PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نظر شما در مورد پلاسمای سری 8 سامسونگ چیست؟

Injaneb2
19-02-2013, 10:07
سلام
در فکر خرید یک پلاسمای 51 اینچ سامسونگ (E8880) هستم.

لطفا دوستان عزیز هر نظر یا اطلاع مثبت و منفی در مورد این انتخاب دارند بدهند، خیلی ممنون میشوم.

در ضمن آیا این تلویزیون دقیقا معادل E8000 در خارج است؟

kambiz11000
19-02-2013, 14:06
سلام تو سایتای خارجی پلاسما های 2012 پاناسونیک امتیازات بالاتری گرفتند حتی مدل E6500 هم بهتر از مدل E8000 ذکر شده .
اگر قصد خرید برند سامسونگ دارید باید منتظر پلاسمایF8500 بمونید که کیفیتی نزدیک به OLED دارد.

parham511
19-02-2013, 19:49
اگه F8500 تا خرداد یا تیر وارد شه عالیه.

MJ-RAIDEN
20-02-2013, 17:59
من خودم یکسری می خواستم این تلویزیونو بگیرم ولی به خاطر بودجه نتونستم . اتفاقا خیلی نقد های خوبی هم گرفته بود از سایت های تخصصی . شاید در حد پلاسما های پاناسونیک نقد خوب گرفته بود .
ولی در کل به نظر من هم شما تا اومدن سری 2013 صبر کنید . چون سامسونگ بدجوری ادعا کرده واسه پلاسما های جدیدش . البته اگر خواستید led بخرید به نظرم خریدتونو انجام بدید چون به هر حال الان led های سامسونگ تو جشنواره ان و کمی خریدشون ارزش دارن .
------------
چند روز پیش ما این عکسو تو نت دیدیم . نوشته بود پلاسمای 2013 سامسونگ :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ما هم خیلی خوشحال شدیم که بالاخره یکی پلاسمای با قاب باریک تولید کرده . :n01: بعد یکم سرچ کردیم دیدیم نه بابا این led یه ! :n29:اینم تصویر پلاسما سری 8 سامسونگ : ( این کجا و آن کجا ! )

Injaneb2
20-02-2013, 20:08
با تشکر

متاسفانه امکان صبر کردن نیست. همین هم داره نایاب می شه. با این وضع ارز و ... زیاد نمیشه اینده رو پیشبینی کرد.

E8880 از ES8880 که ال ای دی هست بهتره دیگه، نه؟

parham511
20-02-2013, 20:42
ما هم خیلی خوشحال شدیم که بالاخره یکی پلاسمای با قاب باریک تولید کرده . :n01: بعد یکم سرچ کردیم دیدیم نه بابا این led یه ! :n29:اینم تصویر پلاسما سری 8 سامسونگ : ( این کجا و آن کجا ! )

سامسونگ قاب باریکشم تولید میکنه، پلاسمای 32 اینچی که زده، خیلی برام جالب بود....

یه شایعاتی شنیدم سونی میخواد 35% تخفیف بزاره واسه جشنواره بهاره، کسی اطلاعی نداره؟:n04:

parham511
20-02-2013, 20:44
با تشکر

متاسفانه امکان صبر کردن نیست. همین هم داره نایاب می شه. با این وضع ارز و ... زیاد نمیشه اینده رو پیشبینی کرد.

E8880 از ES8880 که ال ای دی هست بهتره دیگه، نه؟

تو سایتای خارجی که پلاسمای E8880 از LED ES8880 بهتر شناخته شده بود، اما اینجا ایرانه، زیاد نمیشه اطمینان کرد که آیا پنلی که توش میزارن مال همون قابیه که دور تلویزیونه یا نه:n26:
خودتون تصویرو مقایسه چشمی کنید مطمئن تر از سایتای خارجیه به نظرم.

Injaneb2
21-02-2013, 23:46
تلویزیون رو گرفتیم

یک پیکسلش فقط روی رنگ آبی سوخته. بنظرتون به سامسونگ بگیم؟ عوضش می کنند؟

parham511
22-02-2013, 14:07
تلویزیون رو گرفتیم

یک پیکسلش فقط روی رنگ آبی سوخته. بنظرتون به سامسونگ بگیم؟ عوضش می کنند؟

جتما اطلاع بدید و پیگیری کنید و بهشون بگید از اول اینطوری بوده و پنل معیوبه چون وقتی یک پیکسل بسوزه به مرور زمان مشکل به پیکسلهای اطرافشم معمولا سرایت میکنه.

2hamidpeyk
06-04-2013, 00:17
تی وی سایز ۵۰ به بالا با بودجه حدود ۵ م . شما چه پیشنهاد میدید؟ پلاسمای پاناسونیک تو خارج قیمتش خیلی تفاوت با سامی نداره ولی اینجا قیمتاش فضایه.
پلاسما سری ۶ با ۸ سامی در سایز ۵۰ اینچ در حد دویستومن تفاوت داره. چی بگیرم؟
یا صبر کنم سری F سامی بیاد؟

2hamidpeyk
11-04-2013, 11:13
[QUOTE=Injaneb2;7498192]تلویزیون رو گرفتیم

یک پیکسلش فقط روی رنگ آبی سوخته. بنظرتون به سامسونگ بگیم؟ عوضش می کنند
شما از کیفیتش راضی هستی؟؟
لطفا تجربه خودت از پلاسمای سامی بزار من می خوام بگیرم ولی دریغ از یه جایی تو ایران که راجع به تجربه یا مقایسه اش مطلبی نوشته باشه.

2hamidpeyk
12-04-2013, 02:52
هیچکی که به ما هیچ کمی نکردبرای خرید پلاسما سامی.
جالبه حتی یه نفر تجربه اش از کار با سامی پلاسما51E8880نذاشته وهمه می گن پاناسونیک. کلا اکثرا روی یرند تعصب دارند درحالی که یه برند مدلهای متفاوت داره و مسلما نمیشه یه برند تو همه مدلها سرتر باشه ودوما قیمت.
اگر یه سایت مشاوره حرفه ای بود که پول نی گرفت ویا ماهانه کمی شارژ می کرد ولی موظف به پاسخگویی بود خوب بود. کلا یه بی حوصلگی در پاسخویی اخیرا موج می زنه و البته شامل خودم هم میشه ولی حداقل جالبه یکی تلویزیون فوق رو تو ایران مقایسه نکرده ازنزدیک.
دوبی به دوستم گفتن سری پلاسما F رو ده روز دیگه میارن و اگربیاد ارزش صبر کردن داره بشرطی خیلی قیمتش فضایی نباشه.
مطمئنا اگربگیرم رویو وتجربه ام رو به اشتراک خواهم گذاشت شاید من آماتور بتونم کمک کوچکی بکنم.
دوستان اگرنظری دارن خوشحال می شم راهنمایی کنند.
انتقاد کردن چیز جالبی نیست ولی واقعا برخی اوقات خیلی آدم دلخورمیشه.
اساتید کیی مقایسه 51E8880 یاE8000 با 51F8500ً پلاسما سامی رو دارن لینکش رو بذارن.:n14:

davood-d
16-04-2013, 04:50
هیچکی که به ما هیچ کمی نکردبرای خرید پلاسما سامی.
جالبه حتی یه نفر تجربه اش از کار با سامی پلاسما51E8880نذاشته وهمه می گن پاناسونیک. کلا اکثرا روی یرند تعصب دارند درحالی که یه برند مدلهای متفاوت داره و مسلما نمیشه یه برند تو همه مدلها سرتر باشه ودوما قیمت.
اگر یه سایت مشاوره حرفه ای بود که پول نی گرفت ویا ماهانه کمی شارژ می کرد ولی موظف به پاسخگویی بود خوب بود. کلا یه بی حوصلگی در پاسخویی اخیرا موج می زنه و البته شامل خودم هم میشه ولی حداقل جالبه یکی تلویزیون فوق رو تو ایران مقایسه نکرده ازنزدیک.
دوبی به دوستم گفتن سری پلاسما F رو ده روز دیگه میارن و اگربیاد ارزش صبر کردن داره بشرطی خیلی قیمتش فضایی نباشه.
مطمئنا اگربگیرم رویو وتجربه ام رو به اشتراک خواهم گذاشت شاید من آماتور بتونم کمک کوچکی بکنم.
دوستان اگرنظری دارن خوشحال می شم راهنمایی کنند.
انتقاد کردن چیز جالبی نیست ولی واقعا برخی اوقات خیلی آدم دلخورمیشه.
اساتید کیی مقایسه 51E8880 یاE8000 با 51F8500ً پلاسما سامی رو دارن لینکش رو بذارن.:n14:

با مدير اين سايت مشورت كن
در مورد تي وي نمينويسه اما واقعا كارش در صدا و تصوير درسته.

fitness2008
16-04-2013, 14:07
تو بازار تهران پلاسما سری 8 اصلآ نیست دیگه. هر جا میرم میگن دیگه نمیادش. داستان چیه؟

fitness2008
17-04-2013, 23:04
دوستان اگر اطلاعاتی درباره پلاسما سری 8 ارائه کنند بسیار ممنون میشیم
اگر کسی این تلویزیون رو داره یه اطلاعاتی راجع بهش بده
با تشکر

hapalii
19-04-2013, 00:45
تو بازار تهران پلاسما سری 8 اصلآ نیست دیگه. هر جا میرم میگن دیگه نمیادش. داستان چیه؟

فعلا خیلی کم شده اما اگر تهران هستید با قیمت 4.600 می تونم بگم از کجا تهیه کنید قیمت لیست 4.650 اما چون خیلی کم شده تو بازار برای این مدل زیر فروشی زیاد نیست .

hapalii
19-04-2013, 00:48
دوستان اگر اطلاعاتی درباره پلاسما سری 8 ارائه کنند بسیار ممنون میشیم
اگر کسی این تلویزیون رو داره یه اطلاعاتی راجع بهش بده
با تشکر

چطور اطلاعاتی ا ؟ گر منظور از پلاسما سری 8 همین مدل E8880 که خوب 51 اینچ سه بعدی قابلیت تعامل هوشمند داره تمام امکانات جانبی سری 8 ال ای دی رو داره تقریبا 3 بعدی فول اچ دی این اطلاعت کلی نمی دونم منظور چی اگر دقیق تر بگید بهتر میشه راهنمایی کرد در کل تی وی بدی نیست نسبت به قیمتش از نظر من .

fitness2008
19-04-2013, 01:07
اطلاعات درباره اینکه آیا این مدل پلاسما کیفیتش چطور است و در مقایسه با ال ای دی چه قدر ضعف یا قدرت داره و آیا برای کسی که میخواد تلویزیون بخره اصلآ پلاسما پیشنهاد میکنید یا خیر
اگر بگید ممنون میشم

hapalii
19-04-2013, 12:03
من خودم طرفدار پلاسما هستم بطور کلی نمیشه گفت کدام بهتره هر کدام معایب و خوبی های خودش رو داره اما در کل معایب ال ای دی منو بیشتر اذیت می کنه تا معایب پلاسما چیزی که تو بینندگان معمولی دقیقا بر عکس وقتی این دو تا رو کنار هم نی بینند جذب ال ای دی می شوند مثلا شاید رنگ آبی اسمان تو ال ای دی خیلی جذاب تر باشه تا توی پلاسما که این مورد برای یکی مثل من خیلی مهم نیست چون قرار نیست تو خونه هم مثل فروشگاه ها 2 تا تی وی رو کنار هم ببینم تا مثلا متوجه تمایز رنگ ها بشم این هم بگم که اتفاقا رنگ های پلاسما واقعی تر هستند بیشتر دارم از نگاه خریدار های معمولی که تو فروشگاه میاند به موضوع نگاه می کنم اما مثلا تو همین بحث رنگ رنگ پوست صورت تو پلاسما دقیق تر بهتره و تداخل رنگ ها مخصوصا تو فیلم با کیفیت پایین تر خیلی بهتره تو همچین مواردی خوب حتی تو خونه هم این تداخل رنگ ها رنگ های غیر طبیعی تو ذوق می زنه باز هم می گم شعار من اینه یک پلاسمای خوب از یک ال ای دی خوب بهتر و ارزان تره .

2hamidpeyk
19-04-2013, 12:53
با مدير اين سايت مشورت كن
در مورد تي وي نمينويسه اما واقعا كارش در صدا و تصوير درسته.
به سایتش سر زدم ولی کلا مشکل اساسی اینه که افراد حرفه ای اینقدرگرفتارن که رو مشکل افراد وقت نمی زارن و دوم اینکه نمیان تو برندهای موجود بیان اون چندتایی که حداقل قابل قبول ترند رو معرفی ومقایسه کنند.
درمورد تلویزیون E8880 سامی دریغ از یه نفر که تجربه استفاده خودشو از این تی وی تو ایران گذاشته باشه!!!
وگرنه کلی مطلب راجب به پلاسمای سری E8000 سامی تو وب هست.
در رابطه با تست تی وی و وسایل صوتی وتصویری تو ایران هیچ سایتی نداریم که برندهای موجود بازار رو تست کنند از طرفی حتی تو حرفهای ها همیشه یه ذهنیتی نسبت به یه برند شکل گرفته که تو اظهارنظرشون تاثیر گذاره ومثل اینکه یکی بره بنزو تست کنه ویا بره هایوندایی آزرو رو تست کنه ! تو اولی دنبال تعریف کردنه و دومی تو ایراد گرفتن!

fitness2008
19-04-2013, 20:09
ریویو این محصول که بحثش به کنار. مسئله مهم این هستش که این محصول اصلآ پیدا نمیشه و نیستش که آدم بره از نزدیک ببینتش و مقایسه کنه با پلاسماهای سری 6 سامی.
من بین ال ای دی 46 اینچ سری 8 و پلاسما 51 سری 8 موندم و چون پلاسما سری 8 پشت ویترین و تو مغازه ها نیستش نمیتونم تصمیم بگیرم.
به قول دوستمون هم کسی یه ریویو نمیزاره که ببینیم توی ایران این پنل چجوریه و آیا با همون پنل اصلی e8000 تفاوت داره یا نداره
یکی از فروشندگان سامسونگ به من گفت پلاسما سری 8 دقیقآ مثل پلاسما سری 6 سامسونگ هستش با این تفاوت که فقط دوربین داره و حرکات رو کنترل میکنه. من که مسلمآ این حرف رو قبول ندارم چون یه برند نمیاد یه سری جدید بده بیرون و فقط یه دوربین اضافه کنه به پنل
باز هم از دوستان عزیز خواهش میکنم اگر کسی این تلویزیون رو داره یه ریویو بزاره تا کمکی باشه برای دوستانی که میخوان خرید کنن
کسی خبر داره پلاسما f8500 کی وارد بازار ایران میشه و با چه قیمتی میاد ؟

raminhojabri
13-07-2013, 10:14
سلام ميشه به من بگيد از كجا بخرم؟ ممنون ميشم

raminhojabri
13-07-2013, 10:16
فعلا خیلی کم شده اما اگر تهران هستید با قیمت 4.600 می تونم بگم از کجا تهیه کنید قیمت لیست 4.650 اما چون خیلی کم شده تو بازار برای این مدل زیر فروشی زیاد نیست .

ميشه به من بگيد از كجا بخرم ؟ ممنون ميشم

Bug_NEO
22-08-2014, 22:13
آقا یه لطفی کن آدرس رو برای منم پ. خ. کن:n01: