PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل عجیب نمیشه چیزی اپلود کرد(لطفا راهنمایی کنید)

FX
19-02-2013, 16:15
سلام
یه مشکلی دارم اینکه یه خط اینترنت پرسرعت 2 میگ هست که به غیر از سیستم خودش که بوسیله کابل اینترنت میده داره به سه سیستم دیگه با وایرلس اینترنت میده

حالا مشکلی که هست اینکه یکی از این سیستم ها میتونه وبگردی و ... داشته باشه و سرعتش خیلی هم خوب و مناسبه اما نمیتونه چیزی رو آپلود کنه! یا مثلا تو بلاگفا وقتی مطلب میذاره انجام نمیشه همینجوری داره لود میشه یا ایمیل باز میکنه هم همینطور.

نمیدونم مشکل از چی میتونه باشه.

نکته :

1- 2 سیستم دیگه که وایرلس دریافت میکنن مشکلی ندارن

2-دستگاه دریافت وایرلس رو با یه دستگاه دیگه عوض کردم و امتحان کردم اما نشد حتی بعد از کلی ور رفتن رفتم ویندوز رو هم عوض کردم اما بازم نشد

3-این مشکل چند روزه که به وجود اومده یعنی قبل اون مشکل نبود

4-از شرکتی که اینترنت رو میده اومدن اما نتونستن کاری کنن

5-این مشکل زمانی بوجود اومد که اینترنت اونجا قطع شده بود بعد از شرکت خدمات اینترنت اومدن و بعد از چند دقیقه حل شد قطعی اینترنت و این مشکل که بالا گفتم هم دقیقا از همون زمان شروع شد

من چیزی به ذهنم نمیرسه لطفا کمک کنید

FX
21-02-2013, 11:22
یعنی هیچکس چیزی یا نظری نمیتونه بده

MaMaD LooTi
21-02-2013, 20:37
با سلام

دوست عزیز اول اینکه از چه شرکتی سرویس میگیرید. دوم اینکه مدل مودم چی هست.

ببینید در برخی از مودم ها تنظیمات کانفیگ مودم در اتصال وایرلس و اتصال کابل لن جدا هست. شما مودم رو ایا ریست کردید و مجدد کانفیگ کنید؟
اگز این کار رو نکردید با راهنمایی شرکت سرویس دهنده یه بار دیگه مودم رو ریست و مجدد کانفیگ کنید. اگر این راه هم جواب نداد ازشون بخواید که DNS های شرکت رو بهتون بدن و اونها رو در قسمت کانکشن ست کنید و از اونها استفاده کنید.