PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Dark Souls 2

halflife g
19-02-2013, 01:21
Dark souls 2

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سازنده: From software
ناشر: Namco bandai
سبک: action role playing
مد: single player -online multiplayer
پلتفرم: pc-xbox 360-ps3 (احتمالا کنسولهای نسل بعد)
تاریخ انتشار: TBA 2013(احتمالا 2014)

وب سایت رسمی: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ما موجوداتي كنجكاویم و دايما در حال توضيح مجهولات و افزایش آگاهيمان از راههاي مختلف و رمزگشايي و حل رازهاي سياره خودمان و محيط پيرامونمان هستيم.ما زندگي مي كنيم تا ياد بگيريم و همين يادگيري عامل اميد و نشاط زندگي ماست
همين ابهامات كنجكاو برانگيز و تشنگي براي دانستن نكته ايست كه موفقيت نگاه استوديوي from software در بازيهايي همچون demon souls و dark souls را نمایان مي کند.هر دو اين بازيها تكيه كمي به بخش آموزشي دارند و در عوض دايما به دلايل و تاثيرات برگرفته از جريانات بازي مي پردازند.در اين بازيها نيازي به حرف و چانه زني نيست هر چه هست تنها ماجراجويي سخت و نفس گير به عهده بازيباز است.
اگر شما چيزي را در بازي امتحان كنيد و در آن موفق نشويد بار بعد آن اشتباه را تكرار نخواهيد كرد و اگر كاري را انجام دهيد و از آن نتيجه بگيريد دفعات بعد به كرات آن كار را انجام خواهيد داد و اين همان روندي است كه از طريق آن بازي شما را غرق در ماجراجويي و آزمون و خطاي بسيار مي كند.....و اين همان پايه ترين فرم این بازیها است و همين دليل شاخص بودن و به قولي masterclassبودن عناوين from softwareاست.....
حال بعد از عرضه دو بازي از سخت ترين بازيهاي تاريخ چه ميتوان گفت ؟ نامكو جوابي براي شما دارد : منتظر يك شماره ديگر باشيد. Dark souls 2 در حال توسعه از طرف سازنده اصلي خودش يعني from software هست كه توسط جسيكا آلبا بازيگر مشهور هاليوودي در مراسم VGA awards امسال طي تريلري تاريك و شوم معرفي شد.

به گفته مجله EDGE گرافیک بازی از لحاظ بصری بسیار به تریلر معرفی بازی نزدیک بوده است

اين شماره با داستاني جديد و دنيايي جديد به كارگرداني Tomohiro Shibuya و Yui Tanimura در حال توسعه است و قرار است به بازيبازها تجربه كاملتر و جامعتري نسبت به شماره قبل بدهد.كارگردان شماره ١ يعني Miyazaki در اين شماره تنها به عنوان ناظر بر روي پروژه كار خواهد كرد و به خاطر تجربه بدي كه تيم سازنده در عرضه پچ ها براي دارك سولز داشتند براي سر وقت آماده شدن بازي به تيم سازنده كمك خواهد كرد.
كارگردانان جديد shibuya و tanimura از اعضاي from software هستند كه قبلا another century episodes را كارگرداني كرده اند.تصميم تغيير كارگردان بازي يك تصميم از طرف كمپاني بوده كه هم توسط from software و هم bandai براي تازه نگهداشتن روند بازي گرفته شده است

البته همين فقدان حضور مستقيم Miyazaki بسياري از بازيباها را نسبت به آينده بازي و تغييرات ساختاري آن نگران كرده است . ولي خود Miyazaki اعلام كرده كه جاي نگراني نيست:"من نمي خوام پتانسيل دنياي dark souls را به خاطر حضور و كارگرداني دايمي خودم محدود كنم من به تجارب جديدي نياز دارم .من به خاطر حضور نداشتن در پروسه ساخت dark souls 2 ناراحت هستم چون پنج سال از عمرم را صرف ساخت و توسعه demon soluls و dark souls كرده ام و عاشق اين دو عنوان هستم اما شايد حالا زمان مناسبي براي ايده ها و الهامات جديد است و من با آن كنار آمده ام“
او در ادامه می گوید:"هم تيم سازنده و هم طرفداران و هم رسانه ها و منتقدان مي دانند كه هسته اصلي بازي dark souls چيست و مطمينا اين هسته اصلي هرگز تغيير نخواهد كرد من به عرضه شماره هاي بعدي اين بازي فكر نمي كنم چون اين هدف ما نيست هدف اصلي ما اين است که طرفداران چه مي خواهند و مطمينا بازي هم در قالب همين هدف به پيش خواهد رفت.”

بازی به مانند شماره قبل سخت و طاقت فرسا خواهد بود

ناشر بازي يعني namco bandai مي خواهد با اعمال تغييراتي شماره جديد بازي موفقیت تجاری بیشتری نسبت به نسخه اول داشته باشد ولي اين كار بدون استقبال شماره جديد توسط طرفداران قديمي حاصل نخواهد شد و در نتيجه تغييرات صورت گرفته در بازي براي طرفداران سينه چاك بازي نگران كننده نخواهد بود
shibuya توضيح مي دهد كه چه تغييراتي را مي تواند در بازي اعمال كند تا بازي براي مخاطبان جديد نيز خوش آيند باشد بدون آنكه مخاطبان اصلي خود را از بازی براند : "موضوع اصلي دست يافتني تر كردن و قابل هضم تر كردن بازي براي كساني كه بازي را شروع مي كنند.بر خلاف نسخه قبل كه در ابتداي بازي بازيباز بازي را شروع مي كرد و فورا به داخل دنياي بازي پرت مي شد در اين نسخه سعي بر آن است يك معرفي خوب درباره اينكه بازي در چه موردي است و چگونه بايد بازي شده و ادامه يابد اضافه خواهد شد."
"دست يافتني تر ساختن و روايتي معلوم و مستقيم تر ساختن از بازي چيزي است كه من به دنبال انجام آن هستم ....من همان مفهوم و هسته بازي dark souls را ادامه خواهم داد اما عناصر داستاني بسياري بود كه در شماره قبل برخي از بازيبازها شايد نتوانستند آن را كشف كنند و من اميدوارم اين گونه عناصر داستاني را واضح تر و مستقيم تر بيان كنم .هم چنين قسمتهايي مثل سيستم Covenant را واضح تر و قابل دسترس تر نسبت به قبل ارايه خواهد شد و محيطهاي طراحی شده برای بازی نسبت به بازیهای قبلی جدید خواهند بود"
يكي از موارد ديگري نيز كه shibuya ميخواهد در اين شماره ارتقا بدهد مبارزات بازي است و این به علت تجربه اي است كه او در گذشته در ساخت بازيهاي اكشن داشته

Dark souls 2 ادامه اي مستقيم بر شماره قبلي خواهد بود و دنيايي open world در حد شماره اول خواهد داشت ولي از لحاظ محتوا غني تر از شماره قبل خواهد بود نکات و راههای مخفی که در شماره های قبل نیز وجود داشته در این شماره هم به قوت خود حضور خواهند داشت .اين شماره در lordran اتفاق نخواهد افتاد و نام منطقه و جهان بازي نكته اي كليدي در مورد داستان بازي است كه بعدا توسط تيم سازنده آشكار خواهد شد.سرورهاي آنلاين و pvp بازي هم به روال demon souls و بصورت اختصاصي به بازي اضافه خواهند شد و از رويه مشكل ساز dark souls1 پرهيز خواهد شد .
به گفته كساني كه از طرف مجله edge حدود 10 دقيقه از گيم پلي بازي را تجربه كرده اند بازي يك پيشرفت عظيم رو به جلو از لحاظ گرافيكي بوده.به طوري كه گرافيك بازي به مانند watch dogs و starwars 1313 در حد نسل بعد کار شده.براي مثال نورپردازي ديناميك و انيميشن هاي روان و زرهي كه تحت تاثير حركت كاراكتر خم شده و چپ و راست مي شود بیش از پيش به زيبايي كرافيك بازي مي افزايد.
توسعه بازي از سپتامبر سال گذشته به موازات كار بر روي patch ها و DLC هاي بازي dark souls 1 شروع شده و تيم سازنده بازي به طور قابل توجهي بزرگتر از شماره اول است.حدود 25 درصد بازي ساخته شده و احتمال دارد كه بازي در سال 2013 عرضه نشود.

ویدیوی معرفی بازی: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

concept art های بازی: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

.

Alireza.M67
19-02-2013, 11:44
تاپیک بازی محبوب ما رو میزنی !!!؟ ( خوب کاری می کنی دستت درد نکنه :n06:)
اگر تغییر کارگردانی کار رو خراب نکنه، یکی از بهترین بازیهای سال 2013 (شایدم بهترین بازی) رو شاهد خواهیم بود.

این عکسی هست از موجوداتی که توی بازی می بینید

1 - کاراکتر اصلی بازی .
2 - یه اسلحه که خیلی اطلاعاتی ازش نیست .
3 - یکی از مکان های نو و خلاقانه بازی.
4 - یکی از دشمنان داس به دست .
5 - گفتن یه کاراکتره که زیر زمین زندگی می کنه.
6 - یه عنکبوت که خودشو پشت آدمها می چسبونه و حرکاتشونو کنترل می کنه.
7 - فعلا گفتن محرمانه ست.
8 - این موجود یک کاراکتر کنترل کننده اخلاق توی بازیه، این بازی احتمالا سیستم جدیدی برای کنترل خوب بودن یا بد بودن کاراکتر داره .

منبع عکس و توضیحات هم که مجله Edge هست .

halflife g
20-02-2013, 00:53
شماره اول اونقدر عالي بود كه تقريبا ميشه يكي از بهترين rpg چند سال اخير دونستش:

اتمسفري فوق العاده سنگين به همراه npc هايي افسرده كه پيدا كردن يه آيتم جديد توش غنيمت
كاركتر ساكت (كه مثل هاف لايف به درستي و براي افزايش مرموزيت بازي ساكت بود و البته undead)
تكرار چند باره بازي از bonefire ها براي درك بيشتر زجر كشيدن يه كاراكتر undead
سختي كه كاملا منطقي و حساب شده بود و اتفاقا وجود سختي باعث ترسناك تر شدن بازي و افزايش غم و اندوه روي شما ميشد
و باسهايي كه كاملا معنا دار سخت بودن و لذت بخش

اميدوارم با تغيير كارگردان جديد رويه بازي و نكات بالايي ثابت بمونه تا بازم بتونيم ادامه يكي از بهترين rpg ها و البته معدود بازيهاي با اتمسفر سنگين رو تجربه كنيم

+

تنها اشكال بازي هم افت فريم و بعضي اشكالاي گرافيكي و البته بد قلقي هايي تو كمبات بود كه اميدوارم تو اين شماره رفع بشن(همونطور هم كه تو پست اول نوشتم shibuya دركشون كرده و درصدد رفعشونه)

.

halflife g
08-04-2013, 19:54
همونطور كه مي دونيد شعار شماره اول اين بازي prepare to die بود و براي اين شماره هم سازنده هاي بازي طي نظرسنجي از طرفداران شعار go beyond death رو اعلام كردن
يعني نام شماره دوم بازي خواهد بود Dark souls 2 : Go beyond death

.

City 17
09-04-2013, 00:03
به نظر نمیاد کار مراحل تولید بازی امسال به پایان برسه و اگه به این شکل باشه، حتما برای کنسول های نسل بعد عرضه میشه و از اونجا که رسما برای کنسول های این نسل تایید شده بوده
وضعیت عجیبی براش به وجود میاد (تصور کنید سال 2014 ، عنوانی با همچین پتانسیلی از نظر گرافیک برای کنسول های نسل فعلی!)

از نظر سیاست انتشار اخبار هم واقعا در راستای مشی محو و رمز آلود Dark Souls هست!

+

ابهت هیرو رو با Dovahkiin مقایسه کنید، رجوع شود به مقایسه ی LotR با tCHoN : دی

City 17
10-04-2013, 17:06
بالاخره سکوت خبری شکسته شد!

شات های جدید:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

+

مهم تر از اون: امشب یا بهتره بگیم بامداد فردا یک دمو 12 دقیقه ای شامل گیم پلی، معرفی مکانیک های جدید، لوکیشن ها، موجودات، بخش هایی از داستان و مبارزات در راهه!

Malware
11-04-2013, 01:05
یه سری تصاویر جدید از بازی Dark Souls 2 منتشر شده که در پایین میتونید مشاهده کنید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

halflife g
11-04-2013, 11:53
تريلر ١٢ دقيقه اي بازي اومد...با حضور كارگردان بازي در حال توضح بازي :

SD :

HD :

+

گرافيك بازي واقعا براي كنسولاي اين نسل عاليه مخصوصا لباس كاراكتر و اون سكانس پل و نورپردازي عالي بازي....خدا رو شكر سيستم save بازي هم همونجور مونده و اگه مردين هر بار بايد برگردين bonefire ....طراحي هنري و اتمسفر هم عالي بود
تنها نكته قابل تامل تريلر اين بود كه نميدونم بعضي مواقع دشمنا از عمد زود ميمردن(عمدا توسط سازنده براي نمايش تريلر) يا اينكه واقعا آسون شده(البته بعضي شونام با يه ضربه مي كشتن شما رو خوشبختانه:n09:)....اميدوارم كه آسونش نكنن بازي رو كه كلا فلسفه وجودي بازي رو به هم ميريزه اينكار

بهرحال تريلر عطشمون رو شديدا براي اين بازي متفاوت و عالي بالا برد:n12:

.

City 17
11-04-2013, 17:49
نمایش خیلی خوبی بود، مهم ترین فاکتوری که باعث میشه DS از بقیه جدا بشه همین غیر قابل پیش بینی بودنشه و به نظرم با وجود قسمت هایی مثل اون پلی که
به قلعه ی اژدها ها منتهی میشد، یا اون موجود غول پیکری که یک تیر باعث شد تحریک بشه و در و دیوار سلولش رو خراب کنه و حمله ور بشه یا اون "Key Mouth" که
باعث تغییرات توی محیط میشه و ... میشه گفت پر از سورپرایزهای جدید هست و به نظر میاد با این تغییر کارگردانی از مسیر اصلیش زیاد فاصله نگرفته.

azaramir
11-04-2013, 18:33
اگه مراحل مخفي بيشتر داشته باشه كه عالي ميشه (نميدونم چرا ميگن يكش سخت بود من رفتم خيلي هم اسون بود فقط نوع مبارزهش فرق ميكنه كه بايد بدوني كي ضربه بزني شبيه بازيهاي ديگه)

halflife g
11-04-2013, 22:57
كلي خبر جديد در مورد بازي كه از neogaf ميذارم براتون :

دمويي كه نشون داده شد روي يك pc با مشخصات مطلوب اجرا ميشده
نسخه نهايي بازي روي كنسولها ٣٠ فريم خواهد بود
موتور بازي براي اين شماره از نو و وجب به وجب ساخته شده
اين شماره بر خلاف نسخه اول كه از كنسولا به pc پورت شدن از pc به كنسول پورت خواهند شد
تيم سازنده هيچ تصميمي براي ارايه بازي رو سخت افزار نسل بعد ندارن
شماره اول بيش از دو ميليون و سيصد هزار نسخه فروش داشته (فروش خوب) و شماره دوم بر خلاف شماره يك در ژاپن بر روي كنسول x360 هم عرضه خواهد شد
كارگردان بازي در مصاحبه اي تاكيد كرده كه هيچ قصدي براي آسونتر ساختن بازي ندارن و بازي با همون ميزان سختي هميشگيش عرضه خواهد شد
در عوض گفتن بازي رو روونتر و گوياتر خواهند ساخت

.

Alireza.M67
12-04-2013, 11:23
عالی بود، چیز هایی که خیلی به چشم میومد :
- گرافیک بازی عالی بود، اومدم بگم این گرافیک به این نسل نمی خوره، دیدم مراد توی پست بالایی نوشته که واسه همین نسله :n02:
- بازی اون فضای شماره قبلی رو حفظ کرده از این جهت بسی جای خرسندی داره
- خط جان کاراکتر شبیه به Demon's souls شده و همچنین احساس می کنم که نحوه کم شدن جون هم مثل همون بازی شده، توی Dark Souls شما با 1 یا حداکثر 2 ضربه شهید میشدی اما توی Demon's souls شما مثل اکثر بازی های دیگه کم کم از جونتون کم میشد.
- میزان سلامت سلاح ها روی تصویر زیر عکسشون مشخصه که خب خیلی ایده ی خوبی بوده.
- صحبت های روی ویدیو خیلی از خلاقیت و نوآوری صحبت می کرد، به شخصه امیدوارم واقعا اون خلاقیت و نوآوری توی بازی باشه، چون اگه قرار باشه مثل شماره قبل باشه دیگه کم کم حوصله ی آدمو سر می بره.
- ظاهرا سیستم پر شدن جون کاراکتر هم عوض شده.

در کل ویدیوی امیدوار کننده ای بود ...

halflife g
13-04-2013, 12:33
Box art رسمي بازي هم رونمايي شد :

halflife g
17-04-2013, 13:18

به مانند شماره قبل طرفداران بازی میتونن آیتم هایی از بازی رو طراحی کنند و اگه خوش شانس باشن تو نسخه اصلی ببیننش و ازش استفاده کنند.
در مسابقه ای که تیم سازنده بازی از 15 آپریل تا 13 می در صفحه فیس بوق بازی راه انداخته طرافداران میتونن برای کاراکتر بازی سپر طراحی کنند و اگر بتونه ز جانب مردم و البته هیبت داوری رای بیاره طرح مورد نظرشون در بازی استفاده خواهد شد.
انتظار میره بازی dark souls 2 در اوایل سال 2014 میلادی برای کنسولهای نسل فعلی و همچنین pc منتشر بشه....

منبع: VG247

.

Gregar
27-04-2013, 16:50
فکر نکنم این بازی روی pc موفقیتی داشته باشه . یک بازی فقط کنسول پسند . حالا به چه دلیلی نمیدونم .
نسخه یک واسه pc که اومد گرافیک مضخرف و کنترل افتضاحی داشت . به طوری که خیلی ها نتونستن تحملش کنن .
خیلی همون اول از سبکش خوشم اومد . مخصوصا موقع ساخت کاراکتر و حتی سختی بازی منو جذب کرد . ولی یه کم که بازی کردم حالم از داستان بی محتوا و کنترل بدش بهم خورد . حتی با اینکه با دسته ایکس باکس بازی کردم . اصلا معلوم نبود داری چی بازی میکنی و هدفت چیه . تنها یک دموی بی ربط به کاراکتر صامت بازی گذاشته شده بود و یه مسیر که باید میرفتی . نه صحبت خاصی نه انتخاب خاصی نه موسیقی خوبی .

البته اینجور بازیها سلیقه این . یکی مثل من از اسکایریم و دراگون ایج خوشش میاد یکی از این بازی . مثلا من موسیقی بازی خیلی واسم مهمه یکی سختی بازی .
امیدوارم این بازی نسخه دوش که میاد این نقاط ضعف رو درست کنن و شاهکاری در بیاد که جلوی تمام RPG ها بایسته .

Arrowtic
27-04-2013, 16:57
فکر نکنم این بازی روی pc موفقیتی داشته باشه . یک بازی فقط کنسول پسند . حالا به چه دلیلی نمیدونم .
نسخه یک واسه pc که اومد گرافیک مضخرف و کنترل افتضاحی داشت . به طوری که خیلی ها نتونستن تحملش کنن .
خیلی همون اول از سبکش خوشم اومد . مخصوصا موقع ساخت کاراکتر و حتی سختی بازی منو جذب کرد . ولی یه کم که بازی کردم حالم از داستان بی محتوا و کنترل بدش بهم خورد . حتی با اینکه با دسته ایکس باکس بازی کردم . اصلا معلوم نبود داری چی بازی میکنی و هدفت چیه . تنها یک دموی بی ربط به کاراکتر صامت بازی گذاشته شده بود و یه مسیر که باید میرفتی . نه صحبت خاصی نه انتخاب خاصی نه موسیقی خوبی .

البته اینجور بازیها سلیقه این . یکی مثل من از اسکایریم و دراگون ایج خوشش میاد یکی از این بازی . مثلا من موسیقی بازی خیلی واسم مهمه یکی سختی بازی .
امیدوارم این بازی نسخه دوش که میاد این نقاط ضعف رو درست کنن و شاهکاری در بیاد که جلوی تمام RPG ها بایسته .

نسخه اول رو PC پوتش ضعیف بود به شدت که توی این نسخه دیگه چنین مشکلی نخواهد بود :n06:

City 17
27-04-2013, 17:18
خیلی همون اول از سبکش خوشم اومد . مخصوصا موقع ساخت کاراکتر و حتی سختی بازی منو جذب کرد . ولی یه کم که بازی کردم حالم از داستان بی محتوا و کنترل بدش بهم خورد . حتی با اینکه با دسته ایکس باکس بازی کردم . اصلا معلوم نبود داری چی بازی میکنی و هدفت چیه . تنها یک دموی بی ربط به کاراکتر صامت بازی گذاشته شده بود و یه مسیر که باید میرفتی . نه صحبت خاصی نه انتخاب خاصی نه موسیقی خوبی

البته همونجوری که گفتی سلیقه برای همیچین بازی حرف اولو میزنه ولی داستان بازی و به خصوص کنترل اون از نقاط قوتش به حساب میاد منتها دلیل اصلی که خیلی ها نتونستن باهاش مثلا مثل
اسکایریم یا DA:O ارتباط برقرار کنن این گنگ بودنشه، یعنی شما برای اینکه بتونی همون موارد basic رو یاد بگیری، با کلیاتش آشنا بشی و با کنترلش کنار بیای نسبت به بازی های دیگه خیلی باید
وقت بیشتر بگذاری، حالا این درجه ی سختیش هم میشه مزید بر علت که ممکنه خیلی ها رو کم انگیزه کنه و باعث بشه هنوز با بازی آشنا نشدن، دیگه ادامه ندن...
یه مورد دیگه هم پورت نه چندان خوبش برای PC و گرافیک متوسطش بود، که خوشبختانه برای این نسخه هم از نظر گرافیک و انجین پیشرفت خوبی داشته و هم اینکه دیگه پورتی در کار نیست!

Gregar
27-04-2013, 20:30
به هر حال نسخه قبلی گیم پلی خوبی داشت . فقط یه کم کنترلش اذیت میکرد که خدا کنه یه قسمت customize بزارن واسه کنترل بازی . از اون طرف دیگه مشکلات گرافیک پایین رو هم که نداره . فقط میمونه داستان بازی که گنگ نباشه . یه RPG هستش و داستانش . اسکایریم هم داستان خاصی از همون اول نداره . ولی همین که در طی داستان میفهمی چی به چیه خودش خیلی خوب بود (هر چند من با بیش از 500 ساعت بازی هیچ وقت تمومش نکردم) . داستان واقعا به نظرم مهمترین جزء یک بازی RPG یه . Dark souls هم به نظرم بازی ای نبود که هدفش داستان باشه . بیشتر روی گیم پلی کار شده بود .
خوبه که تو این نسخه یه بازی بی نقص رو ببینیم .

halflife g
27-04-2013, 22:40
فکر نکنم این بازی روی pc موفقیتی داشته باشه . یک بازی فقط کنسول پسند . حالا به چه دلیلی نمیدونم .نسخه یک واسه pc که اومد گرافیک مضخرف و کنترل افتضاحی داشت . به طوری که خیلی ها نتونستن تحملش کنن .خیلی همون اول از سبکش خوشم اومد . مخصوصا موقع ساخت کاراکتر و حتی سختی بازی منو جذب کرد . ولی یه کم که بازی کردم حالم از داستان بی محتوا و کنترل بدش بهم خورد . حتی با اینکه با دسته ایکس باکس بازی کردم . اصلا معلوم نبود داری چی بازی میکنی و هدفت چیه . تنها یک دموی بی ربط به کاراکتر صامت بازی گذاشته شده بود و یه مسیر که باید میرفتی . نه صحبت خاصی نه انتخاب خاصی نه موسیقی خوبی . البته اینجور بازیها سلیقه این . یکی مثل من از اسکایریم و دراگون ایج خوشش میاد یکی از این بازی . مثلا من موسیقی بازی خیلی واسم مهمه یکی سختی بازی . امیدوارم این بازی نسخه دوش که میاد این نقاط ضعف رو درست کنن و شاهکاری در بیاد که جلوی تمام RPG ها بایسته .شستي رفت كه بازي رو.....:n02:
بازي به جز افت فريم و البته پورت نامناسب واسه pc اشكال خاصي نداشت كلا(طرفداران و منتقدان هم نظرشون همينه)

+

قرار نيس چون بازي rpg هست حتما هزاران سطر ديالوگ باشه ....حتما دهها بار انتخاب داشته باشه(گرچه چند جا به طور حياتي وجود داشت)تو يه دنياي نفرين شده با كاراكتري undead كه عملا منتظر تا بميره و npc هايي كه يكي پس از ديگري انتظار مرگو مي كشن و كلا با يه دنياي مرموز و ساكت طرفيم نبايد هم داستان كلاني روايت بشه و يه فضاي مرموز و گنگ لذت بخشتر.....نبايد هم هر لحظه موسيقي پخش بشه(فضا فضاي بدبختي و زجر و عذاب....جايي واسه موسيقي هاي پي در پي و npc هاي خوشحال نيس)

در مورد موسيقي هم بگم كه اهنگ باس اخر بازي شديدا بي نظير هست و بهترين و بجاترين موسيقي هست كه تو عمرم شنيدم :n12:ديگر اهنگاي بازي هم عالي هست و مثه خيلي از بازيهاي با جو مرموز(من جمله اواتار خودم)فقط وقتي از موسيقي استفاده شده كه نياز بوده و بقيه اوقات سكوت خودش جو سنگينتر و مرموزتر كرده

گرافيك هم بله گرافيك تكنيكيش مشكل داشت(مخصوصا پورتش)ولي گرافيك هنري فوق العاده برجسته اي داشت

+

خلاصه خواستم بگم طرفداراي بازي يه دنياي مرموز و ساكت و نفرين شده ميخوان با گرافيكي هنري.........نه دنيايي با شونصد كاراكتر كه واسشون دهها سطر ديالوگ باشه و همه داستان بين اين ديالوگا هم گفته بشه و .....
.اميدوارم اين تفاوت سليقه رو متوجه باشين و از اون به عنوان ضعف يا قدرت بازي ياد نكنيد.

.

Gregar
28-04-2013, 20:31
شستي رفت كه بازي رو.....:n02:
بازي به جز افت فريم و البته پورت نامناسب واسه pc اشكال خاصي نداشت كلا(طرفداران و منتقدان هم نظرشون همينه)

+

قرار نيس چون بازي rpg هست حتما هزاران سطر ديالوگ باشه ....حتما دهها بار انتخاب داشته باشه(گرچه چند جا به طور حياتي وجود داشت)تو يه دنياي نفرين شده با كاراكتري undead كه عملا منتظر تا بميره و npc هايي كه يكي پس از ديگري انتظار مرگو مي كشن و كلا با يه دنياي مرموز و ساكت طرفيم نبايد هم داستان كلاني روايت بشه و يه فضاي مرموز و گنگ لذت بخشتر.....نبايد هم هر لحظه موسيقي پخش بشه(فضا فضاي بدبختي و زجر و عذاب....جايي واسه موسيقي هاي پي در پي و npc هاي خوشحال نيس)

در مورد موسيقي هم بگم كه اهنگ باس اخر بازي شديدا بي نظير هست و بهترين و بجاترين موسيقي هست كه تو عمرم شنيدم :n12:ديگر اهنگاي بازي هم عالي هست و مثه خيلي از بازيهاي با جو مرموز(من جمله اواتار خودم)فقط وقتي از موسيقي استفاده شده كه نياز بوده و بقيه اوقات سكوت خودش جو سنگينتر و مرموزتر كرده

گرافيك هم بله گرافيك تكنيكيش مشكل داشت(مخصوصا پورتش)ولي گرافيك هنري فوق العاده برجسته اي داشت

+

خلاصه خواستم بگم طرفداراي بازي يه دنياي مرموز و ساكت و نفرين شده ميخوان با گرافيكي هنري.........نه دنيايي با شونصد كاراكتر كه واسشون دهها سطر ديالوگ باشه و همه داستان بين اين ديالوگا هم گفته بشه و .....
.اميدوارم اين تفاوت سليقه رو متوجه باشين و از اون به عنوان ضعف يا قدرت بازي ياد نكنيد.

.

ممنون از توضیحاتت . اما قبول کن زیادی گنگ درست کردن بازی رو . ادم از یه بازی Online RPG انتظار داستان خاصی نداره و بیشتر به خاطر گیم پلی و انلاین بودنشه که بازی میکنن . هدف تو بازی بیشتر چلنج و مبارزه است .
اما یه بازی RPG افلاین به شدت به یک داستان عالی نیاز داره که از همون اول بازیکن رو توش قرار بده . به بازیکن هدف بازی بده که بازی رو تموم کنه . من اولش که بازی رو بازی کردم اصلا حس کردم با یه Online RPG مواجهم در حد بازی Rune Escape که یک بازی تحت مرورگره و چند سال پیش بازیش میکردم . فضا همون بود و داستانی هم وجود نداشت . فقط میچرخیدی دشمن میکشتی و لول و ... . من از Dark souls چیز بیشتری ندیدم به غیر از جزییات بیشتر توی گیم پلی . نه موسیقی . نه داستان . نه گرافیک . اگه فضای بازی میخواد فضای تاریک و خفقانی داشته باشه نباید که گند بزنن تو داستان بازی .
اول بازی که شخصیت رو میساختم همینجور داشتم از این همه جزییات توی ساخت کاراکتر و attribute های مختلف و ... تعجب میکردم . توی بازی که رفتم دیگه نتونستم ادامه بدم . چون اصلا نمیدونستم باید چه کار بکنم . کی هست اصلا این یارو . چرا قیافه اش اینطوریه . اصلا یه لحظه فکر کردم مشکل از گرافیکمه که توی تاپیک بازی فهمیدم این یارو شخصیت بازی مثل اینکه undead شده . هی گفتم بزار بازی رو برم جلو شاید چیزی بفهمم از داستانش . دیدم نخیر هیچی . فقط یه نفر رو ملاقات کرد که اونم چیز خاصی نگفت . کلی دشمن تو بازی میبینی ولی هنوز نمیدونی چی به چیه . بازی های دیگه که راجع بهشون بحث میکنن کلی راجع به داستانش دیدم صحبت میکنن . اما این بازی هر وقت رفتم تو تاپیکش دیدم فقط راجع به سختی بازی و گیم پلیشه .
البته سلیقه خودم هم هست که به داستان بازی اهمیت زیادی میدم . پس شرمنده ، اگه هر انتقادی از بازی میکنم سلیقه ایه . کسی از فن ها به خودش نگیره . البته من نسخه دوم هم که بیاد مطمئنن میگیرم و اون رو هم امتحان میکنم . ببینم چجوریه اگه باز هم خوشم نیومد دیگه معلوم میشه که با سلیقه ام جور در نمیاد .

halflife g
29-04-2013, 00:24
ممنون از توضیحاتت . اما قبول کن زیادی گنگ درست کردن بازی رو . ادم از یه بازی Online RPG انتظار داستان خاصی نداره و بیشتر به خاطر گیم پلی و انلاین بودنشه که بازی میکنن . هدف تو بازی بیشتر چلنج و مبارزه است .
اما یه بازی RPG افلاین به شدت به یک داستان عالی نیاز داره که از همون اول بازیکن رو توش قرار بده . به بازیکن هدف بازی بده که بازی رو تموم کنه . من اولش که بازی رو بازی کردم اصلا حس کردم با یه Online RPG مواجهم در حد بازی Rune Escape که یک بازی تحت مرورگره و چند سال پیش بازیش میکردم . فضا همون بود و داستانی هم وجود نداشت . فقط میچرخیدی دشمن میکشتی و لول و ... . من از Dark souls چیز بیشتری ندیدم به غیر از جزییات بیشتر توی گیم پلی . نه موسیقی . نه داستان . نه گرافیک . اگه فضای بازی میخواد فضای تاریک و خفقانی داشته باشه نباید که گند بزنن تو داستان بازی .
اول بازی که شخصیت رو میساختم همینجور داشتم از این همه جزییات توی ساخت کاراکتر و attribute های مختلف و ... تعجب میکردم . توی بازی که رفتم دیگه نتونستم ادامه بدم . چون اصلا نمیدونستم باید چه کار بکنم . کی هست اصلا این یارو . چرا قیافه اش اینطوریه . اصلا یه لحظه فکر کردم مشکل از گرافیکمه که توی تاپیک بازی فهمیدم این یارو شخصیت بازی مثل اینکه undead شده . هی گفتم بزار بازی رو برم جلو شاید چیزی بفهمم از داستانش . دیدم نخیر هیچی . فقط یه نفر رو ملاقات کرد که اونم چیز خاصی نگفت . کلی دشمن تو بازی میبینی ولی هنوز نمیدونی چی به چیه . بازی های دیگه که راجع بهشون بحث میکنن کلی راجع به داستانش دیدم صحبت میکنن . اما این بازی هر وقت رفتم تو تاپیکش دیدم فقط راجع به سختی بازی و گیم پلیشه .
.
اولا در مورد داستان بايد گفت كه انچنانم گنگ نيست....همون اول بازي با توضيحي كه در خلال فيلم ميده شما ميفهمي كي هستي و هدفت چيه.....ولي بقيه بازي رو بايد از زبون npc ها بكشي بيرون كه بدوني بايد كجا بري و چيكار كني(چون خيلي جلو نرفتي نرسيدي اونجاها)
و اينم بگم گنگ بودن بازي خيلي به مرموز بودن فضا كمك مي كنه ....اينو تو بازيهاي قديمي و بالخص ژاپني داشتيم(اوانايي كه سايلنت هيل هاي قديمي و ....رو بازي كردن ميفهمن چي ميگم)اصلا تا اخر بازي نمي فهميديم كي به كيه كه اين شديدا يه حس ترس و مرموز بودن ايجاد مي كرد

دوما در مورد موسيقي بايد گفت موسيقي فقط به هنگام boss fight ها و البته وقتي تو قسمت تلاقي نقشه بازي يعني firelink shrine هستي شنيده ميشي هستي و بقيه مواقع فقط سكوت حاكم كه اين خودش دليلش واضح و يه كار كاملا سنجيدس(مثه اينكه بگي تو portal چرا موسيقي نداشت در صورتي كه بعضي جاها جايزه بهترين موسيقي سال رو هم برد:n02:)

ميمونه گيم پلي كه اونم برپايه try and error هست و همينش اونو واسه طرفدارا جالب كرده البته در اينك گيم پلي و اموزشش گنگ بود رو قبول دارم و بايد تو شماره بعدي تصحيح بشه

گرافيكم كه همون گرافيك شماره يك رو بدون افت فريم و....تحويل بدن مطمين باش اكثريت راضي ميشن(چون گرافيك هنريش خيلي خاص و برتر از بقيه هم سبكاشه) چه برسه كه اين همه پيشرفت ما تو گرافيكش ديديم

+

خلاصه من ميفهمم شما چي ميگي....چون عادت كرديم به rpg هاي بايوور و بتسدا( داستان روايي كلفت و كلي ديالو گ و كلي انتخاب و كلي مساحت...) تو اين نسل و ديدن يه rpg ژاپني و مغاير با استانداردهايي كه شركتهايي كه گفتم تو بازار فروش واسمون ايجاد كردن باعث ميشه واسمون يه جوري به نظر بيان....ولي همين تفاوت كه طرفداراي قشرهاي متفاوتو جذب بازيهاي متفاوت مي كنه

موفق باشيم:n02:

.

Alireza.M67
29-04-2013, 22:32
به هر حال نسخه قبلی گیم پلی خوبی داشت . فقط یه کم کنترلش اذیت میکرد که خدا کنه یه قسمت customize بزارن واسه کنترل بازی . از اون طرف دیگه مشکلات گرافیک پایین رو هم که نداره . فقط میمونه داستان بازی که گنگ نباشه . یه RPG هستش و داستانش . اسکایریم هم داستان خاصی از همون اول نداره . ولی همین که در طی داستان میفهمی چی به چیه خودش خیلی خوب بود (هر چند من با بیش از 500 ساعت بازی هیچ وقت تمومش نکردم) . داستان واقعا به نظرم مهمترین جزء یک بازی RPG یه . Dark souls هم به نظرم بازی ای نبود که هدفش داستان باشه . بیشتر روی گیم پلی کار شده بود .
خوبه که تو این نسخه یه بازی بی نقص رو ببینیم .

اگه مدیر سایت بودم یه قانون میذاشتم که هر کی اسم "اسکایریم" رو توی تاپیک "دارک سولز" بیاره، در جا بن بشه :n05:

Gregar
01-05-2013, 11:46
اگه مدیر سایت بودم یه قانون میذاشتم که هر کی اسم "اسکایریم" رو توی تاپیک "دارک سولز" بیاره، در جا بن بشه :n05:

اسکایریم
اسکایریم
اسکایریم
اسکایریم
اسکایریم
اسکایریم
اسکایریم

عزیزمی تو :n11: . من که میدونم عشق دارک سولزی . یه انتقاد کوچیکی بود که تموم شد رفت . شما هم به دل نگیر دیگه عزیزم :n12:

halflife g
02-06-2013, 15:36
مثه اينكه زمان انتشار بازي مشخص شده... روي بنرهاي تبليغاتي كه براي E3 نصب شده march 2014 كه به وقت ما تقريبا ميشه اسفند ٩٢ بازي منتشر خواهد شد :

.

Layken
03-06-2013, 13:10
زمان انتشار بازی واقعا عالیه و امیدوارم که موقع E3 هم 100 درصد تایید بشه که همون موقست
از جمله بازی هایی که خیلی منتظرم تا در E3 نمایشی ازش ببینم همین بازیه.

halflife g
12-06-2013, 23:21
Edge تجربه جديدي از بازي داشته (به نظر همون قسمتي كه توي دموي e3 ديديم ) و دربارش نوشته كه من خلاصه وار ميگم :

نكات خوب:

بازي سختيش حفظ شده و هنوزم خوشبختانه فقط يه درجه سختي داره
باس دمو كه mirror knight بوده به حدي سخت بوده كه گفتن از زمان تست دمو تو نمايشگاه كسي نتونسته بكتشش:n02:
Ai دشمنا و اكشن بازي به مراتب بهتر و روونتر شده
تو اين شماره به جاي 2 سلاح 3 سلاح ميتونيد با خودتون حمل كنيد
هنوز هم بايد حركات دشمنا رو زير نظر بگيريد و نقطه ضعفاشونو ياد بگيريد تا بتونيد چيره بشين بهشون

نكات بد :

از همون ابتداي بازي wrap يا انتقال از bone fire ها به هم وجود داره و مثه شماره قبل از اواسط به بد فعال نميشه
بعضي حرفا هم در مورد health bar اينا بود كه چون دمو بوده نتونستن بگن كه بازي نهاييم اينطوري ميشن و گفتن شايد فقط مختص نسخه دمو بوده باشه

+

در كل كه راضي بودن و گفتن كه روح dark soul اي درش جاريه

.

Dark Soul
13-06-2013, 00:58
اين شماره با داستاني جديد و دنيايي جديد در حال توسعه است

Dark souls 2 ادامه اي مستقيم بر شماره قبلي خواهد بود
این دو جمله توی پست اول بودن بالاخره کدومش درسته ؟ یه جورایی متناقضن؟
+
نسخه قبلیشو نتونستم بازی کنم ، امیدوارم نسخه PCش مثل قبلی نباشه و بعد از سالها یک بازیه سخت را بتونم تجربه کنم.

™...
13-06-2013, 01:11
تصاویر جدید . :n01:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

City 17
13-06-2013, 16:52
اين شماره با داستاني جديد و دنيايي جديد در حال توسعه است

Dark souls 2 ادامه اي مستقيم بر شماره قبلي خواهد بود

این دو جمله توی پست اول بودن بالاخره کدومش درسته ؟ یه جورایی متناقضن؟

اگه اشتباه نکنم این جمله ها بیشتر بر می گردن به نحوه نکارش رونمایی Edge از بازی، اون "داستانی جدید و دنیایی جدید" صحت داره، در عین حال شباهت های زیادی با عنوان قبلی وجود داره که باعث شده نویسنده از ترکیب "ادامه مستقیم" استفاده کنه، ولی چون کارگردان بازی تغییر کرده و تبدیل به کارگردان ها شده:n02: فکر می کنم تاکید روی "داستان و دنیای جدید" بیشتر باشه.

halflife g
16-06-2013, 21:16

.

Layken
25-06-2013, 23:35
gameinformer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گفتگویی با کارگردان جدید بازی اقای Yui Tanimura انجام داده که نکات زیاد خوبی برای خوندن داره
عمده صحبت های اقای Tanimura این بود که سختی بازی حفظ شده و با اضافه کردن برخی جزییات جدید به گیم پلی سختی متفاوتی رو هم ارائه خواهد کرد

از بین صحبت هاش دو نکته جالب بود که گیم اینفور پرسیده ایا تا به حال شده که در اوج ناامیدی کنترلر رو بشکونی ؟

و Tanimura جواب داده که بله شده زیاد ناامید بشم اما واقعیت اینه که تا الان هیچ کنترلی رو نشکوندم

و سوال بعدی که نظرشون نسبت به کنسول های نسل بعدی چیه و ایا بازی برای انها هم منتشر خواهد شد یا نه ؟
که جواب دادن که در حال حاضر عمده برنامه ریزی های تیم بر روی کنسول های نسل فعلی خواهد بود و ایشون بر این عقیده هستند که
کنسول های نسل فعلی دارای پتانسیل هایی هستند که میشه ازشون بهره مند شد و البته مهم تر این که می خوان بازی در اسرع وقت به دست هوادارانش برسد

halflife g
26-06-2013, 12:03
چهار تا ويديو in game از چهار كلاس بازي پخش شده كه قشنگ هم قابليتاشون و هم بازي و گيم پليشو نشون ميده :

Warrior :

Dual swordman :

Temple knight :

Sorcerer :

+

در مورد ويديو ها:

مبارزات و چند ضربا خيلي سريعتر شدن و اين باعث ميشه فرت و فرت ادم بكشي.....ولي سختيش حفظ شده و اگه غفلت كني با يه ضربه هم ميميري
يكي هم اينه screen tearing تصوير شديد بود .... افت فريمو تونستن درست كنن ولي بريدگي تصوير خيلي اذيت كننده بود اميدوارم بتونن اينم حلش كنن

.

koroshariaee
03-07-2013, 13:25
نسخه قبلیش خوب نبود اسکایریم خیلی بهتره:n01:

Gregar
03-07-2013, 18:26
چهار تا ويديو in game از چهار كلاس بازي پخش شده كه قشنگ هم قابليتاشون و هم بازي و گيم پليشو نشون ميده :

Warrior :

Dual swordman :

Temple knight :

Sorcerer :

+

در مورد ويديو ها:

مبارزات و چند ضربا خيلي سريعتر شدن و اين باعث ميشه فرت و فرت ادم بكشي.....ولي سختيش حفظ شده و اگه غفلت كني با يه ضربه هم ميميري
يكي هم اينه screen tearing تصوير شديد بود .... افت فريمو تونستن درست كنن ولي بريدگي تصوير خيلي اذيت كننده بود اميدوارم بتونن اينم حلش كنن

.

اینا رو دیدم کمی نظرم راجع به بازی نسبت به نسخه یک عوض شد . فقط اگه کنترل بازی خوب باشه و داستان خوبی هم داشته باشه شاید برسم سمتش .

MR.CART
05-07-2013, 03:51
منظورتون ازین که بازی سخته چیه؟
سختیش با بازیای دیگه فرق داره؟

Alireza.M67
05-07-2013, 11:14
منظورتون ازین که بازی سخته چیه؟
سختیش با بازیای دیگه فرق داره؟

این بازی کلا با همه ی بازی های دیگه فرق داره...
توی این بازی درجه ی سختی وجود نداره که انتخاب کنی، دیدی مثلا توی بازی های دیگه میزنن Easy - Normal - Hard شما بسته به تواناییهات یکی رو انتخاب می کنی ؟
این بازی اینجوری نیست.
سخت بودنش بنا بر مهارت خودت تعریف میشه، توش همه جور دشمنی هست، دشمنی که با یک ضربه میمیره و دشمنی که 1 ساعت باید باهاش مبارزه کنی تا بتونی بکشیش.
شما باید یاد بگیری که با هر کدوم چطور بجنگی و اگه بلد باشی بازی واست آسون میشه.
والبته یه سری ویژگی های دیگه هم مثل نوع سیو بازی، باز بودن محیط و ... هم هست که باعث سخت تر شدن بازی میشه.

Gregar
05-07-2013, 13:24
این بازی کلا با همه ی بازی های دیگه فرق داره...
توی این بازی درجه ی سختی وجود نداره که انتخاب کنی، دیدی مثلا توی بازی های دیگه میزنن Easy - Normal - Hard شما بسته به تواناییهات یکی رو انتخاب می کنی ؟
این بازی اینجوری نیست.
سخت بودنش بنا بر مهارت خودت تعریف میشه، توش همه جور دشمنی هست، دشمنی که با یک ضربه میمیره و دشمنی که 1 ساعت باید باهاش مبارزه کنی تا بتونی بکشیش.
شما باید یاد بگیری که با هر کدوم چطور بجنگی و اگه بلد باشی بازی واست آسون میشه.
والبته یه سری ویژگی های دیگه هم مثل نوع سیو بازی، باز بودن محیط و ... هم هست که باعث سخت تر شدن بازی میشه.

خیلی دلم میخواست هوش مصنوعی دشمنا رو به جای دمیج دشمن بازی بالا ببرن . اسکایریم هم وقتی رو مستر بازی میکنی مثل دارک سولز فقط دمیج میره بالا . یه سری مود نصب میکنی روش که علاوه بر اون هوش مصنوعی رو هم میبره بالا . البته بازم از لحاظ سختی به دارک سولز نمیرسه :n02:
روی دارک سولز مود هم نصب میشه مثل اکثر بازی های ار پی جی ؟

™...
22-08-2013, 11:40
تصاویر جدید...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Gregar
22-08-2013, 13:02
اخ که چقدر از غولهای اژدها بدم میاد . بدترین غولی که منو توی نسخه یک اذیت کرد کالامیت بود با اون اتیش خاصش .

به نظر میرسه توی این نسخه روی dual wield هم کار کردن چون توی نسخه قبلی به هیچ وجه این play style قابل قبول نبود . فکر کنم حرکتی اضافه شده که همزمان با دو اسلحه چپ و راست میشه زد که یه امتیازه واسه dual .

از تریلرهای قبل هم که دیده میشد مثل اینکه کلا بازی اسونتر شده . حالا دلیلش رو نمیدونم ولی دشمنهایی که دیدم در حد و اندازه های دشمن های نظیرشون توی نسخه یک نبودن . مخصوصا hollow ها .

گرافیک هم که واقعا عالی کار شده . اگه نسخه قبل امتیاز 9 بهش بدیم . این نسخه رو بهش باید 9.5 بدیم .

Malware
27-08-2013, 10:06
GC 2013: Forging a Hero Trailer
مدت:
7:15
سایز:
181MB
لینک:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Malware
07-09-2013, 14:54
Community Event Trailer

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
پسورد: p30world

Masterpiece
07-09-2013, 20:37
ب نظرم بزرگترین مشکل بازی نبودن اینتراکشن کافی بین گیمر و npc هاست ولی چون گیم پلی فوق العاده قوی داره میشه ازین عیبش چشم پوشی کرد .اگه بتونن اینتراکشن هارو مثل بازی های way of samurai یا fist of vengeance در بیارن فوق العاده ترم میشه
یه مورد دیگه هم اینه که npc ها و دشمنا هیچ هدفی تو بازی ندارنو بیدلیل در حال پرسه زدنن ک واسم تو ذوق میزد. حالا بعضیا میگن اینا زامبینو اینا پس این kingdom of lordran چه جوزی بوجود اومده پ؟

Layken
19-09-2013, 12:22
تاریخ دقیق انتشار بازی 11 مارچ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])اعلام شده برای کنسول ها و نسخه PC با کمی تاخیر منتشر خواهد شد.

نامکو از دو نسخه جدید رونمایی کرد

Dark Souls II Collector

Dark Souls II Black Armor Editions

donkeyoxte
06-10-2013, 22:46
بازیه ردیفیه:n19:

Gregar
29-10-2013, 12:37
راستی در مورد نسخه pc این بازی انلاینش ردیفه ؟ یعنی اگه ارجینال بخریم بازی رو میشه انلاین بازی کرد یا فقط انلاینش مخصوص کنسوله ؟ نسخه اول واسه pc انلاین داشت ؟

Alireza.M67
26-11-2013, 22:22
نمیدونم اطلاع دارید یا نه ؟
ولی ظاهرا درجه سختی متفاوت برای بازی در نظر گرفته شده ...

:n03:

Mobham69
27-11-2013, 16:58

WTF:n04: آقا این چه کاریه خوب ... خیلی بد میشه که :n27:

Layken
27-11-2013, 23:05

این وضعیت بیشتر به کسانی که با نسخه های قبلی زندگی کردن اسیب میزنه.
ولی به نظرم کسانی که برای اولین بار می خوان این بازی رو در قسمت دوم شروع کنن با این نکته به راحتی کنار بیان.

من همیشه بر این عقیده هستم که کسی که یک بازی رو خلق میکنه خودش باید سکان هدایت قسمت های بعدی و بعدی اون بازی رو بر عهده داشته باشه.(مخصوصا عناوین ژاپنی)
عناوین زیادی بودن که در طی این چند سال در نسخه های جدید منتشر شدن و به دلیل این که خالق اصلیشون بالای سرشون نبود به شکست محکوم شدن.
اینجا هم میازاکی با این که بر بازی نظارت داره اما خب به نظرم فقط یک ناظر عمکلرد بودن کافی نیست و باعث میشه تا نسبت به اینده بازی نگرانی به وجود بیاد.

taghi_buffon
02-12-2013, 20:41
چه سبکیه بازی؟

Layken
23-12-2013, 01:25
تیتر مجله بریتانیایی EDGE غوغا به پا میکنه : دی

(در مقابل اخرین و بهترین ماجراجویی نسل PS3-X360 احترام بگذارید)

Layken
19-01-2014, 16:13
مثل این که ملت از بتای بازی ناراضی بودن.

دوباره سری به کارهای قبلی دو کارگردان جدید بازی زدم.

Tomohiro Shibuya فقط دو تا عنوان تو کارنامش داره Resident Evil: Outbreak1 & 2

Yui Tanimura هم که کلا کارنامه نداره :دی Armored Core 2 کار کرده که اونم قابل اتکا نیست.

اگه این دو کارگردان به فکر پول دراوردن مثل بازی اسکاریم باشن شکست میخورن، به مولا یک بازی خاص قرار نیست بالای 2 میلیون بفروشه
میازاکی کجایی که یادت بخیر

Masoud King
20-02-2014, 21:02
نقد این بازی تو آخرین شماره مجله ی آلمانی M! قراره منتشر بشه. این مجله به بازی امتیاز 90% رو داده و عنوان کرده:
"سخت ترین Action-RPG در جهان. مجلل تر، وسیع تر و راحت تر (از نظر تعامل با بازی- convenient)."

City 17
26-02-2014, 18:14
Dark Souls II Collector's Edition

halflife g
28-02-2014, 01:14
يه تريلر از بازي اومده كه كوتاه ولي زيباس شعار جديدي هم تو اين تريلر معرفي ميشه كه بخوبي معرفي كننده فلسفه اين بازي و تفاوتش با هم سبكاش هست به نظرم :
It is not about death...it's about what you learn from death:n12:

اينم لينك تريلر:

.

Layken
01-03-2014, 00:55
Dark Souls 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در ماه اوریل از طریق استیم برای PC منتشر خواهد شد. Bandai Namco اعلام کرد که بازی در 25 اوریل برای PC منتشر خواهد شد.
امازون در لیست فروشگاه خودش تاریخ انتشار بازی را May 31 قرار داده اما مثل این که باید جابه جایی صورت بدهد.
بازی روی روزولیشن 4K و 60 فریم اجرا خواهد شد.
Dark Souls 2 در تاریخ 11 و 14 مارچ به ترتیب در امریکای شمالی و اروپا بر روی کنسول های PS3 و X360 منتشر خواهد شد.

نکته: (یکی از کامنت ها در صفحه این خبر اشاره کرده که خبر درست نیست)
مثل این که باید برای تایید رسمی نامکو صبر کنیم.

halflife g
03-03-2014, 18:15
چند تا preview جديد از بازي اومده كه نشون ميده از بازي خيلي راضي بودن كسايي كه تستش كردن:

GAmesradar:

Dark Souls 2 seems to be exactly what we'd all hoped it would be. Which is to say, painfully difficult but immensely rewarding. I enjoyed what I played, though I wish I'd had more time to explore and see if its world offers various branches, or funnels you down a pathway of logical progression. Are you looking forward to dying over and over again? Have any specific questions about my time with the game? Drop a note in the comments below and I'll be sure to respond.

dTOID

Surprisingly, I felt there were many callbacks to the original Souls title, Demon's Souls. A steeper learning curve, a trial by fire scenario -- after letting my experience with the game digest, Darks Souls II seems to be a nice blend of the best qualities from both its predecessors. As there's a greater focus on putting pressure on the player, without making them feel too overwhelmed and frustrated. For the people that welcome this experience, of course.

.

Masoud King
04-03-2014, 17:39
مجله ژاپنی Famitsu به بازی نمره 37/40 رو داده. البته نسخه اول DS هم همین نمره رو از این مجله گرفته بود.

Dark Souls II (PS3) – 9/10/9/9
Dark Souls II (360) – 9/10/9/9

منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Alireza.M67
06-03-2014, 14:09
دوستان، بازی لیک شد .

vahidgame
06-03-2014, 14:30
این بازی رو هم مثل کسلوانیا شماره یکشو نرفتم
فرصت پیش بیاد جزو واجباته که حتما برم ، با توجه به اینکه داستان بازی نسبت به شماره یک جداست شاید اول این شماره رو رفتم
امیدوارم این شماره هم جزو نقش آفرینی ها تاپ باشه ولی معمولا خیلی از بازی ها توی شماره دو و سه خراب می کنن و حداقل در حد شماره های قبلی نمیشن
میشه گفت آخرین بازی بزرگ باقی مونده از نسل قبلیه که دیگه بعد از اون فکر نکنم بازی خاصیه بیاد که فقط مختص کنسول های نسل قبلی باشه
امتیازهای کامل بازی هم احتمالا سه چهار روز دیگه میان

halflife g
06-03-2014, 20:00
خب زمان انتشار نسخه pc بازي كه from software قول داده بر خلاف نسخه اول كيفيت و فريم ريت خوبي داشته باشه در 25 april منتشر خواهد شد :

فيد بك هايي كه از نسخه ليك شده كنسولي در سايتاي خارجي اومده تقريبا اكثرا خوب به جز فريم ريت كه بازم خيلي ها گله مي كنن در نتيجه اگه كسي خيلي عجله نداشته باشه نسخه pc مطمينا فريم ريت بهتري به همراه خواهد داشت

.

Masoud King
06-03-2014, 20:46
در نتيجه اگه كسي خيلي عجله نداشته باشه نسخه pc مطمينا فريم ريت بهتري به همراه خواهد داشت

آره تو صفحه ی فیس بوک بازی نوشته هم بافت ها وضوح بیشتری دارند و هم اینکه فریم ریت رو ارتقا دادن و از همه مهم تر، سازنده داره تلاش میکنه تا بازی رو برای موس و کیبورد کاملا تطبیق بده.

halflife g
07-03-2014, 19:44
سخت افزار مورد نياز minimum و recommended بازي براي pc كه 25 april منتشر خواهد شد به قرار زير :

Minimum
OS: Windows XP SP3, Windows Vista SP2, Windows 7 SP1, Windows 8
Processor: AMD Phenom II X2 555 3.2Ghz or Intel Pentium Core 2 Duo E8500 3.17Ghz
Memory: 2 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce 9600GT, ATI RadeonHD 5870
Hard Drive: 8 GB available space
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0c or higher
Network: Internet connection required for online play and product activation

Recommended
Processor: Intel CoreTM i3 2100 3.10GHz or AMD A8 3870K 3.0GHz
Memory: 4 GB RAM
Graphics: NVIDIA GeForce GTX 465 or higher, ATI Radeon HD 6870 or higher
Hard Drive: 8 GB available space
Sound Card: Compatible with DirectX 9.0c or higher
Network: Internet connection required for online play and product Activation

.

stealer
07-03-2014, 20:45
اقا نسخه قبلی واسه پسیسی افتضاح بود یعنی اصلا نمشد کنترل کرد
این نسخه بازی رو واسه پی سی جدا ساختن یا دوباره نسخه ایکس باکسو میدن واسش؟

pharm
08-03-2014, 00:33
یه سوال مهم گیم پلی رونه؟
کلی

Gregar
08-03-2014, 12:19
اقا نسخه قبلی واسه پسیسی افتضاح بود یعنی اصلا نمشد کنترل کرد
این نسخه بازی رو واسه پی سی جدا ساختن یا دوباره نسخه ایکس باکسو میدن واسش؟

نه دیگه اگه با دسته بازی میکردی که خوب بود . البته نگران نباش این نسخه هم به صورت رسمی واسه پی سی اومده .

یه سوال مهم گیم پلی رونه؟
کلی

تو ویدئوها که روون بود . البته شک دارم با این سخت افزار مورد نیازی که نوشته هم اینقدر روون باشه توی سیستمهای ما . بازی از لحاظ گرافیک پیشرفت خیلی زیادی نداشته اما این سیستم مورد نیازش عجیبه واسم . نسخه قبلی روی سیستمای قرن بوق هم اجرا میشد حالا این حتی کارت گرافیک هم حداقل واسه من بیشتر میخواد .

City 17
11-03-2014, 14:30
نقدهای بازی همون طور که انتظار می رفت عالی بوده:

USGamer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) – 5/5
GameInformer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) – 9.75
Videogamer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) – 10/10
Ausgamers ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) – 9.6/10
CVG ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) – 10
Destructoid ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) – 9
GodisaGeek ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) – 10/10
Edge ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) – 9/10
NowGamer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) – 9/10
OXM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) – 9
Gamespot ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) – 9
Eurogamer Spain ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) – 10/10
IGN ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) – 9
Polygon ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) – 9
Eurogamer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) – 9/10
GamesRadar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) – 4.5/5
The Escapist ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) – 4.5/5
EGM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) – 8.5
OXM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) – 8
Kotaku ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) – “Yes”

Alireza.M67
11-03-2014, 19:36
یک کلام...
بازی فوق العادست
امروز به دستم رسید و چند ساعتی بازی کردم .
واقعا نفس گیر و عالیه ...:n01:

Layken
11-03-2014, 19:44
دورو بر شرف ژاپنی جماعت :n02:
نقد ها بسیار عالی و پر از نقاط مثبت و همگی بر این نظر معتقد هستند که دشواری و سختی بازی بسیار عالی باقی مونده و به شکل عادلانه در بازی برقرار است.

IGN مثل همیشه به بازی 9 داده به کل قسمت های سولز 9 داده.

+Rewarding challenge
+Tough but fair combat
+Great enemy design
+Smart multiplayer

– Annoying death penalties

CVG نمره 10 :

Despite the despair there's a warm community experience
A fantastically designed, unforgettable world
Resolves design flaws of its predecessor
Combat is clear, fair and varied
Mercilessly difficult

halflife g
11-03-2014, 20:40
یک کلام...
بازی فوق العادست
امروز به دستم رسید و چند ساعتی بازی کردم .
واقعا نفس گیر و عالیه ...:n01:
استوديوي سازنده اين بازي در كنار كوجيما و نينتندو تنها سازنده هاي ژاپني هستن كه از اون دوران اوج بازيهاي ژاپني به يادگار موندن خدايي افرين بهشون:n12:

+
نافرم سخته ها علي.....:n02:اوايل بازي به نظرت راحتتر مياد ولي به خاطر اون جريمه اي كه واسه هر بار مردنت گذاشتن و رفته رفته تولبار جونت كم ميشه بعد مثلا ٥ بار مردن اگه effigy نخوري و انسان نشي hud ات ميشه اندازه بند انگشت و فرت فرت ميميري.....(خوشم مياد واسه خاطر جذب مخاطب كژوال نزدن بازي رو راحت كنن)

+

فقط تنها بدي كه بازي داره اينه كه بعد چند بار كشتن دشمنا ديگه نميان و برا هميشه جاشون خالي ميمونه و اين خيلي تو ذوق من زد

.

Alireza.M67
11-03-2014, 22:59
استوديوي سازنده اين بازي در كنار كوجيما و نينتندو تنها سازنده هاي ژاپني هستن كه از اون دوران اوج بازيهاي ژاپني به يادگار موندن خدايي افرين بهشون:n12:

+
نافرم سخته ها علي.....:n02:اوايل بازي به نظرت راحتتر مياد ولي به خاطر اون جريمه اي كه واسه هر بار مردنت گذاشتن و رفته رفته تولبار جونت كم ميشه بعد مثلا ٥ بار مردن اگه effigy نخوري و انسان نشي hud ات ميشه اندازه بند انگشت و فرت فرت ميميري.....(خوشم مياد واسه خاطر جذب مخاطب كژوال نزدن بازي رو راحت كنن)

+

فقط تنها بدي كه بازي داره اينه كه بعد چند بار كشتن دشمنا ديگه نميان و برا هميشه جاشون خالي ميمونه و اين خيلي تو ذوق من زد

.

خیــــــــــــــــــلی سخت شده ! من نمیفهمم این ملت چی میگن که آسون تر شده ؟
خیلی راحت میمیری، وقتیم بمیری باید قید یه سری چیزا رو کلهم اجمعین بزنی !
راه هم که خیلی پیچیده تر و گنگ تر شده.
مثل آب خوردن هم می میری ... مثل شماره قبلی هم مبارزات تن به تن نیست، یک تن به صد تن شده !!!
حالا یکم برم جلوتر میام چند خط در موردش می نوسیم .

Gregar
11-03-2014, 23:52
یه کم سطح دیپلم حرف بزنین ببینیم چیه منظورتون :n02:

یعنی چی ؟ مگه سیستم مردن چه تغییری کرده ؟ این effigy چیه که میگی ؟ همون humanity هستش ؟

چون تنها چیزی که من خونده بودم در مورد خون و مردن این بود که در حالت hollow همینطور کم کم خون ازت کم میشه . مثل poison . حالا یه کم سیستم بازی رو میشه بگید چه فرقی کرده ؟

pc کی میاد پس ؟ :n14: مردیم به خدا . البته فعلا AC 4 و Batman و NFS و Thief تو لیست عقب مونده ها هستن و تا اونا تموم نشن نمیتونم DS بازی کنم . DS رو باید قشنگ موقعی بازی کنی که وقت خالی داری و بتونی full بازی کنی .

halflife g
12-03-2014, 01:29
یه کم سطح دیپلم حرف بزنین ببینیم چیه منظورتون :n02:

یعنی چی ؟ مگه سیستم مردن چه تغییری کرده ؟ این effigy چیه که میگی ؟ همون humanity هستش ؟

چون تنها چیزی که من خونده بودم در مورد خون و مردن این بود که در حالت hollow همینطور کم کم خون ازت کم میشه . مثل poison . حالا یه کم سیستم بازی رو میشه بگید چه فرقی کرده ؟

pc کی میاد پس ؟ :n14: مردیم به خدا . البته فعلا AC 4 و Batman و NFS و Thief تو لیست عقب مونده ها هستن و تا اونا تموم نشن نمیتونم DS بازی کنم . DS رو باید قشنگ موقعی بازی کنی که وقت خالی داری و بتونی full بازی کنی .

نه مثل poison نيس.....اينطوريه كه وقتي شما يه بار ميميري و undead ميشي يه قفلي رو health bar ات اضافه ميشه(مثلا ٩٠ درصد مقدار اوليه) كه ديگه بيش از اون نميتوني health داشته باشي اگه باز هم بميري ميشه 85 درصد و كم كم كمتر ميشه و اين خيلي سخت مي كنه كارو تنها راهي هم كه ميتوني از اين حالت دربياي اينه كه انسان بشي و اين شماره بايد human effigy مصرف كني كه اونم برخلاف شماره قبل كه humanity رو زياد ميداد تو چند ساعت اول من بيشتر از ٣ ..٤ تا پيدا نكردم:n02:
يه مورد سختتر كننده ديگه اي كه اضافه شده اينه بر خلاف نسخه قبل ديگه دشمنا تو يه مسير بي نهايت بار respawn نميشن و مثلا بعد 7..8بار نميان ديگه و اين يعني اينكه خيلي خيلي بايد تو حفظ soulهات دقت كني(البته با شايان كه صحبت مي كردم گفت يه آيتم خيلي نادر وجود داره كه اگه اونو بپوشي دفعات ظاهر شدن دشمنا مثه شماره اول بي نهايت ميشه و من دربه در دنبال اون ايتمم:n02:)
واسه pc هم خودم صفحه قبل تاريخ انتشارشو گذاشتم نگاهي بندازين

Gregar
12-03-2014, 10:38
نه مثل poison نيس.....اينطوريه كه وقتي شما يه بار ميميري و undead ميشي يه قفلي رو health bar ات اضافه ميشه(مثلا ٩٠ درصد مقدار اوليه) كه ديگه بيش از اون نميتوني health داشته باشي اگه باز هم بميري ميشه 85 درصد و كم كم كمتر ميشه و اين خيلي سخت مي كنه كارو تنها راهي هم كه ميتوني از اين حالت دربياي اينه كه انسان بشي و اين شماره بايد human effigy مصرف كني كه اونم برخلاف شماره قبل كه humanity رو زياد ميداد تو چند ساعت اول من بيشتر از ٣ ..٤ تا پيدا نكردم:n02:
يه مورد سختتر كننده ديگه اي كه اضافه شده اينه بر خلاف نسخه قبل ديگه دشمنا تو يه مسير بي نهايت بار respawn نميشن و مثلا بعد 7..8بار نميان ديگه و اين يعني اينكه خيلي خيلي بايد تو حفظ soulهات دقت كني(البته با شايان كه صحبت مي كردم گفت يه آيتم خيلي نادر وجود داره كه اگه اونو بپوشي دفعات ظاهر شدن دشمنا مثه شماره اول بي نهايت ميشه و من دربه در دنبال اون ايتمم:n02:)
واسه pc هم خودم صفحه قبل تاريخ انتشارشو گذاشتم نگاهي بندازين

اوه اوه مثل curse . فکر کن curse هم تو این نسخه باشه . خونت کم باشه و curse هم بشی کلا به فنا میری :n02:

با این حساب که میگی human effigy کمه تو بازی پس احتمالا اون قانون humanity meter دیگه وجود نداره . چون اولا دشمنا respawn شون محدوده و دوما تو این سری به نظر هدف همون سخت تر کردن humanity هستش .
البته این خون کم شدن ها بهتره به نظرم . چون تو نسخه قبلی واقعا بین حالت hollow و human فرقی نداشت فقط اینکه موقع human میتونستی یارات رو احضار کنی یا invade بشی . الان پلیر به شدت میره به دنبال human شدن و مثل بعضی ها تا اخر نمیتونه با فرم hollow بره جلو .

mjorh
12-03-2014, 15:25
حیف شد برا PC تاخیر خورد ....یه جورایی بهترین بازی 2014 تا به اینجا

Zhao yun
12-03-2014, 20:00
به نظر من قشنگه:n16:

halflife g
12-03-2014, 22:02
خيلي خيلي سختتر شده بازي مخصوصا باسهاش.....من شماره يك رو دو سه بار تموم كردم ولي اصلا اندازه چند مرحله اول اين بازي به سختي نيفتادم....يعني تو باسهاي بازي(به غير چند تاي اول بازي) حداقل 50 بار بايد بميرين و قلبتون بياد تو دهنتون و همه روحاتونم از دست بدين تا ردشون كنين

اين بازي شماره قبلش به حد كافي سخت بود نميدونم چرا اينقدر سختترش كردن(احتمال بسيار زياد خواستن بازيكنا رو به آنلاين بازي كردن بيارن و با هم باسها رو رد كنن چيزي كه تو شماره قبل مستحب بود ولي اينجا واجب:n02:)

+

ولي در كل بازي مخصوصا گيم پليش محشر هست هر كي ميخواد بهترين و بالانسترين و در عين حال چالش آورترين مكانيزم گيم پلي چند سال اخيرو ببينه و لذت ببره اين بازي رو از دست نده

.

Gregar
12-03-2014, 23:22
من نمیدونم اگه نسخه ارجینال بگیرم امکان انلاینش هست یا نه ؟ وگرنه میگرفتم . مثلا الان فیفا14 رو گرفتم منتهی انلاینش افتضاح . DS واقعا انلاینش میچسبه .

pharm
13-03-2014, 00:27
دوستان میشه یکم در باره این ایتم های بازی مثل effigy و بقیه چیزا توضیح بدید
مثلا یه ایتم گرفتم میگفت لینک بین دو دنیا رو قطع میکنه :D این چیه؟ یکی دیگه convanent اگه درست نوشته باشم چیه؟
همون مراحل اول دوتا موش دنبالم کردم با سه ضربه کشتنم کارم تو بازی شده فرار :D
خیلی سبکه rpgیش با بقیه بازیا فرق داره (وحشتناک سخت) یاد God of war میفته ادم اوفففف
(دوستان بهترین کلاس چیه؟)

darab sur
13-03-2014, 00:59
کمی از تغییرات گیم پلی و کلاس ها بگید
داستان بازی چی ؟ تا اینجا که بازی کردین ارتباطی با نسخه قبل داشته؟
فقط در همین حد، زیاد اسپویل نکنین D:

Gregar
13-03-2014, 02:35
دوستان میشه یکم در باره این ایتم های بازی مثل effigy و بقیه چیزا توضیح بدید
مثلا یه ایتم گرفتم میگفت لینک بین دو دنیا رو قطع میکنه :D این چیه؟ یکی دیگه convanent اگه درست نوشته باشم چیه؟
همون مراحل اول دوتا موش دنبالم کردم با سه ضربه کشتنم کارم تو بازی شده فرار :D
خیلی سبکه rpgیش با بقیه بازیا فرق داره (وحشتناک سخت) یاد God of war میفته ادم اوفففف
(دوستان بهترین کلاس چیه؟)

شما مثل اینکه نسخه های قبل رو بازی نکردی . این بازی دو نسخه اول داشته . demon souls و dark souls که اینی که الان اومده در واقع نسخه سوم حساب میشه .
اگه نسخه های قبل رو بازی نکرده باشین اشنایی با بازی واستون خیلی طول میکشه . مثل من که مثلا demon souls رو بازی نکرده بودم و Dark souls واسم خیلی نا اشنا بود و کلی پدرم در اومد تا با بازی اشنا بشم .
effigy که دوستمون گفت که اگه مصرف کنی انسان میشی . اگه انسان نباشی خونت هر با که بمیری یه مقداری ازش کم میشه .
covenant در واقع مثل clan هست . یعنی شما مثلا میتونی توی یک covenant عضو بشی و از مزایاش بهره ببری . اکثرا به درد انلاین میخوره و ممکنه بعضی جادوها یا ایتمها فقط توی covenant های خاصی بهت داده بشه .
بهترین کلاس هم به نظر من وجود نداره و هر کدوم مزایای خودش رو داره . اما واسه شروع warrior که شروع کنی بهتره .

Gregar
13-03-2014, 12:29
بچه هایی که دارن بازی میکنن یه سوال :

Dual Wield تو این نسخه درست شده ؟ یعنی منظورم اینکه قبلا هم بود اما حرکت ترکیبی با هر دو اسلحه همزمان نمیزد . تو دموها که نشون داد داره . اما حالا تو بازی اصلی هم میشه . چون اگه بشه چــی میــــــــــــــشه :n20:

pharm
13-03-2014, 22:54
دوستان کسی تونسته اولین باس رو شکست بده؟؟ :||||||||||وای
یه ضربه همه جونم میره راهی نیست برا کشتن؟

pharm
13-03-2014, 22:56
بچه هایی که دارن بازی میکنن یه سوال :

Dual Wield تو این نسخه درست شده ؟ یعنی منظورم اینکه قبلا هم بود اما حرکت ترکیبی با هر دو اسلحه همزمان نمیزد . تو دموها که نشون داد داره . اما حالا تو بازی اصلی هم میشه . چون اگه بشه چــی میــــــــــــــشه :n20:

من زیاد وارد نیستم ولی swordman دو شمشیر دست میگیره حرکات ترکیبی هم انجام میده تازه کانتر اتک هم میده خیلی زیبا

halflife g
13-03-2014, 23:31
دوستان کسی تونسته اولین باس رو شکست بده؟؟ :||||||||||وای
یه ضربه همه جونم میره راهی نیست برا کشتن؟

من ٤ تا باس اول بازي رو تو چند ساعت اول زدم:n02: ....البته اين چهارمي رو يه ربع پيش زدم كه سخت بود

براي كشتن باس اول وقتي با دستش ميزنه برو وايسا بين پاهاش و بزنتش و وقتي هم خواست پاشو بكوبه زمين فرار كن....خيلي راحت با اين استراتژي نفله ميشه(هر دشمن استراتژي داره اونو پيدا كنيد)

كلا براي بارها مردن(شايد وايه بعضي باسها نزديك ٥٠ بار اماده باشين واقعا سختترين بازي عمر منه اين بازي(با اين كه فعلا افتاده رو غلتك و نسبتا راحت شده)

+

سايت خود بازي گفته تو هفته اول پليرها ٤ ميليون بار مردن :n02::
Dark Souls 2 has killed players over 4 million times

+

اين هم ميانگين امتيازات بازي تابحال كه عاليه:

pharm
14-03-2014, 23:19
من ٤ تا باس اول بازي رو تو چند ساعت اول زدم:n02: ....البته اين چهارمي رو يه ربع پيش زدم كه سخت بود

براي كشتن باس اول وقتي با دستش ميزنه برو وايسا بين پاهاش و بزنتش و وقتي هم خواست پاشو بكوبه زمين فرار كن....خيلي راحت با اين استراتژي نفله ميشه(هر دشمن استراتژي داره اونو پيدا كنيد)

كلا براي بارها مردن(شايد وايه بعضي باسها نزديك ٥٠ بار اماده باشين واقعا سختترين بازي عمر منه اين بازي(با اين كه فعلا افتاده رو غلتك و نسبتا راحت شده)

+

سايت خود بازي گفته تو هفته اول پليرها ٤ ميليون بار مردن :n02::
Dark Souls 2 has killed players over 4 million times

+

اين هم ميانگين امتيازات بازي تابحال كه عاليه:

اون اولیه که صورتش تو خالیه که شکستش دادی لول چند بودی؟

halflife g
15-03-2014, 22:13
٤..٥ بار بيشتر level up نكرده بودم كلا دارك سولز يعني همين كه شما اگه لولت ١٥٠ هم باشه اگه استراتژي و نكته ضعف دشمنو پيدا نكني نميتوني بكشيش

راستي شما اگه نميتوني اونو بكشي مسيراي ديگه رو برو ...برو hidea كه اون شواليه هاي بزرگ هستن رو ادامه بده و اگه اونم سخته برو اون حلقه رو كه تاثير سقوط رو كم مي كنه از گربه بخر و برو داخل اون چاه بزرگ تو majula....
يعني شما سه تا انتخاب داري و ميتوني هر كدومو بري جلو و وقتي قوي شدي بياي سر وقت اين يكي ها

.

Alireza.M67
15-03-2014, 22:17

اون انقدر کنده که تو می تونی سپرت رو بذاری جیبت و با دو تا دست شمشیر رو بگیری. خواست ضربه بزنه یه جا خالی بده و بعد بزنش .

Gregar
15-03-2014, 22:22
اقا تو رو خدا یک تست بکنین ببینین Dual wield چطور شده ؟ هنوز مثل قبلا هستش یا درستش کردن ؟ من میمیرم واسه این کلاس .

pharm
21-03-2014, 02:09
با سلام
ضمن تبریک سال نو
یه چیزی بگم اینه که داره این بازی یکی از زیبا ترین بازی های عمرمو رقم میزنه
یه سوال کسی تونسته اون ember رو که باید به اهن گر تو the bastile بده پیدا کنه؟
الان هم لول 124 هستم :D
همه ی boss هارو هم کشتم تا به اینجا حدود 8 و 9 تا
:D

mahpesar
21-03-2014, 12:24
دوستان میشه لطفا تاریخ دقیق نسخه پی سی رو بذارید کی میاد من الان یکماه منتظرم .....

از کار و زندگی افتادیم....:17:

vahidgame
21-03-2014, 12:34
دوستان میشه لطفا تاریخ دقیق نسخه پی سی رو بذارید کی میاد من الان یکماه منتظرم .....

از کار و زندگی افتادیم....:17:
25 آپریل منتشر میشه یعنی حدود یه ماه دیگه
منم یکمی ضد حال خوردم چون شماره یک رو قبلا نرفتم و الان هم کلی بازی دستم هست و به خاطر همین کلا از برکت این بازی به دورم :دی
+
با این وضعی که امسال داریم می بینیم پیش بینی من اینه که این بازی حتی می تونه حداقل جزو نامزدهای گوتی هم بشه

pharm
30-03-2014, 00:46
یعنی این بازی هیچ کس بازی نمیکنه؟؟
کجان این rpg باز ها ؟

halflife g
30-03-2014, 22:59
یعنی این بازی هیچ کس بازی نمیکنه؟؟
کجان این rpg باز ها ؟
من 10 روزی رفته بودم مسافرت و متاسفانه کلا تکنولوژی به اسم اینترنت اونجا تعریف نشده بود در نتیجه نتونستم جواب بدم:n02:......در مورد جواب سوالت هنوز EMBER پیدا نکردم و تو باس LOST SINNER موندم از فردا ادامشو میرم
(اگه متدی برای LOST SINNER دارین بگین دوستان)

+

با این وضعی که امسال داریم می بینیم پیش بینی من اینه که این بازی حتی می تونه حداقل جزو نامزدهای گوتی هم بشه

وحید ناسلامتی مثه اینکه شماره 1 اش رو گیم اسپات گوتی کردا:n02:این شماره هم از لحاظ گیم پلی رشد خوبی داشته فقط حس DARK SOUL ایش کمتر شده که باید رفت جلوتر دید چطور میشه(برای من شماره 1 کمی بهتر بوده تا حالا)

.

aminkhoob
31-03-2014, 00:16
سلام به همگی

گفتی کجان این rpg بازها غیرتی شدم اومدم!
شاید این اولین باریه که به دارندگان کنسول حسودیم میشه ولی مهم نیست ، pc یه چیز دیگس :n09:
وای میستیم تا 5 اردیبهشت!
البته برای من که زمان بسیار بدیه و وسط ترمه !
به کسایی که dark souls 1 رو بازی نکردن شدیدا توصیه می کنم اول اونو برن برای من که بهترین بازی عمرم بود و فکر نمی کنم نسخه ی 2 جاشو بگیره
این طور که به نظر میاد بازی یکم از حالت خاص بودن در اومده و به سمت عامه پسند شدن رفته.البته پیشرفت های خوبی داشته

pharm
31-03-2014, 00:41
سلام به همگی

گفتی کجان این rpg بازها غیرتی شدم اومدم!
شاید این اولین باریه که به دارندگان کنسول حسودیم میشه ولی مهم نیست ، pc یه چیز دیگس :n09:
وای میستیم تا 5 اردیبهشت!
البته برای من که زمان بسیار بدیه و وسط ترمه !
به کسایی که dark souls 1 رو بازی نکردن شدیدا توصیه می کنم اول اونو برن برای من که بهترین بازی عمرم بود و فکر نمی کنم نسخه ی 2 جاشو بگیره
این طور که به نظر میاد بازی یکم از حالت خاص بودن در اومده و به سمت عامه پسند شدن رفته.البته پیشرفت های خوبی داشته

کیفیتش پایینه رو کنسول نمیدونم چرا ولی با این حال جالبه راستی اون ember هم پیدا کردم با لول 180 تقریبا اخرای بازی هستم lost sinner هم متدش اینه که یه بار بری میمیری بار دوم بری 100 درصد میکشیش :DD
راه کشتنش اینه که ازش دور نشی فقط هم یه ضربه بزنی بهش بعد سپر بگیری سپر هم سعی کن قوی باشه وسطای بازی فقط کشتن باس ها از هر چیزی برات لذت بخش تر میشه و فقط بدترین چیز تو بازی اینه که اگه بمیری سول هات میره و باید برگردی بگیری اگه در راه رفتن و گرفتن soul های قبلیت بمیری همه اونا به باد میره
من خودم یک بار 61000 soul هام به باد رفت سکته ناقص زدم :D

dark souls 1 خیلی وحشتناک کنترلش با pc بده نسخه کنسولیش هم نیست در حاله حاضر

aminkhoob
31-03-2014, 11:56
کیفیتش پایینه رو کنسول نمیدونم چرا ولی با این حال جالبه راستی اون ember هم پیدا کردم با لول 180 تقریبا اخرای بازی هستم lost sinner هم متدش اینه که یه بار بری میمیری بار دوم بری 100 درصد میکشیش :DD
راه کشتنش اینه که ازش دور نشی فقط هم یه ضربه بزنی بهش بعد سپر بگیری سپر هم سعی کن قوی باشه وسطای بازی فقط کشتن باس ها از هر چیزی برات لذت بخش تر میشه و فقط بدترین چیز تو بازی اینه که اگه بمیری سول هات میره و باید برگردی بگیری اگه در راه رفتن و گرفتن soul های قبلیت بمیری همه اونا به باد میره
من خودم یک بار 61000 soul هام به باد رفت سکته ناقص زدم :D

dark souls 1 خیلی وحشتناک کنترلش با pc بده نسخه کنسولیش هم نیست در حاله حاضر

واقعا عجیبه برام که این همه از کنترل نسخه ی یک بد میگن !

کنترل این بازی رو هم باید مثل چیزای دیگش یاد گرفت
اتفاقا تو pc کنترل همه ی بازی ها بهتره چون با حرکت خیلی کم موس کاراکتر به راحتی تغییر جهت میده

لذت بردن از این بازی یا تنفر از اون بستگی زیادی به شناخت و مهارت بازیکن داره
و من هنوز این بازی رو میرم و تازگی ها مهارت جنگیدنم بهتر شده

گیم پلی بازی بستر خوبی داره و تمرین زیادی میخاد تا از ظرفیتش کاملا استفاده کنی
مثلا جا خالی دادن درست در لحظه ای که ضربه داره بهت میخوره نکته ی خیلی مهمیه مخصوصا در برابر باس ها و اگه مهارتت در این زمینه زیاد بشه کشتن باس ها برات تفریح میشه!
و اینکه چه موقع از کدوم حالت ضربه زدن استفاده کنی ، کی از هدف استفاده کنی و کی نکنی

و یک مزیتی که pc داره و شاید بدونین رو میخام اینجا لو بدم! این که در مواقع حساس میتونین سیو بازی رو از داخل documents کپی کنین و در یک جای امن ذخیره کنین و بعد از از دست دادن soul هاتون دیگه سکته ناقص نزنین!

شاید بگین این تقلبه و بازی مسخره میشه اما فقط در جاهایی که واقعا عصاب خورد کنه و کلی وقت آدم هدر میره میشه استفاده کرد و من خودم خیلی کم ازش استفاده میکنم
همچنین میشه سیو قبل از باس ها رو ذخیره کرد و بعدا اگه خاستین دوباره باهاشون بجنگین!

میشه بگید هنوز یه ماه نشده چطوری لول 180 شدید؟!
نکنه لولای نسخه ی دو الکی پلکی شده و soul کم میخاد؟
من که تو یکش در دور دوم بازیم و لول 168 ام و لولام 200،000 تا soul میخاد!

اینجور که تو فیلم ها دیدم تو نسخه ی 2 ، دشمنا soul کمتری میدن، آره؟ و اگه اینطوره لول زدن باید خیلی سخت تر باشه!

Gregar
31-03-2014, 21:55
میگم ویکی بازی هم تقریبا از موقع رلیز بازی فعال شد ها . گفتم اگه که کسی تا حالا بهش سر نزده ببینه .
البته هنوز اطلاعاتش کمی ناقصه اما اطلاعات مربوط به core game رو داره اکثرا . فقط مونده کلی تست که کاملتر بشه .

اینم ادرسش :
Dark Souls II Wikidot Wiki - DarkSouls II Wikidot Wiki ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

واقعا عجیبه برام که این همه از کنترل نسخه ی یک بد میگن !

کنترل این بازی رو هم باید مثل چیزای دیگش یاد گرفت
اتفاقا تو pc کنترل همه ی بازی ها بهتره چون با حرکت خیلی کم موس کاراکتر به راحتی تغییر جهت میده

لذت بردن از این بازی یا تنفر از اون بستگی زیادی به شناخت و مهارت بازیکن داره
و من هنوز این بازی رو میرم و تازگی ها مهارت جنگیدنم بهتر شده

گیم پلی بازی بستر خوبی داره و تمرین زیادی میخاد تا از ظرفیتش کاملا استفاده کنی
مثلا جا خالی دادن درست در لحظه ای که ضربه داره بهت میخوره نکته ی خیلی مهمیه مخصوصا در برابر باس ها و اگه مهارتت در این زمینه زیاد بشه کشتن باس ها برات تفریح میشه!
و اینکه چه موقع از کدوم حالت ضربه زدن استفاده کنی ، کی از هدف استفاده کنی و کی نکنی

و یک مزیتی که pc داره و شاید بدونین رو میخام اینجا لو بدم! این که در مواقع حساس میتونین سیو بازی رو از داخل documents کپی کنین و در یک جای امن ذخیره کنین و بعد از از دست دادن soul هاتون دیگه سکته ناقص نزنین!

شاید بگین این تقلبه و بازی مسخره میشه اما فقط در جاهایی که واقعا عصاب خورد کنه و کلی وقت آدم هدر میره میشه استفاده کرد و من خودم خیلی کم ازش استفاده میکنم
همچنین میشه سیو قبل از باس ها رو ذخیره کرد و بعدا اگه خاستین دوباره باهاشون بجنگین!

میشه بگید هنوز یه ماه نشده چطوری لول 180 شدید؟!
نکنه لولای نسخه ی دو الکی پلکی شده و soul کم میخاد؟
من که تو یکش در دور دوم بازیم و لول 168 ام و لولام 200،000 تا soul میخاد!

اینجور که تو فیلم ها دیدم تو نسخه ی 2 ، دشمنا soul کمتری میدن، آره؟ و اگه اینطوره لول زدن باید خیلی سخت تر باشه!

در مورد کنترل اره اگه با دسته بازی کنی میشه سریع یاد گرفت اما با کیبرد و موس یه کم سخته . مخصوصا بازی هم که از همون اول سخت بود و فرصت برای یادگیری کمه .

اما در مورد soul level ها حدست درسته .
دلیلش هم فکر کنم اینه که مثلا تو نسخه قبلی شما فقط باید vitality و endurance و یکی از اون attribute ها اصلی رو افزایش بدی و با همین میشد تا اخر بازی رو بری .
اما حالا تعداد attribute های واجب بیشتر شده و احتیاج به لول بیشتری هست واسه بالا بردن اون attribute ها . مثلا الان دیگه یکی خونت رو بالاتر میبره یکی دیگه استمینات رو و یکی دیگه max weight رو بالا میبره در حالی که قبلا اینا رو فقط با دو تا attribute میشد بالا برد .

این یه مقایسه بین soul های مورد نیاز برای لول گرفتن در نسخه یک و نسخه دو .

نسخه 1

Level
Souls

Level
Souls

Level
Souls

1
-

81
38364

161
178890

2
673

82
39367

162
181549

3
690

83
40386

163
184234

4
707

84
41421

164
186944

5
724

85
42472

165
189680

6
741

86
43539

166
192442

7
758

87
44623

167
195230

8
775

88
45724

168
198044

9
793

89
46841

169
200884

10
811

90
47975

170
203751

11
829

91
49126

171
206644

12
847

92
50294

172
209564

13
1039

93
51479

173
212511

14
1238

94
52681

174
215484

15
1445

95
53901

175
218485

16
1660

96
55138

176
221513

17
1883

97
56393

177
224568

18
2114

98
57666

178
227650

19
2353

99
58956

179
230760

20
2601

100
60265

180
233897

21
2857

101
61592

181
237062

22
3122

102
62937

182
240255

23
3396

103
64300

183
243476

24
3678

104
65682

184
246725

25
3970

105
67082

185
250002

26
4271

106
68501

186
253307

27
4581

107
69939

187
256641

28
4900

108
71396

188
260004

29
5229

109
72872

189
263395

30
5567

110
74367

190
266815

31
5915

111
75881

191
270264

32
6273

112
77415

192
273742

33
6641

113
78869

193
277249

34
7019

114
80542

194
280785

35
7407

115
82135

195
284351

36
7805

116
83748

196
287946

37
8214

117
85381

197
291571

38
8634

118
87034

198
295226

39
9064

119
88707

199
298910

40
9505

120
90401

200
302625

41
9957

121
92115

201
306370

42
10420

122
93850

202
310145

43
10894

123
95606

203
313950

44
11379

124
97382

204
317786

45
11876

125
99180

205
321652

46
12384

126
100999

206
325549

47
12904

127
102839

207
329477

48
13436

128
104700

208
333436

49
13979

129
106583

209
337426

50
14535

130
108487

210
341447

51
15103

131
110413

211
345499

52
15683

132
112361

212
349583

53
16275

133
114331

213
353699

54
16880

134
116323

214
357846

55
17497

135
118337

215
362025

56
18127

136
120373

216
366236

57
18770

137
122432

217
370479

58
19426

138
124514

218
374754

59
20095

139
126618

219
379061

60
20777

140
128745

220
383401

61
21472

141
130895

221
387773

62
22181

142
133068

222
392178

63
22904

143
135264

223
396616

64
23640

144
137483

224
401066

65
24390

145
139726

225
405590

66
25154

146
141992

226
410127

67
25932

147
144282

227
414697

68
26724

148
146596

228
419300

69
27530

149
148933

229
423937

70
28351

150
151295

230
428607

71
29186

151
153681

231
433311

72
30036

152
156091

232
438049

73
30901

153
158525

233
442821

74
31780

154
160984

234
447627

75
32675

155
163467

235
452467

76
33585

156
165975

236
457341

77
34510

157
168508

237
462250

78
35450

158
171066

238
467194

79
36406

159
173649

239
472172

80
37377

160
176257

240
477185

نسخه 2

Level
Cost

Level
Cost

Level
Cost

Level
Cost

1
500

51
4549

101
14009

151
30317

2
528

52
4704

102
14248

152
30772

3
557

53
4864

103
14490

153
31234

4
587

54
5029

104
14736

154
31702

5
619

55
5200

105
14987

155
32178

6
653

56
5330

106
15241

156
32661

7
689

57
5463

107
15501

157
33150

8
727

58
5600

108
15764

158
33648

9
767

59
5740

109
16032

159
34152

10
810

60
5883

110
16305

160
34665

11
854

61
6031

111
16582

161
35185

12
901

62
6181

112
16864

162
35712

13
948

63
6336

113
17150

163
36248

14
997

64
6494

114
17442

164
36792

15
1049

65
6657

115
17738

165
37344

16
1104

66
6823

116
18005

166
37904

17
1159

67
6994

117
18275

167
38472

18
1217

68
7168

118
18549

168
39050

19
1278

69
7348

119
18827

169
39635

20
1341

70
7531

120
19109

170
40230

21
1408

71
7697

121
19396

171
40713

22
1479

72
7866

122
19687

172
41201

23
1553

73
8039

123
19982

173
41696

24
1631

74
8216

124
20282

174
42196

25
1699

75
8397

125
20586

175
42702

26
1770

76
8582

126
20895

176
43215

27
1845

77
8771

127
21208

177
43733

28
1922

78
8964

128
21527

178
44258

29
2003

79
9161

129
21849

179
44789

30
2087

80
9362

130
22177

180
45327

31
2175

81
9568

131
22510

181
45689

32
2266

82
9779

132
22847

182
46055

33
2361

83
9994

133
23190

183
46423

34
2460

84
10214

134
23538

184
46795

35
2564

85
10438

135
23891

185
47169

36
2671

86
10668

136
24249

186
47546

37
2784

87
10903

137
24613

187
47927

38
2900

88
11143

138
24982

188
48310

39
3022

89
11388

139
25357

189
48697

40
3149

90
11638

140
25738

190
49086

41
3256

91
11836

141
26124

191
49479

42
3367

92
12037

142
26515

192
49875

43
3482

93
12242

143
26913

193
50274

44
3600

94
12450

144
27317

194
50676

45
3722

95
12662

145
27727

195
51081

46
3849

96
12877

146
28143

196
51490

47
3980

97
13096

147
28565

197
51902

48
4115

98
13319

148
28993

198
52317

49
4255

99
13545

149
29428

199
52736

50
4400

100
13775

150
29869

200
53157

halflife g
01-04-2014, 20:47
Lost sinner رو هم كشتم راحت بود .....
+
درسته تو اين نسخه سريعتر لول آپ مي شين ولي در عوض دشمنا ديگه نامحدود نميان و بعد ١٥ بار غيب ميشن در نتيجه يكي ميشه(مگر اينكه يه ايتم خاصي رو تو bonfire بسوزونيد كه اونم فقط شامل همون منطقه ميشه)
+
المانهاي جالب و زياد خوبي به بازي اضافه كردن مثه lockstone كه بعضا شما رو يكي دو مرحله جلوترم ميندازه.....كلا اولاي بازي يكم حس دارك سولزيش كمه ولي هر چي ميري جلوتر راضي كننده تر ميشه
در كل به جز كمي اسونتر شدن بازي براي من(با اينكه فرت و فرت ميميرم:n02:)خيلي فرق خاصي نداشته...حالا نميدونم نظر علي چيه:n02:

.

aminkhoob
02-04-2014, 14:53
به نام خدا

Dual Wielding

کارکرد:

Dark Souls 2 توانایی های تهاجمی بازیکن را در مبارزه و زمانی که از دو اسلحه به طور همزمان استفاده می شود گسترش داده است. وقتی از دو اسلحه ی سازگار در هر دست استفاده کنید می توانید وارد یک power stance (موضع قدرت) بشوید، که اجازه ی انجام انیمیشن های حمله ی جدید و فرصت وارد آوردن damage بیشتری را به وجود می آورد.

در حالت power stance ، حرکت راست عادی (R1) و راست سنگین (R2) غالبا همان حمله های عادی اسلحه ی دست راست شما هستند. حرکت R2 برای Thrusting swords (شمشیرهای فرو رونده) تبدیل به parry (دفع کردن حمله حریف) می شوند.

حرکت معمولی دست چپ (L1) شما تبدیل به یک حمله ی combo با استفاده از هر دو سلاح می شود و حرکت سنگین دست چپ (L2) یک حمله ی قوی تک با استفاده از هر دو سلاح خواهد بود .

حملات power stance شما بسته به نوع سلاح هایی که در دست دارید متفاوت خواهد بود. برخی از انواع اسلحه ها دارای اولویت بر روی نوع حملات power stance هستند ( یعنی نوع حمله بر اساس سلاحی که اولویت بیشتری دارد شکل می گیرد) . به طور مثال اولویت چند اسلحه در زیر آمده است:

dagger < curved sword = straight sword < greatsword

اگر دو اسلحه اولویت یکسانی داشته باشند (مانند: curved sword و straight sword) نوع حملات power stance توسط اسلحه ی دست راست دیکته می شود.

مقررات:

به منظور این که وارد power stance بشوید به موارد زیر نیاز خواهید داشت:

1- داشتن 1.5 برابر ماکزیمم state مورد نیاز اسلحه هایی که استفاده می کنید.

2- دو اسلحه ی مورد استفاده ی شما باید سازگار باشند.( آزمون های بیشتری نیاز است تا تایید شود که چه اسلحه هایی با هم یا به طور کلی کار می کنند)

3- مثال سلاح های سازگار:
Greatsword / Curved Sword, Thrusting Sword / Straight Sword, Dagger / Katana

4- مثال سلاح های نا سازگار:
Dagger / Thrusting Sword ( ازقولwiki : این مثال ممکن است اشتباه باشد ، من یک rapier را با falchion, longsword و spear امتحان کردم و تمام آنها اجازه دادند وارد power stance بشوم و انیمیشن توام داشته باشم. در حال حاضر در حال تست هستم و اطلاعات بیشتری را اگر چیز بیشتری فهمیدم خواهم گذاشت .)

نکته ها:

1- با نگه داشتن △ در PS3 و Y در 360 وارد power stance می شوید، اگر سلاح های شما سازگار نباشند یا state مورد نیاز را نداشته باشید به جای وارد شدن به power stance سلاح دست چپ را به دو دست خواهید گرفت.

2- State مورد نیاز 1.5 برابر بالاترین state مورد نیاز از بین دو سلاحی است که قصد دارید dual wield کنید.

3- با این حال state مورد نیاز از ضرب در 1.5 و گرد کردن به پایین مشخص می شود. برای مثال شما می توانید وارد power stance بشوید با یک Bandit's Knife ( که dex مورد نیاز : 11) با state آغازین کلاس Swordsman که dex برابر 16 می باشد ، بنابر این 11x 1.5 = 16.5 و به سمت پایین گرد می شود یعنی dex 16 مورد نیاز است.

4- در power stance شما سپر خود و توانایی block کردن با (بیشتر؟) سلاح ها را از دست می دهید. بنابر این حمله و زمان بندی غلت زدن برای این که dual wield موثری داشته باشید ، بسیار حیاتی هستند.

منبع:

darksouls2.wikidot.com

Gregar
02-04-2014, 20:18
ایول اینم از Dual Wield
واقعا سیستمش خوب شده . یه offensive state به تمام معنا . یعنی همون power state .
فقط کاش یه تغییر دیگه میدادن . اون هم اینکه سلاحهای خیلی بزرگ رو نشه با یه دست گرفت . حالا strength هر چه قدر میخواد باشه . با یه دست گرفتن سلاح های بزرگ خیلی غیر طبیعی به نظر میاد .

stealer
02-04-2014, 22:10
اقا این بازی پس کی واسه پیسی منتشر میشه؟
مردیم از انتظار

Meysam Raz
02-04-2014, 22:46
اقا این بازی پس کی واسه پیسی منتشر میشه؟
مردیم از انتظار
تا جایی که یادمه 25 اپریل
سه هفته دیگه

aminkhoob
03-04-2014, 17:37
آب:

توصیف:

آّب به عنوان یک اصلاح کننده damage برای هر دو حالت حمله و دفاع در حالات خاصی از damage عمل می کند.

آب مرطوب است!

بله همین طور است! در بازی مشاهده شده است که با غلت زدن در آب کاراکتر خیس شده و رد پاهای مرطوب به جا می گذارد.
این مسئله تاثیر مهمی در بازی دارد که کاهش دادن damage آتش به اندازه ی تقریبا نصف است . این نکته ی مهمی در شکست دادن Smelter Demon ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) است.

آب رسانا است

کاراکتر شما و دشمنان اگر خیس باشند یا در یک حوضچه ی آب باشند ،دمیج برق بیشتری دریافت می کنند .

آب پاک است

اگر شما در No Man's Wharf ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تحت تاثیر روغن و یا سم باشید ، غلت زدن در آب شما را پاک خواهد کرد!

منبع:

darksouls2.wikidot.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Gregar
03-04-2014, 21:31
آب:

توصیف:

آّب به عنوان یک اصلاح کننده damage برای هر دو حالت حمله و دفاع در حالات خاصی از damage عمل می کند.

آب مرطوب است!

بله همین طور است! در بازی مشاهده شده است که با غلت زدن در آب کاراکتر خیس شده و رد پاهای مرطوب به جا می گذارد.
این مسئله تاثیر مهمی در بازی دارد که کاهش دادن damage آتش به اندازه ی تقریبا نصف است . این نکته ی مهمی در شکست دادن Smelter Demon ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) است.

آب رسانا است

کاراکتر شما و دشمنان اگر خیس باشند یا در یک حوضچه ی آب باشند ،دمیج برق بیشتری دریافت می کنند .

آب پاک است

اگر شما در No Man's Wharf ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تحت تاثیر روغن و یا سم باشید ، غلت زدن در آب شما را پاک خواهد کرد!

منبع:

darksouls2.wikidot.com ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نگو جان من :n04:
یعنی بازی در این حد پیشرفت داشته ؟ :n04:

pharm
04-04-2014, 03:13
یه جا هست shrine of amena میرید که جلو جادوگرا با ی فاصبه مشخص ایستادن بعد هر کجای اون منطقه باشید جادوشونو هم میزنن به طوری که دنبالتون میاد خیلی دقیق باید میلیمتری جاخالی بدید کافیه اونجا سول بندازید نزدیک شدن بهشون یه رویا میشه مثلا یه بار دیدی 3 تا این گلوله جادو ها میان من که لول 180 هستم تقریبا 25 درصد میبره جالبیش اینجاست عمق اب خیلی زیاده سرعت هم خیلی کم میشه که مانور دادن هم خیلی سخت میشه

Gregar
04-04-2014, 12:11
یه جا هست shrine of amena میرید که جلو جادوگرا با ی فاصبه مشخص ایستادن بعد هر کجای اون منطقه باشید جادوشونو هم میزنن به طوری که دنبالتون میاد خیلی دقیق باید میلیمتری جاخالی بدید کافیه اونجا سول بندازید نزدیک شدن بهشون یه رویا میشه مثلا یه بار دیدی 3 تا این گلوله جادو ها میان من که لول 180 هستم تقریبا 25 درصد میبره جالبیش اینجاست عمق اب خیلی زیاده سرعت هم خیلی کم میشه که مانور دادن هم خیلی سخت میشه

کارکرد حلقه ها تو این نسخه به نظر خیلی کمتر شده و مثل قبل افکتهای خیلی خفنی ندارن .
اگه مثلا اون حلقه Rusted Iron Ring تو این نسخه هم میبود واسه اینجور مواقع خوب بود . خیلی به کشتن دشمنای تو اب کمک میکرد . یادمه اون 4 تا prowling demon ته sens fortress رو خیلی سخت میشد بدون این حلقه کشت .

halflife g
04-04-2014, 19:01
کارکرد حلقه ها تو این نسخه به نظر خیلی کمتر شده و مثل قبل افکتهای خیلی خفنی ندارن .
اگه مثلا اون حلقه Rusted Iron Ring تو این نسخه هم میبود واسه اینجور مواقع خوب بود . خیلی به کشتن دشمنای تو اب کمک میکرد . یادمه اون 4 تا prowling demon ته sens fortress رو خیلی سخت میشد بدون این حلقه کشت .
نه اتفاقا به نظر من کارکردشون و تنوعشون بیشتر هم شده......محصوصا اینکه 3 درجه از شون تو بازی هست و سه بار قوی میشن و البته باید قویتر شدش رو پیدا کنی و نمیتونی اپگرید کنی

+

الان رسیدم به قلعه پادشاه واندریک و بسیار مرحله زیبایی هستش....کلا هر چی به اخر میریم بازی بهتر و در عین حال به نظرم کمی اسونتر میشه

.

Alireza.M67
04-04-2014, 21:39
نه اتفاقا به نظر من کارکردشون و تنوعشون بیشتر هم شده......محصوصا اینکه 3 درجه از شون تو بازی هست و سه بار قوی میشن و البته باید قویتر شدش رو پیدا کنی و نمیتونی اپگرید کنی

+

الان رسیدم به قلعه پادشاه واندریک و بسیار مرحله زیبایی هستش....کلا هر چی به اخر میریم بازی بهتر و در عین حال به نظرم کمی اسونتر میشه

.

بعضی از حلقه ها قوی تر شدشون رو توی NG+ یافتم .
مثلا اون که سرعت جادو کردن رو بیشتر می کنه یا اونکه تعداد جادو های قابل حمل رو بیشتر می کنه.
کلا این NG+ ارزش بازی کردن داره، تفاوتهایی توش هست مخصوصا توی غول ها و invader ها .
قلعه هم از بیرون بسیار زیباست ولی بازم به نظرم داخلش رو می تونستن بهتر کار کنن Anor londo واقعا چشم نواز تر بود.

Gregar
04-04-2014, 23:22

+

.

نه منظورم بیشتر قدرت حلقه بود . مثلا hawk ring قبلا 50% به رنج تیرکمون اضافه میکرد اما حالا 7% شده .
اما از لحاظ تنوع خیلی بهتر شده و حلقه های مفیدی هم پیدا میشه .

halflife g
09-04-2014, 20:08
بالاخره بازي رو تموم كردم...بعد 63 ساعت
بسيار زيبا بود و شايسته .....حس نقد نوشتن نيست ولي يه مقايسه كوچيكي مي كنم با شماره ١ اش كه برا كسايي كه بازي كردن شماره قبلي رو اين شماره دستشون بياد:

داستان = بسيار زيبا و عميق مثل شماره قبل
شروع و پايان = زيبا ولي نه به اندازه شماره يك شوك برانگيز
گيم پلي = مكانيزم گيم پلي بهتر از شماره قبل
اتمسفر و موزيك =يكي از مهمترين نقاط قوت سري كه عالي بود ولي شماره يك كمي غمناكتر و بهتر بود
بالانس و طراحي مراحل = مكانيزمهاي بسياري به بازي اضافه شدن و اين نقطه قوت بزرگي بوده ولي bonfire ها براي سيو و مراحل متعادل نبودن يعني بعضي وقتها خيلي نزديك هم و بعضي وقت دور...باسها هم اكثر همينطور بودن
ارتباط با شماره قبل = خيلي بيشتر از اوني كه ادعا ميشد بازي به شماره قبل ربط داره و اگه كسي قبلا شماره يك رو بازي كرده باشه از لحاظ لذت بردن از داستان بيشتر لذت مي بره
سختي بازي = كماكان سخت ترين بازي بازار مخصوصا براي كسايي كه به بازيهاي سينماتيك اين روزا عادت كردن ولي براي دارك سول بازها؟؟؟بستگي داره ...اگه زمختي دو سه تا از باسها رو فاكتور بگيريم و حساب نكنيم اسونتر(البته به كلاس و اينكه در چه لولي به كجا ميرسين بستگي بسيار داره)

در كل به شماره ١ بدم 9.5 به اين شماره ميدم 9

+

راستي بازي براي pc هم در شرف انتشار و اگر دوستان تمايل و علاقه داشته باشن يه خلاصه اي از داستان ٢ شماره رو من بنويسم اينجا...البته ميشه در حد يه تاپيك و lore نوشت چون خيلي بزرگ ولي به خاطر ذيق وقت فعلا در حد يه پست بنويسم

نظر علاقه مندان چيه؟؟؟؟؟

.

halflife g
09-04-2014, 20:24
بسيار زيبا بود و شايسته .....حس نقد نوشتن نيست ولي يه مقايسه كوچيكي مي كنم با شماره ١ اش كه برا كسايي كه بازي كردن شماره قبلي رو اين شماره دستشون بياد:

اتمسفر و موزيك =يكي از مهمترين نقاط قوت سري كه عالي بود ولي شماره يك كمي غمناكتر و بهتر بود
بالانس و طراحي مراحل = مكانيزمهاي بسياري به بازي اضافه شدن و اين نقطه قوت بزرگي بوده ولي bonfire ها براي سيو و طراحي مراحل متعادل نبودن يعني بعضي وقتها خيلي نزديك هم و بعضي وقت دور...باسها هم اكثر همينطور بودن ....لحظات به قولي wow و عميق شماره يك هم بيشتر بود
ارتباط با شماره قبل = خيلي بيشتر از اوني كه ادعا ميشد بازي به شماره قبل ربط داره و اگه كسي قبلا شماره يك رو بازي كرده باشه از لحاظ لذت بردن از داستان بيشتر لذت مي بره
سختي بازي = كماكان سخت ترين بازي بازار مخصوصا براي كسايي كه به بازيهاي سينماتيك اين روزا عادت كردن ولي براي دارك سول بازها؟؟؟بستگي داره ...اگه زمختي دو سه تا از باسها رو فاكتور بگيريم و حساب نكنيم اسونتر(البته به كلاس و اينكه در چه لولي به كجا ميرسين بستگي بسيار داره)

در كل به شماره ١ بدم 9.6 به اين شماره ميدم 9

+

راستي بازي براي pc هم در شرف انتشار و اگر دوستان تمايل و علاقه داشته باشن يه خلاصه اي از داستان ٢ شماره رو من بنويسم اينجا...البته ميشه در حد يه تاپيك و lore نوشت چون خيلي بزرگ ولي به خاطر ذيق وقت فعلا در حد يه پست بنويسم

نظر علاقه مندان چيه؟؟؟؟؟

.

City 17
09-04-2014, 20:35

نظر علاقه مندان چيه؟
مرسی از مقایسه مختصر و مفیدت.
63 ساعت؟ پس باید دنبال وقت مناسب باشم!
با خلاصه داستان موافق، فقط توی اسپویلر باشه که نگهداری بشه واسه همون وقت مناسب:n02:

Alireza.M67
09-04-2014, 21:45

بالانس و طراحي مراحل = مكانيزمهاي بسياري به بازي اضافه شدن و اين نقطه قوت بزرگي بوده ولي bonfire ها براي سيو و طراحي مراحل متعادل نبودن يعني بعضي وقتها خيلي نزديك هم و بعضي وقت دور...باسها هم اكثر همينطور بودن ....لحظات به قولي wow و عميق شماره يك هم بيشتر بود

+

نظر علاقه مندان چيه؟؟؟؟؟

.

مرسی .
موافقم با نقدر مراد جان .
خودم قدر یه کتاب حرف دارم در مورد مقایسه این دو تا که حال نوشتنشو ندارم .
یه موردی که خیلی خیلی خیلی افت کرد توی این شماره نقشه بازی بود.
نقشه شماره قبلی خیلی خلاقانه و خارق العاده بود .

Gregar
10-04-2014, 16:38

+

نظر علاقه مندان چيه؟؟؟؟؟

.

ممنون . چه بهتر اگه بنویسی . مخصوصا داستان رو اگه از نسخه اول یعنی demon souls بنویسی که چه بهتر چون داستان DS1 فکر کنم به اون هم مربوط میشد .

راستی حالا که تموم کردی ایا این نسخه هم مثل نسخه قبلی دارای چند پایان بود یا نه ؟

halflife g
10-04-2014, 18:53
مرسی از مقایسه مختصر و مفیدت.
63 ساعت؟ پس باید دنبال وقت مناسب باشم!
با خلاصه داستان موافق، فقط توی اسپویلر باشه که نگهداری بشه واسه همون وقت مناسب:n02:اره ديگه وقت ميخواد البته من يجوري بازي كردم كه جاهاي سختشو اوايل رفتم و زياد تر مردم ولي نرمال 50 ساعت ميخواد و البته ارزش ng+ بازي هم خيلي بالاس چون سرنوشت خيلي از npc ها و بعضي مكانهاي مخفي رو نميشه تو دور اول فهميد...كه براي من متاسفانه وقت براي بازي كردن ng+ اش نبود

اينم يه ترول جالب:n02: در مورد از كار و زندگي انداختن اين بازي:

مرسی .
موافقم با نقدر مراد جان .
خودم قدر یه کتاب حرف دارم در مورد مقایسه این دو تا که حال نوشتنشو ندارم .
یه موردی که خیلی خیلی خیلی افت کرد توی این شماره نقشه بازی بود.
نقشه شماره قبلی خیلی خلاقانه و خارق العاده بود .

اره موافقم ...تو شماره قبل به طور جالبي خيلي جالبي ارتلاط پيدا مي كردن مراحل به هم.....كلا طراحي مراحل يه جوري بود كه خيلي از ايتما و باسها رو من بعد تموم كردن بازي ديدم:n02:(مثه dull ember)
البته مپ هم خيلي بزرگتر بود و نميشد در حد شماره قبل ارتباط ايجاد كرد بين مپها

ممنون . چه بهتر اگه بنویسی . مخصوصا داستان رو اگه از نسخه اول یعنی demon souls بنویسی که چه بهتر چون داستان DS1 فکر کنم به اون هم مربوط میشد .
راستی حالا که تموم کردی ایا این نسخه هم مثل نسخه قبلی دارای چند پایان بود یا نه ؟

پس تا يه هفته پست مي كنم خوبه باز تاپيك اين بازي طرفدار داره
+
نه اين بازي يه پايان بيشتر نداره

.

manuelcalavera
12-04-2014, 20:15
مراد یه جوری که اسپویل هم نشه بگو چجوری بریم وقتی بازی اومد که NPCهای مهم نمیرن :دی

doit
13-04-2014, 00:34
امکان داره برای نسخه کامپیوترش dlc بیاد؟

halflife g
14-04-2014, 17:10
داستان Dark souls 1

در زمانهای بسیار کهن در سرزمینی به نام Lordran انسانها و غولها و اژدهاها در کنار یکدیگر زندگی می کردند ولي اژدهاهاي جاويدان با قدرت عظیمشان بر سرزمین ها حکمفرمانی می کردند تا زمانی که اولین شعله آتش بر افروخته شد(کسی منشا برافروخته شدن اولین اتش را نمی داند) که حاوی Lord soul یا روح عظیم و بسیار قدرتمندی بود هر تکه ای از این Lord soul برای صاحبش قدرتی عظیم را ایجاد می کرد و او را خدا گونه می کرد.

Gwyn با اگاهی از این موضوع Lord soul را بدست می اورد ولی Dark soul چطور؟

Gwyn ارباب روشنایی یا خاکستر؟

او این روح را برداشته و به همین دلیل به ارباب روشنایی یا Lord of sunlight معروف می شود و تکه ای از روح را برای Nito و تکه ای را به زن ساحره ای به نام Izallith می دهد و مابقی را در خود نگاه میدارد.
بر خلاف Lord soul روح قدرتمند مخرب دیگری به نام dark souls در اولین شعله وجود داشته که به وسیله دزدی عادی برداشته و به او می رسد و نژاد انسان از بخشی از نیروی همین Dark souls گسترش می یابد و در نتیجه هر انسانی در این خطه دارای تکه کوچکی از Dark souls در نهاد خود به نام Humanity می شود.

جنگ شروع می شود

با ظهور اولین شعله آتش 3 ارباب که حال هر کدام تکه ای از Lord souls را داشتند به همراه اژدهایی خاین با نام Seath the scaleless برای کنترل سرزمین با اژدهاها وارد مبارزه می شوند.طی مبارزه Gwyn با استفاده از تیرهای آتشین خود و با استفاده از ارتش شوالیه های نقره ای خود و Izalith ابا استفاده ز توپ های اتشین قوی که به کمک lordsoul تولید می کرده و Nito با استفاده از انتشار بخار مسموم کننده مرگ و بیماری و در نهایت با خیانت Seath به هم نوعان خود تقریبا اکثر اژدهاها نابود شده و حکومت Gwyn به عنوان قویترین Lord از بین 4 Lord بر بر حکومت سرزمین Lordran شروع شده و آغاز عصر آتش شروع می شود(بعد ازپیروزی Gwyn تکه دیگری از Lord soul را به Seath می دهد)

آتش در حال خاموش شدن است

آتش تا زمانی می تواند روشن بماند که از کل Lord soul برافروخته شود(یعنی به نوعی این روح هیزم شعله های آتش هستند)Gwyn با خارج کردن Lord soul نااگاهانه اسباب خاموشی شعله و در نتیجه اتمام عصر آتش و از بین رفتن حکومت فعلی خود و همچنین برگشت به عصر اژدها را فراهم می کنند.
بعد از مدتی طولانی از حکومت Gwyn بالاخره شعله شروع به از بین رفتن و خاموش شدن می کند.در نتیجه با شروع عصر تاریکی Dark soul ای که بین انسانها پخش شده بود شروع به قدرت گرفتن می کند و Lord soul که با روشن بودن آتش قوی بود و بین lord های خدای گونه بخش شده بود شروع به تضعیف می کند(پایان Age of fire و شروع Age of dark) ولی در همین حین نفرینی از همینDark souls بین انسانها شیوع می کند که علامت ان یک Dark sign است که بر فرد نفرین شده ظاهر می شود

Izalith به عنوان خالق pyromancy به همراه 7 فرزندش

Gwyn با اگاهی از این مطلب برای حفظ اتش و ادامه حمکرانی خود و جلوگیری از نفرین دست به کار می شود و از ساحره Izalith برای برافروختن دوباره سعله کمک می خواهد ولی او به جای ساختن شعله موجودی کریه به نام Bed of choas را می سازد و خود چندین فرزندش را به کشتن داده یا به موجوداتی زشت و نفرین شده تبدیل می کند.

آخرین راه حل Gwyn

خاستگاه اولین شعله بعد از خودسوزی Gwyn به ویرانه ای تبدلی می شود

Gwyn که اوضاع را چنین می بیند و راه دیگری نیز به نظرش نمی رسد برای حفظ شعله اتش و Age of fire در اقدامی فداکارانه محل حکومت خود یعنی Anor londo را ترک کرده و به همراه نفرات زیادی از ارتشش به نام شوالیه نقره ای به کوره و محل نگهداری اولین شعله رفته و خود را در ان می اندازند تا شاید شعله جان بگیرد ولی به خاطر نبود تکه های دیگر lord souls دیگر تنها کوهی از خاکستر و جنازه های شوالیه ها باقی می ماند و gwyn بدون چاره و سردرگم برای حفظ پادشاهی خود در کنار اولین شعله می ماند.

Anor londo پایتخت حکومت Gwyn

(بعد از سکونت Gwyn کنار اولین شعله یکی از دو پسری که برای او باقی مانده بود و Dark sun gwyndolin نام داشت و جزو باسهای اختیاری بازی بوده به همراه شوالیه های نقره ای که با او همراه نشده بودند کنترل سرزمین را در دست می گیرند.....گفتنی است که او در قالب دختری بزرگ و زیبا کنترل سرزمین را در اختیار دارد و فکر می شده که او دختر است...زنده بودن او همیشه Anor londo رو در هنگام طلوع خورشید نگه می داشته ولی کشتن او در بازی برای همیشه Anor londo را تاریک می کند)
بعد از ین اتفاق Gwyn که به ارباب روشنایی معروف بوده به ارباب خاکستر یا Lord of Cinder معروف می شود.

سرزمینی پر از نفرین و عذاب

حال بسیاری از انسانها از نفرینی کهDarksign نام دارد و روز به روز بر شمارشان اضافه می شوند رنج می برند این نفرین این گونه عمل می کند که هر انسان بعد از مرگش دوباره به آخرین Bonfire یا آتشی که در کنارش ایستاده یا استفاده کرده یا اتراق کرده ظاهر می شود و نمی میرد. در نتیجه انسان سالم به یک انسان نامیرا یا undead تبدیل می شود و اگر بارها این اتفاق برایش بیفتد رفته رفته خوی انسانی خود را از دست داده و به یک Hollow تبدیل شده و فرد دیوانه ای خواهد شد که اختیاری از خود ندارد و کارهایی را که زمانی انسان بوده را مکررا انجام داده و به پوست و گوشتی دیوانه تبدیل می شود(برای همین در بازی خیلی از اوقات NPC ها یا دشمنان Undead علت کاری که انجام می دهند را نمی دانند)
کاراکتر بازی هم همینطور بوده و بعد از هر بار مرگ به اخرین Bonfire بر میگردد و اگر Humanity مصرف نکند و به فرم انسانی برنگردد رفته رفته Undead بودنش شدت یافته و بهHollow تدبیل می شود.

ما کنترل کسی را به دست می گیریم کهUndead ای در شرف تبدیل شدن بهHollow بوده و به همین خاطر به دیوانه خانه ای در شمال سرزمین که برای همین گونه افراد در شرف تبدیل شدن ساخته شده در سلولی انتظار پایان عمر خود را می کشد ولی توسط شوالیه ای به نام Oscar of astora از سلول خود فراری داده شده و با خوراندن Humanity به او که اکنون جزو مواد کم یاب بین انسان ها تبدیل شده او را به زندگی بر می گرداند ولی شانس با Oscar of astora یار نبوده و او میمیرد ولی قبل از مرگ کلید خروج از دیوانه خانه را به او داده و از او می شنود که Undead ای باید زنگ را به صدا در بیاورد تا بتواند نفرین darksign را از بین ببرد و از او میخواد که اینکار را انجام دهد.(در ادامه بازی او را خواهیم دید که به Hollow تدیل می شود)

Solaire of Astora یکی از NPC های بازی که گفته می شود از جنگجوهای Gwyn بوده و سپس از درگاهش اخراج شده

بعد از اینکه کاراکتر دشمنان بسیاری را نابود می کند و با NPC ها و انسانهای دیگری ملاقات می کند بالاخره زنگ ها را به صدا در می آورد و بعد از به صدا در اوردن زنگ ها با primordial serpent ملاقات می کند که موجودی از زمانهای قدیم و در انتظار کسی است که بتواند Lord Gwyn را کشته وBonfire ها را به هم وصل و lord souls ها را سوزانده و به عصر تاریکی خاتمه دهد
در نتیجه کاراکتر داستان بعد از شنیدن این روایتها به دنبال lord souls ها به دیدار هر کدام از صاحبان فعلی اشان بعد از کشتن آنها و گرفتن روح هایشان می رود :

Seath :

Seath

اژدهایی بدون پوستی ضخیم به مانند هم نوعانش که از ترس نابود شدن به هنگام حمله Gwyn به اژدهاها به هم نوعان خود خیانت کرده و در عوض پاداشهای بسیار ارزنده ای از Gwyn دریافت می کند:
اجازه حکومت بر قسمتی از سرزمین خود و استفاده از primordial crystal ای که از کشتن اژدهاها به غنیمت برده که باعث می شود این کریستال برای همیشه او را نامیرا کند(و میبینیم که در بازی همیشه مشغول نگهداری از ا و البته تکه ای از Lord soul که Gwyn به او در ازای خدماتش داد)

Four kings:

یکی از 4 پادشاه

چهار رهبر مقتدر منطقه New londo که Gwyn قبل از رفتن برای خودسوزی خود تکه ای از Lord soul را به آنها داد تا بیش از پیش قویتر و نیرومندتر حکومت کنند ولی بعد از خاموش شدن شدن آتش و شروع عصر تاریکی قلمروی کوچک آنها به تاریکی و نفرین عظیمی فرو رفت و سربازان و شوالیه های نیرومندشان به موجوداتی ترسناکی تبدیل شدند که با خوردن Humanity و انسانیت مردم منطقه قلمرو را به تاریکی عظیم پیش بردند و فقط خرابه ای از آن سرزمین و 4 پادشاه گرفتار در اعماق تاریکی به یادگار گذاشتند.

The bed of chaos:

Izalith

محصول جاه طلبی ساحره Izallith برای روشن کردن دوباره اولین شعله که نتیجه ای جز ساخت هیولایی خطرناک و کشته شدن خود او و اکثر یارانش نداشت.از 7 فرزند Izalith پسرش تبدیل به غولی چندش آور(که در بازی جزو باس ها بود) و دو دخترش به موجودی با نیم تنه بالا انسان و نیم تنه پایین عنکبوت(که هر دو در بازی بودند و یکی از آنها جزو باسهای بازی بود)ما بقی نیز یا مردند و یا گریختند( دو یا سه فرزند زنده می گریزند که در بازی به عنوان NPC دوست یا دشمن با شما قابل مشاهده هستند.)

Grave lord nito:

Nito

یکی از همکاران Gwyn در نابودی اژدهاها و حمکرانی او ...او بعد از نابودی اژدهاها به Tomb of the giants بر می گردد و به عنوان کسی که مرگ و میر افراد سرزمین Lordran در دست اوست از Lord soul ای که بدست اورده حفاظت می کند
اگر کسی بتواند به قبرستان محل زندگی او برود می تواند عضو گروه او شده و به خدمت او دراید(همانطور که در بازی نیز میتوانید اینکار را بکنید)

و در پایان :

بعد از بدست اوردن تکه های Lord soul و به دست اوردن Lord vessel به خاستگاه اولین شعله که سالهاست lLord of cinder یا همان Gwyn در کنارش نشسته رفته و با او مبارزه می کند بعد از مبارزه ای زیبا و شاعرانه و بدست آوردن اخرین تکه Lord soul حال دو تصمیم پیش روی بازیباز قرار میگیرد:

اگر او هم به مانند Gwyn در کنار اولین شعله بشیند چون در طول بازی تمام شعله های اندک باقیمانده را روشن کرده و تمام تكه هاي Lord soul را با خود دارد با فدا کردن خود دوران تاریکی و نفرین را از بین برده و به حکومت فعلی دوام می بخشد(البته با فدا کردن خود و به جا گذاشتن حکومتی بدون صاحب)
ولی اگر شعله را به حال خود رها کند و از انجا خارج شود باعث ادامه دوران تاریکی و نفرین شده و با داشتن تمامی روح های قدرتمندی که اکنون از تمام Lord ها دارد پادشاه سرزمینی غرق در نفرین و نابودی می شود.

حال انتخاب با شماست.......... .

.

داستان Dark souls 2 به زودي......

.

Gregar
14-04-2014, 22:57
ممنون جالب بود و نکته هایی داشت که نمیدونستم

چه خوب بود انتخاب اخر در DS2 تاثیر گذار میبود . جالب میشد .

راستی اون قسمت که نوشتی مبارزه ای زیبا وشاعرانه انصافا اونقدر هم مبارزه زیبا و شاعرانه نبود . برعکس مبارزه با knight Artorias خیلی اپیک تر بود .

City 17
15-04-2014, 07:05
مرسی مراد، عالی بود!

راستی اون قسمت که نوشتی مبارزه ای زیبا وشاعرانه انصافا اونقدر هم مبارزه زیبا و شاعرانه نبود . برعکس مبارزه با knight Artorias خیلی اپیک تر بود .
موسیقی که موقع مبارزه با Gwyn پخش میشه واقعا کم نظیره{باس آخر با همچین موسیقی دل نشینی:n19:}
اگه اشتباه نکنم مراد هم به خاطر همین گفت زیبا و شاعرانه... اپیک که دقیقا مقابل شاعرانه هست، آدم رو یاد هالیوود میندازه:n02:

Gregar
15-04-2014, 08:58
مرسی مراد، عالی بود!

موسیقی که موقع مبارزه با Gwyn پخش میشه واقعا کم نظیره{باس آخر با همچین موسیقی دل نشینی:n19:}
اگه اشتباه نکنم مراد هم به خاطر همین گفت زیبا و شاعرانه... اپیک که دقیقا مقابل شاعرانه هست، آدم رو یاد هالیوود میندازه:n02:

ولی خیلی زود میمیره باس اخر . فکر کنم به همین خاطر موزیکش رو من نشنیدم :n02:
البته شاید همین اسون بودن باس اخر نشون از درموندگی Gwyn داره . یعنی نقطه ضعف نیست و بیشتر به خاطر داستان باشه .

من که خیلی با موسیقی باس Ornstain & Smough حال کردم . بهترین موسیقی رو داشت به نظرم .

halflife g
15-04-2014, 10:08
مرد مومن من ميگم شاعرانه تو ميگي اپيك:n02:
علت اينكه ميگم بسيار زيبا و شاعرانه اينه كه ما هميشه انتظار داريم باس آخر داستان يه موجود هفت سر و وحشتناك با قدرتي وحشتناك تو جايي خفن باشه ولي وقتي ميري سر وقت Gwyn و محلي كه توش اقامت داره با يه مكان پر از خاكستر كه تا زانوي كاراكتر ميره تو خاكستر و شواليه هايي كه به خاطر سوختن روح شدن و دارن سرگردان راه ميرن مواجه ميشي
وقتي هم كه با خود Gwyn مواجه ميشي يه مردو مي بيني كه حدود ٢٠٠ ساله(تو ويكي اينجوري حدس زدن) نشسته و از يه ذره آتيش محافظت مي كنه كه يعني اوج بدبختي:n02:واسه همينم يه پيانو سولو بكگراند تصوير نواخته ميشه.....واقعا همچين مرحله اي تو صنعت بازي نظير نداشت.

+
اينم تو توييتر ميازاكي ديدم كه نظرش در مورد روايت داستان رو ميگه ببينيد چقدر خفن اين آدم:

.

halflife g
18-04-2014, 21:34
NG+ بازی رو کمی تست کردم و یه نکته جالبی که نسبت به شماره قلش داره این حالت اینه که فانتوم های دشمنا(روح های دشمنان AI در سایز و نیروهای مختلف) علاوه بر دشمنای جدید و فانتومای بیشتر دیگه که به بازی اضافه میشن اضافه میشن و این بازی رو جالب می کنه(تازه 2 ...3 تا در و چند جای مخفی هم بود که نمیشه بار اول رفت وبار دوم میشه پیشروی کرد)
در کل NG+ بازی به نظرم از شماره قبل بهتر کار شده

+

در مورد داستان شماره 2 هم تقریبا امادس ولی کمی صبر کردم تا واسه PC اش هم بیاد و دوستان هم کمی بازی کنن و بعد من اضافه کنم داستانش رو چون اگه از الان اضافه کنم کل پست باید بمونه تو اسپویلر:n02:

.

vahidgame
25-04-2014, 14:45
بازی برای پی سی هم لیک شد
حجم نسخه بلک باکس اون فکر کنم حدودا 5 گیگه که همه می تونن بگیرن
ولی من که همون نسخه کنسولی رو هم می تونستم برم ولی نرفتم و الانم نسخه پی سی رو نمیرم چون اولا نسخه یک رو نرفتم دوما کلا این بازی اعصاب فولادین می خواد و هر وقت آدم اعصاب فولادین و حس کامل داشت باید از اول بشینه بازیو بره وگرنه نمیشه :دی

Gregar
26-04-2014, 22:15
ما رو باش گفتیم این دفعه برم DS رو ارجینال بخرم از انلاینش هم مستفیض بشم . قیمت زدن 150 تومن (تقریبی) :n08:

حیف بودجه ام رو دادم واسه فیفا 14 ی :n21: که ذره ای هم نمی ارزید .

وقتی DS 1 رو بازی میکردم همش حس میکردم انلاینش رو کم دارم . شما هم همین حس رو داشتین ؟ :n27:

halflife g
28-04-2014, 00:05
ولی من که همون نسخه کنسولی رو هم می تونستم برم ولی نرفتم و الانم نسخه پی سی رو نمیرم چون اولا نسخه یک رو نرفتم دوما کلا این بازی اعصاب فولادین می خواد و هر وقت آدم اعصاب فولادین و حس کامل داشت باید از اول بشینه بازیو بره وگرنه نمیشه :دی
اصلا اينطوري فكر نكن....اون زمان تجربه شماره ١ هم همين فكرو داشتم كه شايان منو وادار كرد بازيش كنم و فهميدم چه اشتباه بزرگي كرده بودم....خودتو از تجربه اين شاهكار منع نكن
تجربه اين بازي واجب چون اصلا شبيهي نداره(از داستان و استايلش بگير تا فضاش).......همين Gregar خودمون قبل تجربه اين بازي مي گفت فلان و بهمان:n02:(پستاش هنوز هست)حالا ميخواد شماره 2 رو اوريج بزنه :n02:

+

انشالله داستان شماره ٢ رو هم تا دو روز ديگه ميذارم تو تاپيك....واقعا داستان شماره ٢ هم از حيث انسجام و هم ربطش به شماره ١ واقعا زيبا بود...يك چيز يونيك

.

Gregar
28-04-2014, 11:36
اصلا اينطوري فكر نكن....اون زمان تجربه شماره ١ هم همين فكرو داشتم كه شايان منو وادار كرد بازيش كنم و فهميدم چه اشتباه بزرگي كرده بودم....خودتو از تجربه اين شاهكار منع نكن
تجربه اين بازي واجب چون اصلا شبيهي نداره(از داستان و استايلش بگير تا فضاش).......همين Gregar خودمون قبل تجربه اين بازي مي گفت فلان و بهمان:n02:(پستاش هنوز هست)حالا ميخواد شماره 2 رو اوريج بزنه :n02:

+

انشالله داستان شماره ٢ رو هم تا دو روز ديگه ميذارم تو تاپيك....واقعا داستان شماره ٢ هم از حيث انسجام و هم ربطش به شماره ١ واقعا زيبا بود...يك چيز يونيك

.

اره دیگه همش تقصیر علیرضا بود . از اخر مجبورم کرد دوباره بازی کنم و دفعه دوم واقعا فرق داشت .

و البته دلیل بدبینیم به بازی رو هم فهمیدم . دفعه اول که بازی کردم اشتباهم این بود که دقیقا توی اوج اسکایریم اومدم DS رو شروع کردم . و جالبه بعدا که با DS ارتباط برقرار کردم اونجا هم تو اوج DS بودم که دوباره رفتم سراغ اسکایریم و ایندفعه نوبت اسکایریم بود که قربانی بشه :n02:
خلاصه به خاطر DS دیگه اسکایریم بهم نمیچسبه و الان هم دارم با کلی مود دوباره نصبش میکنم . و انصافا با این همه مود واقعا میشه گفت از DS سرتره و بهترین بازی RPG :n10: (بعد از 3 سال از رلیز اسکایریم خیلی مودهای جالبی اومده)

Alireza.M67
29-04-2014, 21:12
اره دیگه همش تقصیر علیرضا بود . از اخر مجبورم کرد دوباره بازی کنم و دفعه دوم واقعا فرق داشت .

و البته دلیل بدبینیم به بازی رو هم فهمیدم . دفعه اول که بازی کردم اشتباهم این بود که دقیقا توی اوج اسکایریم اومدم DS رو شروع کردم . و جالبه بعدا که با DS ارتباط برقرار کردم اونجا هم تو اوج DS بودم که دوباره رفتم سراغ اسکایریم و ایندفعه نوبت اسکایریم بود که قربانی بشه :n02:
خلاصه به خاطر DS دیگه اسکایریم بهم نمیچسبه و الان هم دارم با کلی مود دوباره نصبش میکنم . و انصافا با این همه مود واقعا میشه گفت از DS سرتره و بهترین بازی RPG :n10: (بعد از 3 سال از رلیز اسکایریم خیلی مودهای جالبی اومده)

اگه منو میگی که بهت لطف کردم بنده ی خدا :)
بعدشم قضیه اسکایریم با دارک سولز فرق داره ولی اگه کلا بهترین بازی نقش آفرینی رو بخوام انتخاب کنم حتما دارک سولزه.

mohamad 47
29-04-2014, 23:09
با سلام به کاربرای گل پی سی ورد من 2 تای قبلیو بازی کردم که شاهکار به تمام معنا بودن
اینم تازه شروع کردم که میبینم اینم مثل اونا فوق العادس:n19:

halflife g
30-04-2014, 17:55
بعد از این پست داستان شماره 2 قرار می گیره...........

halflife g
30-04-2014, 18:08
داستان Dark Souls 2

صدها سال از اتفاقات شماره اول گذشته است.......پرچمهای پادشاهی های بسیاری در این چند صد سال برافراشته و بعد از مدتی به زیر کشیده شده اند.Chosen Undead های بسیاری هر بار تمامی Lord Soul را یا استفاده کرده و پادشاه سرزمین شده اند و یا تمام روح قدرتمند را در آتش دست نخورده نگهداشته و Dark lord شده اند....این چرخه چندین بار تکرار شده تا اینکه نوبت به Vandrick رسیده کسی که به مانند سایر Chosen Undead های دیگر تمام صاحبان وقت Lord Soul ها را از کشته و کل soulرا گرفته (احتمالا در ادامه روح ها را برای خود نگه نمی دارد ) و با انتخاب اینکه از آنها استفاده کند عصر آتش دیگری (Age of fire)را شروع کرده و پادشاهی جدید بر روی ویرانه های پادشاهان قبل از خود بنا نهاده......سرزمینی قدرتمند و باشکوه با سربازانی قدرتمند با توانایی استفاده همزمان از سلاح و جادو به نام سرزمین Drangleic

بنا نهادن پادشاهی شکوهمند در Drangleic

پادشاه

Vandrick که حال به پادشاهی قدر تبدیل شده سرزمینی زیبا می سازد. از نیروهای زبده اش به نام Dragon Rider ها برای ویران کردن ساختمانهای گذشته و ساختن سازه های جدید استفاده می کند(لقب Dragon Rider ربطی به اژدها ندارد و صرفا لقب بوده)از سربازان زبده ارتش خود به نام Sunlight ها برای حفظ ثبات استفاده می کند و مهمتر از همه از برادر بزرگترش به نام Aldia کمک می گیرد فردی که در بنا کردن پادشاهی او نقش مهمی داشته ولی بعد از مدتی توجهش به سمت زندگی خود و معطوف شدن روی آزمایشات خود به عنوان فردی بلند پرواز می شود.
اوضاع به کام Vandrick است و او ملکه ای نیز برای خود بر می گزیند به نام Nashandra دختری که کسی چندان از پیشینه او خبر ندارد و شخصیتی مرموز جلوه می کند.ولی با تمامی این موارد او دل Vandrick را می رباید و به عنوان ملکه انتخاب می شود.
قلمرو پادشاهی در آرامش نسبی به سر می برد ولی این خوشی دیری نخواهد پایید.

شعله اولین آتش رو به خاموشی می گذارد و نفرین دوباره سر بر می آورد

تمامی خوشی های Vandrick به تلخی تبدیل می شود.چنان روز به روز و به سرعت به تعداد Undead ها اضافه می شود که او دستور می دهد زندانی را در بخش دور افتاده ای از Drangleic بنا کنند و Undead ها را به آنجا بیاندازند(که در بازی با نام Lost Bastile شناخته می شود) و علاوه بر آن بسیاری از نیروهای خود به نام Shadowmen را برای گرفتن و دستگیری Undead ها استخدام می کند.

pursuer باس معروف بازی که جزو ماموران پادشاه برای شکار undead ها بوده

ولی افسوس که این اقدامات کارساز نیست و روز به روز به تعداد انسانهای نفرین شده اضافه میشود حتی تمامی آن Shadow man ها هم خود رفته رفته Hallow می شوند.Vandrick درمانده شده و راهی برای مقابله با نفرین نمی بیند تا اینکه پیشنهاد ملکه او را وسوسه می کند : حمله به سرزمین غولها در آن طرف دریاها و آوردن یک دارایی ارزشمند از آنها برای مقابله با نفرین

لشگرکسی به سرزمین غولها

اینکه این "شی" یا به قول مهمترین ژنرال Vandrick که آن را "Prize" خطاب می کند چه بوده مشخص نیست اما بهرحال Vandrick به آنجا حمله کرده و آن "شی" ارزشمند را به سرزمین خودشان می آورد.او توسط این "شی" ارزشمند و Golem ها و البته غنایم دیگر قلعه بزرگ خود را می سازد(که در بازی از آن به نام Drangleic Castle یاد می شود) و موجودات غول آسایGolem را برای حفاظت از قلعه اش استفاده می کند و البته به صورت فردی قدرتی عظیم برای شخص خود به ارمغان میاورد تا جایی که خود نیز از لحاظ جثه و هیکل بسیار تغییر کرده و قوی می شود (چثه خود او در بازی و البته مقایسه تخت پادشاهی اش در اوایل پادشاهیش در Shrine of Amana و زمانی که در قلعه است بیانگر این تغییر است(

اما متاسفانه این "شی" بارارزش علاوه بر اینکه دردی از نفرین دوا نمی کند مشکل دیگری را هم به مشکلهای vandrick اضافه می کند : خشم غولها و حمله به Drangleic برای باز پی گیری شی ارزشمند و البته انتقام
حال ورق برگشته و سربازان Vandrick و ارتش قوی او در حال قلع و قمع شدن هستند .....ویرانی که این جنگ به بار می آورد بسیار فراتر از ویرانی نفرین بوده و به نوعی Drangleic را برای همیشه به خرابه ای تبدیل می کند.حتی برترین ژنرالهای او هم در این جنگ می میرند ولی در نهایت غولها شکست می خورند و بدون برگرداندن شی ارزشمند و پیروزی نهایی و از دست دادن پادشاه خود(Gaint lord) به سرزمین خود عقب نشینی می کنند.

Aldia برادر Vandrick که شمشیرهای و حلقه های بسیاری در بازی یادگار ازمایشهای او هستند احتمالا مدتها تلاش می کند تا از غولهای اسیر و روحهای قوی "اژدهای باستانی" تولید کند تا بلکه چرخه "شعله و نفرین" را شکسته و زندگی ابدی برای خود به ارمغان بیاورد ولی او انقدر آزمایشات دیوانه واری انجام میدهد که بالاخره Vandrick برادرش را در عمارتش حبس کرده(که در بازی با عنوان Alidia's Keep از ان یاد می شود) و برادرش مجبور به ادامه آزمایشاتش در عمارت خود می شود.
نکته جالب اینکه با وجود تولید موجودات عجیب و غریب و ناقضی که Aldia میسازد(که در جای جای بازی مشاهده می کنیم)او بالاخره موفق به ساختن "اژدهایی باستانی" می شود ولی متاسفانه این "اژدهای باستانی" خود اوست و او خود را به این موجود تبدیل می کند و کلیدی بسیار مهم را در کنار خود نگه میدارد
به همین دلیل بسیاری و حتی خود برادر او فکر می کنند که او ناپدید شده ....ولی برادرش از بسیاری از ساخته های او(از جمله موجودات عجیب وغریب) و انواع شمشیرهای ساخته دست او در ارتش خود استفاده می کند.

مدتی به همین منوال می گذرد تا اینکه به یکباره Vandrick نیز دچار نفرین شده و در نتیجه به یکباره سلسله کارهای امنیتی را انجام داده و ناپدید می شود........چرا؟چون بالاخره Nashandra ملکه شاه نقشه خود را عملی می کند

Nashandra به راستی که بوده؟

ملکه در سیرت انسانی خود و در پایان بازی با سیرت اصلی خود

Nashandra فرزند دختر Manus پدر تاریکی و نفرین بوده که در شماره اول پدرش بسیاری از مناطق Lordran را به تاریکی کشید(از او به عنوان یکی از اولین انسانهای نفرین شده یاد می شود و شاید یکی از اولین انسانها بعد از پیدا شدن Dark Soulو در نهایت طی مبارزه ای توسط کاراکتر بازیکن در شماره یک کشته می شود.
Nashandra در پی بدست آوردن اولین شعله ((First Flame) احتمالا برای خاموش نگهداشتن و بردن انسانها در( Age of dark) ) و قدرت عظیم روح آن و تخت پادشاهی همسرش بوده و احتمالا یکی از ارکانهای نفرین Drangleic هم بوده.

آخرین تلاش Vandrick

پادشاه نگون بخت بعد از Hollow شدن

بهرحال Vandrick حلقه ای به نام King's Ring ساخته و روحهای بسیار قوی از روحهای مهم( و یا احتمالا شی مهمی که از غولها دزدیده بود)را در آن قرار می دهد و دروازه های دست یابی به عمارت برادرش و مکان اولین شعله و چند مکان دیگر را توسط این حلقه بسته و برای خود نگه میدارد و خود را در گورستان قدیمی(که در بازی با عنوان Undead Crypt از آن یاد می شود) با دهها محافظ مخفی می کند و وفادارترین شوالیه اش را محافظ خود می کند تا دست کسی به حلقه و او نرسد و چندین محافظش را نیز برای حفظ شعله و تخت پادشاهی اش می گمارد. علاوه بر اینها بسیاری از ساخته های برادر خود از جمله شوالیه شیشه ای و بسیاری سربازان غول آسا (از جمله شوالیه های فیل مانند) را در مسیر خود می گمارد و البته دختران آواز خوانی به نام maifonito که به هنگام آواز خواندنش هیچ هیولا و موجود تاریکی توان گذر نداشته باشد (که احتمالا برای همین یکی از این دختران در قلعه توسط ملکه به اسارات گرفته شده تا راز خواندن او و گذر از آن مکان را بفهمد) را در مسیر گورستان و در Shrine Of Amana می گمارد.
حال پادشاه Undead شده در گوشه ای از قبرستان به Hollow ای بی روح تبدیل می شود

حال Nashandra که توانایی دست یابی به حلقه پادشاه و مبارزه با محافظان گماشته شده پادشاه و رسیدن به شعله و تخت را ندارد منتظر کسی یا راهی می ماند تا بتواند بوسیله ای به خواسته هایش دست یابد.

و اینجاست که کاراکتر بازی وارد می شود:

فردی از هزاران انسان نفرین شده در سرزمینی ویران و نفرین شده و بدون حاکم...........کاراکتر بازی برای رفع نفرین خود شروع به ماجراجویی خطرناک می کند و در ابتدای بازی Fire Keeper ها یی را می بیند که سالیان سال از آتش نگهداری کرده اند تا خاموش نشود و نفرین فرا گیر نشود ولی اکنون نفر چهارمشان نیس(معلوم نیست چرا)بهرحال او به دهکده ای به نام Majula می رسد و در آنجا با Emerald Herald آشنا می شود

Emerald Herald کیست؟
او یکی از ساخته های Aldia بوده و توسط او ساخته شده تا نفرین را از بین ببرد ولی حالا به گفته بعضی ها به عنوانFire Keeper بوده و از آتش حفاظت کند و یاChosen Undead هایی مثل کاراکتر بازی را راهنمایی کند(تنها اوست که می تواند در بازی شما را لول آپ کند)
بهرحال کاراکتر برای رسیدن به قلعه پادشاه مجبور است که روح های Lord Soul را جمع کند و به همین خاطر به دنبال کسانی می رود که هم اکنون تکه هایLord Soul را دارند(در جایی اشاره نمی شود که Vandrickتکه های Lord Soul را برای این افراد پخش کرده یا از اول برای خود برداشته ولی به علت ضعیف بودن و Hollow شدنش و قدرت انسان گونه اش گمان میرود هیچ تکه ای از Lord Soul در اختیارش نمانده):

Iron king

غولی که زمانی صاحب منطقه Iron Keep و کارخانه ریخته گری و فولاد سازی Vandrick بوده و بعد از بدست آوردن تکه ای از Lord Soul که صدها سال قبل متعلق به Gwyn بوده قدرت بسیاری پیدا می کند و بعد از نابود شدن کارخانه میان مذابها از Lord Soul خود حفاظت می کند.

Lost Sinner

ساحره Izalith که در شماره دوم او را با این وضعیت درمانده و با نام Lost sinner می بینیم

به نظر میرسد که او همان ساحره Izalith باشد که صدها سال قبل Gwyn را در شکست دادن اژدهایان یاری کرد و بعدها در تلاشی نافرجام برای مشتعل کردن "اولین شعله" خود و فرزندانش را به تباهی کشاند.
او بعد از این حادثه صدها سال است که خود را در اعماق سیاهچاله های زندان Lost Bastile حبس کرده تا تقاص کشتن فرزندان خود را بدهد

The Rotten
موجودی بزرگ و چندش اور که تکه Lord Soul ارباب Nito را که به Gwyn کمک کرده بود در اختیار دارد.

Duke's Dear Freja

عنکبوتی که حامل تکه Lord Soul اژدهای خاین یعنی Seathe The Scaleless بوده و به نظر در همان سرزمین کریستالی او زندگی می کند(تکه های کریستال در جای جای منطقه ای که اقامت دارد قابل مشاهده است)

به هر روی کاراکتر بعد از بدست اوردن روح این 4 نفر به قلعه Drangleic رفته و با سیرت انسانی و زیبای ملکه مواجه می شود که از او میخواهد به راهش ادامه داده و Vandrick را ببیند در نتیجه کاراکتر هم به Undead Crypt رفته و با پادشاه Hollow شده و بدبخت مواجه می شود که تنها King'g Ring را برداشته و او را تنها می گذارد(البته او را نیز می توان کشت که بحث آن در اینجا ذکر نمی شود)
سپس با این حلقه درهایی که پادشاه احتمالا از ترس ملکه بسته نگهداشته را می گشاید: رفتن به عمارت برادرش Aldia و گرفتن کلیدی از برادر تبدیل به اژدها شده - رفتن به Forest Of Fallen Giant و وارد شدن به خاطره های غولهایی که بعد از شکست داده شدن به سنگ تبدیل شده اند(احتمالا توسط برادر پادشاه و برای تنبیه انهاو حفظ بعضی روحهای ارزشمند داخل انها در پی سلسله حفاظتش در دور نگاهداشتن ملکه) و در نهایت رفتن به مکان اولین شعله و کشتن محافظان گماشته شده Vandrick و........

در نهایت :
Nashandra با سو استفاده از کاراکتر بازی تمامی موانعی که پادشاه برای او چیده بود را کنار زده و حال بدون رقیب در یک دست اولین شعله و Lord Soul را می بیند(با کشتن کاراکتر بازی تمام تکه های Lord Soul به او می رسد) و در یک دست تخت پادشاهس بی رقیب....
حال تنها مانع او کاراکتر بازی است که در پایان و بعد از مبارزه ( که به اندازه باس آخر شماره قبل پرکشش و دراماتیک نیست) او را کشته و کاراکتر بازی همانند شماره قبل میان دو راهی قرار می گیرد که آتش را سوزانده و Age of fire را شروع کند و یاAge of dark....
ولی بر خلاف شماره قبل این انتخاب به عهده گیمر گذاشته نمیشود و تنها در تخت پادشاهی نشستن کاراکتر در کنار اولین شعله نشان داده میشود و herland در پس زمینه سخن م یگیود که : "در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد ؟بسته به تصمیم تو دارد..."

آیا سرزمین Drangleic همان سرزمین Lordran در شماره اول است ؟؟

به این سوال به طور قطع در بازی پاسخی داده نمی شود ولی اکثر نشانه ها و حرفهای ساکنان فعلی جواب بله است:

1-مکان اولین شعله یا همان " first flame" در همین سرزمین و کنار کاخ vandrick است
2-هنگامی که در majula از زیر زمین soul vessel را بدست می اوریم در خرابه های كنار ان مکان ظرف شکسته lord vessel در شماره اول را دقیقا با همان طرح و نقش می بینیم(سازنده به طور جالبی برای توجه بیننده ظرف را نسبت به محیط های لایت کرده است)
3-مجسمه sunlight بدون هیچ گونه تفاوتی با شماره قبل در شماره دوم قابل مشاهده است
3-بسیاری از حلقه ها و شمشیرهایی که در این شماره استفاده می شوند در شماره قبل نیز استفاده می شدند و در توضیحشان به استفاده در زمانهای کهن تاکید شده همینطور زره های معروفی مانند زره halve
4-lost sinner که گفته می شود می خواسته اولین شعله را روشن نگهدارد و ناکام مانده و خود را حبس کرده کاملا با ويژگیهای izalith منطبق است
5- نگهبان گورستان undead crypt می گوید که ما کارمان را از اولین مرده یا nito که در این سرزمین بوده به ارث بردیم و نام خود او هم fenito است
6-تکه lord soul ای که از کشتن iron king بدست می اوریم اشاره به gwyn به عنوان صاحب روح و توصیحات دقیقا مستقیمی به او می کند
7-بسیاری از npc ها بارها اعلام می کنن که نام این سرزمین قبلا چیز دیگری بوده و مدتی است این اسم بر ان نهاده شده.

و چندین دلیل دیگر ...........

.

pharm
02-05-2014, 01:12
کسی اگه رو PC بازی کرده بگه کیفیتش چجوریه؟

manuelcalavera
02-05-2014, 19:05
@مراد، من الان رسیدم به Giant Forest ولی هنوز هیچی از این داستانه نمیدونم. طبیعیه دیگه؟ :n13:

من بازی رو باز خوشم نمیاد. اینکه هنوز وقتی میخواد Key Binding رو معرفی کنه، از دکمه های دسته استفاده میکنه یعنی حالم بهم میخوره. تا اینجا فضای بازی بهتره. ولی واقعا" ارتباط برقرار کردن با بازی سخته. یکی نیست به این بگه آخه تو چیکاره ای ؟! بدون هیچ هدفی باید بچرخه توی دالونا. تنها چیزی که الان میدونم اینه که یکی توی Majula بهم گفته وندریک رو ببین! همین.

Gregar
02-05-2014, 19:24
راستی کسی به موسیقی بازی از اول اشاره نکرده فکر کنم . موسیقی رو هم عالی طراحی کردن ؟

mohamad 47
02-05-2014, 22:07
راستی کسی به موسیقی بازی از اول اشاره نکرده فکر کنم . موسیقی رو هم عالی طراحی کردن ؟

سلام موسیقی های بازی مثل نسخه های قبله یعنی کلا خیلی ساکته بازی در حالت عادی ولی موقع باس فایت ها موزیک های فوق العاده قشنگ و حماسی پخش میشه

halflife g
03-05-2014, 23:05
فرق خوبي دارن و بيشتر مربوط به رزولوشن و aa بازي هستش

@مراد، من الان رسیدم به Giant Forest ولی هنوز هیچی از این داستانه نمیدونم. طبیعیه دیگه؟

من بازی رو باز خوشم نمیاد. اینکه هنوز وقتی میخواد Key Binding رو معرفی کنه، از دکمه های دسته استفاده میکنه یعنی حالم بهم میخوره. تا اینجا فضای بازی بهتره. ولی واقعا" ارتباط برقرار کردن با بازی سخته. یکی نیست به این بگه آخه تو چیکاره ای ؟! بدون هیچ هدفی باید بچرخه توی دالونا. تنها چیزی که الان میدونم اینه که یکی توی Majula بهم گفته وندریک رو ببین! همین.
تا حالا 5 درصد بازي رو هم جلو نرفتي در نتيجه نبايدم چيز زيادي متوجه بشي:n02:
بازي مثه halflife روايت ميشه ديكه ....بايد منتظر شنيدن يه جمله از يه NPC يا يه جمله رو ديوار يا توضيح يه شمشير باشي تا موضوع رو متوجه و سر آخر با هم جمع بندي كني(مثه بقيه هم سبكاش نمياد به تو داستانو تحويل بده)

چرا من تو اون نقدم چند صفحه پيش گفتم....قشنگ ولي اصلا در حد شماؤه ١ نيست مخصوصا اهنگ hub و البته باس فايتا(يكي از مهمترين جاهاي خالي ميازاكي همينجا مشخص ميشه)

.

darab sur
05-05-2014, 01:30
@مراد، من الان رسیدم به Giant Forest ولی هنوز هیچی از این داستانه نمیدونم. طبیعیه دیگه؟ :n13:

به نظر من این مسله مثل تیغ دو دمه..از طرفی بقول شما ارتباط برقرار کردن رو برای بعضی ها سخت می کنه از اون طرف شخصا اینکه همه چیز در هاله ای از ابهام بود من رو ترغیب می کرد بیشتر تو بازی فرو برم و پیشروی کنم
کلا مهم ترین دلیلی که خیلی از شماره یکش لذت بردم فضا و اتمسفر بازی بود که امیدوارم تو این شماره دوباره تکرار بشه + اینکه داستان رو مثل بقیه بازی ها صاف و پوست کنده نمی ذاشت کف دست مخاطب

غرض از مزاحمت .. خواستم بپرسم کسی نسخه pc رو دانلود کرده ؟ نسخه بلک باکس موجود که مشکلی نداره برای دانلود؟

manuelcalavera
06-05-2014, 14:39
به نظر من این مسله مثل تیغ دو دمه..از طرفی بقول شما ارتباط برقرار کردن رو برای بعضی ها سخت می کنه از اون طرف شخصا اینکه همه چیز در هاله ای از ابهام بود من رو ترغیب می کرد بیشتر تو بازی فرو برم و پیشروی کنم
کلا مهم ترین دلیلی که خیلی از شماره یکش لذت بردم فضا و اتمسفر بازی بود که امیدوارم تو این شماره دوباره تکرار بشه + اینکه داستان رو مثل بقیه بازی ها صاف و پوست کنده نمی ذاشت کف دست مخاطب

غرض از مزاحمت .. خواستم بپرسم کسی نسخه pc رو دانلود کرده ؟ نسخه بلک باکس موجود که مشکلی نداره برای دانلود؟

این مسئله کاملا" درسته. مگه Bioshock Infinite نبود که کلا" تا یک ربع آخر چیزی نمیدونستیم ؟! اما بازیباز Engage میشد توی قضیه. این برادر ارزشیمون کلا" هیچ انگیزه ای نداره. نه ته پیازه نه سر پیازه. بلند شده واسه خودش داره میچرخه. هر چیزی انگیزه ای میخواد. اگه یکی توی یه جایی ( ماژولا ) بهت بگه برو پادشاه رو ببین، تو دیگه عزمت جزم میشه بری Lord Soul بگیری و خودتو خفه کنی و سرویس بشی ؟! من که برام باورپذیر نیست داستانش. داستانو نگو، ولی بازیباز احساس کنه یه وظیفه ای روی دوششه ... البته شما ظاهرا" بازی نکردید و اطلاعی از این چیزایی که میگم ندارید ولی چون 1 رو بازی کردید میگم که واقعا" فرقی نکرده. توی 1 باز میشد یه توجیحاتی کرد ( که واقعا" هم نمیشد :دی ) ولی این یکی دیگه خیلی مسخره س. این همه شوالیه و لرد و کاهن و ... یه آندِد بدون هیچ انگیزه ای داره کل محدوده ی Drangleic رو داره میشوره میذاره خشک بشه و لرد سول ها رو جارو میکنه :n27:

در مورد بلک باکس من بلک باکس رو دانلود کردم و پچ 1.02 ریلودد رو هم حتی ریختم و مشکلی نداشته خیلی خوبه.

halflife g
06-05-2014, 16:20
كاراكتر منو ببينيد كيف كنيد غوليه واسه خودش:n02::

اين ultra greatsword مربوط به پادشاه كه ميشه گفت قويترين شمشير بازيه:

اينم يه crossbow كه سه تا تيرو با هم ميندازه و فوق العاده قويه:

+

یه آندِد بدون هیچ انگیزه ای داره کل محدوده ی Drangleic رو داره میشوره میذاره خشک بشه و لرد سول ها رو جارو میکنه

علتش اينه كه تو هم جزو صدها آندد ديگه اي هستي كه روزانه شروع به انجام اين سفر مي كنند تا از نفرينشون خلاصي پيدا كنند(اگه انلاين بازي كني مي بيني يه گله آندد دارن كنار تو مثه روح همون كاراي تو رو انجام ميدن و هدف اونا هم رسيدن به كاخ پادشاه و ....هستش)
مردم اين سرزمين دارن يه چرخه رو تكرار مي كنن......يعني بعد تو هم اگه پادشاه شي يكي ديگه مياد و تو رو مي كشه و بعدي مياد اونو مي كشه و ........

حالا وقتي روزانه صدها اندد دارن به يه سمت مير(و تو هم قطره اي از اين دريايي)ن چرا بايد براي npc ها تو خاص و متفاوت از بقيه باشي؟؟

+

اينم بگم داستان و مخصوصا كاراكتر نقش اول bio:inf براي من فوق العاده boring بود(دلايلشم خواستي ميگما:n02:)

.

saeed_136915
06-05-2014, 17:03
این هم یه عکس از من :n02:. حیف که خیلی زود بازی تموم شد...

وین رونی
06-05-2014, 20:22
این بازی هم سبک و سیاق skyrim هست؟من از اون بازی خیلی خوشم اومد البته به خاطر مشغله تموم نکردمش و می خوام به زودی دوباره ادامش رو برم اما از اون طرف وسوسه شدم DS2 رو شروع کنم
نظرتون چیه؟

saeed_136915
06-05-2014, 20:40
این بازی هم سبک و سیاق skyrim هست؟من از اون بازی خیلی خوشم اومد البته به خاطر مشغله تموم نکردمش و می خوام به زودی دوباره ادامش رو برم اما از اون طرف وسوسه شدم DS2 رو شروع کنم
نظرتون چیه؟

واسه من بعد از اسکایریم دارک سولز 2 بهترین بازی بود که کردم...
اسکایریم یه جوریه که زیاد لازم نیست با بازی کلنجار بری و یه جوری آسونه... ولی دارک سولز رو باید حوصله و اعصاب فولادین داشته باشین :n02:
هر کدوم مزیت های خودشون رو دارن... داستان، محیط بازی، گیم پلی هر کدوم فرق دارن با هم

GL & HF
09-05-2014, 22:34
من بازی رو 2 بار تو pc تموم کردم تو pc خیلی بهتر از کنسول اجرا میشه:n16:

pharm
10-05-2014, 00:08
دوستان یه مشکل !
من اونجایی گیر کردم که زنه vendrick میگه برو جنگل یه چیزی پیدا کن که میری تو درخته با giant ها مبارزه میکنی و یه چیزی(یه کلید) میگیری بعد در میاد میرم میبینم اون زنه نیست بعد باید دوباره king vendrick رو کشت(قبلا یک بار کشته بودمش) ؟ 20 برابر دفعه قبلیش قوی تر میشه

هــــنـــــگ مـرزی
10-05-2014, 15:39
باو این نه CC نه Slow نداره من چطوری اینارو بکشم :دی سخته خدا وکیلی عشقم این بازی هاست

pharm
12-05-2014, 00:28
بازی رو تموم کردم 73 ساعت لول 202 سفر دومو اغاز کردم :D

هــــنـــــگ مـرزی
12-05-2014, 07:34
بازی رو تموم کردم 73 ساعت لول 202 سفر دومو اغاز کردم :D
سلام من چرا هر شمشیری می گیرم بعد از اینکه یک تعدادی آدم رو می کشم دمیج دیگه نمی زنه خیلی خیلی کم میشه راهی هست این اتفاق نیفته :دی؟

pharm
14-05-2014, 00:30
سلام من چرا هر شمشیری می گیرم بعد از اینکه یک تعدادی آدم رو می کشم دمیج دیگه نمی زنه خیلی خیلی کم میشه راهی هست این اتفاق نیفته :دی؟

شمشیرتون شکسته باید تعمیرش کنید یکی از اهنگرا بدید تعمیرش کنه
وقتی شمشیرتون میخواد بشکنه یه اخطار میزنه سریع شما باید شمشیرو عوض کنید به یه شمشیر دیگه تا برسید به یه bonefire اون خود به خود تعمیر میشه (اگه بطور کامل نشکسته باشه)

Layken
28-05-2014, 15:31
با این که این قسمت واقعا بازی خوش ساخت و فوق العاده ای هستش اما نمی دونم چرا یک حس خاصی در بازی احساس میکنم که انگار بازی اون روح و منطق اثار میازاکی رو نداره.
دقیقا مثل حس Halo 4 که با تمام عالی بودنش ولی اون طراوت کارهای بانجی رو نداشت.
ولی با این حال D2 هم واقعا اثر عالی هستش و من دارم از بازی کردنش لذت میبرم.

jb.NY
29-05-2014, 20:14
منم از مثل خیلیا هم این بازی رو بازی کردم هم اسکایریمو، اسکایریم به خاطر محیط باز و فضای روشن و ارامش بخشش دوست داشتم، هم چنین خانوم بچه هام:n02:
این بازی رو به خاطر چلنجش، یعنی دهن آدمو سرویس میکنه! ولی حال میده!
هر بازی قشنگی خودشو داره

aminkhoob
01-07-2014, 15:37
سلام
من تازه بازی رو شروع کردم .
به نظرم جذاب تر شده ولی اون استایل Dark Souls رو کمتر داره و یکمی افت داشته . شاید در ابتدا یکمی سخت تر به نظر بیاد ولی به نظرم آسونتر شده.

تا باس The Last Giant رفتم ولی jump attack و ضربه ی پا رو هنوز نفهمیدم!

شما تو PC ضربه های سنگین و سبک رو چه کلیدایی گذاشتین؟
نمیشه منوی مشخصات اصلحه ها رو توی inventory نشون داد؟

aminkhoob
05-07-2014, 00:57
سلام
با یه کلک رشتی plunging attack و guard break درست کردم!
این کلیدای پیش فرض pc واقعا مشکل داره ها !
کلی تغییرات دادم که یه چیز درست درمونی بشه
ولی در کل طراحی کلید ها پیشرفت داشته

همون طور که میدونین برای guard break باید کلید جلو هم زمان با ضربه ی سبک زده بشه و برای plunging attack جلو با ضربه ی سنگین
اما کلیک موس با دکمه کیبورد اصلا هماهنگ نیست ، نمی دونم شاید برای شما درست کار کنه ولی من هر طور هم زمان یا یکی زودتر یکی دیر تر زدم کار نکرد
ضربه سنگین هم که با دابل کلیکه موس هست که کلا plunging attack غیر ممکنه!
تغییری که دادم این بود که علاوه بر موس ، برای ضربه ی سنگین شیفت با W رو گذاشتم و Alt و W ضربه ی سبک
این طوری خیلی خوب کار میکنه
باس اول noob ترین باس عمرم بود! اما باس اول نسخه قبل یک سورپرایز زیبا بود.
این هم یه نمونه از عمومی تر شدن بازی!

jafarr
05-07-2014, 13:59
امروز بازی رو نصب کردم از انجایی که تو سری بازی های RPG فقط wow بازی کردم گفتم یه سری به این بازی بزنم راستش در مورد گرافیک بگم برای یه بازی در سال 2014 وقعا ضعیف بود . در مورد حرکات خوده کارکتر هم همچنین . در مورد سوکوت خاص تو بازی هم من به شخصه حوصلم سر رفت خلاصه این بازی با این که امتیاز بالایی اورده ولی نمی دونم چرا این اواخر چرا اینقدر حساس شدیم :n03:
خلاصه منم نظرم رو گفتم

connerd
22-07-2014, 20:25
سلام.
من نسخه ی یک این بازی رو بازی نکردم و حالا که شروع به این بازی کردم یه سوال برام پیش اومده :
من از کجا باید بفهمم که کجا برم؟
اگه همینطوری باشه که خیلی باحاله:n19:

aminkhoob
23-07-2014, 10:20
سلام.
من نسخه ی یک این بازی رو بازی نکردم و حالا که شروع به این بازی کردم یه سوال برام پیش اومده :
من از کجا باید بفهمم که کجا برم؟
اگه همینطوری باشه که خیلی باحاله:n19:

الان کجایی؟
با تمام افراد کامل صحبت کن معمولا در مورد مکان های مختلف صحبت می کنن و باید ببینی که کجا نسبت به توانایی که داری مناسب تره
همیشه اول باید به bonfire ها برسی و اونا رو روشن کنی و بعد استراحت کنی
اول در Things Betwixt هستی بعد از آموزش ها به Majula میری بعد از اون Forest of Fallen Giants راحت ترین جا برای شروعه

میتونی از ویکی بازی کمک بگیری که اطلاعات کاملی داره و در قسمت Areas ترتیب خوبی برای مکان ها داره و توضیحات قدم به قدم

darksouls2.wikidot.com

connerd
23-07-2014, 19:00
الان کجایی؟
با تمام افراد کامل صحبت کن معمولا در مورد مکان های مختلف صحبت می کنن و باید ببینی که کجا نسبت به توانایی که داری مناسب تره
همیشه اول باید به bonfire ها برسی و اونا رو روشن کنی و بعد استراحت کنی
اول در Things Betwixt هستی بعد از آموزش ها به Majula میری بعد از اون Forest of Fallen Giants راحت ترین جا برای شروعه

میتونی از ویکی بازی کمک بگیری که اطلاعات کاملی داره و در قسمت Areas ترتیب خوبی برای مکان ها داره و توضیحات قدم به قدم

darksouls2.wikidot.com

سلام.
الان دارم با یکی به نام last Giant مبارزه میکنم.تقریبا یک پنجم جونش مونده بود الکی باختم!:sq_10:خیلی هم سخت نیسته یه جورایی نیمه غوله (آخه من خیلی جاها خوندم که چندین ثانیه بعد از دیدن یه غول مردید!)
اما اینکه خودت راه بیوفتی ببینی کدوم دشمنا به کلاست میخورن خیلی باحاله!:n02:مثلا اولش رفتم یه جایی به نام heide's tower of flame (یه جایی هست مرتبط با Majula که از یه راه پله و گذرگاه آب های زیر زمینی میشه رفت)و اولین دشمنم رو اینجا ملاقات کردم و باعث شد وقتی که به Forest of Fallen Giants رفتم احساس کنم که این دشمنان زامبی شکل بسیار مهربان و لطیف هستند و آسیبی که به کارکتر نمیزنن هیچ
با روح هایی که دو دستی بهت میدن کمکت هم میکنن!
and at last thank you for your help

aminkhoob
24-07-2014, 05:53
سلام.
الان دارم با یکی به نام last Giant مبارزه میکنم.تقریبا یک پنجم جونش مونده بود الکی باختم!:sq_10:خیلی هم سخت نیسته یه جورایی نیمه غوله (آخه من خیلی جاها خوندم که چندین ثانیه بعد از دیدن یه غول مردید!)
اما اینکه خودت راه بیوفتی ببینی کدوم دشمنا به کلاست میخورن خیلی باحاله!:n02:مثلا اولش رفتم یه جایی به نام heide's tower of flame (یه جایی هست مرتبط با Majula که از یه راه پله و گذرگاه آب های زیر زمینی میشه رفت)و اولین دشمنم رو اینجا ملاقات کردم و باعث شد وقتی که به Forest of Fallen Giants رفتم احساس کنم که این دشمنان زامبی شکل بسیار مهربان و لطیف هستند و آسیبی که به کارکتر نمیزنن هیچ
با روح هایی که دو دستی بهت میدن کمکت هم میکنن!
and at last thank you for your help

می تونی از بعضی NPC ها که نشانه ی summon کردنشون هست کمک بگیری
البته اگه بخوای سیر داستانی اونا کامل بشه باید این کار رو بکنی و با اونا باس رو شکست بدی
Mild Mannered Pate ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو میتونی برای باس The Last Giant ظاهر کنی ، علامتش قبل از در ورود به محل باس هست و برای summon کردن باید در حالت انسان باشی البته باید صحبت اونو وقتی قبل اون در میله ای که تله است کامل کرده باشی و بعد از رهایی از اونجا آیتم White Sign Soapstone ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو ازش گرفته باشی

برای اکثر باس ها افرادی رو میشه summon کرد مثلا برای باس های Dragonrider ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و Old Dragonslayer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) از Masterless Glencour ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و برای باس Flexile Sentry ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) از Lucatiel of Mirrah ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

راهنمای باس ها:

بعد از Forest of Fallen Giants ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) باید به Heide's Tower of Flame ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بری

راهنمای مکان ها:

jb.NY
24-07-2014, 09:12
دوستان بازی بعضی وقتا همینجوری کرش میکنه و میپره بیرون، مثلا کنار آتیش نشستم یهو میبینم پرید بیرون
مشکل از کرکشه؟

connerd
27-07-2014, 12:09
می تونی از بعضی NPC ها که نشانه ی summon کردنشون هست کمک بگیری
البته اگه بخوای سیر داستانی اونا کامل بشه باید این کار رو بکنی و با اونا باس رو شکست بدی
Mild Mannered Pate ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو میتونی برای باس The Last Giant ظاهر کنی ، علامتش قبل از در ورود به محل باس هست و برای summon کردن باید در حالت انسان باشی البته باید صحبت اونو وقتی قبل اون در میله ای که تله است کامل کرده باشی و بعد از رهایی از اونجا آیتم White Sign Soapstone ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو ازش گرفته باشی

برای اکثر باس ها افرادی رو میشه summon کرد مثلا برای باس های Dragonrider ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و Old Dragonslayer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) از Masterless Glencour ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و برای باس Flexile Sentry ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) از Lucatiel of Mirrah ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

راهنمای باس ها:

بعد از Forest of Fallen Giants ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) باید به Heide's Tower of Flame ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بری

راهنمای مکان ها:

دو سه روز کلا از dark souls و اینترنت و کامپیوتر و کلا تکنولوژی دور شدیم!
آره این سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]چیز خوبیه اما یه جورایی حس بازی رو میگیره!
این باس تموم شد برای بعدیش هم یه کاری میکنیم!

aminkhoob
30-07-2014, 05:25
دو سه روز کلا از dark souls و اینترنت و کامپیوتر و کلا تکنولوژی دور شدیم!
آره این سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]چیز خوبیه اما یه جورایی حس بازی رو میگیره!
این باس تموم شد برای بعدیش هم یه کاری میکنیم!

اما بعضی وقتا اگه چیزی رو ندونی ممکنه خیلی چیزا رو از دست بدی

منم فقط در بعضی موارد به سایت مراجعه می کنم
مثلا برای اینکه برای هر باس آیا کسی رو میشه سامون کرد یا نه
در مواجهه با NPC ها برای اینکه ببینم چه کارایی دارن
آشنایی با بعضی آیتم ها
ترتیب محل ها برای صرف جویی در وقت!
مکانیزم های بازی
...

connerd
30-07-2014, 13:35
اما بعضی وقتا اگه چیزی رو ندونی ممکنه خیلی چیزا رو از دست بدی

منم فقط در بعضی موارد به سایت مراجعه می کنم
مثلا برای اینکه برای هر باس آیا کسی رو میشه سامون کرد یا نه
در مواجهه با NPC ها برای اینکه ببینم چه کارایی دارن
آشنایی با بعضی آیتم ها
ترتیب محل ها برای صرف جویی در وقت!
مکانیزم های بازی
...

آره این خوبه حالا چندتا سوال پیش اومده
1-چطور میشه مشعل روشن کرد؟
این UNDEAD بدبختی که میبینید لول 20 هست به نظر شما چطوره؟
2- ایشون چی هستن(بهش میخوره یه غول باشه که یه جایی واسه خودش خوابیده!)
3-اون بالایی (1-که مربوط به جادو هاست) رو چطور میشه پر کرد؟
4-رفتم یه جایی داخل MAJULA و یک چیزی بود که به نظر مربوط به قسمت آنلاین باشه و یه چیزی رو فعال کردم از اون موقع این اومده!این چیه؟
آیا حدس من درسته؟
راستی شما کجای بازی هستی؟

این موجوداتی(شوالیه!شاید!)که داخل هست که هرکدوم واسه خودشون The Last Giant هستن!حالا اشکال نداره جاخالی میدیم اما وقتی دوتایی حمله میکنن دیگه کار خیلی سخت میشه!(خوب شد بمب هست)

pharm
31-07-2014, 00:38
چه بازیه شاهکاری بود با لول 220 تموم کردم :دی
انلاینش رو کسی میتونه یه توضیحی بده چجوریه؟

aminkhoob
31-07-2014, 11:23
سلام

1- در کنار bonfire ها ابتدا علامت استراحت میاد بعد باید همون دکمه ای که برای دو دست گرفتن اسلحه دست راست است را بزنید ( نمیدونم اول بازی کدوم دکمس) بعد علامت روشن کردن مشعل (Light Torch) میاد که باید تایید کنید. و در جای مشعل های دیگه که قبلا روشن شدن هم میشه مشعل رو روشن کرد.
توجه کنید که برای کامل شدن یک ماموریت بازی باید تمام مشعل های تو بازی رو روشن کنید.

فکر کنم با PC بازی میکنی؟ آره؟

در مورد دکمه های پیش فرض PC هم باید بگم افتضاحه!
من که موس رو گذاشتم کنار و فقط با کیبورد میرم به چند دلیل:

نبودن امکان حرکات jumping attack و guard break چون موس با کیبورد هماهنگ نیست که در چند پست قبل توضیح دادم

مسئله ی بسیار مهم عوض شدن هدف قفل شده روی دشمنان که در این نسخه کاملا به دست بازیکن است و توسط موس نمیشه انجامش داد ، و با دو دکمه از کیبور که چرخش دوربین به راست و چپ هم هستند انجام میشه و بدون این کار به فنا رفتی! مخصوصا در باس های چند تایی که در این نسخه زیادن

زیاد بودن دکمه ها که با دو دست و روی کیبورد دسترسی راحت تر است

چون موس سرعت حرکت نسبتا زیادی داره و برای این بازی چندان مناسب نیست و با کیبورد کنترل دوربین تسلط بیشتری داره

من با کلی آزمون و خطا ترکیب خوبی رو برای کلید ها طراحی کردم که خیلی خوب کار میکنه
به نظرم چون اساس بازی برای کنسوله با کیبورد بهتره
شاید لیست طراحی کلیدامو بزارم

نکات عکس ها
اول از همه بایدبگم که از سپری اسفاده می کنید که مناسب state شما نیست برای همین علامت ضربدر کنارشه این طوری اون سپر اصلا فایده ای نداره به نظرم یه سپر سبک بردارید از نوع small shield یا shield نه greatshield سپر های پیشنهادی:

Old Knight's Shield ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Drangleic Shield ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Archdrake Shield ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Iron Parma ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

که اولی عالیه اگه گیر بیاری که از غولای تو Heide's Tower of Flame ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و همچنین از Aurous Knight Phantom ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) میافته

2-این غول اسمش Ogre ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هست که در اینجا فعلا لازم نیس اونارو بکشید چون اونجا به جز یه قبر چیزی پیدا نمیشه که اگه توش بخوابید میتونید مرد را به زن و برعکس تبدیل کنید.
یکی از این غولا در Things Betwixt ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) قبل پل کوچک جای کلبه و آبشار در راه مخفی هست که به اون میرسه و کشتن این یکی انگشتر Stone Ring ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو میده.

شماره ی 1 محل spell هاست که باید در حالت استراحت در bonfire ها گزینه ی attune ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) spell را بزنید و یکی از spell هایی که بدست اوردین رو انتخاب کنین که جادو ها هم مثل اسلحه ها یک state اولیه نیاز دارن و برای استفاده از هر نوع جادو باید نوعی اسلحه را به دست بگیرید.

Hexes ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) -بعضی با staff ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و بعضی با Sacred Chime ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و همه با Black Witch's Staff ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Pyromancies ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])- با Pyromancy Flame ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Sorceries ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])- با staff ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و Blue Flame ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Miracles ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])- با Sacred Chime ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و Black Witch's Staff ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

شماره ی 2 محل نشان دادن آرم گروه یا covenant ای که عضو هستید است. شما عضو گروه Company of Champions ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هستید. که در Majula همون جایی که رفتید ، عضو شدید. با این کار بازی را سخت تر کردید و خون و قدرت دشمنا بیشتر میشه!
شدیدا توصیه میشه به Majula برید و کنار اون ستون بزرگ با اون مردی که نشستهSaulden, the Crestfallen Warrior ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) صحبت کنید و عضو گروه Way of Blue ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بشید تا بتونید برای کمک افرادی رو سامون کنید که قبلا گفتم. و با کشتن روحای قرمز که ظاهر میشن افزایش درجه پیدا کنید و جایزه بگیرید. و انگشتر Ring of Steel Protection ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) را بعد از 100 بار مردن به شما میده.

covenant ها علاوه بر آنلاین در آفلاینم تاثیراتی دارن

من کم بازی میکنم و در Harvest Valley ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هستم

mahyarSAMSUNG
01-08-2014, 20:15
بازیش یه جوریه .. انگار اصلا ماله پی سی نیست و به پی سی تبدیل شده . من همون اول اول بازی رفتم تو یه خونه ای چندتا زن تو خونه بودن کاری باهام نداشتن بعد من به یکیشون حمله کردم آقا دیگه مگه ول میکرد . کینه شتری گرفته بود که حتی منو میکشد دوباره از اول میومد بازی پامو تو اون خونه میزاشتم دیگه ول نمیکرد اینقدر میزد تا بمیرم . دیگه منم بازی رو پاک کردم :n13:

aminkhoob
02-08-2014, 06:52
بازیش یه جوریه .. انگار اصلا ماله پی سی نیست و به پی سی تبدیل شده . من همون اول اول بازی رفتم تو یه خونه ای چندتا زن تو خونه بودن کاری باهام نداشتن بعد من به یکیشون حمله کردم آقا دیگه مگه ول میکرد . کینه شتری گرفته بود که حتی منو میکشد دوباره از اول میومد بازی پامو تو اون خونه میزاشتم دیگه ول نمیکرد اینقدر میزد تا بمیرم . دیگه منم بازی رو پاک کردم :n13:

هههه
جالب بود
عزیزم تو این بازی به هیچ کس نباید حمله کرد مگر دشمنا که اگه هدف بگیری میشناسشون
البته می شه افراد رو کشت اما ضررش بیشتر از سودشه چون باید ماموریت ها رو کامل کنی مگه این که آخر بازی بکشی
واگه به کسی حمله کردی و باهات دشمن شد باید پیش یه نفر بری و گناهت رو پاک کنی

اون پیر زنه که اساس شروع بازی هست و باید باهاش صحبت کنی و کاراکتر خودتو بسازی
کلاس تعیین میکنی بعد مشخصات ظاهری و چیزای دیگه
توجه کنید که این بازی سیو خود کار داره و اگه اشتباهی کنی شاید نشه جبران کرد و می تونی دوباره new game بسازی والبته تو pc میشه از فایل سیو کپی برداشت

سعی کن به این بازی ساده نگاه نکنی وگرنه یکی از بهترین بازی های عمرتو از دست میدی
پیچیدگی های زیادی داره که اگه ندونی مثل توشله بازی مسخره میشه!
این نسخه از بازی هم برای کنسول و هم برای PC به طور تخصصی طراحی شده

aminkhoob
02-08-2014, 07:43
محل سیو بازی در PC ویندوز7

C:\Users\%username%\AppData\Roaming\DarkSoulsII

username همون اسم کامپیوتر شماست
فایل AppData ممکنه پنهان باشه

نامردا عجب جایی فایم کردنش!
میتونید هر چند وقت اونو یه جا دیگه کپی کنید تا اگه مشکلی پیش اومد ازش استفاده کنید

یه جای مخفی هم تو بازی پیدا کردم برای بدست اوردن ست Drangleic Set ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که لباسا و شمشیر و سپر داره
بعد از کشتن باس The Pursuer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) از صخره جلویی میرین تو و یک جا که شکاف بزرگی رو زمین هست میپرین پایین و یه جسد رو با آیتم پیدا میکنید و بعد به طبقه پایین میرسید

Avlil
06-08-2014, 13:03
چه بازیه شاهکاری بود با لول 220 تموم کردم :دی
انلاینش رو کسی میتونه یه توضیحی بده چجوریه؟
بازی خیلی خوبی هست اما نسبت به نسخه قبلی اسون تره
توی نسخه انلاین بهتون از طرف بازیکنان دیگه invade میشه و جذابیت های خاص خودشو داره . در اونجا مثلا عضو Bell میشید و بهترین کار برای Farm invader هست اما مثلا توی نسخه افلاین این عضو شدن تاثیر خاصی نداره
توی نسخه انلاین Sin بیشتر باید بهش توجه بشه چون بیشتر بهتون invade میشه که گناهانتون پاک بشه . توی نسخه انلاین ممکنه کلی سختی کشیده باشی و روی new game plus +++++ یک مسیر رو تخلیه کردی و بعد همونجا بهتون invade میشه و پایان ماجرا برای شما هست اگر طرف مقابلتون Full pvp باشه.در پچ های قبل البته میتونستید با قطع کردن اینترنت از invade شدن در امان بمونید

aminkhoob
08-08-2014, 08:06
بازی خیلی خوبی هست اما نسبت به نسخه قبلی اسون تره
توی نسخه انلاین بهتون از طرف بازیکنان دیگه invade میشه و جذابیت های خاص خودشو داره . در اونجا مثلا عضو Bell میشید و بهترین کار برای Farm invader هست اما مثلا توی نسخه افلاین این عضو شدن تاثیر خاصی نداره
توی نسخه انلاین Sin بیشتر باید بهش توجه بشه چون بیشتر بهتون invade میشه که گناهانتون پاک بشه . توی نسخه انلاین ممکنه کلی سختی کشیده باشی و روی new game plus +++++ یک مسیر رو تخلیه کردی و بعد همونجا بهتون invade میشه و پایان ماجرا برای شما هست اگر طرف مقابلتون Full pvp باشه.در پچ های قبل البته میتونستید با قطع کردن اینترنت از invade شدن در امان بمونید

سلام
با کنسول انلاین میزنی یا PC ؟

من با PC نمیتونم انلاین بزنم چون product key میخاد
نمیدونی چی کار کنم؟

S.R Download
08-08-2014, 10:02
سلام دو تا سوال دارم :
1. بازی آنلاین هست یا افلاین ؟
2. من این بازی رو از کجا میتونم خریداری کنم ( یه سایت معتبر معرفی کنید )

ممنون :n16:

Avlil
08-08-2014, 21:26
سلام
با کنسول انلاین میزنی یا PC ؟

من با PC نمیتونم انلاین بزنم چون product key میخاد
نمیدونی چی کار کنم؟

سلام . من با pc بازی کردم . نسخه استیم هم گرفتم . میتونین از ۲ راه تهیه کنید
۱.از طریق tehranpay یا سایت های مشابه معتبر که پول میدین و به دلار براتون میخرن
۲.از طریق third parties مثل سایت originalkey.net
الان که dlc جدیدشم اومده :‌)

Avlil
08-08-2014, 21:29
سلام دو تا سوال دارم :
1. بازی آنلاین هست یا افلاین ؟
2. من این بازی رو از کجا میتونم خریداری کنم ( یه سایت معتبر معرفی کنید )

ممنون :n16:

سلام
۱.بازی هم میتونین به صورت افلاین انجام بدید و هم به صورت انلاین. و البته حالت انلاینش خیلی استرس خوبی داره و حس بهتری میده . مخصوصا اگر بتونی invader ها رو هم بکشی . : p
۲.من خودم از originalkey.net خریدم(نمیدونم تبلیغ میشه یا نه . قصد تنها کمک هست )

S.R Download
09-08-2014, 20:24
بازی رو از سی دی فروش سر کوچه خریدم 5000 تومن :n02: واقعا داستان جالبی داره گیم پلیش رو خیلی دوست دارم شبیه wow هست گرافیک قابل قبولی هم داره ولی یکیم پیچیدس یعنی معلوم نیس از کجا باید بری :n13:
یه سوال من یه شمشیر پیدا کدم که توی آتیش فرو رفته وقتی از کنارش بلند شدم صورتم سیاه شده بود میشه دلیلش رو یکی بگه ؟؟

Gregar
09-08-2014, 22:03
بازی رو از سی دی فروش سر کوچه خریدم 5000 تومن :n02: واقعا داستان جالبی داره گیم پلیش رو خیلی دوست دارم شبیه wow هست گرافیک قابل قبولی هم داره ولی یکیم پیچیدس یعنی معلوم نیس از کجا باید بری :n13:
یه سوال من یه شمشیر پیدا کدم که توی آتیش فرو رفته وقتی از کنارش بلند شدم صورتم سیاه شده بود میشه دلیلش رو یکی بگه ؟؟

اره البته به نظر من نسخه اول یه کم بهتر بود . این نسخه مکانیک بازی هم سخت تر شده و هم پیچیده تر که تا حدودی این سختیش دل منو زد و یه کم از بازی رو رفتم و فعلا بازی رو ول کردم . فکر کنم زیادی واسه این نسخه هایپ شده بودم .

اون شمشیرها Bonfire هستن کنارشون که استراحت کنی بازیت سیو میشه . چون یک بار در حالت انسان مردی ، دوباره از اونجا بلند شدی و از انسان به Undead تبدیل شدی . توجه داشته باش شخصیت اصلی undead هستش و با مصرف human effigy تبدیل به انسان میشی .

Avlil
09-08-2014, 22:47

خب این بازی ار origin بازی demon's souls میاد و میدونید دیگه از بازی های معروف ژاپنی هست و ژاپنی معروف به اینکار ها هستند . بازی اینطور ساخته شده که برخلاف بقیه بازی ها به شما مقداری quest نده و بگه اینجا برو و بیا و میخواد احساس توخالی بودن و به تدریج انسانیت رو از دست دادن رو متوجه بشید . اینکه یک موجود عجیب توی بازی نیست که شما رو از سردرگمی نجات بده . اصل این بازی ها اینطوری هست . توی نسخه جدید بازی گیم پلی بسیار پیشرفت کرده و جای خوشحالی داره اما بازی رو اسان کردند و داستان و lore بازی هم نسبت به نسخه قبل و اصل داستان ضعیف هست. از این نظر اسان میگم که شما با وجود تعداد زیاد bonefire براحتی به شهر برمی گردید و مسیر های پر پیچ و خم رو براحتی پشت سر میذارید .اما در نسخه های قبل مثلا باید تمام این مسیر ها رو میرفتید و دوباره اشتباه میکردید که دوباره بمیرید و باعث بشه شما از بازی زده بشید و کنارش بذارید.این بازی معروف هست به اینکه کسانی رو که با ایتم گرفتن، مغرور میشوند تنبیه و مجازات کنه . این بازی واقعیت زیاه خواهی ماها رو نشون میده و اینکه حتی برای بدست اوردن ایتم ست های زیبا npc ها رو قتل عام میکنیم و sin می کنیم . واین واقعیت که ،همه بدکاران در این دنیا به سزای اعمالشون نمی رسند(بیشتر غرق میشوند).این ها دقیقا در این بازی رعایت شده است
در مورد sorcerer هم بگم که توی این نسخه واقعا op یا قوی شده و خیلی خوشحالم : p
بعد اینکه شما به تدریج به سوی undead دارید پیش میرید و کم کم انسانیتتونو از دست میدید . به این معنی که از اخر undead میشوید و با human effigy به صورت زیبای قبلیتون بر میگردید اما واقعیتی رو عوض نمیکنید و همانطور این کارهای دیگه هم در نسخه انلاین انجام میده که خودتون مشاهده خواهید کرد.اونجا هم خودتون به صورت undead مشاهد کردید هنوز undead نشدید بلکه Hollow هستید چون از undead به انسانیت راه برگشتی نیست و هر چقدر که بیشتر بمیرید بیشتر به اسن سمت میروید(کمتر شدن health تون) . و از اخر هم مشابه دشمناتون میشوید کسانی که روزی درجایگاه شما بودند.
نکته اخرم اینکه بازی WoW از نظر المان های Rpg اش خیلی بازی سطح بالای هست مخصوصا نسخه TBC , WOTLK . من هم عاشقشم : P

marmolak kocholo
11-08-2014, 15:28
یکی از بهترین تجربه های گیمینگ من بود! با اینکه چندین بار تو حین بازی خودمو زدم ولی کلاً خیلی کیف داد بازی!
با لول 150 بعد از 72 ساعت بازی تمومش کردم. تجربه اوریجینال بازی هم فوق العاده بود، خیلی حال داد. از Invadeـهاش بگیر تا Summonـهاش D:
اون صحنه ای هست که بالاخره بعد از ساعت ها بازی کردن و دنبال شاه گشتن با کشتن Velstadt میرسیم به کینگ و میبینیم که به اون شکل در اومده :| از ابتدای بازی دنبال کینگ بودیم که آخر سر با این صحنه مواجه میشیم!
الان فقط 2 تا کار مونده که انجام بدم و آماده DLCـها بشم. 1. کشتن Ancient Dragon و گرفتن Soul of the Giant و بعد از اون کشتن شاه Vendrick ...

S.R Download
11-08-2014, 19:15
آقا از توضیحات ممنون ولی یه سوال بعضی در ها قفل هست کلیدشونو کجا میشه پیدا کرد ؟ :n13:

Avlil
11-08-2014, 22:49
یکی از بهترین تجربه های گیمینگ من بود! با اینکه چندین بار تو حین بازی خودمو زدم ولی کلاً خیلی کیف داد بازی!
با لول 150 بعد از 72 ساعت بازی تمومش کردم. تجربه اوریجینال بازی هم فوق العاده بود، خیلی حال داد. از Invadeـهاش بگیر تا Summonـهاش D:
اون صحنه ای هست که بالاخره بعد از ساعت ها بازی کردن و دنبال شاه گشتن با کشتن Velstadt میرسیم به کینگ و میبینیم که به اون شکل در اومده :| از ابتدای بازی دنبال کینگ بودیم که آخر سر با این صحنه مواجه میشیم!
الان فقط 2 تا کار مونده که انجام بدم و آماده DLCـها بشم. 1. کشتن Ancient Dragon و گرفتن Soul of the Giant و بعد از اون کشتن شاه Vendrick ...

اون سکانس خیلی زیبا بود. من نیم ساعت فقط اونجا ایستاده بودم : p
خیلی زیبا بود . من الان لول ام خیلی بالا هست 380 فکر کنم (البته ng+++ ) . فعلا دیگه بازی نمیکنم . امیدورا بودم bloodborn هم میومد اما خب حداقل The Lord Of The Fallen میاد

آقا از توضیحات ممنون ولی یه سوال بعضی در ها قفل هست کلیدشونو کجا میشه پیدا کرد ؟ :n13:

تمام در هایی که کلید میخوان قابل باز شدن به چندین روش هستند . مثلا بعضی کلید ها توسط npc به شما داده میشه . بعضی ها توسط دشمنانتون که با Fragrant Branch of Yore زنده میشوند یا از حالت سنگی خارج میشوند و همه اینها رو به صورت کامل در wiki این بازی میتونید مشاهده کنید . حتی بهترین ایتم ست ها برای کلاستون و سایر چیزها . این wiki ها به مانند wowhead هستند .
ادرس سایت : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aminkhoob
12-08-2014, 07:36

سلام

کلید در ها در طول بازی به شما داده میشه
بعضی ها رو با کشتن باس ها دشمنان بدست میارید
بعضی ها رو از افراد میگیرید
بعضی ها رو باید بخرید
بعضی ها رو پیدا میکنید

و اما بعضی در ها که قفل هستند اصلا کلیدی ندارند و با انجام بعضی کارها باز میشوند

بعضی ها رو باید یشکنید مثل در بالای Bonfire در Forest of Fallen Giants ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
به بعضی ها ضربه میزنید و یک دشمن از طرف دیگه در رو باز میکنه
به بعضی ها بمب باید پرت کرد تا بشکه ی پشتش منفجر بشه
بعضی ها از طرف دیگه توسط خودتون باز میشه
بعضی ها با داشتن یه ایتم خاص باز میشن
بعضی ها با انسان کردن ادمای سنگ شده
بعضی ها رو افراد دیگه باز میکنن مثل در ورود به Huntsman's Copse ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که توسط Licia of Lindeldt ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) با دادن پول باز میشه و اگر بخواهید میتونید بکشیدش و ایتم مورد نیاز رو بدست اورید ولی این کار توصیه نمیشه
به بعضی جاها با باز کردن در های مخفی یا Illusory Walls ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دست رسی پیدا میشه
به بعضی جاها با قرار دادن ایتم Pharros' Lockstone ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در جاهای مخصوص دست رسی پیدا میشه
و...

رهنمای کلید ها:
Keys ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Avlil
12-08-2014, 08:35
سلام

کلید در ها در طول بازی به شما داده میشه
بعضی ها رو با کشتن باس ها دشمنان بدست میارید
بعضی ها رو از افراد میگیرید
بعضی ها رو باید بخرید
بعضی ها رو پیدا میکنید

و اما بعضی در ها که قفل هستند اصلا کلیدی ندارند و با انجام بعضی کارها باز میشوند

بعضی ها رو باید یشکنید مثل در بالای Bonfire در Forest of Fallen Giants ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
به بعضی ها ضربه میزنید و یک دشمن از طرف دیگه در رو باز میکنه
به بعضی ها بمب باید پرت کرد تا بشکه ی پشتش منفجر بشه
بعضی ها از طرف دیگه توسط خودتون باز میشه
بعضی ها با داشتن یه ایتم خاص باز میشن
بعضی ها با انسان کردن ادمای سنگ شده
بعضی ها رو افراد دیگه باز میکنن مثل در ورود به Huntsman's Copse ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که توسط Licia of Lindeldt ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) با دادن پول باز میشه و اگر بخواهید میتونید بکشیدش و ایتم مورد نیاز رو بدست اورید ولی این کار توصیه نمیشه
به بعضی جاها با باز کردن در های مخفی یا Illusory Walls ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دست رسی پیدا میشه
به بعضی جاها با قرار دادن ایتم Pharros' Lockstone ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در جاهای مخصوص دست رسی پیدا میشه
و...

رهنمای کلید ها:
Keys ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کاملا توضیح خیلی خوبیه اما pharros و دیوارهای مخفی بیشتر برای loot chest هست(مخصوصا اون chest ها که اگر قبلش یک attack به chest ندی میخورنت : پی - که توی dlc جدید borderlands 2 هم به عنوان اسم great mimic استفاده کردند) که البته قابل ذکر هست که بعضی از راه ها که تنها به همین روش باز میشوند به شما Estus Flask Shard میدهند که بسیار کارامد هستند اما بیشتر این راه ها خیلی فرعی هستند و به صورت یک big bonus دیده نمیشوند .بیشتر اون کلید هایی به نظرم کاربرد داره که یک bonus در گیم حساب میشه به طور مثال معاوضه کردن ایتم با grand soul یا soul یک boss خاص .مثلا Weaponsmith Ornifex که فرم humanoid crow هم داره که با کلید fang ازاد میشه و این کلید هم باید از دست دادن یک Fragrant Branch of Yore تنها امکان پذیر هست اما به جایش برای یک sorcerer لول 150 که میخواد NG+ رو شروع کنه ،ایتم خوبی رو به همراه داره به طور مثال برای off hand تون شما یک King's Shield نیاز دارید تا مطمئن تر بعضی از مکانیزم ها رو پشت سر بگذارید(خیلی جاها نجاتتون میده . البته با سرمایه گذاری روی stat های مورد نظر)

که این BS داره

eman619rv
22-08-2014, 01:24
سلام
این بی دلیل بودن داستان و روایت منسجم نداشتنش رو مخه! حیف که سختی بیش از حدش یکم منو جذب کرده.
ما خودمون زندگیمون پر تکراره ، حالا این بازی هم هی تاکید داره روی این مسئله

وسایل رو میشه جایی فروخت؟؟ خب این همه وسیله که جمع میکنیم به چه درد میخوره

aminkhoob
23-08-2014, 07:36
سلام
این بی دلیل بودن داستان و روایت منسجم نداشتنش رو مخه! حیف که سختی بیش از حدش یکم منو جذب کرده.
ما خودمون زندگیمون پر تکراره ، حالا این بازی هم هی تاکید داره روی این مسئله

وسایل رو میشه جایی فروخت؟؟ خب این همه وسیله که جمع میکنیم به چه درد میخوره

داستان که بی دلیل نیست و سبک روایت داستان خاص هست نسخه ی قبلی هم همیطور بود و این هم یکی از جذابیت های بازیه
تکرار و پوچی اصلیت داستانه:n02: ولی شما اومدید تا تغییر ایجاد کنید.

در این تاپیک یکی از بچه ها داستان هر دو نسخه رو گذاشته بخونید جالبه

وسایل رو میشه پیش Lonesome Gavlan ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که در No-man's Wharf ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هست فروخت ولی این یارو بی انصافه و فروختن اشیا ارزش چندانی نداره!!
در کل توصیه میشه از هر ایتم حداقل یکی نگه داری و اضافه ها رو بفروشی ، جای وسایل که پر نمیشه!
تا بتونی تمام ایتم ها رو داشته باشی و تروفی بگیری

خیلی از ایتم ها هم لازم میشه چون در طول بازی باید هی سبک خودت رو عوض کنی و از لباس ها و اسلحه های دیگه استفاده کنی و ایتم های مصرف کردنی هر کدوم استفاده ی خاصی داره
مثلا با روح غول ها اسلحهای خاص ساخته میشه و حتی اون سنگ های گرد Smooth & Silky Stone ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و Small Smooth & Silky Stone ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و Prism Stone ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو میشه پیش اون لانه ی پرنده Dyna and Tillo ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) به طور شانسی با یه ایتم دیگه معاوضه کرد وDemon's Great Hammer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) فقط از اینجا بدست میاد

حتی بی خاصیت ترین ایتم رو شاید بشه داد به یکی و چیز خوبی بدست اورد

Angel Of Darkness
02-09-2014, 13:16
خیلی وقت بود بازی به این قشنگی و داستان گیرا بازی نکرده بودم واقعا محشر بود همش ساعتو نیگاه میکردم ببینم کی کارم تموم میشه برسم به pc و وارد این دنیای افسرده و محزون بشم اصلا دوست نداشتم ازش بیرون بیام
محشر بود و هست خیلی باهاش ارتباط گرفتم

S.R Download
02-09-2014, 14:31
والا من ازش زده شدم ولش کردم

jb.NY
02-09-2014, 16:37
والا من ازش زده شدم ولش کردم

منم فعلا ولش کردم، اما نه به اون دلیل، از بیرون پریدنش و کرش کردناش خسته شدم

aminkhoob
02-09-2014, 17:03
منم فعلا ولش کردم، اما نه به اون دلیل، از بیرون پریدنش و کرش کردناش خسته شدم

مال من که خیلی کم کرش میکنه شاید مشکل از سیستم شما هست اگه با لپتاب بازی می کنی شاید به خاطر استفاده از باتری تنها هست

Angel Of Darkness
04-09-2014, 11:27

Malware
09-09-2014, 16:55
یک نفر تونسته بازی به شدت سخت Dark Souls رو با گیتاری که واسه بازی هایی مثل Guitar Hero ساخته شده تموم کنه . :n04:

در این ویدیو میبینید که این فرد با کنترلر گیتار باس های Ornstein و Smough رو شکست میده .

HD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

باید جالب باشه فعلا در حال دانلودشم .

Malware
20-09-2014, 16:53
تصاویر جدیدی از بسته ی الحاقی جدیدی به نام Dark Souls II: Crown of the Ivory King منتشر شد

این DLC در 24 سپتامبر یعنی 2 مهر برای PC ،Xbox 360 و PS3 منتشر میشه .

Malware
22-09-2014, 12:20
DLC جدید یعنی Crown of the Ivory King تاخیر خورد

سومین DLC بازی برای همه ی پلتفرم ها تاخیر خورد .

این DLC که قبلا قرار بود در تاریخ 24 سپتامبر ( 2 مهر ) عرضه بشه تاخیر خورده و تاریخ فعلی آن بر روی PC و Xbox سی سپتامبر ( 8 مهر ) و بر روی PlayStation یک اکتبر ( 9 مهر ) اعلام شده .

Namco Bandai دلیل این تاخیر رو اعلام نکرده .

منبع : VG247

Angel Of Darkness
16-11-2014, 21:52
سلام من همینجوری عشقم کشید فیلم اول دارک سولز رو زیرنویس کنم که کردم حالا براتو نیزارم کافیه به آدرس زیر برین:
X:\Program Files (x86)\Dark Souls II\Game\movie
یه فایل به اسم prologue.wmv تو پوشه هست کپی کنید یه جایی زیرنویس منو هم اسمش کنید و تموم
امید وارم لذت ببرین
و پیشاپیش اگه جایی بد ترجمه شده معضرت میخوام

vahidgame
27-11-2014, 14:18
خب بازی برای Xbox One و PS4 تایید شد و 17 آپریل 2015 منتشر میشه
عنوان اونم Dark Souls 2: Scholar of the First Sin هستش که البته برای PC و Xbox 360 و PS3 هم منتشر میشه ولی در عین حال به صورت یه آپدیت رایگان هم برای این سه پلتفرم برای دانلود قرار می گیره
تغییرات اونم شامل یه سری NPC و آیتم و رویداد جدیده
در مورد DLC هم اشاره ای نشده ولی احتمالا باید تمام DLC های بازی رو هم داشته باشه

در مورد گرافیک هم برای سه پلتفرم Xbox One و PS4 و PC پیشرفت داشته
که البته در مورد پی سی فک نکنم خیلی به چشم بیاد

پ.ن:
جالبه شده ها !
همین جوری پیش بره کم کم همه بازی های کنسول های نسل قبلی برای این نسل بازسازی میشن! :دی

Angel Of Darkness
06-12-2014, 14:23
من درست خوندم یا اشتباه میکنم این نامردا به دارک سولز هیچی ندادن ؟ این پررنگا جاییزه گرفتن
Best Shooter

Call of Duty: Advanced Warfare – Sledgehammer/Activision
Destiny – Bungie/Activision
Far Cry 4 – Ubisoft Montreal/Ubisoft
Titanfall – Respawn/EA
Wolfenstein: The New Order – MachineGames/Bethesda

Best Action/Adventure

Alien: Isolation – Creative Assembly/Sega
Assassin’s Creed Unity – Ubisoft
Bayonetta 2 – Platinum Games/Nintendo
Middle-earth: Shadow of Mordor – Monolith/Warner Bros.
Sunset Overdrive – Insomniac/Microsoft

Best Role Playing Game

Bravely Default – Square Enix
Dark Souls II – From Software/Bandai Namco
Divinity: Original Sin – Larian Studios
Dragon Age: Inquisition – Bioware/EA
South Park: The Stick of Truth – Obsidian/Ubisoft

Best Fighting Game

Killer Instinct: Season Two – Iron Galaxy Studios/Microsoft
Persona 4 Arena Ultimax – Arc System Works/Atlus
Super Smash Bros. 3DS – Nintendo
Super Smash Bros. Wii U – Nintendo
Ultimate Street Fighter IV – Capcom

Best Family Game

Disney Infinity 2.0 – Avalanche Software/Disney Interactive Studios
Fantasia: Music Evolved – Harmonix/Disney Interactive Studios
Mario Kart 8 – Nintendo
Skylanders: Trap Team – Toys for Bob/Activision
Tomodachi Life – Nintendo

Best Sports/Racing Game

FIFA 15 – EA Canada/EA Sports
Forza Horizon 2 – Playground Games/Turn 10 Studios/Microsoft
Mario Kart 8 – Nintendo
NBA 2K15 – Visual Concepts/2K Sports
Trials Fusion – RedLynx/Ubisoft

Best Online Experience

Call of Duty: Advanced Warfare – Sledgehammer Games/Activision
Dark Souls II – From Software/Bandai Namco
Destiny – Bungie/Activision
Hearthstone: Heroes of Warcraft – Blizzard
Titanfall – Respawn/EA

Best Mobile/Handheld

Bravely Default – Square Enix
Monument Valley – Ustwo
Super Smash Bros. for 3DS – Nintendo
Threes – Asher Vollmer, illustrator Greg Wohlwend, and composer Jimmy Hinson

Best Remaster

Grand Theft Auto V – Rockstar Games
Halo: The Master Chief Collection – 343 Industries/Microsoft
Pokemon Omega Ruby and Alpha Sapphire – Game Freak/Nintendo
The Last of Us – Naughty Dog/Sony
Tomb Raider: Definitive Edition Crystal Dynamics/Square Enix

Best Narrative

South Park: The Stick of Truth – Obsidian/Ubisoft
The Walking Dead Season 2 – Telltale Games
The Wolf Among Us – Telltale Games
Valiant Hearts – Ubisoft
Wolfenstein: The New Order – Machine Games/Bethesda

Best Score/Soundtrack

Alien: Isolation – Christian Henson, Joe Henson and Alexis Smith, The Creative Assembly/Sega
Child of Light – Coeur de pirate, Ubisoft Montreal
Destiny – Marty O’Donnell, Bungie/Activision
Sunset Overdrive – Boris Salchow, Insomniac Games/Microsoft
Transistor – Darren Korb, Supergiant Games

Best Independent Game

Broken Age Part 1 – Double Fine
Monument Valley – Ustwo
Shovel Knight – Cellar Door
Transistor – Supergiant Games
The Vanishing of Ethan Carter – The Astronauts

Games for Change

Mountain – David O’Reilly/Double Fine Presents
Never Alone – Upper One Games
The Last of Us: Left Behind – Naughty Dog/Sony
This War of Mine – 11bit Studios
Valiant Hearts: The Great War – Ubisoft

eSports Player of the Year

Martin ‘Rekkles’ Larsson – League of Legends
Xu “Fy” Linsen – Dota 2
James “Firebat” Kostesich – Hearthstone
Christopher “GeT_RiGhT” Alesund – Counter-Strike: GO
Matt “NaDeSHoT” Haag – Call of Duty

eSports Team of the Year

Samsung White – League of Legends
Evil Geniuses – Dota 2
Edward Gaming – League of Legends
Newbee – Dota 2
Ninjas in Pajamas – Counter-Strike: GO

Trending Gamer

Evan “Vanoss” Fong
Jeff Gerstmann
PewDiePie
StampyLongHead
TotalBiscuit

Best Fan Creation

BEST Zelda Rap EVER!! By Egoraptor
Luigi Death Stare by CZBwoi and Rizupicorr
Mine the Diamond (Minecraft Song) by Tobuscus
Minecraft – TITAN City by Colonial Puppet
Twitch Plays Pokemon by Anonymous

Developer of the Year

Blizzard
Monolith
Nintendo
Telltale Games
Ubisoft Montreal

Best Performance

Adam Harrington as Bigby Wolf, The Wolf Among Us – Telltale Games
Kevin Spacey as Jonathan Irons, Call of Duty: Advanced Warfare – Sledgehammer Games/Activision
Melissa Hutchison as Clementine, The Walking Dead: Season Two – Telltale Games
Trey Parker as Various Voices, South Park: The Stick of Truth – Obsidian/Ubisoft
Troy Baker as Talion, Middle-earth: Shadow of Mordor – Monolith/Warner Bros.

Most Anticipated Game – (To be voted on by fans)

Batman: Arkham Knight – Rocksteady/Warner Bros.
Bloodborne – FROM Software/Sony
Evolve – Turtle Rock/2K Games
The Witcher 3: Wild Hunt – CD Projekt
Uncharted 4: A Thief’s End – Naughty Dog/Sony

Game of the Year

Bayonetta 2 – Platinum Games/Nintendo
Dark Souls 2 – FROM Software/Bandai Namco
Dragon Age: Inquisition – BioWare/EA
Middle-earth: Shadow of Mordor – Monolith/Warner Bros.

denzelmovie
22-01-2015, 13:59
دوستان من این بازی رو نصب کردم ولی زبانش روسی هست هرکاری هم کردم انگلیسی نشد، ممنون میشم راهنمایی کنید چطوری انگلیسیش کنم :n40:

Viren
24-01-2015, 22:12
حدود 3 ساعت بازی کردم رسیدم یه جایی به اسم Cardinal Tower اصلا نتونستم رد کنم شاید 20 بار مردم آخر آنیستال کردم خخ

vahidgame
03-02-2015, 20:09
عکس هایی از Dark Souls 2: Scholar of the First Sin :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Angel Of Darkness
12-04-2015, 15:31
چندروز پیش DARK SOULS II Scholar of the First Sin خریدمش از استیم آدم لذت میبره با oldschool های پیرمرد مثل خودش بازی میکنه چقد بامرامن یاد اون بازیهای سگا و میکرو که پوستت کنده میشد تا آخرشو ببینی میفتی همش ساعتها تو جو و اتمسفر تاریکش غرق میشی و خوشحال میشی به یکی که تو اون سرزمین مثل خودت گیر افتاده کمک کنی
وحشتناک ترینش هالو شدنه با این کمبود شدید human effigy صورت هیروتو از ریخت میندازه جلوتر بری موهاشم میریزه یه طرف
وقتی هالو میشی نمیتونی از کسی کمک بگیری نه به سرزمین دیگه ای بری هر بارم میزان سلامتیت کمتر و کمتر میشه

Gregar
12-04-2015, 15:53
کاش توی نسخه دو یه کم میشد به قیافه Character بیشتر توجه میکردن . اخه این چه قیافه ایه خداییش . ادم یاد بازیهای دو نسل قبل میفته . یکی نیست بگه نمیتونی یه Character Edit خوب بسازی لااقل خودت اماده یه کاراکتر توپ درست کن مردم استفاده کنن . حتی نسخه قبل از این لحاظش بهتر بود .

Angel Of Darkness
12-04-2015, 15:58
کاش توی نسخه دو یه کم میشد به قیافه Character بیشتر توجه میکردن . اخه این چه قیافه ایه خداییش . ادم یاد بازیهای دو نسل قبل میفته . یکی نیست بگه نمیتونی یه Character Edit خوب بسازی لااقل خودت اماده یه کاراکتر توپ درست کن مردم استفاده کنن . حتی نسخه قبل از این لحاظش بهتر بود .
موافقم اما نسخه یکش که کلا بیچاره همه چیزش تار بود هیچی نمیشد دید البطه رو کنسولو نمیدونم چطوری بود
ولی خداییش نیازیم نیستا چون از سر تا نوک پاتو زره باید بگیری و بپوشونی خود به خود ادیت و میکآپتم بیفایده میشه منم تازه کلامو برداشتم عکس بگیرم :n02::n19:
یه سرچ بزنی تو اینترنت از خنده روده بر میشی هیروی برو بچو ببینی همشون کاراکتر آماده ها یا رندومارو برداشتن نمیدونم چرا اصلا کاراکترو روش وقت نزاشتن که بشه خوشگل در اور یا به قول تو خودشون خفن درست کنن :n10:
البطه خیلی باحاله تا پخ بگیم که باز هالو میشی و .......
اینو ببین تعداد مرگای از روز ریلیز تا حالا 12 روز شده

سورپرایز شدی آیا ؟

Angel Of Darkness
13-04-2015, 23:52
واقعانکه اینجا چقد بیحاله حیف نیست بازی به این باحالیو بازی نمیکنید اونم تو این بازار کسادی ایدههای نو و زمانی که همه کمپانیا فقط به فکر پر کردن جیبشون و پرزرق و برق کردن و بزن برو جلو بیخود هستن تو صنعت گیم هیچی تو تمام صنعتها اصلا فکر کردین چرا موسیقی فیلم بازی و ... همش مال دهههای 70 و 80 قدیما انقد جذابن ؟
این ورژن خیلی چیزاش با قبلی فرق داره جای همه چیزو عوض کردن و .....باور کنید حتی اگه قبلیارو جوییده باشینم باز ارزش داره بازی کنید
این هیرو من بعد چند بار کرس شدن پشت هم و مردن

ایتو ببینید در عرض 1 روز 800 هزار رفت روش:

vahidgame
14-04-2015, 12:26
من شماره دوم رو فرصت نشد برم ولی حتما این Dark Souls II: Scholar of the First Sin رو به زودی می گیرم
مثل شماره اول که یه نسخه نهایی داشت برای شماره دوم این نسخه دیگه نهاییه و کاملا بهبود یافته و تمام DLC های بازی رو هم داره
هر کسی بازیو نرفته یا کامل نرفته این نسخه صد در صد پیشنهاد میشه

با اینکه می دونم مثل شماره یک نمیشه ولی با این حال مطمئنم از خیلی بازی های سبکش خودش بهتره...

Angel Of Darkness
15-04-2015, 16:31
یه چیز خیلی خوب
وقتی هالو شدی میری به مستر یه دنیای دیگه کمک میکنی تا تسک کمپلت بشه مثلا با باس رو بکشین بعدش به دنیای خودت برگشتی انسانیتتو بدست میاری
و نیاز به استفاده از human effigy نداری

Angel Of Darkness
19-04-2015, 15:33
وقتی Shanalotte ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اعصاب معصاب درستو راستی نداره و حوصلش سر رفته داره پاشو رو هوا تاب میده :n02:

Jeff hardy M
04-05-2015, 13:59
سیستم مورد نیاز؟

vahidgame
25-08-2015, 10:55
این چند وقت اخیر زیاد وقت بازی کردن نداشتم ولی با شروع این بازی دوباره اعتیاد پیدا کردم :دی
تقریبا با یه سال و نیم تاخیر شروعش کرد و فعلا 10 ساعتی که رفتم خیلی خوب بوده
مثل شماره یک اوایل بازی سخته و به خصوص اینکه اگه Ring of Binding رو کسی پیدا نکنه که بازی وحشتناک میشن!
به نظرم توی شماره سه از این کارا که بازیو سختر می کنه انجام ندن بهتره
همین جوریش سخته دیگه این کارا چیه! :دی

شماره سوم هم پیش بینی می کنم آخرای 94 منتشر بشه
قبل از اون این شماره رو هم کامل زیرو رو می کنم
ولی فکر کنم شماره سوم با وجود کارگردانی میازاکی و همین طور احتمالا پیشرفت گرافیکی یه شاهکار به تمام معنا باشه

vahidgame
01-09-2015, 09:45
فکر نمی کردم بازی اینقدر عالی باشه و معتاد شدم رفت :دی
تا اینجا که رفتم بازی حتی از بعضی لحاظ ها از شماره یک بهتره و به خصوص گیم پلی پیشرفت هایی داشته
فقط یه مشکل اینه که دیگه خیلی باس های بازی نزدیک به هم هستن یعنی بعضی جاها میشه حتی در عرض 5 دقیقه به باس بعدی رسید!
باس های بازی هم انگار خیلی زیادن و هر روز بازیو میرم یکی دو تا باس می کشم :دی
خیلی هم بازی سخت نیست و کسی شماره یک رو رفته باشه این شماره به مشکل نباید بخوره

یه چیزی هم که برام عجیبه اینه که آهنگرها توی بازی فعلا کم بودن و سلاح ها و زرها رو هم کم میشه توی بازی آپگرید کرد
یعنی توی شماره قبلی خوبیش این بود که میشد اون آیتم های مربوط به آپگرید رو خرید ولی توی این شماره این آیتم ها رو باید پیدا کرد و برای خرید خیلی محدودن
همچنان هم منتظر جایی هستم که سلاح های خاص به خصوص سلاح با روح باس ها رو بشه ساخت و امیدوارم به آخرای بازی نکشه!

doit
04-09-2015, 03:47
درجه سختیش خیلی بالاتر از قبل انگار
یکی میگفت تو فروم خارجی من 8 تا غول رو سریع رفتم
من هر طور حساب میکنم تا غول 4 کلک و پرم ریخت..:/

Alireza.M67
05-09-2015, 09:31
فکر نمی کردم بازی اینقدر عالی باشه و معتاد شدم رفت :دی
تا اینجا که رفتم بازی حتی از بعضی لحاظ ها از شماره یک بهتره و به خصوص گیم پلی پیشرفت هایی داشته
فقط یه مشکل اینه که دیگه خیلی باس های بازی نزدیک به هم هستن یعنی بعضی جاها میشه حتی در عرض 5 دقیقه به باس بعدی رسید!
باس های بازی هم انگار خیلی زیادن و هر روز بازیو میرم یکی دو تا باس می کشم :دی
خیلی هم بازی سخت نیست و کسی شماره یک رو رفته باشه این شماره به مشکل نباید بخوره

یه چیزی هم که برام عجیبه اینه که آهنگرها توی بازی فعلا کم بودن و سلاح ها و زرها رو هم کم میشه توی بازی آپگرید کرد
یعنی توی شماره قبلی خوبیش این بود که میشد اون آیتم های مربوط به آپگرید رو خرید ولی توی این شماره این آیتم ها رو باید پیدا کرد و برای خرید خیلی محدودن
همچنان هم منتظر جایی هستم که سلاح های خاص به خصوص سلاح با روح باس ها رو بشه ساخت و امیدوارم به آخرای بازی نکشه!

کدوم ورژن بازی رو داری بازی می کنی ؟ امیدوارم دی ال سی هاش رو هم بازی کنی :
یادته توی شماره قبل گفتم به Ornstein & smough رسیدی حالتو می پرسم ؟ الآن به Fume knight رسیدی این کارو می کنم. این بابا یه نفره ولی میزنه هاااا (البته توی یکی از دی ال سی هاست)

vahidgame
05-09-2015, 14:04
کدوم ورژن بازی رو داری بازی می کنی ؟ امیدوارم دی ال سی هاش رو هم بازی کنی :
یادته توی شماره قبل گفتم به Ornstein & smough رسیدی حالتو می پرسم ؟ الآن به Fume knight رسیدی این کارو می کنم. این بابا یه نفره ولی میزنه هاااا (البته توی یکی از دی ال سی هاست)
همون نسخه معمولی رو میرم چون راحتر دردسترس بود و وقت کمتری می گرفت
حالا بعدا وقت کردم dlc ها رو می گیرم و این باس رو هم به هلاکت می رسونم :دی

فعلا توی باس ها به مشکل نخوردم و اکثرا راحت بودن و فقط من هنوز از باس هایی که چند نفرن خوشم نمیاد!
اوایل بازی Ruin Sentinels چون سه نفر بودن یکمی اذیت می کردن همین طور Mytha هم تا وقتی سم رو از بین نبردم نمیشد زدش
کلا همچنان باس ها قلق خاصی دارن که باید پیدا کرد و بعدش دیگه سخت نیستن
فقط برام عجیبه که هر دو قدم دو قدم باس گذاشتن و انگار اول باس ها رو انتخاب کردن و بعد گفتن دو تا دشمن هم توی مسیر بذاریم :دی

درجه سختیش خیلی بالاتر از قبل انگار
یکی میگفت تو فروم خارجی من 8 تا غول رو سریع رفتم
من هر طور حساب میکنم تا غول 4 کلک و پرم ریخت..:/
قبل یعنی شماره یک؟
نسبت به شماره یک سخت تر نیست و به نظر من از جهت هایی راحت تره
اگه کسی شماره یک رو تموم کرده توی این شماره هم به مشکل خیلی خاصی نمی خوره
باس ها هم اولش سختن به خاطر اینکه کاراکتر ما قوی نیست و به مرور که کاراکتر قوی میشه راحتر میشن
مثلا یه دلیل سختیش سپره که باید از نظر دفاعی قوی باشه و اوایل بازی چون سپر قوی نیست انگار یکمی سخته ضرباتشون رو دفاع کرد

vahidgame
16-09-2015, 15:13
بازی رو چند روز پیش تموم کردم
باس آخر یکمی سخت بود یعنی حداقل نسبت به شماره یک که باس آخر رو سریع زدم
اون قدر توی این باس نفرین شدم که آخراش نوار سلامتی داشت صفر میشد :دی
ولی کلا باس ها به نظر خیلی سخت نبودن و اکثرشون رو بعد یکی دو بار زدم

نمیشه گفت بازی راحتتر بود ولی کسی شماره یک رو رفته باشه دیگه با این شماره عادت داره و بعد چند ساعت دیگه بازی سخت نیست
به نظر من از نظر گیم پلی خیلی خوب بود و مشکل خاصی نداشت و یه اعتیاد خاصی ایجاد می کنه
فقط داستان و روایت اون در حد شماره یک نبود و خیلی جذابیت خاصی نداشت
شاید نبود میازاکی فقط در این جهت بار منفی داشته که فکر کنم شماره سوم از این لحاظ باید بهتر باشه
در کل با اینکه شماره یک بهتره ولی این شماره هم جزو نقش آفرینی های تاپه