PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اگه دنبال کمک به یه نفر هستین:::: کمک برای خرید32 led یا lcd 32 تا سقف 1.300 که با دوام و قابل اعتماد باشد!

parsa0192
13-02-2013, 22:28
سلام به همه.مخصوصا به اونایی که کمی از وقتشون رو به من میدن.میخام یه تلویزیون 32 در حد و توان خودم یعنی 1.300 بخرم.یه تلویزیون میخام که کیفیت ساخت خوبی داشته باشه و تکنولوژی خوبی هم در حد مبلغم داشته باشه.میخاستم سامسونگ 32 eh5550 بگیرم که تکنولوژی خوبی داره ولی از نظر کیفیت ساخت بهش شک دارم و فک نکنم از نظر دوام قابل اعتماد باشه و منصرف شدم.بعد تصمیم به خرید ال جی 32 cs4600 گرفتم که از نظر من کیفیت ساخت و دوام خوبی داره ولی از نظر تکنولوژی زیاد خوب نیس وباز هم منصرف شدم.درباره مارک های دیگه هم زیاد اطلاع ندارم.اگه شما با این مبلغ اندک من تلویزیونی میشناسین که هم از نظر تکنولوژی و هم از نظر کیفیت ساخت و دوام خوب هست بهم معرفی کنین.مرسی که به تاپیکن توجه کردین.

jorj
13-02-2013, 23:47
سوال من هم هست . ممنون

A.Green.H
14-02-2013, 00:14
جواب واس سوال شما نیست.اما شاید کمک کنه!
من سونی ex4-40 دارم (ال سی دیه _ usb داره، 4 تا Hdmi داره... استفاده ب عنوان مانیتور داره....و کلی ورودی مرودی دیگه)(1920 در 1080 فول اچ دی و...
مهمتر از همه : پسر داداشم که 3 سالشه، شمع هست شکل سیب،،،، اونو با آخر زورش پرتاپ کرد و شمعه خورد وسط صفحه ال سی دی....یه 10 ثانیه رنگش قاط زد و درست شد...نه خط افتاد.نه رنگش خراب شد،نه شکست،و نه چیزیش شد...انگار نه انگار که یه شیع با نیروی 2 کیلو خورده بود بهش و الان 8 ماهه که گذشته (بعضیاش هست که بعد 10 روزی رنگشون میمیره!)
راسته یه نکته ای رو برات بگم که: LED خیلی خیلی بهتر از LCD هستش...

hapalii
14-02-2013, 00:25
خوب 1.300 کمه برای خرید تی وی با انتظارات شما شاید 2 هفته پیش می شد انتخاب بهتری داشت . کلا به نظر من 4600 انتخاب بدی نیست البته قیمت دقیق الان ندارم ولی فکر کنم انتخاب بدی نباشه 32 اینچ های شارپ هم بد نیست مخصوصا یه LED دارند که کیفیت تصویرش خوبه مدل دقیق یادم نیست اما همین یه مدل 32 تو بازاره قیمتش 1.450.000 بود اگر هنوز این قیمت باشه چیز خوبی .

smhsh121
14-02-2013, 00:59
اگر شما به من کمک کنید خیلی ممنون تر میشم: شما قبل از خرید یک جنس از کجا تشخیص می دید کیفیت ساخت و دوام یه برند پایینه یا بالاست؟ چون واقعا مدت هاست برام سواله.

hamid_IT63
14-02-2013, 13:26
مدلی که دوستمون hapali میگه خوبه . ژاپنیه و کیفیت تصویر خوبی داره . فرمتهای مختلف رو راحت از usb پخش میکنه .
از نظر دوام که میپرسی خب یکی از نشونه های جنس بادوام اینه که یه شرکت خوب گارانتیش کرده باشه . منم شنیدم گلدیران و مادیران بهتر از بقیه هستن و مشتری مدار هستن .
جنس ژاپنیم که دیگه جای خود داره و خوبه دیگه .
مدل این تلویزیونه 32LE430X‎ sharp هست .
لینک مشخصات : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

parsa0192
14-02-2013, 21:10
ممنون از اونایی که کمکم کردن.در جواب سوال smhsh121 باید بگم فامیل ما یه مدت پیش یه ال ای دی سام گرفت که کیفیت تصویر و امکانات خوبی داشت ولی کیفیت ساخت افتضاحی داشت.نمیتونم دقیقا بگم ولی خودتون بگیرید متوجه میشید.من خودم قبلا گوشی سام گلکسی اس 2 داشتم که عالی بود ولی کیفیت ساخت خوبی نداشت.ایراد هایی داشت که اصلا در شان کمپانی بزرگ سامسونگ نبود.بعد ها متوجه شدم که جنس های ایران با کشور های دیگه خیلی فرق دارن.سامسونگ بی کیفیت ترین جنس هاشو به ایران میده.اینا نظرات شخصی منه.اگه دنبال کیفیت ساخت هستید بیخیال سام بشید.

amir_t6262
15-02-2013, 11:10
تلویزیون های سامسونگ که اکثرا مونتاژ ایران هستند و اینطور نیست که بگویید که سامسونگ بدترین جنسش را به ایران میفرسته.

A.Green.H
15-02-2013, 17:35
بچه ها گفتید سامسونگ... منم یه چیزی بگم: من قبلا ها تحقیق کردم و فهمیدم که سام سونگ کلا چرته...مخصوصا گوشی هاش...البته تا سال 2012 اینطور بوده..الانو نیدونم...
اینطور بگم که مثلا:یه موبایل سام با قیمت 100 تومن کم امکانات تر و بی کیفیت تر از یک نوکیای 50 تومنیه ...مـــــثـلا.

smhsh121
15-02-2013, 19:51
بچه ها گفتید سامسونگ... منم یه چیزی بگم: من قبلا ها تحقیق کردم و فهمیدم که سام سونگ کلا چرته...مخصوصا گوشی هاش...البته تا سال 2012 اینطور بوده..الانو نیدونم...
اینطور بگم که مثلا:یه موبایل سام با قیمت 100 تومن کم امکانات تر و بی کیفیت تر از یک نوکیای 50 تومنیه ...مـــــثـلا.

موبایل چه ربطی به تی وی داره. سامسونگ جاروبرقی هم می زنه اگر جاروش خوب بود من بگم یخچالش هم خوبه؟:n02:
الان تو دنیا اینجوری شده که نمیشه گفت تلویزیون فلان مارک خوبه. باید مدل ها موردی بررسی بشن. حتی دو مدل یکسان تولید آمریکا و آسیا هم ممکنه فرق کنند.