PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست معرفی سرویس دهنده با سرعت آپلود بالا

amin fear
18-02-2013, 12:41
درخواست معرفی سرویس دهنده با سرعت آپلود بالا

سلام دوستان عزیز

من مدت زیادی هست که دنبال یک سرویس دهنده اینترنت با سرعت آپلود بالا برای مدیریت و کنترل سایت دانلود هستم ، لطفا تجربیات و نظرات خود را در این مورد در اینجا بنویسید :

من سرویس های اقتصادی و نامحدود دو شرکت شاتل و پارس آنلاین را تست کردم اما هر دو آن ها برخلاف چیزی که حتی در هنگام عقد قرارداد ذکر شده است دارای سرعت آپلود بسیار پایین در حدود 20 Kb

( در صورتی که سرعت دانلود بالای 200 KB است ) ،هستند و این سرعت برای مدیریت سایت دانلود بسیار پایین است. لطفا در این زمینه تجربیات خود را به اشتراک بگذارید.

ADSL مخابرات بر عکس این شرکت ها دارای سرعت آپلود کاملا برابر با سرعت دانلود بود که این سرویس دهنده هم در شهر ما ، بازهم تغییر سیاست داد !

italodance
18-02-2013, 13:17
درخواست معرفی سرویس دهنده با سرعت آپلود بالا

سلام دوستان عزیز

من مدت زیادی هست که دنبال یک سرویس دهنده اینترنت با سرعت آپلود بالا برای مدیریت و کنترل سایت دانلود هستم ، لطفا تجربیات و نظرات خود را در این مورد در اینجا بنویسید :

من سرویس های اقتصادی و نامحدود دو شرکت شاتل و پارس آنلاین را تست کردم اما هر دو آن ها برخلاف چیزی که حتی در هنگام عقد قرارداد ذکر شده است دارای سرعت آپلود بسیار پایین در حدود 20 Kb

( در صورتی که سرعت دانلود بالای 200 KB است ) ،هستند و این سرعت برای مدیریت سایت دانلود بسیار پایین است. لطفا در این زمینه تجربیات خود را به اشتراک بگذارید.

ADSL مخابرات بر عکس این شرکت ها دارای سرعت آپلود کاملا برابر با سرعت دانلود بود که این سرویس دهنده هم در شهر ما ، بازهم تغییر سیاست داد !

متاسفانه در ایران من تاحالا سرعت اپلود تک کانکشن بالا ندیدم

میگند سرعت اپلودمون مثلا 1 مگابیت درست میگند ولی تک کانکشن نیست باید 3 / 4 کانکشن بگذارید تا برسه همزمان به 100 کیلو

چیزی که در دانلود هم خیلی جاها رخ میده

linuxx2011
18-02-2013, 14:08
سلام من خودمم سایت دارم و معمولا در ماه حدود 3-4 گیگی باید آپلود کنم قبلا 512 نامحدود پیشگامان داشتم که واقعا سرعت آپلودش افتضاح بود و بین 10 تا 16 بود اما الان 512 نامحدود برنزی اسیاتک گرفتم که واقعا عالیه و سرعت آپلودش بین 60 تا 80 هست.100 درصد سرعتهای بالاترش سرعت آپلود بیشتری خواهد داشت.

amin fear
18-02-2013, 14:21
سلام من خودمم سایت دارم و معمولا در ماه حدود 3-4 گیگی باید آپلود کنم قبلا 512 نامحدود پیشگامان داشتم که واقعا سرعت آپلودش افتضاح بود و بین 10 تا 16 بود اما الان 512 نامحدود برنزی اسیاتک گرفتم که واقعا عالیه و سرعت آپلودش بین 60 تا 80 هست.100 درصد سرعتهای بالاترش سرعت آپلود بیشتری خواهد داشت.

ممنون دوست عزیز ، بابت ذکر تجربیات خود...

قصد من هم از راه اندازی این تاپیک همین بود که کاربرانی مانند شما تجربیات قبلی خودشونو با من به اشتراک بگذارند...

سپاس

amin fear
18-02-2013, 14:26
متاسفانه در ایران من تاحالا سرعت اپلود تک کانکشن بالا ندیدم

میگند سرعت اپلودمون مثلا 1 مگابیت درست میگند ولی تک کانکشن نیست باید 3 / 4 کانکشن بگذارید تا برسه همزمان به 100 کیلو

چیزی که در دانلود هم خیلی جاها رخ میده

ممنون دوست عزیز

منظور شما از گذاشتن 3/4 کانکشن چیست ؟

یعنی مثلا باید از برنامه آپلود ( FTP ) استفاده کنم و تنظیمات آن ؟ و مستقیما از مرورگر آپلود نکنم ؟

یا چند فایل را هم زمان آپلود کنم ؟

italodance
18-02-2013, 14:33
ممنون دوست عزیز

منظور شما از گذاشتن 3/4 کانکشن چیست ؟

یعنی مثلا باید از برنامه آپلود ( FTP ) استفاده کنم و تنظیمات آن ؟ و مستقیما از مرورگر آپلود نکنم ؟

یا چند فایل را هم زمان آپلود کنم ؟

احسنت بر شما

بله چند کانکشن FTP برای سایتتان

یعنی با یک کانکشن سرعت اپلود به ماکزیمم خود نمیرسد ان هم بخاطر شیرین کاریهای عوامل پشت پرده هست البته

ولی با چند تا بله

چند فایل را هم زمان آپلود کنید هم همان توضیح هست