PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا استفاده از coolpad منطقیه؟

biodream
21-02-2013, 15:12
سلام
من ASUS N53SM دارم. 15"
ایا استفاده از coolpad واقعا اثری روی کاهش دمای لپ تاپ داره. مگه سازنده ها تو ساخت لپ تاپ پایین بودن دما رو در نظرنمیگیرین.:n13:
من موندم حالا coolpad بخرم یا نه؟

d.b23
21-02-2013, 16:31
به نظر من تاثیری آنچنانی نداره حتی گاهی اوقات تفاوت حس نمیض.... که بخوای بیشتر هزینه کنی......این تجربه شخصی خودمه...
مدل ارزون بگیری که اصلا تاثیری نداره..مدل های گرون و حرفه ای هم تاثیرشون به اندازه قیمتشون نیست

mmf66
21-02-2013, 17:25
به نظر من بگیری بهتره من اگه خودم لپ تاپ داشتم حتما میگرفتم هم کلاس داره هم مگه قیمتش چقدره
قیمت هم مدل های معمولی 20 تومان و مدلهای خوب و کار امد تر حدود 40 تا 60 تومان

biostar
21-02-2013, 23:34
برای بازی ها خیلی میتونه کمک کنه
البته کول پد خوب

برای استفاده های عادی کار خاصی نمیکنه

خرس کثیف
25-04-2013, 11:41
عذر میخوام این کولپد اصلا چیه و چه اندازه ایه؟:n15:

Thor God
25-04-2013, 12:23
همون جور که دوستان توضیح دادن کولپد های بازار از کیفیت خوب و مطلوبی برخوردار نیستن و اونهایی هم که کارایی دارن گرون هستن ! اگه واسه کلاس میخواید که تو بازار کولپد موجوده ۷ هزار تومن ۳ تا هم led خوشگل داره رنگ های صورتی و قرمز و آبی :n02:

اگه واقعا گیمر هستین و میخواید یه کولپد خوب داشته باشین باید خودتون دستی یه کولپد بسازید که ۴۰ تومن فقط قیمت فنش پاتون در میاد یا شایدم بیشتر

خرس کثیف جان شما اول خودتو یه آب بزن ( مزاح بود) دوم اینکه کولپد دستگاهیه مسطیلی شکل که یه تو رفتگی در وسط یا پایینش داره و چند تا سواخ هم روی اون تو رفتگی هست و این وسیله رو میزارن زیر لپتاپ تا دمای پردازشگر لپتاپ رو به وسیله فنی که توی دستگاه موجوده بیارن پایین که بعضی ها از این کار نتیجه می گیرن بعضی ها هم نمی گیرن یه سرچ میکردی توضیحات کامل تری هم موجود بود

hithd
29-04-2013, 10:10
سلام
بنظر من اگه جنس ومدل خوبی انتخاب کنی میتونه نتیجه داشته باشه///اما نباید انتظار معجزه ازش داشته باشی!! اما در مدلهای که در ایران هست من دیپ کول رو بهت پیشنهاد میکنم/دنبال مدل کلاس دار وجنگولک بازیو اینها نباش چون کارایی ندارن وواقعاً دکور هستن دومدل زیر بهترین های این مارک هستند

Notebook Coolpad Deepcool N8 Black
Notebook Coolpad Deepcool N8 Ultra
اگه خواستی ببینیشون یه سر به سایت لیون کامپیوتر بزن