PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک در مورد بازی tomb raider 6

potter
11-04-2005, 12:50
لطفا هر کسی راهنمای فارسی این بازی را دارد یا بازی را تمام کرده کمک کند

potter
11-04-2005, 12:53
من در جایی که تابوت هست و اون روح قرمز به ما حمله می کند دچار مشکل شده ام
کمک کنید

علیرضا
11-04-2005, 22:27
کمک کنید

لطفا بيشتر توضيح بدين من tomb rider :the angel of darkness رو بازي كردم شايد بتونم كمكتئن كنم.

potter
12-04-2005, 21:43
کمک کنید

لطفا بيشتر توضيح بدين من tomb rider :the angel of darkness رو بازي كردم شايد بتونم كمكتئن كنم.من بعد از عبور از تالاری که وقتی موتور زیرش را روشن می کنی ستون ها یی از زمین بیرون می اید و با بالا رفتن از انها و بالا رفتن از دیوار از سوراخ کوچک سقف عبور کرده و به اتاقی می رسم که یک شبه قرمز به من حمله می کند و در وسط اتاق تا بوتی است که بر روی چند مجسمه است ودور انها هم 6 مجسمه که کتابی هر کدام در دست دا رند و روشن می شود ولی با نزدیک شدن به انها خاموش می شوند
لطفا من را کمک کنید
با تشکر

potter
13-04-2005, 20:08
با ایول پس چی شد این کمککککککککککککککککککککککک ک :?: :?: :?:

علیرضا
13-04-2005, 20:30
بايد با شات گان اون روح رو بزني تا براي مدت كوتاهي متوقف شه بعد خيلي سريع بايد بري نور توي دست اون مجسمه هرو برداري...
همين

potter
14-04-2005, 22:16
بايد با شات گان اون روح رو بزني تا براي مدت كوتاهي متوقف شه بعد خيلي سريع بايد بري نور توي دست اون مجسمه هرو برداري...
همينخیلی متشکرم علیرضا جان
من اونجا رو رد کردم ولی بعدااز چند مرحله دوباره در انجایی که کانتینرها و کامیونها هستند وارد دری شدم که سه تا راه داره دو تا راهش برق داره سومین راه هم وقتی از روی سیم خاردارها می پریم می میریم

لطفا من را راهنمایی کنید

potter
17-04-2005, 21:45
ایول بابا پس چی شد
بچه ها یه سوال دیگه هم دارم ایا این بازی کرک خواسی یا اضافه شونده ای هم داره چون تو همین مرحله من یه چیزی پیدا کردم که منفجر می شد امه وقتی اون را منفجر کردم حالا حروقت وارد بازی می شوم خودش خارج می شود
بازم از کمکاتون ممنوننننننننننننننننننننن نننننننننن

Mr-Live
19-04-2005, 01:14
آقا شما كه اين همه رفتين به من بگين كه
توي اونجايي كه ميرين زير موزه بعد يه دستگاه خزي هست كه بايد بچر خونيمش تا اين شكلاي عجيب غريب ست بشن
بايد چيكار كرد
با تشكر

potter
19-04-2005, 16:01
آقا شما كه اين همه رفتين به من بگين كه
توي اونجايي كه ميرين زير موزه بعد يه دستگاه خزي هست كه بايد بچر خونيمش تا اين شكلاي عجيب غريب ست بشن
بايد چيكار كرد
با تشكرmr_liive
دوست عزیز باید به اون ترتیبی که توی کتابچه ای که در وسایلت است عمل کنی و دو شکل معلوم را قرار بدهی هر دفعه که یکی را درست کردی دسته ان را بکش تا اون شکل قفل شود و دو شکل دیگر هم از دو عکس که پیدا می کنی یکی بوسیله دستگاهی که زیر خاک را می بیند و دیگری در یکی از اسکنر هارا قرار بده
بعد در بالای صخره باز می شود به داخل ان برو
اگه مشکل دیگری داشتی همین جا بنویس حتما کمکت می کنم

agha ehsan
08-12-2005, 12:26
شات گان چيه؟
ممنون

tombraider_512
13-12-2005, 01:07
سلام دوستان اگه كسي انگليسيش خوبه مي تونه از سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] راهنماي بازي رو بگيره...اگر هم تو انگليسي مشكل داريد,اسم اون مرحله اي كه توش گير كرديد رو بديد تا من به فارسي بهتون بگم.

tombraider_512
13-12-2005, 01:28
خیلی متشکرم علیرضا جان
من اونجا رو رد کردم ولی بعدااز چند مرحله دوباره در انجایی که کانتینرها و کامیونها هستند وارد دری شدم که سه تا راه داره دو تا راهش برق داره سومین راه هم وقتی از روی سیم خاردارها می پریم می میریم

لطفا من را راهنمایی کنید
سلام potter جان...آيا اون قسمتي كه از روي سيم مي پري و مي ميري چند تا جعبه جلوش هست كه اونا رو مي شه جور ديگه اي چيد؟!

tombraider_512
13-12-2005, 01:40
شات گان چيه؟
ممنون
اون تفنگيه كه لارا براي زدن هر يك تير مجبوره گلنگدن تفنگو بكشه و از لحاظ شكل ظاهري هم يه چيزي تو مايه هاي تفنگ شكاري تكلول ولي يه مقدار لوله تفنگ كوتاه تره...اميدوارم فهميده باشي چيه!

3phase boy
28-03-2007, 17:20
سلام.من توtomb rider:legend تو مرحله قزاقستان با اون غول مغناطيسي مشكل دارم:24: .چجوري ميشه كشتش:33:

حمید سیمرغ
22-04-2007, 18:55
کمک کنید
شما باید به نوری که در دست مجسمه ها هست توجه کنید وقتی از حد معینی به ان نزدیک شوید ناپدید شده وبه صورت اتفاقی به دست مجسمه دیگری میرود شما باید در فاصله از مجسمه ای که نور در دستش میدرخشد بایستید که نه زیاد از ان دور باشید نه زیاد نزدیک که نور ازدستانش ناپ دید شود بعد از این کار باید روی زمین بنشینید وبه سمت روح شلیک کنید بعد از چندین بار شلیک به سمت روح میبینید که روح به مدت کوتاهی گیج شده و بی حرکت می ماند درست در این مدت زمان کوتاه شما باید خود را به نور در دست مجسمه رسانده وان را از دست مجسمه بردارید اگر موفق به برداشتن ان شدید در سالن باز شده وبه شما اجازه خروج می دهد:31:

arash2006
22-04-2007, 19:45
سلام.من توtomb rider:legend تو مرحله قزاقستان با اون غول مغناطيسي مشكل دارم:24: .چجوري ميشه كشتش:33:

لازم نيست غول را بكشيد فقط كافي است كه تمام شاسي هارو پايين بكشيد تا دايره هاي مغناطيسي پايين بيايند
بعد بهشون با همون دستگاه شليك كن تا همه روشن و برقي بشن وقتي همه روشن شدن بالاي سرت خاموش ميشه فورا از دستگاه پياده شو و با همون طنابت يا دكمه q را بزنيد و وسيله بالاي سرت را بردار تا رد بشه:8:

بهنام.2000
06-10-2007, 17:00
من در tomb raider 6 اونجا که اون عنکبوت هست و من اون مرد هستم گیر کردم کمک کنید.