PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : طرح سوالات کلی و مسائل تبلت های اندرویدی

PersiAndroid
27-09-2011, 13:49
سلام

مطمئنا همه ی کاربران قواعد پست دادن و ایجاد موضوع جدید رو میدونن اما بعضا تو انجمن شاهد تاپیک هایی هستیم که با توجه به محدویت انجمن باعث بی نظمی میشه
لذا خواهش می کنم قبل از ایجاد موضوع جدید به این مسائل توجه کنید

اگر راجب تبلتتون سوالی دارید سعی کنید ابتدا دنبال تاپیک مربوط به اون تو انجمن بگردید و اونجا سوالتون رو پست کنید و تا حد امکان از ایجاد موضوع جدید صرفا به خاطر سوالتون خودداری کنید
بهتر که اگر سوالی دارین و تاپیک مربوطه به تبلتتون وجود نداره سعی کنید مشخصات تبلتتون رو توی پست اول بنویسید و به عبارتی برای تبلتتون تاپیک ایجاد کنید
که هم در مراجعات و سوالات بعدی مجبور به ایجاد تاپیک جدید در مورد سوالتون نشید و هم به سایر کاربران که از تبلت مشابه استفاده می کنند یا سوالاتی دارند کمک کرده باشید
اگر سوالی در تاپیک مربوطه پاسخ داده نشد دلیلی نداره که تاپیک جدید بزنین و سعی کنین حوصله به خرج بدین

البته ایجاد تاپیک های خاص با موضوعات نقد و بررسی قابلیت ها و موضوعات مشابه و مستقل در رابطه با تبلت های اندروید مشکلی نداره

مـشـاوره برای خرید تبـلت هـای اندرویـد
مسائل تخصصي تبلت هاي اندرويدي | روت , آپديت , نصب رام و ... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
درخواست يا معرفي برنامه تبلت هاي اندرويدي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
درخواست يا معرفي بازي تبلت هاي اندرويدي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اخبار مربوط به تبلت هاي اندرويد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
درخواست و اعلام قیمت تبلت های اندروید

از این به بعد تمامی تاپیک های سوالی که در تاپیک تبلت مربوطه ارسال نشدن یا به تاپیک تبلت مربوطه منتقل میشن یا اگر تاپیکی براشون نباشه با این تاپیک ادغام میشن

اگرسوال شما کلی هست و شامل موضوعات مهم انجمن و کلوپ های تبلت ها نمیشه (مثل سوالات کلی راجب مسائل مشترک بین تبلت های اندرویدی) میتونین اینجا پستش کنین.

nikaien
03-11-2012, 23:51
آیا امکان جایگزینی ویندوز 8 روی تبلت اندروید وجود داره؟
اگر جواب مثبت باشه مراحل کار چگونه هستش؟
با تشکر

pb56542
16-11-2012, 11:11
سلام میخاستم بدونم روی تبلت galaxytab8.9 p7300 samsung ویندوز 8 نصب میشه ... لطفا اگه کسی می دونه جوابو رو ایمیلم بفرسته ... pb56542@chmail.ir

ps3amir
17-11-2012, 08:46
خیر قابل نصب نیست.تنها میشه ubontu روی اندروید ها ریخت.

elmes
23-11-2012, 22:03
سلام
از اون جايي كه دوستان سئوال منو تو قسمت راهنمايي جهت خريد پاسخ ندادم گفتم اينجا هم مطرح كنم !:20:
-----------
من تا الان با كامپيوتر كه از طريق gprs ايرانسل به صورت بلوتوث كه به گوشيم وصل ميشد به نت متصل ميشدم و الان ميخوام ببينم آيا تبليت هايي كه داراي بلوتوث هستند هم ميتونم از اين طريق به اينترنت وصل بشم و ازشون استفاده كنم يا نه !
...
به طور كلي من يك تبليت ميخوام كه از طريق گوشيم كه داراي gprs است بهش وصل بشه و بشه باهاش رفت اينترنت !
آيا همچين چيزي اماكن داره ؟ كه مجبور نشم يك مودم بي سيم تهيه كنم ! ( البته نوع غير سيم كارت خور )
با تشكر :sq_20:

مهرسا1
23-11-2012, 22:04
یعنی میخوای با خود تبلت تو اینترنت بچرخی؟

kkevinloren2006
23-11-2012, 22:28
خوب چه کاریه سیم کارتتو بزار تو تبلت مستقیم وصل شو

elmes
25-11-2012, 01:07
خوب چه کاریه سیم کارتتو بزار تو تبلت مستقیم وصل شو
منظور استفاده از تبليت هاي غير سيم كارت خوره ؟
امكانش هست !

یعنی میخوای با خود تبلت تو اینترنت بچرخی؟

بلي !
و با اتصال از طريق بلوتوث به گوشي !
و سئوال بعدي آيا اين تبلت ها اين مودم هاي همراه edge رو هم ساپورت ميكنه !!!!!!!!!!!

Agame.Arash
25-11-2012, 01:30
بله عزیزم همه گوشی های اندرویدی Bluetooth teathering دارن که باهش edge و gprs رو میشه شیر کرد...

elmes
27-11-2012, 00:01
بله عزیزم همه گوشی های اندرویدی Bluetooth teathering دارن که باهش edge و gprs رو میشه شیر کرد...
مرسي :sq_8:
تبليت ها هم همين طور هستن ديگه درسته ؟!
يك تبليت خوب تا 600 تومن هم ميتونيد معرفي كنيد كه كيفيت صفحه خوبي داشته باشه

Abdolreza2012
09-12-2012, 01:43
سلام
من چندتا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید

1- منظور از مودم 3g چی هست؟
همه ی تبلت ها ساپورتش میکنن؟
اسم چند نوع مودم 3g رو میخواستم

2- وای فای تو همه جای شهر که نیست تو بعضی از مراکز مثل دانشگاه و . . . وجود داره
اگه تبلتی سیمکارت خور نباشه و وای فای داشته باشه همه جا نمیشه باهاش اینترنت رفت؟
راه دیگه ای برای وصل شدن به اینترنت هم هست با اینجور تبلت ها؟

3- تبلت هایی که بلوتوس نداره بلوتوس اکسترنال ساپورت میکنه؟
( من هیچ اطلاعاتی تو این زمینه ندارم )
ممنون

Abdolreza2012
10-12-2012, 03:32
سلام یه سوال داشتم
وای فای تو همه جای شهر که نیست تو بعضی از مراکز مثل دانشگاه و . . . وجود داره
اگه تبلتی سیمکارت خور نباشه و وای فای داشته باشه همه جا نمیشه باهاش اینترنت رفت؟
بلوتوس هم اگه نداشته باشه
ممنون

Abdolreza2012
12-12-2012, 02:24
دوستان لطفا کمک کنید

hyesteghlal
24-12-2012, 22:09
سلام
من چندتا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید

1- منظور از مودم 3g چی هست؟
همه ی تبلت ها ساپورتش میکنن؟
اسم چند نوع مودم 3g رو میخواستم

2- وای فای تو همه جای شهر که نیست تو بعضی از مراکز مثل دانشگاه و . . . وجود داره

3- تبلت هایی که بلوتوس نداره بلوتوس اکسترنال ساپورت میکنه؟
( من هیچ اطلاعاتی تو این زمینه ندارم )
ممنون

فکر کنم منظورت همون axtrom axpad هست!!!
منظور از 3g یکی مودم های جیبی هست که ایرانسل و مبین نت و ... ها میدن یکی هم این که با سیم کارت های جدید که اینترنت 3g دارن بری تو اینترنت.
باید بگم که اکثر مودم های 3 رو ساپورت میکنه انما بلوتوث به هیچ وجه روش کا نمیکنه!!!

Abdolreza2012
25-12-2012, 02:58
فکر کنم منظورت همون axtrom axpad هست!!!
منظور از 3g یکی مودم های جیبی هست که ایرانسل و مبین نت و ... ها میدن یکی هم این که با سیم کارت های جدید که اینترنت 3g دارن بری تو اینترنت.
باید بگم که اکثر مودم های 3 رو ساپورت میکنه انما بلوتوث به هیچ وجه روش کا نمیکنه!!!
مرسی
حالا به نظرت کدوم بهتره؟
من کدوم بگیرم؟
اگه قیمت هم داری بگی ممنون میشم
فقط مبین نت اینجا نیومده

hyesteghlal
25-12-2012, 15:16
من خیلی اطلاعات ندارم.هردو توی یک رنج قیمت هستن.میتونی زنگ بزنی نمایندگی بپرسی.
مارک های دیگه که معروف نیستن از 60 تومن تا 120 تومن تو اینترنت هست.

Abdolreza2012
26-12-2012, 01:21
من امروز رفتم یه تبلت فروشی این مودم هایی که ساپورت میکردو نشون دادم گفت اینا کم گیر میاد بعضی هاشم که اصلا نیستن

kkevinloren2006
31-12-2012, 20:11
سلام یه سوال داشتم
وای فای تو همه جای شهر که نیست تو بعضی از مراکز مثل دانشگاه و . . . وجود داره
بلوتوس هم اگه نداشته باشه
ممنون

نه دیگه نمیشه با وای فای همه جا وصل شی فقط تو همون مراکز خاص میشه .به جز وای فای و سیم کارت دیگه راهی نیست

Abdolreza2012
31-12-2012, 20:35
نه دیگه نمیشه با وای فای همه جا وصل شی فقط تو همون مراکز خاص میشه .به جز وای فای و سیم کارت دیگه راهی نیست
مودو وای فای بگیرم میشه؟
یا مودم سیمکارت خور

kkevinloren2006
31-12-2012, 21:39
مودو وای فای بگیرم میشه؟
یا مودم سیمکارت خور

اره میشه با مودم

Sent from my GT-P6800 using Tapatalk 2

Abdolreza2012
01-01-2013, 01:32
اره میشه با مودم

Sent from my GT-P6800 using Tapatalk 2

اینی نوشتی مودمه؟
یه سرچی تو نت کردم چیزی پیدا نکردم

kkevinloren2006
01-01-2013, 04:55
اینی نوشتی مودمه؟
یه سرچی تو نت کردم چیزی پیدا نکردم

نه با با این امضامه چون با تبلت وصل شدم این پیغام اوتومات زیر میاد:D

alidos
01-01-2013, 07:03
با استفاده از نرم افزاری خاص,تبلت شما سخت افزار کامپیوتر را شبیه سازی کرده و امکان نصب انواع ویندوز بر روی آن میسر میشود

ps3amir
01-01-2013, 13:39
با استفاده از نرم افزاری خاص,تبلت شما سخت افزار کامپیوتر را شبیه سازی کرده و امکان نصب انواع ویندوز بر روی آن میسر میشود
چه کسی همچین چیزی گفته؟

مهرسا1
01-01-2013, 13:49
آیا امکان جایگزینی ویندوز 8 روی تبلت اندروید وجود داره؟ اگر جواب مثبت باشه مراحل کار چگونه هستش؟ با تشکر سخت افزار تلبت ها اونقدر قوی نیست که بتونه ویندوز 8 رو اجرا کنه من حتی با لپ تاپ هم نتونستم نصبش کنم

Abdolreza2012
01-01-2013, 18:03
نه با با این امضامه چون با تبلت وصل شدم این پیغام اوتومات زیر میاد:D

آهان گفتم چرا اصلا آشنا نیست برام:n02:

manli7
01-01-2013, 21:15
سلام یعنی تبلت نمی تونه ویندوز رو بکشه و فقط ویندوز اوبونتو رو می کشه ؟

9vin
01-01-2013, 21:20
این کار غیر ممکن و امکان پذیر نیست .....

مهرسا1
01-01-2013, 21:21
سلام یعنی تبلت نمی تونه ویندوز رو بکشه و فقط ویندوز اوبونتو رو می کشه ؟ بله همینطوره حتی اگه بتونه بکشه هم ویندوز موبیال رو میتونه ساپورت کنه اونم البته با 30 درصد قدرت واقعیش

ata.royalfalcon
01-01-2013, 21:24
سلام یعنی تبلت نمی تونه ویندوز رو بکشه و فقط ویندوز اوبونتو رو می کشه ؟

سلام .
ubuntu ویندوز نیست بلکه لینوکس هست .

manli7
01-01-2013, 21:39
سلام دوستان یه چند تا سوال دیگه داشتم.. سیستم عامل تبلت چیه ؟

آیا فقط برنامه های اندروید رو می تونه اجرا کنه یا مثلا ایفون هم می تونه ؟

و این که آیا سیم کارت روش کار می کنه و می خونه ؟

و فرقش با ایپد تو چیه ؟

و ایپد چه سیستم عاملی داره و چه برنامه های روش نصب میشه ؟ مرسی

و آیا ایپد سیم کارت می خونه ؟

مرسی

زیاد شد شرمنده دوستان

Javad-ht
02-01-2013, 00:01
سلام دوستان یه چند تا سوال دیگه داشتم.. سیستم عامل تبلت چیه ؟

آیا فقط برنامه های اندروید رو می تونه اجرا کنه یا مثلا ایفون هم می تونه ؟

و این که آیا سیم کارت روش کار می کنه و می خونه ؟

و فرقش با ایپد تو چیه ؟

و ایپد چه سیستم عاملی داره و چه برنامه های روش نصب میشه ؟ مرسی

و آیا ایپد سیم کارت می خونه ؟

مرسی

زیاد شد شرمنده دوستان

سلام
به دستگاههایی که بین 7 تا 10 اینچ اندازه صفحه نمایششون هست و صفحه نمایش تاچ دارن تبلت میگن.(تعریف خیلی ناقصیه البته!)
حالا این تبلت ها سیستم عامل های مختلفی دارن.
مثلا آیپد تبلت اپل سیستم عامل ios داره که با سیستم عامل آیفون یکیه.
یا اکثر تبلت های بازار به جز آیپد سیستم عامل اندروید دارن که مال گوگل هستش و با گوشی های اندرویدی که دست همه هست یکیه.
جدیدا هم مایکروسافت سیستم عامل جدیدش رو تو 2 نسخه بیرون داده که 2 تا تبلت مختلف هم براش داده بیرون.(یه نسخه اش که win 8 rt هست مخصوص تبلت ها زده)
بعضی تبلت ها سیم کارت میخورن و بعضیا نمیخورن.ولی 99% تبلت هایی که سیم کارت میخورن فقط برای اینترنت هست که البته با یه سری کارا فکر میکنم بشه sms داد و تماس هم گرفت.
هرچند سامسونگ یه تبلت داره که به صورت پیش فرض امکان برقراری تماس هم داره.(فکر کنم 7.7)
آیپد هم تو 2 مدل wifi و 3g و یا 4g برای مدلهای جدید عرضه میشه.یعنی هم با سیمکارت هم بدون سیمکارت.
در کل بدون تعصب بخوایم نگاه کنیم الان بهترین تبلت بازار آیپد هست.
---------------------------------------------------
در مورد نصب ویندوز رو تبلت های آندروید الان همچین چیزی امکان نداره.
ولی یه احتمال خیلی کم هست با توجه به اینکه تبلت های آندروید و سیستم عامل win 8 rt هر دو از cpu های arm استفاده میکنن بعدا ویندوز 8 نسخه rt رو بشه رو این تبلت ها نصب کرد که من بعید میدونم.

manli7
02-01-2013, 03:35
یعنی ما همین برنامه های اندروید رو می تونیم روی تبلت نب کنیم درسته ؟ فقط برنمههایی با پسوند اندروید روش نصب میشه ؟ همون bpk ?

h!tman
02-01-2013, 08:08
بله میتونید هر نرم افزار با پسوند apk رو روش نصب کنید.
به جز تعداد بی نهایت کمی نرم افزار که نسخه تبلت ندارند. مثلا What's app

mohammadi_4u
02-01-2013, 08:38
سلام.واتس اپ که من الان نصب دارم اونکه کد میخاد و بس!!!
اینترفیس ویندوز هشت رو رو تبلتم دارم و جای فایل خامش رو هم میدوندم کجاست.با اینکه روت هست بازم اجازه کپی نمیده وگرنه براتون اپ میکردم خیلی عالیه.
همه برنامه ها که سخت افزار تبلت بکشه نصب میشه.
من نرم افزار بانک رو تبلتم دارم بانک پاسارگاد که عمرا کسی بتونه رو تبلت بدون سیم نصب کنه .
موفق باشید

Sent from my WM8850-mid using Tapatalk 2

C0OPeR
27-01-2013, 19:14
سلام
من تبلت فوجیتسو دارم . توی بازی ها یی که با سنسور حرکتی کار میکنن بلا استنثنا همیشه تصویر به سمت راست کشیده میشه !
یعنی فرض کنید اگه تنظیمات بازی رو روی دستی بذاریم انگار همش یکی دستش رو روی سمت راست نگه داشته . حتی وقتی تبلت رو برعکس هم میکنم بازم به سمت راست گرایش داره
دوستان کسی تا حالا به این مشکل برخورده ؟ یا راه حلی میدونه ؟
مدل تبلت M532

zozze
28-01-2013, 00:34
سلام

من تبلتی که گفتی رو ندارم و گلکسی نوت 10.1 رو دارم و این مشکل رو برخورد نکردم تا حالا باهاش،یه بررسی بکن ببین سنسورش کالیبر نداره که یه بار کالیبرش کتی؟ یا رسیت ؟

تبلتت ضربه نخورده؟

C0OPeR
28-01-2013, 09:27
نه تبلت رو تازه خریدم از همون اولش اینطوری بود
فکتوری ریست کردم درست نشد . آپگرید کردم به نسخه بالاتر بازم درست نشد
توی انجمن های خارجی برخی همین مشکل رو داشتن گفته بودن باید رام عوض کنی ولی نمیدونم رام این تبلت رو از کجا بگیرم
برای کالیبر کردن سنسورش چیکار باید بکنم ؟ توی setting که چیزی پیدا نکردم . نرم افزار خاصی باید نصب کنم ؟
ممنون

zozze
30-01-2013, 19:02
گفتم شاید توی تنظیمات خودش باشه،اگر نداره که دیگه باید خودش اتوماتیک کالیبره بشه،فکر کنم اگر بخوای رامش رو هم عوض کنی دیگه زبان فارسی و این چیزاش میپره چون رام فارسیش شاید سخت گیر بیاد وقتی انگلیسیش نیست.
چرا از اونجایی که خریدی نمیپرسی؟
مگه گارانتی نداره؟

C0OPeR
30-01-2013, 21:11
گفتم شاید توی تنظیمات خودش باشه،اگر نداره که دیگه باید خودش اتوماتیک کالیبره بشه،فکر کنم اگر بخوای رامش رو هم عوض کنی دیگه زبان فارسی و این چیزاش میپره چون رام فارسیش شاید سخت گیر بیاد وقتی انگلیسیش نیست.
چرا از اونجایی که خریدی نمیپرسی؟
مگه گارانتی نداره؟

گارانتی بخوره تو سرشون . طرف هنوز نمیدونه تبدیل مینی usb واسه تبلت چیه و تو عمرش ندیده چه بخواد رام عوض کنه .
رام سفارشی (custom) و رام اصلی بدونه پیدا کردم ولی میترسم بقول شما فارسیش بپره ...
به هر حال ممنون بابت جواب :n01:

amir_3672002
18-02-2013, 15:57
سلام
من 1 تبلت ام اس آ ی دارم که داشتم باهاش کار می کردم خوب بود همه جیز خاموشش کردم وقتی صبح روشنش کردم همون اول مینویسه ام اس آی بالا هم نمیاد
اگه اشتباه کنم ریستشم کردم ریست نمی شه با دکمه صدای کم و پاور
کسی چیزی میدونه که چیکارش کنم؟

M0RTEZA_R
21-02-2013, 21:50
سلام
ایا تبلت با cpu dual core 1.6 Ghz و رم 1 رم 32 گیگ پر بندازم روش هنگ میکنه؟البته حافظه داخلی 16 گیگ و پر باشه.

biostar
21-02-2013, 22:10
چه تبلتی ؟
اکثرا تا 32 گیگ رو خیلی راحت پشتیبانی میکنند

M0RTEZA_R
21-02-2013, 22:22
تبلت چینیه.....

dezir
25-02-2013, 15:09
سلام
یه تبلت 8 اینچی اکستروم هست که بعضی از عکس ها رو نمیخونه ! وقتی اجراش میکنه هیچی نمیاد ! با بعضی از پلیرها هم خواستم اجراش کنم اررور داده !
خواستم بینم کسی برنامه ای چیزی سراغ داره من بتونم عکس ها رو اجرا کنم ؟
مرسی

Ali Angel
26-02-2013, 18:42
من رو تبلتم رمز pattern گذاشتم یکی از دوستام رمزو بلد نبود همرو غلط زد بعدش از من اکانت گوگل میخواد برای باز کردن تبلت من اکانتو میزنم اما باز نمیکنه آخه تبلتم نه سیم کارت خوره نه تو این حالت wifi روشن میشه
بعد تازه من وقتی میخوام ریست فکتوری کنم یعنی دکمه voloume up و power نگه میدارم فقط علامت اندروید با یه مثلث قرمز روش میاد نمیدونم دیگه چه دکمه ای بزنم فکر کنم فایل ریکاوری روش نصب نشده تازه به کامپیوترم میخوام وصل کنم دیگه درایورشو نصب نمیکنه هر کس میتونه کمکم کنه.
ممنون

biostar
26-02-2013, 20:42
مدل تبلت ؟

Ali Angel
27-02-2013, 10:05
مدل تبلت ؟

wintouch q75

rahim2009
01-03-2013, 12:25
wintouch q75

شاید شارژباطریش تموم شده چون این علامتی که گفتین بیشتر مربوط به خطای شارژ شبیه .

Ali Angel
01-03-2013, 18:40
نه آقا این چه حرفیه اگه شارژ نداشت که اصلا روشن نمیشد.

M0RTEZA_R
03-03-2013, 12:12
میشه DVD ROM اکسترنال با OTG به تبلت اندرویدی وصل کرد؟؟میشناسه؟؟

mostafa-t
04-03-2013, 04:21
سلام دوستان والا هرچی تو نت گشتم در باره استفاده از اینترنت کامپیوتر (ای دی اس ال ) با کابل یو اس بی در تبلت چیزی پیدا نکردم لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه
با گوشی اچ تی سی رفتم اما با تبلت تنظیماتش فرق میکنه (اندروید 4.0. هست )
مودم وایرلس نداره
تبلت وین تاچ q75 بدون سیم کارت

اگه امکان پذیره لطفا دقیق توضیح بدید ممنون

در ضمن یه سوال دیگه وقتی تبلت رو به شارژ وصل می کنم تاچ تبلت خوب کار نمیکنه و قاطی هست مشکل از کجاست ؟؟
متشکر

moz
04-03-2013, 07:29
در ضمن یه سوال دیگه وقتی تبلت رو به شارژ وصل می کنم تاچ تبلت خوب کار نمیکنه و قاطی هست مشکل از کجاست ؟؟
وقتی تو شارجه باید با یک دستت بدنه فلزی تبلت رو بگیری و با اون یکی دستت با تاچش کار کنی

mostafa-t
04-03-2013, 13:05
وقتی تو شارجه باید با یک دستت بدنه فلزی تبلت رو بگیری و با اون یکی دستت با تاچش کار کنی

متوجه نشدم این که همش پلاستیکی هست !!! اصلا فلز نداره

alirezazzt
06-03-2013, 09:53
help
راست میگه

alirezazzt
06-03-2013, 09:53
در رابطه با شارژ

alirezazzt
06-03-2013, 10:01
با شما موافقم

alirezazzt
06-03-2013, 10:02
با شما موافقم. منم همین مشکلو دارم

Ali Angel
07-03-2013, 09:54
نه آقا تست کردم

2lombe
10-03-2013, 13:59
سلام!

ببخشید می خواستم wintouch q72 GPS دارد یا نه؟؟

یا GPRS

afshin13
10-03-2013, 18:36
سلام .
تو ی تبلت (marshal me700) که یه دونه پورت میکرو یو اس بی داره ( با قابلیت otg) میشه با این پورت از gprs موبایل توی تبلت به اینترنت وصل شد ؟؟
آخه توی لبتاپ با یه کانکشن و با کابل یو اس بی و یا بلوتوث ، اینرنت gprs موبایل تو لبتاپ راحت کار میده . اما میخام ببینم این کار توی تبلت اندرویدی هم میشه ؟

2lombe
10-03-2013, 19:17
واقعا کسی نمیدونه؟؟

nahr_hr
12-03-2013, 01:23
با سلام یه سوال داشتم آیا میشه از تبلت 7 اینچی به عنوان تلفن همراه هم استفاده کرد

Pami
12-03-2013, 01:59
چه تبلتی ؟
باید قابلیت ارتباط روی بستر GSM رو با سیم کارت داشته باشه بطور پیش فرض

FC.Barcelona
12-03-2013, 02:04
اگه شبکه gsm داشته باشه و سیمکارت بخوره میشه ولی یکم ضایعس 7 اینچ بگیری در گوشت :n02:

Pami
12-03-2013, 11:32
گلکسی نوت 8 تو راهه که همین قابلیت رو داره اتفاقا ! یه سور به 7 اینچ ها زده
واقعا ایده مسخره ای هست دستگاه 8 اینچی رو بگیری کنار گوش باهاش صحبت کنی !

ANDROYD3
15-03-2013, 01:02
سلام
احتمالا دارید یوزر رو اشتباه میزنید یا پسورد رو
چون من هم یه همچین کاری با گوشی رفیقم کردم
و اصلا ربطی به اینترنت نداره و توی حافظه خود تبلت ذخیره شده

kavehd1
15-03-2013, 10:38
من وقتی مودم 3g بهش وصل میکنم و میرم تو اینترنت وقتی میام بیرون دیگه wifi وصل نمیشه مگه اینکه برگردم به تنظیمات اولیه :n28:
اگه میشه 1 راه حل بگید اینطوری نشه.ممنون از همگی :n14::n16:

sAeEd_kHaAn
15-03-2013, 20:20
حتما لازم نیست بگیریش در گوشت خوب اصولا هندزفری با سیم و بیسیم هم اختراع شده میشه ازش استفاده کرد:n02:

NANOTABLET.IR
24-03-2013, 00:59
من رو تبلتم رمز pattern گذاشتم یکی از دوستام رمزو بلد نبود همرو غلط زد بعدش از من اکانت گوگل میخواد برای باز کردن تبلت من اکانتو میزنم اما باز نمیکنه آخه تبلتم نه سیم کارت خوره نه تو این حالت wifi روشن میشه
بعد تازه من وقتی میخوام ریست فکتوری کنم یعنی دکمه voloume up و power نگه میدارم فقط علامت اندروید با یه مثلث قرمز روش میاد نمیدونم دیگه چه دکمه ای بزنم فکر کنم فایل ریکاوری روش نصب نشده تازه به کامپیوترم میخوام وصل کنم دیگه درایورشو نصب نمیکنه هر کس میتونه کمکم کنه.
ممنون
وقتی اون مثلث زرد رنگ که میگید اومد دکمه افزایش ولوم تبلت رو نگه داشته و دکمه پاور رو بزنید و فاکتوری ریست رو ادامه بدید.
موفق باشید

NANOTABLET.IR
24-03-2013, 01:07
طریقه درست فاکتوری ریست کردن:
1-با نگه داشتن کلید کاهش ولوم و زدن پاور تبلت رو روشن کنید
2-در محیط بعدی گزینه فعال رنگی است که با زدن دکمه پاور انتخاب میشود و با ولوم بالا پایین میروید
3-گزینه ریکاوری را انتخاب کنید
4-با آمدن مثلث زرد رنگ با پس زمینه لوگوی اندروید کلید افزایش ولوم رو نگه داشته و پاور را بزنید
5-در صفحه جدید wipe factory reset رو انتخاب کنید
6- موافقت خود را اعلام کنید تا عملیات ادامه یابد

Ali Angel
24-03-2013, 12:24
آقا من مشکلمو خیلی وقته خودم حل کردم وقتی دیدم راه دیگه ای ندارم رام عوض کردم.
ممنون

onlygame
27-03-2013, 23:21
سلام، من یه تبلت کامپک 7 اینچی دارم با اندروید 2.3.4. چند وقت پیش لازم شد که factory data reset کنمش. از اون موقع انگار حافظه داخلیش که در اصل 4 گیگ هست خیلی کم شده و با نصب 5-6 برنامه پیغام میده که پر شده، نمیدونم مشکل از چیه. برنامه ها رو هم روی رم خارجی تصب می کنم اما در هر صورت از اول که هنوز هیچی نصب نکردم حافظه داخلی خالی رو فقط 130 مگ میزنه در حالیکه باید خیلی بیشتر باشده. لطفا راهنمایی کنید مشکل از چی ممکنه باشه. ممنون

onlygame
28-03-2013, 10:49
سلام، من یه تبلت کامپک 7 اینچی دارم با اندروید 2.3.4. چند وقت پیش لازم شد که factory data reset کنمش. از اون موقع انگار حافظه داخلیش که در اصل 4 گیگ هست خیلی کم شده و با نصب 5-6 برنامه پیغام میده که پر شده، نمیدونم مشکل از چیه. برنامه ها رو هم روی رم خارجی تصب می کنم اما در هر صورت از اول که هنوز هیچی نصب نکردم حافظه داخلی خالی رو فقط 130 مگ میزنه در حالیکه باید خیلی بیشتر باشده. لطفا راهنمایی کنید مشکل از چی ممکنه باشه. ممنون

Amxstar
31-03-2013, 22:27
سلام دوستان
برای پخش زیر نویس فیلم ها تو آندروید باید چیکار کرد , تبلت من آندروید 4.1 , آیا راهی هست مثل کامپیوتر که زیرنویس رو درگ میکنیم تو KMplayer اینجا هم همون کارو انجام بدیم !؟
خیلی ممنون

ANDROYD3
31-03-2013, 22:49
mx player توی زیر نویس بهترینه

fishdilo
04-04-2013, 08:51
سلام

یه تب لت Ployer Momo9 از چین یکی از دوستان خریده

روشن که میکنی

اول علامت اندروید میاد

بعدش هم هیچی، لوگوی شرکت سازنده میاد و چیزی نشون نمیده

چیکار باید کرد؟

از پشت تبلت ریست هم کرده ام.

------------------------------------------------------

بعد از ویرایش: مشکل حل شد، شارژ نداشته :n02:

Amxstar
05-04-2013, 20:56
با سلام خدمت دوستان
در نرم افزار mx player زیر نویس فارسی به شکل نامفهومی نشان داده میشه ! کلامات کاملا بهم ریخته و بی مفهوم ! لطفا راهنماییم کنید علت چیه ؟

mohammadi_4u
05-04-2013, 21:00
با سلام خدمت دوستان
در نرم افزار mx player زیر نویس فارسی به شکل نامفهومی نشان داده میشه ! کلامات کاملا بهم ریخته و بی مفهوم ! لطفا راهنماییم کنید علت چیه ؟
سلام
در تنظیمات گزینه ای دارد بنام unicode با تغییر این گزینه میتونید نوع نوشته زبان زیرنویس رو مرتب کنید.هر زبانی باشه جواب میده
Character encoding = arabic برای نمایش صحیح فارسی

Amxstar
09-04-2013, 19:35
سلام دوستان
میشه یه نرم افزار دانلود منیجر خوب (مثل IDM) برای آندروید معرفی کنید .
ممنون

Hassan_Linder
23-04-2013, 20:25
سلام اقا چطوری پترنتبلت axtrom رو باز کنم فراموشش کردم حتی ایمیلم دادم برای باز شدن پترن ولی به اینترنت وصل نیست که لوگین کنه حالا باید چی کار کنم

ACGE
23-04-2013, 21:39
سلام
کیف تبلت 7 اینچی الان چه قیمته؟
برای وین تاچ میخوام

HITB0Y
23-04-2013, 22:37
من امروز واسه تبلت لنوو خودم فابریک ارجینال خریدم 28تومان

ACGE
23-04-2013, 22:39
مخصوص تبلت خودت بود؟
از کجا؟

ACGE
25-04-2013, 18:00
سلام
نمیدونم چرا تبلتم زیرنویس فارسی رو خرچنگ غورباقه میخونه!!! ولی منوی فارسی هم داره
کسی میدونه چطوری میشه درستش کرد؟

davood-d
29-04-2013, 01:08
دوستان تبلت viewsonic اومدن آپديت كنن زدن خراب كردن و ديگه سيستم بالا نمياد! تعميير گاه تبلت كجا سراغ داريد؟

Mr.vAhiD.DI
04-05-2013, 14:52
سلام.

من میخوام یه تبلت اندرویدی بگیرم، مثلا Asus Transformer TF300TG.

از دوستانی که دارن یه سوال دارم. آیا میشه در این تبلت سیمکارت ایرانسل رو مستقیم شارژ کرد؟؟

مثلا این میشه ویجت رو نصب و استفاده کرد؟ ایرانسل در کافه بازار برای اندروید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mehdi.sasa
05-05-2013, 22:59
سلام دوستان
من مدتی هست تبلت xpad2 خریدم. البته چون نمیخواستم زیاد هزینه کنم این تبلت را خریدم. حالا یه سوال دارم. اینکه این تبلت بلوتوس نداره اما آیا بلوتوس را ساپورت میکنه یا نه؟ و برای این کار آیا به نرم افزار خاصی نیاز است چون من بلوتوس را که وصل میکنم هیچ اتفاقی نمیافته. دوم اینکه این تبلت چی پی اس دارد یا نه؟ چون من نتونستم پیداش کنم.
ممنونم از همه عزیزان

Mehdi.sasa
05-05-2013, 23:55
سلام دوستان
من مدتیه تبلت xpad 2 خریدم. میخواستم بدونم آیا این تبلت بلوتوس را ساپورت میکنه؟؟ چون وقتی بلوتوس را به تبلت متصل میکنم هیچ اتفاقی نمافته.
سوال بعدی اینکه آیا این تبلت چی پی اس م دار یا خیر
ممنونم از همه عزیزان

hot_boys2005
06-05-2013, 18:19
فرق کارایی پورت microUSB اندروید با usb چیست مثلا تبلت Samsung Galaxy Tab 2 10.1 P5100 - 16GB که میکرو microUSB دارد و آیا میتونه هارد اکسترنال 1TB را ساپورت کنه و فایلهایش را اجرا کنه؟

mamad_rammstein_1
06-05-2013, 23:50
سلام دوستان
من فروشنده هستم
یک تبلت پیر گاردین 7558 فروختم داشتم برنامه میریختم ،خاموش شد
وقتی شارزر وصل میکنم کار میکنه .لی قطعش میکنم خاموش میشه
لطفا کمکم کنید

Mehran-King
07-05-2013, 00:06
سلام دوستان
من فروشنده هستم
یک تبلت پیر گاردین 7558 فروختم داشتم برنامه میریختم ،خاموش شد
وقتی شارزر وصل میکنم کار میکنه .لی قطعش میکنم خاموش میشه
لطفا کمکم کنید

به احتمال زیاد باطریش یا ضعیفه (یا دچار مشکل شده)دستگاه رو خاموش کنین و بذارین کامل شارژ بشه (اضافه هم شارژ بشه اشکالی نداره) بعدش دوباره دستگاهتون رو چک کنین ببینین وضعیتش چطوره... موفق باشین:n16:

Mehran-King
07-05-2013, 00:11
فرق کارایی پورت microUSB اندروید با usb چیست مثلا تبلت Samsung Galaxy Tab 2 10.1 P5100 - 16GB که میکرو microUSB دارد و آیا میتونه هارد اکسترنال 1TB را ساپورت کنه و فایلهایش را اجرا کنه؟

خب بعضی از تبلت ها دارای سیمی هستند که از Micro USB پشتیبانی می کنند یعنی فیشی که به دستگاهتون وصل میشه از نوع کوچیک هست و حتما باید micro usb باشه تا به دستگاه وصل بشه ولی درگاه USB بزرگ واسه وصل شدن با کامپیوتر و... صورت می گیره...

نه دوست عزیز هارد اکسترنال فقط مال لپ تاپ و کامپیوتره (فکر کنم...)موفق باشین :n16:

Mehran-King
07-05-2013, 00:20
سلام دوستان
من مدتی هست تبلت xpad2 خریدم. البته چون نمیخواستم زیاد هزینه کنم این تبلت را خریدم. حالا یه سوال دارم. اینکه این تبلت بلوتوس نداره اما آیا بلوتوس را ساپورت میکنه یا نه؟ و برای این کار آیا به نرم افزار خاصی نیاز است چون من بلوتوس را که وصل میکنم هیچ اتفاقی نمیافته. دوم اینکه این تبلت چی پی اس دارد یا نه؟ چون من نتونستم پیداش کنم.
ممنونم از همه عزیزان
سلام دوست عزیز پیدا کردن مشخصات این تبلت کار خیلی سختی بود... به هر حال

این تبلت دارای بلوتوث مدل Bluetooth: Bluetooth 2.0, V2.1+EDR هست

در مورد GPS ،فکر نکنم gps داشته باشه خیلی تبلت عجیب غریبی هست:n29: ... موفق باشین:n16:

خواستی اینجارو هم چک کن:

Mehran-King
07-05-2013, 00:24
اینجا جوابتونو دادم موفق باشین:n16:

mamad_rammstein_1
07-05-2013, 09:28
به احتمال زیاد باطریش یا ضعیفه (یا دچار مشکل شده)دستگاه رو خاموش کنین و بذارین کامل شارژ بشه (اضافه هم شارژ بشه اشکالی نداره) بعدش دوباره دستگاهتون رو چک کنین ببینین وضعیتش چطوره... موفق باشین:n16:
ممنون ولی بعید میدونم،کسی نیست بتونه راهنمایی بیشتری بکنه؟

M0RTEZA_R
07-05-2013, 12:01
اقا من تبلت چینی دارم.اندروید جلی بین داره.چجوری روتش کنم؟

خب بعضی از تبلت ها دارای سیمی هستند که از Micro USB پشتیبانی می کنند یعنی فیشی که به دستگاهتون وصل میشه از نوع کوچیک هست و حتما باید micro usb باشه تا به دستگاه وصل بشه ولی درگاه USB بزرگ واسه وصل شدن با کامپیوتر و... صورت می گیره...

نه دوست عزیز هارد اکسترنال فقط مال لپ تاپ و کامپیوتره (فکر کنم...)موفق باشین :n16:
کابل OTG نمیخوره؟

Mehran-King
07-05-2013, 12:16
اقا من تبلت چینی دارم.اندروید جلی بین داره.چجوری روتش کنم؟

کابل OTG نمیخوره؟

OTG میخوره چون Micro USB داره...:n16:

Mehdi.sasa
07-05-2013, 22:17
سلام دوست خوبم. ممنونم بابت زحمتی که کشبدی راستس خودم هم زیاد گشتم اما چیزی پیدا نکردم. متاسفانه این مشخصاتی که گذاشتین برای تبلت من نیست لینک را نگاه کردم اسمش شبیه هست اما تبلت من نیست. تبلت من شرکت xpod و مدلش هم xpad-2 هست. به هر حال بابت زحمتی که کشیدی ممنونتم عزیز

ارسال شده از XPAD-2

Rerar
08-05-2013, 09:59
پیر کاردین ها همینطوری هستن ؛ شارجش نزار به صفر برسه

باطریش هم هیچ مشکلی نداره ؛ کلاً با شارژ مشکل دارن اینا :n06:

Pami
08-05-2013, 23:39
کلاً تو ایران چیزی به نام تعمیر نداریم تعویض هست
باید ببرید پیش تعمیرکارها یا همون پشتیبانی خودش که خریداری شده تا آنبریک کنن

puya2010
09-05-2013, 01:21
معمولا گوشی ها و تبلت های آندرویدی با زدن رام اشتباه بریک میشن و باید آنبریک بشن

دو راه دارین
اول ببرین براتون آنبریک ( احتمالا سخت افزاری یا شایدم نرم افزاری ) کنن
دوم اینقدر تو سایت های داخلی و خارجی بگردین تا فایل نرم افزاری برای آنبریک رو پیدا کنین

برای گوشی های آندرویدی سونی از این فایل های آنبریک تا دلت بخواد برای اغلب مدل ها هست

اما تبلت ویو سونیک رو نمیدونم

Sent from my ST15i using Tapatalk 2

mohsen_rkh
11-05-2013, 10:53
پیرکاردین ها دو نوع هستند؛ باتری اصلی و باتری تقلبی. ان شاء الله که مورد شما دومی نباشه!

MicrosoftH
12-05-2013, 07:30
تبلت وینتاچ Q75S هرکاری میکنم آندرویدش بالا نمیاد نمیدونم چطوری اینطوری شده دوستان کسی میتونه کمکم کنه چطوری ریستارت کنم فقط دکمه پاورد،کم و زیاد کردن صدا رو داره و بس؟

mohammadi_4u
12-05-2013, 08:10
سلام
ببینید با ولوم بالا و پاور قسمت فکتور ریستش نمیاد؟
تبلت خاموش باشه ولوم بالا و پاورو همزمان بگیرید تا صفحه ای مبنی بر فکتور ریست بیاد .اگه کلا روشن نمیشه شارژ نداره 20 دقیقه بزارید تو شارژ:n01:

مهدی.گیم
13-05-2013, 23:32
سلام.من یه تبلت کیو 79 گرفتم.با مودم جی اس ام چجوری میتونم به اینترنت وصلش کنم.اصلا این مودم ها ارزش خرید دارن.120 تومن میگن اینجا.اگه این مودمو بگیرم بازم به چیزه دیگه ای نیاز دارم برای اتصال به اینترنت؟اگه ممکنه یه کم در مورد این مودم توضیح بدی.ممنوووووووووووووووووو وووووووووووون

مهدی.گیم
14-05-2013, 15:14
کسی چیزی نمیدونه.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یا سختتونه؟

M o h a m m @ d
14-05-2013, 16:54
بگردین شاید ارزونترشم گیر اوردید .
فقط بعد سیم کارت میخواد که نصب کنی و از نت استفاده کنی .که بهتره ایرانسل بگیری یا اگه راتیل تحت پوششه شهرتون رایتلم استفاده کنید بد نیست .

مهدی.گیم
18-05-2013, 23:18
بگردین شاید ارزونترشم گیر اوردید .
فقط بعد سیم کارت میخواد که نصب کنی و از نت استفاده کنی .که بهتره ایرانسل بگیری یا اگه راتیل تحت پوششه شهرتون رایتلم استفاده کنید بد نیست .
ممنون سالار.سیم کارت ایرانسل دارم.فقط این نت که گفتی چی هست حالا؟؟؟؟؟؟؟
و اینکه رایتل با ایرانسل چه تفاوتی تو اینترنتشون هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟

M o h a m m @ d
19-05-2013, 06:36
ممنون سالار.سیم کارت ایرانسل دارم.فقط این نت که گفتی چی هست حالا؟؟؟؟؟؟؟
و اینکه رایتل با ایرانسل چه تفاوتی تو اینترنتشون هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نت همون اینترنته دیگه:n04:
خوب رایتل سرعتش بیشتره .بری تو سایتش توضیحات لازم داده .فقط یکم گرونه هزینش ایرانسل باز بهتره

مهدی.گیم
19-05-2013, 22:29
نت همون اینترنته دیگه:n04:
خوب رایتل سرعتش بیشتره .بری تو سایتش توضیحات لازم داده .فقط یکم گرونه هزینش ایرانسل باز بهتره
مرسی.خوب بگو اینترنت دیگه.:n02:
مدلای دیگه جی اس ام مودم هست.بعضیاش میگن اصلیه بعضیاش معمولی.نمیدونم فرقش چیه.ولی خیلی تفاوت قیمت دارن.حدود 80%
دوستم یدونه واسه کامپیوترش گرفته 60 تومن.به pc وصل کرده میره اینترنت باهاش.یدونه از همونا بگیرم جواب میده دیگه نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

M o h a m m @ d
19-05-2013, 22:48
خوب دوستت که هست برو بگیرازش تست کن ببین جواب میده یا نه الکی پول ندی بعد جوابم نده

benzesiyah
20-05-2013, 10:13
بله مشکلی نداره

مهدی.گیم
21-05-2013, 12:42
خوب دوستت که هست برو بگیرازش تست کن ببین جواب میده یا نه الکی پول ندی بعد جوابم نده
اقا تشکر.میرم بخرم.

MicrosoftH
22-05-2013, 14:46
قسمت فکتور ریستش نمیاد کلا روشن میکنم روی آندروید گیر میکنه دیگه بالا نمیاد در حالت خاموشی ولوم بالا و پاور و هم گرفتم اصلا فکتور ریست نمیاد شارژ مشکلی نداره هرکاری کردم اصلا فکتور ریست بالا نمیاد اگر شارژ نداشته باشه یه صدای میده که شارژ نداره

13bedar13
23-05-2013, 09:32
عزیز با دکمه هاش بازی کن مثلا سه ثانیه دکمه + رو بگیر بعد + رو ولش نکن و همزمان دکمه رو بگیر و اونو هم ول نکن برای سه ثانیهیا بیشتر هر دو دکمه رو نگه دار ببین لتفاقی میفته شاید ده ثانیه هم طول بکشه نشد با دکه _امتحان کن اونو 3 ٍانیه بگیر بعد همون مراحل بالا در بعضی تبلت ها هم همین مراحل بالا رو انجام بدی ولی مثلا بعد از 3 ثانیه فشردن همزمان + یا _ با دکمه پاور باید + یا _ رو ول نکنی و دکمه پاور رو هی پشت هم بزنی تا برسی یه منوی ریکاوری یا آدمک اندروید شکم پاره اوناج هم که رسیدی دکمه پاور رو نگه دار ول نکن و بعدش دکمه + یا منفی رو همزمان دو ثانیه فشار بده و بعد دکمه + یا _ ر بدون اینکه پاور رو ول کنی ول کن

13bedar13
23-05-2013, 09:33
بعدش شما میتونی بری تو سایت خودش و فریمویر دستگاه رو دانلود کنی با توجه به شماره و مدل دقیق دستگاه که هم رو جعبه زده هم پشت دستگاه اگه پاک نشده باشه

GHAGHALEELEE
23-05-2013, 23:36
سلام
دو تا سوال درباره تبلتها داشتم:
1 - میشه وسایلی نظیر فلش مموری و یا وسایلی مثل مودمی که با پورت USB کانکت میشه و یا ام پی تری پلیر رو به تبلتها وصل کرد؟
2 -تبلتها هم مثل PC و Laptop برای پخش ویدیو از کداکهای نرم افزاری استفاده میکنند که بشه با نصب کداک تمام فرمتها و کداکهای تصویری رو نشون بدند ؟ (مثل فرمت mkv و مثل کداک x264):n16:

mohammadv2
24-05-2013, 00:08
رو مورد 1 زیاد حساب باز نکنید. بعضی از تبلتها رو میشه به صورت غیر مستقیم (بوسیله کابل usb on the go) بهشون فلش وصل کرد.
ولی این روش همیشه کاربردی نیست چون به غیر از اتصال فیزیکی سیستم عامل اندروید هم باید اون رو شناسایی کنه. مثل 3G Modem ها که در مورد خرید باید به ساپورت آن از اندروید توجه کنید.

در مورد سوال دوم شما باید بگم شما هر فرمتی را دوست داشته باشید می تونید با نصب نرم ازفزار مربوطه اجرا کنید.
می توان گفت MX Player Pro بهترین برنامه پخش ویدئو و فیلم است. این نرم افزار تقریبا تمامی فرمت های رایج تصویری از قبیل MP4، Avi، WMV، MPEG و … را پخش می کند.

saeidhc
24-05-2013, 14:20
آیا امکان جایگزینی ویندوز 8 روی تبلت اندروید وجود داره؟
اگر جواب مثبت باشه مراحل کار چگونه هستش؟
با تشکر
تا به حال همچین امکانی از سوی هیچ شرکتی داده نشده.

emanifard
24-05-2013, 23:07
من تبلت هیوندای t7s دارم
یه مشکل بزرگ پیدا کرده ام خواهش میکنم اگر برای کسی مقدوره و کاری از دستش برمیاد انجام بده و راه حل بده
امروز فایلهای فریمود clean رو ریختم روی کارت حافظه و کلید ولوم و پاور رو زدم و یه سری نوشته ها اومد روی صفحه که نشون میداد داره آپدیت میشه چند لحظه بعد خاموش شد و وقتی کلید روشن رو زدم یه آرم اندروید اومد که داخل یه مربع قرمز بود و دو ثانیه میرفت و دوباره میومد اتفاقی هم نمی افتاد بعد کلید پاور رو زدم که خاموش وبشه که دوباره روشنش کنم که شاید درست بشه ولی تبلتم دیگه روشن نمیشه اگر خودتون هم راه حل نمیدونید از کسی بپرسید بگید چکار کنم. وقتی هم با شارژ میزنم چراغ قرمز رنگ شارژ روشن میشه ولی تبلت روشن نمیشه/ در ضمن طبق راهنمایی اهل فن دکمه ریست رو هم زدم نشد و دکمه ریست همراه با دکمه پاور رو هم امتحان کردم و نشده خواهش میکنم اگه راهی هست بگید

emanifard
24-05-2013, 23:25
یه مشکل بزرگ پیدا کرده ام خواهش میکنم اگر برای کسی مقدوره و کاری از دستش برمیاد انجام بده و راه حل بده
امروز فایلهای فریمود clean رو ریختم روی کارت حافظه و کلید ولوم و پاور رو زدم و یه سری نوشته ها اومد روی صفحه که نشون میداد داره آپدیت میشه چند لحظه بعد خاموش شد و وقتی کلید روشن رو زدم یه آرم اندروید اومد که داخل یه مربع قرمز بود و دو ثانیه میرفت و دوباره میومد اتفاقی هم نمی افتاد بعد کلید پاور رو زدم که خاموش وبشه که دوباره روشنش کنم که شاید درست بشه ولی تبلتم دیگه روشن نمیشه دوستان اگر خودت هم راه حل نمیدونید از کسی بپرسید بگید چکار کنم. وقتی هم با شارژ میزنم چراغ قرمز رنگ شارژ روشن میشه ولی تبلت روشن نمیشه. طبق راهنمایی دوستان با سوزن ریست هم کردم نشده /ریست همراه با کلید پاور هم میزنم باز روشن نشده

sajjad_doost
26-05-2013, 02:13

فرق ندارن فقط به خاطر اینکه تبلت نازکتر بشه کوچیکش کردن که با یه تبدیل حل میشه ! و هارد هم پشتیبانی میکنه دوست عزیز اگه قابلیت usb on the go رو داشته باشه تبلتتون .

MicrosoftH
29-05-2013, 16:00
متاسفانه باز نشد هرچی سعی کردم نتونستم بالا بیارم؟

sharifix
04-06-2013, 17:44
سلام دوستان
کسی اطلاع داره که دقیقا چطور میشه پروژکتور رو به تبلت وصل کرد؟
چه از نظر سخت افزار و جه نرم افزار
تبلتم Huawei Media Pad 10 FHD هست
ممنونم:n12:

SADEGH 7
04-06-2013, 18:37
سلام دوستان
کسی اطلاع داره که دقیقا چطور میشه پروژکتور رو به تبلت وصل کرد؟
چه از نظر سخت افزار و جه نرم افزار
تبلتم Huawei Media Pad 10 FHD هست
ممنونم:n12:
پروژکتور هم مثل مانیتور یا LCD.
بسته به نوع پروژکتور، با کابل HDMI ، البته مدل هایی هم هستن که دیتا رو از طریق وایرلس می گیرن.

milad_91074
05-06-2013, 22:58
سلام و خسته نباشید ،

من یه تبلت GS-PAD X8 PLUS دارم و نمیتونم از مودم دانگل اسفتاده کنم .

اگه میشه طرز استفاده از مودم دانگل با سیم کارت ایرانسل رو بهم آموزش بدید .

پیشاپیش ازتون متشکرم

milad_91074
06-06-2013, 12:41
سلام دوستان یه تبلت GS-PAD X8 PLUS خ ---- و فقط 2 روز کا کرده دیشب خاموشش کردم و امروز زدم شارژ تا شارژش فول بشه بعد از اینکه شارژش کامل شد تبلت رو روشن کردم اما با تاخیر خیلی زیاد روشن شد و وقتی هم که روشن شد پیغام میده

متاسفانه راه انداز متوقف شد و دونه دونه تمام برنامه هاش رو مینویسه که متوقف و هیچ کاری نمیتونم باهاش بکنم . مشه راهنمایی کنید که چه کار باید کرد !؟

بعد توش اطلاعاتی دارم که نمیخوام دست کسی بیفته !؟ اگه بره تعمیر آیا اطلاعاتش رو میتونن مشاهده کنن تا همش حذف میشه !؟ یا اگه روشی برای ریست کردنش هست لطفا راهنماییم کنید .

Ship Storm
07-06-2013, 06:11
سلام
یک مشکلی که کلیه تبلت ها فکر کنم دارند عدم پشتیبانی از سایت هایی مثل Tsetmc.com ( سازمان بورس ) هست که قیمت های سهام شرکت ها وقتی لحظه ای آپدیت میشه مرورگرهای موجود که روی تبلت ها نثب میشه امکان بروز رسانی لحظه ای رو ندارند و حتما باید رفرش بشند تا قیمت های جدید نمایش داده بشه و این واقعا یک ایراد خیلی بزرگه بنظر من چون عملا برای بورس و بورس بازان تبلیت کارآیی نداره
برای حل این مشکل راه حلی هست ؟
ممنون

inen
10-06-2013, 23:20
با توجه به اینکه دستگاهتون از میکرو یو اس بی بهره می بره، می تونید از تبدیل میکرو به HDMI استفاده کنید:

masoud49
18-06-2013, 01:12
سلام دوستان گرامی و فنی

تبلت گلکسی نوت 8 فایل پی دی اف با اسم فارسی رو نمیخونه و حجمش رو هم صفر نشون میده

اول که گرفتم و فایل با اسم فارسی و یا اسم شاخه فارسی کپی کردم روش میخوند اما حالا نمیخونه

البته یه سری اپلیکیشن هم نصب کردم. میتونه از اونها باشه؟ میشه ریستش کرد؟ پیشنهادتون چیه عزیزان.

Meisam.apk
08-07-2013, 21:13
سلام

1-با فایل های pdf متفاوت تست بفرمایید.
2-از نرم افزار های مختلف اجرا کننده ی فایل pdf مثل Adobe Reader استفاده کنید.

Pure Energy
12-07-2013, 13:11
سلام. من تازه Note 8 گرفتم و با سیستم اندروید آشنایی زیادی ندارم. هر چی بازی با دیتا Obb از طریق PC دانلود میکنم و توی Android/Data/Obb میریزم بعد از این که بازی apk رو باز میکنم یا دوباری دیتا دانلود میکنه یا ارور : Download Resource Not Available میده. با توجه به تذکرات بعضی سایت ها با Google Play و Gmail هم Sync کردم ولی بازم نشده.
بازی های :
Modern Combat 4 Zero Hour Meltdown Update
Hungry Shark Evolution
Crazy Taxy
Battle Of The Saints
تاحلا امتحان کردم.:n14:
یه سوال دیگه دارم : برای اجرای این ها نیاز به Root کردن دستگاه دارم؟ اگه نیاز هست لطفا آموزش Root کردن Note 8 رو قرار بدید. :n01:

reza6966
13-07-2013, 13:10
سلام دوستان

یه سوال :
وقتی از ریسیت فکتوری توی تبلت های سامسونگ استفاده بشه , آیا برنامه ها و اندروید که از روز اول موقع خرید روش بوده چیزی حذف نمیشن ؟

تبلت سامسونگ گالکسی تب p5100 دیروز خریداری شده اما به دلایل خرید note 10.1 n8000 میخوان این رو پس بدن , اما سوال اینجاست آیا اگر ریسیت فکتوری بشه , تغییری توی تبلت نسبت به موقع که آک بوده ایجاد میشه ؟؟؟ یعنی برنامه ها وآندروید به همان حالت روز اول در می آیند یا حذف میشن چیزی از اونا ؟؟؟

Meisam.apk
13-07-2013, 17:11
با ریست فکتوری تمام اپلیکیشن های که نصب کردید پاک خواهد شد.اما نسخه ی رام همان می ماند

Meisam.apk
13-07-2013, 17:17
سلام.
اولا:برای اجرای بازی ها نیازی به روت نیست.
دوما:مثلا شما یک بازی دیتا دار رو دانلود کردید.
به عنوان مثال modern combat 4 خوب،اول باید بازی رو اجرا کنید و برای این بازی باید با وی پی ان وصل بشید به اینترنت تا بازی شروع به دانلود دیتا بکنه تا خواست شروع کنه اتصالتون رو از اینترنت قطع کنید.
حالا my files این بازی چون مال شرکت game loft هست یه پوشه به نام game loft می سازه و توی این پوشه هست که شما باید دیتا هاتونو بریزید.
من به عنوان مثال modern combat رو ذکر کردم چون خودم این بازی رو نصب کردم.
در ضمن همه ی بازی ها برای دیتا نیازی به وی پی ان ندارن.
موفق باشید

Meisam.apk
13-07-2013, 17:19
نسخه های جدید مرورگر های مثل فایرفاکس یا اپرا یا کروم رو امتحان کردید؟

mosi252
13-07-2013, 19:10
دوستان من یکی از دوستام گالکسی تب 2 گرفته و قسمت پایینه تبلتش یه سوکت خور داره که میتونه یو اس بی رو به تبلت وصل کنه یعنی یه جور مبدله ولی وقتی میزنیم به تبلت و یو اس بی رو وصل میکنیم هیچ چیزی شناسایی نمیکنه فقط از شما میخ.ام راهنمایی کنید که ایا این رابط ها کار میکنن روی تبلت های شما یا کلا همه اینجوری و یه جور کلاهبرداریه که ما این تبدیل هارو بخریم و کار نکنه . این دوستم خیلی دلش میخواد که فلش مموری به تبلت وصل بشه . اینم عکش
ممنون میشم راهنمایی کنید

Meisam.apk
14-07-2013, 14:36
این رابطی که عکسش رو گذاشتید usb on the go هست.من سامسونگش رو خریدم 10 تومن خیلی خوب هست فقط نکته این هست که باید فرمت فلشتون fat32 باشه.اونوقت اگه فلش رو وصل کنید.کاملا تبلت فلش رو شناسایی خواهد کرد.

Pure Energy
14-07-2013, 15:32
همه این کار ها رو کردم ولی بعد از نشون دادن لوگو ی apkmania.com بازی Force Close میشه

Meisam.apk
14-07-2013, 16:44
بحث force close با اینکه بازی اجرا نشه تفاوت داره.
force close ناشی از مشکلات سخت افزاری مثل کافی نبودن فضای رم در لحظه و ... می تونه باشه.

balaban25
27-07-2013, 15:24
سلام
من تب 2 دارم....میخام بازیهای یاهو رو که بصورت آنلاین بازی کنم اما جاوا میخواد....میشه راهنمایی کنید..منون

balaban25
06-08-2013, 13:23
این قسمت تعطیله؟

kurtcobain
09-08-2013, 19:12
با توجه به اینکه نکسوس 10 هم usb داره هم micro usb طبعا باید بشه بهش فلش ول کرد درسته؟

hossein.l.b
28-08-2013, 11:37
سلام اگر باتري galaxy tab 2.7 0 خراب شه چه بايد کرد اخه شنيدم غير قابل تعويضه.لطفا سريع جواب بديد.

mohammad_77
07-09-2013, 09:20
یک سوال در مورد داغ شدن تبلت داشتم .
با نرم افزاری که دارم پس از 1 ساعت کار کردن دمای تبلت رو 43 درجه اعلام کرده . می خواهم بدونم این دما بحرانی هست یا نه . چیز خیلی غیر عادی نیست .
ممنون .

ehsan102
07-09-2013, 13:20
یک سوال در مورد داغ شدن تبلت داشتم .
با نرم افزاری که دارم پس از 1 ساعت کار کردن دمای تبلت رو 43 درجه اعلام کرده . می خواهم بدونم این دما بحرانی هست یا نه . چیز خیلی غیر عادی نیست .
ممنون .

داغ کردن در اکثر دستگاه ها عادیه
شما چه کاری میکنید دقیقا ؟

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

mohammad_77
07-09-2013, 17:21
داغ کردن در اکثر دستگاه ها عادیه
شما چه کاری میکنید دقیقا ؟

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

کار خاصی نمی کردم فقط داشتم به تنظیماتش ور می رفتم .

ehsan102
07-09-2013, 20:18
با نرم افزار های task killer برنامه های اضافه رو ببند
مشکلی نیست ، نگران نباش
مثلا نرم افزار zdbox رو از سایت گرین روید دانلود کن

یک بهینه ساز معروفه

azahed
09-09-2013, 09:58
ببخشید میشه رو تبلت های گراندیگ ترکیه رام ریخت؟؟؟من رام هاشو پیدا نمیکنم...میشه از رام های نکسوسی استفاده کنم؟یا سیانوژن یا ابونتو بریزم؟؟؟بی زحمت زود تر پاسخ دهید

ehsan102
09-09-2013, 10:16
فقط رام مخصوص تبلتتون رو فلش بزنيد
در غير اين صورت بريك ميشه تبلت

مدل دقيق تبلت رو بده تا ببينم ميتونم پيدا كنم

azahed
09-09-2013, 10:26
بفرمایید GRUNDIG STYLETAB GR-TB10Sبسیار متشکرم

ehsan102
09-09-2013, 11:07
بفرمایید GRUNDIG STYLETAB GR-TB10S

بسیار متشکرم

نبود داداش
وقتي توو سايت خودش نباشه قطعا توو هيچ سايت ديگه اي نيست

حتي توو انجمن بزرگ XDA هم چيزي نبود

masoud49
15-09-2013, 22:43
سلام
سامسونگ گلکسی نوت 8 دارم. فایل با اسم فارسی که میریزم روی کارت اس دی بعد از یه مدتی دیگه نمیتونه تشخیصش بده و حجم فایل رو صفر نشون میده.
کاراکترهای اسم فایل حتما باید لاتین باشه. مشکل کار کجاست؟

wolfman_741
16-09-2013, 09:04
میشه اینترنت گوشی اندرویدی رو روی تبلت اندرویدی شیر کرد ؟

ph92
12-12-2013, 17:41
سلام
من تبلت گلکسی نوت 8 دارم..10 روزی میشه خریدمش..واقعا استفاده چندانیم ازش نکردم..امروز شارژش رو 26% بود..زدم به شارژو یک ربع بعد دیدم روشن نمیشه:(
کلیدهای پاور بالا و خاموش رو هم ک میگیرم هیچی نمیشه..خواهشن یکی ی چی بگه:((

mehran_ar
13-12-2013, 09:40
سلام دوستان. سه تا سوال داشتم ازتون درباره قابلیت OTG
1- وقتی میگن یه تبلتی از قابلیت otg پشتیبانی میکنه یعنی بدون روت کردن میتونه یا باید اول تبلت رو روت کنی؟
2- وقتی کابل رو وصل کنین درست مثل فلش توی کامپیوتر میتونی عمل کنی؟ (انتقال از فلش به دستگاه و بالعکس + خواندن و اجرای فیلم و موزیک و... از روی فلش)
3- کابلهای otg با هم فرق دارن یا اگه یکی خوبشو بگیری واسه همه تبلتها جواب میده؟
ممنون

cute-baby
23-12-2013, 10:47
سلام دوستان به کمکتون احتیاج دارم
چندتا آهنگ از روی گوشی به تبلت بلوتوث کردیم اما بعد هرکاری کردیم بلوتوث خاموش نشد برای همین تبلت رو خاموش کلی کردیم بعد که روشنش کردیم اصلا صفحه نیومد و همینجوری سیاهه ولی وقتی به ال سی دیش دست میزنیم صدای تاچش میاد حتی به ولوم که دست میزنیم صدا میده ولی صفحه سیاهه
به نظر شما مشکلش چیه؟
چند روز بیشتر نیست که خریدیمش و چینی هست,مارک CCIT:n28:
ممنون میشم زود جواب بدید

mohamadreza666
27-12-2013, 00:48
یه تبلت مارشال me 702 دارم شارژش تموم شد دوباره که روشنش کردم فقط این ادمک اندروید میره بالا پایین و صفحه بالا نمیاد
ریست هم کردم اکی نشد
مشکل از چیه؟
چی کارش کنم؟:n13:

cyrus1368
27-12-2013, 13:25
باسلام خدمت دوستان عزیز
من یک تبلت مدل hyundai hy731 دارم که رو لوگوی کارخانه گیر کرده و بالا نمیاد
قبلا که اینجوری میشد با رفتن به ریکاوری وو ریست فکتوری کردن درست میشد اما این دفعه نمیشه
کسی نمیدونه باید چیکار کنم؟
در ضمن وقتی به محیط ریکاوری میرم این ارور رو نوشته
E:Bad Bootloader ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) arguments
"null"
E:failed to mount/sdcard(no such file or directory

cyrus1368
29-12-2013, 09:37
باسلام خدمت دوستان عزیز
من یک تبلت مدل hyundai hy731 دارم که رو لوگوی کارخانه گیر کرده و بالا نمیاد
قبلا که اینجوری میشد با رفتن به ریکاوری وو ریست فکتوری کردن درست میشد اما این دفعه نمیشه
کسی نمیدونه باید چیکار کنم؟
در ضمن وقتی به محیط ریکاوری میرم این ارور رو نوشته
E:Bad Bootloader ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) arguments
"null"
E:failed to mount/sdcard(no such file or directory

اینجا کسی نیست جواب بده؟!؟؟؟؟؟

Amxstar
15-01-2014, 19:36
سلام , یه سوال داشتم , تو نرم افزار QQ Player چطوری می تونم زیر نویس رو به فیلم اضافه کنم ؟:n13:

mehdi9494
13-03-2014, 16:17
سلام خدمت دوستان گرامی. تبلت هیوندای lotus ts3 II حدود 2 ماه قبل گرفتم. با شارژش از همون اول مشکل داشتم یعنی باید بیشتر از یک روز میزاشتم تو شارژ تا کامل شارژ شه.. از چن روز قبلم ک بیشتر از 10 درصد شارژ نمیشد . بردم نمایندگی گفت از بوردشه .. مثلا درست کردن دادم دستم. دوباره همون مشکلو داشت بردم نمایندگی گفتن باطریشه مثلا عوضش کردن.. دوباره اوردم خونه همون مشکلو داشت. ی شارژر جدید براش گرفتم شاید فرجی بشه ک نشد. خواستم قبل از اینکه از بالکن پرتش کنم بیرون ببینم راه حلی واسه رفعش هست .. اصلا مشکلش چیه نرم افزار سخت افزار.. لطفا کمکم کنید...

19721972
30-03-2014, 08:32
سلام
دوستان من یک تبلت Axrom دارم که خیلی هنگ میکنه. دوستان کسی این مشکل را داشته میشه حلش کرد یا نه؟
ممنونم از جواب هاتون.

b8308443
28-04-2014, 19:37
سلام. کسی از دوستان تونسته از proxydroid بر روی تبلت lenovo a3000 استفاده کنده؟؟؟

mohammad_77
03-05-2014, 23:00
می خواستم بدونم با تبلت های سیم کارت خور میشه تماس صوتی برقرار کرد یا مسیج داد ؟ من باهاش به اینرنت وصل میشوم ولی در این مورد چیزی به چشمم نخورد - آرکاس 80 g9
همانند موبایل

amin 5800
20-05-2014, 21:22
سلام من با wifi تبلت p3100 سامسونگ مشکل داره اسکن ميکن چيزي پيدا نميشه هر کاري ميکنم فايده ندارم کسي اين مشکل رو داشته راه حلش چي هست؟

sm.miraa
20-07-2014, 16:41
با سلام دوستان من برای شارژ 10.1 n8000 samsung galaxy note 2 به مشکل خوردم خیلی طول میکشه تا شارژش کامل 100% بشه شاید یک روز طول بکشه کابل شارژر مشکل قطع و وصلی نداره:n28::n28:

Nimus
20-07-2014, 17:08
اینجا کسی نیست جواب بده؟!؟؟؟؟؟

سلام شما باید تبتونو فلش کنید تا مشکل حل بشه

Nimus
20-07-2014, 17:11
سلام خدمت دوستان گرامی. تبلت هیوندای lotus ts3 II حدود 2 ماه قبل گرفتم. با شارژش از همون اول مشکل داشتم یعنی باید بیشتر از یک روز میزاشتم تو شارژ تا کامل شارژ شه.. از چن روز قبلم ک بیشتر از 10 درصد شارژ نمیشد . بردم نمایندگی گفت از بوردشه .. مثلا درست کردن دادم دستم. دوباره همون مشکلو داشت بردم نمایندگی گفتن باطریشه مثلا عوضش کردن.. دوباره اوردم خونه همون مشکلو داشت. ی شارژر جدید براش گرفتم شاید فرجی بشه ک نشد. خواستم قبل از اینکه از بالکن پرتش کنم بیرون ببینم راه حلی واسه رفعش هست .. اصلا مشکلش چیه نرم افزار سخت افزار.. لطفا کمکم کنید...

سلام لازم نیست پرتش کنید پایین !
شما یه بار تبتونو فلش کنید مشکل حل میشه

Nimus
20-07-2014, 17:12
سلام من با wifi تبلت p3100 سامسونگ مشکل داره اسکن ميکن چيزي پيدا نميشه هر کاري ميکنم فايده ندارم کسي اين مشکل رو داشته راه حلش چي هست؟

سلام شما یه بار تبتونو ریست فکتوری کنید

آدولف
08-12-2014, 01:54
دوستان سلام
یه تبلت چینی دارم به نام اسکالر (s-k3000) اول خیلی خوشگل فلش بهش وصل میشد تا اینکه دیتای برنامه(OsmAnd-Plus-Maps-Navigation-1.8.3) که بصورت زیپ بود رو تو تبلت اکستراکت کردم.از اون به بعد دیگه فلش رو نمیشناسه.ممنون میشم یه دو سه تا راهنمایی کنید.
با تشکر و ممنونیت زیاد

آدولف
08-12-2014, 01:54
دوستان سلام
یه تبلت چینی دارم به نام اسکالر (s-k3000) اول خیلی خوشگل فلش بهش وصل میشد تا اینکه دیتای برنامه(OsmAnd-Plus-Maps-Navigation-1.8.3) که بصورت زیپ بود رو تو تبلت اکستراکت کردم.از اون به بعد دیگه فلش رو نمیشناسه.ممنون میشم یه دو سه تا راهنمایی کنید.
با تشکر و ممنونیت زیاد

masterahmad2
18-12-2014, 12:44
سلام.چرا تبلت من موقع بالا اوردن سایفون بعضی وقتا ریست میکنه؟تبلت grundig اندروید ۴ پردازنده ۲هسته ای ۱.۲.

hadi2arsh
18-12-2014, 19:36
سلام
دوستان تو نسب یه سری از برنامه های مهم گوگل پلی سرویس مشکل دارم

بعد از نصب این ارورو میده ::: unfortunately,google play service has stopped

ممنون میشم راهنمایی کنید

hasanoooooooo
15-01-2015, 01:59
wifi خانه توسط تبلت ال جی g pad 8.3 شناخته نمیشه. ولی با بقیه wifi ها مشکلی ندارم! .... هر کاری کردم تنظیمات وای فای رو عوض کردم.. کانال رو هم همینطور ولی تفاوتی نمیکنه!

pemy
23-01-2015, 18:15
ا
ساتید بزرگوار
.من یکی از این تبلتهای 7 اینچی کریتیو رو برا دخترم خریدم و علاوه بر هنگ زیادش یه مشکل دیگه هم با کیبورد فارسیش دارم .حروفهارو جدا از هم و از چب به راست نشون میده. تو رو خدا کمکم کنید البته این تبلت دست دومه و اندروید 2.2 روش هست. بسیار ممنون

keekee
16-03-2015, 18:09
سلام دوستان،به طور اتفاقی یه کلیپ توی یوتویوب دیدم،در مورد نصب ویندوز 8 بروی تبلت های اندرویدی بود که بوسیله یه برنامه به اسم change my software 8 edition نصب ویندوز بروی تبلت انجام میشه،من آدرسه سایتشو پیدا کردم ولی برنامه رو نتونستم دانلود کنم،آدرس سایت : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوستان اکه ممکنه این برنامه رو واسم دانلود کنید،خیلی سعی کردم اما نتونستم،حجم برنامه هم 10 مگ بیشتر نیست
با تشکر

kisiya
01-04-2015, 09:13
سلام من تبلت یوگا لنوو 8 اینچ خریدم هر کاری میکنم صدای کیبردش تو سرچا وجستجوی گوگل قطع نمیشه .همه صداهارو بستم چه کار کنم .لطفا راهنمایی بفرمایید؟

kvhsade
01-04-2015, 09:39
سلام من یک تبلت Acer lcnia A1_810 دارم چند وقتی است که وقتی میخام برنامه ای را از playstore دانلود یا آپدیت کنم پیغام زیر را میده
کسی میدونه مشکل چیه؟

arman-56
16-06-2015, 09:52
سلام. تبلت gt6200 سامسونگ دارم که یدفعه هنگ کرد و بعد از restart روی آیکون گلکسی تب قفل میکنه و بالا نمیاد.
داخل یکی از مطلب ها از دانلود یه آپدیت برای تبلت Accer خوندم که تونسته بودن بدون پاک شدن اطلاعات تبلت رو راه بیاندازن. اگر میشه بنده رو راهنمایی کنید. ممنونم

حبیب20
06-02-2016, 20:16
سلام، رمز تبلت وین تاچ را فراموش کردم چطور ریست کنم، ممنون