PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلـوپ Lenovo Z500

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26

PouriaTech
14-10-2013, 21:42
ببخشید دوستان میدونم جای این سوال اینجا نیست
میخواستم بدونم پچ ویندوز 8.1 برای 8 هست که z500 الان ویندوزش 8 میخواستم بدونم بدونه نصب 8.1 میشه 8 رو اپدیتش کرد یا پچی دانلود کرد که 8 بشه 8.1 ؟؟؟
اگه هست لینک میزارین که دانلود کنم ممنووووووووووون:n16:

الان هنوز نسخه نهایی نیمده....

نسخه پیش نمایش هست که اینم لینک دانلود فایل iso و رمز محصول:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ولی صبر کنید تا Professional بیاد...:n16:

donkeyoxte
14-10-2013, 22:06
ممنون:n16:
یه سوال دیگه من adsl دارم فقط موددمم wifi نیست بعد z500 هم جای اون سوکت که از مودم میخوره به کامپیوترو نداره چجوری به اینترنت وصل بشم؟/
باید حتما مودمم wifi باشه؟؟؟

Reza31001
14-10-2013, 22:10
یه سوال دیگه من adsl دارم فقط موددمم wifi نیست بعد z500 هم جای اون سوکت که از مودم میخوره به کامپیوترو نداره چجوری به اینترنت وصل بشم؟/
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شماره 7

PouriaTech
14-10-2013, 22:20

داره...نمیشه نداشته باشه که...

وسط سوکت HDMI و VGA هستش...

PouriaTech
14-10-2013, 22:22
از دوستای گلم میخوام بوت آپ تایمشون رو باز Z500 خودشون اندازه بگیرن و برا من بذارن...

ممنون میشم از همه تون...

مال من 4 ثانیه س....

به نظر خودم عالیه...

میخوام ببینم مال بقیه چطوره...

فقط ویندوز و بیتشم ذکر کنید...

ممنونم...:n16:

™...
14-10-2013, 23:18

نحوه استفاده و آموزش چسباندن کاور :

donkeyoxte
15-10-2013, 00:04
دوستان وقتی برنامه dolby home teather نصب میکنم این پیغامو میده pcee needs to instal

One Minute
15-10-2013, 03:35
بچه ها از این پوسته ها بخرم واسه لپ تاپ ؟ ارزشش رو داره ؟

ms368
15-10-2013, 07:26
دوستان وقتی برنامه dolby home teather نصب میکنم این پیغامو میده pcee needs to instal

نیازی نیست بری اونو نصب کنی
شما فایل setup توی پوشه audio مربوط به dvd لپتاپو نصب کنید همه رو با هم نصب میکنه براتون .

Public Enemy
15-10-2013, 10:12
ببخشید دوستان میدونم جای این سوال اینجا نیست
میخواستم بدونم پچ ویندوز 8.1 برای 8 هست که z500 الان ویندوزش 8 میخواستم بدونم بدونه نصب 8.1 میشه 8 رو اپدیتش کرد یا پچی دانلود کرد که 8 بشه 8.1 ؟؟؟
اگه هست لینک میزارین که دانلود کنم ممنووووووووووون:n16:

بله آپگرید می شه . خود ویندوز رو دانلود کنین . البته شرایط داره . مثلا نمی شه Windows 8 enterprise رو به Windows 8.1 professional آپگرید کرد . ولی برعکس امکان پذیره .

نسخه RTM هم الان توی سایت های ایرانی مثل soft*98 هست . بگردین پیدا می شه . نیازی نیست صبر کنین تا 18 اکتبر . چون نسخه ای که مایکروسافت 18 اکتبر می زنه همین نسخست . هیچ سایتی هم به خودش زحمت نمی ده نسخه 18 اکتبر رو بگیره چون اصلا هیچ فرقی ندارند . هنوز آپدیتی هم برای ویندوز 8.1 نیومده تا کسی بخواد نسخه آپدیت شده رو قرار بده .

خلاصه : اگر بخواین نسخه ای غیر از RTM بگیرین ، باید 5 یا 6 ماه صبر کنین تا واسش آپدیت بیاد .

Masoodegh
15-10-2013, 13:47
یه سوالی داشتم! من زیاد اهل بازی نیستم! شاید هر یه ماهی یه کم بازی کنم!
به نظرتون می ارزه که لپ تاپ با گرافیک 740 بگیرم؟

و یه چیز دیگه! لپ تاپم مث PC مادربرد داره دیگه؟اینو شرکت سازندش تولید میکنه! درسته؟ الان ایسوس یه برنامه داره که باعث میشه تو 2 ثانیه سیستم بوت شه!!! حیف که نمیشه رو این لپ تاپ اجراش کرد!!

Masoodegh
15-10-2013, 13:58

می تونی مودم روتر(از همونا که آنتن روشه!!!:n02:) بگیری که ADSLـو به WiFi تبدیل میکنه! با لپ تاپ که دیگه نباید ثابت پیش مودم بشینیم بریم تو نت!!

donkeyoxte
15-10-2013, 14:32
ممنون:n16:یه سوال دیگه داشتم بابیلونو نصب میکردم که بعدش اومدم اینترنت تا اینترنت اکسپلوررو باز کردم هنگ کرد :n14:منم خاموش روشن کردم زیادم داغ میکنه ربطی به آپدیت گرافیک داره چون ورژنش پایینه(اگه تونستی لینک بذار اخرین ورژنشو دانلود کنم)
بعد من اینترو میزنم وقتی تایپ میکنم نمیاد پایین تا از سرخط بنویسم ممنون:n16:

farid 123
15-10-2013, 14:45
سلام دوستان ... یه سوال داشتم ... ویندوز 8.1 رو نصب کنم یا 8 و اینکه نسخه ی pro بهتره یا core یا enterprice تو 8.1 ؟؟؟؟؟؟؟

PouriaTech
15-10-2013, 16:06
ممنون:n16:یه سوال دیگه داشتم بابیلونو نصب میکردم که بعدش اومدم اینترنت تا اینترنت اکسپلوررو باز کردم هنگ کرد :n14:منم خاموش روشن کردم زیادم داغ میکنه ربطی به آپدیت گرافیک داره چون ورژنش پایینه(اگه تونستی لینک بذار اخرین ورژنشو دانلود کنم)
بعد من اینترو میزنم وقتی تایپ میکنم نمیاد پایین تا از سرخط بنویسم ممنون:n16:

بابیلون یه برنامه جاسوسی اسرائیلی هستش و برا همین وقتی به نت وصلید بابیلون قاط میزنه،یه موقعایی هم اسکینش میشه صفحه پیوندها...:n08:

چون میخواد با سرورش ارتباط برقرار کنه ولی....

اون اینترم خوب دیگه مال برنامه س و کاریش نمیشه کرد...:n16:

PouriaTech
15-10-2013, 16:07
سلام دوستان ... یه سوال داشتم ... ویندوز 8.1 رو نصب کنم یا 8 و اینکه نسخه ی pro بهتره یا core یا enterprice تو 8.1 ؟؟؟؟؟؟؟

فعلا 8 نسخه 64 بیت Enterprise...

8.1 رسما نیمده،فایده نداره...:n16:

PouriaTech
15-10-2013, 16:10
یه سوالی داشتم! من زیاد اهل بازی نیستم! شاید هر یه ماهی یه کم بازی کنم!
به نظرتون می ارزه که لپ تاپ با گرافیک 740 بگیرم؟

و یه چیز دیگه! لپ تاپم مث PC مادربرد داره دیگه؟اینو شرکت سازندش تولید میکنه! درسته؟ الان ایسوس یه برنامه داره که باعث میشه تو 2 ثانیه سیستم بوت شه!!! حیف که نمیشه رو این لپ تاپ اجراش کرد!!

مشکلی نداره چون ارتقائم میشه دادش تا 4 گیگ...

ولی در کل 2گیگ لپ تاپ تازه 1 گیگه پی سیه....(قدرتی)

آره خوب...بله.لنوو میسازه تا اونجایی که من میدونم...حالا 2 ثانیه خیلی مهمه؟گفتم مال منم تو 4 ثانیه لود میشه و میاد بالا...!!!:n05:

Masoodegh
15-10-2013, 17:15
مشکلی نداره چون ارتقائم میشه دادش تا 4 گیگ...

ولی در کل 2گیگ لپ تاپ تازه 1 گیگه پی سیه....(قدرتی)

آره خوب...بله.لنوو میسازه تا اونجایی که من میدونم...حالا 2 ثانیه خیلی مهمه؟گفتم مال منم تو 4 ثانیه لود میشه و میاد بالا...!!!:n05:

معمولا شنیدم که بیشتره! مثلا 7 8 ثانیه!!
خو صددرصد 2 ثانیه مهمه!! هنوز دکمه پاورو نزدی روشن شده!!!!:n02:

farid 123
15-10-2013, 18:01
فرق enterprise با pro چیه بچه ها .....؟؟؟

sara fara
15-10-2013, 18:47
بچه ها بوت شدن من بیشتر از این حرفهاست ...البته مال من روزهای اول همینقدرها بود ...دلیلش چیه خب ؟...ناراحت شدم ....:n28:

farid 123
15-10-2013, 18:54
دوستان با چه دکمه ای قبل بالا اومدن سیستم میشه تو محیط بوت و ایناش رفت !!!؟؟ همه ی f ها و delete و Esc رو امتحان کردم !!! ویندوزم ندارم داسه فقط لطفا جواب بدید :n03:

dvd2010
15-10-2013, 19:21
دوستان با چه دکمه ای قبل بالا اومدن سیستم میشه تو محیط بوت و ایناش رفت !!!؟؟ همه ی f ها و delete و Esc رو امتحان کردم !!! ویندوزم ندارم داسه فقط لطفا جواب بدید :n03:
fn+f2را بزن.

PouriaTech
15-10-2013, 19:23
معمولا شنیدم که بیشتره! مثلا 7 8 ثانیه!!
خو صددرصد 2 ثانیه مهمه!! هنوز دکمه پاورو نزدی روشن شده!!!!:n02:

ولی منم تا جایی که میدونم اون 2 ثانیه که تو ایسوس ها هستش،واسه بوت شدن از حالت هایبرنیت یا اسلیپ(لوگ آف) هست...

نه روشن شدن از شات داون...

مال من خو استثناییه مث خودم....:n05:

PouriaTech
15-10-2013, 19:28
فرق enterprise با pro چیه بچه ها .....؟؟؟

بفرما:در کل اینترپرایس بهتره:

PouriaTech
15-10-2013, 19:34
بچه ها بوت شدن من بیشتر از این حرفهاست ...البته مال من روزهای اول همینقدرها بود ...دلیلش چیه خب ؟...ناراحت شدم ....:n28:

احتمالا یا درایوراتون دفرگ نیست،مشکل رجیستری دارین...تعداد برنامه های استارت آپیتون زیاده...یا بیشتر از همه به شلوغ و پر بودن درایور C تون که ویندوز توشه مربوطه میشه....

برنامه TuneUp Utilities 2013 رو بگیرید و باهاش به ویندوزت یه حالی بده...

در ضمن درایور Cتون رو خلوت کنید...برنامه های اضافی رو حدف کنید...

دفعه دیگه هم ویندوز نصب کردید برنامه هاتونو تو C نصب نکنید،تو یه درایو دیگه بنصب...

:n16:

PouriaTech
15-10-2013, 19:37

بقل جای سوکت شارژتون یه دکمه به اسم novo هست،اونو بزن تا روشن شه بعد میره تو یه منو و از اونجا برید تو تنظیمات بوت و درایو و آخرم نصب...:n16:

Reza31001
15-10-2013, 19:44
آقا پوریا لطفا پست پشت سر هم نذارید و موارد رو یه جا بنویسید

سرعت بوت (منظور همون بالا اومدن ویندوز) کاملا وابسته به نرم افزارهای نصب شده هست اگه تازه لپ تاپتون رو گرفتید طبیعیه که سرعت بالا باشه و همین طور باطری زیاد جواب بده
البته در کل ویندوز 8 خیلی سریعتر از ویندوز 7 هست تو این مورد

PouriaTech
15-10-2013, 19:49
آقا پوریا لطفا پست پشت سر هم نذارید و موارد رو یه جا بنویسید

سرعت بوت (منظور همون بالا اومدن ویندوز) کاملا وابسته به نرم افزارهای نصب شده هست اگه تازه لپ تاپتون رو گرفتید طبیعیه که سرعت بالا باشه و همین طور باطری زیاد جواب بده
البته در کل ویندوز 8 خیلی سریعتر از ویندوز 7 هست تو این مورد

اگر موردی باشه حتما کاربر فعال بخش لپ تاپ یا ادمین بهم تذکر میدن....ممنونم از یادآوریت...

درباره سرعت بوتم من چیزی مغایر با این حرف شما گفتم؟؟؟اینا رو سرم میشه...

چون لپ تاپمو تازه نخریدم پس مطمئنم که جواب میدم...

به هر حال ممنون.

Reza31001
15-10-2013, 20:15
دو ماه هم میتونه زمان کمی باشه البته اگه نرم افزارهای زیادی نصب نکرده باشی تو این مدت

میشه یه حدود از نرم افزارهایی که داری بگی مخصوصا اونایی که تو استارت آپ بالا میان؟ آنتی ویروس چی داری؟

4 ثانیه حقیقتا زمان کمیه اونم برای روشن کردن بعد از shutdown

PouriaTech
15-10-2013, 20:48
دو ماه هم میتونه زمان کمی باشه البته اگه نرم افزارهای زیادی نصب نکرده باشی تو این مدت

میشه یه حدود از نرم افزارهایی که داری بگی مخصوصا اونایی که تو استارت آپ بالا میان؟ آنتی ویروس چی داری؟

4 ثانیه حقیقتا زمان کمیه اونم برای روشن کردن بعد از shutdown

اتفاقا کلی نرم افزار دارم،سبک و سنگین...

استارت آپ:TuneUp-Raimeter-IDM-Node 32-yahoo messenger با بقیه ی برنامه های گرافیک و صدا و ... که حساب نکردم...

آنتی ویروسمم Node 32 6 هست...

4 ثانیه رو هم دیگه باور نمیکنید نمیدونم چی بگم...:n16:

hamidreza2010
15-10-2013, 21:10
اتفاقا کلی نرم افزار دارم،سبک و سنگین... استارت آپ:TuneUp-Raimeter-IDM-Node 32-yahoo messenger با بقیه ی برنامه های گرافیک و صدا و ... که حساب نکردم... آنتی ویروسمم Node 32 6 هست... 4 ثانیه رو هم دیگه باور نمیکنید نمیدونم چی بگم...:n16:

سلام

4 ثانیه؟؟؟؟؟؟

فوق العادست

من تازه لپ تاپ گرفتم ، با این که مشخصات سیسیتم خیلی خوبه ( core i7 و گرافیک 2 - رم 8 - هارد 750 ) ولی سیستم دیر بالا میاد ( فوجیستو )

برنامه های استارت آپ رو چک کردم ولی تنها برنامه سنگین فقط کسپر 2014 هست.ولی دیر بالا میاد حدودا 10 ثانیه ، شایدم بیشتر.روی وین 8

نمیدونم دیگه چیکار کنم

PouriaTech
15-10-2013, 21:15
سلام

4 ثانیه؟؟؟؟؟؟

فوق العادست

من تازه لپ تاپ گرفتم ، با این که مشخصات سیسیتم خیلی خوبه ( core i7 و گرافیک 2 - رم 8 - هارد 750 ) ولی سیستم دیر بالا میاد ( فوجیستو )

برنامه های استارت آپ رو چک کردم ولی تنها برنامه سنگین فقط کسپر 2014 هست.ولی دیر بالا میاد حدودا 10 ثانیه ، شایدم بیشتر.روی وین 8

نمیدونم دیگه چیکار کنم

چاکرتیم....:n02:

عواملی که سرعت بوت بهش حساسه رو گفتم صفحه قبل،البته 64 بیتی بودن رو هم بهش اضافه کنید...

کارای اون حرفامو انجام بدید،مطمئن باشید فرق میکنه...:n16:

hamidreza2010
15-10-2013, 21:33
چاکرتیم....:n02:

عواملی که سرعت بوت بهش حساسه رو گفتم صفحه قبل،البته 64 بیتی بودن رو هم بهش اضافه کنید...

کارای اون حرفامو انجام بدید،مطمئن باشید فرق میکنه...:n16:

ما یشتر :n02:
دفرگ که خوراکمه ( همیشه انجامش میدم )
ویندوز منم 64 بیتی هست 8
برنامه سنگینی هم ندارم ، در واقع سنگین ترین برنامه همون کسپر 2014 هست
اینم بگم که وقتی ویندوزم عوض میکنم ، هنوز هیچی نصب نیست هم همینطوری ، البته یکم کمتر حدود 8 ثانیه ولی خب بازم زیاده :n13:

™...
15-10-2013, 22:29
بابیلون یه برنامه جاسوسی اسرائیلی هستش و برا همین وقتی به نت وصلید بابیلون قاط میزنه،یه موقعایی هم اسکینش میشه صفحه پیوندها...:n08:

چون میخواد با سرورش ارتباط برقرار کنه ولی....

اون اینترم خوب دیگه مال برنامه س و کاریش نمیشه کرد...:n16:

این حرفای کوچه بازاری که هیچ مدرکی هم براش وجود نداره رو نزنین که برنامه جاسوسیه ! :n01: من بارها نصبش کردم و هیچ مشکلی هم باهاش ندارم و اصلا مواردی که شما مگین رو درش ندیدم . فقط شما اگه درست کرکش کنین منقضی نمیشه و هیچ مشکلی نداره .
.
.
.
در مورد سرعت بوت سیستم هم بگم رو این مسئله اصلا حساس نشین چون اصلا دلیل بر کندشدن سرعت سیستم و مشکل سخت افزاری و... سیستم نیست .

PouriaTech
15-10-2013, 22:30
ما یشتر :n02:
دفرگ که خوراکمه ( همیشه انجامش میدم )
ویندوز منم 64 بیتی هست 8
برنامه سنگینی هم ندارم ، در واقع سنگین ترین برنامه همون کسپر 2014 هست
اینم بگم که وقتی ویندوزم عوض میکنم ، هنوز هیچی نصب نیست هم همینطوری ، البته یکم کمتر حدود 8 ثانیه ولی خب بازم زیاده :n13:

با TuneUp خیلی بهتر میتونی سیستمتو رووون کنی...

بعدم احتمال داره بخاطر همون کسپر باشه...

بیت دیفندر بنصب که البته میگن اونم باز سنگینه....

همون نود32 نصب کن...:n02:

برنامه هاتم تو یه درایو غیراز C نصب کن،این خیلی مهمه...

اگر بازم کمتر از 8 نشد،دیگه باید گفت لنوو رو عشق است....:n16:

البته 8 ثانیه هم بد نیست...زیر 10 خوبه...

Masoodegh
15-10-2013, 22:37
همون نود32 نصب کن...:n02:

برنامه هاتم تو یه درایو غیراز C نصب کن،این خیلی مهمه...

مگه نود32 ویروسم میگیره!!!؟ نمی دونم چرا هیچ وقت واسم خوب کار نکرد!
الان رو سیستمم کومودو دارم که حداقلش اینه که مث آنتی ویروسای دیگه نیست که اگه پول ندی باید حتما ازشون دزدی کنی!!!

اگه کمترین حالت در نظر بگیریم هاردش 500ـه! حالا درایو Cـش خیلی کم حجم باشه 50گیگه! ینی رو این 50گیگم که نصب کنی با رو لپ تاپ فشار میاره!!؟

PouriaTech
15-10-2013, 22:38
این حرفای کوچه بازاری که هیچ مدرکی هم براش وجود نداره رو نزنین که برنامه جاسوسیه ! :n01: من بارها نصبش کردم و هیچ مشکلی هم باهاش ندارم و اصلا مواردی که شما مگین رو درش ندیدم . فقط شما اگه درست کرکش کنین منقضی نمیشه و هیچ مشکلی نداره .
.
.
.
در مورد سرعت بوت سیستم هم بگم رو این مسئله اصلا حساس نشین چون اصلا دلیل بر کندشدن سرعت سیستم و مشکل سخت افزاری و... سیستم نیست .

کوچه بازاری نیست داداش،شما یه سرچ تو نت بزن در همین باره،ببین چندتا خبرگذاری این حرفو دو سه ساله زدن...من حرفمو الکی نمیزنم،با مدرک کار میکنم...

کرک کردنم همه بلدن...پس ربطی به کرک نداره...شما سرچ کن میفهمی موضوعو...اصلا بابیلون رو الان به جاسوس اسرائیلی میشناسن...

در مورد سرعت بوتم کسی حرفی درباره مشکل سخت افزاری نزد برادر من...چرا یه سری منظورو چپکی میگیرن؟؟؟

اینم عکس از بایلیون من وقتی به نت وصلم:

PouriaTech
15-10-2013, 22:42
مگه نود32 ویروسم میگیره!!!؟ نمی دونم چرا هیچ وقت واسم خوب کار نکرد!
الان رو سیستمم کومودو دارم که حداقلش اینه که مث آنتی ویروسای دیگه نیست که اگه پول ندی باید حتما ازشون دزدی کنی!!!

اگه کمترین حالت در نظر بگیریم هاردش 500ـه! حالا درایو Cـش خیلی کم حجم باشه 50گیگه! ینی رو این 50گیگم که نصب کنی با رو لپ تاپ فشار میاره!!؟

چرا که نه؟آپدیت باشه،کرمم میگیره...

تو ایرانم بیشتر جا افتاده و استفاده ازش راحت تره...

بله...شما خودت در نظر بگیر،وقتی فایل های سیستمی ویندوز داخل C هست،وقتی شما برنامه های دیگه میریزی توش،ویندوز موقع بالا اومدن تاخیر میکنه تو لود...

چون بالاخره شما داخل C هم بری،یه مقدار Fragment مخرب وارد میشه و باعث میشه سرعت لود بیاد پایین چون داره از C استفاده میکنه...

تازه C مال من 46 گیگه...:n02:

Reza31001
15-10-2013, 23:34
اتفاقا کلی نرم افزار دارم،سبک و سنگین...

استارت آپ:TuneUp-Raimeter-IDM-Node 32-yahoo messenger با بقیه ی برنامه های گرافیک و صدا و ... که حساب نکردم...

آنتی ویروسمم Node 32 6 هست...

4 ثانیه رو هم دیگه باور نمیکنید نمیدونم چی بگم...:n16:
عزیز من کی گفتم باور نمیکنم؟:n01:
البته الان باید بگم باور نمیکنم:n02: (از روی تعجبه سوءتفاهم نشه)
شما دکمه پاور رو بزنی آرم لنوو بیاد لاک اسکرین بیاد و بره دستاپ بیاد و از همه مهمتر NOD بیاد بالا=4 ثانیه؟!
خود نود 3-4 ثانیه طول میکشه بیاد بالا اونم ایده آلش

البته جا داره tip هایی که گفتی رو استفاده کنم

mohammad ahmadi
15-10-2013, 23:58
فکر کنم منظور ایشون از بوت شدن، لود شدن نرم افزار ها از استارت آپ باشه

™...
16-10-2013, 00:01
خوب بله دیگه شرکت سازندش اسرائیله بنده خدا چه حرفا ه پشت سرش نیست . حالا فرضم جاسوسی باشه آخه من یکی که چیزی نداره بدردشون بخوره جز فیلم و موزیک :n02: . در ضمن باور کن من اصلا موقع اجراش هیچ تغییری در سی پی یو و ....بوجود نمیاد و تازه صفحه پیلتر هم ندارم اصلا :n13: . چند ساله دارم باهاش کار میکنم و هیچ مشکلی ندارم و خیلی هم ازش راضیم :n01: .

بیخیال این ...

در مورد آنتی ویروس هم حرف شما رو کاملا تایید میکنم که ESET NOD32 واقعا خوبه . من از ورژن 2 دارم باهاش کار میکنم . فقط آپدیتش بروز باشه جای هیچ نکرانی نیست :n01: .

Masoodegh
16-10-2013, 08:35
خوب بله دیگه شرکت سازندش اسرائیله بنده خدا چه حرفا ه پشت سرش نیست . حالا فرضم جاسوسی باشه آخه من یکی که چیزی نداره بدردشون بخوره جز فیلم و موزیک :n02: . در ضمن باور کن من اصلا موقع اجراش هیچ تغییری در سی پی یو و ....بوجود نمیاد و تازه صفحه پیلتر هم ندارم اصلا :n13: . چند ساله دارم باهاش کار میکنم و هیچ مشکلی ندارم و خیلی هم ازش راضیم :n01: .

بیخیال این ...

در مورد آنتی ویروس هم حرف شما رو کاملا تایید میکنم که ESET NOD32 واقعا خوبه . من از ورژن 2 دارم باهاش کار میکنم . فقط آپدیتش بروز باشه جای هیچ نکرانی نیست :n01: .

واسه من که به جز 2 3 روز اول نصب همیشه مشکل داره!!

رو کامپیوتر دوستم نود نصب بود ویروسا داخلش رژه میرفتن!!!:n02: تازه فلششو داده بود من وصل میکردم PC خاموش میشد یا یه صفحه سفید نشون میداد!!!

راستی از برنامه tuneup استفاده کردم و رو سیستم افتضاح خودم تونستم برسونمش به 5 ثانیه!!! البته بدون IDM

ms368
16-10-2013, 10:37
جالبه
دوستان درایو c رو فقط ۵۰ گیگ گذاشتن
من از ترسم ۲۰۰ گیگ خالص اختصاص دادم به c :n20:
بجاش ۲ تا پارتیشن 365 گیگی دارم که فکر نکنم حالا حالاها پر شه :n10: چون فیلم ها و موسیقی هامو روی هارد اکسترنال آرشیو میکنم و فقط برا بازی و بعضی از فیلم هام از هارد داخلی استفاده میکنم .

دوستان این سرعت بوت شدنتون دقیقا از اول فشار دادن دکمه پاوره ؟ ( منظورم اینه که قبلش sleep نکرده باشید و حتما shutdown کرده باشید )
اور نکردینه ۴ ثانیه :n28:

یه مشکل خیلی مسخره دیگه برام پیش اومده
اونم اینه که با نصب بعضی از نرم افزار های pروک30 مثله expat shield بعد از sleep کردن و راه اندازی مجدد ٬ دقیقا بعد از بالا اومدن سیستم ٬ ارور bad_pool_caller میده و زرتی ریست میشه .

sara fara
16-10-2013, 10:58
بوت منم بهتر شد ...یه سئوال دیگه دارم ...چکار کنم که حروف رو پر رنگتر کنیم تو ویندوز ؟ ...مال من تصویر و فیلم و همه چی عالیه ولی حس می کنم نوشته ها ی ویندوز کم رنگ هستن ...:n29:

PouriaTech
16-10-2013, 11:09
فکر کنم منظور ایشون از بوت شدن، لود شدن نرم افزار ها از استارت آپ باشه

عزیز من کی گفتم باور نمیکنم؟:n01:
البته الان باید بگم باور نمیکنم:n02: (از روی تعجبه سوءتفاهم نشه)
شما دکمه پاور رو بزنی آرم لنوو بیاد لاک اسکرین بیاد و بره دستاپ بیاد و از همه مهمتر NOD بیاد بالا=4 ثانیه؟!
خود نود 3-4 ثانیه طول میکشه بیاد بالا اونم ایده آلش

البته جا داره tip هایی که گفتی رو استفاده کنم

بله.پاور رو میزنم و وقتی وارد رابط مترو میشم شده 4 ثانیه...

بعدم اینکه شما زمان لود شدن نو32 رو هم با بوت شدن حساب میکنید؟؟؟

اون برنامه ی جانبیه،ربطی به لود شدن برنامه های داخل ویندوز مث نود نداره داداشم...:n16:

PouriaTech
16-10-2013, 11:12
واسه من که به جز 2 3 روز اول نصب همیشه مشکل داره!!

رو کامپیوتر دوستم نود نصب بود ویروسا داخلش رژه میرفتن!!!:n02: تازه فلششو داده بود من وصل میکردم PC خاموش میشد یا یه صفحه سفید نشون میداد!!!

راستی از برنامه tuneup استفاده کردم و رو سیستم افتضاح خودم تونستم برسونمش به 5 ثانیه!!! البته بدون IDM

بله...نگفتم Tune Up چه قد کمک میکنه؟؟؟

همیشه هم گزینه Auto Maintenance رو روشن بذارید...

5 ثانیه هم عالیه....مال منم بعضی اوقات میرسه به 5 یا 6!!!

ولی بیشتر مواقع 4 ثانیه س...

خداروشکر که مال شمام یه تغییری کرد....:n16:

PouriaTech
16-10-2013, 11:17
جالبه
دوستان درایو c رو فقط ۵۰ گیگ گذاشتن
من از ترسم ۲۰۰ گیگ خالص اختصاص دادم به c :n20:
بجاش ۲ تا پارتیشن 365 گیگی دارم که فکر نکنم حالا حالاها پر شه :n10: چون فیلم ها و موسیقی هامو روی هارد اکسترنال آرشیو میکنم و فقط برا بازی و بعضی از فیلم هام از هارد داخلی استفاده میکنم .

دوستان این سرعت بوت شدنتون دقیقا از اول فشار دادن دکمه پاوره ؟ ( منظورم اینه که قبلش sleep نکرده باشید و حتما shutdown کرده باشید )
اور نکردینه ۴ ثانیه :n28:

یه مشکل خیلی مسخره دیگه برام پیش اومده
اونم اینه که با نصب بعضی از نرم افزار های pروک30 مثله expat shield بعد از sleep کردن و راه اندازی مجدد ٬ دقیقا بعد از بالا اومدن سیستم ٬ ارور bad_pool_caller میده و زرتی ریست میشه .

لازم نیست این همه به C اختصاص بدید...

فرقی نمیکنه حجم بالاتر...من یه 46 سی دارم،4 تا هم 260 گیگ دارم...:n06:

بله...دکمه رو میزنم و تا رفتن تو رابط مترو 4 و نهایتا 5 ثانیه طول میکشه...

اون برنامه ی پروک30 هم که میگید علتشو دقیق نمیدونم چیه ولی میتونم بگم خیلی این برنامه و هات اسپات مزخرفن....

من همیشه پولی میخرم ولی نباشه از سایفوووون 3 استفاده میکنم...خواستید بگید تا لینک باز آخرین ورژنش رو براتون پ خ کنم...:n16:

PouriaTech
16-10-2013, 11:20
بوت منم بهتر شد ...یه سئوال دیگه دارم ...چکار کنم که حروف رو پر رنگتر کنیم تو ویندوز ؟ ...مال من تصویر و فیلم و همه چی عالیه ولی حس می کنم نوشته ها ی ویندوز کم رنگ هستن ...:n29:

احتمالا کنتراستتون رو بردید بالا...

یه سر به تنظیمات گرافیک اینتل بزنید(رو صفحه راست کلیک کنید و Graphic Properties رو بزنید)

باهاش یه خورده ور برید تا به تنظیم دلخواهتون برسید...:n16:

ms368
16-10-2013, 13:32
لازم نیست این همه به C اختصاص بدید...
فرقی نمیکنه حجم بالاتر...من یه 46 سی دارم،4 تا هم 260 گیگ دارم...:n06:
من همیشه پولی میخرم ولی نباشه از سایفوووون 3 استفاده میکنم...خواستید بگید تا لینک باز آخرین ورژنش رو براتون پ خ کنم...:n16:

آقا ۵ تا پارتیشن یکم دستاپا گیر نیست ؟
تازه من میخواستم یکی برا ویندوز بزارم و یکی هم برای غیره :n02:
درباره اون بدافزار هم ممنون میشم :n19:

Abdolreza2012
16-10-2013, 13:54
دوستان شما چطوری با دو یا سه تا درایو کار میکنید؟؟؟:n02:
من باید برای هر چیزی یه درایو داشته باشم واگرنه یه جوری میشم :n02:
مثلا برا عکس 1 درایو
برا فیلم 1 درایو
برا بازی 1 درایو
برا نرم افزار 1 درایو
برا بازی 1 درایو
برا ویندوزم 1 درایو

mrnew
16-10-2013, 15:07
برای من دکمه F6 که تاچ رو قفل میکنه از کار افتاده. به نظر شما کدوم درایور رو باید آبدیت کنم؟

PouriaTech
16-10-2013, 15:22
برای من دکمه F6 که تاچ رو قفل میکنه از کار افتاده. به نظر شما کدوم درایور رو باید آبدیت کنم؟

فک نمیکنم از کار افتاده باشه،اول F6 رو با Fn بزن ببین چه تغییری میکنه...

اگر نشد تاچ پد رو دوباره درایورشو بنصب...

PouriaTech
16-10-2013, 15:24

نه.اتفاقا باعث میشه همه چیزت جدا باشه...

منم برا عکس یه درایو،فیلم یه درایو،آهنگ یه درایور و....

الان برا اون برنامه برات پ خ میکنم چی کار کنی...:n16:

Reza31001
16-10-2013, 15:49
بله.پاور رو میزنم و وقتی وارد رابط مترو میشم شده 4 ثانیه...

بعدم اینکه شما زمان لود شدن نو32 رو هم با بوت شدن حساب میکنید؟؟؟

اون برنامه ی جانبیه،ربطی به لود شدن برنامه های داخل ویندوز مث نود نداره داداشم...:n16:
تفاوت راجع به بوت شدن و بالا اومدن بود (یا شاید اسم دیگه ای داره؟!!)

شما پاور رو بزن بعد تایم بگیر و تا وقتی که بیای رو دسکتاپ و نرم افزاری مثل اتوکد یا فتوشاپ رو اجرا کنی و کامل محیطش بیاد بالا
اگه نبود آفیس هم قبوله:n01:

farid 123
16-10-2013, 15:57
سلام بچه ها .... این حالت 60% که تو energy management هست رو چطوری میشه فعالش کرد؟ من تنظیماتم رو balance هستش و max batery life ...
60 درصدش کجاشه :n01:؟؟؟

PouriaTech
16-10-2013, 16:06
تفاوت راجع به بوت شدن و بالا اومدن بود (یا شاید اسم دیگه ای داره؟!!)

شما پاور رو بزن بعد تایم بگیر و تا وقتی که بیای رو دسکتاپ و نرم افزاری مثل اتوکد یا فتوشاپ رو اجرا کنی و کامل محیطش بیاد بالا
اگه نبود آفیس هم قبوله:n01:

داداش شما مارو گیرآوردی؟؟؟

چرا ناراحت میشید از اینکه یکی یه برتری نسبت به بقیه داره؟؟؟میخواید کوچیک کنید طرفو با این طرزسوال جواب؟؟؟

اینجوری دیگه بوت آپ نمیگن...اینجوری همون ایسوس 2 ثانیه ای رو هم باید بگی 1 دقه ای...

من از همه معذرت میخوام که دیگه این بحث تموم شه...

اومدیم ثواب کنیم کباب شدیم...

من از همه مخصوصا شما معذرت میخوام...

اصلا شما بوتت1 ثانیه ایه...راضی شدی؟؟؟

دو روزه داریم سر زمان بوت من صحبت میکنی...

بوت و استارت آپ رو حالیمه...با مبتدی که حرف نمیزنید...

ای بابا...دیگه سوالی در این رابطه جواب نمیدم...

سرعت بوتم بالاس،نوش جونم...

PouriaTech
16-10-2013, 16:09
سلام بچه ها .... این حالت 60% که تو energy management هست رو چطوری میشه فعالش کرد؟ من تنظیماتم رو balance هستش و max batery life ...
60 درصدش کجاشه :n01:؟؟؟

شما باید Optimized Battery Health رو بزنی...:n16:

Reza31001
16-10-2013, 16:11
دوست عزیز من اینجام تا: 1- اگه بتونم به بقیه کمکی بکنم 2- از تجربه بقیه استفاده کنم

شما که این موضوع رو مطرح کردی من فکر کردم بحث همون بالا اومدن ویندوز هست (اشتباه من!)
بعد که گفتی منظورت تا اومدن مترو هست خواستم بدونم حالا سر جمع بالا اومدن ویندوزت چقدر زمان میبره

من نگفتم شما در جه سطحی هستم و مخصوصا مطمئن باش هیچ وقت هم همچین منظوری نداشتم و همون طور که گفتم اینجا اشتباه من بود که منظور شما رو اشتباه گرفتم
و اون مبتدیه من بودم تو این بحث شما شک نکن

فقط خواستم ببینم این مواردی که شما مطرح کردی روی بالا اومدن ویندوز و همون نرم افزارهای جانبی که شما گفتی هم تاثیر محسوسی داره که بخوام انجام بدم یا نه
وگرنه نه دعوا داریم نه دنبال خراب کردن همدیگه هستیم

PouriaTech
16-10-2013, 16:26
دوست عزیز من اینجام تا: 1- اگه بتونم به بقیه کمکی بکنم 2- از تجربه بقیه استفاده کنم

شما که این موضوع رو مطرح کردی من فکر کردم بحث همون بالا اومدن ویندوز هست (اشتباه من!)
بعد که گفتی منظورت تا اومدن مترو هست خواستم بدونم حالا سر جمع بالا اومدن ویندوزت چقدر زمان میبره

من نگفتم شما در جه سطحی هستم و مخصوصا مطمئن باش هیچ وقت هم همچین منظوری نداشتم و همون طور که گفتم اینجا اشتباه من بود که منظور شما رو اشتباه گرفتم
و اون مبتدیه من بودم تو این بحث شما شک نکن

فقط خواستم ببینم این مواردی که شما مطرح کردی روی بالا اومدن ویندوز و همون نرم افزارهای جانبی که شما گفتی هم تاثیر محسوسی داره که بخوام انجام بدم یا نه
وگرنه نه دعوا داریم نه دنبال خراب کردن همدیگه هستیم

اگه کلی بخوای حساب کنی من اگر بخوام سریعا بعد از بالا اومدن برم داخل فتوشاپ یا هر برنامه دیگه ای نهایتا 1 دقه طول میکشه،شایدم کمتر...

اون مواردی هم که گفتم فک میکنم دوستم Masoodegh گفتن که انجام دادن و متوجه تاثیرش شدن،به طوری که بوتشون به 5ثانیه رسیده...خودشون گفتن...

فک کنم دیگه متوجه شده باشید...:n16:

PouriaTech
16-10-2013, 16:34
دوست عزیز sara fara<خطاب به شما

این تم ios7 رو گرفتم،نصبیدم ولی خیلی به هم زد سیستمو...تسکبار رفت بالا و...

آنیستال کردی شما؟

personal
16-10-2013, 16:56
سلام به دوستان عزیز دارای lenovo z500! من تازه میخوام تو چن روز آینده برم این لپتاپو با cpu i5 تهیه کنم میشه لطفا به چند تا سوال پاسخ بدین؟:n01:
1- مشکل باتری و داغ کردن که میگند داره با آپدیت بایوس حل میشه درسته یا نه ؟ چجوری بایوس آپدیت میشه؟
2- حدود قیمتش الان چقده ؟ اینکه میگند یه چن هفته صبر کنید سری جدید بیاد صبر کنم قیمتش پایین میاد یا بیشتر مال سری های جدید asus هست ؟
3-چه ویندوزی روش بنصبم ؟:n02:
4-اگه مشکل خاص دیگه ای داره بگید مطلع شم که آیا واقعا تو این رنج قیمت انتخاب درستی هست یا نه؟:n13:
ببخشید سوال زیاد شد ولی لدفن زود جوب بدید باتشکر:n16:

sara fara
16-10-2013, 16:59
دوست عزیز sara fara<خطاب به شما

این تم ios7 رو گرفتم،نصبیدم ولی خیلی به هم زد سیستمو...تسکبار رفت بالا و...

آنیستال کردی شما؟

خب شما به تنظیماتش رجوع کن ...یه کمی که باهاش بازی کنی دستت میاد ....دفعه اول مال منم رفت بالا ولی خی دوباره از پروپرتیز تویل بار آوردمش پایین ....شما از نوارios7 اون قسمتی رو که نوشته dock setting رو باز کن ...میتونی زبانش رو فارسی کنی و به راحتی همه تنظیمات رو انجام بدین ....:n01:...ابزار دومی اشxlaunchpad هست هم کلی به درد بخوره ...من تمام دکستاپم رو آورده ام اینجا و دکستاپ رو خالی کرده ام ...خلاصه اونقدر این تم جذاب و کاربردیه که مترو از چشمم افتاده ! ...راستیxwidget رو هم حتما نصب کنین ....میانبرهاش خیلی جالبه ...

sara fara
16-10-2013, 17:12

PouriaTech
16-10-2013, 17:26
سلام به دوستان عزیز دارای lenovo z500! من تازه میخوام تو چن روز آینده برم این لپتاپو با cpu i5 تهیه کنم میشه لطفا به چند تا سوال پاسخ بدین؟:n01:
1- مشکل باتری و داغ کردن که میگند داره با آپدیت بایوس حل میشه درسته یا نه ؟ چجوری بایوس آپدیت میشه؟
2- حدود قیمتش الان چقده ؟ اینکه میگند یه چن هفته صبر کنید سری جدید بیاد صبر کنم قیمتش پایین میاد یا بیشتر مال سری های جدید asus هست ؟
3-چه ویندوزی روش بنصبم ؟:n02:
4-اگه مشکل خاص دیگه ای داره بگید مطلع شم که آیا واقعا تو این رنج قیمت انتخاب درستی هست یا نه؟:n13:
ببخشید سوال زیاد شد ولی لدفن زود جوب بدید باتشکر:n16:

1.داغ نمیکنه به اون حدی که شما بترسی یا زده شی...داغیش معمولیه که هر لپ تاپی میکنه...درضمن بایوس سری جدید که گرافیکشون 740 هست،به روزه...نسخه 1.18...نیازی به آپدیت نیست...

2.i5 هستش حدود 2100...سری جدید Z500؟من نشنیدم چیزی در این باره با اینکه همش تو سایتای IT میچرخم...شمام باور نکن...ایسوسم به خوبی لنوو نیست،پس سمتش نرید...

3. باید 8 بنصبی...چون این لپ تاپ با وین8 بهینه شده و سی دی درایوراش مال 8 64 بیتی هست...

4.هیچ مشکلی نداره،تازه با این پولی که میدید خیلی هم سود میکنید،چون هیچی کم نداره،نه سیستمی،نه ظاهری و نه هیچ چیز دیگه ای...

اینم جواب زود...خواهش:n16:

sara fara
16-10-2013, 17:29
1.داغ نمیکنه به اون حدی که شما بترسی یا زده شی...داغیش معمولیه که هر لپ تاپی میکنه...درضمن بایوس سری جدید که گرافیکشون 740 هست،به روزه...نسخه 1.18...نیازی به آپدیت نیست...

2.i5 هستش حدود 2100...سری جدید Z500؟من نشنیدم چیزی در این باره با اینکه همش تو سایتای IT میچرخم...شمام باور نکن...ایسوسم به خوبی لنوو نیست،پس سمتش نرید...

3. باید 8 بنصبی...چون این لپ تاپ با وین8 بهینه شده و سی دی درایوراش مال 8 64 بیتی هست...

4.هیچ مشکلی نداره،تازه با این پولی که میدید خیلی هم سود میکنید،چون هیچی کم نداره،نه سیستمی،نه ظاهری و نه هیچ چیز دیگه ای...

کاملا صحیحه ...مخصوصا که آی 5 میخرین که واقعا به صرفه اس ...

PouriaTech
16-10-2013, 17:31
خب شما به تنظیماتش رجوع کن ...یه کمی که باهاش بازی کنی دستت میاد ....دفعه اول مال منم رفت بالا ولی خی دوباره از پروپرتیز تویل بار آوردمش پایین ....شما از نوارios7 اون قسمتی رو که نوشته dock setting رو باز کن ...میتونی زبانش رو فارسی کنی و به راحتی همه تنظیمات رو انجام بدین ....:n01:...ابزار دومی اشxlaunchpad هست هم کلی به درد بخوره ...من تمام دکستاپم رو آورده ام اینجا و دکستاپ رو خالی کرده ام ...خلاصه اونقدر این تم جذاب و کاربردیه که مترو از چشمم افتاده ! ...راستیxwidget رو هم حتما نصب کنین ....میانبرهاش خیلی جالبه ...

ایول بابا...چه خوشگلش کردی!!!!:n04:

شما که بهتر میدونی،ما پسرا حوصله شما دخترا رو نداریم...

تا دیدم سرعتم اومد پایین و شلوغ پلوغ شد حتی تو تنظیماتشم نرفتم،سریع آنیستالش کردم...:n08::n08:

تازه وقتی آنیستال شد،ریست که کردم بار اول نرفت تو ویندوز،گفتم تموم شد...:n02:

ریست کردم دوباره تا درست شد...

خلاصه شما مارو 10 سال پیر کردی با این سکته ای که کردم...:n02::n16:

sara fara
16-10-2013, 17:46
ایول بابا...چه خوشگلش کردی!!!!:n04:

شما که بهتر میدونی،ما پسرا حوصله شما دخترا رو نداریم...

تا دیدم سرعتم اومد پایین و شلوغ پلوغ شد حتی تو تنظیماتشم نرفتم،سریع آنیستالش کردم...:n08::n08:

تازه وقتی آنیستال شد،ریست که کردم بار اول نرفت تو ویندوز،گفتم تموم شد...:n02:

ریست کردم دوباره تا درست شد...

خلاصه شما مارو 10 سال پیر کردی با این سکته ای که کردم...:n02::n16:

ولی حیفه خب ...دوست داشتنی شده !...خصوصا که فکر می کنم به لنوو بیشتر میاد این تم !:n04:

Masoodegh
16-10-2013, 17:47
داشتم دنبال قیمت میگشتم که ایینو پیدا کردم!
این کانفیک با این قیمت!!!؟ این الان واقعیه!!!!؟

™...
16-10-2013, 17:59
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

آره خوب درسته . چیزی شده ؟! :n02:

Masoodegh
16-10-2013, 18:03
آره خوب درسته . چیزی شده ؟! :n02:

ینی 2 گیگ رم و 250گیگ هارد بیشتر 500 تومن اختلاف قیمت ایجاد میکنه!!!!؟:n04:

personal
16-10-2013, 18:12

از جواب سریعتون متشکرم. راستی این چیزی که ینفر داره میگه این لپتاپ با 4گیگ رم و هارد 500 با قیمت 1.5 فروخته میشه درسته ؟ یعنی اینقدر فاصله قیمت ایجاد میکنه ؟:n04:

personal
16-10-2013, 18:13
ولی حیفه خب ...دوست داشتنی شده !...خصوصا که فکر می کنم به لنوو بیشتر میاد این تم !:n04:

این تم های قشنگ که میذارید سرعت سیستمو نمیاره پایین آیا؟ من هنوز نخریده عاشق این تم شدم خعلییی باحاله:n02:

starpars
16-10-2013, 18:25
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
جالبه زده قیمت 1 روز پیش 1440 با گارانتی سازگار ولی سازگار همچین کانفیگی نداره
i5
4g
500
gt740

Masoodegh
16-10-2013, 18:29
i5
4g
500
gt740

در این مورد یکی میگفت همه محصولاتی که گارانتی سازگار دارن تو سایتش نیست!!
البته این کانفیگم با این قیمت خیلی عجیبه!

PouriaTech
16-10-2013, 18:31
معلومه که سایتش معتبر نیست...

دیگه با 1400 گرافیک 1 و i3 هم نمیدازن جلوت...:n02:

منم حتی 1 بارم زد500 رو با این کانفیگ پایین ندیدم...

personal
16-10-2013, 18:33
ببخشید دوستان عزیز من خیلی جاها روبرو شدم با این جمله که" lenovo کانفینگ خوبی داره اما کیفیت قطعات یا اسمبل شدنشون جالب نیست" و در این حوزه asus و hp رو برتر میدونند از دوستان که lenovo و بخصوص z500 دارند آیا حرفشون درسته ؟ آیا تو کیفیت ساخت قطعات لپتاپتون به مشکلی برخورده اید ؟:n29:

PouriaTech
16-10-2013, 18:33
این تم های قشنگ که میذارید سرعت سیستمو نمیاره پایین آیا؟ من هنوز نخریده عاشق این تم شدم خعلییی باحاله:n02:

سرعتو میاره پایین تا حدودا مقداری کم:n02::n08:

جمله رو حال کردین؟؟؟

PouriaTech
16-10-2013, 18:35
ببخشید دوستان عزیز من خیلی جاها روبرو شدم با این جمله که" lenovo کانفینگ خوبی داره اما کیفیت قطعات یا اسمبل شدنشون جالب نیست" و در این حوزه asus و hp رو برتر میدونند از دوستان که lenovo و بخصوص z500 دارند آیا حرفشون درسته ؟ آیا تو کیفیت ساخت قطعات لپتاپتون به مشکلی برخورده اید ؟:n29:

اصلا و ابدا هم چین چیزی نیست...این عکس رو ببین متوجه همه چی میشی...

PouriaTech
16-10-2013, 18:40
بچه ها خبر خوب...نود32 ورژن 7 اومد...:n19:

خیلی قابلیتای خوبی بهش اضافه شده...

حتما از لینک زیر بگیریدش،حتی آیکونشم عوض شده،فقط مثل همیشه - رو بردارید...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

starpars
16-10-2013, 18:41
من الان زنگ زدم هرچی گفتم جواب نداد همش گفت شنبه ایشالا
خب الان اگه حساب کنیم خیلی دور از واقعیت میشه ببینید
کانفیگ اینه I5/4G/500/GT740 که قیمت زده 1.440.000
حالا هارد 500 رو از روش برمیداریم که 180 تومن هست رم 4 گیگ رو هم بر میداریم که میگیم 130 تومن اینارو ازش کم میکنیم میشه 1.130.000 تومن
حالا یه هارد 1T که 250 تومن باشه و 6 گیگ رم هم 200 تومن روش میزاریم میشه 1.580.000 تومن!!!
معلومه قیمت الکی نوشته

personal
16-10-2013, 18:47
اصلا و ابدا هم چین چیزی نیست...این عکس رو ببین متوجه همه چی میشی...داداش لنوو آمریکاییه..با ایسوس تایوان مقایسه ش میکنی؟

داداش منبع این عکس کجاست با احترام تمام بکوبونمش تو صورت این فروشنده ها :n02: آخه هر جا که میری از کیفیت Asus تعریف میکنند شما واقعا خودت از نظر کیفیت ساخت کاملا راضی هستی از لپتاپت؟:n26: راستی کدوم گارانتیش از بقیه بهتره ؟:n13:

Reza31001
16-10-2013, 18:52
i5
4g
500
gt740
این کانفیگ رو من تو مشهد دیدم 2000-2100 چند هفته پیش

i3 این لپ تاپ هم هست که زیر 2 تومنه ولی دقیق خاطرم نیست

پ ن: آقا اگه مشکلی نداره باید بگم لنوو چینیه اصل چین هم هست (یعنی مارکی نیست که تو چین مونتاژ بشه) کیفیتشم خوبه انصافا

PouriaTech
16-10-2013, 19:01
داداش منبع این عکس کجاست با احترام تمام بکوبونمش تو صورت این فروشنده ها :n02: آخه هر جا که میری از کیفیت Asus تعریف میکنند شما واقعا خودت از نظر کیفیت ساخت کاملا راضی هستی از لپتاپت؟:n26: راستی کدوم گارانتیش از بقیه بهتره ؟:n13:

معتبرترین مجله رسمی لپ تاپ دنیا:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ایسوس تو ایران تعریف ازش زیاده،چون خیلی تبلیغ میکنه...وبا ایران رابطه خوبی داره...

منم میخواستم ایسوس بخرم ولی به خاطر ضعفاش نخریدم...

کیفیت ساختی هم خیلی خوبه زد500...ظرافت و باریکیش که دیگه عاشقش میشی...

گارانتی هم باید بگم همه شون یه *** هستن...:n02:

برا من الماس(ویستا)هستش...

starpars
16-10-2013, 19:04

پ ن: آقا اگه مشکلی نداره باید بگم لنوو چینیه اصل چین هم هست (یعنی مارکی نیست که تو چین مونتاژ بشه) کیفیتشم خوبه انصافا

بعله خب چینه البته الان یه شرکت چند ملیتیه که از سال 2005 با واحد تولید کامپیوتر شرکت IBM ادغام شد

PouriaTech
16-10-2013, 19:07

چرا مشکل داره...شما از هرکی میخوای بپرس...لنوو زیر مجموعه ی IBM هست و اونم یه شرکت آمریکاییه...

مونتاژ همه مارک ها چینه،حتی اپل...

برا همین میزنن Made In China...

این جمله ی ویکی پدیا درباره آی بی ام:The International Business Machines Corporation (commonly referred as IBM) is an American multinational ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) technology ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) and consulting ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])corporation, with headquarters in Armonk ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), New York, United States. IBM manufactures and markets computer hardware ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) and software ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), and offersinfrastructure ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), hosting ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) and consulting services ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) in areas ranging from mainframe computers ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) to nanotechnology ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Reza31001
16-10-2013, 19:31
راستش تا الان فکر میکردم ibm بوده که اومده با لنوو ادغام شده
حالا که شما گفتی شک کردم ولی اون چیزی که اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_personal_computer_business)نوشته هم همینه گویا
ضمن اینکه همون همکاریشونم باز در مورد سری thinkpad بوده

به هر حال چیزی که مهمه اون چارته هست + اینکه تو ایران هم لنوو داره امار فروشش میره

PouriaTech
16-10-2013, 19:34
راستش تا الان فکر میکردم ibm بوده که اومده با لنوو ادغام شده
حالا که شما گفتی شک کردم ولی اون چیزی که اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]_personal_computer_business)نوشته هم همینه گویا
ضمن اینکه همون همکاریشونم باز در مورد سری thinkpad بوده

به هر حال چیزی که مهمه اون چارته هست + اینکه تو ایران هم لنوو داره امار فروشش میره

داداش من اون اولم به همه گفتم حرفی رو بی مدرک نمیزنم...

پس از اینکه کسی بهم گیر اینکه حرفم اشتباه بوده رو بده،یه خورده ناراحت میشم...

پس ایراد بی جهت نگیرید برادران و خواهران:n16:

Reza31001
16-10-2013, 19:45
نه؛ مثل اینکه واقعا من تو انتقال مفهوم مشکل دارم :n02:

تو پیج ویکی پدیای لنوو غیر از اینکه نوشته این شرکت چینیه (!) نوشته این شرکت، شرکت ibm رو در سال 2005 به زیر مجموعش اضافه کرده
Lenovo acquired IBM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])'s personal computer business in 2005

حالا منهای این بحث، لپتاپی که خریدیم مارکش لنوو هست لنوو هم که از اول تا آخرش تو چین بوده و محل ساخت لپ تاپ هم چینه حالا چه اصراری به آمریکا هست؟

منم مثل شما دوست ندارم اینجا حرفای اشتباه زده بشه (یا حداقل دوست دارم تا اونجایی که میدونم تصحیح کنم)
نام کاربری هم برام مهم نیست

ویرایش: اینم تو پیج ibm هست
In 2005, the company sold its personal computer business to Lenovo ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]),

البته بازم میگم موضوع مهم بحث کیفیت ساخت لنوو هست
منم اصلش میخواستم بگم با اینکه لنوو چینیه ولی قرار نیست هر محصولی از چین بد باشه (چیزی که تو ذهن ما کردن چون محصولات درجه چندم چین تو بازار ما میاد معمولا)
اتفاقا کیفیت ساخت لنوو خیلی هم خوبه

PouriaTech
16-10-2013, 19:48
نه؛ مثل اینکه واقعا من تو انتقال مفهوم مشکل دارم :n02:

تو پیج ویکی پدیای لنوو غیر از اینکه نوشته این شرکت چینیه (!) نوشته این شرکت، شرکت ibm رو در سال 2005 به زیر مجموعش اضافه کرده
Lenovo acquired IBM ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])'s personal computer business in 2005

حالا منهای این بحث، لپتاپی که خریدیم مارکش لنوو هست لنوو هم که از اول تا آخرش تو چین بوده و محل ساخت لپ تاپ هم چینه حالا چه اصراری به آمریکا هست؟

منم مثل شما دوست ندارم اینجا حرفای اشتباه زده بشه (یا حداقل دوست دارم تا اونجایی که میدونم تصحیح کنم)
نام کاربری هم برام مهم نیست

شما درست میگی...

من الان به قول شما کلمه آمریکایی رو از پستام منها میکنم...

با تشکر از برادران زحمتکش بی چشم داشت به نام کاربری...:n16:

Public Enemy
16-10-2013, 20:09
دوستان پست هاتونو می تونین توی یه پست هم جا بدین لطفا پشت سر هم پست ندین .

در ضمن من فکر می کنم دوستان Bios time رو با Boot time اشتباه گرفتن چون توی پست های قبلی دیدم یه عکس از Bios Time گذاشته بودن 4 ثانیه بود .

اگر اینطوره مال من 0.8 تا 1.2 ثانیست Bios time :n10: ( تو پست ها قبلیم آپلود کردم )

PouriaTech
16-10-2013, 20:24
دوستان پست هاتونو می تونین توی یه پست هم جا بدین لطفا پشت سر هم پست ندین .

در ضمن من فکر می کنم دوستان Bios time رو با Boot time اشتباه گرفتن چون توی پست های قبلی دیدم یه عکس از Bios Time گذاشته بودن 4 ثانیه بود .

اگر اینطوره مال من 0.8 تا 1.2 ثانیست Bios time :n10: ( تو پست ها قبلیم آپلود کردم )

کسی حرف بایوس تایم نزد...از شمام بایوس تایمتو نخواست...

از یادآوریتون ممنونیم همگی با هم...

mika90
16-10-2013, 20:59
بچه ها منم بالاخره دختردار شدم :n20:
مرسی از همگی برای راهنمایی هاتون :n16:

PouriaTech
16-10-2013, 21:15
بچه ها منم بالاخره دختردار شدم :n20:
مرسی از همگی برای راهنمایی هاتون :n16:

پس یادش بده از الان ظرفم برات بشوره...

خواهش میکنم از طرف همه...:n16:

ایشالا سی پی یوش خوب برات کلاک کنه...

Masoodegh
16-10-2013, 21:36
اینجا این لپ تاپو بدجور کوبونده!!! شما تایید میکنید!!؟
/[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
(پایین صفحه بررسی جزء به جزء گذاشته!!)

vampire_arak
16-10-2013, 21:44
بچه ها من بین خرید pavalion 15-e092 و z500 موندم:n13:
لطفا راهنماییم کنید.اطلاعات راجع به z500 میخوام.کیفیت ساختش.در چه حد داغ میکنه.بالا آوردن بازیها کیفیت تصویر و کیبوردش
لطفا کسایی که خریدن راهنمایی کنن.
کانفیگ z500:
cori7
gt740
لطفا نکاتی هم که باید موقع خرید رعایت کنم رو بگید.فردا یا شنبه میخوام برم بخرم:n01:

mika90
16-10-2013, 22:07
پس یادش بده از الان ظرفم برات بشوره...

خواهش میکنم از طرف همه...:n16:

ایشالا سی پی یوش خوب برات کلاک کنه...

نه اونو که خودش بلده :n02: یه ذره راه بیفته جارو هم میدم بزنه واسم :n02:
مرسی. برای شما هم همین طور :n16:

vampire_arak
16-10-2013, 22:30
لطفا راهنماییم کنید.اطلاعات راجع به z500 میخوام.کیفیت ساختش.در چه حد داغ میکنه.بالا آوردن بازیها کیفیت تصویر و کیبوردش
کانفیگ z500:
cori7
gt740
لطفا نکاتی هم که باید موقع خرید رعایت کنم رو بگید.فردا یا شنبه میخوام برم بخرم:n01:

آقا کسی نبود جواب ما رو بده؟!!!!:n27:

Reza31001
16-10-2013, 22:50
اینجا این لپ تاپو بدجور کوبونده!!! شما تایید میکنید!!؟
/[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
(پایین صفحه بررسی جزء به جزء گذاشته!!)
ترجمه ای از:

من قبل خرید این ریویو رو خونده بودم ولی این بررسی به خاطر این ارزش نداره که بازار ما با بازار خارجی قابل مقایسه نیست (تنوع و ...)
شاید این لپتاپ تو بازار خارجی بیاد نمره 79 رو از 100 بگیره ولی تو بازار ما کمتر 90 نمیگیره

PouriaTech
16-10-2013, 23:02
کانفیگ z500:
cori7
gt740

آقا کسی نبود جواب ما رو بده؟!!!!:n27:

چرا این لپ تاپ اچ پی؟؟؟

این گرافیکش AMD هست،فک کنم اینو بدونید که AMD به پای NVIDIA نمیرسه...

هارد زد500 هم 1ترا هست...

زد500 خیلی خیلی بهتره...کیفیت ساخت،ظاهر،سخت افزار و...

داغیشم ما به همه میگیم که اذیت کننده نیست و معمولیه مث همه لپ تاپ ها...

نکته هم والا چی بگم،چیز خاصی نیست،فقط حواستون باشه پشت ویترینی بهتون نده و دور صفحه ش برچسب باشه...

دیگه بیشتر از این تو زمینه نکته قبل از خرید وارد نیستم...:n02:

خلاصه از هر لحاظم که حساب کنید میبینید Z500 بهتر و به صرفه تره...

تو یکی دو صفحه قبلم سر بزن،عکس رده بندی برند ها رو گذاشتم،خودت قضاوت کن...

موفق باشی...:n16:

vampire_arak
16-10-2013, 23:20
ممنونم رفیق(PouriaTech ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])).چندتا بررسی تخصصیش رو خوندم دلم رو گرفت:n05:
میرم میخرمش پس
شما خودت این لپتاپ رو با این کانفیگ داری؟راضی هستی تاچش مشکل نداره؟شنیدم تاچش اذیت میکنه و کیبوردش یه جوریه!!!راسته؟

PouriaTech
16-10-2013, 23:29
ممنونم رفیق(PouriaTech ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])).چندتا بررسی تخصصیش رو خوندم دلم رو گرفت:n05:
میرم میخرمش پس
شما خودت این لپتاپ رو با این کانفیگ داری؟راضی هستی تاچش مشکل نداره؟شنیدم تاچش اذیت میکنه و کیبوردش یه جوریه!!!راسته؟

من i5 دارم،چون بیشتر از این پول اضافه س که بدی...نه.تاچش خیلی راحته و تازه چندتا قابلیت ویژه ی مالتی تاپ داره که خیلی با حاله...همش الکیه،کیبوردشم عالیه و مشکلی نداره...خیلی هم شیک و باکلاس...

تازه شما چیزی درباره صدای این لپ تاپ شنیدی؟؟؟صداش واقعا عالیه...دالبی ورژن4 هستش و واقعا صداش بلند و بیس داره...دقیقا مث سری N56 ایسوس...

به قول معروف یه مجلسو جواب میده....:n02:

PouriaTech
16-10-2013, 23:52
بچه ها یه سوال دارم،فردا میخوام برم موس و کیبورد و خرت پرت برا لپ تاپم بخرم...

به نظرتون موس و کیبرد بی سیم باهم بخرم یا تک تک؟؟؟

شما چی دارین؟؟؟

Reza31001
17-10-2013, 00:01
رو لپتاپ من یه موس بیسیم هم بود که راضی ام ازش :n02:
کیبرد هم که من استفاده ندارم
شما برای بازی میگیری؟

mazyarp1
17-10-2013, 01:43
سلام خدمت دوستان
1 چند روزی میشه یه z500_i5/gt7402GB/6GBRAM خریدم
روز دوم ویندوزم پرید ویندوز 7 نصب کردم. الان هر بازی نصب میکنم یه ارور میاد
اینم عکسش: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه retry بزنم که هیچی نمیشه اگر ignore كنم باري به شكل خيلي low و با گرافیک پایین اجرا میشه 2تا بازی نصب کردم همین ارور و میدن همه درایور های مربوط به 7 هم نصب کردم!!!!!!!!!:n03:

ممنون میشم کمک کنید :n16:

™...
17-10-2013, 02:02
سلام خدمت دوستان
1 چند روزی میشه یه z500_i5/gt7402GB/6GBRAM خریدم
روز دوم ویندوزم پرید ویندوز 7 نصب کردم. الان هر بازی نصب میکنم یه ارور میاد
اینم عکسش: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه retry بزنم که هیچی نمیشه اگر ignore كنم باري به شكل خيلي low و با گرافیک پایین اجرا میشه 2تا بازی نصب کردم همین ارور و میدن همه درایور های مربوط به 7 هم نصب کردم!!!!!!!!!:n03:

ممنون میشم کمک کنید :n16:

مطمئنی گرافیکت کامل نصب شده ؟!

mazyarp1
17-10-2013, 02:11
بعله کاملا نصب شده هم intel و هم nvidia :n30:
از سایت لنوو گرفتم Nvidia Video Driver (N14P-GV2) 64bit

یه ورژن دیگه هم هست تو سایتش Nvidia Video Driver N13P-GLR, N13P-GSR ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
من اون اولی و نصب کردم

vampire_arak
17-10-2013, 03:17
بعله کاملا نصب شده هم intel و هم nvidia :n30:
از سایت لنوو گرفتم Nvidia Video Driver (N14P-GV2) 64bit

یه ورژن دیگه هم هست تو سایتش Nvidia Video Driver N13P-GLR, N13P-GSR ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
من اون اولی و نصب کردم

این رو دانلود کن و نصب کن حل میشه:

m@ximus
17-10-2013, 03:20
...........

PouriaTech
17-10-2013, 09:32
...........

کاری داشتین؟؟؟

PouriaTech
17-10-2013, 09:33
رو لپتاپ من یه موس بیسیم هم بود که راضی ام ازش :n02:
کیبرد هم که من استفاده ندارم
شما برای بازی میگیری؟

آره...شایدم کیبرد نگرفتم،موس بیسیم با کفیت خوب میخوام...:n05:

aminhitman
17-10-2013, 10:02
آره...شایدم کیبرد نگرفتم،موس بیسیم با کفیت خوب میخوام...:n05:

من خودم نظرم رو موسی سیمی هستش چون بی سیم هی تند تند باطریش تموم میشه من دارم یکی زود به زود خالی میشه باطری هاش

PouriaTech
17-10-2013, 10:16
من خودم نظرم رو موسی سیمی هستش چون بی سیم هی تند تند باطریش تموم میشه من دارم یکی زود به زود خالی میشه باطری هاش

چجوری شارژ میشه؟چقد طول میکشه؟

Masoodegh
17-10-2013, 10:52
سایت ایسوس نسخه فارسی اومده!!(که البته نوشته کشور افغانستان!!!) رفتم درباره اون بوت 2 ثانیه ای خوندم! نوشته بود از حالت sleep میشه 2 ثانیه!!! ینی فقط یه تبلیغات گول زنک بوده!!!:n03:

PouriaTech
17-10-2013, 11:30
سایت ایسوس نسخه فارسی اومده!!(که البته نوشته کشور افغانستان!!!) رفتم درباره اون بوت 2 ثانیه ای خوندم! نوشته بود از حالت sleep میشه 2 ثانیه!!! ینی فقط یه تبلیغات گول زنک بوده!!!:n03:

داداش چند باار گفتم من اینو؟؟؟؟:n23:

نه خدایی چن بار گفتم؟؟؟باور نکردین که نکردین...:n22:

One Minute
17-10-2013, 13:45
بچه ها یه سوال دارم،فردا میخوام برم موس و کیبورد و خرت پرت برا لپ تاپم بخرم...

به نظرتون موس و کیبرد بی سیم باهم بخرم یا تک تک؟؟؟

شما چی دارین؟؟؟

من خودم چون برنامه مینویسم 45 تومن دادم یه کیبورد مجزا خریدم ، البته کی بورد 15 تومنی هم هست توی بازار ولی خب طرح و کیفیت کیبورد موثر هست توی قیمیتش !
پیشنهاد من اینه که کیبورد حتما بخری چون کیبورد lenovo z500 ضعیف هست و ممکنه برای تایپ های طولانی و سنگین دووم نیاره !
ماوس هم که هرچی خریدی ، الان بازار پر از مارک های فراسو هست !

پیشنهاد من اینه که به خاطر بی سیم و با سیم بودنش پول زیاد هدر ندی ، سیمش دست و پا گیر نیست

&محمدحسینی&
17-10-2013, 18:04
سایت ایسوززبان فارسی داره؟

&محمدحسینی&
17-10-2013, 18:05
دوستان اگه واقعیت داره آدرس سایتش چیه؟

starpars
17-10-2013, 18:26
دوستان اگه واقعیت داره آدرس سایتش چیه؟

™...
17-10-2013, 18:51
جالب اینجاست که با توجه به نمرات تست بازی ،کارت گرافیک GT 645 از GT 740 عملکرد بهتری داره :exclamati :n01:.

Masoodegh
17-10-2013, 19:00
جالب اینجاست که با توجه به نمرات تست بازی ،کارت گرافیک GT 645 از GT 740 عملکرد بهتری داره :exclamati :n01:.

اشتباه خوندی حتما!!
635 از 710 و 720 بهتره ولی از 740 بهتر نیست! البته معیار من بازی Metro last lightـه!

farid 123
17-10-2013, 21:15
سلام بچه ها ... ببخشید یه سوال داشتم ... وای فای رو چطوری باید روشن کنم؟؟ f7 رو می زنم فقط حالت ایرپلن رو خاموش روشن میکنه...

PouriaTech
17-10-2013, 22:10
سلام بچه ها ... ببخشید یه سوال داشتم ... وای فای رو چطوری باید روشن کنم؟؟ f7 رو می زنم فقط حالت ایرپلن رو خاموش روشن میکنه...

باید بری تو Change PC Settings،بعدم از قسمت وایرلس روشنش کنی...

farid 123
17-10-2013, 22:23
اقا پوریا ممنون لطف کردین:n16:

elisa70
17-10-2013, 22:51
:n01::n01::n01::n01:

nafisehk
17-10-2013, 23:06
سلام
من sony eb27 دارم
انقد صدا تراکتور داد ، داغ کرد و باطریش مشکل داشت تصمیم گرفتم lenovo z500 بگیم البته کانفیگ z500 برا کار من خیلی بالاس اما چون g580 خیلی جای دست روش میمونه تصمیم گرفنم z500 بگیرم اما مثه اینکه اz500 هم کم ایراد نداره بخصوص باطریش:n29: بالاخره بخرم یا نخرم:n02:

nafisehk
17-10-2013, 23:31
سلام
من sony eb27 دارم
انقد صدا تراکتور داد ، داغ کرد و باطریش مشکل داشت تصمیم گرفتم lenovo z500 بگیم البته کانفیگ z500 برا کار من خیلی بالاس اما چون g580 خیلی جای دست روش میمونه تصمیم گرفنم z500 بگیرم اما مثه اینکه اz500 هم کم ایراد نداره بخصوص باطریش:n29: بالاخره بخرم یا نخرم:n02:

اینکه باطریش جدا نمیشه یک ایراد نیست؟ اینکه با باطری مدام شاژش کنم مشکل ایجاد نمیکنه؟ و اینکه اگ باطریش خراب شه نمیشه تعویضش کرد؟:|

™...
18-10-2013, 02:27
اشتباه خوندی حتما!!
635 از 710 و 720 بهتره ولی از 740 بهتر نیست! البته معیار من بازی Metro last lightـه!

اشتباه خوندی چی نوشتم :n01: .

جالب اینجاست که با توجه به نمرات تست بازی ،کارت گرافیک
GT 645
از GT 740 عملکرد بهتری داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته اولین سری لپتاپهای Z500 درش گرافیک GT 635 بکار رفته که هنوزم تولید میشه .

Masoodegh
18-10-2013, 07:00
اشتباه خوندی چی نوشتم :n01: .

البته اولین سری لپتاپهای Z500 درش گرافیک GT 635 بکار رفته که هنوزم تولید میشه .

خوب "تو تست بازیا عملکرد بهتری داره" در واقع منظور همون بهتر بودنشه!! حداقل من اینطوری گرفتم!!:n02:
البته اگه 635 با سی پی یو i7ـو با 740 با سی پی یو i5 مقایسه کنیم فک کنم در یه سطح قرار بگیرن!!
وگرنه تو بنجمارکای نوتبوک‌چک کشتم مثلا واسه بازی فیفا 13 اولی میانگین 240 فریم میگیره درحالی که دومی 290 تا!!

کانفیگ z500 برا کار من خیلی بالاس

صدتا کانفیگ مختلف داره!! با قیمتای متنوع! صددرصد سیستم در حد g580ـم گیرت میاد!

maghsoodrayaneh
18-10-2013, 10:10
دوستان اگه لطف کنند به این سوال من جواب بدهند ممنون میشم
الان بهترین کانفیگ این لپ تاپ Z500کدومه؟
و حدود قیمت ؟ بسیار ممنون

mojtaba-h
18-10-2013, 11:58
دوستان اگه لطف کنند به این سوال من جواب بدهند ممنون میشم
الان بهترین کانفیگ این لپ تاپ Z500کدومه؟
و حدود قیمت ؟ بسیار ممنون

پردازنده:Intel 3612QM Core i7 2.10GHz up to 3.10 GHz - Cache 6MB
حافظه رم:8 گیگابایت DDR3
حافظه داخلی:1024 گیگابایت 5400rpm
پردازشگر گرافیکی:NVIDIA GeForce GT 740M 2048 MB up to 4096 MB
صفحه نمایش:15.6" Bright LED
امکانات:DVD-RW - فاقد مودم - بلوتوث داخلی Card Reader Webcam LAN WiFi HDMI VGA Port
سایر مشخصات:باتری 4 سلولی -
قیمت حدود 2700:n06:

PouriaTech
18-10-2013, 12:32
اینکه باطریش جدا نمیشه یک ایراد نیست؟ اینکه با باطری مدام شاژش کنم مشکل ایجاد نمیکنه؟ و اینکه اگ باطریش خراب شه نمیشه تعویضش کرد؟:|

خیلی ها اینو مشکل میدونن چون از این که شارژ همیشگی نیست خبر ندارن...

Z500 یه برنامه داره توش که وقتی شما فعالش کنی،به برق که وصل کنی تا 60درصد شارژ میشه و دیگه از برق استفاده میکنه...

و باتری رو شارژ نمیکنه....پس از این بایت خیالتون راحت باشه....:n16:

maghsoodrayaneh
18-10-2013, 12:32
امکانات:DVD-RW - فاقد مودم - بلوتوث داخلی Card Reader Webcam LAN WiFi HDMI VGA Port

بسیار ممنون.. برای آخرین پرسش .... اگه ویندوز 7 نصب کنم پشیمون نمیشم؟؟؟ چون من میخوام یه سری برنامه ایرانی روش نصب کنم که فقط رو هفت نصب میشه .... واقعا ممنون از پاسخت ( چون یه سری از دوستان گفتن وین 7 نصب نکنید )

mojtaba-h
18-10-2013, 12:54
بسیار ممنون.. برای آخرین پرسش .... اگه ویندوز 7 نصب کنم پشیمون نمیشم؟؟؟ چون من میخوام یه سری برنامه ایرانی روش نصب کنم که فقط رو هفت نصب میشه .... واقعا ممنون از پاسخت ( چون یه سری از دوستان گفتن وین 7 نصب نکنید )
خواهش.اگه ویندوز 8 نصب کنی بهتره.چون این لپ تاپ واسه ویندوز8 بهینه شده.و سی دی های درایوراش مال ویندوز 8 64بیتیه.البته اگه 7 هم نصب کنی مشکلی نداره فقط باید درایوراشو از سایت لنوو دانلود کنین.ولی اگه میتونین 8 نصب کنین.:n16:

nafisehk
18-10-2013, 14:34
تاچ پد و صفحه نمایشش چی؟ اینجوری که اینجا خوندم خیلی خوب نیستن!!! و اینکه داغ میکنه...
میگن درباره اونایی که عینک زدن قضاوت نکنید عینکشون و که بردارن تصوراتتون نابود میشه:n19::n19: z500 تو لپتاپای لنوو خوشکلتر از بقیست

لنوو در حال حاضر لپ تاپی با این کانفیگ نداره؟

ram 6
hard 500
cori5
graphic 2 ya 1
?
البته غیر از b590 که خیلی زشته و g580 که رد دست رو کیبوردشم میمونه...:n29:

PouriaTech
18-10-2013, 14:57
تاچ پد و صفحه نمایشش چی؟ اینجوری که اینجا خوندم خیلی خوب نیستن!!! و اینکه داغ میکنه...
میگن درباره اونایی که عینک زدن قضاوت نکنید عینکشون و که بردارن تصوراتتون نابود میشه:n19::n19: z500 تو لپتاپای لنوو خوشکلتر از بقیست

لنوو در حال حاضر لپ تاپی با این کانفیگ نداره؟

ram 6
hard 500
cori5
graphic 2 ya 1
?
البته غیر از b590 که خیلی زشته و g580 که رد دست رو کیبوردشم میمونه...:n29:

فک نمیکنم با هارد 500 باشه،یا750 هست یا 1ترا....

گرافیکم همشون 2 گیگه...

تاچ پد و صفحه شم عالیه...تو نورم خوبه...من همین امروز تست کردم...:n16:

nafisehk
18-10-2013, 15:00
فک نمیکنم با هارد 500 باشه،یا750 هست یا 1ترا....

گرافیکم همشون 2 گیگه...

تاچ پد و صفحه شم عالیه...تو نورم خوبه...من همین امروز تست کردم...:n16:

میشه مدلاشو بگید؟ اg580 فقط قرمز ابی مشکی داره؟

:n16:

sara fara
18-10-2013, 15:17
بچه ها نمی دونم چی بود ولی یه آپ دیت واسه اینتلم اومد منم نصب کردم تصویرم بهتر شد !!!:n04:...میشه همچین چیزی ؟؟:n13:

lionf3
18-10-2013, 15:25
بچه ها نمی دونم چی بود ولی یه آپ دیت واسه اینتلم اومد منم نصب کردم تصویرم بهتر شد !!!:n04:...میشه همچین چیزی ؟؟:n13:

جالبه.من که فعلا منتظر آپدیت مایکروسافت هستم ( وین 8.1 )

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk now Free ('[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]')

sara fara
18-10-2013, 15:28

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk now Free ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من هم به شدت منتظرم !:n02:..فردا دانشگاهم و اونجا اینترنت دومگ در ثانیه رایگان دارم ...یه لینک مستقیم بگذارین که فردا یه ضرب دانلود کنم ...البته ویندوز 8 من پرو هستش ...

Masoodegh
18-10-2013, 15:51
s oft98.ir/os/windows-8/16206-Windows-8-Blue.html
بهترین و سریعترین راه آپدیت از طریق فروشگاه ویندوزه!

dvd2010
18-10-2013, 15:52

دقیقا درست میفرمایید.منم ویندوزم رابه 8.1 ارتقا دادم بعد درایور اینتل مخصوص ویندوز8.1 را نصب کردم دیدم تصویرش بهتر شده!!!!تا حالا فکر میکردم توهم زدم اما انگار واقعا بهتر شده!!!به دوستان توصیه میکنم حتما ویندوز8.1 را نصب کنند.

sara fara
18-10-2013, 16:06
دقیقا درست میفرمایید.منم ویندوزم رابه 8.1 ارتقا دادم بعد درایور اینتل مخصوص ویندوز8.1 را نصب کردم دیدم تصویرش بهتر شده!!!!تا حالا فکر میکردم توهم زدم اما انگار واقعا بهتر شده!!!به دوستان توصیه میکنم حتما ویندوز8.1 را نصب کنند.
من هنوز ویندوزم رو ارتقا ندادم ولی یه پیغام مهم اومد که فکر کردم مربوط به همینه ولی یه آپدیت اینتل بود !...

PouriaTech
18-10-2013, 16:44
شماها چجوری تونستید آپدیت کنید؟؟؟با چه حجمی؟؟؟

کامل دان نکردید و نصب کنید؟؟؟

sara fara
18-10-2013, 17:04

از من نپرسین ...خودمم نمی دونم چی شد !:n01:

™...
18-10-2013, 17:11
خوب "تو تست بازیا عملکرد بهتری داره" در واقع منظور همون بهتر بودنشه!! حداقل من اینطوری گرفتم!!:n02:
البته اگه 635 با سی پی یو i7ـو با 740 با سی پی یو i5 مقایسه کنیم فک کنم در یه سطح قرار بگیرن!!
وگرنه تو بنجمارکای نوتبوک‌چک کشتم مثلا واسه بازی فیفا 13 اولی میانگین 240 فریم میگیره درحالی که دومی 290 تا!!

آره منظورم همون بهتر بودنشه . البته اینم بگم که تمام تستهای گرافیکها که سایت معتبر Notebookcheck قرار میده مطمئنا در سیستمهایی هستش که از لحاظ سخت افزاری مثل هم هستن و البته اونا کارشون اینه و یکی سری فاکتورها و نکات مهم رو در تست در نظر میگیرین .

آره خوب مطمئنا کارت GT 740 از GT 635 قویتر هستش .

elisa70
18-10-2013, 17:36
همین کانفیگ رو کمتر از 10 روز پیش من خریدم 2550 از بازار رضا...یعنی گرون شد یه دفعه؟:n04:

PouriaTech
18-10-2013, 18:40
از من نپرسین ...خودمم نمی دونم چی شد !:n01:

دمتون گرم...:n02:

بابا پس یعنی هیچ کس آپدیت یا نصب نکرده؟؟؟

Public Enemy
18-10-2013, 18:50

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk now Free ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

داداش آپدیت مایکروسافت روی این لایسنس ها کار نمی کنه ! چون لایسنس 8 با 8.1 با هم فرق می کنه . اگر 8 رو خریدین ، مایکروسافت یه لایسنس جدید واسه 8.1 به ایمیلتون می فرسته تا نصب کنین . ( خوب ما که ایمیلی که باهاش لایسنس ویندوز خریداری شده رو نداریم ! پس کار نمی کنه )

توصیه من اینه از سایت ها ایرانی بگیرین RTM نصب کنین . سریع تر نصب کنین چون هنوز کرک KMS نیومده واسه Windows 8.1 ( تا چند روز پیش که در جریان بودم کرک KMS واسه Windows 8.1 کار نمی کرد ) لذا مجبورین از لایسنس های توی نت فعالش کنین . تا غیر فعال نشدن دست بجونبونین و الا باید صبر کنین تا سیستم جدید مایکروسافت KMS 6.0 کرک بشه

Public Enemy
18-10-2013, 19:05

من هنوز ویندوزم رو ارتقا ندادم ولی یه پیغام مهم اومد که فکر کردم مربوط به همینه ولی یه آپدیت اینتل بود !...

قضیش مثل قضیه اون فایل ICC یه هست :n10: گفتم تصویرش بهتر می شه دوستان زحمت کشیدن مارو دروغگو خطاب کردن .

مثل اینکه تو درایور جدید اینتل خودش زحمتشو کشیده .

dvd2010
18-10-2013, 19:13

من ویندوز 8.1 اینترپرایس را دیروز نصب و از طریق اسکایپ اکتیوش کردم.درایور اینتل را هم از سایت لنوو که دیروز روی سایتش گذاشته بود دانلود کردم/

PouriaTech
18-10-2013, 19:36
من ویندوز 8.1 اینترپرایس را دیروز نصب و از طریق اسکایپ اکتیوش کردم.درایور اینتل را هم از سایت لنوو که دیروز روی سایتش گذاشته بود دانلود کردم/

بابا شماها نت نامحدود با سرعت بالا دارین که دان میکنین و می نصبین...

ما که مبین گرفتیم،20 گیگ،فایده نداره دان کردن....

صب میکنم چند روز دیگه سی دیش که اومد میگیرم...:n10:

dvd2010
18-10-2013, 19:54

صب میکنم چند روز دیگه سی دیش که اومد میگیرم...:n10:

سرویس 1 مگ نا محدود دارم. اسمن سرعت بالاست ولی در عوض قطعی خیلی زیاد و سرعتش هم ‍‍پایینه(فقط صبحا خوبه بعدش میره زیر 40 تا60بعضی اوقات (-ــ-)سرعت دایال اپ میشه!!!!دیشب چند تا فایل گذاشتم واسه دانلود صبح که پا شدم 800مگ بیشتر دانلود نکرده بود!!بیچاره لپ تاپم 24 ساعته روشنه.

Masoodegh
18-10-2013, 20:11
داداش آپدیت مایکروسافت روی این لایسنس ها کار نمی کنه ! چون لایسنس 8 با 8.1 با هم فرق می کنه . اگر 8 رو خریدین ، مایکروسافت یه لایسنس جدید واسه 8.1 به ایمیلتون می فرسته تا نصب کنین . ( خوب ما که ایمیلی که باهاش لایسنس ویندوز خریداری شده رو نداریم ! پس کار نمی کنه )

توصیه من اینه از سایت ها ایرانی بگیرین RTM نصب کنین . سریع تر نصب کنین چون هنوز کرک KMS نیومده واسه Windows 8.1 ( تا چند روز پیش که در جریان بودم کرک KMS واسه Windows 8.1 کار نمی کرد ) لذا مجبورین از لایسنس های توی نت فعالش کنین . تا غیر فعال نشدن دست بجونبونین و الا باید صبر کنین تا سیستم جدید مایکروسافت KMS 6.0 کرک بشه

فک کنم آپدیت از طریق فروشگاه ویندوز نیازی به اکتیو کردن نداشته باشه!! البته تست نکردم! اگه کسی میتونه استورو باز کنه تست کنه!

صب میکنم چند روز دیگه سی دیش که اومد میگیرم...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

استور ماکروسافتو بتونی باز کنی حله! فک نکنم حجم آپدیتش زیاد باشه!!

در ضمن نت 128 دارم و الان با سرعت 120 130 دارم 32بیت و 64بیتو دانلود میکنم!!!:n02:

PouriaTech
18-10-2013, 20:30
فک کنم آپدیت از طریق فروشگاه ویندوز نیازی به اکتیو کردن نداشته باشه!! البته تست نکردم! اگه کسی میتونه استورو باز کنه تست کنه!

استور ماکروسافتو بتونی باز کنی حله! فک نکنم حجم آپدیتش زیاد باشه!!

در ضمن نت 128 دارم و الان با سرعت 120 130 دارم 32بیت و 64بیتو دانلود میکنم!!!:n02:

بابا دمت گرم،128 داری،سرعت دانت 120تاس؟؟؟

من 512 دارم،120 تاس!!!

نامحدود دیگه؟؟؟

آخ با حجمی آدم دلش نمیاد:n02:

حالا چرا دوتاشو؟؟؟64 کافیه...

Masoodegh
18-10-2013, 20:43
بابا دمت گرم،128 داری،سرعت دانت 120تاس؟؟؟

من 512 دارم،120 تاس!!!

نامحدود دیگه؟؟؟

آخ با حجمی آدم دلش نمیاد:n02:

حالا چرا دوتاشو؟؟؟64 کافیه...

نامحدود نیست! ماهی 100 گیگ حجم دارم!!!(تقریبا میشه نامحدود!!!:n02:)

هنوز این لپ تاپو نگرفتم! یه ماه دیگه ایشالا میگیرم! فعلا واسه سیستم خودم میگیرم! یکیم 64 واسه لپ تاپ!!:n02:

Masoodegh
18-10-2013, 21:10
مردیمو تو این انجمن نتونستیم پستمونو حذف کنیم!!!!
اگه مسئولی هست اینو حذف کنه!!

PouriaTech
18-10-2013, 22:01
نامحدود نیست! ماهی 100 گیگ حجم دارم!!!(تقریبا میشه نامحدود!!!:n02:)

هنوز این لپ تاپو نگرفتم! یه ماه دیگه ایشالا میگیرم! فعلا واسه سیستم خودم میگیرم! یکیم 64 واسه لپ تاپ!!:n02:

چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:n04:

آخه واسه 128 که ماهی 100 گیگ حجم نمیدن...چه شرکتی؟

اگه اینجور باشه خوب منم میگیرم...:n02:

آهان.پس 64 رو آماده برا Z500 میگیری...

راستی دادا از چه سایتی داری میگیری؟؟؟

farid 123
18-10-2013, 23:27
سلام بچه ها ... کدوم درایورو واسه وایرلس باید بگیرم ...؟ اخه واسه ویندوز ۸.۱ چند تا درایور هست ... و اینکه هنوز یه سری از درایورا واسه ۸.۱ نیومده انگار ... اشکالی پیش نمیاد ۸.۱ بنصبم؟؟؟

™...
19-10-2013, 06:43
دوستانی که Z500 با گرافیک GT635 و GT740 دارن میشه نتیجه تست (Fps) چند بازی رو در حالت Medium و High بزارن ؟!
سپاس :n01: .

Переклад не
19-10-2013, 08:46
من بلخره موفق به استفاده از بلوتوثس نشدم
تو ویندوز 7 چطوری راه بندازیمش؟
حتی کد تائیدی رو موبایل میفرسته و من تائیدش میکنم اما بعدش دیگه هیچ کانکتی انجام نمیشه.یا اصلا چیزی ارسال و دریافت نمیشه
ممنون

Masoodegh
19-10-2013, 13:02
چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:n04:

آخه واسه 128 که ماهی 100 گیگ حجم نمیدن...چه شرکتی؟

اگه اینجور باشه خوب منم میگیرم...:n02:

آهان.پس 64 رو آماده برا Z500 میگیری...

راستی دادا از چه سایتی داری میگیری؟؟؟

isp استانیه! البته نمایندگی عصر تلکامه ولی تو سایت اونا همچین سرویسی ندیدم! در واقع همون نامحدوده که مثلا اومدن محدوش کردم به 100 گیگ!!!

نمی دونم آخرین نسخه باشه یا نه ولی دارم از سافت98 میگیرم! لینکشم فک کنم صفحه قبلی گذاشته باشم!

PouriaTech
19-10-2013, 14:52
سلام بچه ها ... کدوم درایورو واسه وایرلس باید بگیرم ...؟ اخه واسه ویندوز ۸.۱ چند تا درایور هست ... و اینکه هنوز یه سری از درایورا واسه ۸.۱ نیومده انگار ... اشکالی پیش نمیاد ۸.۱ بنصبم؟؟؟

از اینجا میتونی هر درایوریشو که خواستی بگیری...

elisa70
19-10-2013, 15:30
سلام دوستان گاهی اوقات که ویندوز رو در حالت اسلیپ یا هایبرنیت قرار میدم و دوباره میام سراغش دیگه بالا نمیاد!!!مجبور میشم کلید پاورش رو 6 ثانیه فشار بدم که خاموش بشه بعد از اول روشن بشه....آخه چرا؟:n28:....یه سوال دیگه...از کجا میتونیم آپ دیت تمام نرم افزارهای کرک شده رو غیرفعال کنیم؟؟؟مثلا این نرم افزار آکروبات ریدر دائم پیغام میده که یه ورژن بالاتر برا دانلود هس!!!

PouriaTech
19-10-2013, 15:59
سلام دوستان گاهی اوقات که ویندوز رو در حالت اسلیپ یا هایبرنیت قرار میدم و دوباره میام سراغش دیگه بالا نمیاد!!!مجبور میشم کلید پاورش رو 6 ثانیه فشار بدم که خاموش بشه بعد از اول روشن بشه....آخه چرا؟:n28:....یه سوال دیگه...از کجا میتونیم آپ دیت تمام نرم افزارهای کرک شده رو غیرفعال کنیم؟؟؟مثلا این نرم افزار آکروبات ریدر دائم پیغام میده که یه ورژن بالاتر برا دانلود هس!!!

ویندوزتون یا ویروسی شده یا خراب....

برا برنامه هم،قرارش بدید تو فایروال...:n16:

narnia1363
19-10-2013, 16:42
سلام
مرسی از زحماتتون
یه سوال دارم و اون این که این قسمت Energy Management تو کدوم منو ویندوز 8 هستش
مرسی

dvd2010
19-10-2013, 16:45

از طریق فایروال ویندوز دسترسی نرم افزارات را به اینترنت قطع کن.

PouriaTech
19-10-2013, 16:50
سلام
مرسی از زحماتتون
یه سوال دارم و اون این که این قسمت Energy Management تو کدوم منو ویندوز 8 هستش
مرسی

تو کدوم منو ویندوز 8 هست؟؟؟؟منظورتو نفهمیدم....:n02:

آدرسش که تو پروگرام فایل درایور C،پوشه Lenovo،Energy Management ....

starpars
19-10-2013, 16:53
کسی لینک Dolby Home Theater v4 رو داره؟
چرا نصب میکنم این ارور رو میده؟
PCEE needs to be installed

narnia1363
19-10-2013, 17:11
تو کدوم منو ویندوز 8 هست؟؟؟؟منظورتو نفهمیدم....:n02:

آدرسش که تو پروگرام فایل درایور C،پوشه Lenovo،Energy Management ....
متشکر
منظورم این منو هستش[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

narnia1363
19-10-2013, 17:18
**دوستان این ادامه پست بالا هستش:**

11-بحث پیرامون انرژی منیجمنت:
تعریف قسمت های مختلف Energy Management:
1-Power Plan قسمت تنضیم بین سه حالت Power saver-Balanced-High Performance هستش که هرکدوم هم به ترتیب از چپ به راست:سیو کردن انرژی-حالت بالانس یا عادی-بالاترین قدرت که کلاک پردازنده رو افزایش میده.
2-مربوط به خود باتری میشه که گزینه اول Full Charge هستش که 100% شارژ میکنه و گزینه دوم هم تا 60% شارژ میکنه که اگه تمام مدت لپتاپ به برق وصل هستش بهتره از گزینه دوم که خودم هم انتخاب کردم استفاده کنید.
3-در مورد پاک کردن گرد و غبار هستش که بهتره هر ماه انجام بشه کل پروسه هم حدود 3 دقیقه طول میکشه.
4-مربوط به هارددیسک میشه و بهتره روشن باشه.
نکته:خود قسمت Battery به سه قسمت تقسیم میشه:
بخش اول توضیح داده شد.
بخش دوم مربوط به کالیبره کردن باتری هست که هر 5-6 ماه یه بار بهتره انجام بشه.
بخش سوم هم وضعیت باتری رو نشون میده.

مرسی
منظورم این منویی هست که بالا تو عکس هستش

starpars
19-10-2013, 17:43

مشکل حل شد...
جهت اطلاع درایور realtek صدا رو نصب کردم بعدش اونو نصب کردم درست شد

PouriaTech
19-10-2013, 17:45

این لینکی که بالا دادم:

درایور صداتونو دوباره نصب کنید...همینطور گرافیک رو بدون زدن گزینه Custom تو نصب...:n16:

™...
19-10-2013, 17:52
دوستانی که Z500 با گرافیک GT635 و GT740 دارن میشه نتیجه تست (Fps) چند بازی رو در حالت Medium و High بزارن ؟!
سپاس :n01: .

کسی صدامو میشنوه ؟!:n01:

PouriaTech
19-10-2013, 18:09
کسی صدامو میشنوه ؟!:n01:

من 740 دارم،اگه میخوای برات میزارم ولی 635 رو میتونی از یو*تیوب بگیری...:n16:

™...
19-10-2013, 18:35
من 740 دارم،اگه میخوای برات میزارم ولی 635 رو میتونی از یو*تیوب بگیری...:n16:

ممنون میشم اگه بزاری :n01: .

PouriaTech
19-10-2013, 18:38
ممنون میشم اگه بزاری :n01: .

این مال بازی Splinter Cell:Black List که میدونی بازی سطح بالاییه...

2013-10-21 18:34:33 - Blacklist_DX11_game
Frames: 249 - Time: 8641ms - Avg: 28.816 - Min: 30 - Max: 33

همین الان گرفتم،فقط داغه،تازه از تنور در اومده،دستات نسوزه...:n08:

فعلا NFS MW2012 رو هم دارم،اگه میخوای و لازمته بگو تا بزارم...

farid 123
19-10-2013, 18:46
بجه ها نصب بکنم وین ۸.۱ یا نه به نظرتون ؟؟؟ باگ نداره؟ اخه همه درایوراش نیومده ... مثلا تاچ پد الن ....

™...
19-10-2013, 18:48
این مال بازی Splinter Cell:Black List که میدونی بازی سطح بالاییه...

2013-10-21 18:34:33 - Blacklist_DX11_game
Frames: 249 - Time: 8641ms - Avg: 28.816 - Min: 30 - Max: 33

همین الان گرفتم،فقط داغه،تازه از تنور در اومده،دستات نسوزه...:n08:

فعلا NFS MW2012 رو هم دارم،اگه میخوای و لازمته بگو تا بزارم...

مرسی . الان من متوجه نشدم Fps مربوط به Medium و High کدومه ؟!

ممنون میشم بازیهای دیگه رو هم بزاری

PouriaTech
19-10-2013, 19:20
مرسی . الان من متوجه نشدم Fps مربوط به Medium و High کدومه ؟!

ممنون میشم بازیهای دیگه رو هم بزاری

اینی که الان گذاشتم رو آخرین درجه ی گرافیک گذاشتم داداش...خیلی هم روون بوده،تمومش کردم...

اینم NFS MW با آخرین حد گرافیک(High)

2013-10-21 19:26:03 - NFS13
Frames: 224 - Time: 10907ms - Avg: 20.537 - Min: 18 - Max: 26

ولی صادقانه میتونم بگم الان تو این بازی باز 380 تا با پاگانی میرفتم نهایتا Fps شد 24،تازه تصادف که کردم شد 17!!!!

تو هیچ بازی تا حالا لگ و تیک و.... ندیدم...:n05:

ولی بازم اگه خواستی بگو تا از همین NFS یه فیلم با Fps گیری بگیرم،آپ کنم لینک بدم تا بگیریش خودت با چشمات ببینی...

PouriaTech
19-10-2013, 19:23
بجه ها نصب بکنم وین ۸.۱ یا نه به نظرتون ؟؟؟ باگ نداره؟ اخه همه درایوراش نیومده ... مثلا تاچ پد الن ....

نصب کن الان چون رسمی هم هست...خود مایکروسافت یه جایزه صد هزار دلاری واسه یابنده باگ 8.1 گذاشته....پس مطمئن باش نداره...:n02:

مطمئنی نیومده؟رفتی تو اون لینکی که من به دو تا از دوستامون دادم تو صفحه قبل؟

ایرادی هم نداره فعلا...درایور تاچ پد فقط واسه فعال شدن اون مالتی تاچ هاست....

elisa70
19-10-2013, 20:10
ویندوزتون یا ویروسی شده یا خراب....

برا برنامه هم،قرارش بدید تو فایروال...:n16:

ممنون از پاسخدهیتون....ای وای من....یعنی باید ویندوزشو عوض کنم؟؟؟؟؟:n04::n28:

PouriaTech
19-10-2013, 20:39
ممنون از پاسخدهیتون....ای وای من....یعنی باید ویندوزشو عوض کنم؟؟؟؟؟:n04::n28:

من خودم اگر جات بودم عوض نمیکردم(تو اسلیپ نمیذاشتم:n08:)

صب کن 8.1 شرکتیش بیاد بخر بنصب...بهترم شده...:n16:

vampire_arak
19-10-2013, 20:56
سلام
امروز یه Z500 خریدم بالاخره:n01:
cori7
gt740
6gig
1T hard
قیمتشم شد 2500
خوبه؟

PouriaTech
19-10-2013, 20:58
سلام
cori7
gt740
6gig
1T hard
قیمتشم شد 2500
خوبه؟

به قول معروف بیوفیتول...:n08:

مبارک باشه داداشی...ایشالا یازده میلیون و اندی ترانزیستور سی پی یوش خوب برات کار کنن...:n02:

vampire_arak
19-10-2013, 21:00
به قول معروف بیوفیتول...:n08:

مبارک باشه داداشی...ایشالا یازده میلیون و اندی ترانزیستور سی پی یوش خوب برات کار کنن...:n02:

مرسی سالار:n02:
شما هم همین مدل رو داری؟مشکلی باش نداشتی؟نکاتی در مورد داغ کردنش نداری بهم بگی؟:n06:

PouriaTech
19-10-2013, 21:34
مرسی سالار:n02:
شما هم همین مدل رو داری؟مشکلی باش نداشتی؟نکاتی در مورد داغ کردنش نداری بهم بگی؟:n06:

نوکریم پسر حاجی...:n02:

خیر.بنده i5 دارم...من تا حالا مشکلی باهاش نداشتم...

در مورد داغ کردنم والا چیزی نیست که بگم چون اصلا به حدی داغ نمیکنه که بخواد بترسونتت...

اگرم خواستی یه کول پد بگیر براش...

فقط موقع کار رو فرش نذارش،رو میزی چیزی که پرز نداشته باشه...

سوالی بود در خدمتیم:n16:

elisa70
19-10-2013, 21:59
من خودم اگر جات بودم عوض نمیکردم(تو اسلیپ نمیذاشتم:n08:)

صب کن 8.1 شرکتیش بیاد بخر بنصب...بهترم شده...:n16:
میشه هر وقت اومد بهم خبر بدید تا برم بخرم؟...ممنووووووووووون میشم:n16:....راستی در کمال شرمندگی یه سوال دارم...من دقیق نمیدونم گرافیک لپ تابم چنده....کجا نوشته اینو؟؟؟؟؟؟؟؟:n18:

elisa70
19-10-2013, 22:01
سلام
cori7
gt740
6gig
1T hard
قیمتشم شد 2500
خوبه؟
مبارکتون باشه....انشالله فن اش براتون بچرخه و همیشه ازش راضی باشید..:n16:..راستی حتما حتما براش کول پد بخرید....

elisa70
19-10-2013, 22:02
سلام
cori7
gt740
6gig
1T hard
قیمتشم شد 2500
خوبه؟
راستی همین کانفیگ با 8 گیگ رم چند بود؟؟؟؟؟؟؟؟

dvd2010
19-10-2013, 22:03
مرسی
منظورم این منویی هست که بالا تو عکس هستش

شما باید این نرم افزار را از روی دی وی دی درابورها نصب کنید.اگر هم نصبش کردید تو قسمت نوار وظیفه(taskbar) سمت راست صفحه نمایش است .پیش آیکون باتری یه مثلث سمت بالا است را روش کلیک کنید.آیکونش قرمز رنگ وبه شکل یک ماشین است.

dvd2010
19-10-2013, 22:04

معمولا تفاوتش بین 60 تا75 تومن است.

lionhearted1991
19-10-2013, 22:14
دمت گرم, حل شد. اینترنتم قطع بود
یه سوال دیگه : این که سیستم 10دیقه 1بار ریفرش میشه واس چیه؟ 1باره وسط همه چی, پنجره ها بسته میشن

elisa70
19-10-2013, 22:29
معمولا تفاوتش بین 60 تا75 تومن است.

دوست عزیز ممنون بابت پاسخگویی:n16:

vampire_arak
19-10-2013, 22:30
مبارکتون باشه....انشالله فن اش براتون بچرخه و همیشه ازش راضی باشید..:n16:..راستی حتما حتما براش کول پد بخرید....

مرسی:n01:
آره.فردا واسش میرم از این کول پد 3فن دار ها واسش میگیرم

vampire_arak
19-10-2013, 22:31

والا من هرچی گشتم 8گیگش به پستم نخورد.همش شیش بود:n13:

™...
19-10-2013, 23:31
اینی که الان گذاشتم رو آخرین درجه ی گرافیک گذاشتم داداش...خیلی هم روون بوده،تمومش کردم...

اینم NFS MW با آخرین حد گرافیک(High)

2013-10-21 19:26:03 - NFS13
Frames: 224 - Time: 10907ms - Avg: 20.537 - Min: 18 - Max: 26

ولی صادقانه میتونم بگم الان تو این بازی باز 380 تا با پاگانی میرفتم نهایتا Fps شد 24،تازه تصادف که کردم شد 17!!!!

تو هیچ بازی تا حالا لگ و تیک و.... ندیدم...:n05:

ولی بازم اگه خواستی بگو تا از همین NFS یه فیلم با Fps گیری بگیرم،آپ کنم لینک بدم تا بگیریش خودت با چشمات ببینی...

ممنونم دوست عزیز.

اینجا کسی نیست گرافکیش GT 635M باشه از اونم چندتا نتیجه Fps چندتا بازی در حالت Medium و High بزاره ممنون میشم ؟! :n01:
.
.
.
کسی میدونه این چیه دقیق؟! اون | چیه جلو هر گرافیک گذاشته ؟! و اینکه مثلا جلو GT 650M نوشته 47 % ، یعنی 47 % تو حالت Ultra از GT 740 M بهتر جواب داده ؟!

معتبرترین سایت بررسی لپ تاپها همین Notebookchck هستش?! درسته ؟!

mazyarp1
20-10-2013, 02:48
سلام
دوستان کسی رو z500 فیفا 14 نصب کرده؟
من که نصب کردم ولی اجرا نشد اما رو کامپیوتر خونگیمون نصب کردم اجرا شد :n15:

™...
20-10-2013, 06:24
سلام
دوستان کسی رو z500 فیفا 14 نصب کرده؟
من که نصب کردم ولی اجرا نشد اما رو کامپیوتر خونگیمون نصب کردم اجرا شد :n15:

باید براحتی اجرا بشه . :n01:

imi imi
20-10-2013, 09:28
کسی میدونه این چیه دقیق؟! اون | چیه جلو هر گرافیک گذاشته ؟! و اینکه مثلا جلو GT 650M نوشته 47 % ، یعنی 47 % تو حالت Ultra از GT 740 M بهتر جواب داده ؟!

معتبرترین سایت بررسی لپ تاپها همین Notebookchck هستش?! درسته ؟!

تا اونجا که من میدونم معتبره.:n01:
اما روش کار عکس : یه بازی رو مثل همون MOH رو بررسی کرده در حالت های LOW . MED. HIGH. ULTRA بعد شما روی compare ULTRA کلیلک کردی در این مقایسه یه کارت گرافیک رو مثلا 740M ملاک قرار میدن (اون علامت | بازده اون کارت یا همون FPS هست که با توجه به 0 تا 100 زیرش معلوم میشه)
حالا با توجه به اون . مقایسه میکنیم به این صورت که مثلا کارت 750M در حالت اولترا 23% قویتر از 740M هست.یا 650M 47% قویتره . یا HD5650 47% ضعیفتره و فریم کمتری میده با توجه به همون 0 تا 100 زیرش. حالا اگه شما این مقایسه رو برای HIGH بخواین مطابق اون. کارت ها رو مقایسه میکنه. واینطوری میفهمین که کدوم کارت در چه سطحی مناسبتره.
امیدوارم کمکتون کرده باشم:n16:

narnia1363
20-10-2013, 11:15
سلام
من لنووz500 رو تازه خریدم برای استفاده مناسب چند تا سوال از دوستان عزیزم داشتم
1- بهترین حالت استفاده از باتری برای طولانی تر شدن عمر باتری
2-اگر بخام لپ تاپ رو به led با کابل hdmi وصل کنم باید جه تنظیماتی انجام بدم که lcdلپتاپ خاموش باشه و مورد استفاده قرار نگیره
و یه سوال اینکه kmplayer رو نصب کردم و وقتی میخام زیرنو یس دوم بیاد ،loadمیشه ولی نمیاد مشکل کجاست
مرسی

farboodj1375
20-10-2013, 12:54
سلام دوستان . من حدودا دوماهه این لپ تابو گرفتم.corei5 با گرافیک 2 و رم 6 و هارئ 1 ترا.
راضیم ازش:)
تا حالا این بازیارو روش تست کردم عالی جواب داده
Cal of duty 7
fifa 13
pes 13
pes 14
splintercell black list
gta iv

و اما مشکل......
بعضی وقتا که لپ تاپ به برق وصله( شارژرش وصله) , تاچ پد خیلی بد کار میکنه . یجورایی انگار هنگ میکنه...ولی تو همین حالت اگه دست دیگمو به بدنه لپ تاب تماس بدم مشکل حل مییشه...!!البته بعضی وقتا اینجوری میشه...چرا اینجوریه..؟!یجا دیدم یکی دیگه هم گفته بود این مشکلو داره...
البته زیاد اذیت نمیکنه....ولی خب اگه حل شه بهتره ..
ممنون.

PouriaTech
20-10-2013, 13:17
میشه هر وقت اومد بهم خبر بدید تا برم بخرم؟...ممنووووووووووون میشم:n16:....راستی در کمال شرمندگی یه سوال دارم...من دقیق نمیدونم گرافیک لپ تابم چنده....کجا نوشته اینو؟؟؟؟؟؟؟؟:n18:

چشم...روی چشمم....خودمم بد جور پیگیرشم....:n16:

گرافیکتون که همیشه 2 هستش،اگه منظورتون 740 یا 635 هست،میتونید با برنامه GPU-Z راحت مقدار و مشخصات گرافیکاتونو ببینید(یه اینتل 4000 و یه انویدیا به احتمال زیاد 740-2گیگ)

PouriaTech
20-10-2013, 13:18
سلام دوستان . من حدودا دوماهه این لپ تابو گرفتم.corei5 با گرافیک 2 و رم 6 و هارئ 1 ترا.
راضیم ازش:)
تا حالا این بازیارو روش تست کردم عالی جواب داده
Cal of duty 7
fifa 13
pes 13
pes 14
splintercell black list
gta iv

و اما مشکل......
بعضی وقتا که لپ تاپ به برق وصله( شارژرش وصله) , تاچ پد خیلی بد کار میکنه . یجورایی انگار هنگ میکنه...ولی تو همین حالت اگه دست دیگمو به بدنه لپ تاب تماس بدم مشکل حل مییشه...!!البته بعضی وقتا اینجوری میشه...چرا اینجوریه..؟!یجا دیدم یکی دیگه هم گفته بود این مشکلو داره...
ممنون.

لابد مال شما مشکل داره تاچ پدش...

من تا حالا اینجوری نبوده برام...

برا احتیاط یه بار دیگه درایور تاچ پدتونو نصب کنید...:n16:

narnia1363
20-10-2013, 13:30
[QUOTE=lionf3;7569618] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] نوشته شده توسط hadi 66 [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
وقتی لپتاپ دایما به برقه سیکل شارژ و دشارژ انجام میشه ؟
یا باطری از مدار خارج میشه؟

نه از مدار خارج میشه همه همینطوری هستند[ /QUOTE]
مرسی
وقتی شارژ کامل شد باطری از مدار خارج میشه؟
چون باتری لپتاپ من رو 30% بود که به برق زدم و شارژ لپتاپ بعد از چند دقیقه 50%رسید استنباط من اینه که پس باتری وقتی کامل شارژ نیست و لپ تاپ به برق شهر وصله از مدار خارج نمیشه
حال اگه تو همین حالت درحال استفاده از لپتاپ باشیم مشکلی واسه باتری لپتاپ پیش نمیاد؟

starpars
20-10-2013, 16:08
و اما مشکل......
ممنون.
شما احتمالا مشکل اتصالی کوچیک برق داری ، این مشکل معمولا توی صفحات لمسی گوشی هنگامی که با شارژر های غیر اصلی شارژ میکنی بوجود میاد تاچ گوشی با کندی و هنگ مواجه میشه
احتمالا اگه با فازمتر به بدنه کنار تاچ پد بزنی فازمتر روشن میشه اتصالی برق داره که با سیم ارت که بدن شما همین کارو میکنه برطرف میشه

mika90
20-10-2013, 17:22
سلام
cori7
gt740
6gig
1T hard
قیمتشم شد 2500
خوبه؟

مبارک باشه:n01:
به قول بچه ها انشااله فنش بچرخه براتون:n02:

PouriaTech
20-10-2013, 17:51
دوستان ویندوز 8.1 نسخه ی Pro VL اومد که دیگه نیازی به آپدیت برا فاینال شدن نداره....

Moosdegh داداشم شما گرفتی همون RTM رو؟اگه نصبیدی رو سیستمت چطور بود؟؟؟

ممنون...:n16:

Masoodegh
20-10-2013, 19:36
دوستان ویندوز 8.1 نسخه ی Pro VL اومد که دیگه نیازی به آپدیت برا فاینال شدن نداره....

Moosdegh داداشم شما گرفتی همون RTM رو؟اگه نصبیدی رو سیستمت چطور بود؟؟؟

ممنون...:n16:

دانلود کردم ولی هنوز نصب نکردم! می ترسم بزنم آپگرید بعد همه اطلاعات و به خصوص برنامه ها حذف شن!

لینک دانلود نسخه فاینال:(این خط فاصله رو بردارین!)
soft-98.ir/os/windows-8/16206-Windows-8-Blue.html

farboodj1375
20-10-2013, 20:10
شما احتمالا مشکل اتصالی کوچیک برق داری ، این مشکل معمولا توی صفحات لمسی گوشی هنگامی که با شارژر های غیر اصلی شارژ میکنی بوجود میاد تاچ گوشی با کندی و هنگ مواجه میشه
احتمالا اگه با فازمتر به بدنه کنار تاچ پد بزنی فازمتر روشن میشه اتصالی برق داره که با سیم ارت که بدن شما همین کارو میکنه برطرف میشه

lممنون...یعنی میگین شارژرم مشکل داره..؟!
بعد برا حل این مشکل چیکار باید بکنم ..؟! اون سیم ارت چیه..؟؟!
البته میگم...بعضی وقتا اینجوری میشه فقط.....

مرسی

PouriaTech
20-10-2013, 20:25

مرسی

این لپ تاپ صفحه ی دور تاچ پدش آلومینیومه...

طبیعیه که وقتی تو شارژ باشه یه کم برق توش حس بشه...

حالا این نظر من بود،Starpars عزیز اگر اطلاعی دقیق تر دارن ارائه میدن...

Tnx:n16:

starpars
20-10-2013, 21:06

مرسی
تو کار تعمیرات نیستم تخصصی میخوای تو بخش خودش مطرح کن دوستان راهنمایی کنن ولی یادمه این مشکل توی لپ تاپ دل مدل 5010 هم بود حتی آدمو یه نموره برق میگرفت.
.
بچه ها از کجا باید بفهمیم ویندوز 8 چه نسخه ایه؟ منظورم همون enterpris و اینا
چون لپ تاپ رو وین 8 نصب شده تحویل گرفتم توی قسمت system نوشته
windows 8

2012 microsoft corporation

نسخشو کجا باید ببینیم؟
چون میخاستم ریموت دستاپ فعال کنم اون قسمت پایین پنجره remote که تیکشو میزنی نداره الان
فقط تا advanceed هست اون قسمت پایین remote desktop نداره

PouriaTech
20-10-2013, 22:16
تو کار تعمیرات نیستم تخصصی میخوای تو بخش خودش مطرح کن دوستان راهنمایی کنن ولی یادمه این مشکل توی لپ تاپ دل مدل 5010 هم بود حتی آدمو یه نموره برق میگرفت.
.
windows 8

نسخشو کجا باید ببینیم؟
چون میخاستم ریموت دستاپ فعال کنم اون قسمت پایین پنجره remote که تیکشو میزنی نداره الان

روی Computer راست کلیک کنید و Properties رو بزنید...

برای ریموت دسکتاپ هم از برنامه Team Viewer 8 استفاده کنید به نظرم...خیلی عالیه...:n16:

™...
21-10-2013, 00:10
نتایج تست بازی از دو کارت GT645 و GT 740 . کدام یک بهتر است ؟! بر اساس نتیجه تست بازیها GT645 در بیشتر بازیها که با هر دو تست شده بهتر عمل کرده است !!!.

GT645 :
GT740 :

اما باز اینجا نوشته که GT 740 حدود 10% از GT645 قویتره . اما نتیجه تست بازیها چیز دیگه رو نشون میده !!!!!

لپ تاپ Z500 با گرافیک GT645 هم اکنون در بازار ایران موجود است .

به نظر من که GT 645 تقریبا پا به پای GT 740 میاد.

dvd2010
21-10-2013, 07:40
شما با دقت بیشتری نتایج را نگاه کنی متوجه میشی 740 از 645 قویتره.اما خیلی بهم نزدیکن.

maghsoodrayaneh
21-10-2013, 07:56
سلام بر دوستان
من دیشب رفتم یه چرخی در بازار در رابطه با این لپ تاپ زدم. الحمدالله که موجود بود و زیاد هم بود. قیمت این کانفیگ : 740/1tb/6gig/3612qmسفید بک لایت دار:2450با گارانتی الماس اما یه نکته ای : تو پاساژ رضا یه نفر با رم 8 داشت که میداد 2590 وقتی از جاهای دیگه پرسیدم همه فروشنده ها گفتن که اور جینالش رم 8 نداره و طرف خودش رم انداخته.... این یعنی چی؟ یعنی اینکه لپ تاپ باز شده؟ چون لپ تاپه پشت ویترین بود یعنی خارج جعبه بود.
خیلی برام مهمه که لپ تاپ دستکاری نشده باشه . ممنون میشم راهنمایی کنید.....
یه نکته خیلی مهم: از کجا بفهمم لپ تاپی که میگیرم ریفر نباشه؟
مرسی از لطف همتون که با حوصله جواب میدیدی و کمک میکنید.:n16:

negima
21-10-2013, 08:15
با سلام بچه ها من بازی فوتبال 2014 رو نصب کردم اما کارت گرافیک رو نمیشناسه.کارت گرافیک هم دوباره نصب کردم اما.........چه کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

dvd2010
21-10-2013, 09:28
سلام بر دوستان
من دیشب رفتم یه چرخی در بازار در رابطه با این لپ تاپ زدم. الحمدالله که موجود بود و زیاد هم بود. قیمت این کانفیگ : 740/1tb/6gig/3612qmسفید بک لایت دار:2450با گارانتی الماس اما یه نکته ای : تو پاساژ رضا یه نفر با رم 8 داشت که میداد 2590 وقتی از جاهای دیگه پرسیدم همه فروشنده ها گفتن که اور جینالش رم 8 نداره و طرف خودش رم انداخته.... این یعنی چی؟ یعنی اینکه لپ تاپ باز شده؟ چون لپ تاپه پشت ویترین بود یعنی خارج جعبه بود.
خیلی برام مهمه که لپ تاپ دستکاری نشده باشه . ممنون میشم راهنمایی کنید.....
یه نکته خیلی مهم: از کجا بفهمم لپ تاپی که میگیرم ریفر نباشه؟
مرسی از لطف همتون که با حوصله جواب میدیدی و کمک میکنید.:n16:

شما خیالت راحت باشه.z500 دارای کانفیگهای مختلفی است.سریهای اول همه 8گیگ بودند بعد چند مدت 6گیگ رم وارد شده بود. چند روز پیش هم دوباره با کانفیگ 8گیگ رم عرضه میشد.سایت دیجی کالا تا چند روز پیش موجودی داشت الان سایت لیون هم با 8گیگ و 6گیگ هم داره البته 8 گیگ را داره2600میده.در مورد ریفر بودن لپ تاپ روی جعبه لپ تاپ میزنه/ و پشت لپ تاپ لیبل ریفر میزنه که ریفر کارخانه است.البته تو ایران فروشنده ها علامتهای ریفر بودن را از بین میبرن.پس بهترین کار خرید از جاهای معتبر می باشد.

Masoodegh
21-10-2013, 13:06

یه جا خوندم که واسه تشخیص قدرت کارت گرافیکای geforce جدیدا(همین 3 رقمیا!) ملاکت باید اینجوری باشه: اول عدد وسطی بعد سمت چپی و در آخر سمت راستی!!!
ینی الان واسه مقایسه ی این دو تا:
اول اون عددی که خیلی تو قدرتش تاثیر داره: 4 4
دوم عددی که تاثیر چندانی نداره: 6 7
سومی هم که میشه گفت تاثیر صفره!!!: 5 0

پس در نتیجه خیلی با هم اختلاف ندارن!

Phoenix84
21-10-2013, 14:04
سلام دوستان
اگر کسی بایوس z500 آپدیت کرده لطف کنه ی توضیح دقیقی بده که چیکار باید کرد.چون اشتباه کردن تو آپدیت بایوس گرفتاری زیادی درست میکنه.ممنون

vampire_arak
21-10-2013, 15:11
بچه ها نور صفحم کم کردم دیگه زیاد نمیشه!!!!چیکارش کنم؟
ویندوز 7 دارم.هرکاری میکنم نور صفحه دیگه زیاد نمیشه.:n28:

vampire_arak
21-10-2013, 15:13

آیا مشکل از درایور اینتله؟چون من از خود اینتل واسش دانلود کردم
آیا کسی مثل من اینجوری بر به مشکل خورده؟

PouriaTech
21-10-2013, 15:29
آیا مشکل از درایور اینتله؟چون من از خود اینتل واسش دانلود کردم
آیا کسی مثل من اینجوری بر به مشکل خورده؟

مطمئنی با F12 زیاد کردی؟؟؟

اگر آره،رو صفحه کلیک راست کن،Graphic Properties رو بزن و از تنظیمات اینتل Brightness رو زیاد کن...:n16:

PouriaTech
21-10-2013, 15:35
سلام دوستان
اگر کسی بایوس z500 آپدیت کرده لطف کنه ی توضیح دقیقی بده که چیکار باید کرد.چون اشتباه کردن تو آپدیت بایوس گرفتاری زیادی درست میکنه.ممنون

اگر 1.18 نیست این برنامه رو بگیرید و آپدیت کنید...

™...
21-10-2013, 15:39
شما با دقت بیشتری نتایج را نگاه کنی متوجه میشی 740 از 645 قویتره.اما خیلی بهم نزدیکن.

:n04: الان تو چندتا بازی 740 سرتره ؟! تو چندتا بازی 645 ?! شما مقایسه کن دقیق . درسته خیلی بهم نزدیکن اما اکثر بازیها 645 سرتره !

PouriaTech
21-10-2013, 15:50
:n04: الان تو چندتا بازی 740 سرتره ؟! تو چندتا بازی 645 ?! شما مقایسه کن دقیق . درسته خیلی بهم نزدیکن اما اکثر بازیها 645 سرتره !

آقا شما که خودت میدونی 645 قوی تره پس چرا از ماها نظر میخوای....

میدونی 645 قوی تره برو بگیرش...

دمت گرم...

Phoenix84
21-10-2013, 16:31
اگر 1.18 نیست این برنامه رو بگیرید و آپدیت کنید...

آنلاین باشم یا آفلاین؟ی کم بیشتر میشه توضیح بدید راجع به مراحلش

stepheno_1919
21-10-2013, 17:48
آنلاین باشم یا آفلاین؟ی کم بیشتر میشه توضیح بدید راجع به مراحلش
سلام. بهتره كه آفلاين باشي.
1- اول برنامه هاي اضافي رو ببند.
2- بعد دستگاه رو بذار رو حالت high performance كه سريعتر بهت جواب بده
3- شارژر دستگاه رو حتما وصل كن.
4- بعد روي فايل آپديت كليك كن و بقيه كار رو خودش انجام ميده و يكبار دستگاه Restart ميشه و تحت داس هم يه كارايي خودش انجام و ويندوز مياد بالا. شما تو اين مدت نه به كليدي دست بزن نه خاموشش رو بزن اگه زياد طول كشيد بذار خودش كارشو بلده .

**** نكته : از منوي Run (كليد هاي win+R) دستور dxdiag رو تايپ كن و توي پنجره اي كه باز ميشه ورژن باياس رو ببين اگه 1.18 هست كه نيازي به نصبش نيست اما اگه غير از اين بود فايلشو اجرا كن. اگه ورژنت 1.18 باشه و اقدام به اجراي فايل كني يه پيام ميده كه نيازي به آپديت كردن نيست.

ms368
21-10-2013, 19:09
الان بهترین وین 8 که تو نت هست کدومه دانلود کنم ؟
لینک بدید لطفا
یکی از ir-dl دانلود کردم به درد نخورد

نسخه final برای 5 ماه پیش بود ( خوبه یعنی ؟ )

PouriaTech
21-10-2013, 19:21
الان بهترین وین 8 که تو نت هست کدومه دانلود کنم ؟
لینک بدید لطفا
یکی از ir-dl دانلود کردم به درد نخورد

نسخه final برای 5 ماه پیش بود ( خوبه یعنی ؟ )

باو همه با نت ژاپن میان اینجا انگار...:n08:

تو 8 نسخه اینترپرایس بهتر و کامل تر بوده...

5 ماه پیش؟؟؟!!!

بابا هنوز چند وقت یکبار آپدیت جدیدش میاد...

یه سر به سافت98 و سافت گذر بزن...:n16:

starpars
21-10-2013, 21:50

منم به این مشکل بر خوردم
درایور vga اینتل رو از رو dvd خودش نصب کردم درست شد

starpars
21-10-2013, 21:52
روی Computer راست کلیک کنید و Properties رو بزنید...

برای ریموت دسکتاپ هم از برنامه Team Viewer 8 استفاده کنید به نظرم...خیلی عالیه...:n16:

اونجا برا من فقط نوشته windows 8 دیگه نسخشو ننوشته که اینترپرایز هست یا چیز دیگه

™...
21-10-2013, 23:09
آقا شما که خودت میدونی 645 قوی تره پس چرا از ماها نظر میخوای....

میدونی 645 قوی تره برو بگیرش...

دمت گرم...

خوی حالا شما GT 740 داری نباید اینطوری موضع بگیری . :n01:

من خودم میخوام این لپ تاپ رو بگیرم واسه همین دارم تحقیق میکنم .

اگه من اومدم اینجا گفتم از خودم که در نیاوردم و قصد تخریب اون کارت رو هم اصلا ندارم . فقط رفتم و دوتاشو مقایسه کردم و دیدم بر اساس نتیجه بازیها و Fps اونا چیزی که برا اکثر بازیها نوشته GT645 نمره Fps اون در حالت Medium و Ultra بالاتره باز از طرف دیگه یه جا نوشته 740 حدود 10% از 645 قویتره (عکس دوم ) .حالا من موندم بلاخره کدوم یکی بهتره ؟!! واسه همین اومدم اینجا گفتم تا دوستان بیان نتیجه تست های بازیهارو دقیق در حالت Ultra و High ببینن و نظر بدن . نتیجه تست هارو هم گذاشتم و لینکشون هم هست .

نتایج تست بازی از دو کارت GT645 و GT 740 . کدام یک بهتر است ؟!

GT645 :

GT740 :

اما باز اینجا نوشته که GT 740 حدود 10% از GT645 قویتره . اما نتیجه تست بازیها چیز دیگه رو نشون میده !!!!!

لپ تاپ Z500 با گرافیک GT645 هم اکنون در بازار ایران موجود است .

alicomx
22-10-2013, 11:21
دوست عزیز این برای من هم جای سوال بود ولی باید توجه داشته باشی که 740 و 645 تقریبا تو یک رده حساب میشن و تو بازی های جدیدتر برتری خفیف 740قابل مشاهده است البته در آینده هم چنین رتبه بندی این سایت فقط از روی بازی انجام نمیشه و نرم افزار های بنچ مارک هم دخیل هستند که قدرت پردازشی کارت رو بهتر به چالش میکشه و اگه دقت کنی تو بعضی تستها 740 خیلی بالاتر از 645 هست. و در آخر بهت توصیه میکنم که زیاد سخت نگیر تفاوت فریم دهیشون یکی دو فریم هست البته ultra رو در نظر نگیر به کار ما نمیاد و خنک بودن 740 هم یکی از مزیت هاش نسبت به 645 هست .موفق باشی

Public Enemy
22-10-2013, 12:36
دوستان Lenovo Z500 GT645M دیگه Discontiniue شده . اختلاف قدرت GT740M و 645M اونقدر نیست که بخواین حساس بشین . در ضمن قبلا هم گفته شده تست هایی که Notebookcheck انجام داده روی نسخه GK107 کارت 740M بوده نه GK208 . هر چی هم می گردم خبری از تست GK208 نیست فقط نکته ای که Notebookcheck اشاره کرده اینه که آیتم های فرکانس GPU و تکنواوژی GPU BOOST هم بر بازی ها تاثیر دارند که ممکنه باری رو توی GK208 بهتر از GK107 کنه ممکنه بدتر .

اگر گرافیک قوی تر می خواین --------------> GT750M ----> Lenovo Y500

در غیر اینصورت پرداختن به این موضوع گیجتون می کنه

مشاوران عزیز می تونن رفتار بهتری هم داشته باشن

farboodj1375
22-10-2013, 12:39
با سلام بچه ها من بازی فوتبال 2014 رو نصب کردم اما کارت گرافیک رو نمیشناسه.کارت گرافیک هم دوباره نصب کردم اما.........چه کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام.فایل بازی رو باید بطور دستی با گرافیک nvidia اجرا کنید.روش راست کلیک کنید و Run with graphic processor رو بزنید و nvidia رو انتخاب کنید.
ولی بجای این کار بهتره این هم فایل بازی هم فایل setting ش رو تنظیم کنید که بطور پیشفرض با nvidia اجرا شن.(از همونجا که rrun with graphic processor رو میزنین رو گزینه اخر کلیک کنید.بعد دو تا برنامه رو از بالا add کنین, بعدش از قسمت پایین تر برای هرکدوم nvidia رو انتخاب کنید.) البته بنظرم باید کارت گرافیکتون آپدیت باشه که این گزینه run with graphic processor وجود داشته باشه..

Public Enemy
22-10-2013, 12:43
.
windows 8

نسخشو کجا باید ببینیم؟

دوست عزیز تنظیماتتون درسته . بهتره به طور موقت تیک Allow connections only .... رو برداررین .

برای کانکت شدن هم توی ران تایپ کنین :

mstsc

اینتر رو بزنین تا صفحه Remote desktop باز شه .سپس آی پی سیستمو وارد کنین . تو شبکه تست کنین

farboodj1375
22-10-2013, 12:43

منم وقتی ویندوزمو عوض کردم همین مشکلو داشتم.وقتی گرافیکم رو نصب کردم خودش درست شد...!!بنظرم باید هم intel رو نصب کنی هم nvidia رو...

PouriaTech
22-10-2013, 15:10
خوی حالا شما GT 740 داری نباید اینطوری موضع بگیری . :n01:

من خودم میخوام این لپ تاپ رو بگیرم واسه همین دارم تحقیق میکنم .

اگه من اومدم اینجا گفتم از خودم که در نیاوردم و قصد تخریب اون کارت رو هم اصلا ندارم . فقط رفتم و دوتاشو مقایسه کردم و دیدم بر اساس نتیجه بازیها و Fps اونا چیزی که برا اکثر بازیها نوشته GT645 نمره Fps اون در حالت Medium و Ultra بالاتره باز از طرف دیگه یه جا نوشته 740 حدود 10% از 645 قویتره (عکس دوم ) .حالا من موندم بلاخره کدوم یکی بهتره ؟!! واسه همین اومدم اینجا گفتم تا دوستان بیان نتیجه تست های بازیهارو دقیق در حالت Ultra و High ببینن و نظر بدن . نتیجه تست هارو هم گذاشتم و لینکشون هم هست .

کی موضع گرفت؟؟؟

من دنبال قوی تر بودن یکی دو درصدی نبودم،دنبال جدیدتر بودن بودم...

به نظر من یه شرکت نمیاد یه محصول جدید بزنه که از سری قبل ضعیف تر باشه...

همه دنبال پیشرفتن...نه پسرفت...

منم میگم شما که واست اون یه درصد اهمیت داره،برو 645 بگیر....

من حتی به خودم زحمت خوندن اون آمار رو ندادم...

پس برام اهمیت نداره...

clipchi
22-10-2013, 17:06
سلام دوستان
من همین دو سه روز پیش این لپتاپ به دستم رسید و حالا یه چندتا سوالی داشتم . ممنون میشم اگه جواب بدین :
1.من زیاد از لپ تاپ کار میکشم و تند باطریش تموم میشه و می خوام وصلش کنم به شارژ و باطریش رو در از لپتاپ بکشم بیرون ولی چه جوری ؟؟ در نمیاد آخه :(
2. الان قسمت مشخصاتش نوشته core i 7 2.1GHz ¬ 2.1Ghz ولی تو کیمیا آنلاین نوشته 2.2GHZ~3.2GHz :n28: دلیلش چیه ؟؟؟
3. واسه بازی کردن (فیفا 14) مناسبه ؟
4. من تو run نوشتم dxdiag بعد صفحه مشخصات باز شد که تو دوتا عکس زیر می بینین . اگه میشه ببینین مشخصاتش درسته ؟ (آخه لپ تاپ رو اینترنتی گرفتم بعد شک دارم نکنه یه بار کم و زیاد شده باشه گرافیک و cpu و ...)
ممنون

starpars
22-10-2013, 17:42
دوست عزیز تنظیماتتون درسته . بهتره به طور موقت تیک Allow connections only .... رو برداررین .

برای کانکت شدن هم توی ران تایپ کنین :

mstsc

اینتر رو بزنین تا صفحه Remote desktop باز شه .سپس آی پی سیستمو وارد کنین . تو شبکه تست کنین

دقت نکردی دیگه
این عکس مال ویندوز من نیست که ، واسه من پنجرش فقط تا وسطه بقیش هیچی نیست اصلا تنظیمات پایینی رو نداره نصف پایینی پنجره همش سفیده چیزی نیست اصلا که بخام انتخاب کنم

negima
22-10-2013, 17:50
کجا راست کلیک کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟رو چه صفحه ای؟؟؟؟

farboodj1375
22-10-2013, 18:35
کجا راست کلیک کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟رو چه صفحه ای؟؟؟؟

رو آیکون pes 14

Public Enemy
22-10-2013, 19:18
دقت نکردی دیگه
این عکس مال ویندوز من نیست که ، واسه من پنجرش فقط تا وسطه بقیش هیچی نیست اصلا تنظیمات پایینی رو نداره نصف پایینی پنجره همش سفیده چیزی نیست اصلا که بخام انتخاب کنم

شرمنده داداش الان گرفتم :n13:

Remote Desktop Connection فقط توی ویندوز های 8 نسخه Pro و Enterprise فعال می شه . نسخه هایی مثل Standard قابلیت فعال شدن ندارند و فقط می شه از اونا برای کانکت شدن به دیگری استفاده کرد .

بهتره از یه نرم افزار مثل VNC یا Teamviewer استفاده کنین .

برای فهمیدن نسخه ویندوزونم از توی Mycomputer>>>>Properties می تونین ببینین .

عکس

PouriaTech
22-10-2013, 19:49
سلام دوستان
من همین دو سه روز پیش این لپتاپ به دستم رسید و حالا یه چندتا سوالی داشتم . ممنون میشم اگه جواب بدین :
1.من زیاد از لپ تاپ کار میکشم و تند باطریش تموم میشه و می خوام وصلش کنم به شارژ و باطریش رو در از لپتاپ بکشم بیرون ولی چه جوری ؟؟ در نمیاد آخه :(
2. الان قسمت مشخصاتش نوشته core i 7 2.1GHz ¬ 2.1Ghz ولی تو کیمیا آنلاین نوشته 2.2GHZ~3.2GHz :n28: دلیلش چیه ؟؟؟
3. واسه بازی کردن (فیفا 14) مناسبه ؟
4. من تو run نوشتم dxdiag بعد صفحه مشخصات باز شد که تو دوتا عکس زیر می بینین . اگه میشه ببینین مشخصاتش درسته ؟ (آخه لپ تاپ رو اینترنتی گرفتم بعد شک دارم نکنه یه بار کم و زیاد شده باشه گرافیک و cpu و ...)
ممنون

1.خب ایراد نداره،از برنامه Energy Management گرینه Optimized Battery Health رو انتخاب کن...اینجوری تا 60 شارژ میشه و دیگه از برق استفاده میکنه...

2.اینا فرقی زیادی ندارن،دقیق میخوای باید از سایت خود لنوو ببینی...

3.فیفا14؟؟؟بابا اینا که بازی نیست داداشم...i5 هم جواب میده،شایدم i3...:n02:

4.نه...مشکلی نداره...

5.خواهش:n16:

donkeyoxte
22-10-2013, 22:12
سلام دوستان
یه سوال داشتم
ویندوز 8.1pro نصب کردم اکتیوم کردم ولی ایترنتو خیلی استفاده میکنه توی استارت اپ ویندوز اون برنامه هایی که با اینترنت هستند off کردم بازم درست نشد اینتنت اصا هنگه برنامه ای هست که بشه جلوی این دست درازیای ویندوز به اینترنتو قطع کرد ؟؟؟؟
بعد چطوری بفهمم که سیستم لنوو 500 از تمام قدرتش اسفاده میکنه یا اون عددهایی که مربوط به عملکرد لبتلب هست(همون رم .گرافیک...) بزارید ممنون میشم کانفینگ من ram 8 gt 740 i7

Masoodegh
22-10-2013, 22:31
سلام دوستان
یه سوال داشتم
ویندوز 8.1pro نصب کردم اکتیوم کردم ولی ایترنتو خیلی استفاده میکنه توی استارت اپ ویندوز اون برنامه هایی که با اینترنت هستند off کردم بازم درست نشد اینتنت اصا هنگه برنامه ای هست که بشه جلوی این دست درازیای ویندوز به اینترنتو قطع کرد ؟؟؟؟
بعد چطوری بفهمم که سیستم لنوو 500 از تمام قدرتش اسفاده میکنه یا اون عددهایی که مربوط به عملکرد لبتلب هست(همون رم .گرافیک...) بزارید ممنون میشم کانفینگ من ram 8 gt 740 i7

فایروال نصب کنی خیلی راحت میگه کجاست که نت میگیره! البته فک کنم تسک منیجرم نشون بده!(بازش میکنی میزنی more یا همون فلشه که پایینشه بعد میزنی که برنامه ها طبق مصرف نت ریف بشن!!)

3.فیفا14؟؟؟بابا اینا که بازی نیست داداشم...i5 هم جواب میده،شایدم i3...:n02:

اون کانفیگ 1,400تومنی z500 هست، فک کنم اونم بتونه راحت فیفا14 رو بالا بیاره!!:n02:(همون که گرافیک اینتل 4000 داره!!)

donkeyoxte
22-10-2013, 22:54
ممنون آقا یه سوال دیگه

چجوری بدون کابل hdmi به تلوزیون وصل شم و به عنوان کنسول ازش استفاه کنم؟؟؟

✞30nA✞
22-10-2013, 22:56
لبتاب های Lenovo جزو لبتابهای خوشنام حساب میشن که نسبت به ایسوز و برندهای هم سطح ورقیبشون کارایی بهتر و خرابی کمتری دارن!
بهر حال من علاوه بر این مارک از خانواده lenovo مدل G580رو پیشنهاد میکنم که قیمتش مناسبتره
سیستم:
CPU:Core i 5
RAM:4GB
Graphic card:1GB
امیدوارم انتخاب خوبی داشته باشین و نیازی به گارانتی های انشالله معتبر نباشه:n12:

™...
22-10-2013, 23:10
لبتاب های Lenovo جزو لبتابهای خوشنام حساب میشن که نسبت به ایسوز و برندهای هم سطح ورقیبشون کارایی بهتر و خرابی کمتری دارن!
بهر حال من علاوه بر این مارک از خانواده lenovo مدل G580رو پیشنهاد میکنم که قیمتش مناسبتره
سیستم:
CPU:Core i 5
RAM:4GB
Graphic card:1GB
امیدوارم انتخاب خوبی داشته باشین و نیازی به گارانتی های انشالله معتبر نباشه:n12:

منظورتون از مناسبتره چیه ؟! دقیقا با چه مشخصاتی ؟!:n01:

clipchi
22-10-2013, 23:36
فایروال نصب کنی خیلی راحت میگه کجاست که نت میگیره! البته فک کنم تسک منیجرم نشون بده!(بازش میکنی میزنی more یا همون فلشه که پایینشه بعد میزنی که برنامه ها طبق مصرف نت ریف بشن!!)

اون کانفیگ 1,400تومنی z500 هست، فک کنم اونم بتونه راحت فیفا14 رو بالا بیاره!!:n02:(همون که گرافیک اینتل 4000 داره!!)
آقا این عکسی که من گذاشتم یه نگاه بنداز
نوشته اینتل 4000 :n04:
میشه خواهشا یکی از دوستان یه کاری کنه و یه عکس از همین قسمتایی که من گذاشتم رو بزاره :(lenovo z500 ci 7)
+ پوریا جان خیلی ممنون :n16: