PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Kartuga - دزدان دریایی، پدیده ای جدید از InnoGames

soroosh_cz
22-02-2013, 19:09
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امروز میخوام یه بازی رو معرفی کنم که سال ها بود منتظر بودم تا مثلش بیاد(بعد از بازی کردن ANNO 1404 تقریبا).
اسم این بازی Kartuga هست و توسط تیم Innogames داره ساخته میشه و در مراحل نهایی ساخت خودش به سر می بره. یه توضیح مختصری درباره ی بازی میدم با توجه به اطلاعاتی که رسما منتشر شده.
Kartuga یک بازی Action MMOG هست که در اون باید کشتی خودتون رو در آبهای بی نهایت هدایت کنید و اون رو در جنگ های بسیار رهبری کنید، در این بازی تمرکز بر روی PvP است. این بازی دارای محیطی بسیار بزرگ و متنوع با گرافیکی خیره کننده است.
اول میریم سراغ کلاس های بازی، در بازی 3 کلاس مختلف وجود داره که به معرفی اونها می پردازیم:

1) نابودگر Destroyer - چون برق سریع و مهاجم!

این کلاس، تهاجمی ترین کلاس هست، کشتی هایی با سرعت، قدرت و قابلیت مانور بالا دارد، البته این به این معنی نیست که برتر است و همواره پیروز خواهد بود، این کلاس قدرت زیادی دارد ولی کشتی هایی با عمر کم دارد که ممکن است بر اثر چند بار مورد هدف قرار گرفتن، غرق شوند. بعد از کسب تجربه(XP) شما میتوانید مهارت های خود را ارتقا دهید، و در درخت مهارت، قابلیت های جدیدی را باز کنید، این درخت در کلاس نابودگر، شامل سه زیر مجموعه ی Raider (بزن در رو)، Ravage (دور برد) و Brawler (بدنه ی قطور و حمله ی خطرناک البته با سرعت کمتر نسبت به دو زیرمجموعه ی قبلی) است. البته این نکته قابل ذکر است که میتوان از قابلیت های هر زیر درخت بصورت ترکیبی نیز استفاده کرد.

2) مهندس Engineer - باهوش و سرشار از منابع

بهترین تعریفی که از این کلاس میتوان داشت، پشتیبانی است. این کلاس طوری طراحی شده است که بازیکن می تواند در آن هم به فرماندهان در جنگ یاری رسانی کند و هم از پس دشمنان خودش بربیاید. می تواند از سلاح های مخفی خودش استفاده کند، به دشمنان حمله کند و یا کشتی های هم تیمی های خود را تعمیر کند. همانند کلاس های دیگر، این کلاس هم یک درخت مهارت با سه زیر مجموعه شامل قابلیت های متفاوت فعال شونده و ارتقایی دارد، این زیر مجموعه ها عبارتند از Buoy Master (متخصص در استفاده اجسام شناور برای کنترل جریان جبهه ی جنگ، هم میتواند به هم تیمی ها کمک کند و همزمان میتواند خودش نیز حمله کند)، Atlanticus (بهترین زیر مجموعه ی تعمیر کردن و کنترل دسته های دشمن) و Tinker (متخصص تضعیف دشمن و ناتوان کردن قابلت های آن ها).
این کلاس بیشتر به افرادی که دارای خلاقیت در بازی هستند پیشنهاد میشود، بازی طوری طراحی شده که تقریبا حضور مهندسین در یک تیم مهاجم ضروری است.

3) محافظ Protector - قدرتمند

این کلاس قویترین و تنومندترین کلاس بازی است که بدون هیچ ترسی میتواند وارد هر گونه جنگی بشود. این کلاس قابلیت های مختلفی هم در تهاجم و هم در تدافع دارد. بهترین کاربرد این کلاس جلب توجه نیروهای دشمن به سمت خود است، چون میتواند با قابلیت های دفاعی زیادی که دارد کمترین خسارت را متحمل شده و در عین حال به هم تیمی های خود قابلیت مانور بالایی بدهد. این کلاس نیز درخت مهارتی با سه زیر مجموعه دارد؛ Bulwark (همانند قلعه ای شناور! غیر قابل رسوخ)، Wrangler (استحکام کمتر نسبت به Bulwark ولی قابلیت مانور بیشتر و توانایی رساندن ضربه های مهلک!) و Suppressor ( همانند برادر بزرگ تیم که با مهارت حمله از فاصله ی نزدیک از بقیه ی هم تیمی هایش دفاع میکند).

نکته ی قابل ذکر این است که علاوه بر کلاس های معرفی شده، بازی دارای انواع کشتی نیز هست، در بازی بالغ بر 40 نوع کشتی در اندازه ی مختلف از کوچک، متوسط و بزرگ در نظر گرفته شده است، شاید شما بخواهید کشتی بسیار بزرگ داشته باشید ولی این را در نظر بگیرید که شاید در کنار داشتن استحکام زیاد، نیاز به مکان زیادی برای چرخیدن داشته باشد همچنین این کشتی ها سرعت کمی خواهند داشت، در بازی کشتی های بسیار کوچکی نیز هستند که می توانند در باریک ترین کانال های آبی نیز حرکت کنند. بنابراین در انتخاب کشتی خیلی مراقب باشید.

این هم تریلر رسمی بازی، که رحمتش رو کشیدم انداختمش تو ردفایل تا دوستان راحت بتونن دانلود کنن. :n12:
Kartuga-Official-Gameplay-Trailer.mp4 - 44.3 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مرحله ی Closed Beta بازی از تاریخ 27 یا 28 فوریه شروع می شود و در آن بصورت تصادفی به افرادی که در مرحله ی پیش ثبت نام شرکت کرده اند، اجازه ی بازی داده خواهد شد، اولویت با افرادی است که زودتر ثبت نام کرده اند. گفته شده شروع Open Beta زیاد به طول نمی انجامد.

برای پیش ثبت نام اینجا کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من خودم حدود یه ماه پیش ثبت نام کردم و نام کاربریم هم Darius III هست :n05: اگر کسی مشتاقه، ثبت نام کنه ببینیم چجور میشه :n02: :n12:

Arrowtic
22-02-2013, 19:44
مرسی بابت تاپیک.
امسال سال خیلی خوبی هستش برای بازی های آنلاین و بازی های خوبی دارن میان.Elder Scrolls عشق من بگیر تا بازی های تحت مرورگر مثل این بازی.
تنها چیزی که منو نگران میکنه همین تحت مرورگر بودن بازیه و امیدوارم حداقل بعد از مدتی مثل Runescape یک Client هم برای دانلود بذاره چون تحت مرورگر بودن عملا پلیر رو محدود میکنه.
ولی این بازی بهش امید زیادی هست با توجه به وجود اسم InnoGames.

soroosh_cz
22-02-2013, 21:43
من خودم کمی حساسم به بازی های تحت مرورگر سنگین، خیلی حافظه میخوان، یادمه C&C:Tiberium Alliance بازی میکردم، تو کروم حدود 1.2 گیگ و تو فایرفاکس 1.8 گیگ رم میخواست، حالا این بازی هم مشکوکه به چنین رفتاری، برای من مشکل از مقدار حافظه نیست بلکه مشکل میشه کند شدن سرعت مرورگر و گاها هنگ کردنش.
ولی خوب خیلی از سبکش خوشم میاد، امیدوارم واقعا همینی باشه که معرفی شده، ثبت نام کردم ببینم چی میشه.

soroosh_cz
06-03-2013, 17:30
بالاخره از تو فیسبوق تونستم Closed Beta Key گیر بیارم، اولین امتحانمه ببینم چی میشه :n10: