PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلـوپ Lenovo Z500

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26

sharpy
30-09-2013, 14:03
این لپتاپ لمسیه ؟؟ تو یه تبلیغ دیدم که تاچ هست .
و این که خیلی داغ میکنه ؟؟ مشکلی براش پیش نمیاد مثلا
5 ساعت بازی سنگین .
تاچ پوش چطوره مثل لپ تاپ های مالتی جدید که دو و چند انگشتین هست ؟؟ رو میندوز 8 خوب تاچ پد بهینه شده ؟؟

وقتی میخریم روش ویندوز 8 هست ؟؟
من میخوام مدل رم 8 گیگش رد بگیرم ال دیجیتال زده 2560

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

aminhitman
30-09-2013, 16:39
این لپتاپ لمسیه ؟؟ تو یه تبلیغ دیدم که تاچ هست .
و این که خیلی داغ میکنه ؟؟ مشکلی براش پیش نمیاد مثلا
5 ساعت بازی سنگین .
تاچ پوش چطوره مثل لپ تاپ های مالتی جدید که دو و چند انگشتین هست ؟؟ رو میندوز 8 خوب تاچ پد بهینه شده ؟؟

وقتی میخریم روش ویندوز 8 هست ؟؟
من میخوام مدل رم 8 گیگش رد بگیرم ال دیجیتال زده 2560

بله این لپ تاپ یه مدل تاچ هم داره مدل معمولی هم داره فک نمیکنم مدل تاچش هنوز وارد ایران شده باشه
نه مشکلی نداره شما 9999 ساعتم که بازی کنی من بهت قول میدم اون حدی داغ نمیکنه که over heat بشه مطمئن باش خودش کافیه کولپد هم بزاری زیرش که دیگه خیالت تخته تخت
تاچ پد عالیه میتونم به جرعت بگم اینکه قابلیت مولتی تاچ رو داره به من خیلی کمک کرده و خیلی لذت بخشه کار باهاش با ویندوز 8 و 7 هم هیچ مشکلی نداره تاچ پد رو که بهینه نمیکنن عزیزم !
وقتی میخریش هیچی روش نصب نیست باید بگی نصب کنن سری های قبلی ویندوز روش بود الان دیگه نیست یا خودت نصب یا بده فروشنده
مدل 8 گیگش هم خوب زده 2560 قیمت خوبیه من 6 گیگ خریدم 2510 خوب زده از نظر قیمت اوکیه
اصلا شک نکن تو خریدش بی تعصب تو این رنج یکی از بهترین هاست

stepheno_1919
30-09-2013, 18:47
سلام دوستان. امروز تو سایت synaptics درایور تاچپد رو گرفتم چیز خوبیه .قابلیت های جالبی بهش اضافه میشه نمونش واسه من عمل 4 انگشتی توی ویندوز8 اجرا نمیشد که با این راه افتاد. دوستانی هم که تاچپدشون قفل میکرد حتما امتحان کنند و احتمال زیاد حالشو ببرند. اینم لینک
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
برای اینکه واسه دانلودش لینک بده باید تحریم ف ی لت رینگ رو دور بزنید:n02: حجم فایل : 109.59 مگابایت.

ms368
30-09-2013, 20:14
سلام دوستان. امروز تو سایت synaptics درایور تاچپد رو گرفتم چیز خوبیه .قابلیت های جالبی بهش اضافه میشه نمونش واسه من عمل 4 انگشتی توی ویندوز8 اجرا نمیشد که با این راه افتاد. دوستانی هم که تاچپدشون قفل میکرد حتما امتحان کنند و احتمال زیاد حالشو ببرند. اینم لینک
برای اینکه واسه دانلودش لینک بده باید تحریم ف ی لت رینگ رو دور بزنید:n02: حجم فایل : 109.59 مگابایت.

اقا دمت گرم
منو که خیلی اذیت میکنه با قفل کردنای بیخودیش
امشب دانلود میکنم ببینم نتیجه میده یا خیر .
کسی میتونه مستقیم کنه ؟

alpachino2012
30-09-2013, 23:53
دوستانی که میخوان این لپ تاپو بخرن .. جدیدترین کانفیگش با رم 8 و گرافیک 740 عرضه میشه ... ازدیجی کالا هم نخرن ..چون تو بازار 2500ولی دیجی کالا 2699قیمت زده..هردوشون هم با گارانتی دوساله سازگاره

slr560
01-10-2013, 02:25
دوستان میشه رو این لپتاپ ۲تا رم ۸ گیگ انداخت؟ ۱۶ گیگ ساپورت میکنه؟
حداکثر تا چه باسی؟

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 4 Beta

dvd2010
01-10-2013, 10:53
دوستان میشه رو این لپتاپ ۲تا رم ۸ گیگ انداخت؟ ۱۶ گیگ ساپورت میکنه؟
حداکثر تا چه باسی؟

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 4 Beta
بله 16 گیگ را ساپورت میکنه باید 2 تا 8گیگ گذاشت فکر کنم حداکثر باسش است.1600

kaveh1589
01-10-2013, 12:42
کولپد هم بزاری زیرش که دیگه خیالت تخته تخت

درود
چه مدل کول پدی توصیه می فرمائید ؟ قیمت ؟

aminhitman
01-10-2013, 16:08
درود
چه مدل کول پدی توصیه می فرمائید ؟ قیمت ؟
والا شما باید ببینی خودت چی میپسندی همشون تقریبا خوبن من خودم نظرم رو دوفنه هاست ولی یکی بچه ها میگفت تک فنه ها قوی ترن
من خودم deep cool n8 دارم و راضیم خوبه دما روی 40-50 میمونه
قیمتش اون موقع که من خریدم تو مرداد 75 تومن حالا اطلاعی ندارم

lionhearted1991
01-10-2013, 17:13
سلام همگی, یه سوال: یه لحظه اومدم نور صفحه رو زیاد کنم از رو کیبورد, تا زدم نور به شدت افت کرده و دیگه زیاد نمیشه; چیکارش باس کرد؟

aminhitman
01-10-2013, 18:21
سلام همگی, یه سوال: یه لحظه اومدم نور صفحه رو زیاد کنم از رو کیبورد, تا زدم نور به شدت افت کرده و دیگه زیاد نمیشه; چیکارش باس کرد؟
سلام
نمیگم بشین 420 صفحه بخون یه صفحه دوصفحه قبل رو بخون
طوری نیست
شما درایور جدید اینتل رو از سایت لنوو دریافت کنید برای سیستم عاملتون و نصب کنید آپدیت میشه و درست میشه (تست شده و کار میده)
در ضمن یکی از دوستان گفته بود هنگام روشن شدن سیستم اون موقع که آرم لنوو میاد کلید f12 بزنید درست میشه (تست نکردم)

اینم لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دقیقا دو صفحه قبل

Dariush07
01-10-2013, 23:45
سلام دوستان
من به تازگی این دستگاه رو تهیه کردم با کانفیگ ( core i5 , GT740m , 6G ram )
فقط یه مشکلی در رابطه با دستگاه احساس کردم
وقتی به شارژ وصله هیچ مشکلی نداره

اما وقتی به شارژ وصل نیست و از باتری استفاده میشه ، موقعی که یه بازیه سنگین اجرا میکنم و LOAD گرافیک بالاتر از 70 یا 75% میره اونوقته که بازی Lag میزنه
تو نرم افزاره GPU-Z نگاه کردم دیدم اون موقعهایی که Lag میزنه انگار فرکانس Gpu از 1058 میاد رو 135 و دوباره مدتی رو 1058 کار میکنه و یه کوچولو میاد رو 135 و ... به همین روال
انگار وقتی کارکرد GPU خیلی بالا میره چند لحظه کرافیگ رو ول میکنه و دوباره باز گرافیک رو وارد کار میکنه و این باعث Lag در بازی های سنگین میشه
تموم تنظیمات دستگاه رو High performance هست و حتی تو تنظیم Nvidia control panel هم تو قسمت Adaptive اون رو هم رو high performance گذاشتم .

آیا این ریپ زدن در هنگام بازی های سنگین و استفاده از باتری طبیعیه ؟ کسی این رو آزمایش کرده ؟

Reza31001
02-10-2013, 01:14
سلام دوستان
من به تازگی این دستگاه رو تهیه کردم با کانفیگ ( core i5 , GT740m , 6G ram )
فقط یه مشکلی در رابطه با دستگاه احساس کردم
وقتی به شارژ وصله هیچ مشکلی نداره

اما وقتی به شارژ وصل نیست و از باتری استفاده میشه ، موقعی که یه بازیه سنگین اجرا میکنم و LOAD گرافیک بالاتر از 70 یا 75% میره اونوقته که بازی Lag میزنه
تو نرم افزاره GPU-Z نگاه کردم دیدم اون موقعهایی که Lag میزنه انگار فرکانس Gpu از 1058 میاد رو 135 و دوباره مدتی رو 1058 کار میکنه و یه کوچولو میاد رو 135 و ... به همین روال
انگار وقتی کارکرد GPU خیلی بالا میره چند لحظه کرافیگ رو ول میکنه و دوباره باز گرافیک رو وارد کار میکنه و این باعث Lag در بازی های سنگین میشه
تموم تنظیمات دستگاه رو High performance هست و حتی تو تنظیم Nvidia control panel هم تو قسمت Adaptive اون رو هم رو high performance گذاشتم .

آیا این ریپ زدن در هنگام بازی های سنگین و استفاده از باتری طبیعیه ؟ کسی این رو آزمایش کرده ؟
طبیعیه
کلا رو باتری بازی نکنید، نمیکشه

Dariush07
02-10-2013, 01:19
طبیعیه
کلا رو باتری بازی نکنید، نمیکشه

ممنون از پسختون
من فکر میکردم که باتری هم به مقدار کافی روی high performance توان میده
این رو نمیتونم درک کنم که چرا مثلآ گرافیک رو ضعیف نمیکنه مثلآ بیاد رو 75 % ثابت کنه بجای اینکه یکدفعه اینهمه افت کنه دوباره بیاد رو 99 %

alexamir
02-10-2013, 13:02
با سلاام خدمت دوستان عزیز و گل من واقعا هر چقدر تحقیق کردم بین چندین برند مختلف با کانفینگای مختلف به این نتیجه رسیدم از بین چند مدل زیر یکی رو انتخاب کنم با بودجه در حد 2.800تا 2.900

خب asus k55vd بنظرم عالی رسید اما یکم از لحاظ ساخت خیلی عالی نیست

asus k56cb و k46cb هم خوب بودن بنظرم

اما به lenovo z500 رسیدم واقعا از لحاظ طراحی شیک هست و تنها ایراداتی که طی تحقیقات فراوان بدست آوردم یکی نور و دید از زوایای این لپ تاپ با مشکل مواجه هست
یکی هم بیش از حد داغ میکنه که این یکم مشکل سازه و البته شنیدم با cool pad اگه اشتباه نکنم میشه این مشکل رو تا حدودی برطرف کرد و همین طور مشکل صدا هم داره .در صورتی که اون مدل ایسوس k55vd خودش یه سخت افزار خنک کنندگی پیشرفته داره و اون مدل ایسوس هم مشکل زاویه دید هم داره ولی از نظر قیمتی z500به صرفه تره و گرافیکشم قوی تره البته من لپ تاپ رو هم برا گیم میخوام هم برای کار مهندسی و نرم افزاری مکانیک.

که البته واقعا بین این دو مدل موندم کدوم رو بخرم لطفا راهنمایی کنید بین دو راهیم k55vdبخرم یا z500دوستانی که استفاده کردن ممنون میشم راهنمایی کنید.

Dariush07
02-10-2013, 14:55
با سلاام خدمت دوستان عزیز و گل من واقعا هر چقدر تحقیق کردم بین چندین برند مختلف با کانفینگای مختلف به این نتیجه رسیدم از بین چند مدل زیر یکی رو انتخاب کنم با بودجه در حد 2.800تا 2.900

اما به lenovo z500 رسیدم واقعا از لحاظ طراحی شیک هست و تنها ایراداتی که طی تحقیقات فراوان بدست آوردم یکی نور و دید از زوایای این لپ تاپ با مشکل مواجه هست
یکی هم بیش از حد داغ میکنه که این یکم مشکل سازه و البته شنیدم با cool pad اگه اشتباه نکنم میشه این مشکل رو تا حدودی برطرف کرد و همین طور مشکل صدا هم داره .در صورتی که اون مدل ایسوس k55vd خودش یه سخت افزار خنک کنندگی پیشرفته داره و اون مدل ایسوس هم مشکل زاویه دید هم داره ولی از نظر قیمتی z500به صرفه تره و گرافیکشم قوی تره البته من لپ تاپ رو هم برا گیم میخوام هم برای کار مهندسی و نرم افزاری مکانیک.

که البته واقعا بین این دو مدل موندم کدوم رو بخرم لطفا راهنمایی کنید بین دو راهیم k55vdبخرم یا z500دوستانی که استفاده کردن ممنون میشم راهنمایی کنید.

gt610m با gt740m زمین تا آسمون فاصله داره
به شدت توصیه میشه که Lenovo رو بردارید
صدای فن که من تاحالا نشنیدم ( من هم خونده بودم این قضیه رو اما وقتی خریدم دیدم همچین مشکلی نداره )
مانیتورش هم راضی کنندست ، نور و کیفیت مطلوبی داره

alexamir
02-10-2013, 15:13
با تشکر از دوست عزیز بابت جواب.خوب منظورم وضوح صدای دستگاه هست اخه فک کنم اسپیکراش زیر دستگاهه وکمی صدا بم هست.خوب"شما مشکل داغ شدن بدنه دستگاه رو دارید؟ و کلا شما که استفاده کردید نقظه ضعفش چیه؟اخه اینی که کسی استفاده کنه تا اینی که تو نت هست ممکنه فرق داشته باشه.در ضمن یعنی اینقدر گرافیکشون فرق"میکنه؟

abbas75
02-10-2013, 15:41
سلام
من چند روزه این دستگاه رو با کانفیگ )core i7 6 gb ram 1tb ) خریدم
من هرکاری کردم نتونستم درایور وبکم این لب تاپ رو نصب کنم
هم درایوری که رو سی دی همراه لب تاپ بود رو امتحان کردم هم درایور رو از سایت لنوو دانلود کردم اما وقتی نصب رو میرنم این ارور میده No appropriate Driver to be installed
ویندوزم هم 8 هست
ممنون میشم راهنماییم کنید

Public Enemy
02-10-2013, 18:36

برای نرم افزار های مهندسی هر دو عالی هستند .

اما اگر برای بازی هم می خواین Z500 بهتره چون گرافیک قوی تری داره . GT 610M به نسبت خیلی ضغیف تره .

نور کم نیست کنتراست پایینه .

مشکل داغ کردنم بارها بحث شده . دلیلشم گفتیم بدنه بسیار باریک + سخت افزار قوی ، باعث می شه گرما حس بشه . ولی در حدی نیست که لپ تاپ Overheat بشه و خاموش بشه . حدود 19 ساعت زیر فشار بازی ( 1 ضرب ) و 3 ساعت تست Furmark تست شد مشکلی نداشت .

psycho0098
02-10-2013, 18:43
مشکل حل شد
ببخشید

Sent from my SK17i using Tapatalk 2

stepheno_1919
02-10-2013, 21:03
دوستان توی ویندوز7 من راست کلیک با لمس دو انگشت کار نمیکرد ولی یه تغییراتی دادم درست شد.خودم چون خیلی با این مسئله مشکل داشتم به شمام میگم دوست داشتین انجام بدین:n02:. از منوی Run دستور Regedit رو تایپ کنید. این مسیر رو انتخاب کنید. HKEY_CURRENT_USER\Software\Synaptics\SynTP\TouchPa dPS2 اگه فایلی به این نام میبینید 2FingerTapAction روش دابل کلیک کنید و مقدارش رو 2 قرار بدین. اگه هم نبود و فقط دو تا فایل به این نامها (NotifyDriverFirstLoadState و Default) وجود داشت باید فایل اول رو تولید کنین. به این صورت که:
1- روی صفحه راست کلیک میکنید و روی گزینه زیر رو انتخاب کنید.

2-بعد نامش رو به 2FingerTapAction تغییر بدین.(دقت کنید). و روش دابل کلیک کنید و مقدارش رو 2 بذارید.

3- دوباره راست کلیک روی صفحه و انتخاب گزینه زیر

4- بعدش تغییر نام به 2FingerTapPlugInID و الان شما باید این فایل ها رو تو پنجره Registry Editor ببینید.

در آخر یکبار کامپیوتر رو Restart کنید انشالا که درست شده باشه.

abbas75
02-10-2013, 22:00
سلام
هم درایوری که رو سی دی همراه لب تاپ بود رو امتحان کردم هم درایور رو از سایت لنوو دانلود کردم اما وقتی نصب رو میرنم این ارور میده No appropriate Driver to be installed
ویندوزم هم 8 هست
کسی نمیتونه کمکم کنه؟

Dariush07
02-10-2013, 23:54
با تشکر از دوست عزیز بابت جواب.خوب منظورم وضوح صدای دستگاه هست اخه فک کنم اسپیکراش زیر دستگاهه وکمی صدا بم هست.خوب"شما مشکل داغ شدن بدنه دستگاه رو دارید؟ و کلا شما که استفاده کردید نقظه ضعفش چیه؟اخه اینی که کسی استفاده کنه تا اینی که تو نت هست ممکنه فرق داشته باشه.در ضمن یعنی اینقدر گرافیکشون فرق"میکنه؟

اگر دستگاه روی سطح صاف مثل شیشه قرار بگیره وضوح صداش هم عالیه ( به علت reflex مثل همون اسپیکر موبایل که دست رو میزاری جلوش صداش بهتر میشه ) اما کلآ صداش بم نیست و صدای مطلوبی داره جای نگرانی نیست
من تو بازی سنگین هم مشکل داغ شدن و صدای فن رو ندارم اصلآ یکمی گرم میشه قسمت چپ دستگاه اما فقط کمی گرم میشه که کمی گرم شدن کاملآ طبیعیه .
گرافیک 610m فرقش با 740m خیلی زیاده با هم مقایسه نمیشه کردشون ، اگر بازی براتون مهمه حتمآ Z500 رو بردارید .

تا اینجای کار نقطه ضعفی ازش ندیدم ، فقط یه ایرادی که میتونم ازش بگیرم اینه که باطریش رو نمیشه در آورد
من دستگاه رو تاحالا محیط بیرون از خونه نبردم اما توی خونه نور مانیتورش کاملآ جوابگوی نیازهای من هست

mojtaba-h
03-10-2013, 00:12
با سلام.دوستان من واسه خرید لپ تاپ بین hp 4540 وZ500 موندم کدومو بگیرم؟شما بی تعصب کدومو پیشنهاد میدین؟اگه جای من بودین با بودجه2500 چی میگرفتین؟ممنون:n16:

alexamir
03-10-2013, 01:23
واقعا از پاسخ هر دو دوست گرامی ممنونم واقعا خیلی بهم کمک کردید که بین این دو مدل کدوم رو انتخاب کنم و من همین مدل زد 500رو انتخاب کردم و ایشالله چند روز دیگه برای خرید اقدام می کنم.اره داریوش جان بازی هم برام مهمه.کلا هر جنسی نقاط قوت داره ضعف هم داره من فقط می خواستم ببینم کسانی استفاده می کنند نقدشون دربارش چیه که با بررسی های دقیق به"این نتیجه رسیدم لپ تاپ عالی هست با این قیمت.حالا ایشااله بخرم به جمعتون اضافه میشم و مشکلی بحثی بود در میان میگذارم.فقط بدونین اگر میخوام بخرم صرفا شما بودید اخه مغازه دارا حرفاشون کلیه معمولا .و من با این مشخصات بر می دارم

core i7

gpu 2gig gt740m

hd 1Tb

ram 8 gig

رنگ سفیدشو دوس دارم
بک لایتم حتما داشته باشه .
فقط گارانتی کدوم رو پیشنهاد می کنید نگین خوبه؟

و صفحه کلید کلماتی مثل گ چ پ ژ میتونه-بنویسه؟ اخه شنیدم عربیه.

صفحه کلیدم ایشالله-مشکل نداشته باشه یکم نگرانشم. اخه بعضی دوستان دکمه صفحه کلیدشون در اومده بود.

dahaka.se7en
03-10-2013, 09:01
واقعا از پاسخ هر دو دوست گرامی ممنونم واقعا خیلی بهم کمک کردید که بین این دو مدل کدوم رو انتخاب کنم و من همین مدل زد 500رو انتخاب کردم و ایشالله چند روز دیگه برای خرید اقدام می کنم.اره داریوش جان بازی هم برام مهمه.کلا هر جنسی نقاط قوت داره ضعف هم داره من فقط می خواستم ببینم کسانی استفاده می کنند نقدشون دربارش چیه که با بررسی های دقیق به"این نتیجه رسیدم لپ تاپ عالی هست با این قیمت.حالا ایشااله بخرم به جمعتون اضافه میشم و مشکلی بحثی بود در میان میگذارم.فقط بدونین اگر میخوام بخرم صرفا شما بودید اخه مغازه دارا حرفاشون کلیه معمولا .و من با این مشخصات بر می دارم

core i7

gpu 2gig gt740m

hd 1Tb

ram 8 gig

رنگ سفیدشو دوس دارم

صفحه کلیدم ایشالله-مشکل نداشته باشه یکم نگرانشم. اخه بعضی دوستان دکمه صفحه کلیدشون در اومده بود.

سازگار بگیری بهتره نمونش و الان دیجیکالا گذاشته !

aminhitman
03-10-2013, 10:25

core i7

gpu 2gig gt740m

hd 1Tb

ram 8 gig

رنگ سفیدشو دوس دارم

بله همه ی کلمات رو مینویسه
بفرما من الان دارم باهاش تایپ میکنم
پـــــــــــــــــــــپ گج ژ ژژژژژژژژژژ

donkeyoxte
03-10-2013, 12:55
سلام اساتید
میخواستم بدونم سایتی هست که بتونم کلیپ های lenovo z500 ببینم از یوتیوب نمیتونم ببینم
بعد تو سایت خود لنوو کلیپایی که تویه یوتیوب رو گذاشته ؟
اگه هست معرفی کنید ممنون

mohammad_203
03-10-2013, 22:04
با سلام.دوستان من واسه خرید لپ تاپ بین hp 4540 وZ500 موندم کدومو بگیرم؟شما بی تعصب کدومو پیشنهاد میدین؟اگه جای من بودین با بودجه2500 چی میگرفتین؟ممنون:n16:
به نظر من z500 بگیر.مدلش جدیدتر هست و از هر نظر بهتر هست.فقط شاید صحفه نمایش hp بهتر باشه.ولی نور صفحه این لپ تاپ خیلی زیاده و اگر تو محیط بسته هر چه قدر نور زیاد باشه باز هم مشکلی نداره.فقط محیط بیرون خوب جواب نمیده.در کل Z500 بگیری ضرر نمی کنی

sara fara
04-10-2013, 00:11

core i7

gpu 2gig gt740m

hd 1Tb

ram 8 gig

رنگ سفیدشو دوس دارم

ولی به نظر من شکلاتیشو بگیری قشنگتره ...چند روز پیش زد 500 من ( که شکلاتیه ) با یه زد 500 سفید تو محوطه دانشگاه رخ به رخ شدند ...واقعا زیباتر به نظر میرسید ...

alexamir
04-10-2013, 01:27
ولی به نظر من شکلاتیشو بگیری قشنگتره ...چند روز پیش زد 500 من ( که شکلاتیه ) با یه زد 500 سفید تو محوطه دانشگاه رخ به رخ شدند ...واقعا زیباتر به نظر میرسید ...

اوهوم ممنونم از مشورتی که در اختیارم گذاشتید چشم اخه برا محیط دانشگاه و رسمی هم میخوامش .هر دوشون واقعا عالی هستن خوب سفید یکم جوون پسندتره منم برا همین بود ولی احتمالا"همون شکلاتی بشه اخه گفتن سفیدش هم احتمالا سخت بشه با بک لایت پیدا شه حالا نمیدونم صحتش رو اخه من جوری هست که باید از تهران سفارش بده مغازه دار برام .در ضمن نظر من رو میخواید هر کسی میخواد لپ تاپ بخره اصلا حرف مغازه دارا حالا نه کلشون اکثرشون رو گوش نکنه من خودم تو بعضی زمینه-ها اطلاعاتم بالاتره اخه-یک منبع پرقدرت به اسم اینترنت وجود داره.

layenz
04-10-2013, 09:43
دوستان توی ویندوز7 من راست کلیک با لمس دو انگشت کار نمیکرد ولی یه تغییراتی دادم درست شد.خودم چون خیلی با این مسئله مشکل داشتم به شمام میگم دوست داشتین انجام بدین:n02:. از منوی Run دستور Regedit رو تایپ کنید. این مسیر رو انتخاب کنید. HKEY_CURRENT_USER\Software\Synaptics\SynTP\TouchPa dPS2 اگه فایلی به این نام میبینید 2FingerTapAction روش دابل کلیک کنید و مقدارش رو 2 قرار بدین. اگه هم نبود و فقط دو تا فایل به این نامها (NotifyDriverFirstLoadState و Default) وجود داشت باید فایل اول رو تولید کنین. به این صورت که:
1- روی صفحه راست کلیک میکنید و روی گزینه زیر رو انتخاب کنید.

2-بعد نامش رو به 2FingerTapAction تغییر بدین.(دقت کنید). و روش دابل کلیک کنید و مقدارش رو 2 بذارید.

3- دوباره راست کلیک روی صفحه و انتخاب گزینه زیر

4- بعدش تغییر نام به 2FingerTapPlugInID و الان شما باید این فایل ها رو تو پنجره Registry Editor ببینید.

در آخر یکبار کامپیوتر رو Restart کنید انشالا که درست شده باشه.

سلام ...

درست شد هوراااااااااااااااااا.

دلم نیومد فقط دکمه تشکر بزنم، دســـــــــــــــــــــــ ـــت گلـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــت درد نکنه

لپ تاپم Y580 نمیدونی چقدر روی اعصاب بود که راست کلیک توی سون نمیشد کرد بازم ممنون.

stepheno_1919
04-10-2013, 11:52
سلام ...

درست شد هوراااااااااااااااااا.

دلم نیومد فقط دکمه تشکر بزنم، دســـــــــــــــــــــــ ـــت گلـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــت درد نکنه

لپ تاپم Y580 نمیدونی چقدر روی اعصاب بود که راست کلیک توی سون نمیشد کرد بازم ممنون.

قربونت دوست عزیز. کار خاصی نکردم وظیفه دونستم که به دیگر دوستان بگم تا مثل خودم مشکل نداشته باشن. فقط همین. در ضمن سلام منو به Y580 برسون و بگو که خیلی عاشقشم.:n02: حیف که پارسال پول تو دست و بالم نبود وگرنه حتما میگرفتمش. جاش امسال به Z500 رسیدم ولی این کجا و آن ن ن ن ن کجا. بازم خدا رو شکر....

mah11k
04-10-2013, 14:52
سلام
دوستان من رو زد 500 ام ویندوز 8 ریختم ...با اینترنت کاری ندارم ولی اینترنت داره مصرف میشه مودم داره مصرف شذن رو نشون میده ...اپدیت ویندوز رو قطع کردم ...جایی دیگه از ویندوز هست ک اینترنت مصرف کنه ...اگه راه کاری ب ذهنتون میرسه بگید ...فضای اینترنتم داره الکی مصرف میشه:n03:

mohammad_203
04-10-2013, 14:57
سلام
دوستان من رو زد 500 ام ویندوز 8 ریختم ...با اینترنت کاری ندارم ولی اینترنت داره مصرف میشه مودم داره مصرف شذن رو نشون میده ...اپدیت ویندوز رو قطع کردم ...جایی دیگه از ویندوز هست ک اینترنت مصرف کنه ...اگه راه کاری ب ذهنتون میرسه بگید ...فضای اینترنتم داره الکی مصرف میشه:n03:

سلام
در کل وقتی مودم رو pppoe باشه چراغش چشمک که می زنه ولی اگه تند چشمک می زنه یعنی داره دانلود میشه.بهتره یک فایروال مثل نود32 یا کسپر یا حتی برنامه bw meter که فایروال داره رو نصب کنید .بعد از طریق این برنامه ها میشه فهمید چه برنامه ای داره از اینترنت استفاده می کنه و میشه جلوشو گرفت.

mah11k
04-10-2013, 18:27
سلام
در کل وقتی مودم رو pppoe باشه چراغش چشمک که می زنه ولی اگه تند چشمک می زنه یعنی داره دانلود میشه.بهتره یک فایروال مثل نود32 یا کسپر یا حتی برنامه bw meter که فایروال داره رو نصب کنید .بعد از طریق این برنامه ها میشه فهمید چه برنامه ای داره از اینترنت استفاده می کنه و میشه جلوشو گرفت.

سریع چشمک میزنه .... نود رو نصب دارم...چ جوری با فایروال این برنامه ها متوجه شم کدوم برنامه داره استفاده میکنه

alpachino2012
04-10-2013, 18:30
سلام اساتید
میخواستم بدونم سایتی هست که بتونم کلیپ های lenovo z500 ببینم از یوتیوب نمیتونم ببینم
بعد تو سایت خود لنوو کلیپایی که تویه یوتیوب رو گذاشته ؟
اگه هست معرفی کنید ممنون
سلام
اینو ببین[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مانی 22
04-10-2013, 20:57
سلام
دوستان من دیگه تصمیمم داره قطعی میشه که این لپ تاپو بگیرم.
فقط یه چیزی که نگرانم کرده اینه که شنیدم خیلی داغ میکنه.
میخواستم بدونم این گرم شدن چقدره؟ موقع بازی کردن گرماش رو مخ نمیره؟

mohammad_203
04-10-2013, 21:42
سریع چشمک میزنه .... نود رو نصب دارم...چ جوری با فایروال این برنامه ها متوجه شم کدوم برنامه داره استفاده میکنه

اگه نسخه Smart security نصب کرده باشی قسمتی هست به عنوان Network connection که اونجا مشخص هست .البته فایروال نود32 یک قابلیت خیلی خوب هم داره و اون Interactive mode هست.برای اینکه رو این مد بذاری میری تو تنظمیات پیشرفته (F5) بعد تو قسمت فایروال میزاری رو این مد. روی این مد تمامی ارتباط ها با اجازه کاربر برقرار میشه .(تو تاپیک مربوط به فایروال بپرسین سریع تر به جواب می رسین)

Black.Hawk
04-10-2013, 21:50
سلام
من واسه کارم مجبور شدم ویندوز سون 32 بیتی نصب کنم همه درایور ها هم از سایت لنوو نصب کردم ولی نور صفحه روی ماکزیمم هست و کم هم نمیشه ...حتی علامت ولوم مانند مربوط به نور هم ظاهر میشه ولی نور کم نمیشه از قسمت power options هم کم و زیاد کردن برایتنس تغییری بوجود نمیاره ...
کسی راه حلی داره ؟

alpachino2012
04-10-2013, 23:15
سلام
دوستان من دیگه تصمیمم داره قطعی میشه که این لپ تاپو بگیرم.
فقط یه چیزی که نگرانم کرده اینه که شنیدم خیلی داغ میکنه.
میخواستم بدونم این گرم شدن چقدره؟ موقع بازی کردن گرماش رو مخ نمیره؟
قبلا این موضوع بررسی شده ... داغ کردن اونقدری نیست که از overhotسیستم خودبه خود خاموش بشه ...یکی از دوستان 19 ساعت باهاش بازی کرده ولی اتفاقی نیفتاده ...اما موقع بازی سنگین گرما رو سمت چپ کیبردکاملا حس می کنی که ناراحت کننده است ... حتی تاچ پد به قدری داغ میشه که می تونی روش نیمرو هم درست کنی :n10:..متاسفانه فناوری ice cool توی این لپ تاپ به کار نرفته

alpachino2012
04-10-2013, 23:18
سلام
من واسه کارم مجبور شدم ویندوز سون 32 بیتی نصب کنم همه درایور ها هم از سایت لنوو نصب کردم ولی نور صفحه روی ماکزیمم هست و کم هم نمیشه ...حتی علامت ولوم مانند مربوط به نور هم ظاهر میشه ولی نور کم نمیشه از قسمت power options هم کم و زیاد کردن برایتنس تغییری بوجود نمیاره ...
کسی راه حلی داره ؟ درایور اینتل رو نصب کنی درست میشه ...

مانی 22
05-10-2013, 00:08
قبلا این موضوع بررسی شده ... داغ کردن اونقدری نیست که از overhotسیستم خودبه خود خاموش بشه ...یکی از دوستان 19 ساعت باهاش بازی کرده ولی اتفاقی نیفتاده ...اما موقع بازی سنگین گرما رو سمت چپ کیبردکاملا حس می کنی که ناراحت کننده است ... حتی تاچ پد به قدری داغ میشه که می تونی روش نیمرو هم درست کنی :n10:..متاسفانه فناوری ice cool توی این لپ تاپ به کار نرفته

آقا اونقدر داغ نیست، ولی میشه روی تاچ پد نیمرو پخت؟!! :n13:
واقعا موقع بازی انقد داغ میشه؟!؟!!!

alpachino2012
05-10-2013, 00:26
آقا اونقدر داغ نیست، ولی میشه روی تاچ پد نیمرو پخت؟!! :n13:
واقعا موقع بازی انقد داغ میشه؟!؟!!!آره جونم ...گفتم ازگرما خاموش نمیشه ...موقع اجرای بازی های سنگین مثل crisis3 ,frar cry3 وقعا گرماش اذیت کننده میشه .. ولی مشکلی به وجود نمیاد ....البته بااین ضخامت و استفاده از سی پی یو چهار هسته ای انتظار دیگه ای نمیشه داشت ...اگه دقت کرده باشی ایسوس تو لپ تاپ هاش با این ضخامت از سی پی یو های کم مصرف سری u استفاده می کنه که حدود 25 درصذ حرارت کم تری تولید می کنه
ولی قدرت کم تری دارن .به هر حال گرم شدن عیبیه که به این لپ تاپ وارده ...ولی در کل لپ تاپ خوبیه ...ما که بهش می گیم عروس:n20:

z500
05-10-2013, 02:45
من که بوده از ساعت 12 ظهر تا 2 شب یکسری روشن گذاشتم و کار کرذم و اصلا داغ نکرده.

سیستم عالی Z500 و تو هم رده های خودش یه پادشاه هست.

amin5222106
05-10-2013, 11:26
سلام

شما وارد استارت ویندوز شو(اگه منوی استارت نصب کردی دکمه های win+C v رو بزن و روی استارت کیلیک کن) در این پنجره روی برنامه های همچون هواشناسی و... که فعال هستن راست کلیک کن به حالت انتخاب در میان بعد در قسمت پایین صفحه میتونی غیر فعالشون کنی

alexamir
05-10-2013, 12:42
دوستان ببخشین که باز سوال کردم اما این برام خیلی مهمه اخه میخوام اینو مطمین شم بعد سفارش بدم شما که اطلاعات بیشتری دارید برای بازی کردنو کلا کارهای گرافیکی من گرافیک GT 740 M روبردارم یا GT 645M

کلا شما نظرتون راجع به تفاوتشون چیه؟

stepheno_1919
05-10-2013, 14:55
دوستان ببخشین که باز سوال کردم اما این برام خیلی مهمه اخه میخوام اینو مطمین شم بعد سفارش بدم شما که اطلاعات بیشتری دارید برای بازی کردنو کلا کارهای گرافیکی من گرافیک GT 740 M روبردارم یا GT 645M

کلا شما نظرتون راجع به تفاتشون چیه ؟

شما به فکر همون 740 باش چون فکر نمیکنم 645 تا به حال وارد شده باشه .

abbas75
05-10-2013, 15:44
سلام
ویندوزم هم 8 هست

یعنی کسی تا حالا این مشکل رو نداشته؟
یکی کمکم کنه خو :دی

arashlolos
05-10-2013, 21:23
سلام یکی از دوستام با بلوتوثش مشکل داره.گاهش عمل میکنه گاهی هم گیر میده و فایل ارسال نمیکنه فعال هست ولی خوب کار نمیکنه. میخوام بپرسم کلا z500 با بلوتوث مشکل داره یا نه؟ کانفیکش 6 گیگ رم با core i 5 هستش. ویندوطشم 7 هست 64بیتی

sajad0611
06-10-2013, 08:55
دوستان وقتی شارژ باتری برسه نزدیکای 20درصد یهو میپره و میشه 6درصد.ویندوز هم اخطار میده که شارژ کمه.
راهنمایی؟

hasanoooooooo
06-10-2013, 09:39
دوستان وقتی شارژ باتری برسه نزدیکای 20درصد یهو میپره و میشه 6درصد.ویندوز هم اخطار میده که شارژ کمه.
راهنمایی؟
وقتی زیاد با باطری کار نکنی اینجوری میشه...(مثلا 1 هفته یا بیشتر) مشکل خاصی نداره...

dvd2010
06-10-2013, 17:02
من که بوده از ساعت 12 ظهر تا 2 شب یکسری روشن گذاشتم و کار کرذم و اصلا داغ نکرده.

سیستم عالی Z500 و تو هم رده های خودش یه پادشاه هست.

دقیقا.الان 3 روزه لپ تاپم روشنه!اصلا داغ نکرده !روزا کارای روزمره و وبگردی بازی و دیدن فیلمو شبا هم واسه دانلود روشنه!فنش اصلا صدا نمیده.واقعا ازش راضی هستم.

ms368
06-10-2013, 18:08
سلام یکی از دوستام با بلوتوثش مشکل داره.گاهش عمل میکنه گاهی هم گیر میده و فایل ارسال نمیکنه فعال هست ولی خوب کار نمیکنه. میخوام بپرسم کلا z500 با بلوتوث مشکل داره یا نه؟ کانفیکش 6 گیگ رم با core i 5 هستش. ویندوطشم 7 هست 64بیتی

روی ۸ من تا حالا مشکلی نداشتم و حتی اصلا درایوشم نصب نکردم تا حالا چون ۸ شناختش
روزای اول بلد نبودم کار کنم با بلوتوث

mgkhafa
07-10-2013, 00:34
1 - بلوتوث من فقط قابلیت ارسال رو داره و از موبایل یا هر وسیله ی دیگه دریافت نمی کنه مشکل از کجاست ؟

2- نور backlight این لپ تاپ z500 قابل تنظیم هست یا نه ؟ فکر کنم زیادی روشن می کنه کلید ها رو و تو چشم می زنه !

z500
07-10-2013, 01:10
شب بخیر.

دوستان دکمه خاموش و روشن کردن بلوتوث کجاست؟کدام دکمه کیبود هست؟

PouriaTech
07-10-2013, 15:57
شب بخیر.

دوستان دکمه خاموش و روشن کردن بلوتوث کجاست؟کدام دکمه کیبود هست؟

دکمه نداره...یا از تو Change PC Settings که منوی ستینگ داخل نوار وظیفه ویندوز 8 هست خاموش و روشن کن یا دیوایس منیجر...

aminhitman
07-10-2013, 16:08
دکمه نداره...یا از تو Change PC Settings که منوی ستینگ داخل نوار وظیفه ویندوز 8 هست خاموش و روشن کن یا دیوایس منیجر...

برای ما که با F7 هم وای فای هم بولوتوث خاموش روشن میکنیم

Sent from my GT-I9070 using Tapatalk 2

hasanoooooooo
07-10-2013, 16:49
دوستانی که میگن داغ میکنه... کلا لپتاپها موقع بازی سمت خروجی هوا کاملا روی لپتاپ گرمارو میشه حس کرد... این چیز عادی هست.... عیب نیست... الان لپتاپ ها کم کم دارن به سمت 2 فنه شدن پیش میرن....

alpachino2012
08-10-2013, 00:47
دوستانی که میگن داغ میکنه... کلا لپتاپها موقع بازی سمت خروجی هوا کاملا روی لپتاپ گرمارو میشه حس کرد... این چیز عادی هست.... عیب نیست... الان لپتاپ ها کم کم دارن به سمت 2 فنه شدن پیش میرن....دوست عزیز لطفاتعصبی نگاه نکنید ... سمت چپ کیبرد وتاچ پد موقع بازی واقعا گرماشون زیاده :n04:

Public Enemy
08-10-2013, 09:28
دوست عزیز لطفاتعصبی نگاه نکنید ... سمت چپ کیبرد وتاچ پد موقع بازی واقعا گرماشون زیاده :n04:

دوستانی که میگن داغ میکنه... کلا لپتاپها موقع بازی سمت خروجی هوا کاملا روی لپتاپ گرمارو میشه حس کرد... این چیز عادی هست.... عیب نیست... الان لپتاپ ها کم کم دارن به سمت 2 فنه شدن پیش میرن....

آره خوب قبلا هم گفته شده . سخت افزار قوی + بدنه بسیار باریک = احساس گرمای بیشتر

لپ تاپ های مشابه ( منظورم باریکه ) از پردازنده های سری U استفاده می کنند .

کلا مشکلی ایجاد نمی کنه جز اینکه کاربر در هنگام کار با کیبورد و تاچ پد کمی احساس ناراحتی می کنه

Public Enemy
08-10-2013, 09:29
برای ما که با F7 هم وای فای هم بولوتوث خاموش روشن میکنیم

دقیقا دکمه داره ( F7 ) . قبلا هم گفته شده باید Lenovo Energy Management نصب باشه تا F7 کار کنه

hadi-3at
08-10-2013, 09:43
سلام
1- لپ تاپ من وقتی چند ساعت روشن میمونه خود به خود خاموش میشه(باتری هم داره)
فکر کنم توی تنضیمات پاور یا باتری اینطوری تنظیم شده که بعد از یک مدت خاموش بشه
حالا نمیدونم کدوم قسمت تنضیمات را باید ویرایش کنم. میشه راهنمائی کنید؟
2- لینک آخرین نسخه درایور کارت گرافیک z500 را بهم بدید. سایت رسمیش برای کاربران ایرانی مسدود هست.

Public Enemy
08-10-2013, 10:07
سلام
1- لپ تاپ من وقتی چند ساعت روشن میمونه خود به خود خاموش میشه(باتری هم داره)
فکر کنم توی تنضیمات پاور یا باتری اینطوری تنظیم شده که بعد از یک مدت خاموش بشه
حالا نمیدونم کدوم قسمت تنضیمات را باید ویرایش کنم. میشه راهنمائی کنید؟
2- لینک آخرین نسخه درایور کارت گرافیک z500 را بهم بدید. سایت رسمیش برای کاربران ایرانی مسدود هست.

1 - اگر تنظیماتتون به هم ریخته می تونین از روش زیر دوباره به حالت پیش فرض برش گردونین:

روی آرم باتری کلیک راست کنین و بزنین Power options

سپس حالت مورد نظر رو پیدا و روی change plan settings کلیک کنین .

گزینه Restore ... موجوده . روی اون کلیک کنین تا تنظیمات به حالت اولیه برگرده

2 - 32 بیت :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

64 بیت

لینک ها مستفیم هستند . برای دانلود اون ستاره رو پاک کنین

hadi-3at
08-10-2013, 10:21
1 - اگر تنظیماتتون به هم ریخته می تونین از روش زیر دوباره به حالت پیش فرض برش گردونین:

روی آرم باتری کلیک راست کنین و بزنین Power options

سپس حالت مورد نظر رو پیدا و روی change plan settings کلیک کنین .

گزینه Restore ... موجوده . روی اون کلیک کنین تا تنظیمات به حالت اولیه برگرده

2 - 32 بیت :

64 بیت

لینک ها مستفیم هستند . برای دانلود اون ستاره رو پاک کنین
ممنون
من تنضیمات را روی حالت اول برگشت دادم اما درست نشد
مثلا اگر 2 ساعت به موس دست نزنم لپ تاپ شات دان میشه(باتری هم داره یا اینکه مستقیم به برقه)
توی ویندوز یه قسمتی بود به صورت دقیق تنظیم میکردیم که بعد از چند ساعت شات دان بشه. دنبال اون هستم
بعد اگر ممکنه لینک برنامه مدیریت باتری که سایت لنوو تولید کرده را برام بفرستید

aminhitman
08-10-2013, 15:41
دوست عزیز لطفاتعصبی نگاه نکنید ... سمت چپ کیبرد وتاچ پد موقع بازی واقعا گرماشون زیاده :n04:

آیا گرما شدیدی حس میکنید؟؟
دوست دارید رو کیبرد هیچ گونه گرمایی حس نشه؟
آیا دوست دارید راحت بازی های تا 100 سال دیگه هم اجرا بشن؟؟
دیگر نگران نباشید
راه حل شما دست ماست بفروشید برید PC بخرید نه داغ میکنه هر وقتم کم اورد سیستم ارتقا میدی

Reza31001
08-10-2013, 18:10
ممنون
من تنضیمات را روی حالت اول برگشت دادم اما درست نشد
مثلا اگر 2 ساعت به موس دست نزنم لپ تاپ شات دان میشه(باتری هم داره یا اینکه مستقیم به برقه)
توی ویندوز یه قسمتی بود به صورت دقیق تنظیم میکردیم که بعد از چند ساعت شات دان بشه. دنبال اون هستم
بعد اگر ممکنه لینک برنامه مدیریت باتری که سایت لنوو تولید کرده را برام بفرستید
شات داون یا اسلیپ(هایبرنیت)؟

اگه سیستم میره به sleep یا hibernate حل مشکلتون همونی که گفتن ... تو poweroption
put the computer to sleep = never

منتها دقت کنید که 3 حالت powersaver , balanced , high داریم که هر کدومشونم دو گزینه روی باتری و شارژر متصل دارن(6مدل مجموعا)
پس ممکنه شما بعضی حالات رو تغییر بدین ولی اگه سیستمتون روی یه حالت دیگه باشه عمل نمیکنه

دوستان برای بلوتوث (دریافت فایل) اول شما باید رو لپتاپتون گزینه recieve ... رو بزنید و بعد نفر دوم ارسال رو بزنه (نکته ساده ایه ولی چون با بلوتوث گوشی به گوشی تفاوت داره گقتم بگم!)

lionf3
08-10-2013, 20:41
آیا گرما شدیدی حس میکنید؟؟
دوست دارید رو کیبرد هیچ گونه گرمایی حس نشه؟
آیا دوست دارید راحت بازی های تا 100 سال دیگه هم اجرا بشن؟؟
دیگر نگران نباشید
راه حل شما دست ماست بفروشید برید PC بخرید نه داغ میکنه هر وقتم کم اورد سیستم ارتقا میدی

این دوستمون حرفش حقه
من که دیگه برا بازی میرم سراغ کنسولم و با خیال راحت تو صفحه 52 اینچی فول اچ دی بازی میکنم
به همه دوستان هم توصیه میکنم اگر خوره بازی هستید یه کنسول بگیرید تا گرماش رو هم حس نکنید :)
Sent from my GT-I9500 using Tapatalk 2

hadi-3at
08-10-2013, 21:37
دوستان توی صفحه اول نوشته:
GPU:Nvidia GEFORCE gt635 2gb ddr5
اما کارت گرافیک من 740m هستش
میخواستم ببینم چرا فرق میکنه و کدومش بهتره؟ کارت گرافیک شما چیه؟

hadi-3at
08-10-2013, 21:39
شات داون یا اسلیپ(هایبرنیت)؟

اگه سیستم میره به sleep یا hibernate حل مشکلتون همونی که گفتن ... تو poweroption
put the computer to sleep = never

منتها دقت کنید که 3 حالت powersaver , balanced , high داریم که هر کدومشونم دو گزینه روی باتری و شارژر متصل دارن(6مدل مجموعا)
پس ممکنه شما بعضی حالات رو تغییر بدین ولی اگه سیستمتون روی یه حالت دیگه باشه عمل نمیکنه

دوستان برای بلوتوث (دریافت فایل) اول شما باید رو لپتاپتون گزینه recieve ... رو بزنید و بعد نفر دوم ارسال رو بزنه (نکته ساده ایه ولی چون با بلوتوث گوشی به گوشی تفاوت داره گقتم بگم!)

hibernate میشه
میشه در مورد این 3 حالت باطری توضیح بدید یا اگر قبلا توضیح دادید لینکش رو بهم بدید

amir_maxpayne
08-10-2013, 22:26
سلام
دوستان من میخوام این لپ تاپ بگیریم ولی کیبوردش یکم اذیتم میکنه وقتی کلیدارو فشار میدی انگار کل صفحه کیبورد میره داخل!!
به نظر شما یه ایراده؟

aminhitman
09-10-2013, 00:00

صفحه اول چون خیلی وقت پیش نوشته شده اون زمان 635 بوده چند وقته 740 میده لنوو ماله منم 740 دوستانی هم که تازه میخرن 740 میگیرن فرقش هم توی قدرت و توان و مصرف انرژی هستش همین 740 بهتره

aliahmari
09-10-2013, 10:53
سلام
دوستان من میخوام این لپ تاپ بگیریم ولی کیبوردش یکم اذیتم میکنه وقتی کلیدارو فشار میدی انگار کل صفحه کیبورد میره داخل!!
به نظر شما یه ایراده؟

سلام
بله به این شکل هست و به نظر من ایراد هست:n03:

ms368
09-10-2013, 13:06
این دوستمون حرفش حقه
من که دیگه برا بازی میرم سراغ کنسولم و با خیال راحت تو صفحه 52 اینچی فول اچ دی بازی میکنم
به همه دوستان هم توصیه میکنم اگر خوره بازی هستید یه کنسول بگیرید تا گرماش رو هم حس نکنید :)
Sent from my GT-I9500 using Tapatalk 2

من شنیدم کنسول هیچ موقع جای pc رو نمیگیره
درسته که با حداکثر رزلیشن و کیفیت میتونید بازی هاتون رو انجام بدید ولی خیلی از افکت ها رو از دست میدید و همچنین fps کمتری نسبت به pc میتونید بگیرید .
البته من بازی خور نیستم ولی میتونید یه سر به انجمن بازی های کامپیوتری بزنید و بپرسید .

Reza31001
09-10-2013, 16:15

هر لپتاپی با کانفیگ های مختلف تولید میشه (یعنی اسمش یکیه ولی کارت گرافیک، رم ، cpu و ... ممکنه تفاوت داشته باشه و البته قیمت)
مال شما بهتره

سلام
به نظر شما یه ایراده؟
من که به هیچ وجه همچین مشکلی ندارم
اتفاقا کیبوردهای لنوو رو به خوش دستی (خوش انگشتی :31:) میشناسن

hibernate میشه
میشه در مورد این 3 حالت باطری توضیح بدید یا اگر قبلا توضیح دادید لینکش رو بهم بدید
برنامه energy management هست دیگه
تو dvd که همراه لپ تاپ میدن هست
اگه نصب نکردید نصب کنید حتما

momo1010
09-10-2013, 19:31
سلام بچه ها من امروز ویندوز 8.1 نصب کردم نسخه انترپرایس میخواستم بدونم کسی هست که تو ویندوز 8.1 مشکل کلیک راست با دو انگشتو حل کرده باشه؟

aminhitman
09-10-2013, 19:59
کلیک راست با دو انگشت دقیقا یعنی چی؟ یعنی دوباز با دوتا انگشت بزنی کلیک راست کنه؟؟ یکی توضیح بده چیه

ms368
09-10-2013, 21:41
کلیک راست با دو انگشت دقیقا یعنی چی؟ یعنی دوباز با دوتا انگشت بزنی کلیک راست کنه؟؟ یکی توضیح بده چیه

نه :n15:
دو تا از انگشتات رو میزاری روی تاچ پد و عمل کلیک راست رو انجام میده
یا برای اینکه منوی سمت چپ ۸ رو بیاری یکی از انگشتهات رو از سمت راست به چپ تاچ پد میکشی
یا برای انجام عمل بالا و پایین کردن نوار سمت چپ یا راست مرورگرتون با دوتا از انگشتاتون از سمت بالا به پایین یا بلعکس میکشید رو تاچ پد
ویدئوهاش توی محل نصبش هست که همه چیزو توضیح داده ٬ طوری که معتادش میشی و موس های معمولی واست خنده دار و مسخره به نظر میاد
خیلی کاربرد داره تاچ پدش

One Minute
09-10-2013, 22:48
بچه ها با این لپ تاپ میشه صدا ضبط کرد ؟

لطفا سریع تر جواب بدید ، فردا همایش دارم نیاز دارم صدا ضبط کنم
جای میکروفون رو نداره ، سوکت هم ندارم ، چیکار باید کنم ؟

مرسی

Reza31001
09-10-2013, 23:05
بچه ها با این لپ تاپ میشه صدا ضبط کرد ؟

لطفا سریع تر جواب بدید ، فردا همایش دارم نیاز دارم صدا ضبط کنم
جای میکروفون رو نداره ، سوکت هم ندارم ، چیکار باید کنم ؟

مرسی
بله
با sound recorder خود ویندوز

elisa70
09-10-2013, 23:07
مرسی بله من شکلاتی گرفتم تا نور پس زمینه کیبورد داشته باشه (در مدل های i7 رنگ سفید نور پس زمینه کیبورد نداره) تمامی مدل ها هم بلوتوث دارن

سلام من دیروز لنوو Z500 خریدم...core i7 هست با حافظه رم 8 گیگ و حافظه داخلی یک ترابایت...نور پس زمینه هم داره و رنگش هم سفیده....

elisa70
09-10-2013, 23:15
دوستان عزیز من میخوام نرم افزار Dolby home theater v4 رو نصب کنم ولی ارور میده که به PCEE نیاز داره...یعنی باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟لطفا اگه میدونید راهنماییم کنید...و یه سوال دیگه ...وقتی اینتر رو کلیک میکنم تا یه خط بیاد پایین و تایپ کنم نمیاد...همش مجبورم پشت سر هم (داخل یه خط) تایپ کنم...کمممممممممک!!!!!

elisa70
09-10-2013, 23:21
برای استفاده از مولتی تاچ حتما باید درایورش رو نصب کنی. بعد از نصب هم باکلیک بر روی ایکن ان در پایین صفحه و باز شدن منوی ان بر روی قسمت توضیحات میری و همه ایتم ها با توضیح و فیلم قابل رویت هستند.

اسم درایورش چیه؟؟؟؟؟داخل سی دی ای که تو کارتنش گذاشتند هست یا باید از اینترنت دانلودش کنم؟؟لطفا راهنماییم کنید:n28:

Reza31001
09-10-2013, 23:22
دوستان عزیز من میخوام نرم افزار Dolby home theater v4 رو نصب کنم ولی ارور میده که به PCEE نیاز داره...یعنی باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟لطفا اگه میدونید راهنماییم کنید...و یه سوال دیگه ...وقتی اینتر رو کلیک میکنم تا یه خط بیاد پایین و تایپ کنم نمیاد...همش مجبورم پشت سر هم (داخل یه خط) تایپ کنم...کمممممممممک!!!!!
یه عکس از صفحه بذارید وقتی ارور میده
البته من نمیدونم داستانش چیه ولی فکر کنم این طوری بقیه هم بهتر میتونن کمک کنن

elisa70
09-10-2013, 23:55
یه عکس از صفحه بذارید وقتی ارور میده
البته من نمیدونم داستانش چیه ولی فکر کنم این طوری بقیه هم بهتر میتونن کمک کنن

سلام (من همچنان نمیتونم برم خط پایینی...اینتر که میزنم نمیره خط پایین!!!) آخرای نصب این صفحه رو نشون میده : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بعدش وقتی اکی رو کلیک میکنم این رو نشون میده: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اگه ممکنه راهنماییم بفرمایید

elisa70
10-10-2013, 00:18
آقا اگه يكي اطلاع داره به ما بگه اين z500 نسخه i7 رنگ سفيدش بك لايت داره يا نه؟

برای من داره....اتفاقا با این کانفیگی که من خریدم فقط رنگ سفیدش بود (رنگ مشکی و قهوه ای سوخته برای اونایی بود که حافظه رم اشون 6 هس) و بک لایت هم داره خوشبختانه...خریدم 2 میلیون و پانصد و پنجاه تومن...با دوسال گارانتی سازگار

hadi-3at
10-10-2013, 00:29
برنامه energy management هست دیگه
تو dvd که همراه لپ تاپ میدن هست
اگه نصب نکردید نصب کنید حتما
بله اینو نصب کردم ولی نمیدونم تنضیماتش به چه صورت هست؟(راجع به تنضیماتش توضیح بدید)

sm6m10
10-10-2013, 03:55
سلام دوستان امروز z500 گرفتم
1-بک لایت چیه تو فروم نوشته بود ؟
2- چرا تاچ پد کند هست دیر کار می کنه؟

aliahmari
10-10-2013, 09:13
سلام
دوستان یه قیمت بدن ببینیم چی شده ارزون شده گرون شده ::
core i 7 ---3612qm
ram 8
vga 2 --740
hdd 1t

sajad0611
10-10-2013, 10:04
دوستان دلیلش چیه که هارد بیشتر اوقات در حال استفاده و کار کردن هستش و معمولا رو 100% هستش؟

dvd2010
10-10-2013, 10:50
سلام
دوستان یه قیمت بدن ببینیم چی شده ارزون شده گرون شده ::
core i 7 ---3612qm
ram 8
vga 2 --740
hdd 1t

قیمت با این کانفیگ توی دیجی کالا 2700است.ولی تو بازار تا 100تومن ارزون تر هم پیدا میشه!

PouriaTech
10-10-2013, 10:54
اسم درایورش چیه؟؟؟؟؟داخل سی دی ای که تو کارتنش گذاشتند هست یا باید از اینترنت دانلودش کنم؟؟لطفا راهنماییم کنید:n28:

سلام (من همچنان نمیتونم برم خط پایینی...اینتر که میزنم نمیره خط پایین!!!) آخرای نصب این صفحه رو نشون میده : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بعدش وقتی اکی رو کلیک میکنم این رو نشون میده: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اگه ممکنه راهنماییم بفرمایید

سلام.شما مشکلاتت خیلی تعجبیه...من تا حالا همچین ارورهایی تو زد500 خودم ندیدم...و الانم میتعجبم...!!!!!!!:n04:

شما محض احتیاط یه بار دیگه ویندوز 8 رو بنصب روی لپ تاپت،بعدم اینکه وقتی خواستی درایورا رو بنصبی ،دقیق تو همه ی فایلای داخل سی دی رو بگرد و هرچی اومد دم دستت نصب کن...این خیلی مهمه...

64 هم نصب کن...

موفق باشی...:n16:

PouriaTech
10-10-2013, 10:55
دوستان دلیلش چیه که هارد بیشتر اوقات در حال استفاده و کار کردن هستش و معمولا رو 100% هستش؟

چی رو 100ه؟

PouriaTech
10-10-2013, 10:57
سلام دوستان امروز z500 گرفتم
1-بک لایت چیه تو فروم نوشته بود ؟
2- چرا تاچ پد کند هست دیر کار می کنه؟

بک لایت به چراغ زیر دکمه های کیبوردت میگن که برا تایپ توی تاریکی خیلی عالیه...با دکمه Fn+Space میتونی روشنش کنی

کنده؟؟؟!!!حتما درایور تاچ پدت رو درست نصب نکردی...

dvd2010
10-10-2013, 11:00
چی رو 100ه؟

معمولا وقتی دارید یه نرم افزار حجیم را نصب میکنید و همزمان در حال دیدن فیلم هستید مصرف هارد به 100 درصد میرسه.

PouriaTech
10-10-2013, 11:09
معمولا وقتی دارید یه نرم افزار حجیم را نصب میکنید و همزمان در حال دیدن فیلم هستید مصرف هارد به 100 درصد میرسه.

گزینه Hard Disk Power Saver رو خاموش کنید...

Masoodegh
10-10-2013, 13:02
من خیلی دنبال لپ تاپ خوب و ارزون گشتم و فقط دو مورد پیدا کردم که با بررسیایی که کردم فهمیدم این لپ تاپ بهتره!
حالا چنتا سوال داشتم! اول اینکه با ویندوز 32بیت مشکلی نداره؟ بعد رو کیبوردش حروف فارسیم نوشته!؟ سگ جونه؟ وزنش اذیت نمیکنه؟(با یه کیف و شارژر و خرت و پرتاش!) میخام با کانفیگ ci5 740m 1T 6gRam بگیرم! راحت گیر میاد؟ (تو استان ما کمی سخت میشه چیزی پیدا کرد!!!)
راستی الان سنگین ترین بازی Metro last lightـه دیگه درسته؟ واسه بررسی بنچ‌مارکا میخام!!

elisa70
10-10-2013, 16:46
سلام.شما مشکلاتت خیلی تعجبیه...من تا حالا همچین ارورهایی تو زد500 خودم ندیدم...و الانم میتعجبم...!!!!!!!:n04:

شما محض احتیاط یه بار دیگه ویندوز 8 رو بنصب روی لپ تاپت،بعدم اینکه وقتی خواستی درایورا رو بنصبی ،دقیق تو همه ی فایلای داخل سی دی رو بگرد و هرچی اومد دم دستت نصب کن...این خیلی مهمه...

64 هم نصب کن...

موفق باشی...:n16:

سلام دوست عزیز
ممنون از پاسخدهیتون...
تمام مشکلاتم حل شده به جز همین موردی که عکسشو گذاشتم....درایور خاصی بهش مربوط هست؟دقیقا میدونید کدومه که برم دوباره نصب کنم؟آخه نصب دوباره ی ویندوز 8 برام خیلی سخته....
ممنون میشم اگه راهنمایی فرمایید:n16:

sajad0611
10-10-2013, 17:19
اصلا نه چیزی نصب میکنم نه فیلم میبینم.تو وب گردی ساده اینجوری میشه

elisa70
10-10-2013, 17:25
dust removal برای تخلیه گرد وغبار از داخل لپ ناپ است که نیازی به جارو برقی و دمنده پیدا نکنید.:n05:
لپ تاب z500هم این امکان رو داره؟؟؟؟؟چه جوری میشه ازش استفاده کرد؟

sajad0611
10-10-2013, 17:37
energy managment رو اجرا کنید.قسمت سوم آبی رنگ.start رو بزنید تا عملیات شروع شه.حدود 3 دقیقه طول میکشه

ms368
10-10-2013, 18:27
اونایی که اثر انگشت روی بدنه لپتاپ اذیتشون میکنه و مجبورن هر بار تمیزش کنن یه راه حل براشون دارم
یه کاور چسبی شفاف ( نمیدونم اسمش چیه ) که مخصوص بدنه لپتاپه بخرید بندازید روی
برای من ۳ بعدی با نصب ۱۰ تومن شد
خیلی خوبه دیگه از لکه و اثر انگشت خبری نیست
البته مواظب باشید طرف ناشی نباشه که حباب بیوفته زیرش
مطمئن باشید برای بدنس چون بار اول برای من اشتباهی محافظ LED اورد

درضمن به هیچ وجه براش محافظ کیبورد نگیرید که جلو تهویه رو بدجور میگیره و دما خیلی زود میره بالا .

Public Enemy
10-10-2013, 19:36

دوست عزیز قبلا به این سوال پاسخ داده شده بود .

نیازی به نصب Dolby Home theater به صورت دستی نیست . همراه با درایور صدای دانلود شده از سایت لنوو نصب می شه .

برای تسریع در حل مشکلتون لطفا جستجو کنید

PouriaTech
10-10-2013, 19:59
من خیلی دنبال لپ تاپ خوب و ارزون گشتم و فقط دو مورد پیدا کردم که با بررسیایی که کردم فهمیدم این لپ تاپ بهتره!
حالا چنتا سوال داشتم! اول اینکه با ویندوز 32بیت مشکلی نداره؟ بعد رو کیبوردش حروف فارسیم نوشته!؟ سگ جونه؟ وزنش اذیت نمیکنه؟(با یه کیف و شارژر و خرت و پرتاش!) میخام با کانفیگ ci5 740m 1T 6gRam بگیرم! راحت گیر میاد؟ (تو استان ما کمی سخت میشه چیزی پیدا کرد!!!)
راستی الان سنگین ترین بازی Metro last lightـه دیگه درسته؟ واسه بررسی بنچ‌مارکا میخام!!

خوب کاری کردین...

نه.مشکلی نداره...رو کیبوردشم فارسی نداره،عربیه...که البته مشکلی پیدا نمیکنین باهاش...سگ جون نمیشه گفت هست...چون بالاخره اولترااسلیمه...

وزنشم خوبه،رو مخ نیست...

راحتم گیر میاد...

برا بنچمارکم تو سایت notebookcheck.com میتونید پیدا کنید...

Masoodegh
10-10-2013, 20:06
نه.مشکلی نداره

خیلی ممنون از جواب!
الان که درایوراشو نگا کردم(از تو سایتش!) اغلب فقط مال 64بیتی داشت! ینی مشکلی نداره!!!؟

sara fara
10-10-2013, 20:07
اونایی که اثر انگشت روی بدنه لپتاپ اذیتشون میکنه و مجبورن هر بار تمیزش کنن یه راه حل براشون دارم
یه کاور چسبی شفاف ( نمیدونم اسمش چیه ) که مخصوص بدنه لپتاپه بخرید بندازید روی
برای من ۳ بعدی با نصب ۱۰ تومن شد
خیلی خوبه دیگه از لکه و اثر انگشت خبری نیست
البته مواظب باشید طرف ناشی نباشه که حباب بیوفته زیرش
مطمئن باشید برای بدنس چون بار اول برای من اشتباهی محافظ LED اورد

درضمن به هیچ وجه براش محافظ کیبورد نگیرید که جلو تهویه رو بدجور میگیره و دما خیلی زود میره بالا .

در مورد محافظ کیبورد مطمئن هستین !؟

mika90
10-10-2013, 20:23
بچه ها کسی هست که شکلاتی با رم 8 داشته باشه؟
ایرانی ها میگن شکلاتی ها همه رم 6 هستن پایتختی ها میگن رم 8 هم داره :n02:
من شکلاتیشو خیلی پسندیدم :n12:

PouriaTech
10-10-2013, 20:41
سلام دوست عزیز
ممنون از پاسخدهیتون...
تمام مشکلاتم حل شده به جز همین موردی که عکسشو گذاشتم....درایور خاصی بهش مربوط هست؟دقیقا میدونید کدومه که برم دوباره نصب کنم؟آخه نصب دوباره ی ویندوز 8 برام خیلی سخته....
ممنون میشم اگه راهنمایی فرمایید:n16:

خواهش:n16:

من تو نتم سرچ کردم ولی اصلا کلمه PCEE رو پیدا نکردم!

شما ویندوزت 32 بیته؟

PouriaTech
10-10-2013, 20:45

بله...تو برنامه Energy Management از بخش Dust Removal(آبی)استارت کنید...

Public Enemy
10-10-2013, 20:51
بچه ها کسی هست که شکلاتی با رم 8 داشته باشه؟
ایرانی ها میگن شکلاتی ها همه رم 6 هستن پایتختی ها میگن رم 8 هم داره :n02:
من شکلاتیشو خیلی پسندیدم :n12:

آره هست . البته خودتونم می تونین دستی به 8 ارتقا بدین

hadi-3at
10-10-2013, 20:55
بله اینو نصب کردم ولی نمیدونم تنضیماتش به چه صورت هست؟(راجع به تنضیماتش توضیح بدید)

کسی جواب منو نمیده؟
نحوه تنضیمات energy management را میخواستم...

PouriaTech
10-10-2013, 21:18
کسی جواب منو نمیده؟
نحوه تنضیمات energy management را میخواستم...

بفرمایید:

PouriaTech
10-10-2013, 21:22
داداشا،میگم یه سوال:

من سی دی بوتابل ابونتوی ورژن جدیدمو میزارم تا در کنار 8 خودم نصبش کنم ولی اصلا وقتی میره داخل بوت سی دیم،صفحه مشکی میمونه و هیچی نمیاد بالا...

خودمم حس میکنم بعد از چند ثانیه دیگه سی دی حرکت نمیکنه...

دلیلش چیه به نظرتون؟کسی داره ابونتو که این مشکلو داشته؟

Abdolreza2012
10-10-2013, 21:30
دوستان 3 تا سوال :n02:
1_ باتری این لپ تاپ در نمیاد؟؟؟
2_ صفحه ی این لپ تاپ تو فضاهای روشن ( بیرون و زیر نور آفتاب ) چطوریاست؟؟؟
3_ باتری 4 سلولیش چطوره؟؟؟ کم نمیاره؟؟؟

لطفا دوستانی که تجربه ی کار با این لپ تاپ رو دارن منو راهنمایی کنن
ممنون :n16:

PouriaTech
10-10-2013, 21:42
دوستان دوتا سوال
1_ باتری این لپ تاپ در نمیاد؟؟؟
2_ صفحه ی این لپ تاپ تو فضاهای روشن ( بیرون و زیر نور آفتاب ) چطوریاست؟؟؟
3_ باتری 4 سلولیش چطوره؟؟؟ کم نمیاره؟؟؟

لطفا دوستانی که تجربه ی کار با این لپ تاپ رو دارن منو راهنمایی کنن
ممنون :n16:

این که شد 3تا...:n02:

1.نه.ولی برا تعویض اونم اگه خراب بشه امکانش هست...

2.زیاد خوب نیست،کلا این لپ تاپا زیر نور خوب نیست،فقط مدیریتی ها خوبن زیر نور...

3.باتریشم خوبه...

من نظرم تا حالا نسبت بهش عوض نشده و ناراحتم نکرده...

خلاصه راضیم...

elisa70
10-10-2013, 23:53

من تو نتم سرچ کردم ولی اصلا کلمه PCEE رو پیدا نکردم!

شما ویندوزت 32 بیته؟
نه 64 بیتی هستش...یعنی درست میشه این مشکل؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:n03:

mah11k
11-10-2013, 01:06
سلام ...من کارت ریدرم کار نمیکنه ...هم رمم هم خشابم سالمه ...باید چ کنم ؟ درایور خاصی داره که نصب کنم ؟ یا .... ؟؟

Masoodegh
11-10-2013, 08:07
من هنوز نفهمیدم درایورای این لپ تاپ واسه ویندوز 32بیتی گیر میاد یا نه!!!؟
الان میخاستم ویندوز 8.1 دانلود کنم! نمی دونم کدومشو دانلود کنم!
خواهشاً کمک کنید!!

ویرایش: حل شد!!!

PouriaTech
11-10-2013, 09:25
نه 64 بیتی هستش...یعنی درست میشه این مشکل؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:n03:

من پیگیری میکنم برات...

خودم میخواستم از سی دی درایور خودم شروع کنم نصبو که ببینم مشکل کجاست ولی از شانس بدم سی دی درایورام گم شده...:n03:

دعا کنید پیداش کنم وگرنه خودم بیچارم...مطمئنی نصب نیست؟

برا احتیاط اول یه بار دیگه درایورای صدا مثل Realtek رو نصب کن،و بعدم اینکه درایور گرافیکتو نصب داری؟چه ورژنی؟آخه اون 314 که تو سی دیه نصب نمیشه...باید ورژن آخر رو بگیری...

اونم تو نصبش Express رو بزنی تا اونم یه درایور صدای انویدیا داره که نصب بشه...

اینارم چک کن بهم خبر بده...:n16:

PouriaTech
11-10-2013, 09:28
سلام ...من کارت ریدرم کار نمیکنه ...هم رمم هم خشابم سالمه ...باید چ کنم ؟ درایور خاصی داره که نصب کنم ؟ یا .... ؟؟

خوب درایور کارت ریدرتو از تو سی دی درایورات نصب کن کامل...

در ضمن اینم بگم به همه که همیشه حواستون باشه که تو نصب هیچ درایوری گزینه Custom رو انتخاب نکنید....با پیش فرض خودش جلو برید که به این جور مشکلات بر نخورید...

ممنون:n16:

PouriaTech
11-10-2013, 09:29
من هنوز نفهمیدم درایورای این لپ تاپ واسه ویندوز 32بیتی گیر میاد یا نه!!!؟
الان میخاستم ویندوز 8.1 دانلود کنم! نمی دونم کدومشو دانلود کنم!
خواهشاً کمک کنید!!

ویرایش: حل شد!!!

کلا نگیر الان 8.1 رو....

ارزش نداره،صب کن یه چند روز دیگه مایکروسافت رسما 8.1 رو معرفی میکنه،بعد بگیر بنصب...

این درزشده ها بدرد نمیخورن...:n16:

Masoodegh
11-10-2013, 12:16
از کاور کیبوردایی که حروف فارسی روشه واسش گیر میاد!؟ کلن از حروف عربی خوشم نمیاد!!:n02:

sajjada117
11-10-2013, 13:11
سلام به همه دوستای گل
یه سری از دوستان میگن موقع بازی باید با یخ خنکش کنی یه سری میگن نمیرو میشه بپزی روش
خیلی از دوستان با driver ها مشکل دارن و بعضی با کلیدهای کیبورد مثل unstable بودن یا حتی شاکی بودن از کلیدهای F
و اینکه صفحه نمایش خوبی تو آفتاب نداره که البته تو این رده همه لپ تاپ ها این مشکل دارن اما Z500 با حداکثر روشنایی 210 شمع حدود 100 شمع پایین تر از اون یکی هاست
و تو این عکس هم مشخصه که connectivity و display نمره خوبی نگرفتن

مدل asus k56cb-d با 2mg کش و 0.1 Ghz cpu و 2 gb رم کمتر
اما با سیستم i-cool برای خنکی و حداکثر روشنایی 318 شمع میتونه همون کارایی Z500 داشته باشه
میدونم cpu 3537U از لحاظ core , threadsضعیفتر از 3612Qm ، ولی بازم همه بازیها و برنامه های قابل اجرا که تو هر دو امکان پذیره ، یکسانه
حالا سوالم اینه که ، کسی هست که عیب های Z500 شاکیش کرده باشه که اگه زمان برگرده عقب asus انتخاب کنه؟
اگه انتخاب میکنید یا نمیکنید ، دلیلش چیه؟
پیشاپیش ممنون از جواب کاملتون:n01:

PouriaTech
11-10-2013, 13:19
از کاور کیبوردایی که حروف فارسی روشه واسش گیر میاد!؟ کلن از حروف عربی خوشم نمیاد!!:n02:

فک میکنم پیدا کنی...رنگای مختلفم داره...

elisa70
11-10-2013, 13:24
من پیگیری میکنم برات...

خودم میخواستم از سی دی درایور خودم شروع کنم نصبو که ببینم مشکل کجاست ولی از شانس بدم سی دی درایورام گم شده...:n03:

دعا کنید پیداش کنم وگرنه خودم بیچارم...مطمئنی نصب نیست؟

برا احتیاط اول یه بار دیگه درایورای صدا مثل Realtek رو نصب کن،و بعدم اینکه درایور گرافیکتو نصب داری؟چه ورژنی؟آخه اون 314 که تو سی دیه نصب نمیشه...باید ورژن آخر رو بگیری...

اونم تو نصبش Express رو بزنی تا اونم یه درایور صدای انویدیا داره که نصب بشه...

اینارم چک کن بهم خبر بده...:n16:

خدا خیرتون بده...ممنووووووووونم:n16:
وای:n04:...ای کاش درایورتون رو پیدا کنید ...خدای من:n03:...خیلی ناراحت شدم...دعا میکنم پیداش کنید
الان تو درایو سی و کل سیستم اسم نرم افزار دالبی...رو سرچ کردم نبود...مطمئنا نصب نیست
چشم درایور صدا رو دوباره نصب میکنم...منتها این درایور گرافیک که باید از نت دانلود کنم رو ممکنه برام لینک بذارید؟(نابلدم میزنم داغون میکنم سیستمو!!) دستتون درد نکنه
واقعا از اینکه کمکم میکنید ممنووووووونم:n16:

PouriaTech
11-10-2013, 13:25
سلام به همه دوستای گل
یه سری از دوستان میگن موقع بازی باید با یخ خنکش کنی یه سری میگن نمیرو میشه بپزی روش
خیلی از دوستان با driver ها مشکل دارن و بعضی با کلیدهای کیبورد مثل unstable بودن یا حتی شاکی بودن از کلیدهای F
و اینکه صفحه نمایش خوبی تو آفتاب نداره که البته تو این رده همه لپ تاپ ها این مشکل دارن اما Z500 با حداکثر روشنایی 210 شمع حدود 100 شمع پایین تر از اون یکی هاست

اما با سیستم i-cool برای خنکی و حداکثر روشنایی 318 شمع میتونه همون کارایی Z500 داشته باشه
میدونم cpu 3537U از لحاظ core , threadsضعیفتر از 3612Qm ، ولی بازم همه بازیها و برنامه های قابل اجرا که تو هر دو امکان پذیره ، یکسانه
حالا سوالم اینه که ، کسی هست که عیب های Z500 شاکیش کرده باشه که اگه زمان برگرده عقب asus انتخاب کنه؟

شما اصلا به فکر خرید k56 نباشید...

منم همین قصد رو داشتم ولی همه گفتن نه...

اون سی پی یوشم به همه گفتم،چون سری U هست از لحاظ بازده قدرتی 1دهم قدرت سی پی یوی زد500 رو داره...پس تو بازی به مشکل بر میخورین...

فقط مصرفش کمه...همین...قدرت مهمه یا مصرف؟

در مورد داغ شدنم همچین چیزی نیست که بخوای با یخ خنکش کنی با روش نیمرو بپزی...

اصلا داغ شدنش اذیت کننده نیست و با یه کول پد حل میشه...

از لحاظ ظاهرم زد500 خیلی ماهه،باریک بودنش و کلا ظاهرش خیلی شیک تر از ایسوسه...

الانم تو رده بندی لپ تاپ ها لنوو بعد از اپل دومین مارک جهانه،ایسوس سومه...

خلاصه من اگر بر میگشتم به قبل بازم Z500 میخریدم...:n16:

dvd2010
11-10-2013, 13:31
سلام به همه دوستای گل

سلام.من به شخصه از خریدم خیلی راضی هستم و تا حالا تمام نیازامو را برطرف کرده.واگه به عقب برگردم حتما یه مدل دیگه را انتخاب میکنم نه اینکه ازش راضی نباشم نه (چون من خیلی تنوع طلب هستم ).اما در مورد درایور من هیچ مشکلی نداشتم فقط تنها مورد درایور کارت گرافیک بود که اونم با آپدیتش مشکل بر طرف شد.در مورد صفحه نمایش هم بعد از مدتی بهش عادت میکنی.اما اگه واست کیفیت صفحه نمایش خیلی خیلی مهمه زد 500 و مابقی هم رده هاش که صفحه نمایششون فول اچ دی نیست را از گزینه های خریدت خط بزن .من تعجب میکنم بعضیا میگن این لپ تاپ موقع بازی های سنگین خیلی گرم میکنه چیزی که واسه بقیه لپ تاپ ها هم مصداق داره اما یه جوری میگن که اینکار فقط این لپ تاپ گرم میشه!!شاید چون این لپ تاپ نسبت به هم رده هاش باریک تره گرماش محسوس تر باشه اما آزار دهنده نیست و قابل تحمل می باشد.

PouriaTech
11-10-2013, 13:34
خدا خیرتون بده...ممنووووووووونم:n16:
وای:n04:...ای کاش درایورتون رو پیدا کنید ...خدای من:n03:...خیلی ناراحت شدم...دعا میکنم پیداش کنید
الان تو درایو سی و کل سیستم اسم نرم افزار دالبی...رو سرچ کردم نبود...مطمئنا نصب نیست
چشم درایور صدا رو دوباره نصب میکنم...منتها این درایور گرافیک که باید از نت دانلود کنم رو ممکنه برام لینک بذارید؟(نابلدم میزنم داغون میکنم سیستمو!!) دستتون درد نکنه
واقعا از اینکه کمکم میکنید ممنووووووونم:n16:

لینک رو براتون مستقیم کردم:

فقط برا نصب گزینه Express رو بزنید...

Tnx:n16:

ms368
11-10-2013, 14:13
در مورد محافظ کیبورد مطمئن هستین !؟

خودم که نه
ولی از چندتا از دوستام که یه جورایی خوره لپتاپ هستن و البته چندین فروشگاه معتبر پرسیدم که گفتن جلو تهویه هوا رو میگیره و بهتره نزارید

ms368
11-10-2013, 14:15
اگه کسی هم تونست اینو مستقیم کنه آخه نمیشه دانلودش کرد چون تحریم کرده نامرد .
آخرین لینگ تاچ پده که باگ های قبلی رو حدف کرده .

Drivers | Synaptics ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

elisa70
11-10-2013, 15:05
لینک رو براتون مستقیم کردم:

فقط برا نصب گزینه Express رو بزنید...

Tnx:n16:

بی نهایت ازتون ممنون و متشکرم...دارم دانلودش میکنم...بعدش نصب میکنم و هر چی شد اطلاع میدم خدمتتون
بازم ممنوووووووووووووووون:»:»:»: »

elisa70
11-10-2013, 15:15
دوستان عزیز
من میخوام اینترنت دانلود منجر نصب کنم ولی انگار نمیشه رو ویندوز 8 64 بیتی نصبش کرد درسته؟چون چند تا سایت پیدا کردم که دانلودش کنم نوشته بود هماهنگ با ویندوز ویستا/xp/7 و این برای من یعنی فاجعه!!!!:n28:
واقعا نمیشه این نرم افزار رو نصب کرد؟؟؟؟؟
تازه شنیدم که نرم افزارهای محدودی رو میشه رو ویندوز 8 64 بیتی نصب کرد درسته؟حالا چی میشه نصب کرد؟
به نظرتون بهتر نیست ویندوزش رو عوض کنم و 7 32 بیتی نصب کنم؟؟؟

PouriaTech
11-10-2013, 15:25
دوستان عزیز
من میخوام اینترنت دانلود منجر نصب کنم ولی انگار نمیشه رو ویندوز 8 64 بیتی نصبش کرد درسته؟چون چند تا سایت پیدا کردم که دانلودش کنم نوشته بود هماهنگ با ویندوز ویستا/xp/7 و این برای من یعنی فاجعه!!!!:n28:
تازه شنیدم که نرم افزارهای محدودی رو میشه رو ویندوز 8 64 بیتی نصب کرد درسته؟حالا چی میشه نصب کرد؟

نه....هیچ مشکلی نداره...

من خودم از اول 8 64 بیت نصب کردم تا الانم مشکلی نداشتم...

این لپ تاپ واسه 8 بهینه شده،با 7 سر درایور به مشکل بر میخورید...:n16:

Rezback
11-10-2013, 15:28
دوستان عزیز

سلام دوسته عزیز
نه هیچ گونه مشکلی نداره خودم 8 64 بیت دارم شبی هم دارم 3 گیگ با دانلود منیجر دانلود می کنم خیلت راحت از ------ یا سافت گذر بگیر . در ضمن شما رم لپتاپت حداقل 6 هست 32 بیت برای رم های زیر 4 هست. نه این که نشه بریزیا ولی آخه چه کاریه!!؟ مطمین باش به مشکلی بر نمی خوری از اومدنه ویندوز 8 خیلی وقته گذشته و شرکت ها خودشونو تطبیق دادن.
یاحق

elisa70
11-10-2013, 15:37
نه....هیچ مشکلی نداره...

من خودم از اول 8 64 بیت نصب کردم تا الانم مشکلی نداشتم...

این لپ تاپ واسه 8 بهینه شده،با 7 سر درایور به مشکل بر میخورید...:n16:

ممنون از راهنماییتون دوست عزیزم...به نظرتون مجموعه نرم افزارهای کینگ 2014 بخرم یا گردو 2014؟؟؟؟

elisa70
11-10-2013, 15:38
سلام دوسته عزیز
نه هیچ گونه مشکلی نداره خودم 8 64 بیت دارم شبی هم دارم 3 گیگ با دانلود منیجر دانلود می کنم خیلت راحت از ------ یا سافت گذر بگیر . در ضمن شما رم لپتاپت حداقل 6 هست 32 بیت برای رم های زیر 4 هست. نه این که نشه بریزیا ولی آخه چه کاریه!!؟ مطمین باش به مشکلی بر نمی خوری از اومدنه ویندوز 8 خیلی وقته گذشته و شرکت ها خودشونو تطبیق دادن.
یاحق

ممنون از راهنماییتون ....لطف فرمودید
سافت گذر شرکت هست یا سایت؟؟؟؟یعنی باید دانلودش کنم یا بخرمش؟
شدیدا به این دانلود منجر نیاز دارم...

mah11k
11-10-2013, 16:20
درایور کارت ریدر رو نصب کردم ولی بازم نشد ... میشه کامل راهنمایی کنید ...از کجا متوجه شم ئرایورش نصب شده ؟؟
... الان که زدم ی بار وصل شده ولی باز میزنم دیگه وصل نمیشه بگیر نکیر داره چراااااااااااا ؟

elisa70
11-10-2013, 16:28
ببخشید من همش دارم سوال می پرسم...
میخوام فایرفاکس نصب کنم ولی تا جایی که متوجه شدم نسخه ی 64 بیتی فایرفاکس اسمش واترفاکس هست درسته؟؟؟؟؟؟
یعنی نمیشه فایرفاکس نصب کرد؟:n27:

dvd2010
11-10-2013, 16:31
[QUOTE=elisa70;7923395]ببخشید من همش دارم سوال می پرسم...
میخوام فایرفاکس نصب کنم ولی تا جایی که متوجه شدم نسخه ی 64 بیتی فایرفاکس اسمش واترفاکس هست درسته؟؟؟؟؟؟
یعنی نمیشه فایرفاکس نصب کرد؟:n27:
[/QUOT
هیچ مشکلی نیست نصب کن.

dvd2010
11-10-2013, 16:33

اسم سایته.البته شما از همین سایت پی سی ورلد هم میتونید دانلود کنید.سایتای دیگه ای هم هست مانند پی سی دانلود

Masoodegh
11-10-2013, 16:35
کیبوردش بدرد بازی میخوره؟
من کلن زیاد در مورد لپ تاپا نمی دونم! چیاش قابل ارتقاست!!؟

PouriaTech
11-10-2013, 16:40
ممنون از راهنماییتون دوست عزیزم...به نظرتون مجموعه نرم افزارهای کینگ 2014 بخرم یا گردو 2014؟؟؟؟

هیچ کدوم...صب کنید لرد بیاد بخرید...:n06:

PouriaTech
11-10-2013, 16:42
کیبوردش بدرد بازی میخوره؟
من کلن زیاد در مورد لپ تاپا نمی دونم! چیاش قابل ارتقاست!!؟

آره،مشکلی نداره ولی میتونید با 20 تومن کیبورد و موس بیسیم فراسو بخرید برای بازی...بهترم هست...

رم،گرافیک تا اونجایی که امکانش باشه،مثلا زد500 تا 4 میشه ارتقاش داد،هارد...

PouriaTech
11-10-2013, 16:45

دان کنید...

به نظرم از Soft-98.ir دان کن...

البته اون خط فاصله رو نزن...:n01:

PouriaTech
11-10-2013, 16:50
درایور کارت ریدر رو نصب کردم ولی بازم نشد ... میشه کامل راهنمایی کنید ...از کجا متوجه شم ئرایورش نصب شده ؟؟
... الان که زدم ی بار وصل شده ولی باز میزنم دیگه وصل نمیشه بگیر نکیر داره چراااااااااااا ؟

شما تو سی دی درایورت یه فایل به اسم Card Reader هست...برو داخلش،هر چی exe دیدی بنصب...

اینجوری بگم بهت که هرچی برنامه نصبی پیدا میکنی توش نصب کن...

elisa70
11-10-2013, 16:59
هیچ کدوم...صب کنید لرد بیاد بخرید...:n06:

خیلی طول میکشه تا بیاد؟؟؟؟
آخه من هر چه سریعتر باید مایکروسافت 2013 یا 2010 رو سیستمم نصب کنم چون با ورد و پاورپوینتش باید کارامو تحویل استاد بدم...
بین کینگ و گردو کدوم رو تایید میکنید؟:n01:

elisa70
11-10-2013, 17:02
دان کنید...

به نظرم از Soft-98.ir دان کن...

البته اون خط فاصله رو نزن...:n01:

خیلی ممنون و متشکرم:n16:

sajad0611
11-10-2013, 17:51
آخه من هر چه سریعتر باید مایکروسافت 2013 یا 2010 رو سیستمم نصب کنم چون با ورد و پاورپوینتش باید کارامو تحویل استاد بدم...
گردو خودم استفاده کردم زیاد جالب نیست.کینگ رو اطلاعی ندارم

PouriaTech
11-10-2013, 18:37

آره فک کنم...تا 2014 که میشه 3 ماه دیگه فک نمیکنم بیاد....

لرد مث کینگ نیست که از دوماه پیش کینگ 2014 رو داده....:n02:

من هر سه رو استفاده کردم ولی هیچ کدوم به پای لرد نمیرسیدن...

شما اگه الان فقط آفیس 2013 رو میخوای،تکی شو بگیر تا بعد...:n16:

اگرم میخواید همین الان یه مجموعه بگیرید به نظرم ناچارا بهتره کینگ بگیرید...:n16:

Death Warrior
11-10-2013, 18:42
یه سوال دارم شاید اینجا مکانش نباشه ولی نمیودنستم کجا مطرح کنم
من بین Lenovo Z500-j و Lenovo Y500 موندم
شما کدوم پیشنهاد میدین ؟

Reza31001
11-10-2013, 19:01
شما کدوم پیشنهاد میدین ؟
کاربردتون؟
طبیعتا y500 بهتره و البته گرونتر
ولی مهم اینه که بر اساس نیازتون خرید کنید
یعنی پول اضافه ندین

PouriaTech
11-10-2013, 19:06
شما کدوم پیشنهاد میدین ؟

اگر ظاهر براتون مهمه Z500،اگه استحکام مهمه Y500,,,

سیستمم که دیگه به خودت بستگی داره که برا چه کاری میخوای که دارن هر دو...

Death Warrior
11-10-2013, 19:15
کاربردتون؟
طبیعتا y500 بهتره و البته گرونتر
ولی مهم اینه که بر اساس نیازتون خرید کنید
یعنی پول اضافه ندین

اگر ظاهر براتون مهمه Z500،اگه استحکام مهمه Y500,,,

سیستمم که دیگه به خودت بستگی داره که برا چه کاری میخوای که دارن هر دو...

کاربردم گیم هست

ظاهر خیلی برام مهمه ولی وزنش فرق نداره

از نظر سخت افزار و صفحه نمایش در حد خوب باشه

PouriaTech
11-10-2013, 19:19
کاربردم گیم هست

ظاهر خیلی برام مهمه ولی وزنش فرق نداره

از نظر سخت افزار و صفحه نمایش در حد خوب باشه

ظاهر زد500 که خیلی سرتره...خیلی باریک،سبک و در کل عالی....

منم تا حالا با گیم به مشکل برنخوردم...

سخت افزاری یکی هستن ولی اینم در نظر داشته باشید که گرافیک y500،از سری 600 هست ولی z500،سری 700ه...

صفحه نمایشم هیچ کدوم طوری نیستن که بشه بیرون باهاشون دووم اورد چون فقط مدیریتیا مات هستن...:n16:

Death Warrior
11-10-2013, 19:29
ظاهر زد500 که خیلی سرتره...خیلی باریک،سبک و در کل عالی....

منم تا حالا با گیم به مشکل برنخوردم...

سخت افزاری یکی هستن ولی اینم در نظر داشته باشید که گرافیک y500،از سری 600 هست ولی z500،سری 700ه...

صفحه نمایشم هیچ کدوم طوری نیستن که بشه بیرون باهاشون دووم اورد چون فقط مدیریتیا مات هستن...:n16:

داداش ممنون بابت راهنماییت

فقط یه سوال دیگه اینکه سرعت بوت z500 چند ثانیه است ؟

ببخشید سوال هام زیاد بود :n16:

elisa70
11-10-2013, 19:30
شما کدوم پیشنهاد میدین ؟

سلام دوست عزیز
من برای خرید لپ تاب بعد از کلی جست و جو و بررسی به همین دو تا گزینه رسیدم(که آخرش z500 کورآی 7 رو خریدم)
واسه همین یه سری اطلاعات دارم که شاید به دردتون بخوره
تفاوت این دو محصول تا جایی که من میدونم...y500 خیلی قدرتمند تره....هر جایی نداره...من سه تا پاساژ تو ولیعصر تهران رو گشتم فقط یه مغازه داشتش...یک سال بیمه بدنه داره...ویندوزش اورجیناله...بک لایتش قرمزه...قیمتش 700 هزار ت گرون تره (حدود سه میلیون و دویست)
راستی y510 هم تو راهه...شاید امکاناتش بهتر باشه...
(من محدودیت داشتم برای پرداخت هزینه...واسه همین به z500 رضایت دادم...)

Death Warrior
11-10-2013, 19:38
سلام دوست عزیز
من برای خرید لپ تاب بعد از کلی جست و جو و بررسی به همین دو تا گزینه رسیدم(که آخرش z500 کورآی 7 رو خریدم)
واسه همین یه سری اطلاعات دارم که شاید به دردتون بخوره
تفاوت این دو محصول تا جایی که من میدونم...y500 خیلی قدرتمند تره....هر جایی نداره...من سه تا پاساژ تو ولیعصر تهران رو گشتم فقط یه مغازه داشتش...یک سال بیمه بدنه داره...ویندوزش اورجیناله...بک لایتش قرمزه...قیمتش 700 هزار ت گرون تره (حدود سه میلیون و دویست)
راستی y510 هم تو راهه...شاید امکاناتش بهتر باشه...
(من محدودیت داشتم برای پرداخت هزینه...واسه همین به z500 رضایت دادم...)

ممنون دوست عزیز

من هم تا حدودی محدودیت قیمت دارم ولی به سبک دیگه :n02: کل بودجم 3200 هست و اگه z500 بگیرم می تونم موس گیمینگ بگیرم ولی اگه y500 بگیرم نمی تونم موس بگیرم

سخت افزار y500 خیلی هم از z500 قویتر نیست ؛ رم و هارد و ... که مثل هم هستن و فقط تفاوت در گرافیکه و پورت mSata و چند چیز دیگه .:n01:

PouriaTech
11-10-2013, 19:40
داداش ممنون بابت راهنماییت

فقط یه سوال دیگه اینکه سرعت بوت z500 چند ثانیه است ؟

ببخشید سوال هام زیاد بود :n16:

مال من فک میکنم حدود 7-8 ثانیه باشه...یعنی بیشتر از 10 نمیشه...:n02:

Death Warrior
11-10-2013, 19:44
مال من فک میکنم حدود 7-8 ثانیه باشه...یعنی بیشتر از 10 نمیشه...:n02:

ممنونم بابت راهنماییت :n16:

پس من هم میرم سراغ z500 چون تفاوت 4-5 فریم تو بازی ها و بکلایت قرمز ارزش 500 تومن رو نداره :n09:

PouriaTech
11-10-2013, 19:47
ممنونم بابت راهنماییت :n16:

پس من هم میرم سراغ z500 چون تفاوت 4-5 فریم تو بازی ها و بکلایت قرمز ارزش 500 تومن رو نداره :n09:

خوب کاری میکنی...

به نظر من اصلا گرافیک 640 با 740 زد 500 و باریکی و زیبایی اون با Y500 قابل مقایسه نیست...

پیشاپیش مبارک...:n16:

sharpy
11-10-2013, 19:55
زد 500 چند تا کانفینگ برا گرافیک داره ؟؟
یه مدل هست زده gforce gt 635
این کانفیگش خوبه یا بالاتر هم هست ؟؟؟

740 از این بهتره عایااا ؟؟

Death Warrior
11-10-2013, 20:05
خوب کاری میکنی...

به نظر من اصلا گرافیک 640 با 740 زد 500 و باریکی و زیبایی اون با Y500 قابل مقایسه نیست...

پیشاپیش مبارک...:n16:

ممنون داداش :n16:

Death Warrior
11-10-2013, 20:08
زد 500 چند تا کانفینگ برا گرافیک داره ؟؟
یه مدل هست زده gforce gt 635
این کانفیگش خوبه یا بالاتر هم هست ؟؟؟

740 از این بهتره عایااا ؟؟

Z500 کلاً 3 تا کانفیگ گرافیکی داره :

1 - GT635m
2 - GT645m
3 - GT740m

که گرافیک 645 وارد ایران نشد ،
پس با این حساب 740 بهترین گرافیک می باشد .

sharpy
11-10-2013, 20:14
Z500 کلاً 3 تا کانفیگ گرافیکی داره :

1 - GT635m
2 - GT645m
3 - GT740m

که گرافیک 645 وارد ایران نشد ،
پس با این حساب 740 بهترین گرافیک می باشد .

خیلی با هم تفاوت فاهشی دارن ؟؟
الان در دسترس من 635 هست که بخرم
اگه 740 خیلی بهتره بیخیالش شم .

میشه یه توضیح مختصر بدید

Death Warrior
11-10-2013, 20:22
میتونیم بگیم تفاوتشون یکم زیاده

مثلا ً : معماری GT740m ، معماری Kelper و 22 نانومتری می باشد که معماری جدید است ولی GT635m دارای معماری Fermi و 40 نانومتری می باشد

در تعداد هسته ها : GT740m داری 384 هسته گرافیکی می باشد ولی GT635m دارای 144 هسته گرافیکی می باشد که تفاوت زیادی با هم دارند

در کل GT740 m برتری های زیادی نسبت به GT635 m داره که نمیشه ازش گذشت مخصوصاً اگه گیمر یا گرافیست باشید . نمونه ساپورت DirectX 11.1 در GT740 m

به نظر من صبر کنید و مدل 740m رو بگیرید . :n16:

elisa70
11-10-2013, 20:24
ممنون دوست عزیز

من هم تا حدودی محدودیت قیمت دارم ولی به سبک دیگه :n02: کل بودجم 3200 هست و اگه z500 بگیرم می تونم موس گیمینگ بگیرم ولی اگه y500 بگیرم نمی تونم موس بگیرم

سخت افزار y500 خیلی هم از z500 قویتر نیست ؛ رم و هارد و ... که مثل هم هستن و فقط تفاوت در گرافیکه و پورت mSata و چند چیز دیگه .:n01:

چه باحال...:n19:کل بودجه ی من هم 3200 بود...دیدم اگه y500 بخرم دیگه نمیتونم هارد اکسترنال (260 هزار ت)، فن لپ تاب (70 هزار ت)، کیف لپ تاب (150 هزار ت)، موس و کیبورد جدا و مجموعه نرم افزار و محافظ برق لپ تاب و فلش 16 گیگابایتی و چند تا خرت و پرت دیگه بخرم...
بازار اونقدر گرون شده که نمیشه تکون خورد....:n29:

PouriaTech
11-10-2013, 20:25
خیلی با هم تفاوت فاهشی دارن ؟؟
الان در دسترس من 635 هست که بخرم
اگه 740 خیلی بهتره بیخیالش شم .

میشه یه توضیح مختصر بدید

توضیحات منو دوستم Death دادن ولی...

مختصرش اینه که 740 نسبت به 635 جدید تر و بهینه تر شده...

بعدم شما جدید رو ول میکنید،قدیمی رو میگیرید؟؟؟

Death Warrior
11-10-2013, 20:30
چه باحال...:n19:کل بودجه ی من هم 3200 بود...دیدم اگه y500 بخرم دیگه نمیتونم هارد اکسترنال (260 هزار ت)، فن لپ تاب (70 هزار ت)، کیف لپ تاب (150 هزار ت)، موس و کیبورد جدا و مجموعه نرم افزار و محافظ برق لپ تاب و فلش 16 گیگابایتی و چند تا خرت و پرت دیگه بخرم...
بازار اونقدر گرون شده که نمیشه تکون خورد....:n29:

چه باحال :n08: پس هم درد بودیم :n02:

elisa70
11-10-2013, 20:39
جناب پوریا...در نتیجه صبر و تحمل و راهنمایی شما مشکل دالبی هوم حل شد...درایور صدا رو دوباره نصب کردم درست شد...البته ریستارتش خیلی طول کشید تا بالا بیاد...فکر کردم ویندوزش پریده...در آستانه ی گریه بودم!!:n08:ولی خداروشکر درست شد
ممنون از لطفتون:n16:
فقط اون کارت گرافیکی که لطف فرمودید و لینک مستقیم دانلودشو گذاشتید نصب کردم و آیکونش اومد رو دسکتاپ...فقط وقتی اجرا شد گفت نمیتونه آپ دیت بشه و از این چیزا....اینترنتم هم دائم وصله...بعد هم نوشته متاسفانه هیچ بازی ساپورت شده ای رو پیدا نکرد!!!
منظورش چیه؟الان این برای چیه؟

PouriaTech
11-10-2013, 20:51
جناب پوریا...در نتیجه صبر و تحمل و راهنمایی شما مشکل دالبی هوم حل شد...درایور صدا رو دوباره نصب کردم درست شد...البته ریستارتش خیلی طول کشید تا بالا بیاد...فکر کردم ویندوزش پریده...در آستانه ی گریه بودم!!:n08:ولی خداروشکر درست شد
ممنون از لطفتون:n16:
فقط اون کارت گرافیکی که لطف فرمودید و لینک مستقیم دانلودشو گذاشتید نصب کردم و آیکونش اومد رو دسکتاپ...فقط وقتی اجرا شد گفت نمیتونه آپ دیت بشه و از این چیزا....اینترنتم هم دائم وصله...بعد هم نوشته متاسفانه هیچ بازی ساپورت شده ای رو پیدا نکرد!!!
منظورش چیه؟الان این برای چیه؟
اینم عکسش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]> ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[/COLOR]

خواهش میکنم...وظیفه م بود...:n11:

عکستون درست آپ نشده ولی همینجوری میتونم بگم که اون آپدیت نمیتونه بکنه چون سرور انویدیا برا ایران بستش...

درضمن احتیاجی بهش نیست چون آخرین ورژن موجود رو براتون لیچ کردم...

درباره ساپورت بازی هم بیشتر بازی رو نمی ساپورته ولی ساپورتم بکنه اتوماته و اگر نه شما آدرس بازی رو میدید بهش از ستینگ و بعد از شناختن میتونید بازی رو Optimize کنید تا بدون لگ براتون اجرا بشه...

در خدمتم...:n16:

elisa70
11-10-2013, 21:09
[/URL]

خواهش میکنم...وظیفه م بود...:n11:

عکستون درست آپ نشده ولی همینجوری میتونم بگم که اون آپدیت نمیتونه بکنه چون سرور انویدیا برا ایران بستش...

درضمن احتیاجی بهش نیست چون آخرین ورژن موجود رو براتون لیچ کردم...

درباره ساپورت بازی هم بیشتر بازی رو نمی ساپورته ولی ساپورتم بکنه اتوماته و اگر نه شما آدرس بازی رو میدید بهش از ستینگ و بعد از شناختن میتونید بازی رو Optimize کنید تا بدون لگ براتون اجرا بشه...

در خدمتم...:n16:

در واقع لطف کردید...بی نهایت ازتون ممنونم:»:»:»:»

elisa70
12-10-2013, 00:01
جالبه واقعا
اما من فک کردم فشار لازم نیست و فقط کافیه 2انگشت رو بذاری رو ترک پد.
اما خودمونیم عجب ترک پدی داره بزرگ با امکانات زیاد و قابلیت پشتیبانی از 5 انگشت
قابلیت که حتی صفحه بعضی از Smartphone ها و تبلت ها نداره
آخرشم متوجه نشدم که برای کلیک راست باید دو تا انگشتمون رو رو تاچ پد فشار بدیم یا لمسش کنیم کافیه!!!؟و اینکه دقیقا چه حرکاتی رو پشتیبانی میکنه و چه کاربردی داره این تاچ پد مولتی تاچ!!!!بعدشم فکر میکنم درایور Synaptics درست نصب نشده....:n28:

Переклад не
12-10-2013, 06:18
دوستان جدیدا وقتی با اتوکد نقشه میکشم خیلی سنگین کار میکنه.قبلا خیلی عالی بود.این نرم افزار انرجی منجمنت رو هم که مثله همیشه نصب کردمش و تو حالت های پروفرمنس قرارش دادم.اما اینشکلی میشه
مثلا سی پی یوی core i5 و کارت گرافیک خوب و رم کافی داره.پس چرا بازی درمیاره.
ویندوز 7 -64 بیت
کارت گرافیک آپدیت شده
بقیه نه

ms368
12-10-2013, 08:31
اگه کسی هم تونست اینو مستقیم کنه آخه نمیشه دانلودش کرد چون تحریم کرده نامرد .
آخرین لینگ تاچ پده که باگ های قبلی رو حدف کرده .

Drivers | Synaptics ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

:n28:
کسی اینجا نیست vps داشته باشه اینو یه جای دیگه اپ کنه بتونیم دان کنیم :n27:

واجبه این
روزانه ۴ ۵ باری قفل میشه تاچ پد

ms368
12-10-2013, 08:36
دوستان جدیدا وقتی با اتوکد نقشه میکشم خیلی سنگین کار میکنه.قبلا خیلی عالی بود.این نرم افزار انرجی منجمنت رو هم که مثله همیشه نصب کردمش و تو حالت های پروفرمنس قرارش دادم.اما اینشکلی میشه
ویندوز 7 -64 بیت
کارت گرافیک آپدیت شده
بقیه نه
نمیدونم ربطی داره یا نه
ولی از اونجایی که بعضی از دوستان میگن این سیستم برای ویندوز ۸ بهینه شده شما هم روی ۸ یه تست بزن ببین چطوره
برای من بعضی از بازی ها مثه gta iv روی ۷ fps پایینتری داشت نسبت به ۸

Переклад не
12-10-2013, 11:14
قبلانم رو 7 تست کرده بودمش اما خیلی عالی اجرا میکرد

Public Enemy
12-10-2013, 11:28
نمیدونم ربطی داره یا نه
ولی از اونجایی که بعضی از دوستان میگن این سیستم برای ویندوز ۸ بهینه شده شما هم روی ۸ یه تست بزن ببین چطوره
برای من بعضی از بازی ها مثه gta iv روی ۷ fps پایینتری داشت نسبت به ۸

ویندوز 7 -64 بیت
کارت گرافیک آپدیت شده
بقیه نه

شاید مشکل نرم افزاریه . شاید با تعویض ویندوز به 8 مشکلتون کمی حل بشه .

:n28:
کسی اینجا نیست vps داشته باشه اینو یه جای دیگه اپ کنه بتونیم دان کنیم :n27:

واجبه این
روزانه ۴ ۵ باری قفل میشه تاچ پد

براتون آپلود کردم . لینک :

هشدار ( تجربه شخصی ) : من مجموعا از 4 درایور استفاده کردم . 2 تا رو از سایت Synaptics گرفتم یکی از دی وی دی همراه لپ تاپ دیگری از سایت لنوو . متوجه شدم درایور سایت Synaptics برای بنده به شدت افتضاح تر شد !!!!!! ولی موقعی که از ویندوز 8.1 + درایور دانلود شده از سایت لنوو استفاده کردم ، مشکل حل شد . تو پست های قبلی هم گفته بودم .

لذا اگر دیدین با نصب این درایور دیدین اوضاع خراب شد ، می تونین ویندوزتون رو به 8.1 ارتفا بدین .

در ضمن ویندوز 8.1 RTM همون ویندوز نهایی هستش ولی چند روز زودتر واسه شرکت ها ارائه می شه . لذا لازم نیست نگران باشید که برای دانلود ویندوز 8.1 صبر کنین . چون آخرین ورژن ویندوز 8.1 همون 6.2.9200.16384 هست که 18 اکتبر همین ورژن وارد بازار می شه . تو این مدت مشکل امنیتی هم واسه 8.1 گزارش نشده که مایکروسافت ویندوز 8.1 رو بخواد آپدیت کنه . لذا چه 1 ماه پیش ویندوز 8.1 رو دانلود کنین ، چه امروز ی خواین دانلود کنین و چه می خواین بزارین 18 اکتبر دانلود کنین ، نسخه ها هیچ تفاوتی با هم ندارند . تمام سایت های هم همینو می گن

elisa70
12-10-2013, 11:47
شاید مشکل نرم افزاریه . شاید با تعویض ویندوز به 8 مشکلتون کمی حل بشه .

براتون آپلود کردم . لینک :

هشدار ( تجربه شخصی ) : من مجموعا از 4 درایور استفاده کردم . 2 تا رو از سایت Synaptics گرفتم یکی از دی وی دی همراه لپ تاپ دیگری از سایت لنوو . متوجه شدم درایور سایت Synaptics برای بنده به شدت افتضاح تر شد !!!!!! ولی موقعی که از ویندوز 8.1 + درایور دانلود شده از سایت لنوو استفاده کردم ، مشکل حل شد . تو پست های قبلی هم گفته بودم .

لذا اگر دیدین با نصب این درایور دیدین اوضاع خراب شد ، می تونین ویندوزتون رو به 8.1 ارتفا بدین .

در ضمن ویندوز 8.1 RTM همون ویندوز نهایی هستش ولی چند روز زودتر واسه شرکت ها ارائه می شه . لذا لازم نیست نگران باشید که برای دانلود ویندوز 8.1 صبر کنین . چون آخرین ورژن ویندوز 8.1 همون 6.2.9200.16384 هست که 18 اکتبر همین ورژن وارد بازار می شه . تو این مدت مشکل امنیتی هم واسه 8.1 گزارش نشده که مایکروسافت ویندوز 8.1 رو بخواد آپدیت کنه . لذا چه 1 ماه پیش ویندوز 8.1 رو دانلود کنین ، چه امروز ی خواین دانلود کنین و چه می خواین بزارین 18 اکتبر دانلود کنین ، نسخه ها هیچ تفاوتی با هم ندارند . تمام سایت های هم همینو می گن
سلام دوست عزیز...برای اینکه تاچ پد در 5 حالت مختلف عمل کنه باید این رو نصب کنیم؟؟؟؟؟؟ممکنه یکی از دوستان قابلیت های مختلف تاچ پد رو توضیح بدن که دقیقا چه کارایی میکنه؟؟؟؟؟؟آخه من فقط یه چیز کلی شنیدم...تا حالا فقط تونستم با دو انگشت زوم این و زوم اوت کنم رو عکسها...بقیشو بلد نیستم....تازه آخرشم نفهمیدم برای کلیک راست باید دو انگشت رو با هم رو صفحه فشار بدیم یا لمسش کنیم کافیه؟؟؟؟...من باید دو انگشتم رو فشار بدم تا کلیک راست عمل کنه!!!!!

Public Enemy
12-10-2013, 12:04
لینک برای درایور های تاچ پد Synaptics بود . در صورتی که مدل تاچ پدتونو نمی دونین از درایور خود لنوو استفاده کنین .

در ضمن وقتی درایور نصب بشه ، آموزش کار با تاچ پد به صورت فیلم هم نصب می شه که با جسنجو می تونین پیداشون کنین

Ro mina
12-10-2013, 12:51
من از نمایندگی سازگار شنیدم Z500 خیلی بد داغ میکنه و تنها مشکلش همینه!!!

elisa70
12-10-2013, 13:10
لینک برای درایور های تاچ پد Synaptics بود . در صورتی که مدل تاچ پدتونو نمی دونین از درایور خود لنوو استفاده کنین .

در ضمن وقتی درایور نصب بشه ، آموزش کار با تاچ پد به صورت فیلم هم نصب می شه که با جسنجو می تونین پیداشون کنین

مدل تاچ پدم رو نمیدونم....از کجا باید بفهمم؟؟؟؟؟وقتی میخوام از سی دی لنوو درایور Synaptics رو نصب کنم ارور میده که وسیله پیدا نشد!!!یعنی باید چیکار کنم؟همینو نصب کنم؟آموزش کار با تاچ پد رو که فرمودین به صورت فیلم هست باید کجا و با چه کلید واژه ای سرچ کنم؟؟؟واقعا ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید:n16:

elisa70
12-10-2013, 13:16
من از نمایندگی سازگار شنیدم Z500 خیلی بد داغ میکنه و تنها مشکلش همینه!!!

درسته منم شنیدم موقع انجام کارهای سنگین قسمت سمت چپ کیبورد داغ میکنه...تو فیلم نقد و تحلیل این دستگاه تو سایت دیجی کالا هم همینو میگه...ولی خداییش اگه تنها مشکلش همین باشه با یه فن خوب قابل حل هست...چون محاسنی که این لپ تاب داره بی نظیره و نمیشه ازش چشم پوشی کرد...من این مدل فن رو خریدم دو تا پنکه داخلش داره...سه تا یو اس بی میخوره و بدنه اش آلومینیومی هست...با یک سال گارانتی تعویض...70 هزار ت...خیلی ازش راضی ام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

personal
12-10-2013, 13:26
با سلام خدمت دوستان عزیز. من پس از بررسی های متعدد به این لپتاپ lenovo z500 i5 رسیدم. حالا این بحث داغ کردن و مسائل دیگه بخصوص کیفیت صفحه نمایش چون من هم دوست دارم بازی کنم هم فیلم زیاد میبینم یعنی برای تنها فیلم دیدن هم که زیر نور هم نباشه اینقدر افتضاحه یا تفاوت چندانی با سایر لپتاپ های این حوزه قیمتی نداره ؟ لطفا سریع جواب بدید:n27::n27::n27:

Public Enemy
12-10-2013, 14:49
مدل تاچ پدم رو نمیدونم....از کجا باید بفهمم؟؟؟؟؟وقتی میخوام از سی دی لنوو درایور Synaptics رو نصب کنم ارور میده که وسیله پیدا نشد!!!یعنی باید چیکار کنم؟همینو نصب کنم؟آموزش کار با تاچ پد رو که فرمودین به صورت فیلم هست باید کجا و با چه کلید واژه ای سرچ کنم؟؟؟واقعا ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید:n16:
اگر Synaptics نیست پس Elan یا Intel هست ( 99 % Elan هست )

اگر از سایت خود لنوو دانلود می کردین ، نیاز به دونستن سخت افزار درایور نبود

با Elan کار نکردم که بدونم فیلم هاش کجاست ولی بعضی دوستان گفتن توی Porgram files (x86 ) توی پوشه Elan هست :n13:

elisa70
12-10-2013, 15:11
اگر Synaptics نیست پس Elan یا Intel هست ( 99 % Elan هست )

اگر از سایت خود لنوو دانلود می کردین ، نیاز به دونستن سخت افزار درایور نبود

با Elan کار نکردم که بدونم فیلم هاش کجاست ولی بعضی دوستان گفتن توی Porgram files (x86 ) توی پوشه Elan هست :n13:
درسته....Elan هست...برم ببینم فیلمهاش پیدا میشه...ممنون از پاسخ دهیتون:n16:

PouriaTech
12-10-2013, 15:38
درسته....Elan هست...برم ببینم فیلمهاش پیدا میشه...ممنون از پاسخ دهیتون:n16:

آدرس فیلم ها:

C://Progarm Files/Elantech

starpars
12-10-2013, 17:58
یه سوالی برام پیش اومده اینکه من قبلا شده مثلا با یه لپ تاپ کار میکردم وسط کار حالا به دلایلی هنگ میکرد همه چیز قفل میشد و تنها راه این بود که باطریش رو بکنم تا خاموش بشه و از نو روشنش کنم
تو این لپ تاپ که باطریش در نمیاد توی همچین موقعیتی چیکار باید کرد؟؟
و اینکه باطریش اصلا در نمیاد یا اینکه اگه قاب زیر لپ تاپ رو باز کنیم میشه باطریشو در آورد؟؟

PouriaTech
12-10-2013, 18:42
یه سوالی برام پیش اومده اینکه من قبلا شده مثلا با یه لپ تاپ کار میکردم وسط کار حالا به دلایلی هنگ میکرد همه چیز قفل میشد و تنها راه این بود که باطریش رو بکنم تا خاموش بشه و از نو روشنش کنم
و اینکه باطریش اصلا در نمیاد یا اینکه اگه قاب زیر لپ تاپ رو باز کنیم میشه باطریشو در آورد؟؟

دکمه پاور رو میتونید حدود 5-6 ثانیه نگه دارید تا خاموش بشه...

بله.میشه باز کرد و باتریشو درآورد...

ولی این کار رو گارانتی اونم وقتی میخواد باتریشو عوض کنه باید انجام بده...

شما یه وقت در نیاریش گارانتیت باطل شه یه وقت....:n02::n16:

starpars
12-10-2013, 19:06
مرسی
میخوام بگیرم اینو
یه سوال دیگه این لپ تاپ سفیدش قشنگ تره یا شکلاتی؟
قیمت چی با همین کانفیگ ii5/6G/1T/GT 740 قیمت چند خوبه؟
یه جا میگفت با گارانتی الماس قیمت 2،110،000 چطوره خوبه؟

Masoodegh
12-10-2013, 20:31
مرسی
میخوام بگیرم اینو

کاملا سلیقه ایه! به نظر من که سفیدش قشنگتره ولی بیشتر میگن شکلاتیش!!
تو نت ارزون ترین جایی که پیدا کردم میگفت 2,099,000

PouriaTech
12-10-2013, 20:32
مرسی
میخوام بگیرم اینو

من شکلاتی خریدم،چون بالاخره سفید دخترونس و جای انگشتم روش میمونه...

کانفیگ خوب،قیمتم خوبه...

پیشاپیش مبارک باشه...:n16:

elisa70
12-10-2013, 22:25
آدرس فیلم ها:

C://Progarm Files/Elantech

ممنون جناب پوریا....مثل همیشه لطف فرمودید:n16:
فیلم هاش رو دیدم...خداییش شگفت زده شدم...از مولتی تاچ فقط اسمشو بلد بودم وقتی دیدم چه قابلیتهایی داره ذوق کردم...کلیک راست فقط با چند تا لمس ساده...منتها یه مشکلی...چند مورد از قابلیت هاش رو امتحان کردم ولی نمیشد...یعنی عمل نمیکرد
ممکنه درایور elan بد نصب شده باشه؟یا نیاز به آپ دیت داشته باشه؟

elisa70
12-10-2013, 22:26
مرسی
میخوام بگیرم اینو

سفیدش خیلی قشنگهههههههههه...سفید نیس که ...صدفیه!!!:n19:
ولی شاید شکلاتی مردانه تر باشه...
اگه تونستید با گارانتی سازگار بخرید...به نظرم بهتره

™...
13-10-2013, 01:26
تو یکی از سایتهای فروش، ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])Z500 زد بود با این مشخصات که البته تا دو روز پیش موجود بود اما الان ناموجوده :

Lenovo IdeaPad Z500-J

مشخصات کلی:وزن 2.5 کیلوگرم
پردازنده:Intel 3612QM Core i7 2.10GHz up to 3.10 GHz - Cache 6MB
حافظه رم:8 گیگابایت DDR3
حافظه داخلی:1024 گیگابایت 5400rpm
پردازشگر گرافیکی:NVIDIA GeForce GT 740M 2048 MB up to 4096 MB
صفحه نمایش:15.6" Bright LED
امکانات:DVD-RW - فاقد مودم - بلوتوث داخلی Card Reader Webcam LAN WiFi HDMI VGA Port
سایر مشخصات:باتری 4 سلولی - DOS

تقویت شدست :n02: .مهمترین تغییرش اینه که گرافیکش از GT645 ( با توجه به مشخصات اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) به GT740 ارتقاء پیدا کرده

واقعا Lenovo داره خوب کار میکنه و میدونه باید چیکار کنه .

lenevoz500
13-10-2013, 02:27
سلام بکس من حدود 400 صفحه درباره این لپ تاپ خوندم الانم رفتم بیرون قیمت گرفتم اینم مشخصات روز
cpu i7
ram8 ddr3
hdd 1tb
vga 2 gb 740
قیمتم 2650 میده یهم با بیمه بدنه و گارانتی سازگار منم واسه کارهای گرافیکی و برنامه نویسی میخوام و میخوام این لپ تاپو تا 7 سال اینده هم نیازامو تو برنامه نویسی رفع کنه حالا ببینم پیشنهاد شما چیه:n19::n12::n12::n12:

™...
13-10-2013, 02:34
سلام بکس من حدود 400 صفحه درباره این لپ تاپ خوندم الانم رفتم بیرون قیمت گرفتم اینم مشخصات روز
cpu i7
ram8 ddr3
hdd 1tb
vga 2 gb 740
قیمتم 2650 میده یهم با بیمه بدنه و گارانتی سازگار منم واسه کارهای گرافیکی و برنامه نویسی میخوام و میخوام این لپ تاپو تا 7 سال اینده هم نیازامو تو برنامه نویسی رفع کنه حالا ببینم پیشنهاد شما چیه:n19::n12::n12::n12:

لپ تاپ واقعا خوبه . فقط 7 سال رو جواب نمیده :n02: . به نظر من نهایت 4 سال جواب میده .

lenevoz500
13-10-2013, 03:16
لپ تاپ واقعا خوبه . فقط 7 سال رو جواب نمیده :n02: . به نظر من نهایت 4 سال جواب میده .
4سال هم خ:n20:وبه

Public Enemy
13-10-2013, 08:46

باتری لپ تاپ به راحتی قابل جدا شدن نیست . نمی تونین خودتون دستی جدا کنین و سر جاش بزارین . باید تعمیر کار باشه . چون در بعضی موارد احتیاج به لحیم کاری هست .

sara fara
13-10-2013, 11:09
من تم ios7 رو ویندوز 8 ام نصب کرده ام ...خیلی کاربردی و قشنگه ولی سرعت بوت شدنم رو دوبرابر افزایش داده !...میخواستم ببینم غیر از این ضرر دیگه ای هم داره یا نه ....:n13:

farid 123
13-10-2013, 13:07
اقا پوریا 2110000 از کجا قیمت گرفتی اگه میشه به ما هم بگو ... من زیره 2160000 قیمت ندارم میخوامم بخرمش حتما ....

farid 123
13-10-2013, 13:10
اقا یه سوال دیگه لطفا دوستان جواب بدبد .... رم 6 واسه گیمای روز کم نیس؟ اخه کلی گیم قراره تو ابان بیاد ... call of ghost .... GTA V ... و از این عناوین ... !!! 6 کم نیس ایا؟؟؟

lenevoz500
13-10-2013, 13:53
اقا یه سوال دیگه لطفا دوستان جواب بدبد .... رم 6 واسه گیمای روز کم نیس؟ اخه کلی گیم قراره تو ابان بیاد ... call of ghost .... GTA V ... و از این عناوین ... !!! 6 کم نیس ایا؟؟؟
نه داداش من زیادم هس.حداقا این بازی ها 2 گیگ بخواد

lenevoz500
13-10-2013, 13:55
cpu i7
ram8 ddr3
hdd 1tb
vga 2 gb 740
اساتید یه نظر بدید:n22:

PouriaTech
13-10-2013, 15:40
ممنون جناب پوریا....مثل همیشه لطف فرمودید:n16:
فیلم هاش رو دیدم...خداییش شگفت زده شدم...از مولتی تاچ فقط اسمشو بلد بودم وقتی دیدم چه قابلیتهایی داره ذوق کردم...کلیک راست فقط با چند تا لمس ساده...منتها یه مشکلی...چند مورد از قابلیت هاش رو امتحان کردم ولی نمیشد...یعنی عمل نمیکرد
ممکنه درایور elan بد نصب شده باشه؟یا نیاز به آپ دیت داشته باشه؟

برا منم یه سری از کاراش انجام نمیشه...

دنبالشم نمیگیرم...نه...درسته..مشکلی نداره،منتها قلق داره...

مثل همیشه وظیفه م بوده...:n16:

PouriaTech
13-10-2013, 15:43
اساتید یه نظر بدید:n22:

شما سیستم اون زبان های پروگرامری رو خب بهتر میدونی که چیه،اگر خوبه خوب خوبه دیگه لابد...:n02:

ولی کلا اگر از لحاظ موندگاریش میخواید بدونید باید بگم فک نمیکنم برند لنوو چیز بد بسازه که عمر نکنه...

اگرم سخت افزاری،مطمئنا راحتید باهاش...:n16:

PouriaTech
13-10-2013, 15:48
من تم ios7 رو ویندوز 8 ام نصب کرده ام ...خیلی کاربردی و قشنگه ولی سرعت بوت شدنم رو دوبرابر افزایش داده !...میخواستم ببینم غیر از این ضرر دیگه ای هم داره یا نه ....:n13:

اسمشو میشه به مام بدی؟؟؟

فک نکنم ضرری داشته باشه...

PouriaTech
13-10-2013, 15:51
اقا پوریا 2110000 از کجا قیمت گرفتی اگه میشه به ما هم بگو ... من زیره 2160000 قیمت ندارم میخوامم بخرمش حتما ....

من قیمت نداده بودم...:n02:

ولی خودم از پاساژ رضا خریدم 2110...

PouriaTech
13-10-2013, 15:53

الان بله...کم شده...

چون بازی Watch Dogs -6GB رم میخواد...

کالاف گوست هم 6 گیگ میخواد رم،تازه 50 گیگم جا میخواد...

جی تی ای هم خبر ندارم ولی فک میکنم کمتر باشه...

همشونم 1 گیگ گراف میخوان...

aminhitman
13-10-2013, 16:49
الان بله...کم شده...

چون بازی Watch Dogs -6GB رم میخواد...

کالاف گوست هم 6 گیگ میخواد رم،تازه 50 گیگم جا میخواد...

جی تی ای هم خبر ندارم ولی فک میکنم کمتر باشه...

همشونم 1 گیگ گراف میخوان...

نظر من اینه مثل من برین 16 کنین لذت ببرید

personal
13-10-2013, 17:12
با سلام خدمت دوستان عزیز. من پس از بررسی های متعدد به این لپتاپ lenovo z500 i5 رسیدم. حالا این بحث داغ کردن و مسائل دیگه بخصوص کیفیت صفحه نمایش چون من هم دوست دارم بازی کنم هم فیلم زیاد میبینم یعنی برای تنها فیلم دیدن هم که زیر نور هم نباشه اینقدر افتضاحه یا تفاوت چندانی با سایر لپتاپ های این حوزه قیمتی نداره ؟ لطفا سریع جواب بدید:n27::n27::n27:

کسی نبود جواب بده به ما:n14:

PouriaTech
13-10-2013, 17:37

من خیلی میگم اینو به همه...همه ی لپ تاپا زیر نور تقریبا مث همن...

به جز سری مدیریتی هر شرکت،اونم چون صفحه هاشون ماته...

مال ماها براقه،زیر نور کم میاره...ولی انقد نیست که نشه دیگه باهاش کار کرد...

PouriaTech
13-10-2013, 17:38
نظر من اینه مثل من برین 16 کنین لذت ببرید

شما گفتی دقیقا چقد هزینه ارتقات شد؟

ms368
13-10-2013, 17:43

داداش من زیاد فیلم و سریال دانلودی میبینم و یه جورایی معتادشم
و همینطور زیاد بازی میکنم
برای بازی کردن با کابل hdmi وصلش میکنم به led ٬ ولی روی خود لپتاپم حال میده زیاد نگرانش نباش
برای فیلم دیدن هم چون تقریبا تمام فیلم ها و سریال ها صحنه دارن بازم روی لپتاپ میبینم و زیاد وسواس نشون نمیدم
ولی توصیه من اینه که اگه به فیلم بیشتر از بازی اهمیت میدی دور و بر این لپ تاپو خط بکش
کلن Lenovo توی کیفیت صفحه نمایش کم گذاشته به نظر من
درضمن من ندیدم کسی توی فضای باز با لپتاپ فیلم و بازی کنه . :n13:

personal
13-10-2013, 18:17
داداش من زیاد فیلم و سریال دانلودی میبینم و یه جورایی معتادشم
و همینطور زیاد بازی میکنم
برای بازی کردن با کابل hdmi وصلش میکنم به led ٬ ولی روی خود لپتاپم حال میده زیاد نگرانش نباش
برای فیلم دیدن هم چون تقریبا تمام فیلم ها و سریال ها صحنه دارن بازم روی لپتاپ میبینم و زیاد وسواس نشون نمیدم
ولی توصیه من اینه که اگه به فیلم بیشتر از بازی اهمیت میدی دور و بر این لپ تاپو خط بکش
کلن Lenovo توی کیفیت صفحه نمایش کم گذاشته به نظر من
درضمن من ندیدم کسی توی فضای باز با لپتاپ فیلم و بازی کنه . :n13:

منم منظورم این نبود زیر نور بازی کنم :n02: منظورم این بود اگه خبری از نور آفتاب نباشه یا کم باشه بازم آزاردهندس ؟ مثلا نور لامپ ؟ میشه با کشیدن روکش مات بهترش کرد ؟:n13:

PouriaTech
13-10-2013, 19:20
منم منظورم این نبود زیر نور بازی کنم :n02: منظورم این بود اگه خبری از نور آفتاب نباشه یا کم باشه بازم آزاردهندس ؟ مثلا نور لامپ ؟ میشه با کشیدن روکش مات بهترش کرد ؟:n13:

احتیاجی به روکش نیست...زیر نور معمولی خونه که خوب معلومه واضحه...:n06:

™...
13-10-2013, 19:24
من خیلی میگم اینو به همه...همه ی لپ تاپا زیر نور تقریبا مث همن...

+
به نظر من هم همینه .

الان چی شد ؟! :n02: بلاخره خوبه یا بد ؟!

دوستان به نظرم کیفیت صفحه نمایش این مدل اونقدرا بد نیست که شما وسواس نشون میدین و فکر نمیکنم تو بازی و فیلم مشکلی داشته باشه .

والا من دوستم سه سال پیش یه Dell خریده باهم بازی میکنیم و فیلم میبینیم هیچ مشکلی هم نداره فقط یکم زاویه دیدش خوب نیست .

دیگه این حتما از لحاظ کیفیت از اون بهتره فقط یکم زاویه دیدش خوب نیست .

اینم زوایای چند مدل

Z500

ASUS n56vb

HP Probook 4540s

Asus-VivoBook-S550CM

HP ProBook 4530s-B0Y11EA

ms368
13-10-2013, 19:47
+

الان چی شد ؟! :n02: بلاخره خوبه یا بد ؟!

اگه خوره فیلم و سریالی و به کیفیت اهمیت زیادی میدید گذینه های بهتری هم هست چون این لپتاپ HD هست و برای فیلم خورا کیفیت قابل قبولی نیست ٬ همچنین زاویه دیدش .
ولی برای بازی خوبه نسبت به قیمتش
بعضی ها مثه خود من هم خدا رو میخوان هم خرما :n02:

aminhitman
13-10-2013, 20:13
شما گفتی دقیقا چقد هزینه ارتقات شد؟
اون موقع 3 ماه پیش شدش 480 حالا اطلاعی ندارم گرون شده یا ارزون

PouriaTech
13-10-2013, 21:18
اگه خوره فیلم و سریالی و به کیفیت اهمیت زیادی میدید گذینه های بهتری هم هست چون این لپتاپ HD هست و برای فیلم خورا کیفیت قابل قبولی نیست ٬ همچنین زاویه دیدش .

داداش شما بودی گفتی برچسب مخصوص پشت لپ تاپمون هست؟؟؟:n16:

ms368
13-10-2013, 21:38
داداش شما بودی گفتی برچسب مخصوص پشت لپ تاپمون هست؟؟؟:n16:

اوهوم
مشکلی داره برچسب ؟:n28:

PouriaTech
13-10-2013, 21:56
اوهوم
مشکلی داره برچسب ؟:n28:

نه...فقط میخواستم بپرسم اسم دقیقی نداشت؟؟؟

اونوقت براقه؟یعنی بچسبه رو قاب پشتش،لیز میشه؟؟؟

آخه میخوام برم ولیعصر بخرم...میخوام بدونم چیه دقیق...:n16::n16:

ms368
13-10-2013, 22:30
نه...فقط میخواستم بپرسم اسم دقیقی نداشت؟؟؟

اونوقت براقه؟یعنی بچسبه رو قاب پشتش،لیز میشه؟؟؟

آخه میخوام برم ولیعصر بخرم...میخوام بدونم چیه دقیق...:n16::n16:

ببین کلمه skin رو توی همین تاپیک سرچ کن
فکر کنم اسمش skin guid یا همچین چیزی بود
من با گوشی ام نمیتونم سرچ کنم
اره مثه شیشه میمونه
البته طرح دار هم داره
من سه بعدی شیشه ای گرفتم اینقده باحاله

Sent from my GT-S5570 using Tapatalk

™...
13-10-2013, 22:32
اره مثه شیشه میمونه
البته طرح دار هم داره

قضیه چیه ؟! محافظ صفحه نمایشه ؟! کارش چیه ؟!:n17:

™...
13-10-2013, 22:49
اگه خوره فیلم و سریالی و به کیفیت اهمیت زیادی میدید گزینه های بهتری هم هست چون این لپتاپ HD هست و برای فیلم خورا کیفیت قابل قبولی نیست ٬ همچنین زاویه دیدش .

من فیلم میبینم اما سریال اهلش نیستم . بعد صفحه نمایشش که HD نیست !:n13: یا من اشتباه میکنم .

بعدشم شما چه کیفیتی مد نظرتونه ؟!
در مورد زاویه دید بگم که نمیخوای از زاویه مثلا 45 درجه بازی کنی یا فیلم نگاه کنی :n02: .
خوب لپ تاپ رو دقیقا میزاری روبروت دیگه . تازه اگه بخوام چند نفره فیلم ببنیم یه جوری میشینیم پاش که همه واضح ببینن .
جدی میگم .

گزینه های بهتر با این مشخصات و قیمت و کیفیت معرفی کنین ؟! :n01:

واقعا میگم این لپ تاپ نسبت به قیمتش عالی هستش .

PouriaTech
13-10-2013, 23:09
اره مثه شیشه میمونه
البته طرح دار هم داره

چیزی پیدا نکردم...

حالا میرم میگیرم یه جوری....

گفتید چند قیمته؟؟؟

مارک به مارکم داشت؟؟؟

ho3in0861
14-10-2013, 00:05
سلام میشه بگید از نظر گرافیک این لپ تاپ بهتر هست یا HP Pavilion 15-e092se ؟

™...
14-10-2013, 00:12
سلام میشه بگید از نظر گرافیک این لپ تاپ بهتر هست یا HP Pavilion 15-e092se ؟

فکر کنم GT 740 M قویتر باشه . :n13:

elisa70
14-10-2013, 08:47
برا منم یه سری از کاراش انجام نمیشه...

دنبالشم نمیگیرم...نه...درسته..مشکلی نداره،منتها قلق داره...

مثل همیشه وظیفه م بوده...:n16:

:n16:
:»:»

:»:»

farid 123
14-10-2013, 09:07
سلام دوستان ... کسی میدونه چطوری میشه رم 6 رو به 8 ارتقا داد؟ یعنی یه دو میزارن کنارش یا نه یه جوره دیگس ... !!!؟ و اینکه کسی از هزینه این کار اطلاع داره؟

elisa70
14-10-2013, 09:10
اره مثه شیشه میمونه
البته طرح دار هم داره

سلام
ببخشید اینی که الان راجع بهش بحث میکنید چی هست دقیقا؟کارش چیه؟قیمتش؟
ببخشید ها کنجکاو شدم...
گفتم اگه خوبه و برام کاربرد داره منم تهیه کنم

elisa70
14-10-2013, 09:18
سلام دوستان ... کسی میدونه چطوری میشه رم 6 رو به 8 ارتقا داد؟ یعنی یه دو میزارن کنارش یا نه یه جوره دیگس ... !!!؟ و اینکه کسی از هزینه این کار اطلاع داره؟

من چند روز پیش این مدل لپ تاب رو خریدم و رمش 8 هست
از فروشنده پرسیدم کارکرد رم 8 نسبت به 6 خیلی چشم گیرتره و بهتره؟فرقشون چیه؟
ایشونم هم گفتند شاید الان زیاد فرقی نکنه ولی اگه بعد ها بخواید ارتقاش بدید به رم 8 براتون 150 الی 200 هزارت هزینه برمیداره...حالا راست و دروغ حرفش رو نمیدونم...پای خودش!

Public Enemy
14-10-2013, 09:53

رم 6 گیگ ترکیب 2 تا رم 4 گیگ و 2 گیگ هست . Z500 هم 2 تا اسلات برای رم داره . رم 2 گیگ رو ورمی دارن به جاش یه 4 می زارن .

هزینه معمولا به انصاف فروشنده بستگی داره . چون داره رم 2 گیگ رو بر می داره ، احتمالا آپگرید به 8 گیگ باید حدود 50 تومن واستون هزینه داشته باشه

sara fara
14-10-2013, 10:13
سلام
ببخشید ها کنجکاو شدم...
منم همچین چیزی رو بدجوری لازم دارم ...چون رنگ شکلاتی زد500 خیلی راحت اثر انگشت رو نشون میده و ما خانمها هم حساس ...:n27:

starpars
14-10-2013, 13:36
skin guide laptop

sara fara
14-10-2013, 14:01
ممنون ...ولی خود اینها صدمه ای به بدنه لپ تاپ نمی زنن ؟...وقتی کندیم احیانا جاش باقی نمی مونه ؟..

starpars
14-10-2013, 14:06
ممنون ...ولی خود اینها صدمه ای به بدنه لپ تاپ نمی زنن ؟...وقتی کندیم احیانا جاش باقی نمی مونه ؟..
فکر نمیکنم چون شبیه این برچسب های موبایل میمونه جاش نباید بمونه
خوبه دوستانی که گرفتن بگن چجوریه و چه طرح هایی پیدا کردن

Masoodegh
14-10-2013, 14:23
skin guide laptop

فقط اون آخریه!!!:n02:
از اینا تو بازار گیر میاد!؟(به خصوص آخریه!)

PouriaTech
14-10-2013, 15:12
سلام
ببخشید ها کنجکاو شدم...

دوستان گفتن،مث محافظ صفحه گوشیه...

ولی این عکسایی که دوستمون گذاشتن خیلی طرحاش گل باقالیه...:n02:

من که شفاف میخوام...

Masoodegh
14-10-2013, 17:06
دوستان گفتن،مث محافظ صفحه گوشیه...

ولی این عکسایی که دوستمون گذاشتن خیلی طرحاش گل باقالیه...:n02:

من که شفاف میخوام...

شفافشم هست!
الان که میگشتم تو یه سایت قیمتاشو زده بود! گرون ترینش 7500 بود فک کنم!!

PouriaTech
14-10-2013, 17:28
شفافشم هست!
الان که میگشتم تو یه سایت قیمتاشو زده بود! گرون ترینش 7500 بود فک کنم!!

آدرسشو میدی؟

PouriaTech
14-10-2013, 17:29

خانوم شما اسم اون تم ios7 رو به ما ندادیااااا....:n16:

Masoodegh
14-10-2013, 17:37
آدرسشو میدی؟

patrashop.ir/index.php?categoryID=11&sort=name&direction=DESC
پایین تر از همه ست! البته الان نگا کردم جلوش اضافه به سبد خرید ندیدم! احتمالا تموم کرده!!!:n02:

sara fara
14-10-2013, 17:43
خانوم شما اسم اون تم ios7 رو به ما ندادیااااا....:n16:

:n16:

ms368
14-10-2013, 18:33
من فیلم میبینم اما سریال اهلش نیستم . بعد صفحه نمایشش که HD نیست !:n13: یا من اشتباه میکنم .

بعدشم شما چه کیفیتی مد نظرتونه ؟!
در مورد زاویه دید بگم که نمیخوای از زاویه مثلا 45 درجه بازی کنی یا فیلم نگاه کنی :n02: .
خوب لپ تاپ رو دقیقا میزاری روبروت دیگه . تازه اگه بخوام چند نفره فیلم ببنیم یه جوری میشینیم پاش که همه واضح ببینن .
جدی میگم .

گزینه های بهتر با این مشخصات و قیمت و کیفیت معرفی کنین ؟! :n01:

واقعا میگم این لپ تاپ نسبت به قیمتش عالی هستش .

روزلیشنش یه نمه از hd بیشتره ولی معمولا به HD میشناسنش 1366x768

کیفیتش برای من قابل قبوله ولی دوستان چون گفتن برای فیلم میخوان عرض کردم
در مورد زاویه دید معمولا برای فیلم دیدن روی مبل لم میدم و گاهی وقتا مجبورم لپ تاپو بالا پایین کنم:n20:
گذینه های بهتر هم از لحاظ صفحه نمایش ٬ اونم فقط واسه هنر هفتمی ها عرض کردم وگرنه Z500 توی این رنج قیمت غولیه واسه خودش

سلام
ببخشید ها کنجکاو شدم...

یه برچسبه برا پشت لپتاپه
زیبایی - جلوگیری از خط و خش - جلوگیری از افتادن اثر انگشت
قیمتش هم با نصبش نهایتا ۱۰ تومن
خودتون نصب نکنید ٬ من بار اول خودم نصب کردم خراب شد و زیرش پر از حباب شد .
مارک بخصوصی هم نداره فقط اندازشو بگیرید چون لپتاپ یکم عریض تره نسبت به لپتاپای دیگه .

hamidreza2010
14-10-2013, 18:50
یه برچسبه برا پشت لپتاپه
زیبایی - جلوگیری از خط و خش - جلوگیری از افتادن اثر انگشت
قیمتش هم با نصبش نهایتا ۱۰ تومن
خودتون نصب نکنید ٬ من بار اول خودم نصب کردم خراب شد و زیرش پر از حباب شد .
مارک بخصوصی هم نداره فقط اندازشو بگیرید چون لپتاپ یکم عریض تره نسبت به لپتاپای دیگه .

سلام
من لپ تاپم فوجیستو AH532M هست که صفحش 15.6 هست
این برچسب برای لپ تاپم مناسبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بعد گفتین خودمون نصب نکنیم .خب من اگه خرید اینترنتی بکنم ، کی واسم نصب کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون

PouriaTech
14-10-2013, 19:55
سلام
بعد گفتین خودمون نصب نکنیم .خب من اگه خرید اینترنتی بکنم ، کی واسم نصب کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون

به پستچی بگید برات بچسبونه....:n08:

نه خارج از شوخی خوب بیرون پیدا کن که بدیش بهش بچسبونه برات...:n07:

ms368
14-10-2013, 19:58
سلام
ممنون

واسه همه لپتاپ ها مناسبه
یکی برای خط و خش و اثر انگشت میزنه ٬ یکی هم برا زیبایی و طرح هاش
اگه خرید اینترنتی کردید ببرید یه خدمات موبایلی تا براتون نصب کنن ( چون معمولا برای تبلت ها هم میچسبونن )

farid 123
14-10-2013, 20:17
سلام دوستان .... فردا میخوام برم بگیرم این لپ تاپو بالاخره ... تو تهران به نظرتون از کجا بگیرمش ؟ توصیه ای دارین بهم بکنین؟ ویندوزشو بگم خودش بریزه؟ انتی ویروس چیکار کنم؟؟؟؟ رمش شیشه به نظرتون هشت بکنم؟ گارانتیش نمیپره؟ ببخشید زیاد سوال پرسیدم

donkeyoxte
14-10-2013, 21:17
ببخشید دوستان میدونم جای این سوال اینجا نیست
میخواستم بدونم پچ ویندوز 8.1 برای 8 هست که z500 الان ویندوزش 8 میخواستم بدونم بدونه نصب 8.1 میشه 8 رو اپدیتش کرد یا پچی دانلود کرد که 8 بشه 8.1 ؟؟؟
اگه هست لینک میزارین که دانلود کنم ممنووووووووووون:n16:

PouriaTech
14-10-2013, 21:35
سلام دوستان .... فردا میخوام برم بگیرم این لپ تاپو بالاخره ... تو تهران به نظرتون از کجا بگیرمش ؟ توصیه ای دارین بهم بکنین؟ ویندوزشو بگم خودش بریزه؟ انتی ویروس چیکار کنم؟؟؟؟ رمش شیشه به نظرتون هشت بکنم؟ گارانتیش نمیپره؟ ببخشید زیاد سوال پرسیدم

به سلامتی...

همون پاساژ رضا تو ولیعصر همه دارن،اقساطم میدن...

توصیه که فک نمیکنم چیزی باشه فقط حواست باشه پشت ویترینی بهت نده...

ویندوزشم فرقی نداره،اگه خودت بلدی بگیر ببر خونه بریز...

آنتی ویروسم خوب میتونی بیت دیفندر 2014 که میگن خوبه رو بگیری بنصبی...

رمشم خودتون میدونید ولی فعلا لازم نیست...

گارانتیشم نمیپره واسه ارتقاء...

حتی خود گارانتی باید براتون ارتقاء بده...

خواهش...

پیشاپیش مبارک باشه....:n16: