PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلـوپ Lenovo Z500

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

tetis
29-05-2013, 07:08
سلام.منم با اجازتون مدل i7 بکلایت دارشو گرفتم.البته به اسم شکلاتی سفارش داده بودم اما ظاهرا طرف کوررنگی داشته رنگ دودی رو جای شکلاتی دیده. لپتاپ قوی ای هست ولی بعضی جاها مشکل داره. من دو ویندوز نصب کردم. درایو C ویندوز7 32بیت و درایو D وین 8 64 بیت . درایور های وین 7 رو کامل از سایت گرفتم و مشکلی نداشته تا به حال. اما تو وین 8 که میخوام پاور منیجمنت رو نصب کنم بعد از نصب که درخواست restart میده بعدش که ویندوز میخولد بیاد بالا بازی در میاره. یه صفحه میاد که دو گزینه cancel و Restore داره Cancel رو که میزنی گیر میکنه بالا نمیاد. Restore رو که میزنی وقتی ویندوز بالا میاد دیگه برنامه پاور منیجمنت رو حذف کرده. بعدش مشکل دیگش باتریش هست که واقعا مزخرفه. حدود 75 دقیقه بیشتر دوام نمیاره اونم با نور صفحه زیر 50%. گارانتیشم هماهنگه. خدا میدونه چه بازیاییی میخواد دربیاره واسمون. دوستان اگه کسی از این مشکلاتی که گفتم سر در میاره خواهشا بنده رو راهنمایی کنه. در ضمن شارژ اولیه باتری رو شما ها چند ساعت گذاشتین؟:n03:

در مورد باطری در فروم های خارجی 2 مورد دیدم که مشکل سخت افزاری واز کارت گرافیگ nvidia بوده و هردومورد لپ تاپ مرجوع و پولش برگردانده شد (ایران نبوده :n27: یهو جو گیر نشید.)
دوستانی که مشکل دارند حتما به گارانتی مراجعه و پافشاری بکنند.
ضمنا تو سایت لنوو عمر باطری را تا 5ساعت و نیم زده البته بطور کلی زیز این گروه از کور i3 تا-i7 .....:n05:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

rosarianus
29-05-2013, 10:49
سلام.منم با اجازتون مدل i7 بکلایت دارشو گرفتم.البته به اسم شکلاتی سفارش داده بودم اما ظاهرا طرف کوررنگی داشته رنگ دودی رو جای شکلاتی دیده. لپتاپ قوی ای هست ولی بعضی جاها مشکل داره. من دو ویندوز نصب کردم. درایو C ویندوز7 32بیت و درایو D وین 8 64 بیت . درایور های وین 7 رو کامل از سایت گرفتم و مشکلی نداشته تا به حال. اما تو وین 8 که میخوام پاور منیجمنت رو نصب کنم بعد از نصب که درخواست restart میده بعدش که ویندوز میخولد بیاد بالا بازی در میاره. یه صفحه میاد که دو گزینه cancel و Restore داره Cancel رو که میزنی گیر میکنه بالا نمیاد. Restore رو که میزنی وقتی ویندوز بالا میاد دیگه برنامه پاور منیجمنت رو حذف کرده. بعدش مشکل دیگش باتریش هست که واقعا مزخرفه. حدود 75 دقیقه بیشتر دوام نمیاره اونم با نور صفحه زیر 50%. گارانتیشم هماهنگه. خدا میدونه چه بازیاییی میخواد دربیاره واسمون. دوستان اگه کسی از این مشکلاتی که گفتم سر در میاره خواهشا بنده رو راهنمایی کنه. در ضمن شارژ اولیه باتری رو شما ها چند ساعت گذاشتین؟:n03:

مشکل باتری لپ تاپ من هم دقیقا نثل شماست. توی صفحات قبل گفتم.
گارانتیم هم هماهنگ بود. لپ تاپ را بردم گارانتی و 17 روز طول کشید. گفتن باتریش مشکل داره.و از طرف دیگه گفتن باتری جز گارانتی نیست. بعد ما باهاشون دعوا کردیم ک لپ تاپی که 3 روز از خریدش می گذره و باترش داخلی هست باید جز گارانتی باشه. خلاصه آخرش قبول کردن که گارانتی داره و با گارانتی باتریش را تعویض کنن. بعد از 17 روز لپ تاپ را تحویل گرفتیم و عنوان می کنند باتری را عوض کردند. اما من هیچ تفاوتی توش ندیدم. با ویندوز 8 همون 75 دقیقه جواب میداد و با 7 و حداقل نور نمایش تقریبا 2 ساعت (کمتر از 2 ساعت)

راستش اینقدر این مدت حرص خوردم نم دونم ارزش داره بیشتر از این اعصابم را خورد کنم برم دنبال شکایت و شکایت کشی یا فعلا بی خیال بشم و با همین شرایط بسازم و یه سال بعد برم خودم بتری بخرم براش و تعویض کنم :n14:

لپ تاپ من سفید هست. رنگ شکلاتی را هم دیدم. اونجور که انتظار رنگ شکلاتی داشته باشید نیست ها. یه رنگ تیره است که توی بازتاب نور به شکلاتی می زنه

در مورد پاور منیجمنت هم من مشکلی نداشتم. اما در مورد شما وقتی می پرسه restore یعنی سیستم را برگردونه به زمانی که هنوز این نرم افزار را نصب نکردین. پس تعجبی نداره که وقتی میاد بالا دیگه پاور منیجمنت را نمی بینن. اینجور که حدس می زنم این برنامه شما مشکل داره. وقتی نصب میشه ویندوز نمیاد بالا و پیشنهاد ریستور میده.
برین از سایت لنوو قسمت ساپورت مدل لپ تاپ را بدید و نرم افزار پاورمنیجمنت ویندوز 8 را دانلود کنید و از روی اون نصب کنید.

در ضمن من پاورمنیجمنت را هم اجرا کردم اما باز هم فرقی نکرد

rosarianus
29-05-2013, 10:50
در مورد باطری در فروم های خارجی 2 مورد دیدم که مشکل سخت افزاری واز کارت گرافیگ nvidia بوده و هردومورد لپ تاپ مرجوع و پولش برگردانده شد (ایران نبوده :n27: یهو جو گیر نشید.)
دوستانی که مشکل دارند حتما به گارانتی مراجعه و پافشاری بکنند.
ضمنا تو سایت لنوو عمر باطری را تا 5ساعت و نیم زده البته بطور کلی زیز این گروه از کور i3 تا-i7 .....:n05:

یعنی مشکل باتری از کارت گرافیکش بوده ؟ میشه آدرس اون فروم ها را بذارید

amin5222106
29-05-2013, 11:55
گارانتي لپ تاپتون كدوم شركت هستش!؟
موقعي كه شما خريدين سفيد بك لايت دار هم بود!؟

گارانتی نیکام
فروشگاهی که من ازش خرید کردم حدود 20 تا z500 i7 داشت که سه رنگ مشکی سفید شکلاتی داشت
همه پلمپ بودن. گفت مشکی شکلاتی با بکلایت . سفید بدون بکلایت

tetis
29-05-2013, 12:00
یعنی مشکل باتری از کارت گرافیکش بوده ؟ میشه آدرس اون فروم ها را بذارید

پست آخر

alireza 3d
29-05-2013, 17:34
اقا یه سوال برام پیش اومده اگه من نخوام از باطری استفاده کنم و فقط با کابلش به برق کار کنم . چی کار کنم؟؟؟!!!:n13: اخه باطریش در نمیاد . ایا گزینه ای چیزی وجود داره تو قسمت باطری ؟؟؟!!:n13: اخه دوستم کلا بدون باطری لب تابشو اینور اون ور مبره و فقط با برق کار میکنه :n02: حالا ما چه کنیم ؟؟
کسی جواب ما رو نمیده ؟؟؟ اساتید کجایید پس

alireza 3d
29-05-2013, 17:39
بچه ها من با باطریش مشکلی ندارم خدا رو شکر با wifi روشن حدود 2 ساعت شارژ میده :n20: فک کنم بد نباشه . فقط من اگه نخوام از باطری استفاده کنم چی کار کنم ؟؟؟!!!! اینو هنوز کسی به من جواب نداده .میترسم باطریش خراب شه اخه من صبح تا شب تو شارژه :n02: باطریش اوف نشه :n28:

msm_353
29-05-2013, 19:24
بچه ها من با باطریش مشکلی ندارم خدا رو شکر با wifi روشن حدود 2 ساعت شارژ میده :n20: فک کنم بد نباشه . فقط من اگه نخوام از باطری استفاده کنم چی کار کنم ؟؟؟!!!! اینو هنوز کسی به من جواب نداده .میترسم باطریش خراب شه اخه من صبح تا شب تو شارژه :n02: باطریش اوف نشه :n28:

از برنامه پاور منیجمنت استفاده کنید. گزینه optimized battery health انتخاب کنید . باتری تا 60 درصد شارژ میکنه و بعدش از برق استفاده میکنه.

msm_353
29-05-2013, 19:57
با سلام
دوستانی که میگن این لبتاب دماش بالاست و داغ میکنه توسایتهای معتبر که چک میکردم دماش از اکثر لبتاب ها پایین تر است.

salar-Y
29-05-2013, 21:18
سلام بچه ها
من در مورد این این لپ تاپ خیلی تحقیق کردم و خیلی تو انتخاب وسواس دارم .. میخوام از هر لحاظ خیالم راحت بشه
از لحاظ کانفیگ عالیه البته اگه از نداشتن بلوتوث بگدریم ولی وقتی از نزدیک دیدمش یه کم دودل شدم
چون به نظر لولاهای این مدل خیلی ضعیفه :(
بعدشم کادر دور صحفه نمایش خیلی پهنه و بنظر جنسشم خوب نیست
اگه بچه ها میتونن کمکی بکنن ممنون میشم...
راستی باتری لیتیومی باشه بهتره یا پلیمری؟؟

tetis
29-05-2013, 22:31
سلام بچه ها
من در مورد این این لپ تاپ خیلی تحقیق کردم و خیلی تو انتخاب وسواس دارم .. میخوام از هر لحاظ خیالم راحت بشه
از لحاظ کانفیگ عالیه البته اگه از نداشتن بلوتوث بگدریم ولی وقتی از نزدیک دیدمش یه کم دودل شدم
چون به نظر لولاهای این مدل خیلی ضعیفه :(
بعدشم کادر دور صحفه نمایش خیلی پهنه و بنظر جنسشم خوب نیست
اگه بچه ها میتونن کمکی بکنن ممنون میشم...
راستی باتری لیتیومی باشه بهتره یا پلیمری؟؟
یلوتوث دارد

shik
30-05-2013, 13:07
كليك راست با دوا نگشت نميشه انجام داد
مشکل شما حل شد؟
اگه آره دقیقا بگید چیکار کردید

salar-Y
30-05-2013, 14:29
یلوتوث دارد
یکی از دوستان من z500 داره ولی بلوتوث نداره
ولی این زیاد برام مهم نیست بیشتر مشکلم روی مقاومت لولا ها و نوع باتریشه
اگه اطلاع دارین کمکم کنین
مرسی

tizro
30-05-2013, 15:41
کیفیت صفحه نمایش : لطفا دانسته های خود را مطرح کنید .

سلام دوستان میخواستم بدونم تو این رنج ( i5 وi7 ) کسی اطلاعی داره که سایر برندها صفحه نمایش شون دارای چه کیفیتی است . منظورم این که فکر نمیکنم اختلاف فاحشی تو این رنج قیمت باشه . به طور مثال v3 از ایسر هم همین کیفیت رو داره . دوستان اگر اطالاعاتی از سایر برندها دارند لطفا بزارا تا مقایسه خوبی صورت بگیره.

دوست عزیز کیفیت رو باید در کنار هم سنجید با تنظیمات نسبتا یکسان! بنده سامسونگ 350 دارم، صفحه نمایشش خوبه، راضیم. اگه منظورتون از کیفیت سیاه شدن تصویر از زوایای جانبی هست، نه خدا رو شکر سامسونگ این مشکل رو نداره و حتی از طرفین میشه متن داخل فاروم رو هم خوند.:n01: البته نه به راحتی دید مستقیم

tizro
30-05-2013, 17:48
حداکثر شارژ باطری که این لب تاپ برای وبگردی با وایرلس روشن و نور پس زمینه 100درصد نگه میداره چند ساعته؟

iman1990
30-05-2013, 17:54
دوست عزیز کیفیت رو باید در کنار هم سنجید با تنظیمات نسبتا یکسان! بنده سامسونگ 350 دارم، صفحه نمایشش خوبه، راضیم. اگه منظورتون از کیفیت سیاه شدن تصویر از زوایای جانبی هست، نه خدا رو شکر سامسونگ این مشکل رو نداره و حتی از طرفین میشه متن داخل فاروم رو هم خوند.:n01: البته نه به راحتی دید مستقیم

کیفیت صفحه نمایش : لطفا دانسته های خود را مطرح کنید .

سلام دوستان میخواستم بدونم تو این رنج ( i5 وi7 ) کسی اطلاعی داره که سایر برندها صفحه نمایش شون دارای چه کیفیتی است . منظورم این که فکر نمیکنم اختلاف فاحشی تو این رنج قیمت باشه . به طور مثال v3 از ایسر هم همین کیفیت رو داره . دوستان اگر اطالاعاتی از سایر برندها دارند لطفا بزارا تا مقایسه خوبی صورت بگیره.دوست عزیز اگه دنبال کیفیت خوبی برو دنبال ایسوس اد 56 وی زد.....وقتی من این لپ تاپو خریدم ایسوسم خریدم...اصلا قابل قیاس با هم نیستن...اره فول اچ دی نیست....ولی واقعا از دیدن صفحش لذت میبری....هر دوشون 1366*726 ولی اون کجا و این!!!!

alireza 3d
30-05-2013, 18:58
حداکثر شارژ باطری که این لب تاپ برای وبگردی با وایرلس روشن و نور پس زمینه 100درصد نگه میداره چند ساعته؟

بره من که 2 ساعت کار میکنه:n20::n19::n02:

tetis
30-05-2013, 19:35
یکی از دوستان من z500 داره ولی بلوتوث نداره
ولی این زیاد برام مهم نیست بیشتر مشکلم روی مقاومت لولا ها و نوع باتریشه
اگه اطلاع دارین کمکم کنین
مرسی
دوست شما درایور را نصب نکرده است
کیفیت لولا ها عالی است
باطری من امروز با 60 درصد شارژ 2 ساعت وبگردی وا ی فایی جواب داد
ضمنا برای باطری های مشکل دلر برنامه جدیدی در ساپورت سایت لنوو قرار داده شده است.

mildana
30-05-2013, 20:19
دوست عزیز اگه دنبال کیفیت خوبی برو دنبال ایسوس اد 56 وی زد.....وقتی من این لپ تاپو خریدم ایسوسم خریدم...اصلا قابل قیاس با هم نیستن...اره فول اچ دی نیست....ولی واقعا از دیدن صفحش لذت میبری....هر دوشون 1366*726 ولی اون کجا و این!!!!
ایمان جان منظورت M56 هست؟
اگه آره یه چند تا سوال دارم.
من خودم بین z500 و n46 موندم درسته که 46 ورژن 14 اینچه 56 هست و برای همین فرق خاصی ندارن.
کیفیت صدای کدوم لپ تاپ بهتره؟
قطر زیاد 56 به نسبت 500 چقدر تو زوق می زنه؟
می شه از صفحه 56 یه عکس تو حالت روشن بزاری؟
خیلی ممنون می شم اگه کمک کنی.
با تشکر.

amin5222106
30-05-2013, 20:33
lenovo z500 شکلاتی

mildana
30-05-2013, 20:36

امین جان بین این شکلاتی با مشکی بقل چه تقاوتی رو می بینی؟
:n25::n06:

P@rtex
30-05-2013, 21:18
مطمئني اين رنگش شكلاتي هستش
اين مشكي هستشا !!!!!!! ؟

Reza31001
31-05-2013, 05:51
حالا جدی نگیرید
از همون اول که تولید شد لنوو گفت dark chocolate
ولی تقریبا مشکیه

ALIREZA.000
31-05-2013, 10:42
امین اونیکی لپ تاپت چی؟؟؟dell vostro؟؟

اقایون،دوستان،اساتید،بهتر ین ویندوزی ک پاسخگوی تمامی عملکرد های شما و لپ تاپتون باشه، ویندوز 8 64 بیتی....
الباقیش یه کمبود هایی دارن....

اقا یه سوالللل،من با این باطری مشکل دارم
بیشتر از 66% نمیره(تنظیماتشم از روی انرزی منجمنت باز درست میکنم و ماکزیمم میزنم و سپس استارت،ولی باز بیشتر از 66% درست نمیره....)
چیکارش کنم؟؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Reza31001
31-05-2013, 10:47
اقا یه سوالللل،من با این باطری مشکل دارم
بیشتر از 66% نمیره(تنظیماتشم از روی انرزی منجمنت باز درست میکنم و ماکزیمم میزنم و سپس استارت،ولی باز بیشتر از 66% درست نمیره....)
اونی که شما میگی کلا بحثش یه چیز دیگس
شما بذار رو maximum بعد بزن به برق یه چند دقیقه هم صبر کن شروع میکنه به شارژ تا 100%

اونی که شما میگی پروسه full charge&dis charge کامل هست که هر چند وقت یه بار انجام بدیم خوبه و چند ساعت هم طول میکشه تا کامل بشه

SIR MAMAD
31-05-2013, 19:13
1- باتری همه سری های لنووو غیر قابل تعویض هست؟ اینطوری که نمی شه بعد 3 سال باتری فرسوده بشه دیگه نشه بهش باتری انداخت.فقظ Z500 این طوریه؟G580 چطوره؟
2-لپ تاپ لنووو رو می شه رم 8 گیگش رو در اورد 16 گیگ (دو تا 8) بهش انداخت؟ از کجا بفهمیم ساپورت می کنه؟ این Ivy Bridge ها رو نمشه رم 16 بهش انداخت؟

hellbrain666
31-05-2013, 21:41
سلام
دوستان موقعی که می خوام یک بازی رو با گرافیک انویدیا ران کنم ارور زیرو میده :
باید چیکار کنم؟
بعدش از کجا میشه مطمئن شد که دقیقا داره با انویدیا ران میشه؟

mahmahmah
31-05-2013, 21:56
سلام
من مشکل با روشن کردن z500 دارم دکمه power را که میزنم لپ تاپ روشن نمیشه ، لطفا راهنمایی کنید

amin5222106
01-06-2013, 07:45
مطمئني اين رنگش شكلاتي هستش
اين مشكي هستشا !!!!!!! ؟

اره رنگش شكلاتي هستش. راستش اگه من میخواستم روی این رنگ اسم بزارم میگفتم قهوه ای سوخته.
راستش واسه همین کنار یه لپتاپ مشکی گذاشتم تا تفاوتش احساس بشه

amin5222106
01-06-2013, 07:54

امین جان بین این شکلاتی با مشکی بقل چه تقاوتی رو می بینی؟
:n25::n06:

مشکی بقل با روکش براق هستش که اثر دست بیشتر روش میمونه
اما z500 قهوه ای سوخته هستش بدون روکش (مات)

این عکس ها رو شب و با نور لامپ گرفتم. سعی میکنم در اولین فرصت تو نور طبیعی عکس بگیرم تا بهتر مشخص بشه

amin5222106
01-06-2013, 07:58
[QUOTE=ALIREZA.000;7667297]امین اونیکی لپ تاپت چی؟؟؟dell vostro؟؟

اره دوست من dell vostro1520-B

tizro
01-06-2013, 17:17
سلام

میتونید با برنامه CPU-Z چک کنید ببینید این لب تاپ چندتا اسلات رم داره؟ ممنون میشم اگه زودتر جواب بدید .... :n01:

Reza31001
01-06-2013, 19:37
سلام

میتونید با برنامه CPU-Z چک کنید ببینید این لب تاپ چندتا اسلات رم داره؟ ممنون میشم اگه زودتر جواب بدید .... :n01:
مدل i7 دو تا 4 گیگ داره

yaghoobi66
01-06-2013, 20:07
سلام . من یه لپ تاپ z500 a دارم . حدود 4 ماهه که خریدمش . مشکلی که الان براش پیش اومده اینه که فقط تا 60 % باطری شارژ میکنه و پیغم plugged in not charging میده !! ممنون میشم اگه کمکم کنید . من از صبح تا شب سیستمم روشنه با توجه به شرایط کاریم . به تظرتون چطوری شارژش کنم ؟ همیشه به برق باشه ؟؟

yaghoobi66
01-06-2013, 20:10
سلام . من یه لپ تاپ z500 a دارم . حدود 4 ماهه که خریدمش . مشکلی که الان براش پیش اومده اینه که فقط تا 60 % باطری شارژ میکنه و پیغم plugged in not charging میده !! ممنون میشم اگه کمکم کنید . من از صبح تا شب سیستمم روشنه با توجه به شرایط کاریم . به تظرتون چطوری شارژش کنم ؟ همیشه به برق باشه ؟؟

tizro
01-06-2013, 20:24
مدل i7 دو تا 4 گیگ داره

منظورم تعداد اسلات رم بود! نه خود رم! شاید 4 تا اسلات رم داشته باشه و فقط از دوتاش استفاده شده باشه.

msm_353
01-06-2013, 21:27

دوست عزیز شما لبتابتو روی گزینه optimaized گذاشتید روی گزینه max بذارید درست میشه.

Reza31001
01-06-2013, 23:58
منظورم تعداد اسلات رم بود! نه خود رم! شاید 4 تا اسلات رم داشته باشه و فقط از دوتاش استفاده شده باشه.
تو cpu z زده 2 تا اسلات
هر کدومم یه 4 گیگ داره

ALIREZA.000
02-06-2013, 00:01
اونی که شما میگی کلا بحثش یه چیز دیگس
شما بذار رو maximum بعد بزن به برق یه چند دقیقه هم صبر کن شروع میکنه به شارژ تا 100%

اونی که شما میگی پروسه full charge&dis charge کامل هست که هر چند وقت یه بار انجام بدیم خوبه و چند ساعت هم طول میکشه تا کامل بشه
مرسیییییییییی
(امین جان منم 1310 داشتم وسترو،خر کار و تکککک ولی گرافیکش ب غنا رفت)

yaghoobi66
02-06-2013, 09:39
این تنظیماتی که میگید کجاست؟خیلی ازتون ممنون میشم کمکم کنید.این روزا پاک تعصابم به هم ریخته.خواهش می کنم کمک کنید:n16:

yaghoobi66
02-06-2013, 09:40

این تنظیماتی که میگید کجاست؟خیلی ازتون ممنون میشم کمکم کنید.این روزا پاک تعصابم به هم ریخته.خواهش می کنم کمک کنید

yaghoobi66
02-06-2013, 10:04
دوست عزیز شما لبتابتو روی گزینه optimaized گذاشتید روی گزینه max بذارید درست میشه.

خدا خیرت بده دوست عزیز.الهی از خدا هرچی میخوای بهت بده.من که از دستم کاری برنمیاد.درست شد
چند روزه که خواب و خوراک ندارم .به هرکی گفتم میگه باطریش خراب شده.گارانتی من هم هماهنگه که مشهد نمایندگی نداره و میگفتن باید بیاری تهران.
موفق باشی عزیز:n12::n16::n16::n16::n16::n16::n16::n16:

yaghoobi66
02-06-2013, 10:10

موقعیت کاری من زوری هیت که لب تابم از صبح تا شب روشنه.میشه در مورد شارژ باطریش و نحوه استفاده از اون منو راهنمایی کنید؟من صبح که میام شرکت روشنش می کنم و میزنمش به برق این کارم درسته؟یا باید بذارم باطری درصد که شد بکشمش از برق و کارکنم؟

عیب این لب تاپ ها فکر می کنم همینه که باطری ازش جدانمیشه

shik
02-06-2013, 14:07
موقعیت کاری من زوری هیت که لب تابم از صبح تا شب روشنه.میشه در مورد شارژ باطریش و نحوه استفاده از اون منو راهنمایی کنید؟من صبح که میام شرکت روشنش می کنم و میزنمش به برق این کارم درسته؟یا باید بذارم باطری درصد که شد بکشمش از برق و کارکنم؟

GAMELAIN
02-06-2013, 15:19
سلام برای من کلیک چپ و راست ش کار نمکنه !!

چکار کنم >؟؟؟؟؟

NOR-1
02-06-2013, 15:53

چکار کنم >؟؟؟؟؟

ببر گارانتی

alireza 3d
02-06-2013, 15:57

چکار کنم >؟؟؟؟؟
ببر نمایندگی :n02: ولی قبل از اون تو دی وی دی همراش برنامه تاچشو نصب کن ببین درست میشه البته اگه ویندوزت 8

GAMELAIN
02-06-2013, 17:07
نه منظورم اینه که تو دکمه های FN ش واسه ی خاموش کردن کلیک دکمه نداره !؟؟

h-blade
02-06-2013, 22:08
تو یه سایتی راجع به این مدل اینو نوشته بود :

این لپ تاپ با پشتیبانی از سیستم بی سیم (Intel Wireless Display Technology (WiDi قادر است بطور بی سیم به تلویزیون شما متصل شود. بنابراین می توانید محتوای شخصی و یا فیلم های آنلاین خود را بر روی نمایشگرهای بزرگتر تماشا کنید. به کمک این فناوری می توانید به راحتی تمام فیلم ها و برنامه های سرگرم کننده، ویدیوهای آنلاین و عکس های خودتان را بر روی تلویزیون تماشا کنید و از صدای واضح و تصویر خوب آن استفاده کنید. فناوری WiDi به شما این امکان را میدهد تا به راحتی و سریعاً محتوای ذخیره شده در هارد یا هرچه که در شبکه خانگی دارید را در نمایشگرهای بزرگ با دیگران به اشتراک بگذارید.

آیا واقعا این قابلیت رو داره ؟؟؟ واگه داره چطوری میشه ازش استفاده کرد؟؟؟؟؟

hellbrain666
02-06-2013, 22:45
سلام
دوستان موقعی که می خوام یک بازی رو با گرافیک انویدیا ران کنم ارور زیرو میده :
باید چیکار کنم؟
بعدش از کجا میشه مطمئن شد که دقیقا داره با انویدیا ران میشه؟

لطفا به اینم پاسخ بدین
ممنون

stepheno_1919
02-06-2013, 23:11
سلام دوستان. این باتریه خیلی رو اعصابه. زنگ زدم گارانتی هماهنگ واسه اینکه از سر باز کنه میگه مدلای i7 مصرفشون زاده طبیعیه 75 دقیقه کارکرد معمولی. بعدش زنگ زدم سازگار گفتن واسه تست باتری باید فیلم DVD بذاری داخل درایو اپتیکال با نور صفحه زمینه معمولی حدود 60% و همینطور صدای معمولی. وای فای هم روشن باشه. گفت حداقل باید 90 دقیقه جواب بده. ما که امتحان کردیم بیشتر از 72 دقیقه جواب نداد. دوستانی که i7 دارن اگه زحمتی نیست نتیجه همین تست باتریشونو بگن که چه جوریاست اون وقت بریم یقه ی گارانتیو بچسبیم؟؟؟؟ :n24:
اگه ممکنه زمان شارژ دهی حالت وبگردی با وایرلس در حالت فول شارژ رو هم بگن؟

NOR-1
03-06-2013, 01:30
سلام دوستان. این باتریه خیلی رو اعصابه. زنگ زدم گارانتی هماهنگ واسه اینکه از سر باز کنه میگه مدلای i7 مصرفشون زاده طبیعیه 75 دقیقه کارکرد معمولی. بعدش زنگ زدم سازگار گفتن واسه تست باتری باید فیلم DVD بذاری داخل درایو اپتیکال با نور صفحه زمینه معمولی حدود 60% و همینطور صدای معمولی. وای فای هم روشن باشه. گفت حداقل باید 90 دقیقه جواب بده. ما که امتحان کردیم بیشتر از 72 دقیقه جواب نداد. دوستانی که i7 دارن اگه زحمتی نیست نتیجه همین تست باتریشونو بگن که چه جوریاست اون وقت بریم یقه ی گارانتیو بچسبیم؟؟؟؟ :n24:
اگه ممکنه زمان شارژ دهی حالت وبگردی با وایرلس در حالت فول شارژ رو هم بگن؟

تو سایت لنوو چند ساعت زده؟

stepheno_1919
03-06-2013, 12:12
تو سایت لنوو چند ساعت زده؟

والا تو سایت لنوو یه جاش زده تا 5.5 ساعت کار میکنه یه جا دیگم زده تا 3 ساعت.

تو سایت نوت بوک چک هم در حالتهای مختلف یه سری بررسیا شده :

Tiodiun
03-06-2013, 13:21
سلام به همه ي دوستان .....
من امروز مي خوام lenovo z500 رو بگيرم....
كسي از دوستان تست رندر نگرفته از اين دستگاه؟؟؟؟....
آخه من اين laptop را واسه كاراي 3D MAX و maya و......اين چيزا مي خوام....
ممنون ميشم اگه كمك كنين...:n16:

NOR-1
03-06-2013, 15:25
یه جا دیدم سی پی یو corei5 z500 زده 3230 یه جا زده 3210 کدوم درسته؟

h-blade
03-06-2013, 17:17
یه جا دیدم سی پی یو corei5 z500 زده 3230 یه جا زده 3210 کدوم درسته؟

3230 که از 3210 قویتره....

yaghoobi66
03-06-2013, 18:26
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

میشه بگید کاربرد این گزینه برای چیه؟

mohammad_203
03-06-2013, 20:19
میشه بگید کاربرد این گزینه برای چیه؟

خودش که گفته دوتا کار انجام میده.
1-شارژ کامل باتری
2-دشارژ(خالی کردن)باتری
بعد از یک مدت ممکنه درصدی که باتری رو نشون میده دقتش کم شه.با این کار کالیبره میشه.
در طول این مدت توصیه اکید میشه از سیستم استفاده نکنید!

msm_353
03-06-2013, 21:12

دوست عزیز شما باید لبتابتو روی گزینه optimaized قرار بدی تا از باتریش استفاده کنه و دیگه جای هیچ نگرانی نیست.

msm_353
03-06-2013, 21:14

3230 درسته

msm_353
03-06-2013, 21:20

تو یه سایتی راجع به این مدل اینو نوشته بود :

این لپ تاپ با پشتیبانی از سیستم بی سیم (Intel Wireless Display Technology (WiDi قادر است بطور بی سیم به تلویزیون شما متصل شود. بنابراین می توانید محتوای شخصی و یا فیلم های آنلاین خود را بر روی نمایشگرهای بزرگتر تماشا کنید. به کمک این فناوری می توانید به راحتی تمام فیلم ها و برنامه های سرگرم کننده، ویدیوهای آنلاین و عکس های خودتان را بر روی تلویزیون تماشا کنید و از صدای واضح و تصویر خوب آن استفاده کنید. فناوری WiDi به شما این امکان را میدهد تا به راحتی و سریعاً محتوای ذخیره شده در هارد یا هرچه که در شبکه خانگی دارید را در نمایشگرهای بزرگ با دیگران به اشتراک بگذارید.

آیا واقعا این قابلیت رو داره ؟؟؟ واگه داره چطوری میشه ازش استفاده کرد؟؟؟؟؟

من درایورشو نصب کردم اما گویا نیاز به یک قطعه سخت افزاری هستش دوستان اگر کسی اطلاع داره لطفا منتشر کنه.

msm_353
03-06-2013, 21:48
یه نکته جدید که فکر میکنم که در لبتاب های جدید هم وجود داشته باشه اینه که هنگامی که لبتاب به برق متصل نیست اجرای بازی ها باکندی همراه است و وقتی شارژر رو متصل میکنی مشکل حل میشه.
لطفا راهنمایی کنید؟؟؟:ohno::ohno:

mohammad_203
03-06-2013, 21:56
یه نکته جدید که فکر میکنم که در لبتاب های جدید هم وجود داشته باشه اینه که هنگامی که لبتاب به برق متصل نیست اجرای بازی ها باکندی همراه است و وقتی شارژر رو متصل میکنی مشکل حل میشه.
لطفا راهنمایی کنید؟؟؟:ohno::ohno:

وقتی لپ تاپ به برق وصل نیست کارت گرافیک از باتری استفاده می کنه و خوب فشار زیادی هم به باتری وارد میشه.بهتره همیشه موقع اجرای بازی ها به برق وصل کنید.به خاطر جریان بالای برقی که کارت گرافیک لازم داره

msm_353
04-06-2013, 10:48
وقتی لپ تاپ به برق وصل نیست کارت گرافیک از باتری استفاده می کنه و خوب فشار زیادی هم به باتری وارد میشه.بهتره همیشه موقع اجرای بازی ها به برق وصل کنید.به خاطر جریان بالای برقی که کارت گرافیک لازم داره

دوست عزیز حرف شما درسته ولی مشکل اینه که وقی شارژر وصل نیست بازی لگ داره و قابل بازی کردن نیست

sabalanx
04-06-2013, 11:28
بچه ها یه سوال داشتم این نوار اطراف صفحه نمایش تو لپ تاپ های شما چه رنگیه؟ آخه میدونید چرا میپرسم چون صفحات قبلی رو که الآن نگاه میکردم و بچه ها عکس گذاشته بودن بعضیهاشون مشکی بود وبعضیهاشون سفید یا مثلا لپ تاپ خودم با این که رنگ لپ تاپم سفیده ولی نوار اطراف صفحه نمایش نه مشکیه نه سفید همون همرنگ زمینه صفحه کلیده ولی من الآن یه عکس تو صفحه 93 کلوب دیدم که رنگ لپ تاپ و نوار اطراف صفحه نمایش هر دو تا سفید بود

mohammad_203
04-06-2013, 12:00
بچه ها یه سوال داشتم این نوار اطراف صفحه نمایش تو لپ تاپ های شما چه رنگیه؟ آخه میدونید چرا میپرسم چون صفحات قبلی رو که الآن نگاه میکردم و بچه ها عکس گذاشته بودن بعضیهاشون مشکی بود وبعضیهاشون سفید یا مثلا لپ تاپ خودم با این که رنگ لپ تاپم سفیده ولی نوار اطراف صفحه نمایش نه مشکیه نه سفید همون همرنگ زمینه صفحه کلیده ولی من الآن یه عکس تو صفحه 93 کلوب دیدم که رنگ لپ تاپ و نوار اطراف صفحه نمایش هر دو تا سفید بود

برا منم مثل شماست :| سفید بود بهتر بود

fxfxfx
04-06-2013, 14:13
با سلام خدمت تمامی بچه های گل اقا ما یه z500 nhvdl ویندوز7 روش نصب کردم چطور وبکمشو را بندازم یه توضیح جامع میدین

msm_353
04-06-2013, 20:23
دوستان کسی در مورد فعال کردن turbo boost اطلاعاتی داره و میدونه چطوری میشه فعالش کرد؟

tetis
04-06-2013, 20:27
برنامه youcam مخصوص وبکم لنوو که امکانات بسیار خوبی (مانند کاهش نویز و تنظیمات اضافی و.... ) دارد. حتما اسنفاده کنید:n05:

tetis
04-06-2013, 22:46
دوستان این دیوایس شناخته نشده در ویندوز 8 لنوو من چه چیزی میتواند باشد لطفا با دیوایس های خودتان مقایسه کنید و اطلاع دهید

ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

masood13645
05-06-2013, 00:33
سلام .من هم با خریدن z500 cor7به جمع شما اومدم .البته بعدا در موردش مینویسم ان شا الله.

h-blade
05-06-2013, 00:37
دوستان سلام. تو سایت lenovo داشتم گشت میزدم دیدم یه آپدیت فریمور برای باطری گذاشته .... دوستانی ککه مشکل باطری دارن برن دانلود کنن ببینن تغیری میکنه یا نه....

اینم لینک کل درایور های این لپ تاپ......

از قسمت بالای صفخه میشه نوع ویندوز و نوع درایور رو هم انتخاب کنید..............

stepheno_1919
05-06-2013, 01:35
با سلام خدمت تمامی بچه های گل اقا ما یه z500 nhvdl ویندوز7 روش نصب کردم چطور وبکمشو را بندازم یه توضیح جامع میدین

سلام.درایور های مربوط بهش رو نصب کن و یه نرم افزار مربوط به وب کم بگیر و نصب کن راه میفته.

ALIREZA.000
05-06-2013, 09:54
سلام دوستان . این card reader من با این که درایو مورد نظر نصبه،ولی رم ک میزنم بالا نمیاره؟ مشکل ازکجاس؟؟

Death Warrior
05-06-2013, 10:35
سلام دوستان
الان z500 با کانفیگ i5 و Gt 645 و بکلایت تو ایران هست ؟ ( سفید باشه :n02: )

masood13645
05-06-2013, 11:11
سلام دوستان میشه بگید چرا ویندوز من که البته 8 هست با تصب بازی ها مشکل داره .و اینکنه چطوز=ر باید ویندوز خودم رو فعال کنم و همچنین من wi fi که نصب میکنم دوباره نمی دونم کجا می پره .
در ضمن میتونید بگید در حال حار بهترین ویندوز 8 توی بازار چی هست ؟منون میشم اگه جواب بدید اخه من که کلافه شد م.

tetis
05-06-2013, 11:26
دوستانی که ویندوز 8 دارنئ لطفا ببینند این دیوایس ناشناس من چه چیزی ممکن است باشد چون من تمامی درایورهای همراه دستگاه را ریحنم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

masood13645
05-06-2013, 12:10
سلام دوست عزیز من در مورد این مشکلت اطلاع ندارم اما یه سوال دارم ازت اگه جوابمو بدب ممنون میشم.
تو تو نصب بازی ها روی ویندوز 8 مشکل نداری ؟چون مال من هر چی نصب میکنم این ارور رو میده
the program can"n start because d3dx9_30.dll is missing from your computer. try reinstalling the program to fix this problem.

msm_353
05-06-2013, 12:53
سلام دوستان میشه بگید چرا ویندوز من که البته 8 هست با تصب بازی ها مشکل داره .و اینکنه چطوز=ر باید ویندوز خودم رو فعال کنم و همچنین من wi fi که نصب میکنم دوباره نمی دونم کجا می پره .
در ضمن میتونید بگید در حال حار بهترین ویندوز 8 توی بازار چی هست ؟منون میشم اگه جواب بدید اخه من که کلافه شد م.

ویندوز 8 از سایت سافت 98دانلود کنید

Black.Hawk
05-06-2013, 13:25
سلام دوست عزیز من در مورد این مشکلت اطلاع ندارم اما یه سوال دارم ازت اگه جوابمو بدب ممنون میشم.
تو تو نصب بازی ها روی ویندوز 8 مشکل نداری ؟چون مال من هر چی نصب میکنم این ارور رو میده
the program can"n start because d3dx9_30.dll is missing from your computer. try reinstalling the program to fix this problem.

یه بار directx رو از یه جای مطمعن دانلود کن نصب کن درست میشه...

amin5222106
05-06-2013, 13:57
سلام .من هم با خریدن z500 cor7به جمع شما اومدم .البته بعدا در موردش مینویسم ان شا الله.

مبارکه ایشالا ازش راضی باشی

manutd2009
05-06-2013, 14:00
دوستان کمک کنید 2 ماه نیست رفیقم z500 گرفته الان اصلا باتریش شارژ نمی شه یعنی من 12 ساعت گذاشتمش تو شارژ همچنان او چراغ قرمز روشنه

ویندوز 7 / 8 نصب کردم فرقی نکرد آخرین درایوام دانلود کردم بازم تغییری ایجاد نشد

لطفا راهنمایی کنید :n28:

amirhosein.ni
05-06-2013, 14:13
سلام دوستان
من اولین باره میام داخل این تایپیک
شاید حدود 70 صفحه از این تایپیک رو خوندم
چند تا سوال داشتم ممکنه بعضی هاش تکراری باشه اما تروخدا یک باره دیگه توضیح بدید
2 روز پیشم مدل i5 این لپ تاپ رو خریدم
1- از باتریش کاملا راضیم حدود 5 ساعا با wifi نگه می داره و نور متوسط
اما نگاه کنید من آدمیم که توی خونه لپ تاپم بیشتر به برقه اما بعضی اوقات هوس می کنم از برق میکشم می رم مثلا روی میز باهاش کار میکنم
و حدود دو رو تا 3 روز ار هفته هم لپ تاپم رو می برم بیرن که اون موقع به شارژ 100 % نیاز دارم
خوب اونجور که من فهمیدم باید این کار ها رو برای باتریم بکنم:
وقتی توی خونه ام بزارم روی حالت obtimized که تا 60 % شارژ کنه
بعدم اگر هوس کردم توی خونه از برق بکشم با همون 60 % یک دوری بزنم
خوب اگر وقتی 60 درصد ا هست از شارژ بکنم خراب نمیشه
مگر نمیگن پر که شد بد بکنید
چه کنم ؟؟
درسته ؟؟
وقتی هم خواستم برم بیرون یک ساعت قبلش بزارم روی maximum تا 100 درصد شارژ بشه بعد برم بیرون
درسته ؟؟
فقط اگر بزرم مثلا روی حالت فلان و لپ تاپ رو خاموش کنم فرقی میکنه؟؟
این راه هایی که الان گفتم اگر با همینا پیش برم عمر باتری خوب میشه؟؟
2-تنظیمات گرافیک nvidia رو چه جوری تنطیم کنم که وقتی بازی نمی کنم و مثلا دارم با اینترنت کار می کنم گرافک رو ببره روی اینتل تا زیاد شارژ مصرف نکنه و موقع بازی...
3- این گزینه dust removal به چه درد می خوره ؟ فقط فن رو روشن مکنه؟؟
4-وقتی لپ تاپ خموشه و به شارژه یک چراغ سفید جلوش روشنه همیشه
از کجا بفهمیم کاملا شارژ شده؟؟؟
ببخشید زیاد شد
خواهشا جوابم رو بدید
بسیار بسیار ممنون
amirhosein.ni
05-06-2013, 15:00
دوستان کمک کنید 2 ماه نیست رفیقم z500 گرفته الان اصلا باتریش شارژ نمی شه یعنی من 12 ساعت گذاشتمش تو شارژ همچنان او چراغ قرمز روشنه

ببر گارانتی اما اگر نمی خوای
شما یک کاری بکن
داخل نرم افزار enargy managment
battery gaug reset رو start کن
و بعد هم هیچ کار با لپ تاپت نکن از بقم بکشش بزار با باطریش کار کنه
تموم که ش روشن کن دوباره start کن و بعد با لپ تاپ هیچ کار نکن تا فول بشه شاید انشاالله درست بشه
این نظر منه
مسئولیت قبول نمی کنم اخوی

manutd2009
05-06-2013, 16:09
ببر گارانتی اما اگر نمی خوای
شما یک کاری بکن
داخل نرم افزار enargy managment
battery gaug reset رو start کن
و بعد هم هیچ کار با لپ تاپت نکن از بقم بکشش بزار با باطریش کار کنه
تموم که ش روشن کن دوباره start کن و بعد با لپ تاپ هیچ کار نکن تا فول بشه شاید انشاالله درست بشه
این نظر منه
مسئولیت قبول نمی کنم اخوی

انجام دادم - جالب اینجاست 1 دقیقه هم نمی تونه بدونه آداپتور کار کنه یعنی تا از برق بکشمش خاموش می شه!!!!

این دستگاه واسه کسی بوده که شاید تو این مدت 4 بار روشنش نکرده :n28:

گارانتیش سازگار ارقام هستش بازمم کمی امید دارم

amirhosein.ni
05-06-2013, 16:24
انجام دادم - جالب اینجاست 1 دقیقه هم نمی تونه بدونه آداپتور کار کنه یعنی تا از برق بکشمش خاموش می شه!!!!

این دستگاه واسه کسی بوده که شاید تو این مدت 4 بار روشنش نکرده :n28:

گارانتیش سازگار ارقام هستش بازمم کمی امید دارم

حتما برو برای گارانتیش
سازگار 2 ساله است و خیلی عالیه
جالبه ما یکیاز اشنا ها یک لپ تاپ دیگه داشته ولی گارانتی سازگار
ال سی دی اش مشکل پیدا کرده بوده رفته بود داده بود
چون نتونسته بودن درستش کنن یک لپ تاپ جدید بهش داده بودند
برو پیش گارانتیش
بعضی اوقات مشکل از اداپتور هم هست

ebi.4
05-06-2013, 16:41
دوستان کلیک راست تاچ پد لپ تاپ من کار نمیکنه. شما هم همچین مشکلی داشتین؟ چه جور میشه حلش کرد؟

amirhosein.ni
05-06-2013, 16:45
دوستان کلیک راست تاچ پد لپ تاپ من کار نمیکنه. شما هم همچین مشکلی داشتین؟ چه جور میشه حلش کرد؟

سلام
با دو انگشتت روی تاچ پد کلیک کن مثل اپل

mohammad_203
05-06-2013, 16:51

یکی از دوستان یک فریمور معرفی کرده که می تونید از سایت لنوو بگیرید.تو خود سایت هم توضیح داده که ممکنه لپ تاپ شارژ نشه.که باید با نصب این فریمور درست شه
(در قسمت
Power management
موجود هست
)

amirhosein.ni
05-06-2013, 16:58
سلام دوستان
اما نگاه کنید من آدمیم که توی خونه لپ تاپم بیشتر به برقه اما بعضی اوقات هوس می کنم از برق میکشم می رم مثلا روی میز باهاش کار میکنم
و حدود دو رو تا 3 روز ار هفته هم لپ تاپم رو می برم بیرن که اون موقع به شارژ 100 % نیاز دارم
چه کنم ؟؟
درسته ؟؟
وقتی هم خواستم برم بیرون یک ساعت قبلش بزارم روی maximum تا 100 درصد شارژ بشه بعد برم بیرون
درسته ؟؟
2-تنظیمات گرافیک nvidia رو چه جوری تنطیم کنم که وقتی بازی نمی کنم و مثلا دارم با اینترنت کار می کنم گرافک رو ببره روی اینتل تا زیاد شارژ مصرف نکنه و موقع بازی...
ببخشید زیاد شد
خواهشا جوابم رو بدید
بسیار بسیار ممنون
mohammad_203
05-06-2013, 16:59
سلام دوستان
چه کنم ؟؟
درسته ؟؟
درسته ؟؟
ببخشید زیاد شد
خواهشا جوابم رو بدید
بسیار بسیار ممنون
خونه همیشه رو مود Optimized Battery Health بذارین
وقتی هم بیرون می خواین برین ولازم دارین که شارژ زیاد باشه بزارین تا صد درصد شارژ بشه
وقتی رو 60 درصد از شارژ بکشید فکر نمی کنم خراب شه.
گرافیک خودش اوتوماتبک هست و نیاز به تنظیمات نداره.در ضمن موقع وبگردی از کارت انویدیا استفاده نمیشه
dust removal هم اطلاعی ندارم ولی هر چند روز می زنم
در مورد چراغ جلوی لپ تاپ هم وقتی رو Optimized Battery Health هستید وقتی پر بشه از حالت چشمک زن در میاد و ثابت میشه.ولی رو حالت ماکزیمم اینطور نیست و فکر می کنم وقتی به همون 60 درصد که میرسه ثابت میشه

amirhosein.ni
05-06-2013, 17:03
وقتی هم بیرون می خواین برین ولازم دارین که شارژ زیاد باشه بزارین تا صد درصد شارژ بشه
گرافیک خودش اوتوماتبک هست و نیاز به تنظیمات نداره.در ضمن موقع وبگردی از کارت انویدیا استفاده نمیشه
در مورد چراغ جلوی لپ تاپ هم وقتی رو Optimized Battery Health هستید وقتی پر بشه از حالت چشمک زن در میاد و ثابت میشه.ولی رو حالت ماکزیمم اینطور نیست و فکر می کنم وقتی به همون 60 درصد که میرسه ثابت میشه

سلام بسیار بسیار ممنونم دوست عزیز
بابت کمکتون

دوستان دیگه اگر اطلاعات تکمیلی برای صحبت های دوستمون دارند بفرمایند
برام خیلی مهمه
با کلی بدبختی این لپ تاپ رو خریدم اگر باتریش خراب بشه منم داغون می شم

m2sh
05-06-2013, 17:19
سلام خدمت همه دوستان گل

بالاخره وقت شد تا منم شروع بع ور رفتن باهاش بشم

همه خوب بود فقط یه نکته ای هست من MW2 رو نصب کردم و رو حالت بالاترین کیفیت گذاشتمش یکمی لگ میزد کلا گیج میزدم چرا اینجوری تا اینکه بطور شانسی زدمش تو برق !!! و همه چیز درست شد و هیچ لگی در کار نبود !!!

چرا اینجوری هستش ؟ نمیشه کاری کرد که بدون برغ هم درست کار کنه ؟

سوال بعدی اینکه سایت لنوو دسترسی ایران رو قطع کرده چجوری درایوراشو آپ دیت کنم ؟

ممنونم

amirhosein.ni
05-06-2013, 17:40
سلام خدمت همه دوستان گل

بالاخره وقت شد تا منم شروع بع ور رفتن باهاش بشم

همه خوب بود فقط یه نکته ای هست من MW2 رو نصب کردم و رو حالت بالاترین کیفیت گذاشتمش یکمی لگ میزد کلا گیج میزدم چرا اینجوری تا اینکه بطور شانسی زدمش تو برق !!! و همه چیز درست شد و هیچ لگی در کار نبود !!!

چرا اینجوری هستش ؟ نمیشه کاری کرد که بدون برغ هم درست کار کنه ؟

سوال بعدی اینکه سایت لنوو دسترسی ایران رو قطع کرده چجوری درایوراشو آپ دیت کنم ؟

ممنونم

سلام دوست عزیز
به علت اینکه وقتی شما بازی اجرا می کنی سیستمت روی کارت گرافیک ان ویدیا سوییچ می کنه
ان ویدیا هم انرژی زیادی میبره و حتی ب شدت برای یاتری ضرر داره باتری هم در بعضی از مواقع نمی تونه اون انرژی رو تامین کنه و باعث میشه گرافیک لگ بزنه
فکر نکنم

شما اگر با ادرس زیر وارد بشی قطع نیست و میتونی درایورات رو دانلود کنی
support.lenovo.com

manutd2009
05-06-2013, 17:44
یکی از دوستان یک فریمور معرفی کرده که می تونید از سایت لنوو بگیرید.تو خود سایت هم توضیح داده که ممکنه لپ تاپ شارژ نشه.که باید با نصب این فریمور درست شه
(در قسمت
Power management
موجود هست
)

متاسفانه همون دیشب اینو نصب کردم تغییری ایجاد نشد تو برنامه می زنه باتری گود نمی دونم چه مرگشه

من ویندوز اورجینال 7 ریختم سرعتش عالیه هم درایواهم جدید دانلود کردم همچچی کار می ده جز باتری !!!

amirhosein.ni
05-06-2013, 17:47
متاسفانه همون دیشب اینو نصب کردم تغییری ایجاد نشد تو برنامه می زنه باتری گود نمی دونم چه مرگشه

من ویندوز اورجینال 7 ریختم سرعتش عالیه هم درایواهم جدید دانلود کردم همچچی کار می ده جز باتری !!!

مطمئن نیستم
ولی نگاه کن lenovo z500 برای ویندوز 8 بهینه شده
با این ویندوزم امتحان کن

manutd2009
05-06-2013, 18:21
مطمئن نیستم
ولی نگاه کن lenovo z500 برای ویندوز 8 بهینه شده
با این ویندوزم امتحان کن

با اونم تست کردم با 2 ورژن ویندوز 8

amirhosein.ni
05-06-2013, 18:27

راستش من دیگه نمی دونم
فقط یک کاره دیگه
برو توی محیط baios سیسیتم ببین اونجا شارژ میشه

ALIREZA.000
05-06-2013, 18:30
بعزیزم با اون مشکلب ک گفتی،دوستان همون اول راهنماییت کردن ک بهترین راه،دادن به گارانتیه و بس.....
پس احتیاج نیس لحظه ب لحظه وقت خودتو بگیری و بیای هی بپرسی چی کنم چی نکنم و هی به خودت استرس بدی و....

دوستان،راجع به فونت، هم اگه ممکنه فقط کلمات کلیدی رو متمایز کنید نه همه جمله یا حملات غیر ضروری رو

مرسیییی

shik
05-06-2013, 18:32
سلام بسیار بسیار ممنونم دوست عزیز
بابت کمکتون

دوستان دیگه اگر اطلاعات تکمیلی برای صحبت های دوستمون دارند بفرمایند
برام خیلی مهمه
با کلی بدبختی این لپ تاپ رو خریدم اگر باتریش خراب بشه منم داغون می شم
کامل توضیح دادند:n06:

اگه سیستم با باتری میتونه بیاد بالا که باتری خراب شده.اگه با باتری بالا نمیاد وحتما شارژر رو باید وصل کنید باتری شما خوابیده.خراب نشده وبازبشه یه شک بدن راه میفته!

amirhosein.ni
05-06-2013, 19:44
[QUOTE=shik;7677875]کامل توضیح دادند:n06:

مثلانگفتن اگر روی 60 درصد بکشیم باتری خراب میشه یا نه
یا مثلا چراغ جلوی لپ تاپ
و یک سوال دیگه
فتوشاپ cs6 نصب کردم اما توش هیچ چیزی رو نشون نمیده عکس که می ندازی توش لایرش میاد اما نشون نمیده
حتی لایر سفید بک گراند رو
فکر کنم کارت گرافیک کم میاره
بسیار ممنونم

tetis
05-06-2013, 19:53
درابور جدید کارت nvidia ورژن 320.18 با حجم 220 مگ را برای روانتر شدن بازیهای جدید دانلود و نصب کنبد:n05:

amirhosein.ni
05-06-2013, 19:56
درابور جدید کارت nvidia ورژن 320.18 با حجم 220 مگ را برای روانتر شدن بازیهای جدید دانلود و نصب کنبد:n05:
اخرین ورژنش رو نصب کردم

manutd2009
05-06-2013, 20:04
دوستان درست شد حتما باتریتونو آپدیت کنید مراحلشم کاری نداره تا یک عدد 2800 این حدود می ره بعد شروع به آپدیت می کنه حتما باید با اینترنت وصل باشید

shik
05-06-2013, 22:29
[QUOTE=shik;7677875]کامل توضیح دادند:n06:

مثلانگفتن اگر روی 60 درصد بکشیم باتری خراب میشه یا نه
یا مثلا چراغ جلوی لپ تاپ
و یک سوال دیگه
فتوشاپ cs6 نصب کردم اما توش هیچ چیزی رو نشون نمیده عکس که می ندازی توش لایرش میاد اما نشون نمیده
حتی لایر سفید بک گراند رو
فکر کنم کارت گرافیک کم میاره
بسیار ممنونم
نه برای باتری مشکلی پیش نمیاد
چراغ جلوی لپ تاپ هم ثابت میشه هم پرنور
فقط میتونم بگم یه فوتوشاپ دیگه نصب کنید:n01:

دوستان درست شد حتما باتریتونو آپدیت کنید مراحلشم کاری نداره تا یک عدد 2800 این حدود می ره بعد شروع به آپدیت می کنه حتما باید با اینترنت وصل باشید

لینکی چیزی داره بزارید:n18:

shik
05-06-2013, 22:32

stepheno_1919
05-06-2013, 22:40

سلام.دوست عزیز میشه نحوه آپدیت کردن باتری رو توضیح بدین. واسه من کلا 70 دقیقه شارژ نگه میداره.چه با وای فای و بلوتوث چه بدون اونا. فرق شارژ نگه داشن با نور زیاد و کم صفحه بیشتر از 3-4 دقیقه نیست. شاید با این آپدیت کردن فرجی شد. بقیه عزیزای حاضر نظری ندارن بنده رو راهنمایی کنن؟؟؟؟:n16:

manutd2009
06-06-2013, 00:01
لینک دانلود : کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

براتون آپلود کردم

شما نرم افزار دانلود کنید به اینترنت متصل باشید حدود 15 دقیقه طول می کشه فریمویر باتری آپدیت می کنه و دستور شاتدون می ده شما هم تایید می کنید

بعد از روشن شدن یک بار باتری تا انتها خالی کنید اگر چیزی شارژ داره بعدا 100% شارژش کنید

بعد خاموش کنید لپ تاپو از برق خارج کنید دو شاحخشو و با باتری روشنش کنید تا زمانی که 10 یا 5 درصد شارژ داشته باشه فقط یکبار این عملو انجام دهید این واسه کالیبره کردن باتری نیست برای اینکه ببینید تاثیری اتفاق افتاده یا خیر

پیروز باشید

manutd2009
06-06-2013, 01:28
دوستان من لپ تاپ رو فول شارژ کردن گذاشتمش روی بیشترین حد روشنایی و باتریش در حالت اجرای فیلم بهم 1 ساعت و 52 دقیقه کار داد .

با این شراط باتریش نرماله باتریش ؟؟؟

بهم بگید که چطوریه که اگر باتریش دچار مشکل هستش تعویض کنم باتری رو

stepheno_1919
06-06-2013, 03:23
دوستان من لپ تاپ رو فول شارژ کردن گذاشتمش روی بیشترین حد روشنایی و باتریش در حالت اجرای فیلم بهم 1 ساعت و 52 دقیقه کار داد .

با این شراط باتریش نرماله باتریش ؟؟؟

بهم بگید که چطوریه که اگر باتریش دچار مشکل هستش تعویض کنم باتری رو

نمایندگی سازگار که زنگ زدم میگفت در حالت معمول صدا و روشنایی تصویر(حدود 50 -60%) واسه دیدن فیلم DVD تو درایو لااقل باید 90 دقیقه نگه داره . حالا بازم دوستان بیان بگن نظرشونو.
واسه من که در این حالت 72 دقیقه شد. در حالت Idle یا همون بیکار با حداقل روشنایی و بدون وایرلس شد 83 ذقیقه:n28:

Grovo
06-06-2013, 08:23
سلام بر همگی
من مدت ها بود بین HP 4540 و Lenovo Z500 مونده بودم اما بلاخره دیوز z500 گرفتم...
تو این یه روزی که باهاش کار کردم یه مشکل اساسی توش میبینم... قسمت سمت چپ تاچ پد که در واقع پورت USB3 هم در اون قسمت قرار گرفته خیییییییییییلیییییی داغ میشه...
من با لپ تاپای زیادی از برند های مختلف کار کردم اما یادم نمیاد هیچ کدومشون اینقدر داغ شده یاشن
واسه شما هم همینطوریه؟

amin5222106
06-06-2013, 09:09
سلام بر همگی
من مدت ها بود بین HP 4540 و Lenovo Z500 مونده بودم اما بلاخره دیوز z500 گرفتم...
تو این یه روزی که باهاش کار کردم یه مشکل اساسی توش میبینم... قسمت سمت چپ تاچ پد که در واقع پورت USB3 هم در اون قسمت قرار گرفته خیییییییییییلیییییی داغ میشه...
من با لپ تاپای زیادی از برند های مختلف کار کردم اما یادم نمیاد هیچ کدومشون اینقدر داغ شده یاشن
واسه شما هم همینطوریه؟

سلام شما i5 دارین راستش منم i7 دارم احساس میکنم یکمی داغ میکنه اما فکر میکنم به این خاطر هست که ضخامتش کمه و بدنه خیلی نزدیک قطعات هست و تازه وقتی بهش فشار میارم از فن سمت چپ باد داغ میزنه بیرون

amin5222106
06-06-2013, 09:15
دوستان کسی نمیدونه این dust Removal به چه دردی میخوره من دل 1520 دارم وقتی یکمی داغ میکنه قدرت فن کم و زیاد میشه احساس میکنم dust Removal باید بطور خودکار وقتی دما خیلی بالا میره روشن شه
کسی اطلاعات نداره

arashlolos
06-06-2013, 09:21
من نمیدونم چرا اینقد رو باتری حساب باز میکنید
با باتری کار کردن یعنی استرس.چون هر لحظه میگی نکنه شارژش ته بکشه.و موقع کار با کامپیوتر آدم متوجه گذر زمان نمیشه
تازه اونم چی با باتری باید رو پاور سیور بزاری که اونطوری کلا هیچی نمیشه کرد سرعت و عملکردش پایین میاد.
بگذریم
یه سوال:
وسایلی غیر از کامپیوتر مثل تبلت و ...
آیا کارهایی مثل وبگردی با تمام امکانات(پخش فلش و ... و آبدیت سایت با وردپرس و ...) و نرم افزارهای ویرایش عکس و فیلم و برنامه های شرکت adobe و آفیس را پشتیبانی می کنند؟
کلا میخوام بدونم آیا تو سفر و تو شهر میشه رو تبلت و ... برای انجام کارهای فوق حساب باز کرد؟(بدون لپ تاپ 3 کیلویی؟!)
اگه میشه هر قیمتی باشه میخرم.لپ تاپ دیسک کمرمو زده بیرون!!!!!!! کلی هم وقت میخواد برای روشن کردنو برق وصلیدنش.و لمسی هم که نیست.تو ماشینم که نمیشه استفاده کرد...

arashlolos
06-06-2013, 09:25
سلام بر همگی
واسه شما هم همینطوریه؟

سلام شما i5 دارین راستش منم i7 دارم احساس میکنم یکمی داغ میکنه اما فکر میکنم به این خاطر هست که ضخامتش کمه و بدنه خیلی نزدیک قطعات هست و تازه وقتی بهش فشار میارم از فن سمت چپ باد داغ میزنه بیرون
منم z570 دارم تقریا مث z500 هست.
کلا گاها بی دلیل داغ میکنه.گاهی ریستارت که میکنم باید مثلا فنش آروم باشه و خنک.اما میبینم که به سرعت میچرخه و نسبتا داغه.
واسه ویرایش فیلم خیلی داغ میکنه البته اون به خاطر گرافیک انویدیاست.حق داره!
ولی الان coolpad که دارم تقریبا همه چی عادیه.

amin5222106
06-06-2013, 09:33
من نمیدونم چرا اینقد رو باتری حساب باز میکنید
با باتری کار کردن یعنی استرس.چون هر لحظه میگی نکنه شارژش ته بکشه.و موقع کار با کامپیوتر آدم متوجه گذر زمان نمیشه
تازه اونم چی با باتری باید رو پاور سیور بزاری که اونطوری کلا هیچی نمیشه کرد سرعت و عملکردش پایین میاد.
بگذریم
یه سوال:
وسایلی غیر از کامپیوتر مثل تبلت و ...
آیا کارهایی مثل وبگردی با تمام امکانات(پخش فلش و ... و آبدیت سایت با وردپرس و ...) و نرم افزارهای ویرایش عکس و فیلم و برنامه های شرکت adobe و آفیس را پشتیبانی می کنند؟
کلا میخوام بدونم آیا تو سفر و تو شهر میشه رو تبلت و ... برای انجام کارهای فوق حساب باز کرد؟(بدون لپ تاپ 3 کیلویی؟!)
اگه میشه هر قیمتی باشه میخرم.لپ تاپ دیسک کمرمو زده بیرون!!!!!!! کلی هم وقت میخواد برای روشن کردنو برق وصلیدنش.و لمسی هم که نیست.تو ماشینم که نمیشه استفاده کرد...

اره میشه اما واسه وردپرس تبلت ها چون نمیشه روشون نرم افزارهای فایروال قوی Smart Security نصب کرد امنیت رو میاره پایین . دوست من راستش فکر کنم اگه تو تاپیک مربوط به تبلت سوالت رو مطرح کنی بهتر جواب بگیری

tetis
06-06-2013, 10:33
دوستان کسی نمیدونه این dust Removal به چه دردی میخوره من دل 1520 دارم وقتی یکمی داغ میکنه قدرت فن کم و زیاد میشه احساس میکنم dust Removal باید بطور خودکار وقتی دما خیلی بالا میره روشن شه
کسی اطلاعات نداره

dust removal برای تخلیه گرد وغبار از داخل لپ ناپ است که نیازی به جارو برقی و دمنده پیدا نکنید.:n05:

amin5222106
06-06-2013, 10:55
dust removal برای تخلیه گرد وغبار از داخل لپ ناپ است که نیازی به جارو برقی و دمنده پیدا نکنید.:n05:

یعنی مثل لپ تاپ های دیگه قدرت فن بطور خودکار کم و زیاد نمیشه؟؟؟
زمانی که داغ میشه چطور خودش رو خنک میکنه؟؟؟

rasool_ff
06-06-2013, 12:12

سلام، من همین برنامه رو اجرا کردم تا عدد 2800 هم رفت بعد پیغام آپدیت داد و آپدیت شد، نیازی به اینترنت هم نیست دوست من!! :n13:

Reza31001
06-06-2013, 12:18
یعنی مثل لپ تاپ های دیگه قدرت فن بطور خودکار کم و زیاد نمیشه؟؟؟
زمانی که داغ میشه چطور خودش رو خنک میکنه؟؟؟
اگه کار سنگین بکشی فن یه درجه بالاتر کار میکنه
ولی dust remover همونه که دوستمون گفتن

m2sh
06-06-2013, 12:48
سلام من عذر میحوام سوالم اگه تکراری هستش سرعت اینترنتم در حد حلزون شده :|

چجوری باتری رو حالت اپتیمایز بزارم ؟ و اینکه این dual bost از جا میاد ؟

manutd2009
06-06-2013, 13:25
سلام، من همین برنامه رو اجرا کردم تا عدد 2800 هم رفت بعد پیغام آپدیت داد و آپدیت شد، نیازی به اینترنت هم نیست دوست من!! :n13:

من همین کار بدونه اینترنتانجام دادم نشد بعد لنو وصل کردم شد ! دیگه نمی دونم قضیه چی بوده

Grovo
06-06-2013, 14:19
سلام
بله من core i5 گرفتم...
دمای بقیه قسمتاش نرماله اما فقط همون قسمتی که گفتم " سمت چپ تاچ پد جایی که پورت usb3 هم اونجاست" خیلی داغ میشه...
اگه از cool pad استفاده نکنم مشکلی پیش میاد؟

Grovo
06-06-2013, 14:26
منم z570 دارم تقریا مث z500 هست.
کلا گاها بی دلیل داغ میکنه.گاهی ریستارت که میکنم باید مثلا فنش آروم باشه و خنک.اما میبینم که به سرعت میچرخه و نسبتا داغه.
واسه ویرایش فیلم خیلی داغ میکنه البته اون به خاطر گرافیک انویدیاست.حق داره!
ولی الان coolpad که دارم تقریبا همه چی عادیه.

سلام
بله من core i5 گرفتم...
دمای بقیه قسمتاش نرماله اما فقط همون قسمتی که گفتم " سمت چپ تاچ پد جایی که پورت usb3 هم اونجاست" خیلی داغ میشه...

P@rtex
06-06-2013, 18:31
آقا من هر مغازه اي ميرم هر كي يه قيمتي واسه اين لپ تاپ ميگه! حسابي گيج شدم
يكي بگه Core i7 رو چند ميشه خريد الان؟

Reza31001
06-06-2013, 18:58
سه تومن
100 بالا پایین

amirfour
06-06-2013, 20:09
لینک دانلود : کلیک کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

براتون آپلود کردم

شما نرم افزار دانلود کنید به اینترنت متصل باشید حدود 15 دقیقه طول می کشه فریمویر باتری آپدیت می کنه و دستور شاتدون می ده شما هم تایید می کنید

بعد از روشن شدن یک بار باتری تا انتها خالی کنید اگر چیزی شارژ داره بعدا 100% شارژش کنید

بعد خاموش کنید لپ تاپو از برق خارج کنید دو شاحخشو و با باتری روشنش کنید تا زمانی که 10 یا 5 درصد شارژ داشته باشه فقط یکبار این عملو انجام دهید این واسه کالیبره کردن باتری نیست برای اینکه ببینید تاثیری اتفاق افتاده یا خیر

پیروز باشید

سلام

دوست عزیز لطفا مراحل دقیق تر می گید که من انجام بدهم

amirhosein.ni
06-06-2013, 22:21
دوستان راستی اشتباه نکنید باتری Z500 مثل باتری اپل نیست
باتری Z500 لیتیوم یونی است
اما باتری اپل لیتیوم پلیمری (و در جدید ها هیدروژنی)
فرق میکنه
واقعا من که یک راه دقیق دریت برای استفاده از این باتری نفهمیدم

amirfour
06-06-2013, 22:37

سلام

دوست عزیز Optimized Battery Health کجا قرار داره در ویندوز 7 Lenovo Energy Management ورژن 7 ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mohammad_203
06-06-2013, 22:38
دوستان راستی اشتباه نکنید باتری Z500 مثل باتری اپل نیست
باتری Z500 لیتیوم یونی است
اما باتری اپل لیتیوم پلیمری (و در جدید ها هیدروژنی)
فرق میکنه
واقعا من که یک راه دقیق دریت برای استفاده از این باتری نفهمیدم

تقریبا همه می دونن یونی هست :n06:
راه دقیق برای افزایش طول عمر استفاده از برنامه Enegy management و گذاشتن رو مود optimized هست

mohammad_203
06-06-2013, 22:41
سلام

دوست عزیز Optimized Battery Health کجا قرار داره در ویندوز 7 Lenovo Energy Management ورژن 7 ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام
والا من ویندوز 8 نصب کردم
در سایت لنوو هم کامل توضیح داده(یکم انگلیسی که بلد هستید :n06:)

amirfour
06-06-2013, 23:18
سلام
والا من ویندوز 8 نصب کردم
در سایت لنوو هم کامل توضیح داده(یکم انگلیسی که بلد هستید :n06:)

دوست عزیز ورژن هفتش برای سون با اینی که داخل سایت زده فرق می کنه

shik
07-06-2013, 14:16
دوست عزیز ورژن هفتش برای سون با اینی که داخل سایت زده فرق می کنه
همونی که تو CD هست همینه و رو ویندوز 7 جواب میده

miladsh94
07-06-2013, 15:25
سلام
منم هفته ی پیش یه z500 i7 خریدم:n19:
ولی دیشب که خواستم یه بازی ماشینی کنم صفحه هی تیک میزد و لپ تاپ خیلی داغ کرد و فن هم سرعتش بیشتر نشد:n27:(لپ تاپ به برق وصل بود)
به نظر شما مشکل از چیه؟
میخواستم بدونم میشه خودم سرعت فن رو بالاتر ببرم تا لپ تاپ دیگه اینقدر داغ نکنه؟

amirhosein.ni
07-06-2013, 21:02
سلام
منم هفته ی پیش یه z500 i7 خریدم:n19:
ولی دیشب که خواستم یه بازی ماشینی کنم صفحه هی تیک میزد و لپ تاپ خیلی داغ کرد و فن هم سرعتش بیشتر نشد:n27:(لپ تاپ به برق وصل بود)
به نظر شما مشکل از چیه؟
میخواستم بدونم میشه خودم سرعت فن رو بالاتر ببرم تا لپ تاپ دیگه اینقدر داغ نکنه؟

سلام
دوست عزیز نگاه کن اگر فقط سمت چپ کیبردت داغ می کنه اون طبیعیست و بخاطر فته و معمولا سمت راست کیبرد و پایین تر سمت راست تاچ پد در بیشتر مواقع کاملا خنکه
اما اگر کل لپ تاپت داغ میکنه پیشنهاد میدم حتما ببری گارانتی
اما قبلش حتما درایورات رو کاملا نصب کنی
وقتی که اونا رو کامل نصب کردی
داخل برنامه power managment یک گزینه ای وجود داره به نام dust removal که برای رفع گرد و خاک از سخت افزار ها هست که روی خنک کردن هم کمی تاثیر داره
موفق باشی

LENOVO)
08-06-2013, 00:33
نوین بندار

user222
08-06-2013, 20:29
سلام
من هم هفته پیش z500 i5 خریدم ویندوز 8 روش نصب کرد ولی یکی از برنامه هام رو 8 نصب نمیشه
میخواستم بدونم اگر بخوام 7 رو هم نصب کنم باید اون 8 رو اول پاک کنم بعد دوباره 8 رو نصب کنم؟ا
گر ویندوز 8 رو پاک کنم انتی ویروسم رو ک یک ساله است و اپدیت هم کردم میتونم دوباره استفاده کنم یا فقط رو همین ویندوز کار میکنه؟
کلا اگر بخوام فقط 7 نصب کنم چی؟ این مدل با 7 سازگار هست؟
ممنون میشم کمکم کنید

msm_353
08-06-2013, 22:30
دوستان میخواستم بدونم که صدای هارد شما در هنگام کار کردن چگونه است ؟
صدای هارد من در هنگام کار کردن یه جورایی انگار صدایی مثل (غر غر) کردن میده میخواستم بدونم هارد بقیه دوستان در چه وضعیتی است وایا این صدا طبیعی یا نه؟
ضمنا صدایی که میگم در فضای ساکت و بدون صدای اضافی و هنگامی که گوشمو نزدیک مکان هارد در لبتاب میکنم شنیده میشه.

shik
08-06-2013, 23:05
صدای هارد من در هنگام کار کردن یه جورایی انگار صدایی مثل (غر غر) کردن میده میخواستم بدونم هارد بقیه دوستان در چه وضعیتی است وایا این صدا طبیعی یا نه؟
مال من كه بيصداست

Reza31001
08-06-2013, 23:32
کلا بچه ها بهانه های بنی اسرائیلی میگیرن
بی خیال شید و از لپ تاپتون لذت ببرید

پ ن: منظورم شخص خاصی نبود

msm_353
08-06-2013, 23:38
مال من كه بيصداست

در موقعی که دارید فایلی رو کپی میکنید چطور؟

amin5222106
09-06-2013, 07:17
ضمنا صدایی که میگم در فضای ساکت و بدون صدای اضافی و هنگامی که گوشمو نزدیک مکان هارد در لبتاب میکنم شنیده میشه.

دوست من راستش با این شرایطی که شما میگین فکر میکنم کامل طبیعی باشه
منم یه شب خوابم نمیبرد ساعتای 3 صبح نشستم پاش یه صداهایی میشنیدم که مربوط به هارد بود
اما اصلا در روز (کمی سرو صدا) شنیده نمیشه و کاملا طبیعی هست.

amin5222106
09-06-2013, 07:33
دوستان ، من وقتی توی خونه با لپتاپ کار میکنم و یادم میره که برق رو بهش وصل کنم ، وقتی یادم میاد که باید برق رو وصل کنم (2 یا 4 درصد از شارژش کم شده) و درصد شارژم به عنوان مثال روی 58% هست ، برق رو که وصل میکنم روی همین 58% میمونه و به 60 نمیرسه . راحکارش هم اینه که باید از حالت Optimized Battery Health خارجش کنم تا بره بالای 60% اونوقت بزارمش روی Optimized Battery Health تا خالی شه و برسه به 60% و ثابت بمونه.
باید چیکارش کنم
البته لازم به ذکر هستش که وقتی باطری کاملا خالی هست و میزنم به شارژ و در حالت Optimized Battery Health میزارم باز هم یا به 56% میرسه یا به 58%
انرژی منیجمنت رو هم دوباره نصب کردم اما درست نشد.

shik
09-06-2013, 09:49
در موقعی که دارید فایلی رو کپی میکنید چطور؟
بازم بیصداست

shik
09-06-2013, 09:51
دوستان ، من وقتی توی خونه با لپتاپ کار میکنم و یادم میره که برق رو بهش وصل کنم ، وقتی یادم میاد که باید برق رو وصل کنم (2 یا 4 درصد از شارژش کم شده) و درصد شارژم به عنوان مثال روی 58% هست ، برق رو که وصل میکنم روی همین 58% میمونه و به 60 نمیرسه . راحکارش هم اینه که باید از حالت Optimized Battery Health خارجش کنم تا بره بالای 60% اونوقت بزارمش روی Optimized Battery Health تا خالی شه و برسه به 60% و ثابت بمونه.
باید چیکارش کنم

البته لازم به ذکر هستش که وقتی باطری کاملا خالی هست و میزنم به شارژ و در حالت Optimized Battery Health میزارم باز هم یا به 56% میرسه یا به 58%
انرژی منیجمنت رو هم دوباره نصب کردم اما درست نشد.
شما بزار همون 58 بمونه
برسه زیر 50 شروع به شارژ میکنه

arashlolos
09-06-2013, 15:09

بسته به نوع گارانتی از 3050000 الی 3150000 تومان

arashlolos
09-06-2013, 15:11
سلام
بله من core i5 گرفتم...

خوب اونجا تقریبا جای فن(بالاتر) و البته گرافیک انویدیاست دیگه!
یه کول پد بگیر تا میتونی ازش استفاده کن.عمر لپ تاپ بیشتر میشه.

msm_353
09-06-2013, 22:22
دوستانی که کول پد خریدند میخوان بدونم مناسب ترین برند وقیمت چی هست و برای z500 چی مناسب تر است.

alireza 3d
09-06-2013, 22:37
دوستانی که کول پد خریدند میخوان بدونم مناسب ترین برند وقیمت چی هست و برای z500 چی مناسب تر است.
سلام سوال خیلی خوبی بود منم همینو میخوام بدونم .من یه مدلی مد نظرم هست تو سایت دیجی کالا هم موجوده :n02: lDeepCool N180 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و Choiix C-HL01-WS ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و Choiix C-HL01-WS ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) به نظرتون کدومو بخرم ؟؟؟!!!!:n13: اگه مدلی بهتر هم هست لطفا بگید :n19:

h-blade
09-06-2013, 22:42

دوست عزیز احتمالا هنگام استفاده لپ تاپ زیاد تکون دادین......

اگه صداش زیاده بی معطلی ببرین گارانتی و اگه کمه نمیدونم باید چیکار کنید....

یه خاطره میگم خودتو.ن تصمیم بگیرید.......من یه pc دارم که هاردش این اواخر هنگامم کپی کردن فایلی یا هنگام فیلم دیدن از روی هارد قر قر میکرد و بعد از یه مدتی کلا نابود شد و دیگه بالا نیومد..... حالا خود دانید......

msm_353
09-06-2013, 23:39
دوست عزیز احتمالا هنگام استفاده لپ تاپ زیاد تکون دادین......

اگه صداش زیاده بی معطلی ببرین گارانتی و اگه کمه نمیدونم باید چیکار کنید....

یه خاطره میگم خودتو.ن تصمیم بگیرید.......من یه pc دارم که هاردش این اواخر هنگامم کپی کردن فایلی یا هنگام فیلم دیدن از روی هارد قر قر میکرد و بعد از یه مدتی کلا نابود شد و دیگه بالا نیومد..... حالا خود دانید......

البته اینم بگم صداش خیلی بلند نیست و موقع سکوت کامل و یا زمانی که گوشمو نزدیک مکان هارد میکنم این صدا شنیده میشه .که البته اولش به نظرم طبیعی می اومد بعد زمانی که هارد در حال کار در بالاترین شرایط یا کپی کردن است شکردم و میخواستم بدونم این صدا طبیعی است یانه و اینکه دوستان در این شرایط هم هاردشون بی صدا است یا نه؟

msm_353
09-06-2013, 23:42
سلام دوستان میخواستم بدونم کسی در مورد فعال کردن NVIDIA 3D Vision اطلاعاتی داره یا نه ؟

hellbrain666
10-06-2013, 00:04
برای تهیه کول پد مناسب سعی کنید از مدل های دو فن با اندازه 14 سانت استفاده کنید تا مدل های تک فن
چون اینطوری علاوه بر افزایش کارایی صدای تولیدی هم کاهش پیدا می کنه
از طرفی به هواکش های زیر لپ تاپ دقت کنید و کول پدی رو انتخاب کنید که هوای ایجاد شده رو به اون سمت هدایت کنه (بعضی مدل ها به سمت بالای لپ تاپ منتقل می کنند بیشتر)
من خودم نظرم روی این مدل هست :
و در درجه بالاترش :

اینها اون شرایط رو دارند ولی مثلا این مدل اصلا بدرد z500 نمیخوره :

P@rtex
10-06-2013, 00:06
بسته به نوع گارانتی از 3050000 الی 3150000 تومان

فكر نكنم ديگه اينجوري باشه
چون ديجي كالا كه خودش از بازار خيلي گرون تر ميده نهايتش رو زده 3050000 !

baxe_shz
10-06-2013, 13:39
سلام سوال خیلی خوبی بود منم همینو میخوام بدونم .من یه مدلی مد نظرم هست تو سایت دیجی کالا هم موجوده :n02: lDeepCool N180 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و Choiix C-HL01-WS ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و Choiix C-HL01-WS ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) به نظرتون کدومو بخرم ؟؟؟!!!!:n13: اگه مدلی بهتر هم هست لطفا بگید :n19:

سلام من خودم خیلی تحقیق کردم و این مدل رو از شیراز خریدم (DEEP COOL) مدل : N7 Black

خداروشکر راضی هستم سو صدام اصلا نداره خوبم خنک میکونه( این که تنظیم پایه داره خیلی عالی هست)

mdziaee
10-06-2013, 14:18
سلام
تمام مدل های دیپ کول در سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] موجود هست یکسال گارانتی تعویض داره و برای تمام لپ تاپ ها با اندازه های متفاوت موجود هست.
میزان CFM هر کول پد در قسمت توضیحات درج شده که میشه گفت میزان جریان هوایی هست که توسط فن ایجاد میشه که هر قدر بیشتر باشه جریان هوای بیشتری ایجاد میکنه.
البته جنس صفحه کول پد هم مهم هست اگه آلمینیوم باشه در خنک کردن لپ تاپ خیلی اثر گذاره.

alireza 3d
11-06-2013, 01:03
دوستان میشه کول پدایی که استفاده میکنید رو بگید ببینیم کدوم بهتره ؟؟؟؟؟:n02::n19:

miladsh94
11-06-2013, 10:32
سلام
من هر بازی که میریزم مشکل داره و تیک میزنه حتی pes هم صفحش تاره وکیفیتش پایینه
به نظر شما مشکل از چیه؟ تنضیمات گرافیک مشکل داره؟
تو رو خدا کمک کنید:n03:

mohammad_203
11-06-2013, 10:53
سلام

موقع اجرا به برق وصل می کنید؟ باید حتما وصل کنید.
درایور کارت گرافیک رو نصب کردید؟ nvidia منظورم هست.در داخل دی وی دی خود دستگاه موجود هست

miladsh94
11-06-2013, 11:00
موقع اجرا به برق وصل می کنید؟ باید حتما وصل کنید.
درایور کارت گرافیک رو نصب کردید؟ nvidia منظورم هست.در داخل دی وی دی خود دستگاه موجود هست
لپ تاپ به برق وصل هست درایور جدید nvidia هم دانلود و نصب کردم ولی بازم مشکلم حل نشد
از تنظیمات کنترل پنل nvidia هم چیزی سردرنیاوردم

rasool_ff
11-06-2013, 13:29
سلام به همه
بچه ها چندروزی هست بلوتوس از راست کلیکم رفته (send to) و دیگه هیچ فایلی رو نمیتونم از طریق لپ تاپ رو گوشیم بفرستم، البته اینو بگم که قبلا بود و درایور بلوتوث هم نصبه !
اگه کسی راه حلی بلده لطفا کمک کنه :n12:

hellbrain666
11-06-2013, 19:03
لپ تاپ به برق وصل هست درایور جدید nvidia هم دانلود و نصب کردم ولی بازم مشکلم حل نشد
از تنظیمات کنترل پنل nvidia هم چیزی سردرنیاوردم

شما این کارو می کنی؟

LENOVO)
11-06-2013, 19:20
سلام
گارانتیش مال کدوم شرکت هست؟ببرش زود گارانتی

miladsh94
11-06-2013, 22:03
شما این کارو می کنی؟

سلام بله ولی کیفیتش موقع اجرا بازی با گرافیک خود اینتل هیچ فرقی نداره

hellbrain666
11-06-2013, 22:39
در صورت نصب بودن کامل هر دو درایو کارت گرافیکی و ok بودن رزولیشن و تنظیمات چه در بازی چه در ویندوز و ....
روی 8 64 هم تست کنید اگر مشکل پا بر جا بود به گارانتی نشون بدید

stepheno_1919
12-06-2013, 02:05
شما بزار همون 58 بمونه
برسه زیر 50 شروع به شارژ میکنه

ای لعنت به این لنوو که شده مثل ایران خودرو و سایپا که دو تا جنس از یه مدلشون با هم فرق دارن. واسه من نه سر 58 گیر میکنه. نه تا 50 میره که دوباره به 60 % برسه. به در حالت Optimized Battery Healthیا همون protection mode وقتی به شارژر وصل میکنی یه کلام 60% نه بالاتر نه پایینتر. البته ویندوز من سون 32 بیته.:n01:

baxe_shz
12-06-2013, 08:43
سلام دوستان یه کمک در حد تیم ملی میخوام
روی z500 :n03:ویندوز8 دارم میخوام کنارش ویندوز 7 32 بیتی نصب کنم اصلا نمیدونم باید چکار کنم

amin5222106
12-06-2013, 09:57
سلام

چه ویندوزی داری استفاده میکنی؟ چند بیت هستش

یه ویندوز 8 64bit شرکتی خوب بخر و روش نصب کن و تمام درایور ها رو هم تمام کمال نصب کن (هر چی که توی DVD درایور بود رو نصب کن )
انشاالله مشکلت حل میشه

amin5222106
12-06-2013, 10:27
یه موضوعی رو میخواستم خدمت تمام دوستان عرض کنم
البته دوستانی در این تاپیک هستن که از لحاظ کامپیوتری استاد بنده هستن. اما دوستانی هستن که اطلاعات کامپیوتری کمی دارن؟

ویندوز مورد نیاز شما چیه؟
32 بیت یا 64 بیت؟
در معماری 32 بیت شما حجم کمتری را می‌توانید نسبت به 64 بیت آدرس‌دهی کنید. این باعث می‌شود که بتوانید تا حد کمتری پردازش اطلاعات را انجام بدهید.
شما در یک سیستم آدرس دهی 32 بیتی فقط می‌توانید 4 گیگابایت رم را استفاده کنید. البته این مقدار هیچ وقت به 4گیگابایت هم نمیرسه(در ویندوز XP خودم امتحان کردم با لپتاپی که 4 گیگ رم داشت فقط 2.2 گیگابایت رو مورد استفاده قرار میداد)

پس پیشنهاد بنده بشما یک ویندوز 8 64 بیت هست که بتوانید از تمام ظرفیت lenovo z500 استفاده کنید

اساتید گرام اگه مورد نادرستی رو بیان کردم یا کم و کاستی داره لطفا تکمیل کنید تا دوستان استفاده کنن.

rasool_ff
12-06-2013, 11:29
ای لعنت به این لنوو که شده مثل ایران خودرو و سایپا که دو تا جنس از یه مدلشون با هم فرق دارن. واسه من نه سر 58 گیر میکنه. نه تا 50 میره که دوباره به 60 % برسه. به در حالت Optimized Battery Healthیا همون protection mode وقتی به شارژر وصل میکنی یه کلام 60% نه بالاتر نه پایینتر. البته ویندوز من سون 32 بیته.:n01:

خب عزیز من رفتی روی لپ تاپی که دیفالت همه تنظیماتش و درایوراش ویندوز 8 هست و با این ویندوز بهینه شده ویندوز 7 ریختی اونم 32 بیت!!! من واقعا نمیدونم چرا بعضی از بچه ها با 8 مشکل دارن؟؟! :n04:
به همه کسانی که روی لپ تاپشون 8 نیست قویا پیشنهاد میکنم 8 بریزن و حالش رو ببرن! :n02: تنظیمات بهتر وراحت تر، پرفورمنس بهتر، سرعت بیشتر، محیط جذاب تر و ... همه از امکانات 8 هست که به سادگی نمیشه از کنارشون رد شد!

masood13645
13-06-2013, 15:42
سلام دوستان می خاستم در مورد مشکلم کمک کنید..
من روی لپ تاپ ویندوز 8 64 بیت دارم.اما نمی دونم چرا وای فای میپره.
یعنی همون اول که درایور هاشو نصب کردم ،بود .اما بعد از روشن و خاموش شدن سیستم پرید و غیر فعال شد.
الانم که توی قسمت setting حالت هواپیماش آیکون فعاله اما wi fi غیر فعال هست هر کار کردم نشد بچه ها باید چی کار کنم.
قسمت پایین سمت راست نوار صفحه روی آنتن وای فای هم یه ضربدر قرمز هست.
راستی این سویچ که واسه روشن شدن وای فای هست کدومه بچه ها؟
به نظر شما ویندوز سون نصب کنم درست میشه یا نه.
واقعا تو کف یه اینترنت با وای فای موندم هااااا.

manutd2009
13-06-2013, 19:14
سلام . دوستان من یک فیلم فول اچ دی از روی هارد پلی کردم با حداکثر نور و صدا 1 ساعت 5 دقیقه لپ تاپ روشن بود باتری نرماله ؟؟؟ تاکید کنم که باتری روی حالت 60% شارژ بوده یعنی با 60% شارژ این قدر کار داده.

NOR-1
13-06-2013, 19:31
سلام . دوستان من یک فیلم فول اچ دی از روی هارد پلی کردم با حداکثر نور و صدا 1 ساعت 5 دقیقه لپ تاپ روشن بود باتری نرماله ؟؟؟ تاکید کنم که باتری روی حالت 60% شارژ بوده یعنی با 60% شارژ این قدر کار داده.

انصافا z500 فقط مشکل باتری داره؟

msm_353
13-06-2013, 19:56

انصافا فقط مشکل صفحه نمایش داره که تقریبا بقیه لبتابا هم تو همین رنجن

amirhosein.ni
13-06-2013, 20:06
سلام دوستان
یک سوال
وای فای رو با airplane میشه خاموش کرد اما بلوتوث رو چطوری باید خاموش کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

manutd2009
13-06-2013, 22:06

داداش سوال من متوجه شدی !!!؟؟؟ بنده از سخت افزارش 2 زار حالیمه این واسه مشتریه می خوام ببینم باتریش توانش همینه یا باتری این لپ تاپ خریداری شده دچار مشکله گرچه توی دیتیل همه چی درج شده گود

من نمی دونم این بیماری پست دادن بیجا و ستاره جمع کردن نمی خواد تو این فروم بهش رسیدگی بشه . انگار اینجا رو کلا بیخیال شدن . من 4 روز پیش 5 پست خلاف قوانین رو به ادمین گذارش دادم انگار به انگار

یادمه اون موقعه ها اینطوری نبودا حالا چی شده نمی دونم !!!

NOR-1
14-06-2013, 05:07
داداش سوال من متوجه شدی !!!؟؟؟ بنده از سخت افزارش 2 زار حالیمه این واسه مشتریه می خوام ببینم باتریش توانش همینه یا باتری این لپ تاپ خریداری شده دچار مشکله گرچه توی دیتیل همه چی درج شده گود

من نمی دونم این بیماری پست دادن بیجا و ستاره جمع کردن نمی خواد تو این فروم بهش رسیدگی بشه . انگار اینجا رو کلا بیخیال شدن . من 4 روز پیش 5 پست خلاف قوانین رو به ادمین گذارش دادم انگار به انگار

یادمه اون موقعه ها اینطوری نبودا حالا چی شده نمی دونم !!!

من چون می دونستم شما 2 زار حالیته خواستم از شما بپرسم
ببخشید شعور من نمیرسه که اسپمو از غیر اسپم تشخیص بدم.
دفعه دیگه خواستم پست بدم اول از شما با پ.خ می پرسم.

حالا اگه این هم اسپم محسوب میشه سریع به ادمین گزارش بده

baxe_shz
14-06-2013, 12:07
دوستان جریان این ارور چی هست؟
اومدیم فایلی که دوستان گذاشته بودن برا اپلود باتری دانلود کردیم بعد نصب این ارور اومد دیگه باطری شارز نمیشه

nazparii
14-06-2013, 12:16
سلام دوستان من تقریبا بیشتر تاپیک هارو خوندم 3تا سوال داشتم
1)چطوری می تونم لب تاپم رو به تلویزیون وصل کنم
2)می تونم بازی هارو هم از ظریق تلویزیون بازی کنم یعنی منظورم اینه که از لب ناپ به عنوان کنسول بازی استفاده کرد
3)دکمه ریکاوری رو چطوری می تونم ویندو.م روش قرار بدم چون بصورت اورجینال سیستمم ویندوز نداشته

nazparii
14-06-2013, 12:50
در مورد ریکاوری از اون دکمه ای که کنار سوییت شارژ هست .

در این مورد باید یه درایور درست کنید رو ی هاردتون و از اون استفاده کنید.
خود شرکت برنامه رو رو هارد شما ریخته و یک درایور با پشوند نمیدونم چی ( اگه کسی میدونه بگه) درست کرده که شما وقتی خاموش کردید و بازدن اون دکمه روشن میشه و میره توی برنامه .
..متاسفانه من دیدم که اول کل هارد رو فرمت میکنن و بع شروع به درایو بندیش میکنن که این کار برای این لپ تاب کار اشتباهیه.
برای لپ تاب های hp هم درایو های لپ تاب روی هار ذخیره شدن
اینه که دوستان تاکیید میکنن روی لپ تاب خودتون ویندوز نصب کنید.
این پست مال یکماه پیش ولی من توی پستای دیگه چیزی در موردش نخوندم اگه میشه لطفا بیشتر توضیح بدین.

m&arash
14-06-2013, 14:19
دوستان طبق سرچی که توی نت داشتم متوجه شدم لپ تاپ های لنوو خوراک هکنتاش هستند ؛ می خواستم ببینم کسی تا هکنتاش روی Z500 نصب کرده ؛ چون من الان به مدل دقیق مادربرد این لپ تاپ و اینکه برای کدام کمپانی هست نیاز دارم لطفا راهنمایی کنید

m&arash
14-06-2013, 14:32
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

m&arash
14-06-2013, 15:56
قیمت این لپ تاپ با کانفیگ های مختلف البته به یورو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

amirhosein.ni
14-06-2013, 16:48
سلام دوستان

یک سوال

وای فای رو با airplane میشه خاموش کرد اما بلوتوث رو چطوری باید خاموش کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

mohammad_203
14-06-2013, 21:36
سلام دوستان

یک سوال

سلام
با همون خاموش میشه.اما اگه می خواین فقط بلوتوث رو خاموش کنید به قسمت pc setting و قسمت wireless برید.

amirhosein.ni
14-06-2013, 21:54
سلام
با همون خاموش میشه.اما اگه می خواین فقط بلوتوث رو خاموش کنید به قسمت pc setting و قسمت wireless برید.

ولی توی قسمت وایرلس wifi داره اما بلوتوث نداره
باتری مصرف می کنه !!!!!!!!!

tetis
15-06-2013, 07:00
ولی توی قسمت وایرلس wifi داره اما بلوتوث نداره
باتری مصرف می کنه !!!!!!!!!
این تنظیم خاموش و روشن کردن

sabalanx
15-06-2013, 11:21
از دوستان کسی میدونه ویندوز 8 کدوم شرکت نرم افزاری از همشون بهتره؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

alireza 3d
15-06-2013, 12:31
دوستان میشه کول پدایی که استفاده میکنید رو بگید ببینیم کدوم بهتره ؟؟؟؟؟:n02::n19:
اقا کسی نمیخواد جواب بده ؟؟؟؟؟!!!!:n19::n13:

amirhosein.ni
15-06-2013, 13:26
این تنظیم خاموش و روشن کردن

ماله من همون بلوتوثش رو نداره !!!!!!!!!!

baxe_shz
15-06-2013, 13:54
من از شرکت نوین پندار استفاده کردم عالی هست
توی مجموعه نرم افزارهای لرد2013

baxe_shz
15-06-2013, 13:56
از دوستان کسی میدونه ویندوز 8 کدوم شرکت نرم افزاری از همشون بهتره؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

mohammad_203
15-06-2013, 20:36
ماله من همون بلوتوثش رو نداره !!!!!!!!!!

خوب دوباره درایور بلوتوث رو از روی dvd نصب کنید.

amirhosein.ni
15-06-2013, 21:09
خوب دوباره درایور بلوتوث رو از روی dvd نصب کنید.

ممنونم
حل شد

msm_353
15-06-2013, 23:07
ویندوز 8 سایت سافت 98 هم خوبه

Meisam.apk
16-06-2013, 19:31
سلام دوستان من تقریبا بیشتر تاپیک هارو خوندم 3تا سوال داشتم
1)چطوری می تونم لب تاپم رو به تلویزیون وصل کنم
2)می تونم بازی هارو هم از ظریق تلویزیون بازی کنم یعنی منظورم اینه که از لب ناپ به عنوان کنسول بازی استفاده کرد
3)دکمه ریکاوری رو چطوری می تونم ویندو.م روش قرار بدم چون بصورت اورجینال سیستمم ویندوز نداشته

جواب سوال یک و دو
با خرید یک کابل hdmi و وصل کردن اون به تلویزیون،بعد کلید پنجره و p رو همزمان بزنید و روی حالت daplicate قرار بدید.و می تونید بازی ها رو تلویزیون اجرا کنید

naser biniaz
17-06-2013, 00:18
سلام
من یه z500. i7 دارم
تنها مشکلم اینه که بازی ها وقتی لبتاپ به برق وسله خیلی عالی اجرا میشن ولی وقتی دستگاه به برق وصل نیستو از باتری استفاده میکنم بازیا همش اسلاید اسلاید میشنو همراهه گیر اجرا میشن
خوشحال میشم اگه راهنماییم کنید

naser biniaz
17-06-2013, 13:17
کسی نیست ؟؟؟

naser biniaz
17-06-2013, 13:28
اقا منم همین مشکلو دارم ینی همش باید دسگاه به برق وسل باشه تا بازیا درست اجرا شن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ :n27::n03:

nasep3
17-06-2013, 14:16
سلام خدمت تمام دوستان
یه سوال فنی داشتم خدمتتون
منم یه lenovo z500 i7 رنگ شکلاتی دارم . 2 هفته پیش گرفتم بک لایت هم داره دکمه هاشم عالیه 2.840.000
میخوام باهاش vitualization کار کنم
میخوام ببینم
1 -هارد SSD به این لب تاپ می خوره ؟
2 - اگه ram 16 روش بندازم یعنی 2 تا 8 مشکلی واسش پیش نمیاد؟ 8 کمه واسم
3 - چرا روش lan 10/100 گذاشتن ؟ مگه چقدر از لحاظ قیمتی فرق داشت . واقعا حیف شده

بازم ممنون از همه:n05:

aaffm
17-06-2013, 18:41
سلام اين لب تاب با گرافيك gt645m در بازار موجود است و از بين گرافيك gt645 m و gt 740m كدام قويتره ممنون.

msf66
17-06-2013, 18:54
سلام اين لب تاب با گرافيك gt645m در بازار موجود است و از بين گرافيك gt645 m و gt 740m كدام قويتره ممنون.

سلام
بله موجود هس ولی خیلی کمیابه
مشخصه 740 قویتر از 645 هستش

MR_KH
18-06-2013, 01:22
سلام، پارتیشن های سیستم شما چندتاست؟ من خودم ویندوز نصب کرذم و فرمت نکردم که پارتیشن ریکاوری بمونه ولی الان به غیر از درایوی که خودم ساختم 3 تا درایو دیگه به علاوه یه فضای پارتیشن نشده دارم ! چه جوریاست؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aliaboo
18-06-2013, 11:29
شما این کارو می کنی؟

سلام

1- بچه ها من وقتی کلیک راست میکنم گزینه Run with graphics processor رو نداره که یکی از گرافیک ها رو انتخاب بکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟

2- راجع به برنامه مدیریت باطری هم راهنمایی کنید ممنون

hellbrain666
18-06-2013, 18:16
سلام

1- بچه ها من وقتی کلیک راست میکنم گزینه Run with graphics processor رو نداره که یکی از گرافیک ها رو انتخاب بکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟

2- راجع به برنامه مدیریت باطری هم راهنمایی کنید ممنون
سلام
1-حتما درایور های گرافیکی خوب نصب نشدند (Intel - Nvidia)
2-این بخش دو گزینه داره :
optimum که تا 60 درصد شارژ می کنه از حدود 55 درصد که بره پایین تا 60 رو شارژ می کنه و برای خونه مناسبه
maximum که تا 100 درصد شارژ می کنه و بهتره برای بیرون بردن قبلش تا 100 شارژ کنید
کلا بهتره چند وقت یکبار باتری یکبار 100 درصد بشه و سپس خالی شه تا عمرش کم نشه

راستی یک سوال این dust removal بعد از استارت خوردن پروسش چقدر طول می کشه؟

aliaboo
18-06-2013, 23:15
سلام
1-حتما درایور های گرافیکی خوب نصب نشدند (Intel - Nvidia)
2-این بخش دو گزینه داره :
optimum که تا 60 درصد شارژ می کنه از حدود 55 درصد که بره پایین تا 60 رو شارژ می کنه و برای خونه مناسبه
maximum که تا 100 درصد شارژ می کنه و بهتره برای بیرون بردن قبلش تا 100 شارژ کنید
کلا بهتره چند وقت یکبار باتری یکبار 100 درصد بشه و سپس خالی شه تا عمرش کم نشه

راستی یک سوال این dust removal بعد از استارت خوردن پروسش چقدر طول می کشه؟

در رابطه با dust ،نمیدونم

من واسه نصب درایور ها میام مثلا داخل پوشه sound بعد داخل این پوشه یه فایل ستاپ هست و چندین پوشه دیگر که داخل این پوشه ها هم فایل ستاپ وجود داره اما من تنها همون فایل ستاپ اولی که کنار این پوشه ها هست رو نصب میکنم، آیا درست نصب میکنم یا باید فایل های داخل اون پوشه ها رو هم نصب بکنم؟؟؟؟؟؟؟

m&arash
19-06-2013, 07:18
دوستان کنجکاوی بیش از حدم باعث شد چند تا از تب های منوی بایوس (Fn+F2) ناپدید شده!!!:n02:دوستان اگر یکی از شما یه عکس بگذاره من متوجه میشم کدام تب ها از بین رفته و می توانم آنها را ترمیم یا اینکه بروم گارانتی!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

aliaboo
19-06-2013, 10:16
دوستان کنجکاوی بیش از حدم باعث شد چند تا از تب های منوی بایوس (Fn+F2) ناپدید شده!!!:n02:دوستان اگر یکی از شما یه عکس بگذاره من متوجه میشم کدام تب ها از بین رفته و می توانم آنها را ترمیم یا اینکه بروم گارانتی!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تنظیمات رو به حالت پیشفرض قرار بدین

aliaboo
19-06-2013, 10:17

سلام

2- راجع به برنامه مدیریت باطری هم راهنمایی کنید همین برنامه ای که با لپ تاپ هست لطفا گزینه هاشو بهم بگین که هر کدوم واسه چیه ؟؟؟ ممنون

من واسه نصب درایور ها میام مثلا داخل پوشه sound بعد داخل این پوشه یه فایل ستاپ هست و چندین پوشه دیگر که داخل این پوشه ها هم فایل ستاپ وجود داره اما من تنها همون فایل ستاپ اولی که کنار این پوشه ها هست رو نصب میکنم، آیا درست نصب میکنم یا باید فایل های داخل اون پوشه ها رو هم نصب بکنم؟؟؟؟؟؟؟

m&arash
19-06-2013, 19:01
دوست عزیز ممنون از راهنمایی تون ولی جواب نداد:n13: میشه لطف کنند دوستان بی زحمت یه عکس بگذارند وقتی که لب تاپ تون ریستارت کردید بعد از آمدم مارک لنوو بلافاصله دو کلید Fn+F2را بزنید و یه عکس برای من درمانده بگیرید دعا تون میکنم:n02:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) برای من این تب ها را دارد برای شما چی؟ information configuration security boot exit

stepheno_1919
19-06-2013, 22:39
سلام دوستان یه کمک در حد تیم ملی میخوام
روی z500 :n03:ویندوز8 دارم میخوام کنارش ویندوز 7 32 بیتی نصب کنم اصلا نمیدونم باید چکار کنم

کار خاصی نمیخواد بکنی . دی وی دی شو بذار (تحت همون ویندوز8) بعد نصبش کن دیگه. منتها تو یه درایو دیگه. نه همون درایو وین 8. بعد از اونم باید درایورای ویندوز 7 رو باید از خود سایت لنوو بگیری واسه 32 و 64 بیت رو هم تحت عنوان یک فایل گذاشتن فرقی نداره. کل درایوراش 1.94 گیگ حجمشه. موفق باشی کاکو:n06:

stepheno_1919
19-06-2013, 22:53
خب عزیز من رفتی روی لپ تاپی که دیفالت همه تنظیماتش و درایوراش ویندوز 8 هست و با این ویندوز بهینه شده ویندوز 7 ریختی اونم 32 بیت!!! من واقعا نمیدونم چرا بعضی از بچه ها با 8 مشکل دارن؟؟! :n04:
به همه کسانی که روی لپ تاپشون 8 نیست قویا پیشنهاد میکنم 8 بریزن و حالش رو ببرن! :n02: تنظیمات بهتر وراحت تر، پرفورمنس بهتر، سرعت بیشتر، محیط جذاب تر و ... همه از امکانات 8 هست که به سادگی نمیشه از کنارشون رد شد!

آخه قربون شکل ماهت ما که با تکنولوژی جدبد مشکل نداریم. اینا همه درست که 32 بیت 7 حدود 2.87 گیگ از رم استفاده میکنه و این ذستگاه واسه 8 بهینه شده.در ضمن همش تو کار بازی و این جور مسائل نیستیم. بعضی از نرم افزارای تخصصی هستن که هنوز با وین 7 64 بیت مشکل دارن چه برسه دیگه به 8-64. :n06:

stepheno_1919
19-06-2013, 23:19

من هم واسه شرکت پرنیان رو نصب کردم هم گردو رو. من دو تا ویندوز هم زمان دارم 8 و 7. وین 8 پرنبان رو که نصب کردم بعد از اجرای کرک که سیستم ریست شد نه ویندوز 8 بالا اومد نه 7 بعد دوباره کاری مراحل نصب و .... با یه کرک دیگه راه افتاد. اما گردو خدا رو شکر بدون مشکل کرک شد و مثل قبلی بازی در نیاورد.

stepheno_1919
19-06-2013, 23:48
سلام، پارتیشن های سیستم شما چندتاست؟ من خودم ویندوز نصب کرذم و فرمت نکردم که پارتیشن ریکاوری بمونه ولی الان به غیر از درایوی که خودم ساختم 3 تا درایو دیگه به علاوه یه فضای پارتیشن نشده دارم ! چه جوریاست؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما چون میخوای با خود ویندوز 7 یا 8 سیستمو پارتیشن بندی کنی بیشتر از این جواب نمیذه. واسه بیشتر کردنش دو راه داری. یکی اینکه با نرم افزارایی مثل اکرونیس یا پارتیشن مجیک و امثال اینا انجام بدی. راه دیگش یا سی دی ویندوز XP هست که خدا بهش یرکت بذه:n20: واسه این مورد اول باید تشریف ببرین تو بایاس ذستگاه از منوی configuration گزینه SATA controller mode رو از حالت AHCI به طور موقت به حالت Compatible تغییر بدبد بعد سیو و خارج شید. وین XP رو بذارید از بوت بیاد بالا و ..... که باید بقیه مراحلو استاد باشی. بعد از پارتیشن هم برگردونش به حالت AHCI میگن اینجوری سرعت دستگاهو کم نمیکنه.در آخر هم وینذوز مورد نظرتو نصب کن. موفق باشی

MR_KH
20-06-2013, 01:22
شما چون میخوای با خود ویندوز 7 یا 8 سیستمو پارتیشن بندی کنی بیشتر از این جواب نمیذه. واسه بیشتر کردنش دو راه داری. یکی اینکه با نرم افزارایی مثل اکرونیس یا پارتیشن مجیک و امثال اینا انجام بدی. راه دیگش یا سی دی ویندوز XP هست که خدا بهش یرکت بذه:n20: واسه این مورد اول باید تشریف ببرین تو بایاس ذستگاه از منوی configuration گزینه SATA controller mode رو از حالت AHCI به طور موقت به حالت Compatible تغییر بدبد بعد سیو و خارج شید. وین XP رو بذارید از بوت بیاد بالا و ..... که باید بقیه مراحلو استاد باشی. بعد از پارتیشن هم برگردونش به حالت AHCI میگن اینجوری سرعت دستگاهو کم نمیکنه.در آخر هم وینذوز مورد نظرتو نصب کن. موفق باشی
ممنون از جوابت ولی مشکل من پارتیشن بندی نیست منظورم این بود چرا هارد این جور شلخته پارتیشن بندی شده :n24:، حالا OEM واسه بوت از ریکاوری و D هم برای فایل ایمیج بکآپ ولی اون پارتیشن دیگه و اون فضای پارتیشن نشده چیه دیگه؟
دوستانی که هاردو کامل فرمت نکرن هم وضعیت همین جوریه؟

omid__
20-06-2013, 14:17
سلام
من دیروز این لپ تاپ رو خریدم .. تو مغازه هم روش windows 8 نصب کردن
امروز داشتم روش آنتی ویروس نصب میکردم که هنگ کرد (آنتی ویروس ارجینال bitdefender که تو پکیج گارانتی سازگار هست) .. بعدش لپ تاپ رو خاموش کردم .. منتها از وقتی دوباره روشنش کردم locked شده و هیچ کاریش نمیتونم بکنم (عکسی که گذاشتم تنها تصویریه که میتونم ببینم و هر کاری هم میکنم این صفحه نمیره) .. به نظرتون مشکل از کجاست و باید چیکار کنم؟!

ASUS ROG
20-06-2013, 15:08
سلام کسی با GT645Mسراغ نداره؟

ASUS ROG
20-06-2013, 16:58
سلام. لپ تاپ خوبیه از نظر قیافه ولی قبول کنید به ریسکش نمیرزه فکر کن بگیری یهو دکمش در بیاد یا باتری هزار جور بلا سرت بیاره.باز اگه مشکلش یه دونه بود عیبی نداشت ولی اگه کل این تاپیکو بخونی میبینی که هزارتا مرض داره.همچینم به پولش نمیرزه و شما میتونید با 2700 یه دونه msi cx61-i7بگیری که علاوه بر این که i7هست بلکه گرافیکgt645mداره. یعنی غول!:n19::n05:

hamid332000
20-06-2013, 21:07
سلام بالاخره مشکلتون با شارژ کم به کجا رسید. من یکماه خریدم و همین زمانی که شما نوشتید و باش مواجهم میشه لطفن به unilecture@yahoo.com هم جواب بدید. مرسی

P@rtex
21-06-2013, 00:53
سلام. لپ تاپ خوبیه از نظر قیافه ولی قبول کنید به ریسکش نمیرزه فکر کن بگیری یهو دکمش در بیاد یا باتری هزار جور بلا سرت بیاره.باز اگه مشکلش یه دونه بود عیبی نداشت ولی اگه کل این تاپیکو بخونی میبینی که هزارتا مرض داره.همچینم به پولش نمیرزه و شما میتونید با 2700 یه دونه msi cx61-i7بگیری که علاوه بر این که i7هست بلکه گرافیکgt645mداره. یعنی غول!:n19::n05:

مطمئن باش برندي مثل msi مشكلش خيلي بيشتر از lenovoاي خواهد بود كه در كيفيت ساخت بعد از apple رتبه دوم رو داره!

NOR-1
21-06-2013, 09:18
مطمئن باش برندي مثل msi مشكلش خيلي بيشتر از lenovoاي خواهد بود كه در كيفيت ساخت بعد از apple رتبه دوم رو داره!

NOR-1
21-06-2013, 09:20

قطعا msi تو این لیست جایی نداره

lionf3
21-06-2013, 18:55
کیفیت ساخت لنوو خیلی بالاتر از خیلی از برندهاست قطعا
در ضمن Msi حتی سری Gaming هاشم کیفیت لازم رو نداره
در آخر هم سلام به همه دوستان 1-2 ماهی میشد نبودیم
:n02:

amirhosein.ni
21-06-2013, 22:39
من دو هفته ای میشه این لپ تاپ رو دارم
واقعا ازش راضیم
باتریش با 60 درصد سه ساعت می کشه
گرافیکهش حرف ندار
البته رم 6 یکم برای من کمه ولی خوب کانفیگش واقعا عالیه
خصوصا اینکه lenovo رو ibm یک برند امریکایی تاید می کنه
واقعا از اپل کم نداره

دوستان یک سوال
کی می دونه ارور موقع نصب نر افزار های auto desk مثل maya با عنوان litehtml.dll چیه ؟؟؟؟؟؟؟

mohammad_203
21-06-2013, 23:06
سلام
من دیروز این لپ تاپ رو خریدم .. تو مغازه هم روش windows 8 نصب کردن
امروز داشتم روش آنتی ویروس نصب میکردم که هنگ کرد (آنتی ویروس ارجینال bitdefender که تو پکیج گارانتی سازگار هست) .. بعدش لپ تاپ رو خاموش کردم .. منتها از وقتی دوباره روشنش کردم locked شده و هیچ کاریش نمیتونم بکنم (عکسی که گذاشتم تنها تصویریه که میتونم ببینم و هر کاری هم میکنم این صفحه نمیره) .. به نظرتون مشکل از کجاست و باید چیکار کنم؟!

یه همچین اروری ندیده بودم
اگه کاری نمیشه کرد یکبار ویندوز رو عوض کنید.

stepheno_1919
21-06-2013, 23:36
سلام. عزیزانی که z500 کانفیگ i7 دارن بی زحمت بگن باتریشون چه مدت شارژ نگه میداره!!!خواهشا بگید کار واجبی دارم. دستگاهو فرستادم گارانتی نیاز به راهنماییاتون دارم:n28:

lionf3
22-06-2013, 11:24
سلام. عزیزانی که z500 کانفیگ i7 دارن بی زحمت بگن باتریشون چه مدت شارژ نگه میداره!!!خواهشا بگید کار واجبی دارم. دستگاهو فرستادم گارانتی نیاز به راهنماییاتون دارم:n28:
حدود 3-4 ساعت شارژ نگه میداره با Wifi روشن و نور صفحه 60 %

lionf3
22-06-2013, 11:27
من دو هفته ای میشه این لپ تاپ رو دارم
واقعا ازش راضیم
باتریش با 60 درصد سه ساعت می کشه
گرافیکهش حرف ندار
البته رم 6 یکم برای من کمه ولی خوب کانفیگش واقعا عالیه
خصوصا اینکه lenovo رو ibm یک برند امریکایی تاید می کنه
واقعا از اپل کم نداره

دوستان یک سوال
کی می دونه ارور موقع نصب نر افزار های auto desk مثل maya با عنوان litehtml.dll چیه ؟؟؟؟؟؟؟
خوشحالم از اینکه از خریدتون راضی هستین
در مورد اون ارور هم فک کنم یکی از فایل ها با پسوند DLL توسط آنتی ویروستون پاک شده
برا همین ارور میده شاید هم مشکل دیگه ای باشه

NOR-1
23-06-2013, 05:21
کیفیت ساخت لنوو خیلی بالاتر از خیلی از برندهاست قطعا
در ضمن Msi حتی سری Gaming هاشم کیفیت لازم رو نداره
در آخر هم سلام به همه دوستان 1-2 ماهی میشد نبودیم
:n02:

قبول دارم msi خیلی عیب داره ولی خداییش مشکل داغ کردن نداره

arman199765
23-06-2013, 11:26
سلام
من حدود 1 هفته هست این لپ تاپو گرفتم همه چیش عالیه فقط تو قسمت گرافیک هر جا نگاه میکنم اسمی از جی فورس gt635 نبرده و فقط اینتل رو میشناسه
دو سه تا نرم افزار تشخیص گرافیک هم نصب کردم همشون فقط اینتل رو به عنوان گرافیک میشناسن
خواستم بدونم فقط واسه من اینجوریه یا واسه همه همینطوره؟؟؟

farhsd7
23-06-2013, 14:00
سلام دوباره به دوستان

لطفا تو این مشکلی که برام بوجود اومده کمکم کنید
نرم افزارهایی مثل پریمیر و افترافکت را که با nvidia باز میکنم اون قسمت نمایش فیلم(که با دکمه اینتر فیلم یا هرچیو پخش میکنه) مشکل داره و نمایش نمیده.اما با اونیکی گرافیک که باز میکنم نرم افزار رو درسته همه چی.درایور کارت گرافیک را خودم نصب نکردم اما به نظر کامل نصب شده.
راهنماییم کنید ممنون میشم.:n12:

mohammad_203
23-06-2013, 15:06
سلام
من حدود 1 هفته هست این لپ تاپو گرفتم همه چیش عالیه فقط تو قسمت گرافیک هر جا نگاه میکنم اسمی از جی فورس gt635 نبرده و فقط اینتل رو میشناسه
دو سه تا نرم افزار تشخیص گرافیک هم نصب کردم همشون فقط اینتل رو به عنوان گرافیک میشناسن
خواستم بدونم فقط واسه من اینجوریه یا واسه همه همینطوره؟؟؟

سلام
یک عکس از قسمت Device manager بزارید .شاید درایور کارت انویدیا رو نصب نکردید.
وقتی نصب باشه تو دسکتاپ کلیک راست کنید یکی از گزینه ها باید NVIDIA Control Panel باشه.

Amir-Rainman
23-06-2013, 15:48
مثل اینکه این دستگاه با گرافیک GT740 وارد شده (+ بکلایت)!!
داخل سایت سازگار که موجوده!
کسی خبر داره که داخل بازارم هست یانه؟ قیمتش چقدره؟!

arman199765
23-06-2013, 18:12
مجمد جان بابت جوابت تشکر
دیوایس منیجر من هم عین همینه فقط وقتی تو قسمت RUN اینو تایپ میکنم dxdiag فقط اینتل رو میشناسه
چند تا نرم افزار دیگه هم واسه تشخیص گرافیک نصب کردم دقیقا همینجوریه
واسه شما هم اینطوریه؟؟

mohammad_203
23-06-2013, 22:27
مجمد جان بابت جوابت تشکر
دیوایس منیجر من هم عین همینه فقط وقتی تو قسمت RUN اینو تایپ میکنم dxdiag فقط اینتل رو میشناسه
چند تا نرم افزار دیگه هم واسه تشخیص گرافیک نصب کردم دقیقا همینجوریه
واسه شما هم اینطوریه؟؟

خواهش می کنم.بله تو DxDiag برای من هم فقط اینتل رو نشون میده.ولی وقتی یک بازی رو می خوام اجرا کنم می تونم روی فایل اجرای بازی (یا برنامه) کلیک راست کنم و Run With Grapchis processor گزینه اول Nvidia رو انتخاب کنم و..
مشکل دقیقا چیه؟!
برنامه Gpu-z رو تست کردید؟(تو قسمت پایین این نرم افزار می تونید کارت گرافیک مورد نظر رو انتخاب کنید)

msf66
24-06-2013, 02:33
مثل اینکه این دستگاه با گرافیک GT740 وارد شده (+ بکلایت)!!
داخل سایت سازگار که موجوده!
کسی خبر داره که داخل بازارم هست یانه؟ قیمتش چقدره؟!

اره تو سازگار دیدم ولی حیف که سی پی یو i5 هستش:n03:

GAMELAIN
24-06-2013, 12:05
سلام لبتاب من تو بوت نمی ره !!!!!!!!

stepheno_1919
24-06-2013, 13:20
سلام لبتاب من تو بوت نمی ره !!!!!!!!

سلام.زمانی که ریست میکنی کلید Function + F2 رو بزن یا زمانی که لپتاپ خاموشه یه دکمه خیلی کوچیک کنار سوکت شارژ هست اونو بزنی روشن میشه میره تو منوی بوت

GAMELAIN
24-06-2013, 16:10
سلام.زمانی که ریست میکنی کلید Function + F2 رو بزن یا زمانی که لپتاپ خاموشه یه دکمه خیلی کوچیک کنار سوکت شارژ هست اونو بزنی روشن میشه میره تو منوی بوت

سلام نمیره تو بوت صفحه سیاه هست و خط فاصله گوشه صفحه میاد .

arman199765
24-06-2013, 18:47
محمد جان یکم تو فیفا 13 تیک میزد اومدم اینو هم دیدم یکم نگران شدم
ولی شما به کل نگرانیمو از بین بردی
خیلی خیلی مچکرم......

لیدا 24
25-06-2013, 08:02
با سلام خدمت همه عزیزان این تایپیک
من 2 روز پیش z500 رو که بک لایت هم داره خریدم، فعلا با دو تا مشکل بر خوردم خیلی ممنون میشم اگه دوستان جوابمو بدن.
1- برای تنظیم نور صفحه نمایش کلید f12 رو زدم ، نورش خیلی کم شد و دیگه هرکاری کردم به حالت اول برنگشت، حتی با fn هم امتحان کردم، توی ویندوز هم تو قسمت کنترل پنل وقتی تنظیم می کنم آیکنش نشون می ده که داره نور کم و زیاد میشه اما تاثیری توی نور صفحه نمایش نداره،
2- موقعی که لپ تاپ رو روشن می کنم همون اول نور بک لایت صفحه کلید روشن و خاموش می شه، اما وقتی ویندوز میاد بالا حتی توی تاریکی مطلق هم بک لایتش روشن نمیشه.
خیلی حالم گرفته شده،:sq_3: لطفا کمکم کنید ...:n12:

hellbrain666
25-06-2013, 12:10
من 2 روز پیش z500 رو که بک لایت هم داره خریدم، فعلا با دو تا مشکل بر خوردم خیلی ممنون میشم اگه دوستان جوابمو بدن.
1- برای تنظیم نور صفحه نمایش کلید f12 رو زدم ، نورش خیلی کم شد و دیگه هرکاری کردم به حالت اول برنگشت، حتی با fn هم امتحان کردم، توی ویندوز هم تو قسمت کنترل پنل وقتی تنظیم می کنم آیکنش نشون می ده که داره نور کم و زیاد میشه اما تاثیری توی نور صفحه نمایش نداره،
2- موقعی که لپ تاپ رو روشن می کنم همون اول نور بک لایت صفحه کلید روشن و خاموش می شه، اما وقتی ویندوز میاد بالا حتی توی تاریکی مطلق هم بک لایتش روشن نمیشه.
خیلی حالم گرفته شده،:sq_3: تورو خدا کمکم کنید. می بوسمتون...:n12:
سلام
حتما تمام درایور های دستگاه رو نصب کنید خصوصا گرافیک که این مشکل با نصب درایور اینتل برطرف خواهد شد

کلا 11 تا درایو بیشتر نیست حتما باید تمام کاربران اینا رو نصب کنند تا دچار این مشکلات نشن!

amin5222106
25-06-2013, 12:30
خیلی حالم گرفته شده،:sq_3: تورو خدا کمکم کنید. می بوسمتون...:n12:

من توصیه میکنم حتما تمام صفحات این تاپیک رو بخون اخه هم سوالایی که پرسیدی جواباش هست هم مطالب خیلی مفید که دوستان و متخصصین گرامی گذاشتن

لیدا 24
25-06-2013, 13:59
من توصیه میکنم حتما تمام صفحات این تاپیک رو بخون اخه هم سوالایی که پرسیدی جواباش هست هم مطالب خیلی مفید که دوستان و متخصصین گرامی گذاشتن
lمرسی از توضیحتون، من خیلی تو صفخات این تایپیک دنبال جواب سوالم گشتم اما چیزی پیدا نکردم، با گارانتی سازگار تماس گرفتم گفتن مشکل سخت افزاریه باید بیاری تعمیرش کنیم، یعنی اشتباه کردن؟ آخه حیفم میاد 2 روز ه خریدم ببرم واسه تعمیر.

لیدا 24
25-06-2013, 14:31
سلام
حتما تمام درایور های دستگاه رو نصب کنید خصوصا گرافیک که این مشکل با نصب درایور اینتل برطرف خواهد شد

کلا 11 تا درایو بیشتر نیست حتما باید تمام کاربران اینا رو نصب کنند تا دچار این مشکلات نشن!

مرسی از توضیحتون، من خیلی تو صفخات این تایپیک دنبال جواب سوالم گشتم اما چیزی پیدا نکردم، با گارانتی سازگار تماس گرفتم گفتن مشکل سخت افزاریه باید بیاری تعمیرش کنیم، یعنی اشتباه کردن؟ آخه حیفم میاد 2 روز ه خریدم ببرم واسه تعمیر.

stepheno_1919
25-06-2013, 17:18
مرسی از توضیحتون، من خیلی تو صفخات این تایپیک دنبال جواب سوالم گشتم اما چیزی پیدا نکردم، با گارانتی سازگار تماس گرفتم گفتن مشکل سخت افزاریه باید بیاری تعمیرش کنیم، یعنی اشتباه کردن؟ آخه حیفم میاد 2 روز ه خریدم ببرم واسه تعمیر.

سلام. والا تا الان که بچه ها چند بار این مشکلاتو مطرح کردن و جواب گرفتن از جمله خود من:n06:. شمام امتحان کنید ضرر نمیکنید. مشکل اول بر میگرده به قسمت گرافیک اینتل که باید نصب کنید. (اینو هممون باهاش مواجه شدیم). تو مشکل دوم اینطور که شما نوشتین دوست دارین بکلایتش اتومات روشن بشه که این خبرا نیست باید Function+space رو بزنید و این مورد به درایور و تاریکی مطلق مربوط نمیشه. اگه روشن شد که هیچ اگه نه سخت افزاریه.

lionf3
25-06-2013, 21:43
قبول دارم msi خیلی عیب داره ولی خداییش مشکل داغ کردن نداره
دوست عزیز در مقایسه با چه برندی مشکل داغ کردن نداره؟؟
در برابر لنوو که من یکی از اولویت هام به خاطر اینکه بازی میکنم این بود که داغ نکنه
اما از نظر کلی بخوایم بگیم من تا حالا نشنیدم مشکل داغ کردن داشته باشه:n02:
در آخر هم باید بگم سری G ام اس آی در برابر سری G ایسوس یا حتی سری Y لنوو حرفی برای گفتن نداره
دلیل شناخته شده بودن سری گیمینگ این برند هم به دلیل فستیوال های با مضمون گیم بسیار زیادی است که میزاره
اما به عنوان یه دوست که تجربه کار با سری C یا Classic این برند رو داره بهت میگم که اصلا طرفش نرو کیفیت ساخت افتضاح :n27:
ایسوس هم با وجود اینکه تایوانی هست کیفیت ساخت بهتری داره
(دلیل مقایسه ایسوس با این برند هم به علت هم وطن بودنشون بود سوِء نفاهم نشه)

aminaham
26-06-2013, 12:15
دوستان یه سوالی داشتم من میخوام این لب تاب z500رو بگیرم و شنیدم لب تابهای گذشته این سری (و کلا لب تابهای 2گرافیکه نسل اولی) سوییچ استفاده از کارت گرافیک اول یا دوم اون دستی انجام میشد که تو این فروم هم اشاراتی به اون شده ،لب تابهای جدید z500 به وسیله تکنولوژی NVIDIA Optimus این کار رو اتوماتیک خودشون انجام میدن و دردسرهای قبلی رو دیگه نداره .صحت داره؟
این تکنولژی NVIDIA Optimus واقعا یه همچین کاری میکنه؟
دیجیکالا تو توضیح این لبتاب زده این تکنلوژی رو داره پس چرا بعضی از دوستان هنوز با سوییچ گرافیکا مشکل دارند یعنی قدیمیاش این تکنلوژی رو نداشتن اگه اینجوریه موقع خرید از کجا بفهمم لب تابم این تکنلوژی رو داره یا نه؟

shik
26-06-2013, 12:59
خیلی حالم گرفته شده،:sq_3: لطفا کمکم کنید ...:n12:
به این مسیر در سی دی همراه لپ تاپ برید و روی این ایکن کلیک و نصب نمایید
Z500driver CD\Win8\5.VGA\Intel

lionf3
26-06-2013, 14:53
دوستان یه سوالی داشتم من میخوام این لب تاب z500رو بگیرم و شنیدم لب تابهای گذشته این سری (و کلا لب تابهای 2گرافیکه نسل اولی) سوییچ استفاده از کارت گرافیک اول یا دوم اون دستی انجام میشد که تو این فروم هم اشاراتی به اون شده ،لب تابهای جدید z500 به وسیله تکنولوژی NVIDIA Optimus این کار رو اتوماتیک خودشون انجام میدن و دردسرهای قبلی رو دیگه نداره .صحت داره؟
این تکنولژی NVIDIA Optimus واقعا یه همچین کاری میکنه؟
دیجیکالا تو توضیح این لبتاب زده این تکنلوژی رو داره پس چرا بعضی از دوستان هنوز با سوییچ گرافیکا مشکل دارند یعنی قدیمیاش این تکنلوژی رو نداشتن اگه اینجوریه موقع خرید از کجا بفهمم لب تابم این تکنلوژی رو داره یا نه؟
این چیز عجیبی نیست و باید بگم بله با استفاده از تکنولوژی NVIDIA Optimus سوییچ صورت میگیره و دز موقع نیاز که پردازش سنگین هست گرافیک آنبورد سوییچ میشه و گرافیک انویدیا شروع به کار میکنه
والا اگه Z500 میگیری که این قابلیت رو داره در مورد بقیه دستگاه ها هم اونایی که سی پی یو IvyBridge دارن و گرافیک هاشون نسبتا جدید هست قاعدتا از این قابلیت بهره میبرند یه سر به سایت Nvidia Geforce هم بزتی بد نیست :n06: