PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند راهنمايي براي خريد يه گوشي K750 می خوام

karim
02-08-2006, 12:39
سلام
من می خوام یه گوشی بگیرم و K750 رو هم انتخاب کردم ولی چند مورد رو درباره این گوشی نمیدونم . ممنون میشم اگه کسی میدونه راهنماییم کنه.
1. K750 با K750i چه فرقی میکنه و چقدر تفاوت قیمت دارند؟
2. کارت حافظه خارجی که K750 داره حجمش چقدره؟
3. آیا باید موقع خرید به فروشنده بگیم که گوشی هدست بلوتوث داشته باشه؟ اصلا این نوع هدست کیفیت خوبی داره یا نه؟
4. موقع خرید چه لوازم جانبی دیگه ای باید در بسته این گوشی وجود داشته باشه ؟ ( اینو به این خاطر میگم که ممکنه یه موقع چیزی از اونا رو برداشته باشند. )
5. چه لوازم جانبی به درد بخوری هست که در بسته گوشی نیست و میشه اونارو جداگانه خرید؟
6. برای خرید این گوشی کدوم گارانتی معتبر تر و بهتره و گوشیهای اون ساخت کدوم کشوره؟

اووووه خسته شدم . معذرت میخوام از اینکه وقت با ارزشتون رو گذاشتین واین همه مطلب رو خوندین.

sise
02-08-2006, 13:19
1- نميدونم!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
2- 64مگا بايت
3- اگه بدردت ميخوره و زياد استفاده ميكني آره
4- بند گوشي، هدفون، كابل USB، سي دي نصب (مال من هدست هم روش بود)
5- اينفررد و فلاش براي عكس در شب(البته امتحان نكردم)
6- به گزينه يك مراجعه كنيد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

metal_militia
02-08-2006, 14:04
خوب بقیمت 235 تومن همه مواردی که سیسه جان گفت+یک رم 1 گیگ بنداز روش 32 تومن

metal_militia
02-08-2006, 14:04
خوب بقیمت 235 تومن همه مواردی که سیسه جان گفت+یک رم 1 گیگ بنداز روش 32 تومن

هم دوربین خوبی داره هم واقعا پخش موزیکش عالیه

( چجوری اون پست قبلیمو پاک کنم)

Siavash Y
02-08-2006, 15:47
K750 خالی نداریم
این علامت های i و c و a مشخص کننده محدوده جغرافیایی و تغییرات gsm مرتبط با اونه!
i=international
c=chaina mailnland
a=north america

R@R#M@N
02-08-2006, 21:58
بله بالا درست گفت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
همه ي اونايي كه سيسه گفت درسته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
درمورد 1. يگم هيچ فرقي نه فكوله [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
درمورد 6. سياتل كه ساخت مالزي هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در جواب به متال : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نميشه پاك كرد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بايد ويرايش ميكردي [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

pooyan.saj
10-08-2006, 13:53
سلام كريم جان موارد مهمي رو پرسيدي ما هم استفاده كرديم .