PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فرستنده fm باطری خور

lordsaber
21-02-2013, 10:25
سلام
دوستان من دنبال یه فرستنده fm میگردم برای آهنگ گوش دادن تو ماشین که باطری خور باشه یا شارژی. ضبط ماشین فقط audio می خونه و نمی تونم هم عوضش کنم ضبط رو.
فرستنده fm که با فندک کار می کنه هم روی مدار الکترونیک ماشین اثر بدی می زاره واسه همین می خوام باطری خور باشه و بشه فلش یا گوشی رو بهش وصل کرد.
هر چی گشتم تو نت چیزی پیدا نکردم
اگه کسی اطلاع داره ممنون می شم بگه
یا حق

majid_sd2009
21-02-2013, 12:12
میشه دقیق تر توضیح بدید چه تاثیرات منفی داره؟ چون من خودم خیلی از فندکی ماشین استفاده میکنم و خیلی ها رو هم دیدم استفاده میکنن! اگه مضره استفاده نکنیم.:n03:

ولی فک نکنم وجود داشته باشه! مگه اینکه خودتون بهش باطری وصل کنید!:n02:
چون این فرستده های اف ام انتن داخلی ندارن ، با اتصال به فندکی ازش به عنوان انتن استفاده میشه.
من تست کردم بدون اینکه به فندکی وصل باشه به هیچ عنوان انتن دهی نداره.پس به جز باطری باید بهش یه انتن هم وصل کنید.

lordsaber
23-02-2013, 10:10
میشه دقیق تر توضیح بدید چه تاثیرات منفی داره؟ چون من خودم خیلی از فندکی ماشین استفاده میکنم و خیلی ها رو هم دیدم استفاده میکنن! اگه مضره استفاده نکنیم.:n03:

ولی فک نکنم وجود داشته باشه! مگه اینکه خودتون بهش باطری وصل کنید!:n02:
چون این فرستده های اف ام انتن داخلی ندارن ، با اتصال به فندکی ازش به عنوان انتن استفاده میشه.
من تست کردم بدون اینکه به فندکی وصل باشه به هیچ عنوان انتن دهی نداره.پس به جز باطری باید بهش یه انتن هم وصل کنید.

خواهش می کنم
این دستگاهها از فندکی ماشین فقط برق می گیرند و ربطی به آنتن دهی نداره! اصلا فندک ماشین فقط برق می ده به آنتن کاری نداره و دوما توی این دستگاها از آنتن خبری نیست فقط یه چیپست فرستنده داره. شما اگر بتونید برق مورد نیاز این دستگاها رو حالا از هر طریقی تامین کنید دستگاه کار می کنه. ( من خودم یکی ازینا رو باز کردم ولی آداپتورشو نداشتم ببینم قطعات توش چجوری کار می کنند)
من خودم این دستگاهو به 405 وصل می کردم برف پاک کن قاطی می کرد و شروع می کرد به زدن! بردم الکتریکی ماشینو ، گفت به مدار برق ماشین فشار میاره چون قندکی برای برق دادن مداوم طراحی نشده، فقط یه مدت کوتاه! یکی دیگه از دوستان هم می گفت به 206 می زنه چراغ ماشین روشن می شه!
الان هم می خوام رو مگان بزارم ولی خوب چون همه چیزش الکترونیکیه اصلا نمی شه ریسک کرد. واسه همین دنبال مدل باطری خورم.
حالا این مدلهایی که خودشون باطری دارند (یا شارژی یا قابل تعویض) دیگه به فندکی کار ندارند، از طرفی راحت به گوشی وصل می شند ولی خوب کنترل ندارند! و خوبیشون اینه که همه جا می شه استفاده کرد، مثلا وقت سفر یا کوهنوردی یا ...
خلاصه من دنبال اینها هستم ولی هنوز پیدا نکردم، اگر کسی پیدا کرد لطف کنه بگه ممنون می شم.