PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نوکیا ان گیج

shabnam1986
13-02-2013, 23:26
در مورد این دستگاه راهنمایی میخوام
اگه تو علائ الدین و جمهوری بگردم گیر میارم؟
بازی هاش سرگرم کننده هست؟

amir.orc
21-02-2013, 15:39
در مورد این دستگاه راهنمایی میخوام
اگه تو علائ الدین و جمهوری بگردم گیر میارم؟
بازی هاش سرگرم کننده هست؟

نه اونجا نیست.می تونی از پاساژ های شهر دسته دو گیر بیاری.یکی از دوستان 6 ماه پیش نوش رو داشت .من برای آرشیوم می خواستم ولی دنبال یه نوع خاصش بودم.بازی هاش خیلی قدیمیه و اصلا باحال نیست.شما گوشی اندرویدی بگیری بیشتر حال می کنی.

yadegare_behesht
20-06-2013, 14:29
شما گوشی سونی اریکسون Xperia Play بگیر ، بازیهای پلی لستسشن یک رو مثله آب خوردن اجرا میکنه ، خودش هم کیبورد برای بازی داره

italodance
30-06-2013, 13:31
شما گوشی سونی اریکسون Xperia Play بگیر ، بازیهای پلی لستسشن یک رو مثله آب خوردن اجرا میکنه ، خودش هم کیبورد برای بازی داره
؟؟
فقط بازیهای اندروید قدیمی رو اجرا میکنه

فقط iOS

shabnam1986
11-04-2015, 22:45
نه اونجا نیست.می تونی از پاساژ های شهر دسته دو گیر بیاری.یکی از دوستان 6 ماه پیش نوش رو داشت .من برای آرشیوم می خواستم ولی دنبال یه نوع خاصش بودم.بازی هاش خیلی قدیمیه و اصلا باحال نیست.شما گوشی اندرویدی بگیری بیشتر حال می کنی.

میشه چند تا عکس از بازیاش بذارین؟

shabnam1986
17-03-2016, 20:00

با لمسی نمیتونم کنار بیام

- - - Updated - - -

پی اس پی هنوز ساپورت میشه؟

HOJ-JAT
22-03-2016, 13:59

- - - Updated - - -

شما ی کنسول ps vita بخرید هم بازی های بسیار خوبی داره و هم جدیده و هم بازی براش میاد

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

شما ی کنسول ps vita بخرید هم بازی های بسیار خوبی داره و هم جدیده و هم بازی براش میاد

Captain_America
22-03-2016, 21:06
من دی اس و یا تری دی اس از نینتندو رو بهتون پیشنهاد میکنم، فوق العادست و بازیها ش همه نوآوری و ارزش بازی زیادی داره.