته باشند و این میزان شاید به 20 30 % هم نرسد

موفق و پیروز باشید

باز هم از استاد عزیز عذر خواهی میکنم بخاطر جسارتم

Jadda
26-03-2013, 00:05
سلام

..... اون مطلبی که باید میگفتم را گفتم. شما که کاربر کومودو نیستید و نگاهتان به تستهای دو سه سال پیش هست. البته اون موقع هم من خیلی پشت دیتابیس کومودو نبودم. و همیشه میگفتم که آنتی ویروسش هنوز نوجوان هست و نیاز به کار داره. اما الان دو سه سالی گذشته و پیشرفتها غیر قابل کتمان هست. گواه من هم همون کاربرانی معمولی هستند که وقتی کومودو نصب میکنند احساس ضعف در دیتابیس نمیکنند.

تستهای شما هم باید ادامه پیدا میکرد. کل تستها دوبار بوده و تمام، و این برای محک دیتابیس کم هست. ضمن اینکه من نتیجه کومودو را کاملاً ضعیف نمیدونم. البته شما دیدگاهتون هم اشتباه است. شما تشخیص را فقط در دیتابیس خلاصه کردید! که اینجوری محصولاتی که از پردازش ابری استفاده میکنند را تحت تاثیر قرار میده. برای نمونه همین کومودو و نورتون با سونارش. به هیچوجه کسی نمیتونه امروزه و در سال 2013 نقش پردازش ابری را نادیده بگیره، و حتی ماژولهای دیگه، الان من فکر میکنم یک بخش بزرگ از تشخیص در نورتون به دوش سونار هست. اما این بخش تشخیص در تستهای شما تست نشده. کومودو هم از CIMA بهره میگره که اتفاقاً نرخ تشخیص را بالا میبره، اما خبری ازش در تستها نیست. ولی اینها در دنیای واقعی حضور دارند و کاربر قدرت اینها را در تشخیص مشاهده میکنه، حتی کاربران مبتدی

اینکه میفرمایید آنتی های پولی روی دیتابیس برنامه ویژه دارند، باید عرض کنم که کی این حرفو زده؟؟؟ کجا نوشه پولیها روی دیتابیس برنامه دارند و رایگانها ندارند؟؟؟؟ تمام کمپانیها سعی میکنند دیتابیس قویتری داشته باشند و هر شرکتی هم به طروق مختلف سعی در بالابردن قدرت تشخیص محصول خودش داره.

و اینکه میفرمایید بخش بالایی از امنیت را در دیتابیسشون میبینند، و میخ را اونجا کوبیدند، اگر فرموده شما درست باشه، باید عرض کنم که اتفاقاً میخ را بد جایی کوبیدند!!! که اگر دیتابیس نتونه کاری بکنه کاربر باید خیلی مراقب باشه. چون متاسفانه میخ اونها روی دیتابیس کوبیده شده و پول!! و نه امنیت. که اگر اینجور نبود پس این گروه زیر متوسط باید زیر لوای دیتابیس این شرکتها روزگار بی دردسری و بدون آلودگی را سر میکردند، یک نگاهی به اطراف بیندازید و ببینید که دیتابیس این شرکتها چه گلی بر سر این گروه زده!!

اما میخ کومودو روی تشخیص و پیشگیری کوبیده شده. سیستم پیشگیریی که شاید بارها کاربر را نجات بده، حتی به قیمت ایجاد دردسر برای کاربر. کومودو امنیت را فدای راحتی کاربر نکرده. شاید کاربر ابتدا سردرگم و گاهی کلافه باشه ولی سیستم آلوده نشده! از این حیث اتفاقاً کومودو برای کاربران مبتدی یکی از بهترین گزینه هاست، که به این راحتیها اجازه نمیده کاربر مبتدی آلوده بشه.

aylar6888
26-03-2013, 00:26
من هم با علی آقا کاملا موافقم...
اولا اگه کارایی محصولات رایگان و انجین و دیتابیس اونها با محصولات پولی همان کمپانی فرقی داشت خود کمپانی زودتر از همه به اون اشاره میکرد تا مردم به محصولات غیر رایگانش روی بیارن و تا جایی که من دیدم و مبتدیانه تست کردم و توی سایتهای خود کمپانیها دیدم تفاوت فقط در خدمات آنلاین و خدمات متفرقه دیگه هست و در اصل امکانات ضد مخربها بجز در مواردی که بعد از تموم شدن لایسنس ریل تایم انتی ویروس غیر فعال میشه مثل امسی و مالوربایتس هیچ تفاوتی در انجین و دیتابیس و هروستیک و رفتارشناسی و اچ آی پی اس محصولات وجود نداره...
مثلا زون آلارم بجای آپدیت ساعتی یکبار محصول 24 ساعتی یکبار به محصول رایگانش آپدیت میده یا مثلا سرعت سرور آپدیت در بعضی محصولات کمتره و پهنای باند آپدیت کامل نیست....
البته خدمات پس از فروش و پشتیبانی و چت آنلاین و رفع مشکل از طریق نت و ایمیل در کشور ما مهم نیست و برای کاربرایی که این موارد براشون مهمه بخاطر این موارد هم که شده از محصولات پولی استفاده میکنن تا بتونن ازین خدمات استفاده کنن...(البته ما داریم در مورد ایران و کاربرای ایران صحبت میکنیم که این موارد براشون مهم نیست اکثرا)
=================================
در ضمن من هم اعتقاد دارم به گفته علی آقا که در جایی خوندم و بهش معتقد هستم دوره تکیه کامل به دیتابیس داره سرمیاد و حداقل کم رونق شده...وگرنه محصولات کمپانیهای مختلف ماژولهای دیگه مثل اچ آی پی اس و سونار و رفتارشناسی و هروستیک به محصولاتشون اضافه نمیکردن....
چون حداقلش اینه که دیتابیس سنگین هم پرفورمنس رو بسیار کند میکنه و هم حجم آپدیتها و دفعات اون رو زیاد میکنه....
حداقل توی ایران با سیستمها و اینترنت اکثرا ضعیف و ناکارامد برای کاربر هم پرفورمنس و هم حجم آپدیتها بسیار مهمه...
من با کومودو و اویرا واوست و...که مثلا حجم آپدیتهایی بطور متوسط زیر 500 کیلو بایت در روز دارن و رایگان هم هستن میتونم امنیتی به مراتب بیشتر از محصولاتی که اسم نمیبرم اما توی سال 2013 حداقل روزی بالای 20 مگ آپدیت داشتن و توی این چند روز آپدیت 50 و 60 مگابایت هم ازشون دیدم برای خودم که مبتدی و شاگرد همتون هم هستم میتونم فراهم کنم...اکثر ما هم سیستممون و هم اینترنتمون زغالیه و تمام این موارد برامون مهمه...

xman681
26-03-2013, 14:56
سلام

خب فکر کنم نظرات دوستان کاملا منطقی تر از نظرات بنده بود

البته یه تستی خودم زدم که عملکرد کمودو عالی بود و فکر کنم باید دیدگاهم نسبت به این سوییت تغییر کنه :n01:

arfnpm
26-03-2013, 16:32
درود

آنتی ویروس ها به سمت ابر نمی روند! ابر یک تکنولوژی جدید است که به امکانات قبلی اضافه شده است و به این معا نیست که تکنولوژی های قبلی از بین خواهد رفت.

مشکل بزرگ ابر این است که بسیاری از فایل ها هنوز تجزیه و تحلیل نشده اند و طبق نظر گروهی از استفاده کنندگان می باشد.

پیبشنهاد می کنم مقاله Emsisoft درباره ابر را بخوانید:

pedram_01
26-03-2013, 17:19
درود

آنتی ویروس ها به سمت ابر نمی روند! ابر یک تکنولوژی جدید است که به امکانات قبلی اضافه شده است و به این معا نیست که تکنولوژی های قبلی از بین خواهد رفت.

مشکل بزرگ ابر این است که بسیاری از فایل ها هنوز تجزیه و تحلیل نشده اند و طبق نظر گروهی از استفاده کنندگان می باشد.

پیبشنهاد می کنم مقاله Emsisoft درباره ابر را بخوانید:

دوست عزیز اشتباه فکر میکنی به عنوان مثال

وب روت

پاندا کلود

کینگ سافت

aylar6888
27-03-2013, 00:38
اگه منظورتون من بودم که من نگفتم دیتابیس بی اثره و کلود داره جاشو میگیره...منظور من این بود که استفاده و پشتگرمی کامل به دیتابیس دیگه جواب نمیده و حداقل برای زیرو دیها کم یا بی اثره و این بزرگترین مشکلشه حالا اگه حجم بالای نرم افزار و آپدیت رو در نظر نگیریم...
من شخصا به هیچ عنوان دیتابیس و قدرت اون رو در تشخیص منکر نمیشم و به لزوم بودن و قدرت اون ایمان دارم...چون حداقل هنوز هم که هنوزه بیشترین نرخ تشخیص به گردن دیتابیسه....
پایدار باشید...

kases
27-03-2013, 01:15
سلام

این که گفتم کومودو نیازهای کاربر خانگی رو برطرف میکنه بدون تجربه که حرف نزدم
من به مدت 8 ماه کاربر کومودو بودم (نسخه 5.3 به بعد ) در این مدت اصلا الودگی نداشتم هر چند در اون زمان خیلی فلش مموری به سیستم میزدم و وبگردی زیاد داشتم و.....واقعا به روشهای دفاعی این انتی ویروس واقفم میدونستم نیاز یک کاربر خانگی رو برطرف میکنه البته هیچ محصولی کامل نیست اما نیازها رو پوشش میده هر چند که در نسخه 6 امکانات کومودو افزایش پیدا کرده و بهینه تر شده
خیلی از انتی ویروسهای پولی قابل مقایسه با کومودوی رایگان نیستن!!

arfnpm
27-03-2013, 19:20
دوست عزیز اشتباه فکر میکنی به عنوان مثال

وب روت

پاندا کلود

کینگ سافت

اینکه چند تا شرکت، تنها از این تکنولوژی استفاده می کنند دلیل بر اینه که در آبنده این تکنولوژی حاکم میشه؟

پس شما الان چند تا ماشین گاز سوز ببینی میگی فردا گاز جایگزین بنزین میشه.

Hidden-Hunter
27-03-2013, 20:09
نمیبرم اما توی سال 2013 حداقل روزی بالای 20 مگ آپدیت داشتن

منظورت بیتدفندر بود ؟:n02:

aylar6888
27-03-2013, 20:35
امیر میخوای برای من شر درست کنی دادا ؟؟؟؟!!!!:n02::n08:
حالا گفتم که اسم نمیبرم تا دل تو یکی بسوزه...:n05::n07:
امیر این برمیگردم مال چه موقع ست؟؟؟ کمتر میبینیمت دلمون برات تنگ شده...
مخلصیم

xman681
27-03-2013, 20:59

سلام

امیر آقا کلا با بیت دیفندر پدر کشتگی داره دست خودش نیست :n02:

تازه از اون موقعی که توی تست ها اول شده این پدر کشتگی بیشتر شده :n09:

مخلص امیر آقا هم هستیم

Hidden-Hunter
27-03-2013, 21:17
امیر میخوای برای من شر درست کنی دادا ؟؟؟؟!!!!:n02::n08:
حالا گفتم که اسم نمیبرم تا دل تو یکی بسوزه...:n05::n07:
امیر این برمیگردم مال چه موقع ست؟؟؟ کمتر میبینیمت دلمون برات تنگ شده...
مخلصیم

والا من شناختی که از بیتدنفدر دارم باید روزی 10مگ اپدیت بده البته این شناخت باید بروی 5ماه پیش باشه که یکی از کاربرا برای تست حجم اپدیت بیتدفندر نصب کرده بود .

این امضا من ،نترس پاک می کنم..خب وقتی زیاد سربزنی و خیلی زود هم ازش دل میکنی ..من این طوری هستم وقتی زیاد سر بزنم ..یکم کم تر سرمیزنم تا اگر برگشتم بهم بچسبه و اینکه چون انجمن انتی نسبت به قبل خیلی کم بازدید شده و از رونق افتاده دیگه حال نمیده.:n02:

باورت نمی شه اینقدر به این انجمن اشتیاق داشتم که در زمان محمدرضا و مهران ..با اینکه یک هفته اینترنت نداشتم ولی از کافی نت می امدم انجمن تا مخرب تست کنیم و دور هم باشیم و تا چند ماه قبل هم این انجمن خوب بود ولی الان باید بگم خیر.
کسایی که با من هم دوره بودن این خشکی الان رو درک میکنن به امید روزهای بهتر.:n09::n12:

Hidden-Hunter
27-03-2013, 21:23
سلام

امیر آقا کلا با بیت دیفندر پدر کشتگی داره دست خودش نیست :n02:

تازه از اون موقعی که توی تست ها اول شده این پدر کشتگی بیشتر شده :n09:

مخلص امیر آقا هم هستیم

سلام اقا محمد گل...

نه به مشت و لقت شما و نه به مخلص بودن :n02:شوخی کردم عزیز:n07:

والا محمد جان اینکه از محصول بیتدفندر بدم میاد ، مبنی بر این هست که یکی از کاربرا این محصول رو اینقدر بزرگ کرد حالا یا روی رو کم کنی یا هرچی..
ولی باید بگم این محصول فقط دیتابیس خوب یداره و بقول یکی از بچه های این انجمن خدای دیتابیس هست و برای این محصول زیاد اغراق میشه و هنوز دلیل این رو نفهمیدم.
یادمه برای عرضه نسخه فاینال محصول 2013 شمارش معکوس شرکت بیتدفندر راه انداخته بود که فضایی درست کرده بود ولی اخر بار پوچ شد .
خلاصه باید بگم من به شخصه به این تست ها هیچ اعتمادی ندارم و صد البته به دیتابیس...حالا این سوییت در همه تست ها از نظر شناختن اول بشه...این تست ها بازار گرمی تا اشنا کردن کاربرا.

منم مخلصم:n16::n02:

Jadda
27-03-2013, 22:27
سلام

اینجا چون تاپیک محصولات رایگان هست خیلی هم نمیخواهم بحث به انحراف کشیده بشه، هر چند که وقتی صحبت آنتی های مختلف باشه، موضوع همواره این کشش را داره که بحثهای متنوعی شکل بگیره و گریزی هم نیست کما اینکه جذاب و شیرین هم میشه....

به هر حال حدود یک ماه پیش فقط برای یکی دو روز بیتی را نصب کردم (روی سیستم تستیم) و خیلی نتونستم تستش بکنم.... مثلاً مقدار آپدیت روزانه را زیر نظر نگرفتم تا ببینم حجمش چه مقدار هست. ولی کلاً من دوست ندارم انتی ویروس روزی 10/20 مگ آپدیت داشته باشه. چه خبره؟ سال 2013 هم مثل سال 2012 مثل سال 2011 و ... قرار نیست که ویروسها در سال 2013 چاق بشن!! یاد سال 2000 افتادم که ماورائیش کردن که سال 2000 چنین است و چنان است!!

ولی توی همون یکی دو روزی که نصب بود دنبال اون موارد مورد نظرم گشتم! حالا دقیق یادم نیست ولی فکر کنم یه چیزی داشت به اسم IDS که ظاهرا یه کارهایی میکرد!!! یه چند تا ویروس تست زدم.... احساس کردم اگر دیتابیس را بخاموشیم!! (یا ویروس از دیتابیس رد بشه) وضع خطرناک میشه((

البته دوست دارم یکبار دیگه یکسری تستهایی بزنم روش ببینم چی کاره است. انشاالله وقت شد توی تاپیک تست ویروس از اون نمونه های یه دونه ای که میزارم این محصول را محک بزنم!!

البته من قبلاً بیتی را داشتم ، اندر زمان قدیم یه مدت کاربر بیتی بودم _ هر چند من همیشه یک کاربر تمام قد کسپر بودم_ و مثل امیر دشمنی با بیتی ندارم(شوخی با امیر). بیتی محصول خوبیه. و شابد برای برخی خوب باشه، ولی من توی تستها به کاربر کاری ندارم و خودِ محصول را تست میکنم (موضوع کاربر اصلاً ربطی به تستها نداره) و در موردش نظر میدم.

انشاالله

Hidden-Hunter
27-03-2013, 22:37
انشالله این دشمنی به صلح و آرامش برسد :|:n04::n20:

اسمش رو نمیشه گذاشت دشمنی ..ولی من با محصول بیتی حال نمی کنم ...و چیزی که من این سوییت میخوام رو نداره.

شاید دلیل اینکه این سوییت باید روزی 10 مگابایت اپدیت بخوره یا بیشتر ، ضعف شرکت باشه ( از نظر من ) شرکت می تونه با اوردن یک گزینه دیگه ، این ضعف رو فیکس کنه..چون هر چقدر هم اخره دیتابیس باشی ...شاید یه جا تیرت خطا بره و باید یک گزینه باشه تا کاربر در خطر نیفته.

این همه شرکت ها دارند پیشرفت می کنند ولی شرکت بیتدفندر . فقط روی دیتابیس و اینترفیس وقت می گذاره. ( اگر اشتباه نکنم ، جدیدا کلود اورده )

شاید برای این کارش جوابی داشته باشه ؟؟؟ مثلا : وقتی دیتابیس خوبی داشته باشی در تست ها می تونی اول بشی و قدرت شناسایی بالایی داشته باشی.

خلاصه چون این شرکت میاد دیتابیس رو بفروش می گذاره ، پس نیازی نمی بینه گزینه ایی جایگزین دیتابیس کنه. ( از نظر من )

چون هم تست ها رو داره و هم فروش دیتابیس رو

xman681
27-03-2013, 23:48
سلام

در مورد بیت دیفندر :

مهم ترین نکته ای که نباید فراموش شود این هست که دیتابیس این شرکت پر ترافیک ترین دیتابیس دنیاست و بسیاری از شرکت های براش دلار پرداخت کرده اند و بهش برای امنیت و قدرتمند بودن دیتابیس اعتماد کردند

مطمئنا دیتابیس در بیت دیفندر مهم ترین بخش این شرکت هست

استفاده 18 شرکت از دیتبایس این شرکت شوخی نیست و ضمنا نشان ضعف این شرکت هم نیست نشان قدرتمند بودن و اعتبار بالای دیتابیس هست

خودتون بهتر میدونید تعدادی از مشتریان فعلی این شرکت مشتری شرکت کسپراسکای بودند که عطایش را به لقایش بخشیدند

حجم آپدیت های طی ماه های اخیر افزایش شدیدی داشته در این دیتابیس و حتی برای دو موتوره ها شرایط را بسیار بدتر هم کرده چرا ؟؟

فرض کنید ویروس به نام X هست حالا هم دیتابیس بیت اضافه میکنه و هم مثلا دیتابیس امسی . بعد از مدتی این امضا های مشترک زیاد میشه و کاری به جز اصلاح و یکی کردن آن در دردیتابیس پایه نیست این امر باعث میشه هر از چند گاهی دیتابیس شرکت دوم با ارائه حجمی بین 30 تا 50 مگ این اضافات را حذف کند ( که باید امضا های قبلی حذف و امضا های جدید اضافه شود )

ولی حالا چرا آپدیت ها افزایش پیدا کرده ؟؟

میزان ورودی ها به شدت در دیتایس بیت افزایش یافته هست بطوری که در بعضی از روز ها آمار بین 50 تا 100 هزار مخربی هم بوده است

ولی بطور حتم دلیل دیگری هم داره که جوابش مشخص نیست

البته در تمام اروپا . آمریکای شمالی و جنوب شرقی آسیا اصلا این مسائل مطرح نیست و توجه به حجم آپدیت ها بیشتر یک شوخی هست :n05:

*Batman*
28-03-2013, 05:20
سلام
نسخه رایگان آنتی ویروس بیت دیفندر تا حدی زیادی بر پایه کلود کار میکنه و حجم آپدیتهاش نسبت به نسخه پولی به طور قابل توجهی کمتره.

TimeWarp
31-03-2013, 00:43
نظرتون در مورد این آنتی ویروس های رایگان و آپدیت های آفلاین چیه؟
کارایی دارن و می تونن ویروس ها رو شناسایی کنن؟
یه بدی که دارن همون 30 روزه بودنشونه. کدوم یکی در این زمینه راحت تره و میشه از اون حالت 30 روزه بودن درش آورد.
اگه سایت معتبری در این زمینه سراغ دارید ، به بنده اطلاع بدید:n13:

xman681
31-03-2013, 10:25
نظرتون در مورد این آنتی ویروس های رایگان و آپدیت های آفلاین چیه؟
کارایی دارن و می تونن ویروس ها رو شناسایی کنن؟
یه بدی که دارن همون 30 روزه بودنشونه. کدوم یکی در این زمینه راحت تره و میشه از اون حالت 30 روزه بودن درش آورد.
اگه سایت معتبری در این زمینه سراغ دارید ، به بنده اطلاع بدید:n13:

سلام

کمودو اینترنت سکیوریتی بطور کامل امنیت را خواهید داشت ( پارسی هم هست )

اویرا

موفق باشید

TimeWarp
31-03-2013, 15:50
سلام

کمودو اینترنت سکیوریتی بطور کامل امنیت را خواهید داشت ( پارسی هم هست )

اویرا

موفق باشید

این عبارت " اینترنت سکیوریتی " یعنی چی ؟
میشه یه سایت معتبر برای دانلود این دو تا معرفی کنید؟

pedram_01
31-03-2013, 16:25
این عبارت " اینترنت سکیوریتی " یعنی چی ؟
میشه یه سایت معتبر برای دانلود این دو تا معرفی کنید؟

پکیج کامل از ابزارهای کنترل و محافظت از اینترنت(Internet Security) است که با قابلیت هایی مانند دیوار آتش، شناسایی و حذف انواع جاسوس افزار ها، کد های مخرب، ویروس و تروجان های اینترنتی.

من جدا از کمودو این انتی ویروس رایگان و قرتمند هم پیشنهاد میکنم خیلی خوبه
اینترنت سکوریتی رایگان روبو اسکن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

TimeWarp
31-03-2013, 18:39
پکیج کامل از ابزارهای کنترل و محافظت از اینترنت(Internet Security) است که با قابلیت هایی مانند دیوار آتش، شناسایی و حذف انواع جاسوس افزار ها، کد های مخرب، ویروس و تروجان های اینترنتی.

من جدا از کمودو این انتی ویروس رایگان و قرتمند هم پیشنهاد میکنم خیلی خوبه
اینترنت سکوریتی رایگان روبو اسکن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

جالبه ، تو سایت هیچ آنتی ویروسی نمی تونم برم چرا؟ الان این لینکی هم که گذاشتید به همین شکله .:n28::n21:

love4love
05-04-2013, 00:03
جالبه ، تو سایت هیچ آنتی ویروسی نمی تونم برم چرا؟ الان این لینکی هم که گذاشتید به همین شکله .:n28::n21:

سیستم شما آلوده شده
بهتره با یک انتی ویروس پرتابله آپدیت شده اسکن کنید

VAHID
11-04-2013, 18:07
فارنت: AV-Test مرکز استاندارد ارزیابی و آزمون نرم‌افزارهای ضدویروس، ضمن انتشار جدیدترین نتایج مربوط به ارزیابی برنامه‌های مشهور امنیتی، Free Panda Cloud AntiVirus را به عنوان بهترین نرم‌افزار ضدویروس رایگان در جهان معرفی کرد.مرکز AV-Test با بررسی بیش از ۲۶ محصول امنیتی در شرایط و تهدیدات دنیای واقعی، نشان داده است محصول Free Panda Cloud AntiVirus قادر است در بخش حفاظت، ۱۰۰ درصد برنامه های مخربی را که طی یک ماه گذشته در فضای وب و ایمیل‌ها گسترش یافته است را شناسایی کند.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])به گزارش روابط عمومی شرکت ایمن رایانه پندار، نماینده رسمی و انحصاری شرکت پاندا سکیوریتی در ایران، این محصول رایگان پاندا که در مقایسه با سایر محصولات خانگی و شبکه پاندا تنها امکانات پایه‌ای یک ضدویروس را دارد، توانسته است در بخش قابلیت‌های نرم‌افزار نیز با کسب کلیه امتیازات از مجموع ۶ امتیاز، نمره ۶ را دریافت کند.
در این بخش هشدارهای غلط و انسداد اشتباه وب سایت، شناسایی نرم‌افزارهای قانونی به عنوان تروجان، هشدارهای غلط هنگام نصب نرم‌افزارهای قانونی و مسدودسازی آنها صفر اعلام شده و بهترین عملکرد را در بین سایر محصولات امنیتی به خود اختصاص داده است.لازم به ذکر است این برای پنجمین بار متوالی است که نرم افزار Panda Cloud Antivirus Free به عنوان نخستین نرم‌افزار رایگان ضدویروس مبتنی بر فناوری ابر، موفق به کسب تأییدیه کیفی و عملیاتی از طرف مرکز معتبر AV-Test شده است.

~~~
27-04-2013, 21:33
همانطور که احتمالا اطلاع دارید اخیرا مسئله ویروس ها به یک مشکل اساسی تری نسبت به قبل تبدیل شده است.

به گزارش پایگاه خبری ورد آی تی ؛ اگر شما از آنتی ویروس Bitdefender استفاده میکردید حتما اطلاع دارید استفاده از این ضد ویروس به منظور حفظ امنیت پلتفرم منوط به پرداخت هزینه بوده است حال توسعه دهندگان این برنامه قصد دارند نسخه رایگانی از این آنتی ویروس را منتشر کنند. همانطور که میدانید آنتی ویروس های رایگان هیچ هزینه ای برای شما ندارند البته این در حالی است که شما قصد استفاده از ویژگی های پرمیوم این آنتی ویروس را نداشته باشید اما کاربران هنوز قادر به استفاده از ویژگی های بزرگ این آنتی ویروس هستند.

نسخه رایگان این آنتی ویروس به هیچ پیکربندی اضافی نیاز ندارد کافی است این آنتی ویروس را نصب کنید بعد برنامه در قسمت پس زمینه سیستم عامل به طور خودکار از فایل ها و برنامه های شما محافظت میکند.این آنتی ویروس رایگان همچنین کارت حافظه SD شما و حافظه داخلی گوشی شما را در مقابل تهدیدات بالقوه مخرب محافظت میکند.یکی از قابلیت های دیگر این آنتی ویروس و البته بهترین قابلیت آن استفاده از تکنولوژی اسکن in-the-cloud است . به این معنا که این برنامه با استفاده از قابلیت یاد شده در مقابل آخرین تهدیدات سیستم عامل آندروید به روز عمل میکند و در مقابل تهدیداتی که به طور مستقیم از سرویس Cloud وارد گوشی شما میشوند مقاومت میکند. در آخر اگر شما علاقه مند به استفاده از این آنتی ویروس رایگان هستید میتوانید آنرا از لینک Google Play Store ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]?t=W251bGwsMS wxLDIxMiwiY29tLmJpdGRlZmVuZGVyLmFudGl2aXJ1cyJd) دانلود کنید. نظر شما در مورد این دست از آنتی ویروس های رایگان چیست؟ آیا شما به آنتی ویروس های رایگان اعتماد دارید؟

pedram_01
28-04-2013, 00:41
نانو انتی ویروس هم واقعا ارزش تست کردن رو داره

~~~
28-04-2013, 09:27
نانو انتی ویروس هم واقعا ارزش تست کردن رو داره

دوست عزیز الان جمله شما خبری بود یا پرسشی:n23:

البته روسی هس وبعضیا اصلا به آنتی ویروسهای روسی اعتمادی ندارند:n15:

star trek
28-04-2013, 12:27
دوستان الان بهترین آنتی ویروس رایگان چی هست؟

pedram_01
28-04-2013, 13:45

بهترین نداریم دوست عزیز شما چی میخواین دوست دارین انتی ویروست چه امکاناتی داشته باشه فایروال داشته باشه نداشته باشه اپدیتش سنگین باشه نباشه .

pedram_01
28-04-2013, 13:48
دوست عزیز الان جمله شما خبری بود یا پرسشی:n23:

البته روسی هس وبعضیا اصلا به آنتی ویروسهای روسی اعتمادی ندارند:n15:

خبری بود :n02: حالا اون که به روسیه اعتماد ندارن مشگل انتی ویروس نیست مشگل خودشونن

matin 99
28-04-2013, 14:53
ميگم بد نيست ادم يكي از انتي ويروس هاي نا شناخته رو نصب كنه اگه يه روزي يه ويروسي نوشتن و به اين كمپانيهاي بزرگ گفتن كه اينو فعلا

تو ديتا بيس خودتون اضافه نكنيد تا اون بذافزار بره كارشو انجام بده برگرده بعدا بيارين تو ابديت خودتون مثل همين حاجي استاكس نت خودمون كه

اگه اشتباه نكنم توسط انتي ويروس vba 32 كشف شد.

حالا كسي يه انتي از كشور بوركينافاسو ي جنوبي سراغ نداره نصب كنيم :n09:

aylar6888
28-04-2013, 17:20
همانطور که احتمالا اطلاع دارید اخیرا مسئله ویروس ها به یک مشکل اساسی تری نسبت به قبل تبدیل شده است.

به گزارش پایگاه خبری ورد آی تی ؛ اگر شما از آنتی ویروس Bitdefender استفاده میکردید حتما اطلاع دارید استفاده از این ضد ویروس به منظور حفظ امنیت پلتفرم منوط به پرداخت هزینه بوده است حال توسعه دهندگان این برنامه قصد دارند نسخه رایگانی از این آنتی ویروس را منتشر کنند. همانطور که میدانید آنتی ویروس های رایگان هیچ هزینه ای برای شما ندارند البته این در حالی است که شما قصد استفاده از ویژگی های پرمیوم این آنتی ویروس را نداشته باشید اما کاربران هنوز قادر به استفاده از ویژگی های بزرگ این آنتی ویروس هستند.

نسخه رایگان این آنتی ویروس به هیچ پیکربندی اضافی نیاز ندارد کافی است این آنتی ویروس را نصب کنید بعد برنامه در قسمت پس زمینه سیستم عامل به طور خودکار از فایل ها و برنامه های شما محافظت میکند.این آنتی ویروس رایگان همچنین کارت حافظه SD شما و حافظه داخلی گوشی شما را در مقابل تهدیدات بالقوه مخرب محافظت میکند.یکی از قابلیت های دیگر این آنتی ویروس و البته بهترین قابلیت آن استفاده از تکنولوژی اسکن in-the-cloud است . به این معنا که این برنامه با استفاده از قابلیت یاد شده در مقابل آخرین تهدیدات سیستم عامل آندروید به روز عمل میکند و در مقابل تهدیداتی که به طور مستقیم از سرویس Cloud وارد گوشی شما میشوند مقاومت میکند. در آخر اگر شما علاقه مند به استفاده از این آنتی ویروس رایگان هستید میتوانید آنرا از لینک Google Play Store ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]?t=W251bGwsMS wxLDIxMiwiY29tLmJpdGRlZmVuZGVyLmFudGl2aXJ1cyJd) دانلود کنید. نظر شما در مورد این دست از آنتی ویروس های رایگان چیست؟ آیا شما به آنتی ویروس های رایگان اعتماد دارید؟
سلام :
این عکس بولگارد اون وسط چیکار میکنه؟؟؟:n02:
در زمینه حفظ اطلاعات کاربر (مثلا همین روسها که شما میگین و کمی هم من بهش معتقدم) هیچ انتی ویروسی هیچ تضمینی نمیده که از اطلاعاتی (حالا هر چی) از سیستم کاربر (در زمان آپدیت و آنلاین بودن) عمدی یا سهوی دریافت یا استفاده نکنه... تنها محصول که ضمانت میکنه آویرا هست ...

~~~
29-04-2013, 09:34
سلام :
این عکس بولگارد اون وسط چیکار میکنه؟؟؟:n02:
در زمینه حفظ اطلاعات کاربر (مثلا همین روسها که شما میگین و کمی هم من بهش معتقدم) هیچ انتی ویروسی هیچ تضمینی نمیده که از اطلاعاتی (حالا هر چی) از سیستم کاربر (در زمان آپدیت و آنلاین بودن) عمدی یا سهوی دریافت یا استفاده نکنه... تنها محصول که ضمانت میکنه آویرا هست ...

درود
در اون زمینه جدیدا قانونی تو آمریکا تصویب شده که دولت اطلاعات هر کاربری رو بخواد اون شرکتا حتما باید بدن و این موضوع تو آنتی ویروسهایی که حالت ابری دارن یا توشون فعاله بیشتره
بعضی بد افزارها سیستم رو سنگین میکنن و بعضیا جاسوسن - تو بعضی آنتی ویروسا هر دو یا یکیشون هس

~~~
29-04-2013, 09:41
ميگم بد نيست ادم يكي از انتي ويروس هاي نا شناخته رو نصب كنه اگه يه روزي يه ويروسي نوشتن و به اين كمپانيهاي بزرگ گفتن كه اينو فعلا

تو ديتا بيس خودتون اضافه نكنيد تا اون بذافزار بره كارشو انجام بده برگرده بعدا بيارين تو ابديت خودتون مثل همين حاجي استاكس نت خودمون كه

اگه اشتباه نكنم توسط انتي ويروس vba 32 كشف شد.

حالا كسي يه انتي از كشور بوركينافاسو ي جنوبي سراغ نداره نصب كنيم :n09:

برای کاربر معمولی که از ویندوز استفاده میکنه زیاد فرقی نداره برای دیگران هم بهتره از یه سیستم عامل دیگه استفاده کنن - تو نت خوندم خود ویندوز به بعضی کشورها حتی یکیش رو ترکیه زده بود تو جاسوسی از کاربرای کشور خودش کمک میکنه
حال شما بیا بهترین آنتی ویروس رو بنصب فرقی نداره - ویندوز کار خودشو میکنه اصلا استفاده از ویندوز تو جاهای مهم یه اشتباه بزرگه حتی به نت هم وصل نباشه

~~~
29-04-2013, 09:46

اگه میخوای فایروال قوی و آنتی ویروس خوب داشته باش کمودو :n02:

نورتون 120 روزه رایگان هم هس فعلا

اوست و ای وی جی هم خوبن اگه بلد باشی چجوری آپدیتش کنی
در آخر آویرا رایگان
ولی همون طور که دوستم گفتن بهترینی تو آنتی ویروسها وجود نداره
هر کدوم نقاط قوت و ضعف خودشون رو دارن

*Batman*
29-04-2013, 14:28
بیت دیفندر هم گزینه خوبیه >>> اطلاعات بیشتر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

miladp30w
27-06-2013, 16:58
بهترین آنتی ویروس بیت دفندر هست که ایران هم نسخه فارسیش رو به نام آنتی ویروس ایمین منتشر کرده
ببین امنیت محدودیت به دنبال داره!مثلا وقتی دختری چادر بپوشه امنیتش بیشتر میشه ولی واضح هست که در مقابل محدودیت براش به وجود میاد
حالا آنتی ویروس هم همینطور هست
هر چی بخوای امنیت بیشتری داشته باشی محدودیتت بیشتر میشه
مثلا همین آنتی ویروس ایمن فارسی از نظر امنیت بی نظیره ولی خیلی سنگین هست و نسبت به بقیه آنتی ویروس ها سرعت کامپیوتر رو بیشتر کم میکنه
ولی اگه میخوای در امنیت کامل باشی بهترین گزینه آنتی ویروس ایمن هست
برای دانلود هم میتونید به آدرس زیر برید

بعد هم به قسمت دانلود برید و نسخه ققنوس که از بقیه نسخه ها بهتر هست رو دانلود کنید

miladp30w
27-06-2013, 17:00
بهترین آنتی ویروس بیت دفندر هست که ایران هم نسخه فارسیش رو به نام آنتی ویروس ایمین منتشر کرده
ببین امنیت محدودیت به دنبال داره!مثلا وقتی دختری چادر بپوشه امنیتش بیشتر میشه ولی واضح هست که در مقابل محدودیت براش به وجود میاد
حالا آنتی ویروس هم همینطور هست
هر چی بخوای امنیت بیشتری داشته باشی محدودیتت بیشتر میشه
مثلا همین آنتی ویروس ایمن فارسی از نظر امنیت بی نظیره ولی خیلی سنگین هست و نسبت به بقیه آنتی ویروس ها سرعت کامپیوتر رو بیشتر کم میکنه
ولی اگه میخوای در امنیت کامل باشی بهترین گزینه آنتی ویروس ایمن هست
برای دانلود هم میتونید به آدرس زیر برید

بعد هم به قسمت دانلود برید و نسخه ققنوس که از بقیه نسخه ها بهتر هست رو دانلود کنید

arfnpm
27-06-2013, 18:23
مهندس هیچ وقت از یک برند ری مارک شده استفاده نکن.
مگه خود بیت دیفندر فارسی نداره که تبلیغ فارسی ایمن رو می کنید؟

آیا اگر بنز نماد پیکان را بزند و فقط در ایران بفروشد باز برای شما همان بنز است؟

T_L_O_T_D
27-06-2013, 20:54
به نظر من فایروال واسه یوزرهای خونگی چیز بی خودیه همون فایروال ویندوز کافیه! مگر اینکه بخواهی به صورت حرفه ای کار کنی ! پورت باز کنی! پورت ببندی! سطح دسترسی و .... ولی آنتی ویروس خوب اهمیت داره! من از avast راضی بودم فقط جدیدا با آپدیتش مشکل پیدا کردم از وقتی از قندشکن pm9 استفاده می کنم نمی دونم چه جوری تنظیمش کنم آپدیت کنه. از کومودو راضی نبودم! این behavior اسکنش زیادی تو مخه! کل برنامه های اینترنتنیم رو خراب کرده!

Soroush-S
10-07-2013, 21:36
دوستان برای موبایل و سییتم اندروید چی پیشنهاد میدید؟ من الان کومودو نصب کردم دوتا malware پیدا کرد!:eek:

ارسال شده از GLX Luster با استفاده از تپاتالک 2

kases
11-07-2013, 02:34
دوستان برای موبایل و سییتم اندروید چی پیشنهاد میدید؟ من الان کومودو نصب کردم دوتا malware پیدا کرد!:eek:

ارسال شده از GLX Luster با استفاده از تپاتالک 2

سلام

همین کومودو کافیه

Mehrdad092000
04-08-2013, 21:00
سلام
دوستان الان من روی سیستمم نرتون با فایروال کومودو نصبه
میگم کسپرو بریزم چطوره؟ ksper intentet sec
سریال ارجینال داره از این تبلیغاتیا
یا انتی ویزروس دیگه چی خوبه

aalinori
10-08-2013, 00:28
با سلام
با احترام به نظر دوستان منم اول نود ودوم اویرا پیشنهاد میکنم چون امتحانشو پس داده با ارزوی موفقیت

amir.h.r.j
03-10-2013, 15:41
نمیدونم شماها چدهزارتا آنتی ویروس رو امتحان کردین ولی به نظر من nod32 از همشون قویتر . سبک تر . راحت تر وپرسرعت تره ....

~~~
03-10-2013, 21:47
نمیدونم شماها چدهزارتا آنتی ویروس رو امتحان کردین ولی به نظر من nod32 از همشون قویتر . سبک تر . راحت تر وپرسرعت تره ....

اینجا مخلف نود زیاده:n02:
اکثرا هم بخاطر نود 4 بوده:n02:

ولی به قول یکی از رفقا فقط نود و آویرا هوش مصنوعی پیشرفته دارن

xman681
04-10-2013, 01:19
با سلام
با احترام به نظر دوستان منم اول نود ودوم اویرا پیشنهاد میکنم چون امتحانشو پس داده با ارزوی موفقیت

اینجا مخلف نود زیاده:n02:
اکثرا هم بخاطر نود 4 بوده:n02:

ولی به قول یکی از رفقا فقط نود و آویرا هوش مصنوعی پیشرفته دارن

سلام

خداییش به عنوان تاپیک دقت میکنید موقعی که قصد ارسال پست دارید یا جهت خالی نبودن عریضه هست ارسال پست :n13:

تاپیک انتخاب بهترین آنتی ویروس رایگان

amir.h.r.j
30-10-2013, 14:32
سلام

خداییش به عنوان تاپیک دقت میکنید موقعی که قصد ارسال پست دارید یا جهت خالی نبودن عریضه هست ارسال پست :n13:

تاپیک انتخاب بهترین آنتی ویروس رایگان

ممنون از یاد آوریتون .... ولی به هر حال خواست نظرمو بگم که nod 32 رو می پسندم . حالا رایگان بودن یا نبودنش مهم نبود . چون تو ایران رایگان و پولی فرق زیادی با هم نداره . همشون با یه کرک راه میفتن .

pedram_01
31-10-2013, 02:48
بنظر من فعلا دوتا انتی ویروس تو رایگان ها پیشتاز هستن

1 _ کمودو

2_ کیهو 360

هم از نظر قدرت و هم از نظر شناسایی و هم از نظر امکانات این دو انتی ویروس تو رایگان ها رقیب ندارن و حتی رقیب سر سختی واسه انتی های پولی هستن . و از خیلی انتی های پولی بی نام و نشان بهتر هستن

M.Hashemi
31-10-2013, 18:28
با سلام
به نظر من :
1- comodo
2- outpost free
با تشکر

amirhasan.king
31-10-2013, 19:24
به نظر من توی رایگان ها اویرا مناسب ترین هست گرچه کومودو هم عالیه. ولی شرکتش آمریکایی است و هر لحظه ممکنه تحریم و... بشه گرچه اویرا هم مستثنا نیست

polestar98g
31-10-2013, 19:43
آویرا و دیگر هیچ :sq_25:

*Batman*
01-11-2013, 02:29
به نظر من توی رایگان ها اویرا مناسب ترین هست گرچه کومودو هم عالیه. ولی شرکتش آمریکایی است و هر لحظه ممکنه تحریم و... بشه گرچه اویرا هم مستثنا نیست

سلام
Avast و AVG آمریکایی نبودن و تحریم کردن!
از این به بعد اگر یه شرکت آمریکایی بخواد کامل تحریم کنه ،به نظر من اول سیمانتک خواهد بود و آخر هم کومودو!

omid-p30
12-11-2013, 00:23
به نظر من فایروال واسه یوزرهای خونگی چیز بی خودیه همون فایروال ویندوز کافیه! مگر اینکه بخواهی به صورت حرفه ای کار کنی ! پورت باز کنی! پورت ببندی! سطح دسترسی و .... ولی آنتی ویروس خوب اهمیت داره!

من هم تا حدودی با نظر ایشون موافقم. یرای خیلی از کاربرای ایرانی میشه نسخه رایگان یکی از آنتی ویروس های مطرح به همراه فایروال ویندوز رو پیشنهاد داد.

نظر بقیه دوستان چیه ؟

S0R3N4
18-11-2013, 18:36
بدون شک PANDA Antivirus CLOUD
از نسخه های پولی هم شناسایی بالا تری داره...
کومودو به خاطر فایروال لایه ها محافظتی فراوونی که داره میشه گفت بهترین بین رایگان ها
ولی پاندا شناساییشش واقعا عالیه...

ali.reihani
19-11-2013, 14:00
الآن بهترین انتی ویروس رایگان با توجه به این نیاز ها کدام است:
1_سبک باشه{منابع سیستم رو زیاد درگیر نکنه}
2_حجم آپدیت هاش در روز کم باشه!{در حد خوبی باشه}
3_realtime قدرتمندی داشته باشه!{سریع و قوی}
4_اگر فایروال هم داشت در حد خوبی باشه یعنی در حدی که از یک کاربر خانگی معمولی محافظت کنه!
بسیار ممنون میشوم اگه جواب بدید!

Mr.New
19-11-2013, 14:32
خب من نود 32 اینترنت سکوریتی رو نصب کردم
میخوام یه انتی کنارش بندازم جفت با هم کار کنن چون ضعف داره نود32یکم ولی سرعت اینترنت رو کم نمیکنه خوشم میاد چی پیشنهاد میکنید
مقدار سیستم رونمیدونم کاغ خرید رو گم کردم از کجا مشخصات سیستم رو بدم

pedram_01
19-11-2013, 15:25
خب من نود 32 اینترنت سکوریتی رو نصب کردم
میخوام یه انتی کنارش بندازم جفت با هم کار کنن چون ضعف داره نود32یکم ولی سرعت اینترنت رو کم نمیکنه خوشم میاد چی پیشنهاد میکنید
مقدار سیستم رونمیدونم کاغ خرید رو گم کردم از کجا مشخصات سیستم رو بدم

1_ جای سوال شما اینجا نیست و اینجاست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2_ نیازی نیست کنار نود 32 انتی دیگه نصب کنید اگه وسواس دارید میتونید مالور بایت بدون ریال تایم نصب کنید و هر دو هفته یا سه هفته یک بار اپدیتش کنید و فول اسکن کنید .

S0R3N4
22-11-2013, 19:10
خیلی های پاندا کلود رو فراموش کردن...
واقعا عالیه قدرت شناساییش...

alinikoyi
03-01-2014, 13:48
کسی میدونه در حال حاضر avira و avg آپدیت آنلاین میشن؟یعنی تحریمی چیزی ندران؟

kases
03-01-2014, 16:28
کسی میدونه در حال حاضر avira و avg آپدیت آنلاین میشن؟یعنی تحریمی چیزی ندران؟

سلام

در حال حاضر avira اپدیت میشه اما avg اپدیت نمیشه

alinikoyi
03-01-2014, 17:18
avast هم آپدیت میشه؟

kases
03-01-2014, 17:21
avast هم آپدیت میشه؟

خیر اوست هم اپدیت نمیشه

Soroush-S
03-01-2014, 23:06
آنتی ویروس رایگان سازگار با ویندوز 8.1 میخوام.:n01:

kases
04-01-2014, 00:42

comodo
...........

alinikoyi
04-01-2014, 12:25

Microsoft Security Essentials و بقیه ویروس کشها البته ورژنهای 2014 همه ساپورت میکنن

*Batman*
05-01-2014, 17:30
خیلی ممنون
شما خودتون چی پیشنهاد می دی؟
معمولا از لایسنس رایگان استفاده می کنم

از آنتی ویروس های رایگان Avira و Panda Cloud و Bitdefender Free خوب هستن. من Avira رو پیشنهاد میکنم.

اگر Internet Security خواستید : COMODO
موفق باشید

Armin.Computer
05-01-2014, 23:44
از آنتی ویروس های رایگان Avira و Panda Cloud و Bitdefender Free خوب هستن. من Avira رو پیشنهاد میکنم.

موفق باشید

ممنون
من شنیدم میگن که Comodo کار باهاش سخته!
یعنی چی؟
می تونه مشکلی پیش بیاره؟

alinikoyi
06-01-2014, 16:12

موفق باشید

یعنی avira Internet Security رایگان نیست؟یعنی آپدیت آنلاین نمیشه؟

akbarfdhjf
06-01-2014, 18:17
بچه ها آنتی ویروس پادویش رو هم که ساخت ایران امتحان کنید من که راضیم،بیاین همگی حمایتش کنیم.

*Batman*
06-01-2014, 18:34
یعنی avira Internet Security رایگان نیست؟یعنی آپدیت آنلاین نمیشه؟

نه ، نسخه Internet Security رایگان نیست. فقط آنتی ویروسش رایگانه

ممنون
من شنیدم میگن که Comodo کار باهاش سخته!
یعنی چی؟
می تونه مشکلی پیش بیاره؟

سخت که نمیشه گفت. تنظیمات و آپشن های متنوعی داره که تو تاپیکش برای کاربران مختلف توضیح داده شده.
مشکل ساز هم نیست. فقط بهتره تنظیماتش رو تا حدی یاد بگیرید.

MAHY@R
06-01-2014, 21:34
از بین آنتی ویروس های رایگان کدومش از همه سبک تره سرعت سیستم رو نمیگیره؟ الان کومودو دارم ولی آنتی ویروس نداره.

pedram_01
07-01-2014, 00:14
از بین آنتی ویروس های رایگان کدومش از همه سبک تره سرعت سیستم رو نمیگیره؟ الان کومودو دارم ولی آنتی ویروس نداره.

کمودو انتی ویروس داره

MAHY@R
07-01-2014, 13:26
کمودو انتی ویروس داره

آخه اصلا قسمتی به نام آنتی ویروس برای من نداره فقط نوشته comodo firewall

amin_947
07-01-2014, 14:57
آخه اصلا قسمتی به نام آنتی ویروس برای من نداره فقط نوشته comodo firewall

باید اینترنت سکیوریتی اش رو دانلود کنی:

steps
08-01-2014, 16:48
دوستان سلام.
من از انتی ویروس مایکروسافت استفاده میکردم اما چون شنیدم چندان خوب عمل نکرده میخوام عوض کنم .
دنبال یه انتی ویروس خوب و سبک هستم .(سبک بودن مهمه) بین Avira و AVast کدوم بهتره با مشخصات من.
فایروال هم برای خود ویندز خوب هست

kases
09-01-2014, 00:26
دوستان سلام.
من از انتی ویروس مایکروسافت استفاده میکردم اما چون شنیدم چندان خوب عمل نکرده میخوام عوض کنم .
دنبال یه انتی ویروس خوب و سبک هستم .(سبک بودن مهمه) بین Avira و AVast کدوم بهتره با مشخصات من.
فایروال هم برای خود ویندز خوب هست

سلام
avira مناسبتره
البته avast هم عالیه اما مشکل اپدیت داره

Moda
09-01-2014, 00:50
من که چند ساله دارم از اویرا استفاده میکنم و خیلی ازش راضی بودم چون خودش آپدیت میشه و خیلی قویه

HORROR
10-01-2014, 06:15
من کومودو استفاده میکنم و فایروالش خوبه ..ولی انتی ویروسش مطمعن نیست..ساپورت خوبی داره. قابلیت hips هم که بسیار خوب هست.در کل بین رایگانها بهتر هست بنظرم...ولی به هیچ کدوم از این انتی ویروسها و فایروالها نمیشه اعتماد کرد و به راحتی قابل دور زدن هستن.. فایروال ویندوز هم مالی نیست و خیلی ضعیف هست

A M ! N
18-02-2014, 20:54
FortiClient هم جز برنامه های رایگان هستش که برای کاربران خانگی گزینه ی بدی نیست. تنها مشکلش اینه که سبک نیست و مثل Ikarus منابع سیستم رو سیخونک میزنه.

amirmohammad_49
18-02-2014, 21:54
avira گزینه خوبیه بین رایگان ها، البته avast از همه سرتره که متاسفانه آپدیت نمیشه، نسخه های 30 روزه node 32 هم بد نیست سبکه و زیاد سیستمو اذیت نمیکنه

Ariya2009
18-02-2014, 22:26
با سلام خدمت همه دوستان گرامي.

آقا چند آنتي ويروس را با سيستم خودم تست كردم كه همه با سيستم من مشكل داشتند از جمله :

ESET NOD32

Kaspersky

Bitdefender

Avira

Symantec AntiVirus Corporate

و هر كدام به دلايلي .

مثلا با نصب نود 32 هارد ديسك 4 ترابايتي من شناسايي نمي شد و يا سيمانتك تازگي ها نسخه كلايت سرور آن از كار افتاده و......

حالا به نظر شما دوست گرامي بهترين و سبك ترين آنتي ويروس رايگان چيست ؟

هميشه سلامت و شاد باشيد.

با تشكر فراوان.

A M ! N
19-02-2014, 11:49
حالا به نظر شما دوست گرامي بهترين و سبك ترين آنتي ويروس رايگان چيست ؟

هميشه سلامت و شاد باشيد.

با تشكر فراوان.

سلام.

360Internet security رو نصب کنید یه تستی بزنید ، فکر میکنم خوشتون بیاد.

این برنامه بسیار سبک ، رایگان ، زیبا (همراه با تمهای مختلف) ، سه موتوره ( همراه با موتور بیت دیفندر ) ، دارای ویژگی های تکنولوژی ابری ، آنتی فیشینگ ، محافظت usb ، اسکن آنی ، سندباکس ، کلینر ، HIPS ، محیط کاربر پسند، proactive defense و.. هستش.

خودم ازین برنامه استفاده میکنم در حال حاضر.

Akom@n
21-02-2014, 00:00
داخل رنکینک av test بین رایگان ها کومودو بهترین protect رو داره اما یه چیز عجیب که هست روی تست xp، نسخه رایگان و پولی avg یک شکل نتیجه دادن!! و جالب تر اینکه از بقیه رایگان ها نتیجه بهتری گرفته، واقعا در عمل هم چنین قدرتی داره؟!
البته تاپیک خود avg رفتم انگار راضی نبودن دوستان

AFSORDEH
05-03-2014, 17:20
طبق این گزارش avast به عنوان بهترین آنتی ویروس رایگان معرفی شده.

ولی به هر حال مشکلاتی که برا آپدیت شدن داره هم به کنار...... :n29:

pedram_01
07-03-2014, 00:45

به هیچ عنوان اوست رو بهترین انتی ویروس رایگان نمیبینم مخصوصا داخل ایران

Arad olfati
31-03-2014, 12:44

من قبلا avast داشتم ولي اصلا نسبت به trend micro راضي نبودم trend micro خيلي بهتره.

Ali.Gemsoft
15-04-2014, 08:24
ما آخر سر نفهمیدیم کدوم آنتی ویروس بهترین هست؟ البته رایگان!:n25:

Dr Nima
15-04-2014, 22:27
ما آخر سر نفهمیدیم کدوم آنتی ویروس بهترین هست؟ البته رایگان!:n25:

آنتی ویروس :Panda Cloud - Bitdefender Free -۳۶۰ - آویرا - بایدو { اوست - ای وی جی این دوتا مشکل آپدیت دارن }
اینترنت سکروتری: کمودو

Saeid1212
27-06-2014, 09:49
سلام
من چندین ساله از سکروتی کومودو استفاده میکنم البته تو این سالها بارها پاکش کردم و از سکروتیهای دیگه هم استفاده کردم.:n13:
بنظرم مشخصه سکوریتیهایی مثل کسپر و سیمانتک خیلی عالی هستن ولی من به شخصه حوصله و وقت اینکه دنبال سریال و کی برای اونها باشم رو ندارم. بنابراین بعد از چند مدت دوباره کومودو رو نصب کردم. تو این مدت تا به حال نشده مشکلی برام ایجاد کنه. میتونم بگم خیلی سریع هستش و بار زیادی روی سیستم نداره در مورد فایروالش که دیگه نیازی به توضیح نیست که بهترین در بین تمام برنامه هاست.
در کل تجربه شخصی من تو این پنج شش ساله این بوده که تو رایگانها کومودو بهتر از بقیه هست فقط یه نکته که باعث میشه تو دله آدم خالی بشه اینکه خیلی ها بخاطر اینکه تو تستها شرکت نمیکنه میگن خوب نیست ولی تجربه خودم میگه خوبه:n18:

raeesi
06-08-2014, 23:32
با درود

اول که تاپیکو دیدم خیلی خوشحال شدم ولی بعد که صفحات تاپیک رو خوندم بجای اینکه به جوابم برسم بدتر گیج شدم!

پدرم، یکی از دوستام و دوست‌دخترم که هرسه کامپیوتر ویندوزی دارند، طبیعتا به آنتی‌ویروس هم نیاز دارند و طی این مدت نرم‌افزار Norton Internet Security و Bitdefender Total Security رو استفاده کردند و هردو سرعت سیستم رو بطور محسوسی کم می‌کنند و از اونجاییکه کارشون با نرم‌افزارهای ۳بعدی مثل 3DS Max هست براشون این مورد خیلی مهمه که حداکثر توان ممکن سخت‌افزار کامپیوتر رو برای کار خودشون در اختیار داشته باشند. از اونجاییکه تابحال برای ۲ نرم‌افزار لایسنس ۳ ساله خریدن و بعد مدتی مجبور شدن کنار بذارنش، الآن دیگه تصمیم گرفتن این‌دفعه سراغ یه نرم‌افزار رایگان برن که سرعت سیستم رو اینجور کم نکنه و در عین حال قدرت خوبی هم داشته باشه.
بررسی‌های من توی اینترنت به "360 Internet Security 2013" ختم شد اما از اونجاییکه خودم امکان تست این نرم‌افزار رو ندارم، خواستم نظر شما عزیزان رو هم جویا بشم.

البته توی وب‌سایت‌های ایرانی به Symantec Endpoint Protection رو هم بعنوان رایگان عرضه می کنند که من با نگاهی به وب‌سایت سیمانتک فهمیدم رایگان نیست و عزیزان بصورت از پیش کرک شده ارایه‌ش می‌کنند.

Dr Nima
08-08-2014, 19:21
شما بهتر بود قبل از خرید از تست رایگان استفاده میکردن و اگه میدیدی خوبه و راحتی با هاش
میخریدینش اونم یکساله ولی اگه خیلی طرفداریشی و کاملا راحتی باهاش ۳ ساله می‌گرفتی
ولی خب اگه نظر دوستان رو میخوای همین متن رو در قسمت بحث و گفتگو برای انتخاب آنتی ویروس مناسب
بذارین رفقا راهنمایی کنن

Dr.Hate
10-08-2014, 06:39
با سندباکس و HIPS کمودو دیگر نگران ویروسی شدن نباشید :n02:
بنظرم شناسایی و تشخیص و هوش مصنوعی همه نرم افزارهای امنیتی در یک حده یعنی در حد جلبک ...
وقتی بازی یا نرم افزار چند گیگی دانلود میکنیم یا میخریم آنتی ویروسمون رو خاموش میکنیم و سپس اقدام به کرک میکنیم در این صورت اگر ویندوز این موجود نازنازی آلوده بشه خیلی سخته که از منجلاب آلودگی رها بشه و البته همه ی این خرابی ها مثل زلزله در چند ثانیه بسته به سرعت هارد :n02: انجام میشه و لاکن اینطور نباشد که ما بفهمیم چه اتفاقی دارد میفتد!
پس به بعضی یوزرها فقط و فقط سندباکس و اجرای keygen و patch در سندباکس میتونه کمک کنه ولاغیر...

akbarhasani1371
03-09-2014, 08:54
بچه ها نرم افزار ایرانی رو حمایت کنید.مژده مژده
نسخه جدید امنیت پیشرفته ضدویروس پادویش (نسخه ۱.۶.۴۲.۱۲۳۸) منتشر شد.در این نسخه مهمترین امکان افزوده شدن زبان انگلیسی و دوزبانه شدن پادویش است، همچنین برخی از پیشنهادات ارایه شده و مشکلات گزارش شده از طرف کاربران دراین نسخه بهبود یافته است. در ادامه بهبودها و امکانات این نسخه آمده است:

[*=right]پشتیبانی از دو زبان فارسی و انگلیسی
[*=right]افزایش سرعت بالا آمدن سیستم
[*=right]امکان اجرای همزمان چند پویشگر

افزوده شدن نام بدافزار در بخش قرنطینه، بهبود روش‌های شناسایی و خنثی‌سازی بدافزار، امکان انجام تعمیر در برنامه نصب، بهبود در تشخیص تغییر شبکه و هشدارهای کمتر در این رابطه و برای کاربردهای سازمانی امکان تغییر اطلاعات اتصال به سرور از طریق نصب از راه دور از دیگر بهبودهای صورت گرفته در این نسخه است. لازم به ذکر است تعداد زیادی از مشکلات گزارش شده از طرف کاربران برطرف شده و عملکرد ضدویروس در حالت‌ها و پیکربندی‌های خاص بهبود یافته است: مساله وصل نشدن به شبکه در حضور دیواره‌آتش، هشدار دیواره‌آتش در مورد اتصال ورودی شبکه برای برخی برنامه‌ها مانند کروم و در کاربردهای سازمانی مساله قطع شدن کلاینت از سرور به طور کامل رفع شده است.

Dr Nima
10-09-2014, 18:48
Panda Antivirus Free

S0R3N4
12-09-2014, 21:12
به نظر من Panda Cloud Antivirus FREE بهترین گزینه اس...
حتی توان برابری در برابر سوئیت های پولی هم داره خداییش از نظر قدرت شناسایی...

Dr Nima
01-10-2014, 12:49
انتی ویروس جدید
AVETIX Free
اپدیت اولیه این انتی ویروس 300 مگ هست
که 2 محصول نسخه حرفه ای پولی هست ویک نسخه رایگان اراده میدهد

حجم دانلود انتی ویروس 19 مگ
حجم اپدیت 300 مگ
دانلود نسخه رایگان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Dr Nima
01-10-2014, 12:56
Free Security Tiranium Internet Security 2014

made in france

website linK ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در لینک پایین تفاوت نسخه رایگان و پولی رو ببینید

Dr Nima
01-10-2014, 13:00
Diyusof Antivirus
آنتی ویروسی قدرتمند و آسان برای افزایش امنیت سیستم شما می باشد که نصب آن برروی سیستم خود میتوانید کامپیوتر خود را در برابر تهدیدات نرم افزارهای مخرب محافظت کنید .

این آنتی ویروس برخلاف آنتی ویروس های دیگر دارای حجم کمی و محیط کاربری آسانی است که هر کاربر آماتوری نیز می تواند از تمام قابلیت های آن استفاده کند .

آنتی ویروس فوق دارای ۴ حالت ویروس یابی است که می توانید از هرکدام از آن ها که مایلید برای ویروسیابی سیستم خود استفاده کنید.

Dr Nima
01-10-2014, 13:29
SkyShield Antivirus 2014

PC Shield
استفاده آسان - بروزرسانی خودکار – امنیت کامل اطلاعات ارزشمند شما در برابر هر نوع آسیب - محافظت pc شما در مقابل انواع ویروس ها .
Download Shield
دانلود فایل ها، موسیقی ها، اسناد، هر گونه فایل از اینترنت می توانند برای کامپیوتر شما خطرناک باشد. با این انتی ویروس شما می توانید در برابر تمام دریافتی ها و دانلود های خود را در اینترنت که و نرم افزارهای مخرب محتاط باشید و مشکلاتی در مورد فراموشی اسکن فایل ها نداشته باشید .
USB Shield
حفاظت کامل در مقابل ویروس های ناشناخته ای که از طریق درایو usb انتشار می یابند .
Toolbar Shield
امن کردن مروگرها و جلوگیری از تغییر تنظیمات مروگرهای شما در مقابل ویروس ها .
Email Shield
محافظت ایمیل های ناخواسته و مشکوک و اسپم، این آنتی ویروس ایمیل ها و پیوست ها را اسکن میکنه .
Free to use
بزرگترین مزیت این آنتی ویروس رایگان بودن آن هست و میتوانید این انتی ویروس را دانلود و نصب کنید و سیستم خود را در مقابل ویروس ها ایمن کنید.

skyshield.com

Dr Nima
01-10-2014, 13:37
Roboscan Internet Security Free

از خصوصیات این محصول

1:استفاده از موتور و دیتابیس آنتی ویروس BitDefender
2: سه حالت اسکن برای موارد خاص
3:فایروال قوی و مطمئن
4:از بین بردن فایل ها بدون امکان بازیابی
5:امنیت در فضای مجازی
6:آپدیت روزانه
7: رایگان بودن

Dr Nima
01-10-2014, 13:38
Amiti Antivirus

یه آنتی ویروس ساده و رایگان و در عین حال کارآمد برای محافظت شما در برابر کرم ها و ویروسها و تروجان ها .
این آنتی ویروس مقدار کمی از فضای سیستم شما رو اشغال میکنه و کاهش سرعت توی کار دیده نشده.
Amiti Free Antivirus ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

pooya777
04-10-2014, 16:58
مشکل آپدیت نشدن آنتی ویروس آوست برای ایران گویا برطرف شده.دو روزه داره اتومات خودش آپدیت میشه :n01: زبان پارسی هم که داره برید حالشو ببرید:n06:

Dr Nima
04-10-2014, 17:52
مشکل آپدیت نشدن آنتی ویروس آوست برای ایران گویا برطرف شده.دو روزه داره اتومات خودش آپدیت میشه :n01: زبان پارسی هم که داره برید حالشو ببرید:n06:

توصیم به شما اینه که همین خبر رو در امضا قرار بدین
ودر هر تاپیکی مطرح نکنید و فقط در تاپیک مربوطه بگین

AFSORDEH
19-10-2014, 17:18

من هم قبلا از جای دیگه شنیده بودم...... :n01:

ورژن آخر نسخه رایگانشو دیروز نصب کردم، نسبت به دو آنتی ویروس رایگان قبلی که اخیرا ازشون استفاده کرده بودم (نام نمیبرم) بهتر هست. و تونست فلش هامو کاملا اسکن کنه.

نکات مثبتش ظاهر زیبا، پشتیبانی از زبان فارسی و اینکه عملکرد اون به راحتی تحت کنترل هست. :):» (امیدوارم که دیگه مشکل آپدیت پیدا نکنه-البته سایتش هنوز باز نمیشه بدون......)

من تا بحال آنتی ویروس های رایگان زیادی رو نصب و استفاده کردم، درسته که خیلی از دوستان نظر چندان مثبتی نسبت بهش ندارن ولی به نظر من در بین آنتی ویروسهای رایگان اگه بهترین گزینه نباشه بدون شک جز 3 تای اول هست.

akbarhasani1371
25-10-2014, 16:05
آنتی ویروس پادویش هم خوبه هم پایداریش خوبه هم شناسایی ویروس و سرعت سیستم رو هم کم نمیکنه.

pedram_01
23-12-2014, 14:48
دوستان یه انتی رایگان معرفی کنید ک بتونه رو سیستم ویروسی نصب بشه و اپدیت افلاین خیلی راحتی داشته باشه . مرسی

Dr Nima
23-12-2014, 18:16
دوستان یه انتی رایگان معرفی کنید ک بتونه رو سیستم ویروسی نصب بشه و اپدیت افلاین خیلی راحتی داشته باشه . مرسی
پستای قبلی چنتا آنتی ویروس رایگان معرفی کردم از اونا خوشت نیومد
آنتی ویروس رایگان پاندا یا آویرا خوبه و 360 توتال
نشد از mbam رایگان میتونی استفاده کنی

mehrafaff
24-12-2014, 22:43
آنتی ویروس رایگان کومودو با آپدیت رایگان به زبان فارسی یکی از بهترین است فکر میکنم امتحان کنید ضرر نداره :n19:

mehrafaff
24-12-2014, 22:48
من هم از کومودو استفاده کردم عالییه پیشنهاد میکنم نصب کنید مزیت آن : نصب رایگان و آپدیت رایگان و دارای زبان فارسی و نمایش برنامه های درحال اجرا روی سیستم و سرعت بالا :n19:

Dr Nima
27-12-2014, 12:42
پنج نرم افزار امنیتی متفاوت و رایگان

1 – Malwarebytesاین نرم افزار که اخیرا مورد توجه موسسه ها و آزمایش گاه های نرم افزارهای امنیتی نیز قرار گرفته است قادر به شناسایی و حذف بد افزارهایی از جمله تروجان ها، Rootkit، Spyware و Worm است. برای نصب این ابزار به وب سایت اصلی آن در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بروید و چنانچه میخواهید از نسخه رایگان آن استفاده کنید در فرایند نصب برنامه گزینه Free Trial را غیر فعال کنید:

2 – Spybot Search & Destroyتخصص این نرم افزار همانگونه که از نام آن پیدا است در مقابله با بد افزارهای جاسوس یا Spyware است و در واقع یک مکمل خوب برای آنتی ویروس یا نرم افزار امنیتی شما است. البته نسخه تجاری آن به همراه یک آنتی ویروس و برخی امکانات دیگر عرضه میشود. این نرم افزار همچنین یک قابلیت خوب دارد و آن این است که در هنگام دانلود از اینترنت لینک های جایگزین و امن را به شما پیشنهاد میکند.برای دانلود و نصب این نرم افزار به اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه کنید:

3 – Should I Remove Itاین یکی از نرم افزارهای محبوب ما است که پیش از این نیز در تابناک به شکل مفصل آن را معرفی کرده ایم. کار این نرم افزار این است که همه نرم افزارهای نصب شده بر روی سیستم شما را اسکن و بررسی میکند و شما را از وجود ابزارها و نرم افزارهای نا خواسته همچون Adware یا Blotware ها که عملا به عنوان نرم افزارهای قانونی بر روی سیستم نصب میشوند اما عملکرد ناخواسته و مزاحم دارند را شناسایی و پیشنهاد حذف آنها را به شما ارائه میکند.این نرم افزار اطلاعات لازم برای این کار را از پایگاه داده ای عظیم بدست می آورد که از طریق خرد عمومی کاربران از سراسر جهان تغذیه میشود. برای دانلود و نصب آن به اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه کنید:

4 - Dr.Web CureItنرم افزارهای امنیتی Dr.Web به حد کافی شناخته شده هستند و نیازی به معرفی این شرکت و نرم افزارهای آن نیست. اما این نمونه یکی از نرم افزارهای رایگان و مناسب این شرکت است که در کنار سایر نرم افزارهای امنیتی به خوبی کار میکند و بدون نیاز به هیچ فرایند نصب، سیستم شما را برای یافتن بد افزارها اسکن میکند. برای دانلود آن به اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه کنید:

5 – Secunia PSIاگر جزو آن دسته از کاربرانی هستید که علاقه خاصی به نصب نرم افزارهای مختلف بر روی سیستم خود دارید و یا سیستم شما انباشته از نرم افزارهای گوناگون است، در نتیجه به این ابزار فوق العاده نیاز دارید. این نرم افزار در یک واسط کاربری ساده و کاربردی، مجموعا قادر به اسکن و شناسایی بیش از سه هزار نرم افزار شناخته شده است و خلل و فرج امنیتی که نرم افزارها در سیستم شما ایجاد میکنند را شناسایی و برطرف میسازد.برای دانلود این ابزار به اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مراجعه کنید:

تابناک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8%A7%DB%8C-%D9%86%D8%A7%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%87)

akbarfdhjf
16-01-2015, 11:13
بچه ها آنتی ویروس ایرانی پادویش رو هم امتحان کنید گزینه خوبیه.:n39:

maminsafari
16-01-2015, 20:22
آنتی ویروس رایگان زیاده .
میکروسافت - آویرا - بیت - پاندا - 360 - پادویش - کومودو و ...

ولی خوب امیدی بهشون نیست .

کاربری که دنبال امنیت باشه و ی محصول بی دردسر و با کیفیت میخواد میره پول میده . دیگه سالی 50-60 تومن و 100 هزار تومن پولی نیست .

قشنگ میده یا سیمنتک میگیره یا ترندمیکرو . نهایتش میده وب روت میگیره یا بیت دفندر پولی .
درسته ؟!

Jadda
16-01-2015, 21:18
درسته ؟!

نه درست نیست....

jimrako
03-02-2015, 00:31
سلام دوستان یک چیزی که من اصلا در مورد هیچ برنامه ای نمیتونم قبول کنم کارهای زیر آبی برنامه بدون اطلاع به کاربر هست . و از همه بدتر دروغگو بودن برنامه هست که یکی از این برنامه ها comodo هست . زمانی که comodo رو نصب میکنید از شما سوالهایی میپرسه که مثلا برای حمایت از کومودو یاهو رو homepage خود کنید و غیره . حالا اگر تیک این گزینه رو بردارید باز همینکار رو میکنه اون هم بدون اطلاع به شما. این یعنی دروغگو بودن برنامه . این فقط کارهایی هست که ما میبینیم . هربرنامه ای که از این کارها کنه مطمئن باشین کارهای جالبی توی سیستم شما نمیکنه . یه لینک میدم که ببینید شاید خیلی ها اطلاع داشتین و خیلی ها هم نه . برنامه های رایگان از طریق فروش اطلاعات و خیلی چیزهای شما و در واقع یک جور جاسوسی از شما پول در میارن . لینک زیر رو ببینید فقط باید کمی انگلیسی شما خوب باشه :
فقط برنامه ی comodo نیست تقریبا همه ی برنامه های رایگان همینطورن . لینک رو حتما ببینید . من ترجیح میدم از برنامه های کرک شده استفاد کنم تا رایگان هایی که زیر آبی میرن . خیلی ها میگن کرک کردن آنتی ویروس موتور اون رو خراب میکنه . این درست نیست کرک تا کرک داریم و برنامه تا برنامه .

omid-p30
03-02-2015, 11:05
سلام دوستان یک چیزی که من اصلا در مورد هیچ برنامه ای نمیتونم قبول کنم کارهای زیر آبی برنامه بدون اطلاع به کاربر هست . و از همه بدتر دروغگو بودن برنامه هست که یکی از این برنامه ها comodo هست . زمانی که comodo رو نصب میکنید از شما سوالهایی میپرسه که مثلا برای حمایت از کومودو یاهو رو homepage خود کنید و غیره . حالا اگر تیک این گزینه رو بردارید باز همینکار رو میکنه اون هم بدون اطلاع به شما. این یعنی دروغگو بودن برنامه . این فقط کارهایی هست که ما میبینیم . هربرنامه ای که از این کارها کنه مطمئن باشین کارهای جالبی توی سیستم شما نمیکنه . یه لینک میدم که ببینید شاید خیلی ها اطلاع داشتین و خیلی ها هم نه . برنامه های رایگان از طریق فروش اطلاعات و خیلی چیزهای شما و در واقع یک جور جاسوسی از شما پول در میارن . لینک زیر رو ببینید فقط باید کمی انگلیسی شما خوب باشه :
فقط برنامه ی comodo نیست تقریبا همه ی برنامه های رایگان همینطورن . لینک رو حتما ببینید . من ترجیح میدم از برنامه های کرک شده استفاد کنم تا رایگان هایی که زیر آبی میرن . خیلی ها میگن کرک کردن آنتی ویروس موتور اون رو خراب میکنه . این درست نیست کرک تا کرک داریم و برنامه تا برنامه .

مقاله رو تقریبا کامل خوندم، منظورش برنامه هایی هست که حین نصب، برنامه هایی رو اجبارا در کنار برنامه اصلی سیستم نصب میکنند که برنامه های مفید و ضروری ای نیستند. خصوصا این که نه از طریق سایت اصلی خودشون، بلکه از فایل نصبی ای که سایت های دانلود رایگان در اختیارشون قرار میده نصب شده باشند.

تا جایی که به این تاپیک مربوط میشه، ندیدم جایی در مقاله به فروش اطلاعات و جاسوسی توسط آنتی ویروس های رایگان اشاره شده باشه.

اون مشکل کومودو رو هم در تاپپیکش مطرح کنید حتما جواب میگیرید.

jimrako
03-02-2015, 13:26
مقاله رو تقریبا کامل خوندم، منظورش برنامه هایی هست که حین نصب، برنامه هایی رو اجبارا در کنار برنامه اصلی سیستم نصب میکنند که برنامه های مفید و ضروری ای نیستند. خصوصا این که نه از طریق سایت اصلی خودشون، بلکه از فایل نصبی ای که سایت های دانلود رایگان در اختیارشون قرار میده نصب شده باشند.
تا جایی که به این تاپیک مربوط میشه، ندیدم جایی در مقاله به فروش اطلاعات و جاسوسی توسط آنتی ویروس های رایگان اشاره شده باشه.
اون مشکل کومودو رو هم در تاپپیکش مطرح کنید حتما جواب میگیرید.
کامل نخوندید دیگه . خب این برنامه هایی که مفید و ضروری نیستن برای چه کاری هستن ؟ چه ضرورتی برای شرکت سازنده دارن ؟ اصلا یک برنامه ی free از کجا باید پول در میاره ؟ اونم برنامه هایی که نسخه ی رایگانشون اینقدر کامل هست که بین نسخه ی پولی و رایگان معمولا بیشتر افراد نسخه ی رایگان رو انتخاب میکنن . برای خدمت به خلق که فکر نکنم باشه . این برنامه های غیر ضروری به قول شما دقیقا ضروری ترین برنامه برای شرکتی هست که برنامه ی او رو نصب میکنید .اگر دادن اطلاعتی از قبیل اینکه چه کلماتی رو توی اینترنت سرچ میکنیم و یا اینکه چه برنامه هایی روی سیستممون هست و خیلی چیزهای دیگه جاسوسی نیست پس چی هست ؟ این اطلاعات برای چه کسایی و چه جاهایی میتونه مهم باشه ؟ خیلی جاها !!! بهش فکر کنید .

naamre
17-05-2015, 14:32
از اینکه این اطلاعات رو به اشتراک گذاشتید ممنونم دست کم باعث می شه در انتخاب نرم افزارها دقت بیشتری به خرج بدم
خوشبختانه هیچ کدوم از برنامه هایی که ایشون تست کردن هیچ وقت توی سیتمم نداشتم.
1- شاید با استناد به یه مقاله ای از بین خیل مقالات و اطلاعاتی که تو اینترنت هست و همه رو با یه چوب زدن کمی تندروی باشه .
2-برای من جالب بود که این دوست نویسنده برای تستها از نرم افزار فری به عنوان Virtual machin استفاده کرده بود!
If you’re running Windows, Virtualbox ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) is probably your best bet. It’s free, open-source, runs on Windows, Mac, and Linux, the interface is easy to use, and it supports snapshots

خوب پس تمام فریها بد نیستن و گاهی کار راه اندازن. به شخصه اولین انتخابم نرم افزارهای فری بوده هر چند در اغلب مواقع نسبت به پولی ها اختلاف زیادی داشتن. مثلا تو آفیس جایگزین خوبی پیدا نکردم یا فوتو شاپ. ولی از این به بعد با وسواس بیشتری پیشنهاد می دم
3- در بحث نرم افزار های امنیتی هم تا اونجا که من می دونم دوستان زیادی مدتهاست تو همین انجمن تستهای مختلفی رو انجام دادن و اگر مثلا صحبت از comodo به عنوان یه نرم افزار قابل اطمینان می شه بدون پایه نیست. اگر شما می خوایید به این طور مقالات اعتماد بیشتری کنید با خودوتونه . ولی یقینا نرم افزارهای کرک شده هم برای حفظ امنیت سیستم شما هیچ ضمانتی نمی دن. نمی دونم چطور قابل اعتماد ترن!

4-اگرم هم بحث حفاظت اطلاعات هست که فکر می کنم بهترین راه تهیه یه سیستم ایزوله است که به اینتر نت و شبکه وصل نباشه وگرنه به طور فرض اگر اطلاعات شما سرقت بشه و حتی شرکتی ضمانت هم داده باشه می تونید به راحتی جبران خسارت کنید؟ من که به شخصه چنین اطلاعاتی ندارم و برام زندگی تو خونه ی شیشه ای بی دردسره. شاید یه سری عکسها و اطلاعات خونگی باشه که اونم معمولا روی درایوهای نوری ذخیره می کنم تصورم نمی کنم به درد کسی بخوره :)

5-نمی دونم شما برنامه های کرک شده یا کرک و پچ اونها رو از کجا می یارید اگر خودتون تهیه می کنید که هیچ ولی شرکتها یی که در تولید نرم افزار های امنیتی شرکتها و سازمانها و محافظت از اطلاعات اونها نقش دارن و محصولات فری خونگی جزو محصولات جانبیشونه قابل اعتماد ترن یا این افراد که تو کار هک و کرک کردن نرم افزارن؟

Dr Nima
27-05-2015, 12:23
برترین آنتی ویروس های رایگان سال 2015

به گزارش «تابناک» بسیاری از کاربران علاقه زیادی به استفاده از نرم افزارهای امنیتی پولی یل تجاری همچون Norton و McAfee دارند تا به وسیله آنها سیستم و اطلاعات خود را حفاظت کنند. اما در برخی موارد بهای گزاف این نرم افزارهای امنیتی منجر به پشیمانی کاربران از خرید این نرم افزارها میشود.

در این میان آنتی ویروس های رایگان همواره وجود داشته اند و در برخی موارد قدرت آنها به خوبی با قدرت و عملکرد نرم افزارهای مشابه تجاری برابری میکند. در نتیجه ما امروز تصمیم داریم چند نمونه از برترین آنتی ویروس های رایگان سال 2015 را به شما معرفی کنیم:

6 – Qihoo 360 Total Security ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
این نرم افزار امنیتی چینی را که پیش از این به شکل مفصل در تابناک آی تی معرفی کردیم باید به عنوان یکی از برترین آنتی ویروس های سال 2015 قلمداد کرد و این علیرغم همه بد بینی هایی است که کاربران به این نرم افزار چینی دارند. زیرا این نرم افزار از سوی لابراتوارهای مستقل و معروف تست آنتی ویروس موفق به دریافت جوایز و تقدیر نامه شده است.

این نرم افزار بسته کاملی از امنیت و حفاظت و بهینه سازی را در موبایل و PC به کاربران ارائه میکند و همراه با استفاده از تکنولوژی Cloud در شناسایی از دو موتور آنتی ویروس قدرتمند یعنی Bitdefender و Avira نیز بهره میگیرد. همچنین ابزارهایی نظیر سند باکس و Parental Control از این ابزار یک آنتی ویروس منحصر به فرد برای کاربران با واسط کاربری ساده و جذاب ساخته است:

5 – Comodo Antivirus ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
این ابزار یکی از بهترین نمونه های رایگان موجود در بازار است. این نرم افزار امنیتی مجموعه ای کامل از موتورهای شناسایی برای انواع بد افزار همچون ویروس ها و جاسوسان و Rootkit ها را دارا است و همچنین از تکنولوژی Defense + کومودو نیز برخوردار است که یک لایه مضاعف امنیتی را برا کاربر ایجاد میکند.
از جمله امکانات این ابزار سند باکس خودکار و همچنین استفاده از تکنولوژی Cloud در شناسایی است و البته باید به این نکته اشاره کرد که از آنجایی که این ابزار در اغلب موارد با همکاری کاربر عملیات شناسایی را صورت میدهد شاید برای کاربران آماتور چندان مناسب نباشد:

4 – MalwareBytes ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این نرم افزار نیز یکی از شناخته شده ترین و پر استفاده ترین نمونه های رایگان نرم افزارهای امنیتی است. این ابزار بسیار سبک و سریع بوده و هیچ نیازی به پایگاه داده یا Signature ندارد. تحلیل گران آن را به عنوان برترین ابزار مبارزه با بد افزارهای نا شناخته و جدیدی یا Zero-Day ها قلمداد میکنند.
اما نکته بزرگ منفی در خصوص این ابزار آن است که نیازمند یک آنتی ویروس فعال در کنار خود برای عملکرد است در واقع خود این ابزار به عنوان یک ابزار مکمل عمل میکند. همچنین نسخه رایگان این ابزار بسیاری از امکانات نسخه پولی را ندارد. اما همچنان در شکار بد افزارهای جدید و ناشناخته یکی از بهترین و بی رقیب ترین نرم افزارهای امنیتی است:

3 – Bitdefender Antivirus Free Edition ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بله درست است. آنتی ویروس محبوب و معروف Bitdefender نیز اکنون یک نسخه رایگان در اختیار کاربران قرار داده است که از ابزارهای خوبی همچون Real-time Shield، Active Virus Control، Intrusion Detection، Rootkit scanning و HTTP scanning برخوردار است.
همچنین واسط کاربری این نرم افزار بسیار جذاب و ساده است و به کلی آن را با سایر نمونه های مشابه متفاوت ساخته. یکی از بهترین امکانات این ابزار قابلیت حفاظت و صیانت کامل از عملیات بانکی آنلاین است و در کنار آن از یک فایروال دو طرفه و ابزار Parental Control نیز بهره میبرد. البته نصب آن بر روی یک سیستم آلوده مصیبت بزرگی است که قطعا کاربران آماتور از پس آن بر نخواهند آمد:

2 – Panda Cloud Antivirus Free ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این نرم افزار امنیتی را نیز پیش از این در تابناک آی تی به شکل مفصل بررسی کردیم. اولین نرم افزار امنیتی که تکنولوژی Cloud را به کار گرفته و سرعت بالای آن در عین سبکی نرم افزار از آن یک نمونه متفاوت ساخته است. هرچند این ابزار مبتنی بر تکنولوژی Cloud است اما در زمان عدم دسترسی به اینترنت به شکل Local و از کش سیستم استفاده میکند.
از قابلیت های مهم آن جستجوی بد افزارها در سطوح زیرین سیستم و سطح بالای حفاظت و صیانت در برابر بد افزارها و عملیات فیشینگ است. اما یکی از بزرگترین ضعف های آن عدم توان برای پاکسازی کامل یک سیستم که قبل از نصب آن آلوده به ویروس شده، است:

1 – Avira Free Antivirus ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
به عنوان یکی از برترین و بهترین آنتی ویروس های رایگان موجود در بازار، این ابزار از قدرت شناسایی و توقف تهدیدات به شکلی استثنایی برخوردار است. سبکی و رد پای اندک آن بر منابع سیستم از این ابزار یک آنتی ویروس مناسب برای سیستم های قدیمی و یا پایین رده ساخته است.
سرعت بالای اسکن آن در کنار استفاده از تکنولوژی Cloud و همچنین ابزارهایی نظیر حفاظت از مرورگر، به این بازار یک جلوه متفاوت بخشیده است و تنها نکات منفی آن را باید در سرعت پایین نصب نرم افزار و همچنین واسط کاربری نسبتا پیچیده آن دانست.

البته صرف نظر از این ابزارهایی که در این جا معرفی شدند باید به نرم افزارهای دیگر نظیر Avast و AVG نیز اشاره کرد که جزو بهترین و برترین نرم افزارهای امنیتی رایگان هستند اما متاسفانه برای کاربران ایرانی قابل دریافت و نصب نیستند.

hermione
02-06-2015, 23:18
سلام دوستان .
یک سوال داشتم حجم آپدیت روزانه اینترنت سکیوریتی کمودو حدوداً چقدره ؟سبکه یا خیر .

Captain
03-06-2015, 10:08
سلام دوستان .
یک سوال داشتم حجم آپدیت روزانه اینترنت سکیوریتی کمودو حدوداً چقدره ؟سبکه یا خیر .

سلام دوست عزیز

تاپیک اختصاصی محصولات COMODO ← راهنمای تاپیک در پست اول و دوم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

روزانه به یک مگ برسه یا نه!
آپدیت های کم حجمی داره، نگران نباشید

بهارک٧٠
16-07-2015, 07:55
سلام ...من آنتی ویروسم avast هست الان به رنگ قرمز در اومده....نمیدونم چیکار کنم آپدیت شه....وقتی میرم آپدیت قسمت program غیر فعاله ....میشه راهنماییم کنید که چیکار کنم؟اون کدی که برای avast گفتین کجا باید ازش استفاده کرد؟.....خیلی خیلی ممنون میشم زود جوابمو بدید:n16:

aylar6888
25-07-2015, 09:33
سلام ...من آنتی ویروسم avast هست الان به رنگ قرمز در اومده....نمیدونم چیکار کنم آپدیت شه....وقتی میرم آپدیت قسمت program غیر فعاله ....میشه راهنماییم کنید که چیکار کنم؟اون کدی که برای avast گفتین کجا باید ازش استفاده کرد؟.....خیلی خیلی ممنون میشم زود جوابمو بدید:n16:
درود :
شما باید اول یک اکانت داخل سایت اوست بسازید تا یک سریال فعالسازی یکساله بهتون بده و برنامه فعال بشه.بعد از اینکه توی قسمت ثبت رجیستر شد وفعال شد بدون دردسر آپدیت میشه...
الان مشکل شما اینه که نرم افزارتون فعال نیست و کار نمیکنه تا فعالش نکنین...
توی قسمت ستینگ و تب تروبلشوت برید به قسمت رجیستر و فعالش کنین

اینم آدرس ثبت و دریافت کد رجیستر یکساله اوست

Register for your free Avast 1 year license ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نیما سکیوریتی
01-10-2015, 10:34
درود

بـا تــشــــکــــــــر

برای دانلود آنتی ویروس های رایگان میتونی به سایتهای :

میکروسافت
آوست
آویرا
کومودو
پاندا
بیت دفندر
و .. سر بزنی .

ولی اگه امنیتت برات مهمه باید کمی هزینه کنی و ی ضد ویروس خوب و مناسب بخری که به نظر من ارزشش رو داره .

noisymind
13-12-2015, 10:30
سلام دوستان. نمیدونم در این زمینه بحث شده یا خیر. ولی میخواستم بدونم بین این آنتی ویروسهای رایگان:
- کدام یک تاثیر کمتری روی سرعت کامپیوتر دارن ( برای سیستمهای ضعیفتر)
- حجم آپدیت کدام یکی کمتر از بقیه هست؟

Captain
13-12-2015, 11:21
سلام دوستان. نمیدونم در این زمینه بحث شده یا خیر. ولی میخواستم بدونم بین این آنتی ویروسهای رایگان:
- کدام یک تاثیر کمتری روی سرعت کامپیوتر دارن ( برای سیستمهای ضعیفتر)
- حجم آپدیت کدام یکی کمتر از بقیه هست؟

سلام
منظور شما از نسخه های رایگان سوئیت های پولی هست یا آنتی ویروس های کاملا رایگان؟ مثلا کومودو، Qihoo و ...

noisymind
13-12-2015, 11:32
منظورم آنتی ویروس های رایگان هست. کومودو ، اویرا ، آواست و ...

Captain
13-12-2015, 11:45
منظورم آنتی ویروس های رایگان هست. کومودو ، اویرا ، آواست و ...

خب الان اکثر آنتی ویروس ها سعی بر مصرف کم از منابع سیستم در مقابل بازدهی و قدرت بیشتر هستند.
اگه شما یکی سیستم ضعیف تر دارید، بدلیل بارگذاری پروسس های آنتی ویروس هنگام شروع ویندوز، با افت سرعت مواجه خواهید شد.
در بین رایگان ها، بهترین و با امکانات و کامل ترین سوئیت امنیتی، کومودو میباشد.
مصرف کم از منابع سیستم، آپدیت های کم حجم، سندباکس، کانفیگ های متنوع برای تنظیمات و دیگر امکانات عالی
اوست نیز مصرف کم از منابع سیستم و آپدیت کم حجم را دارا میباشد.
اویرا و ای وی جی را در یک سطح رتبه بندی میکنم ولی شناسایی اویرا بهتر از ای وی جی هست.
360 رو برای سیستم های ضعیف تر اصلا توصیه نمیکنم، الان در حال تست 360 توتال در سیستم مجازی هستم که متاسفانه پروسس این محصول از پردازنده بین 5 الی 12 درصد استفاده میکنه.
در صورتی که بر روی سیستم اصلی امسی سافت دارم و مصرف پردازنده 0 درصد و مصرف رم 5 الی 10 مگابایت میباشد.
پاندا نسخه رایگان عالیه ولی امکانات بسیار کمی داره.

حجم آپدیت ها به ترتیب زیر از کمتر به بیشتر هستند.
پاندا - اوست - ای وی جی - اویرا - کومودو

kasi58
16-02-2017, 07:36
سلام من surface pro گرفتم همون windows defender روش هست ، خوبه همین آیا ؟
سوال دیگه اینکه از کجا میتونم دسترسی به اینترنت برای یک برنامه را در این آنتی ویروس محدود کنم ؟

Dr Nima
26-11-2017, 14:04
مطمئناً می دانید ویندوز 10 خود دارای آنتی‌ویروس است اما بر کسی پوشیده نیست زیاد چنگی به دل نمی‌زند و بررسی‌های متعدد حاکی از عملکرد ضعیف آن است. اگر به دنبال یک جایگزین رایگان برای آنتی‌ویروس خود ویندوز هستید، در ادامه بهترین‌ها را به شما معرفی می‌کنیم.به وضوح آنتی‌ویروس‌های رایگان متعدد در دسترس هستند و حتی خود ویندوز دارای آنتی‌ویروس است، اما واقعیت این است که عملکرد، کارایی و کارآمدی اغلب آنها هنوز فاصله زیادی با محصولات پولی دارد.

در این میان هستند کمپانی‌های امنیتی که محصولات رایگان اما کارآمد نیز دارند.شاید انتخاب یک آنتی‌ویروس رایگان کار آسانی به نظر برسد اما اصلاً چنین نیست. بسیاری از آنتی‌ویروس‌های رایگان نه تنها محافظت کامل را به شما ارائه نمی‌کنند، بلکه مشکلات و محدودیت‌های فراوانی نیز دارند.
حتی برخی از آنها واقعاً آنتی‌ویروس کامل نیستند. برای همین با تکیه بر تجربه و شناخت خود و همچنین با تکیه بر بررسی‌های معتبر و مستقل در طول نزدیک به یک دهه اخیر، بهترین آنتی‌ویروس رایگان را برای شما لیست کرده‌ایم. در این لیست تنها بهترین‌های واقعی آن هم از هر نظر لیست شده‌اند و جنبه‌های گوناگون در نظر گرفته شده‌اند.

نکته مهم: در این لیست فقط آنتی ویروس‌های کاملاً رایگان و بدون محدودیت زمانی قرار گرفته اند. این‌ها بهترین آنتی ویروس‌های کاملاً رایگان هستند که همان کار آنتی ویروس‌های پولی را انجام می‌دهند یا حتی بهتر هستند.
تمامی آنتی ویروس های پیشنهادی این لیست از جنبه های مختلف مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفته اند.
لازم به ذکر است برخی آنتی ویروس های رایگان به ایجاد یک حساب کاربری نیاز دارند که به معنای رایگان نبودن آنها نیست.

انتخاب اول : Kaspersky Anti-Virus Free

هنوز یک سال از عرضه این محصول نمی‌گذرد اما در صدر بهترین‌های دنیا و البته لیست ما قرار می‌گیرد. این نسخه رایگان یک آنتی‌ویروس کاملاً شناخته شده و قدرتمند است که تقریباً هیچ چیز از محصولات پولی کم ندارد و حفاظت نسبتاً کاملی را ارائه می‌کند.
نسخه رایگان Kaspersky Anti-Virus درست از همان موتور قدرتمند آنتی‌ویروس پولی این کمپانی بهره می‌برد.

از ویژگی‌های Kaspersky Anti-Virus که آن را از دیگر محصولات رایگان متمایز می‌کند می‌توان این موارد را برشمرد:
قدرت تشخیص بسیار بالاتر، حفاظت کامل، رابط کاربری روان، عملکرد بی نقص و بهینه.قابلیت‌های این آنتی‌ویروس نسبت به هر محصول رایگان دیگری بیشتر است و برخلاف محصولات مشابه، محدودیت خاصی ندارد.
با خرید نسخه پولی تنها چیز اضافی که دریافت می‌کنید برخی قابلیت‌های غیر ضروری اضافی است، بنابراین با استفاده از نسخه رایگان، هیچ چیزی مهمی را از دست نخواهید داد و Kaspersky Anti-Virus Free قادر به محافظت کامل از کامپیوتر شما است.
همچنین Kaspersky Anti-Virus Free در محافظت از کامپیوتر و فایل‌های شما در برابر تهدیدهای اینترنتی هیچ چیز کم ندارد.
با اطمینان کامل می‌توانید بگوییم این آنتی‌ویروس مجانی نه تنها یک جایگزین عالی برای آنتی‌ویروس خود ویندوز است، بلکه حتی قادر به رقابت با محصولات پولی نیز هست.

انتخاب دوم: Avast Free Antivirus

دومین آنتی‌ویروس رایگان لیست بهترین‌های پیشنهادی ما Avast است. این آنتی‌ویروس نیز کاملاً آزمون خود را پس داده و یکی از بالاترین قدرت‌های تشخیص در شناسایی تهدیدها را ارائه می‌کند.
همچنین عملکرد، سرعت، رابط کاربری و استفاده آن نیز بی نقص است.
Avast Free Antivirus کاملاً پتانسیل این را دارد که به عنوان یک آنتی‌ویروس مطمئن برای محافظت از کامپیوتر و فایل‌های خود روی آن حساب کنید.همچنین این آنتی‌ویروس دارای رابط کاربری پارسی است که از بخش تنظیمات می توانید آن را دریافت کنید.

انتخاب سوم: Avira Free Antivirus 2018

سومین آنتی‌ویروس لیست بهترین‌های ما نمی‌تواند چیزی جز Avira باشد. این آنتی‌ویروس نیز مبتنی بر یک موتور آنتی‌ویروس قدرتمند با پشتیبانی قوی است که تقریباً در تشخیص و مسدودسازی تهدیدها عملکرد عالی دارد.
همچنین رابط کاربری، قابلیت‌ها و امکانات Avira Free Antivirus 2018 راضی کننده است.
Avira Free Antivirus 2018 در تشخیص و مسدودسازی بدافزارها عملکرد نزدیک به عالی دارد اما به اندازه دو محصول قبلی در برابر تهدیدهای تحت وب کارآمد نیست. همچنین قدری اعلان‌های آن آزار دهنده است.

انتخاب چهارم: Bitdefender Antivirus Free Edition

موتور آنتی‌ویروس کمپانی امنیتی Bitdefender طی سال‌های اخیر همواره جزو بهترین‌های دنیا بوده است. نه تنها این موتور در تشخیص و مسدودسازی تهدیدها بسیار کارآمد است، بلکه تأثیر آن بر سرعت کامپیوتر کاربر نیز کم است.
به رغم اینکه محصولات امنیتی Bitdefender عملکرد عالی دارند، اما نسخه رایگان به همان اندازه راضی کننده نیست. رابط کاربری، قابلیت‌ها و تنظیمات Bitdefender Antivirus Free Edition بسیار محدود است. از این رو گزینه‌های قبلی می‌توانند انتخاب‌های بهتری باشند.

انتخاب پنجم: ZoneAlarm Free Antivirus + Firewall

چهارمین آنتی ویروس پیشنهادی لیست بهترین های ما از ZoneAlarm است. همانطور که از نام آن بر می آید ZoneAlarm Free Antivirus + Firewall افزون بر آنتی ویروس دارای دیواره آتش است. این محصول مبتنی بر موتور آنتی ویروس Kaspersky است و قدرت تشخیص بسیار بالایی دارد.
ZoneAlarm Free Antivirus + Firewall از رابط کاربری بسیار کلاسیک بهره می برد که می توان گفت به عصر خود تعلق ندارد، با این حال قدرت حفاظتی بسیار خوبی دارد و استفاده از آن نیز آسان است.ZoneAlarm Free Antivirus + Firewall یک انتخاب بسیار مناسب برای کاربران همیشه آنلاین و آنهایی است که به وبگردی و دانلود از اینترنت می پردازند.

انتخاب ششم: Sophos Home

آخرین آنتی‌ویروس رایگان لیست پیشنهادی ما از کمپانی امنیتی بسیار موفق Sophos است. این آنتی‌ویروس از موتور قدرتمند رده تجاری بهره می‌برد اما قابلیت‌ها و امکانات آن بسیار پایین است، از این رو تنها به کسانی توصیه می‌شود که تمایلی به درگیر شدن با قابلیت‌ها و تنظیمات پیشرفته آنتی‌ویروس ندارند.
استفاده از این محصول بسیار آسان است، با این حال نبود قابلیت‌ها و گزینه‌های پیشرفته یک نقطه ضعف بزرگ برای آن است. لازم به ذکر است تنظیمات Sophos Home تحت وب است و از طریق مرورگر قابل دسترسی است.

پس بقیه آنتی‌ویروس رایگان چه می‌شوند؟

مطمئناً تعداد بیشتری آنتی‌ویروس‌ رایگان خوب وجود دارد اما ما با دلایل و توجیه‌های معقول آنها را نادیده گرفته‌ایم. برای نمونه آنتی‌ویروس قدرتمند AVG Free Antivirus به علت محدودیت‌ها در خدمت دهی به کاربرانی ایرانی کنار گذاشته شده است.

همچنین ما در این لیست آنتی‌ویروس‌های رایگان بیشتری را کنار گذاشته‌ایم که می‌توان سه دلیل اصلی برای آن برشمرد:

اولین آنها عملکرد حفاظتی ضعیف است، چراکه قدرت تشخیص و عملکرد بسیاری از آنتی ویروس‌های رایگان، به ویژه محصولات کمپانی‌های کمتر شناخته شده و تازه وارد به این صنعت مطلوب نیست و قادر به محافظت کامل از کامپیوتر و فایل‌های شما نیستند.

دومین دلیل برای نادیده گرفتن برخی دیگر از آنتی‌ویروس رایگان، کامل نبودن آنها است.
برای نمونه Panda Free Antivirus تحت کلاد است و برای استفاده از آن می‌بایست کامپیوتر شما همیشه به اینترنت وصل باشد. به وضوح چنین محصولاتی نمی‌توانند بر روی کامپیوترهایی که همیشه به اینترنت وصل نیستند امنیت کامل برقرار کنند. همچنین شمار دیگری از آنتی‌ویروس‌ها عملکرد محدود دارند و برای استفاده از همه قابلیت‌ها باید نسخه کامل‌تر را خریداری کنید.

سومین دلیل ما برای نادیده گرفتن سایر آنتی‌ویروس‌های رایگان، اعلان‌ها و تبلیغات آزار دهنده برخی از آنها است که از این طریق تلاش می‌کنند کار را به تهیه نسخه پولی یا کامل‌تر ترغیب کنند. همچنین این آنتی‌ویروس‌ها عملکرد بسیار محدودی دارند و نمی‌توان روی آنها حساب کرد.

لازم به ذکر است آنتی ویروس 360 Total Security به علت مشکلات فراوان و قابلیت های مزاحم نادیده گرفته شده است.

این‌ها بهترین آنتی‌ویروس های رایگان هستند که می‌توانید پیدا کنید.

منبع سایت شهر سخت افزار

haniey
30-08-2018, 10:03
نظرتون در رابطه با آنتی ویروس نود 32 نسخه ی نال شده چیه ؟

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

pashangparsi6
13-09-2018, 12:18
بالاخره بهترین گزینه برای ویندوز 10 چیه؟

من الان کومودو رو دارم. نتیجه این تاپیک چی شده؟

hamid3369
13-09-2018, 12:59
بالاخره بهترین گزینه برای ویندوز 10 چیه؟

من الان کومودو رو دارم. نتیجه این تاپیک چی شده؟

بهترین انتی ویروسی وجود نداره بستگی به نوع کاربریت باید انتخاب کنی همگی ضعف دارن

pashangparsi6
13-09-2018, 13:15
بهترین انتی ویروسی وجود نداره بستگی به نوع کاربریت باید انتخاب کنی همگی ضعف دارن

درسته اما این جستار ( تاپیک ) عنوانش بهترین ویروس یاب رایگان هست. بد نبود یک نظرسنجی هم می گذاشتند که به نتیجه بشه رسید

hamid3369
13-09-2018, 13:51
درسته اما این جستار ( تاپیک ) عنوانش بهترین ویروس یاب رایگان هست. بد نبود یک نظرسنجی هم می گذاشتند که به نتیجه بشه رسید

360 security

radarz
15-09-2018, 17:28
بیت دیفندر و کسپرسکی رایگان :n02: کسپر 365 روزه س :n02:

anobanini
10-10-2018, 13:00
بهترین آنتی ویروس کسپر و بیت دیفندر که گرون هستند ولی ارزون ترین Nod32 اما متعادل ترین به نظرم همون security essentialخود مایکروسافته

ASTRON
14-08-2019, 10:55
بهترین آنتی ویروس کسپر و بیت دیفندر که گرون هستند ولی ارزون ترین Nod32 اما متعادل ترین به نظرم همون security essentialخود مایکروسافته
خب از انتی ویروس رایگان استفاده کن که خیلی عالی است من که خیلی خوشم اومد

noisymind
27-11-2020, 19:24
با توجه به اینکه این تاپیک خیلی وقته که به روز نشده الان بهترین آنتی ویروس های رایگان کدوم هستند؟
اگه اینترنت سکیوریتی رایگان یا ترکیب آنتی ویروس و سکیوریتی رایگان هم معرفی کنید ممنون میشم.

البته برای سیستم خیلی قدیمی ضعیف میخوام

MohammadAnsari
15-12-2020, 17:10
سلام. بهترین آنتی ویروسی که میتونم رو ویندوز اکس پی نصب کنم که با توجه به از رده خارج شدن سیستم عامل اکس پی کار کنه و مخصوصا رو بروزر ها ایمن باشه چیه؟

AhmadZghi
07-04-2021, 11:25
سلام دوستان یه سوالی که دارم اینه که ایا انتی ویروس های رایگان به اندازه کافی کارایی دارند یا این که نیازه ادم نسخه های پولیو خریداری کنه ممنون میشم ازتون اگر راهنمایی کنید.

- - - Updated - - -

سلام دوستان یه سوالی که دارم اینه که ایا انتی ویروس های رایگان به اندازه کافی کارایی دارند یا این که نیازه ادم نسخه های پولیو خریداری کنه ممنون میشم ازتون اگر راهنمایی کنید.

niloofarzolfaghari
09-05-2021, 08:52
vpn rayegan vaghan kar mikone? baraye windows 7 mikham eset geron shode