PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلـوپ Lenovo Z500

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

momo1010
29-08-2013, 14:49
سلام بچه ها منم دیروز کانفیگ i7/6g/740/1t از بازار رضا گرفتم 2580000تومان (سفید).واقعا عالی و زیباست این لپتاپ نه داغ میکنه نه صفحه نمایشش ضعیفه واقعا نرم و خوب کار میکنه .اون دوستانی که هنوز به خاطر صفحه نمایشش دو دلن اصلا نگران نباشن چون منم مثل شما خیلی رو صفحه نمایش حساس بودم ولی حالا که گرفتم واقعا راضییم از صفحه نمایشش کیفیتش بر خلاف اون چیزی که شنیدید واقعا خوب و بالاست.

PouriaTech
29-08-2013, 15:03
سلام بچه ها منم دیروز کانفیگ i7/6g/740/1t از بازار رضا گرفتم 2580000تومان (سفید).واقعا عالی و زیباست این لپتاپ نه داغ میکنه نه صفحه نمایشش ضعیفه واقعا نرم و خوب کار میکنه .اون دوستانی که هنوز به خاطر صفحه نمایشش دو دلن اصلا نگران نباشن چون منم مثل شما خیلی رو صفحه نمایش حساس بودم ولی حالا که گرفتم واقعا راضییم از صفحه نمایشش کیفیتش بر خلاف اون چیزی که شنیدید واقعا خوب و بالاست.

ایشالا 111 میلیون و اندی ترانزیستور داخل سی پی یوش برات خوب سوییچ کنن...:n05:

منظورمو خوب رسوندم؟؟؟دیگه ساده تر از این نمیشد به خدا:n18:

aliahmari
29-08-2013, 15:08

مبارک باشه...:n16:

shervin2013
29-08-2013, 15:17

مبارک باشه... ایشالله فنش واست بچرخه :n02:

Er10
29-08-2013, 16:53
سلام بچه ها منم یک لنوو خریدم.که واقعا سرعتش بالاست وتا حالا pes 2013&mwanted رو هم روش نصبیدم و با کیفیت بالا اورده بالا.ویندوزم هم 8 هستش.

One Minute
29-08-2013, 16:55
سلام بچه ها منم یک لنوو خریدم.که واقعا سرعتش بالاست وتا حالا pes 2013&mwanted رو هم روش نصبیدم و با کیفیت بالا اورده بالا.ویندوزم هم 8 هستش.

مبارک باشه... ایشالله فنش واست بچرخه :n02:

Er10
29-08-2013, 17:03
ممنون.یه سئوال داشتم اینکه واسه فهمیدن حرارت سی پی یو از چه نرم افزاری استفاده کنم

aliahmari
29-08-2013, 17:13

مبارک باشه !!!
انشالله فنش برات بچرخه

mahdi13635
29-08-2013, 20:13
ممنون.یه سئوال داشتم اینکه واسه فهمیدن حرارت سی پی یو از چه نرم افزاری استفاده کنم

از برنامه CPUID HWMonitor میتونی استفاده کنی.

momo1010
29-08-2013, 21:17
ممنون از لطف همتون .

Public Enemy
30-08-2013, 13:54
Lionf3 جان بلاخره ویندوز 8.1 اومد :n20:

لینک

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ehsan102
30-08-2013, 14:18
خب دوستان نصبش کنید نتیجه رو بگید ما هم دانلود کنیم

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Public Enemy
30-08-2013, 14:59
خب دوستان نصبش کنید نتیجه رو بگید ما هم دانلود کنیم

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

زیاد تفاوتی نکزده که ارزش اینو داشته باشه بخواید دوباره ویندوز عوض کنین ( مهم ترین تفاوت بازگشت دکمه استارته !!! )

گفتم به Lionf3 جان چون می خواستن ویندوز عوض کنن قبلا گفم چند روزی صبر کنه .

حالا اگر دوست داشتین نصب کنین :n16:

البته مایکروسافت گفته یه آپدیت رایگان واسه ویندوز 8 هستش . لذا احتمال داره یه 20 روز دیگه ویندوز 8 در صورتی که نصب کردین اخطار بده آپدیت جدید اومده ( گفتم احتمال داره ! )

اینم یه سری عکس از محیطش

PouriaTech
30-08-2013, 16:42
خوب پس چند روز دیگه حتما سی دی تکیش هم میاد....ایوووول:n01:

biziran
30-08-2013, 18:39
من میخوام لپ تاپ بخرم ...
z500 رو خیلی پسندیدم ولی مثل اینکه باتری ضعیفه ... درسته؟؟
لطفا راهنمایی کنید ...
در مورد اینکه باتریش داخلشه چی این خوبه یا بد ...؟؟؟

Public Enemy
30-08-2013, 18:47
لطفا راهنمایی کنید ...

خیر باتریش ضعیف نیست مثل بقیه لپ تاپ ها حدود 1 .5 تا 3 ساعت بستگی به مصرفتون شارژ نگه می داره .

باطریش هم داخلیه فقط تنها مشکلی که ایجاد می کنه اینه که به راحتی توسط خودتون عوض نمی شه ( در صورتی که خراب شد ) . در ضمن اگر مثل خیلی ها دوست دارین باطری رو در بیارین در موقع شارژ باید کلا فراموشش کنین

aliahmari
30-08-2013, 18:49
زیاد تفاوتی نکزده که ارزش اینو داشته باشه بخواید دوباره ویندوز عوض کنین ( مهم ترین تفاوت بازگشت دکمه استارته !!! )

گفتم به Lionf3 جان چون می خواستن ویندوز عوض کنن قبلا گفم چند روزی صبر کنه .

حالا اگر دوست داشتین نصب کنین :n16:

البته مایکروسافت گفته یه آپدیت رایگان واسه ویندوز 8 هستش . لذا احتمال داره یه 20 روز دیگه ویندوز 8 در صورتی که نصب کردین اخطار بده آپدیت جدید اومده ( گفتم احتمال داره ! )

اینم یه سری عکس از محیطش

داداش من که تو عکس دکمه استارت ندیدم:n04:
اگه امکانش هست خودتون عکس بگیرید از محیط ویندوز و بزارید:n16:

aliahmari
30-08-2013, 18:50
لطفا راهنمایی کنید ...

اگه سر باتری گیر کردید : بهتره بگم هر چه سریع تر بگیرید.

Public Enemy
30-08-2013, 18:59
داداش من که تو عکس دکمه استارت ندیدم:n04:
اگه امکانش هست خودتون عکس بگیرید از محیط ویندوز و بزارید:n16:

چشم در اولین فرصت که خودم دانلود کردم :n02: می زارم ( سرعت اینترنت 512 کیلو بیت بر ثانیه ، تا بخواد دانلود بشه 1 شنبست ! )

تو عکس اول دکمه استارت هست که :n04: گوشه پایین سمت چپ رنگ سفید مثل دکمه رو کیبورد

aliahmari
30-08-2013, 19:35
چشم در اولین فرصت که خودم دانلود کردم :n02: می زارم ( سرعت اینترنت 512 کیلو بیت بر ثانیه ، تا بخواد دانلود بشه 1 شنبست ! )

تو عکس اول دکمه استارت هست که :n04: گوشه پایین سمت چپ رنگ سفید مثل دکمه رو کیبورد

شبانه دانلود کن (مگه رایگان نداری؟ )
مطمئنی اون دکمه استارت هست؟ شبیه همه چی هست جز دکمه استارت:n02:

aliahmari
30-08-2013, 19:38
ای خدا از اون موقعی که لپ تاپ رو خریدم دل سیر نتونستم باهاش کار کنم:n29:

Public Enemy
30-08-2013, 19:42

والا من که بیشتر وقتا دانشگاهم از اینترنت خود دانشگاه استفاده می کنم . :n02:

موقعی هم که خونه نیستم کسی اینترنتو شارژ نمی کنه ! زیر پامون شرکت هستش وایرلس داره از اینترنت اونا استفاده می کنم یواشکی :4:( بفهمن که پدرمو در میارن :n02:. ) اونم سرعتش ثابته ولی پهنا باند نا محدود

P@rtex
30-08-2013, 19:42
سلامی دوباره

یه سوال داشتم.من آداپتور لپ تاپم همیشه به برق وصله و هیچ وقت درش نمیارم از برق و هر موقع نیاز شد به لپ تاپ وصل میکنم و کارم که تموم شد از لپ تاپ جداش می کنم ولی هیچ وقت از پریز نمی کشمش.
امروز برق رفت و چند ساعت بعدش اومد و این فکر به ذهنم رسید که نکنه قطع و وصل یا نوسان برق باعث خراب شدن آداپتور و بعد از اون باعث خرابی لپ تاپ بشه!؟

اینم بگم که تا حالا نوسان برق نبوده و امروز فقط چند ساعتی برق قطع بود.آسیبی بهش نرسیده باشه؟

Public Enemy
30-08-2013, 19:46
سلامی دوباره

یه سوال داشتم.من آداپتور لپ تاپم همیشه به برق وصله و هیچ وقت درش نمیارم از برق و هر موقع نیاز شد به لپ تاپ وصل میکنم و کارم که تموم شد از لپ تاپ جداش می کنم ولی هیچ وقت از پریز نمی کشمش.
امروز برق رفت و چند ساعت بعدش اومد و این فکر به ذهنم رسید که نکنه قطع و وصل یا نوسان برق باعث خراب شدن آداپتور و بعد از اون باعث خرابی لپ تاپ بشه!؟

اینم بگم که تا حالا نوسان برق نبوده و امروز فقط رق چند ساعتی برق قطع بود.آسیبی بهش نرسیده باشه؟

معمولا با یک بار اتفاقی نمی افته . مگر اینکه خیلی بد شانس باشین .

در صورتی خراب می شه که برق در مدت زمان طولانی نوسان کنه . من خودم خونمون یه جایی بود خیلی برق نوسان می کرد تو 5 سال 2 بار پاور سوزوندم !!!!

__________-

توصیه : محافظ جریان برق بگیرین

aliahmari
30-08-2013, 19:46
سلامی دوباره

اینم بگم که تا حالا نوسان برق نبوده و امروز فقط رق چند ساعتی برق قطع بود.آسیبی بهش نرسیده باشه؟

من که از پریز جدا میکنم!
ولی فکر کنم اگه به محافظ وصل کنی هیچ مشکلی پیش نیاد:n01:چون الان حدود 7-8 سالی هست که شارژر گوشی موبایلامون همیشه تو برقن و مثل بلا نسبت دوستان (اسب) کار میکنن...

aliahmari
30-08-2013, 19:47
والا من که بیشتر وقتا دانشگاهم از اینترنت خود دانشگاه استفاده می کنم . :n02:

موقعی هم که خونه نیستم کسی اینترنتو شارژ نمی کنه ! زیر پامون شرکت هستش وایرلس داره از اینترنت اونا استفاده می کنم یواشکی :4:( بفهمن که پدرمو در میارن :n02:. ) اونم سرعتش ثابته ولی پهنا باند نا محدود

خوش به حالتون:n09:
داداش برو حالشو ببر دیگه :(یعنی به نتشون پسوورد نزاشتن؟)

Public Enemy
30-08-2013, 19:51
خوش به حالتون:n09:
داداش برو حالشو ببر دیگه :(یعنی به نتشون پسوورد نزاشتن؟)

آره پسورد گذاشتن اگه نذاششته بودن که کل همسایه ها داشتن استفاده می کردن سرعت 1 کیلو بیت هم به من بدبخت نمی رسید :n02:

aliahmari
30-08-2013, 19:55
آره پسورد گذاشتن اگه نذاششته بودن که کل همسایه ها داشتن استفاده می کردن سرعت 1 کیلو بیت هم به من بدبخت نمی رسید :n02:

خوب پس چه جوری استفاده میکنی؟

P@rtex
30-08-2013, 19:55
دوستان نوسان نکرده ها امروز
فقط چند ساعتی برق رفته بود و بعدش اومد و تمام این مدت آداپتور به پریز برق وصل بوده ولی من استفاده نمیکردم ازش.

به نظرتون ممکنه تو این حالت مشکلی پیش بیاد!؟

aliahmari
30-08-2013, 19:57
فقط چند ساعتی برق رفته بود و بعدش اومد و تمام این مدت آداپتور به پریز برق وصل بوده ولی من استفاده نمیکردم ازش.

دادش به سیستمت وصل کن ببیطن شارژ میکنه یا نه!!!
(اگه برق رفته باشه هیچی نمیشه نترس )
(ما کنتور خونمون ترکیدش فقط اونایی که محافظ نداشتن سوختن)

Public Enemy
30-08-2013, 20:07
خوب پس چه جوری استفاده میکنی؟

خوب احتمالا پسوردو دارم دیگه :n10:

aliahmari
30-08-2013, 20:11

دادش با روش خاصی پسورد رو به دست آوردی؟
آحه تو خونه ما 2 تا نت رو پیدا میکنه ولی پسوورد داره:n27:

PouriaTech
30-08-2013, 21:52

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

عکسشم که رو کیبردت که هست داداش...:n06:

shervin2013
30-08-2013, 22:05

پـــرچـــــم هــــکــــرهـــــا بـــالـــاســـــت:n10:

Public Enemy
30-08-2013, 22:23

نه نگران نباش .

اگر زیادی حساسی یه محافظ بخر :n01:

تاپیکهارو که می خونم متوجه میشم در موارد مشابه دوستان زیادی حساسن ( حق هم دارن 2.5 ، 3 میلیون پول دادن دیگه :n10::n04: )

aliahmari
30-08-2013, 22:24
پـــرچـــــم هــــکــــرهـــــا بـــالـــاســـــت:n10:

یه موقع صاحبش میاد...(بحث رو عوض کنیم:n02:)

aliahmari
30-08-2013, 22:25

عکسشم که رو کیبردت که هست داداش...:n06:

رو کیبورد هست....توی عکس من ندیدم...(شما ببینید شاید چون من خسته ام ندیدمش :دی چشام باز نمیشن )

PouriaTech
30-08-2013, 22:43
رو کیبورد هست....توی عکس من ندیدم...(شما ببینید شاید چون من خسته ام ندیدمش :دی چشام باز نمیشن )

داداش اگه با این عکسم نبینیش دیگه باید آدرس یه چشم پزشک خوب بهت بدم...:n08:

ناراحت نشی یه وقت گفتم چشم پزشکی داداشم...:n16:

Public Enemy
30-08-2013, 22:44

علامت زدم :n02: ببین خوب معلومه ؟ :n02:

shervin2013
30-08-2013, 23:21
من نمیفهمم اگه مشکل شما فقط با استارت منو هست:n24:

خوب برنامه استارت منو رو دانلود کنید

من الان خودم تو ویندوز 8 استارت منو دارم عینه همین 8.1 هست !

Public Enemy
30-08-2013, 23:38
من نمیفهمم اگه مشکل شما فقط با استارت منو هست:n24:

خوب برنامه استارت منو رو دانلود کنید

من الان خودم تو ویندوز 8 استارت منو دارم عینه همین 8.1 هست !

فقط استارت نیست چیزا دیگه هم تغییر کرده ولی مهم ترینش بازگشت Start button بود .

هیچی دکمه استارت خود وینوز نمی شه :n16: از بس به خاطر همین دکمه شلوغ کردن که مایکروسافت برگردوندش .

ebilover22
31-08-2013, 01:04
سلام میشه بگین چرا باتری z500 قابل جدا شدن نیست ؟
:n03:

aliahmari
31-08-2013, 08:07
سلام میشه بگین چرا باتری z500 قابل جدا شدن نیست ؟
:n03:

چون سازندش اینطور خواسته:n01:

aliahmari
31-08-2013, 08:18
علامت زدم :n02: ببین خوب معلومه ؟ :n02:

داداش اگه با این عکسم نبینیش دیگه باید آدرس یه چشم پزشک خوب بهت بدم...:n08:

ناراحت نشی یه وقت گفتم چشم پزشکی داداشم...:n16:

مرسی از همکاری صمیمانه همتون:n07::n02:
نه شما بگید به من تو این عکس چیزی معلومه :

تو همون لینکی بود که دادید(سایت سافت98)
تو اون لینک کلا من 2 تا عکس دیدم که تو هیچ کدومشون منو استارت نبود

Public Enemy
31-08-2013, 08:38

والا چی بگم کاملا حق با شماست :n02:

PouriaTech
31-08-2013, 09:25

همین یه عکس بود؟؟؟داداش دمت گرم،خیلی با حالی...:n02:

reza4843
31-08-2013, 13:55
سلام مجدد به همگی:n16::n12:
دوستان یه سوال :n13:
من لپ تاپو به اینترنت از طریق lan وصل میکنم کانکشن هم درست میکنم. دفعه اول که کانکت شد همه چیز ردیف بود. اما الان که کانکت میشه هیچ صفحه ای رو باز نمیکنه. بالای کانکشن هم یه گزینه داره که روی limited هست و وقتی شیرینگ رو yes میزنم بازم تغییر نمیکنه و limited ــه :n03:

Public Enemy
31-08-2013, 13:59
سلام مجدد به همگی:n16::n12:
دوستان یه سوال :n13:
من لپ تاپو به اینترنت از طریق lan وصل میکنم کانکشن هم درست میکنم. دفعه اول که کانکت شد همه چیز ردیف بود. اما الان که کانکت میشه هیچ صفحه ای رو باز نمیکنه. بالای کانکشن هم یه گزینه داره که روی limited هست و وقتی شیرینگ رو yes میزنم بازم تغییر نمیکنه و limited ــه :n03:

این سوال رو تو بخش اینترنت مطرح کنید بهتر جواب می گیرین .
فعلا تنها کمکی که می شه کرد اینه که چک کنین اکانتتون تموم نشده باشه .

reza4843
31-08-2013, 14:05
این سوال رو تو بخش اینترنت مطرح کنید بهتر جواب می گیرین .
فعلا تنها کمکی که می شه کرد اینه که چک کنین اکانتتون تموم نشده باشه .
مرسی. اگه میشه لطف کنی لینک بدی ممنون میشم. آخه من فروم بازی زیاد بلد نیستم:n14:

PouriaTech
31-08-2013, 14:36
مرسی. اگه میشه لطف کنی لینک بدی ممنون میشم. آخه من فروم بازی زیاد بلد نیستم:n14:

aliahmari
31-08-2013, 15:05
همین یه عکس بود؟؟؟داداش دمت گرم،خیلی با حالی...:n02:

قربانت
آره به خدا همین بود

Capital
31-08-2013, 19:44
با سلامی دوباره خدمت دوستان.بچه ها من میخوام ویندوز 8.1 blue را نصب کنم حالا میخوام ببینم ایا درایورهای ویندوز 8 که تو سایت هست برای این هم ساپورت میشه یا نه.

stepheno_1919
31-08-2013, 20:21
سلامی دوباره

اینم بگم که تا حالا نوسان برق نبوده و امروز فقط چند ساعتی برق قطع بود.آسیبی بهش نرسیده باشه؟

نه عزیزم چون شارژر شما بی بار بوده مشکلی نیست مگر اینکه تو منطقه شما سابقه افزایش ولتاژ داشته باشید که همچین چیزی بعید میرسه.

معمولا با یک بار اتفاقی نمی افته . مگر اینکه خیلی بد شانس باشین .

در صورتی خراب می شه که برق در مدت زمان طولانی نوسان کنه . من خودم خونمون یه جایی بود خیلی برق نوسان می کرد تو 5 سال 2 بار پاور سوزوندم !!!!

__________-

توصیه : محافظ جریان برق بگیرین

کاکو بهتره بگی محافظ ولتاژ نه جریان:n16:. اگه خونتون جاییه که هنوز با مشکل نوسان برق مواجه هستین تو ساعات پیک بار (اوج مصرف ) 7 تا 12 کمتر سراغ وسیله برقیای حساس برین.

من که از پریز جدا میکنم!
ولی فکر کنم اگه به محافظ وصل کنی هیچ مشکلی پیش نیاد:n01:چون الان حدود 7-8 سالی هست که شارژر گوشی موبایلامون همیشه تو برقن و مثل بلا نسبت دوستان (اسب) کار میکنن...

در مورد محافظ هم اینو بگم که نقشی در جلوگیری از نوسان نداره. تنها کاری که میکنه در مواقع Over voltage و Under voltage خروجی رو قطع میکنه و مانع از رسیدن برق به وسیله شما میشه. اگه میخواین به طور واقعی با نوسان مقابله کنید باید از استابیلایزر در ورودی برق خونه استفاده کنید که اونم با توان های مختلف تو بازار هست و به نسبت توان بالاتر قیمت بالاتری دارند. فکر کنم الان واسه مصرف معمولی خانگی 1 تا 1.5 میلیون آب بخوره

-----------------------------

ولی توصیه میکنم همین محافظ ولتاژ معمولی رو حتما استفاده کنید که زمان بازگشت برق در چند ثانیه اول آسیب به وسیلتون نرسه من واسه تمام وسایل برقی مهم استفاده میکنم. وحتما از محافظ ولتاژ شرکت های معتبر استفاده کنید. مثل سارا ، فاراتل ، سیماران

aliahmari
31-08-2013, 20:53
در مورد محافظ هم اینو بگم که نقشی در جلوگیری از نوسان نداره. تنها کاری که میکنه در مواقع Over voltage و Under voltage خروجی رو قطع میکنه و مانع از رسیدن برق به وسیله شما میشه. اگه میخواین به طور واقعی با نوسان مقابله کنید باید از استابیلایزر در ورودی برق خونه استفاده کنید که اونم با توان های مختلف تو بازار هست و به نسبت توان بالاتر قیمت بالاتری دارند. فکر کنم الان واسه مصرف معمولی خانگی 1 تا 1.5 میلیون آب بخوره

قربون قد و بالای کیفیت
استابیلایزر میخواستیم بگیریم که 3 تومن پولش بود.
کنتور خونه مارو کولر گازی ترکوند...
مرسی از صحبت های جامع تون.:n18:

PouriaTech
31-08-2013, 21:03
با سلامی دوباره خدمت دوستان.بچه ها من میخوام ویندوز 8.1 blue را نصب کنم حالا میخوام ببینم ایا درایورهای ویندوز 8 که تو سایت هست برای این هم ساپورت میشه یا نه.

تو نصب هیچ کدوم درایورا به مشکل بر نمیخوری،فقط تو درایور گرافیک مشکل پیدا میکنی که باید الان آخرین ورژن گرافیک(326) رو دان کنی تا بتونه تو ویندوز 8.1 نصب بشه وگرنه بقیه درایورا مشکلی ندارن...:n16:

aliahmari
31-08-2013, 21:23
تو نصب هیچ کدوم درایورا به مشکل بر نمیخوری،فقط تو درایور گرافیک مشکل پیدا میکنی که باید الان آخرین ورژن گرافیک(326) رو دان کنی تا بتونه تو ویندوز 8.1 نصب بشه وگرنه بقیه درایورا مشکلی ندارن...:n16:

داداش من فک کنم ورژن درایور گرافیکم 311 هست...(زیاد اهل بازی نیستم)
بیشتر با فتوشاپ - فلش - دریم ویور - ایلستریتور - و ... اینا کار میکنم .
به نظرت(تون) آپدیت 326 رو دانلود کنم ؟

aminhitman
31-08-2013, 22:05
داداش من فک کنم ورژن درایور گرافیکم 311 هست...(زیاد اهل بازی نیستم)
بیشتر با فتوشاپ - فلش - دریم ویور - ایلستریتور - و ... اینا کار میکنم .
به نظرت(تون) آپدیت 326 رو دانلود کنم ؟
به هر حال آپدیت برای این نیست که شما بازی میکنی یا نه
آپدیت یه سری مشکلات ورژن های قبلی رو برطرف میکنند
از نظر من شما بگیر 100% تغیراتی داخلش ایجاد میکنن که باعث بالا رفتن کارایی گرافیک میشه و نیازه

Public Enemy
31-08-2013, 23:13
عجب داستانی شده !

امروز ویندوزمو به 8.1 ارتقا دادم ، قضیه صفحه نمایش منم مثل صفحه نمایش دوستان شد ( یعنی دیگه کار نمی کنه اون فایل تنظیمات )

به نظر میاد مربوط به درایور باشه .

درایور تاچ پد هم با کلیک با 2 انگشت هم زمان کار نمی کنه . ولی بقیه چیزا کار می کنه . البته جالبه تا الان که تست کردم مشکل گیر کردن اتفاقی حل شده ! ما که نفهمیدیم آخرش مشکل از کجا بود !

حالا از سایت Synaptics دارم آخرین ورژن درایورشو می گیرم تست کنم ببینم چی میشه

aliahmari
31-08-2013, 23:23
به هر حال آپدیت برای این نیست که شما بازی میکنی یا نه
آپدیت یه سری مشکلات ورژن های قبلی رو برطرف میکنند
از نظر من شما بگیر 100% تغیراتی داخلش ایجاد میکنن که باعث بالا رفتن کارایی گرافیک میشه و نیازه

ممنون از شما...
از کدوم سایت دان کنم؟

gfgfgfgfg
31-08-2013, 23:31
سلام به همه ی دوستان من 300 صفحه از این تایپ رو خوندم . و از این لپ تاپ خیلی خوشم اومده می خوام بخرمش . ولی پول کافی ندارم :n03: :n28: :n30: وای انشا الله تا یکی 2 ماه دیگه می گیرمش . راستی کسی پول نداره یه یک میلیونی به ما قرض بده.:n02::n08:

P@rtex
31-08-2013, 23:44
سلام دوستان من یه چند وقتیه این لپ تاپ رو دارم!
همونطور که همه خوندیم موقع محاسبات سنگین داغ میکنه
منم با این لپ تاپ بازی زیاد انجام میدم و بازی های سنگین
میخواستم بدونم واقعا نیازی به کول پد هستش واسه این لپ تاپ یا خیر!؟

aminhitman
31-08-2013, 23:54
ممنون از شما...
از کدوم سایت دان کنم؟

چند صفحه قبل من لینک گذاشتم سرعتش یه مقدار پایینه بعد دوستان توی سایت دیگه گذاشتن سرعتش بهتره شما چن صفحه بری عقب پیدا میکنی
ولش کن خودم برات گذاشتم
دانلود کن بعدش درایور قبلی رو از تو دیوایس منیجر unistall کن بعدش اینو نصب کن. ترجیحا بعد از اینکه اونو unistall کردی ریستارت کن بعد اونو نصب کن دوبازه بعد از نصب ازتون میخواد که ریستارت کنه و شما این اجازه رو بدید

Sent from my GT-I9070 using Tapatalk 2

باور کنید من باهاش کار سنگین کردم اونقدر داغ نمیکنه که باعث نگرانی بشه نهایت دما 75 یا 80 ولی اگر میخواهید عمر بیشتری داشته باشه دستگاه و خنک تر باشه حتما بخرید و استفاده کنید من خودم میگم دو فنه بگیر یکی بچه ها تک فن داشت تو بازی دماش میرفت رو 95!! تو کلوپ عکس گذاشت. دوفنه بگیر

Public Enemy
01-09-2013, 00:11
دوستان عزیز درایور تاچ پد به صورت 2 کلیک هم زمان واسه کلیک راست تو Windows 8.1 کار نمی کنه ( Synaptics ) تنظیماتشم دستکاری کردم همه چی کار می کنه جز راست کلیک با 2 انگشت!

کلا گفتم که عجله نکنین واسه حرکت از 8 به 8.1

shervin2013
01-09-2013, 00:41
ولش کن خودم برات گذاشتم
دانلود کن بعدش درایور قبلی رو از تو دیوایس منیجر unistall کن بعدش اینو نصب کن. ترجیحا بعد از اینکه اونو unistall کردی ریستارت کن بعد اونو نصب کن دوبازه بعد از نصب ازتون میخواد که ریستارت کنه و شما این اجازه رو بدید

داداش این نسخه BETA یا WHQL ?

PouriaTech
01-09-2013, 07:34

Beta.آزمایشی

در ضمن امین جان من اون لینک درایور رو مستقیم کردم نه آپلود...

واسش پول رفته داداش،ولش کنن؟؟؟

اصلا میرم الان حذفش میکنم که دیگه کسی نتونه دان کنه....:n10:

PouriaTech
01-09-2013, 07:38
بچه ها ما بالاخره نفهمیدیم پشت لپ تاپمونو با چی پاک کنیم که این جای انگشتامون از روش کامل پاک شه....

شکلاتی دارم....یه راهنمایی درست حسابی بکنید...ضد حال شده...:n14:

PouriaTech
01-09-2013, 07:41

منم هنوز نخریدم ولی فهمیدم که حتما لازمه....

اگرم خواستید بخرید 2فنه خوب نیست،یه فن بزرگ مثلا 20 سانتی با دور 600 الی 1000 در دقیقه خیلی مناسبه...

این کول پدم خوبه به گفته ی شروین عزیز:

Public Enemy
01-09-2013, 08:25

فکر کنم قبلا توضیح دادم دوستان زیاد نگران Beta و WHQL نباشند . حتی نیاز نیست هر موقع آپدیتش اومد آپدیت کنن . اگر خوب کار کرد دیگه لازم نیست عوض کنن .

درایور جدید که میاد به 2 دلیل است : 1 - اضافه کردن پشتیبانی از کارت گرافیک های جدید که دارن میان و یا اضافه شدن تنظیمات واسه بازی های جدید .

2 - وقتی تست می کنن می بینن مثلا واسه کارت گرافیک های قوی مثل GTX 690 درایور جدید مثلا 5 % تو فلان بازی بهتر کار می کنه . اگر Changelog رو هم بخونین می بینین رو کارت گرافیک های قوی مثل GTX 690 تاثیر داره رو کارت گرافیکی مثل 740M که1/20 کارت گرافیک GTX 690M قدرت نداره هیچ تاثیری نداره :n01:

اگر درایور ها یه تغییر بزرگ کرد مثل 3xx به 4xx و یا مثلا ویندوز جدید اومد خواستین آپگرید کنین بهتره درایور جدید دانلود کنین در غیر این صورت خودتونو اذیت نکنین هر هفته درایور جدید دانلود کنین
وقتی درست کار می کنه آخه چرا عوض کنیم ؟

aliahmari
01-09-2013, 08:38
Beta.آزمایشی

در ضمن امین جان من اون لینک درایور رو مستقیم کردم نه آپلود...

واسش پول رفته داداش،ولش کنن؟؟؟

اصلا میرم الان حذفش میکنم که دیگه کسی نتونه دان کنه....:n10:

داداش قبل پاک کردنش بده ما دانلود کنیم!!!(دفعه قبل ترافیک کم داشتم نتونستم دانلود کنم)

biziran
01-09-2013, 09:30
من میخوام یه لپ تاپ بی دردسر داشته باشم ...
امروز عصر میخوام بخرم...
لطفا راهنمایی کنید ...
z500 خوبه یا نه ؟
میتونه چند سال برام کار کنه ؟

aliahmari
01-09-2013, 09:46
من میخوام یه لپ تاپ بی دردسر داشته باشم ...
امروز عصر میخوام بخرم...
لطفا راهنمایی کنید ...
z500 خوبه یا نه ؟
میتونه چند سال برام کار کنه ؟

سلام
سوالتون به نظرم یه کم واضح نیست !
بی دردسر از دید شما یعنی چی؟
عمر لپ تاپ هم به نوع استفاده و سلیقه و کار شما بستگی داره.
موفق باشید

biziran
01-09-2013, 09:51
سلام
سوالتون به نظرم یه کم واضح نیست !
بی دردسر از دید شما یعنی چی؟
عمر لپ تاپ هم به نوع استفاده و سلیقه و کار شما بستگی داره.
موفق باشید
منظورم از بی دردسر اینه که مشکل خاصی نداشته باشه ...

Public Enemy
01-09-2013, 10:00

مشکلات تو یکی دو صفحه اول تاپیک نوشته شده لطفا سرچ کنین با تشکر:n16:

باطریش جدا نمی شه . صفحه نمایشش زاویه دیدش فقط از روبه رو خوبه . کارت Lan هم سرعتش 100 مگابیت هستش . کمی هم به قول دوستان داغ می کنه که نسبت به لپ تاپ ها دیگه بیشتر قابل احساسه ولی تا حالا ندیدم از داغ کردن خاموش بشه

aliahmari
01-09-2013, 10:21

دوستمون جواب سوال شمارو دادن:n01:
ولی مطمئن باشید از خریدتون پشیمون نمیشید

reza4843
01-09-2013, 10:47
دوستان این قابلیت های تاچ پد که تو فیلم های آموزشیش هست چجوری فعال میشه؟؟؟ (2انگشتی و 3انگشتی منظورمه)
پوریا جان داداش ممنون واسه اکتیویتور هایی که واسم آپ کردی 16

PouriaTech
01-09-2013, 11:14
دوستان این قابلیت های تاچ پد که تو فیلم های آموزشیش هست چجوری فعال میشه؟؟؟ (2انگشتی و 3انگشتی منظورمه)
پوریا جان داداش ممنون واسه اکتیویتور هایی که واسم آپ کردی 16

بقل ساعت ویندوزت،علامت مثلث رو به بالا رو بزن و روی آیکون تاچ پد کلیک کن،پنجره ش میاد بالا،هر کدومو دوست داشتی Enable کن...

خواهش میکنم...:n05:

PouriaTech
01-09-2013, 11:17

باتریش تا زمانی که خراب نشه احتیاجی به باز نشدن نداره،و وقتی هم که خدای نکرده خراب بشه،اینطور نیست که دیگه باید لپ تاپو بندازی دور،خود گارانتی برات باتریشو در میاره یه آک میندازه جاش...

هیچ دردسری هم نداره این لپ تاپ،خیلی ماهه...:n06:

PouriaTech
01-09-2013, 11:18
داداش قبل پاک کردنش بده ما دانلود کنیم!!!(دفعه قبل ترافیک کم داشتم نتونستم دانلود کنم)

صبر کن تا نسخه نهایی و بالاترش بیاد،اونموقع خودمم میخوام،مستقیم که کردم بهت میدم لینکمو...:n16:

PouriaTech
01-09-2013, 11:19
بچه ها ما بالاخره نفهمیدیم پشت لپ تاپمونو با چی پاک کنیم که این جای انگشتامون از روش کامل پاک شه....

شکلاتی دارم....یه راهنمایی درست حسابی بکنید...ضد حال شده...:n14:

هیچکس نمیدونه نه؟؟؟:n23:

aliahmari
01-09-2013, 11:26
صبر کن تا نسخه نهایی و بالاترش بیاد،اونموقع خودمم میخوام،مستقیم که کردم بهت میدم لینکمو...:n16:

اوکی دمت گرم.
پس من منتظرم:n12:

biziran
01-09-2013, 11:49
دوستمون جواب سوال شمارو دادن:n01:
ولی مطمئن باشید از خریدتون پشیمون نمیشید

باتریش خوب شارژ نگه میداره؟

PouriaTech
01-09-2013, 11:52

با کارای معمولی حدود 4.5 ساعت نگه میداره...

aliahmari
01-09-2013, 12:09

شما بیشتر میخواید با لپ تاپ چی کار انجام بدید؟
یه سری باتریش 60 درصد بود برای من حدود 2 ساعت نگه داشت(داشتم آهنگ گوش میدادم -- تو نت بودم -- و ... )

shervin2013
01-09-2013, 12:14
یکی از دوستام یه کولپد خریده ( اسمشو نمیدونم )

ولی یه مشکل باحال داره :n08:

بجای اینکه خنک کنه هوا رو میشکه داخل لپ تاپ (انگار هوا کشه )!:n04:

بیچاره لپ تاپش خراب شد..... حالا می خوام بدونم میشه

کول پد رو یکاریش کرد یا نه !!

Public Enemy
01-09-2013, 12:19

کول پد اجباری نیستا !

من که استفاده نمی کنم چون لپ تاپو می زارم رو پاهام دیگه با کول پد که نمیشه:n02:

aliahmari
01-09-2013, 12:21

:n08::n08::n08::n08::n08::n08:
بنده خدا ...
خدا صبر بده:n16:
(کول پد رو برداره بکوبه تو کله کسی که ازش خریده)

shervin2013
01-09-2013, 12:26
کول پد اجباری نیستا !

من که استفاده نمی کنم چون لپ تاپو می زارم رو پاهام دیگه با کول پد که نمیشه:n02:

داداش میگن اگه لپ تاپ رو روی پاهات بزاری خطرناکه ها !!

Public Enemy
01-09-2013, 12:28
دوستان عزیز فکر کنم در مورد کول پد بهتره از افراد با تجربه تر کمک بگیرید . اینجا افراد زیادی نیستن که هم کول پد داشته باشن هم Z500 .

بهتره یه سر به انجمن لوازم جانبی لپ تاپ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بزنین

Public Enemy
01-09-2013, 12:31
داداش میگن اگه لپ تاپ رو روی پاهات بزاری خطرناکه ها !!

گفتن رو پاها نگفتن رو پاهات که شلوار پوشیدی :n02: منم خوندم یه چیزایی اونا خارجین با دامن کوتاه و ... خلاصه بحث منحرف نشه ! من که لباس کامل می پوشم

در ضمن اینقدر داغ نمی کنه که به پا آسیب برسونه

PouriaTech
01-09-2013, 12:43

درسته...یه سری از کول پد ها هوای گرم لپ تاپ رو میکشن،خنک نمیکنن...

اینم از همون مدلاس...

One Minute
01-09-2013, 12:56

من با لپ تاپ بازی میکردم زیاد داغ میکرد ، خواستم کول پد بخرم دیدم ارزش نداره
موقع بازی زیر لپ تاپ 4 تا تیکه سنگ میزارم قشنگ خنک میشه :n02:

Public Enemy
01-09-2013, 13:01
من با لپ تاپ بازی میکردم زیاد داغ میکرد ، خواستم کول پد بخرم دیدم ارزش نداره
موقع بازی زیر لپ تاپ 4 تا تیکه سنگ میزارم قشنگ خنک میشه :n02:

دوستای ما هم از روش های مشابه استفاده می کردن :n02:

از این جعبه ها که شکل توریه ، توش شیشه نوشابه میزارن ، میزاشتن زیر لپ تاپ :n02:

One Minute
01-09-2013, 13:02
دوستای ما هم از روش های مشابه استفاده می کردن :n02:

از این جعبه ها که شکل توریه ، توش شیشه نوشابه میزارن ، میزاشتن زیر لپ تاپ :n02:

اینجاست که تولیدِ داخلی تحقق میابه ! :n02:

به قول یکی از دوستام که مهندس نرم افزار هست ، اگه کول پد واقعا ضروری بود برای لپ تاپ ، شرکت های بزرگی مثل لنوو همراه لپ تاپ ، کول پد هم میزاشتن !

Public Enemy
01-09-2013, 13:11
اینجاست که تولیدِ داخلی تحقق میابه ! :n02:

به قول یکی از دوستام که مهندس نرم افزار هست ، اگه کول پد واقعا ضروری بود برای لپ تاپ ، شرکت های بزرگی مثل لنوو همراه لپ تاپ ، کول پد هم میزاشتن !

دوستتون کاملا راست می گفت . کول پد ضروری نیست .

ولی اگر لپ تاپ زیاد داغ کرد یه راه خوب واسش هست !

1 - لپ تاپ رو خاموش کنین . تمام کابل ها از قبیل USB , LAN ,Charger رو از لپ تاپ جدا کنین

2 - لپ تاپ رو به حالت وارونه بزارین و چک کنین چیزی کفش نچسبیده باشه . همون جور وارونه بزارینش یه گوشه
.
.
.
.
.

3- برید ناهارتونو بخورین ! برگشتین می بینین لپ تاپ خنک شده !!!!

کپی رایت استفاده از روش محفوظ است . MADE IN IRAN :n16:

aliahmari
01-09-2013, 13:20
آخه من شنیدم که لپ تاپ رو نباید روی فرش بزاری ؟
من بیشتر برای این مورد کول پد خریدم!

Public Enemy
01-09-2013, 13:22
آخه من شنیدم که لپ تاپ رو نباید روی فرش بزاری ؟
من بیشتر برای این مورد کول پد خریدم!

آره خوب فرش پرز داره می ره لا به لای شیار های زیر لپ تاپ دردسر ساز می شه .

بهتره رو میز باشه

One Minute
01-09-2013, 13:25
آره خوب فرش پرز داره می ره لا به لای شیار های زیر لپ تاپ دردسر ساز می شه .

بهتره رو میز باشه

لازمه هر چند وقت یه بار لپ تاپ باز بشه و گرد و خاکش گرفته بشه ؟

Public Enemy
01-09-2013, 13:39
لازمه هر چند وقت یه بار لپ تاپ باز بشه و گرد و خاکش گرفته بشه ؟

نکینین این کارو بابا خطر داره . نیازی به تمیز کردن نیست . با یه دستمال بدون پرز تمیزش کنین . از این جارو شارجی ها هم بد نیست !

شیار های لپ تاپ رو هم نبندین به خیال اینکه تمیز نگشون دارین آشغال توش نره :n02:

( یه رفیق داشتیم می خواست واسه اینکه لپ تاپش خنک بشه تمام شیار های لپ تاپو چسب بزنه بندازتش تو آب سرد ! :n04::n02: )

rezacatc
01-09-2013, 13:45
سلام به همه دوستان
من حدود 60 صفحه خوندم پراکنده اما این چند مورد روشن نبود
1-این گرافیک 740 از نوع64 بیت هست یا 128؟این برام مهمه چون هر جفتش وجود داره روz500کدومه؟GPU_Zچی زده؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) با تو جه به این لینک.
2-من فقط ویندوز 7 استفاده میکنم این لپ تاپ مشکلی داره؟ دیدم دوستان مشکلات عجیب غریبی داشتن از نور تا وایرلس و بلوتوٍث
اگه درایور های سی دی داخلش نصب شه بسه؟ بجز گرافیک که نیست.
3-چند مورد در رفتگی دکمه کیبورد داشتیم این ناامید کننده نیست؟ برای 2 روز؟2سال کارکنه چی؟
4-از 20 چند میدید بهش؟
5-من بین z500 و msi CX61 دو دلم نظرتون چیه؟

Public Enemy
01-09-2013, 13:56
سلام به همه دوستان
1-این گرافیک 740 از نوع64 بیت هست یا 128؟این برام مهمه چون هر جفتش وجود داره روz500کدومه؟GPU_Zچی زده؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) با تو جه به این لینک.
2-من فقط ویندوز 7 استفاده میکنم این لپ تاپ مشکلی داره؟ دیدم دوستان مشکلات عجیب غریبی داشتن از نور تا وایرلس و بلوتوٍث
3-چند مورد در رفتگی دکمه کیبورد داشتیم این ناامید کننده نیست؟ برای 2 روز؟2سال کارکنه چی؟
4-از 20 چند میدید بهش؟

1 -معمولا 64 بیت ! مگه محاسبات سنگین مهندسی دارین که باید رو کارت گرافیک انجام بشه که 64 یا 128 بیتش واستون مهمه ؟

اگر واسه بازی هستش که فرقی نداره ! 64 بیت GDDR5 بهتر از 128 بیت GDDR3 عمل می کنه ! در ضمن تو 64 بیت GDDR3 توی 740M فرکانسش بالاتره که باعث می شه تو بازی بهتر عمل کنه نسبت به 128 بیتش . تعداد بیت های کارت گرافیک چیزی نیست که معیار قدرتش باشه . عامل نوع حافظه و فرکانسش خیلی مهم تره

2 - تقریبا خوب کار می کنه البته احتمال داره دکمه های F1 تا F12 درست عمل نکنن چون واسه Win8 بهینه سازی شدن .
آره خوبه درایور های توی CD رو نصب کنین جز گرافیک !

3 - 2 سال کار می زنه بیشترم می زنه . تو هر لپ تاپی از این جور مشکلات ممکنه پیش بیاد مخصوصا در Z500 چون دکمه هاش حالت اسفنجی دارن
4 - من بهش 16 می دم !!!!!
5 - هر چی سلیقه خودتون ! از پشت اینترنت نمی شه نگاه کرد باید برید تو مغازه ها جفتشونو ببینین . چون فردا پشیمون شدین نیفته گردن ما :n02: Z500 خوبی هایی داره که نمی شه ازش گذشت

aliahmari
01-09-2013, 14:10
( یه رفیق داشتیم می خواست واسه اینکه لپ تاپش خنک بشه تمام شیار های لپ تاپو چسب بزنه بندازتش تو آب سرد ! :n04::n02: )

دمش گرم...
بعدا میگید که ایران پیشرفت نمیکنه:n02::n06::n08:

Capital
01-09-2013, 14:28
دوستانی که ویندوز 8.1 blue رو نصب کردن ایا تونستن اکتیوش کنن؟

Public Enemy
01-09-2013, 14:32
دوستانی که ویندوز 8.1 blue رو نصب کردن ایا تونستن اکتیوش کنن؟

نصب کردم اکتیو هم شد.

توی همون صفحه دانلود یه لینک هست به انجمنش که آموزش اکتیو کردنشو می ده

aliahmari
01-09-2013, 14:34
یه سوال فنی ؟!
روزی چند ساعت لپ تاپ تون روشنه؟

Public Enemy
01-09-2013, 14:45
یه سوال فنی ؟!
روزی چند ساعت لپ تاپ تون روشنه؟
لپ تاپ رو اسفند خریدم .
تا حالا زمان نگرفتم ولی این زمان کارکرد هارد منه که تقریبا برابر مقدار استفاده من از لپ تاپ بوده !

یعنی از اسفند تا حالا حدود 3 ماه و 21 روز کامل لپ تاپم روشن بوده :n02:

rezacatc
01-09-2013, 14:52
1 -معمولا 64 بیت ! مگه محاسبات سنگین مهندسی دارین که باید رو کارت گرافیک انجام بشه که 64 یا 128 بیتش واستون مهمه ؟

اگر واسه بازی هستش که فرقی نداره ! 64 بیت GDDR5 بهتر از 128 بیت GDDR3 عمل می کنه ! در ضمن تو 64 بیت GDDR3 توی 740M فرکانسش بالاتره که باعث می شه تو بازی بهتر عمل کنه نسبت به 128 بیتش . تعداد بیت های کارت گرافیک چیزی نیست که معیار قدرتش باشه . عامل نوع حافظه و فرکانسش خیلی مهم تره

2 - تقریبا خوب کار می کنه البته احتمال داره دکمه های F1 تا F12 درست عمل نکنن چون واسه Win8 بهینه سازی شدن .

دوست عزیز من از نرم افزار گرافیکی مثل کتیا استفاده میکنم برا طراحی
The gaming performance of the GeForce GT 740M depends on the used chip. Our benchmarks with a GK107 version show a performance similar to the GT 730M ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), which is about 10 % slower than the GeForce GT 650M ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]). Current games (as of 2013) can thus be played in medium to high settings. In older titles, there are also reserves for additional quality features like AA and AF. The GK208 version however, seems to be performing worse.

دقیق نوشته که مدلGK208 از مدل GK107 ضعیفتر( worse) عمل میکنه برای بازی ! بهتره یکم تخصصی بحث بشه
خیلی از لپ تاپ ها با ویندوز8 ست شدن اما مشکلی با 7 ندارن!
الان accer V3 571در همین قیمتهاست که گرافیک710اونو GTمعرفی میکنن در صورتی که 710mاز مدل 630 هم ضعیفتره!
64 بیت ایجاد گلوگاه میکنه و باعث میشه سرعت پردازش کم بشه!
الان گرافیک های GTX با256 بیت وارد بازار شده مخصوص بازی!
شما عملکرد GK208 رو با 645 مقایسه کنید!

aliahmari
01-09-2013, 15:08
لپ تاپ رو اسفند خریدم .
تا حالا زمان نگرفتم ولی این زمان کارکرد هارد منه که تقریبا برابر مقدار استفاده من از لپ تاپ بوده !

یعنی از اسفند تا حالا حدود 3 ماه و 21 روز کامل لپ تاپم روشن بوده :n02:

آخه لپ تاپ من صبح ساعت 7 روشن میشه تا شب ساعت 12 ....
خواستم بدونم مشکلی ایجاد نشه؟

Public Enemy
01-09-2013, 15:17
دوست عزیز من از نرم افزار گرافیکی مثل کتیا استفاده میکنم برا طراحی
The gaming performance of the GeForce GT 740M depends on the used chip. Our benchmarks with a GK107 version show a performance similar to the GT 730M ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]), which is about 10 % slower than the GeForce GT 650M ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]). Current games (as of 2013) can thus be played in medium to high settings. In older titles, there are also reserves for additional quality features like AA and AF. The GK208 version however, seems to be performing worse.
دقیق نوشته که مدلGK208 از مدل GK107 ضعیفتر( worse) عمل میکنه برای بازی ! بهتره یکم تخصصی بحث بشه
خیلی از لپ تاپ ها با ویندوز8 ست شدن اما مشکلی با 7 ندارن!
الان accer V3 571در همین قیمتهاست که گرافیک710اونو GTمعرفی میکنن در صورتی که 710mاز مدل 630 هم ضعیفتره!

دوست عزیز کاش متن اول رو به دقت می خوندین !
there might exist models with the new GK208 (384 shader, up to 980 MHz plus boost, 64 bit memory) and/or GDDR5, too.

یعنی امکان داره 740M با GK208 هم وجود داشته باشه ( شاید هم نباشه ! که نشون می ده این مطلب زمانی نوشته شده که احتمالا GK208 نداشتن امتحان کنن)

در ضمن توی متنی که خودتون گذاشتین نوشته 740M رو با 650M مقایسه کرده که جفتشون GK107 هستن و طبیعیه 650M قوی تر باشه ! نه GK107 رو با Gk208 مقایسه کرده !

کل مطلبو بخونین در مورد GK107 صحبت کرده نه GK208 .
دوستان عزیز تو ترجمه خواهشا توجه فرمایید خودتون گیج نشید !:n16:

2 - گفتم امکان داره به مشکل بر بخورین نه اینکه حتما به مشکل بر بخورین ! با Edge 530 رو ویندوز 7 دکمه ها Fn دو تاشون خوب کار نمی کردن . چون حالت لنوو اونو هم واسه Win8 طراحی کرده دکمه های Function key شدن Multimedia key . ( انگار باید من رو این جمله امکان داره تاکید بیشتری کنم ! )

3 - GT فقط یه پسونده ! نشانگر قدرت نیست ! کارت گرافیک های Geforce معمولا همشون پسوند GT یا GTS یا GTX می خورن

با تشکر :n16:

PouriaTech
01-09-2013, 15:21
سلام به همه دوستان
4-از 20 چند میدید بهش؟

این خدمت شما،خودت ببین:هر دو گرافیکمه...

2.نه.فک نمیکنم مشکلی باشه...بله.همه ی درایورای سی دی نصب میشه به راحتی و کار میده...

3.اگر خوب کار بشه باهاش که مشکلی پیش نمیاد،انقدم ظریف نیست...زمان خراب شدنو نمیشه حدس زد ولی تا قبل از 3-4 سال خراب نمیشه مطمئنا...

4.من از 20 بهش 20 میدم...چون تا حالا هیچ مشکلی باهاش نداشتم،نه تو بازی،نه تو نرم افزار و هیچ چیز دیگه ای...

5.من اگه جای شما باشم حتما Z500 میخرم...

6.موفق باشی دوست من....:n16:

Public Enemy
01-09-2013, 15:44
به هر حال دوست عزیز شما اشتباهاتی در ترجمه داشتین که اشاره کردم . گرافیک 740M که برای تست داده به Notebookcheck شده بود از مهندسی GK107 استفاده می کرده . تو کل مطلب هم به وضوح گفته در تست ها از ورژن GK107 استفاده شده و فقط حدس زده اگر ورژن Gk208 بیاد احتمال داره این گونه بشه . چون دیدم پستتونو آپدیت کردین گفتم این یک خط رو هم اضافه کنم

Still, the performance depends on the core clock and the GPU Boost 2.0. Detailed benchmarks can be found further down on this page

ادامه خط شما بود که نوشته هم چنان قدرت به فرکانس هسته و GPU boost 2.0 بستگی داره ( نه به تعداد بیت ها ! )

امید وارم بتونم کمکی کرده باشم :n16:

z500
01-09-2013, 15:46
مال من هم امروز دکمه بزرگ و کوچک کنند حروف کیبورد پرید بیرون.

فکر کنم یکی از بزرگترین ایراداتش ضعف کیبوردش باشه.اون هم به این دلیل هست یجورایی دقیق تو خود صفحه قرار نگرفته.

قبلیشم dell بود ولی خدایش صفحه کیبوردش خیلی خیلی خر کار بود و نزدیک 3 سال برام اون کار کرد با تمام قدرت.

ولی این بعد 10 روز اون هم منی که اصلا کار تایپ حرفه ای و تند و محکم ندارم خیلی بد که کیبوردش دکمه هاش ضعیف باشن.

PouriaTech
01-09-2013, 15:58

فکر کنم یکی از بزرگترین ایراداتش ضعف کیبوردش باشه.اون هم به این دلیل هست یجورایی دقیق تو خود صفحه قرار نگرفته.

قبلیشم dell بود ولی خدایش صفحه کیبوردش خیلی خیلی خر کار بود و نزدیک 3 سال برام اون کار کرد با تمام قدرت.

ولی این بعد 10 روز اون هم منی که اصلا کار تایپ حرفه ای و تند و محکم ندارم خیلی بد که کیبوردش دکمه هاش ضعیف باشن.

Caps Lock منظورته؟؟؟؟

جاش زدی؟؟؟؟

فک کنم بتونی بزاری جاش و فشارش بدی تا خودش بیفته جاش...

کیبورد PC که اینجوریه ولی لپ تاپ اونم مال ما که جزیره ایه رو مطمئن نیستم...

Public Enemy
01-09-2013, 16:23

واقعا برام عجیبه من حتی با ناخن میام آشغال هایی که زیر کیبورد جمع شده رو در میارم هیچیش نمی شه :n02:
ولی دوستان همین جوری می زارن یه گوشه دکمه ها در میاد !!!!!!

نکنه اشتباهی یه لپ تاپ دیگه خریدم ؟:n08:

alpachino2012
01-09-2013, 16:33
سلام دوستان این one key rescue system دقیقا چی کارمی کنه؟

alpachino2012
01-09-2013, 16:38
واقعا برام عجیبه من حتی با ناخن میام آشغال هایی که زیر کیبورد جمع شده رو در میارم هیچیش نمی شه :n02:
ولی دوستان همین جوری می زارن یه گوشه دکمه ها در میاد !!!!!!

نکنه اشتباهی یه لپ تاپ دیگه خریدم ؟:n08:خب یه کاور صفحه کلید بگیر مجبورنشی همش بغل های کیبورد رو با ناخن تمیز کنی

Public Enemy
01-09-2013, 16:40
سلام دوستان این one key rescue system دقیقا چی کارمی کنه؟

یه ایمیج هستش تو درایو ریکاوری ( که احتمالا الان ندارین ! ) بک آپ گرفتین کمک می کنه Restore کنه . تو ورژن ها قبلی انتی ویروس هم داشت ( ورژن 7.0 ) . ولی از وقتی ویندوز هشت اومد به ورژن 8.0 ارتقا پیدا کرد بودن آنتی ویروس عرضه شد و یه سری مشکلات .

البته اگه پارتیشن بندی هارد به هم بخوره از کار میفته . لذا فعلا واسه کسی کار نمی کنه .

من راهش انداختم اومدم نظر سنجی گذاشتم آموزششو بزارم یا نه موافقت نشد !

z500
01-09-2013, 16:43
جا میره ولی اگر پایین دکمه رو بزنم در میا و از بالا کند شده هست و از پایین دکمه روی صفحه گیر کرده.

در کل صفحه کلیدش رضایت بخش نیست.

Public Enemy
01-09-2013, 16:45
خب یه کاور صفحه کلید بگیر مجبورنشی همش بغل های کیبورد رو با ناخن تمیز کنی

گرونه من پول این چیزا رو ندارم :n08:

به دور از شوخی تو همین فکر بودم چند وقت پیش یه کاور کیبورد رنگی یه جا دیدم تو یه مغازه . رد شدم . دفعه بعدی که رفتم نداشت حالا زمینو آسمونو زیر پا گداشتم گیرم نیومد :n28:

payam178
01-09-2013, 17:14
سلام دوستان
نصب ویندوز روی لب تاپ z400 فرقی با سیستم های دسکتاپ نداره؟
برای باتری این لب تاپ چه تنظیماتی را پیشنهاد میدهید؟
قربون همتون:n12:

Public Enemy
01-09-2013, 17:20
سلام دوستان
نصب ویندوز روی لب تاپ z400 فرقی با سیستم های دسکتاپ نداره؟
برای باتری این لب تاپ چه تنظیماتی را پیشنهاد میدهید؟
قربون همتون:n12:

نه تفاوتی نداره .

برای باطری لپ تاپ هم در CDهمراه Z400یه نرم افزار هست Energy management در صورتی که لپ تاپ زیاد تو شارژ می زارین بهتره از اون استفاده کنین

در ویندوز پاور رو بزارین رو Balanced بهتره

alpachino2012
01-09-2013, 17:50
گرونه من پول این چیزا رو ندارم :n08:

به دور از شوخی تو همین فکر بودم چند وقت پیش یه کاور کیبورد رنگی یه جا دیدم تو یه مغازه . رد شدم . دفعه بعدی که رفتم نداشت حالا زمینو آسمونو زیر پا گداشتم گیرم نیومد :n28: پنج هزار تومنه !! حالا

رنگی نشد بی رنگشم خویه:n02:

alpachino2012
01-09-2013, 17:54
یه ایمیج هستش تو درایو ریکاوری ( که احتمالا الان ندارین ! ) بک آپ گرفتین کمک می کنه Restore کنه . تو ورژن ها قبلی انتی ویروس هم داشت ( ورژن 7.0 ) . ولی از وقتی ویندوز هشت اومد به ورژن 8.0 ارتقا پیدا کرد بودن آنتی ویروس عرضه شد و یه سری مشکلات .

البته اگه پارتیشن بندی هارد به هم بخوره از کار میفته . لذا فعلا واسه کسی کار نمی کنه .

:n04::n13: آخه چرا موافقت نشد

amirhos72
01-09-2013, 21:50
دوستان sleep شدن زیاد دستگاه ضرری داره؟
آخه مثلا تو ۹ ساعتی که من لپ تاپو روشن میزارم ۶-۷ بار میره رو sleep خودش چون یه مدت باهاش کار نمیشه
بهتر نیست بجا sleep . خاموشش کنم تو یه ساعتی که مثلا باهاش کار نمیکنم؟
بعد اینکه بالاخره آیا روشن گذاشتن زیاد لپ تاپ آسیب میرسونه یا نه!!! آخر نفهمیدم!:n13:

Public Enemy
01-09-2013, 22:05
دوستان sleep شدن زیاد دستگاه ضرری داره؟
آخه مثلا تو ۹ ساعتی که من لپ تاپو روشن میزارم ۶-۷ بار میره رو sleep خودش چون یه مدت باهاش کار نمیشه
بهتر نیست بجا sleep . خاموشش کنم تو یه ساعتی که مثلا باهاش کار نمیکنم؟
بعد اینکه بالاخره آیا روشن گذاشتن زیاد لپ تاپ آسیب میرسونه یا نه!!! آخر نفهمیدم!:n13:

نه خوب :n02: دستگاه ها بیشتر از این تست می شن . اگر مشکلات برق رو در نظر نگیریم واسه لپ تاپ هیچ اتفاقی نمی افته نگران نباشید ! ( اگه خراب شد با چوب و چماق دنبال من نیفتینا :n02: اول بدین گارانتی دلیلشو پیدا کنه تا اون موقع من یه جای خوب قایم شدم :n02: )
دوست داشتی خاموش کن فرقی نداره .
اگه بیشتر دوست داشتی از تو بایوس Deep Sleep رو فعال کن
دوستان بیش از حد حساسیت دارین ( حق هم دارین :n16: )

amirhos72
01-09-2013, 22:10
نه خوب :n02: دستگاه ها بیشتر از این تست می شن . اگر مشکلات برق رو در نظر نگیریم واسه لپ تاپ هیچ اتفاقی نمی افته نگران نباشید ! ( اگه خراب شد با چوب و چماق دنبال من نیفتینا :n02: اول بدین گارانتی دلیلشو پیدا کنه تا اون موقع من یه جای خوب قایم شدم :n02: )
دوست داشتی خاموش کن فرقی نداره .
اگه بیشتر دوست داشتی از تو بایوس Deep Sleep رو فعال کن
دوستان بیش از حد حساسیت دارین ( حق هم دارین :n16: )
نه داداش آخه عموم رشتش کامپیوتر بود قبلا بهم میگف هیچ وقت کامپیوتر
رو روی hibernate نزار! من فک کردم اینجام همینطوریه!
مرسی از جوابت

Public Enemy
01-09-2013, 22:23
نه داداش آخه عموم رشتش کامپیوتر بود قبلا بهم میگف هیچ وقت کامپیوتر
رو روی hibernate نزار! من فک کردم اینجام همینطوریه!
مرسی از جوابت

خواهش !
البته Hibernate با Sleep فرق داره !
قبلا خودم سیستم قدیمی داشتم رو Hibernate می زاشتم موقعی که روشن می شد کامپیوتر هنگ می کرد باید ری استارت می شد . با تعویض ویندوز هم حل نمی شد و تو چند تا از سیستم ها قدیمی هم همین مشکلو دیدم .

حالا سیستم ها جدیدتر شدن . تو ویندوز 7 هم به طور پیش فرض گزینه پیش فرض شده Hibernate به جا Shutdown .

تو 8 هم قابلیت Fast start up رو گذاشتن که مثل Hibernate عمل می کنه واسه همین Hibernate رو غیر فعال کردن ولی هنوز هست می شه برش گردوند ! ( مثل مال من )

کلا در مورد Hibernate و Sleep نگران نباشین

5836
01-09-2013, 22:30
سلام من میخوام این لپ تاپو بگیرم ولی از داغ کردنش میترسم آخه من روزی 6 تا 7 ساعت pes بازی میکنم به نظر شما مشکلی پیش نمیاد؟
راستی z500 خرکارتره یا tinkpad e530؟

PouriaTech
01-09-2013, 22:32
:n04::n13: آخه چرا موافقت نشد

چون چیزی بود که بیشتر بچه ها ازش شناختی نداشتن....:n16:

PouriaTech
01-09-2013, 22:34
سلام من میخوام این لپ تاپو بگیرم ولی از داغ کردنش میترسم آخه من روزی 6 تا 7 ساعت pes بازی میکنم به نظر شما مشکلی پیش نمیاد؟

اگه از کول پد استفاده کنی نه....

این مدل تینک پد رو ندیدم ولی فک میکنم سری تینک پد خرکارترن...

One Minute
01-09-2013, 22:40

من خودم روزی 5-6 ساعت pes و cod بازی میکنم ، میکشه ! یه کول پد بخر یا زیر لپ تاپ شیشه نوشابه یا سنگ بزار که جفتِ زمین نباشه و هوا جریان داشته باشه

Public Enemy
01-09-2013, 22:46
من خودم روزی 5-6 ساعت pes و cod بازی میکنم ، میکشه ! یه کول پد بخر یا زیر لپ تاپ شیشه نوشابه یا سنگ بزار که جفتِ زمین نباشه و هوا جریان داشته باشه

هنوز هیچ کس رکورد منو نزده 19 ساعت NFSW یه ضرب ! فقط وسطش یک بار 10 دقیقه دیسکانکت شدم !!! آخرش گرسنم شد رفتم ناهار :n08:

رو یه لپ تاپ LG بود NFSTR در عرض نیم ساعت داغ کرد لپ تاپ خودشو خاموش کرد .

Z500 دارا پرچمو بالا بگیرن !:n16::7:

shervin2013
01-09-2013, 23:36
یه کول پد بخر یا زیر لپ تاپ شیشه نوشابه یا سنگ بزار که جفتِ زمین نباشه و هوا جریان داشته باشه

هنر نزد ایرانیان هست :n09:

shervin2013
01-09-2013, 23:38
هنوز هیچ کس رکورد منو نزده 19 ساعت NFSW یه ضرب ! فقط وسطش یک بار 10 دقیقه دیسکانکت شدم !!! آخرش گرسنم شد رفتم ناهار :n08:

19 ساعت:n04:

مگه میشه! ( یا حسین ) من بهتره برم :n28: من به زور 5 ساعت میتنوم بازی کنم !

One Minute
01-09-2013, 23:45

19 ساعت ؟!!! :n02:
من 5 ساعت بشینم رو صندلی pes بازی کنم پشمام درد میگیره :n09:

Public Enemy
01-09-2013, 23:53

مگه میشه! ( یا حسین ) من بهتره برم :n28: من به زور 5 ساعت میتنوم بازی کنم !

19 ساعت ؟!!! :n02:
من 5 ساعت بشینم رو صندلی pes بازی کنم پشمام درد میگیره :n09:

نمی پرسن لپ تاپ چجوری تحمل 19 ساعت فشارو اورد خاموش نشد . گیر دادن چرا بعد از 19 ساعت خسته نشدم :n09: تازه نمی خواستم بلند بشم همه رفته بودن مسافرت خودم مجبور بودم غذا درست کنم :n10:

----------------

آپدیت : این اواخر از نرم افزار Evolve واسه Track بازی هام استفاده می کنم . اون موقع که 19 ساعت روشن بود Evolve نصب نبود ولی یه بار با بازی Minecraft زمانی که Evolve باز بود سعی کردم رکورد بزنم که نشد ! شد 17 ساعت !

اینم عکس اگه حوصله ندارین برین ببینین !

Capital
02-09-2013, 00:13
دوستانی که میخوان ویندوز 8.1 رو دانلود کنن به نظر من فعلا طرفش نرن چون من هم خودم قصد اینکار رو داشتم که متوجه شدم هنوز خیلی از نرم افزار ها هنوز باهاش اپ نشدن مثل انتی ویروس ها و... پس سمتش نرین فعلا بهتره.فقط برای اگاهی دادن بود.

PouriaTech
02-09-2013, 08:42
دوستانی که میخوان ویندوز 8.1 رو دانلود کنن به نظر من فعلا طرفش نرن چون من هم خودم قصد اینکار رو داشتم که متوجه شدم هنوز خیلی از نرم افزار ها هنوز باهاش اپ نشدن مثل انتی ویروس ها و... پس سمتش نرین فعلا بهتره.فقط برای اگاهی دادن بود.

آره.ارزش دانلود رو نداره....

صبر کنیم تا مایکروسافت رسما معرفیش کنه بعد بریم بخریم...:n01:

Mute_Scream
02-09-2013, 09:33
درود بر دوستان هم نوت بوکی

من یه سری مشکلات با وی 7 سر دریورا داشتم و بیشترشو حل کردم .
الان گیرم سر دوربین یا همون وب کم هست . ورژن وین 8 و 7 رو از سایت لنوو گرفتم ولی هر جفتش قبل نصب می گه متناسب با سخت افزار نیست و ...... موندم !
شما چه کردید ؟:n01:

PouriaTech
02-09-2013, 09:36
درود بر دوستان هم نوت بوکی

من یه سری مشکلات با وی 7 سر دریورا داشتم و بیشترشو حل کردم .
الان گیرم سر دوربین یا همون وب کم هست . ورژن وین 8 و 7 رو از سایت لنوو گرفتم ولی هر جفتش قبل نصب می گه متناسب با سخت افزار نیست و ...... موندم !
شما چه کردید ؟:n01:

ما نصب کردیم و رفتیم تو رابط مترو و دوربین رو انتخاب کردیم و خودمونو دیدیم...:n08:

یه عکس از اون اروری که میده بزار ببینیم چیه....

نباید اروری بده...:n16:

xman681
02-09-2013, 09:42
سلام
خسته نباشید

آقا ما دیروز یه z500 خریدیم :n01:

ولی این درایور گرافیکش برای ویندوز 7 نیست دو تا فایل هم گرفتم کار نداده

مشخصات این هست

مشخصات کلی :
مشخصات کلی:لپ تاپ نوع معمولی - وزن 2.5 کیلوگرم
پردازنده:Intel 3612QM Core i7 2.10GHz UpTo 3.10 GHz - Cache 6 MB
حافظه:6 GB DDR3
هارد دیسک:1024 GB 5400rpm
کارت گرافیک:Nvidia GeForce GT 740M DDR3 2048 MB UpTo 4096 MB
صفحه نمایش:15.6" - Bright LED
امکانات:DVD-RW - فاقد مودم - بلوتوث داخلی - Card Reader - Webcam - LAN - WiFi - HDMI - VGA Port
سایر مشخصات:باتری 4 سلولی - DOS

اینم شات از داریور ها :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

masoud_5april
02-09-2013, 09:55
دوستان من بالاخره بعد کلی تحقیق بین z500 و k46cb به این لپ تاپ رسیدم،گرچه ایسوس رو بیشتر دوست دارم،ولی به نظرم این لپ تاپ مناسب تره واسم،
من میخوام از فروشگاه فرهنگیان قسطی بگیرم،اما مثل اینکه اونجا مثل بقیه جاها نیست که ویندوز روش واست نصب کنه و این حرفها خلاصه لپ تاپ رو باز میکنه میده بهت،چه چیزهایی رو باید بررسی کنم موقع خرید یه وقت مشکلی واسم پیش نیاد،فک نمیکنم روشنشم بکنه.خلاصه واسه تستش باید چیکار کنم ؟
در مورد کارتونش و پلمپ بودنشم اگه میشه یه اطلاعات جامعی بدین که من بفهمم.
ممنون

PouriaTech
02-09-2013, 09:57
سلام
خسته نباشید

مشخصات این هست

مشخصات کلی :
امکانات:DVD-RW - فاقد مودم - بلوتوث داخلی - Card Reader - Webcam - LAN - WiFi - HDMI - VGA Port

اینم شات از داریور ها :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

3D مربوط به دراور گرافیکته که باید تو نصب گزینه Express رو میدی تا کامل نصبش کنه اینا رو...

بلوتوثم که مشخصه فقط شما باید حواست باشه که هر چی دراویر تو بخش LAn و ... تو سی دی درایور هست رو دونه دونه نصب کنی....چون فک میکنم 3-4 تا باشه...

در ضمن ایشالا 111 میلیون و اندی ترانزیستور سی پی یوش برات خوب سوییچ کنن...:n05:

PouriaTech
02-09-2013, 10:00
دوستان من بالاخره بعد کلی تحقیق بین z500 و k46cb به این لپ تاپ رسیدم،گرچه ایسوس رو بیشتر دوست دارم،ولی به نظرم این لپ تاپ مناسب تره واسم،
من میخوام از فروشگاه فرهنگیان قسطی بگیرم،اما مثل اینکه اونجا مثل بقیه جاها نیست که ویندوز روش واست نصب کنه و این حرفها خلاصه لپ تاپ رو باز میکنه میده بهت،چه چیزهایی رو باید بررسی کنم موقع خرید یه وقت مشکلی واسم پیش نیاد،فک نمیکنم روشنشم بکنه.خلاصه واسه تستش باید چیکار کنم ؟
در مورد کارتونش و پلمپ بودنشم اگه میشه یه اطلاعات جامعی بدین که من بفهمم.
ممنون

خوب کاری کردی...

چیز خاصی نداره،فقط به بر چسب روی جهبه ش که مارک لنوو هست دقت کن و برچسبای دور صفحه ش و وب کمش...

دیگه فک نمیکنم چیزی باشه که بشه فهمید...

ویندوزم خودت اگه بلدی نصب کن،بیرون نده...

Public Enemy
02-09-2013, 10:31
سلام
خسته نباشید

مشخصات این هست

مشخصات کلی :

اینم شات از داریور ها :

دوست عزیز عکسو یه جور می گرفتی ببینیم سیستم عاملت 32 بیته یا 64 بیت ؟ ؟ ؟

به هر حال اگه خودتون پیدا کردین یکی از این 2 تا رو دانلود کنین

لینک دانلود برای 32 بیت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لینک دانلود برای 64 بیت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

5836
02-09-2013, 10:34
سلام دوستان میشه لب تاپ با مشخصات[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو با z500 مدل i5 مقایسه کنید؟

Public Enemy
02-09-2013, 10:36
سلام دوستان میشه لب تاپ با مشخصات[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو با z500 مدل i5 مقایسه کنید؟

دوست عزیز به قیمتش توجه کردین ؟ :n02:
2710 :n04:
z500 با i7 در میاد 2600

فکر نکنم به صرفه باشه

xman681
02-09-2013, 10:56
دوست عزیز عکسو یه جور می گرفتی ببینیم سیستم عاملت 32 بیته یا 64 بیت ؟ ؟ ؟

به هر حال اگه خودتون پیدا کردین یکی از این 2 تا رو دانلود کنین

لینک دانلود برای 32 بیت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

لینک دانلود برای 64 بیت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام

ممنون

ویندوز 7 64 بیتی هست

1- میشه درایور های مخصوص بلوتوث را هم لینک بدید ( راستی چرا نوشته توشیبا ؟؟!!! )
2- چطوری میتونم کل داریور های مخصوص ویندوز 7 64 بیتی را یکجا دانلود کنم توی یک فایل ؟؟

Public Enemy
02-09-2013, 11:07
سلام

ممنون

ویندوز 7 64 بیتی هست

1- میشه درایور های مخصوص بلوتوث را هم لینک بدید ( راستی چرا نوشته توشیبا ؟؟!!! )
2- چطوری میتونم کل داریور های مخصوص ویندوز 7 64 بیتی را یکجا دانلود کنم توی یک فایل ؟؟

والا برا منم سواله چرا نوشته توشیبا !!!! شاید بلوتوث نیست Energy management هستش ! ( شاید ! چون الان بلوتوث تو لیستتون هست)

به هر حال واسه بلوتوث اول تو لیست Network adapters به نوع مودم وایرلستون نگاه کنین

اگر اینتل بود اینو دانلود کنین ( ویندوز 7 ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگر اینتل نبود اینو ( ویندوز 7 ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگر نرم افزار Energy management هم نصب نیست اینو دانلود و نصب کنین ( ویندوز 7 ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

درایور ها تو سی دی همراش هست البته متاسفانه واسه ویندوز 8 !

یک جا دانلود کردن نداره باید یکی یکی دانلود کنین

xman681
02-09-2013, 11:30
ممنون از دوستان بخاطر پاسخگویی

یه پیشنهاد برای این تاپیک :

تمامی سوالات و مواردی که بیشترین سوال در موردش میشه را توی پست اول لینک بدید که دیگه کاربر نخواد سوال کنه و اگر هم سوال کرد پاسخ ندید توی عنوان تاپیک یادداشت بشه که به پست اول ابتدا مراجعه شود

ما توی بخش آنتی ویروس برای همه تاپیک ها این کار را انجام دادیم و خیلی عالی شده نمونه :

پست اول معرفی
پست دوم لینک های مفید و مورد نیاز

Public Enemy
02-09-2013, 11:38
ممنون قصدمونم همین بود ولی پست اول و دوم غیر قابل ویرایش شده ! به مدیران هم گفتیم کاری نکردند

masoud_5april
02-09-2013, 11:51
بعد من میخوام الان ویندوز رو دانلود کنم،تو سایت سافت98 میگیرم همه چیرو ،اونطور که میگن ویندوز 8 روش بهتر جواب میده و من خودمم قصدم همینه ولی به نظرتون 8.1 واسش بهتر نیست ؟
بعد ویندوز 8 کدوم ورژنش بهتره بگیرم ؟
درضمن درایورهاشم بعدا از سایتش بگیرم بهتره یا از CD خودش نصب کنم ؟

Public Enemy
02-09-2013, 12:23
بعد من میخوام الان ویندوز رو دانلود کنم،تو سایت سافت98 میگیرم همه چیرو ،اونطور که میگن ویندوز 8 روش بهتر جواب میده و من خودمم قصدم همینه ولی به نظرتون 8.1 واسش بهتر نیست ؟
بعد ویندوز 8 کدوم ورژنش بهتره بگیرم ؟
درضمن درایورهاشم بعدا از سایتش بگیرم بهتره یا از CD خودش نصب کنم ؟

ویندوز 8.1 یه آپدیت واسه ویندوز 8 هستش . نسخه نهاییش اومده ولی اگه می خواین از سایت مایکروسافت بخرین باید تا 18 اکتبر صبر کنین . در غیر این صورت دانلود کنین مشکل خاصی نداره تست کردم

درایور ها تقریبا مشکلی ندارند اگه 8.1 نصب کنین . ( فقط تاچ پد که کلیک راست با 2 انگشت از کار افتاده . بقیه عملگر هاش و بقیه درایور ها بدون هیچ مشکلی با 8.1 کار می کنند . بعضی از آنتی ویروس ها هنوز پشتیبانی نمی کنند که یکی دو هفته دیگه اونا هم پشیبانی می شن تو این مدت شما از آنتی ویروس خود ویندوز استفاده کنین . کل نرم افزار هایی که تست شده با 8.1 از نظر کارکرد تو این صفحه هست :

برا من که از 8 به 8.1 آپگرید کردم فقط آنتی ویروس حدف شد بقیه موارد بدون مشکل هستن .

درایور ها هم از سایت خودش بگیرین بهتره . من که از سایت خودش گرفتم با 8.1 مشکلی نداشت .

بهتره ویندوز 64 بیت نسخه Pro یا Enterprise نصب کنین که با رم 8 و بالاتر مشکلی نداشته باشین

masoud_5april
02-09-2013, 12:32
بعد یه سوال دیگم اینه که من خودم به شخصه رنگ شکلاتیش رو ترجیح دادم به سفیدش،اینا داخلشون که فرقی با هم نداره ؟
بعدش من کیفیت تصویرش رو که با ایسوس مقایسه کردم واقعایه سر گردن از اون مدل بالاتر بود.
در مورد آنتی ویروسم من کلا از Bit defender استفاده میکنم،میشه ازش استفاده کرد ؟
بعد با خود لپ تاپ کیف و موس هم میدن یا نه ؟

Public Enemy
02-09-2013, 12:38
بعد یه سوال دیگم اینه که من خودم به شخصه رنگ شکلاتیش رو ترجیح دادم به سفیدش،اینا داخلشون که فرقی با هم نداره ؟
بعدش من کیفیت تصویرش رو که با ایسوس مقایسه کردم واقعایه سر گردن از اون مدل بالاتر بود.
در مورد آنتی ویروسم من کلا از Bit defender استفاده میکنم،میشه ازش استفاده کرد ؟
بعد با خود لپ تاپ کیف و موس هم میدن یا نه ؟

نه فرقی نداره داخلشون

Bitdefender free از 8.1 پشتیبانی می کنه . Bitdefender security 2013 و 2014 فایروالش با 8.1 مشکل داره . فعلا زوده

کیف و موس قبلا می دادن الان نه باید جدا بگیرین ( سازگار می داد )

shervin2013
02-09-2013, 12:46
راستی این Z500 رو یاM18 Alienware مقایسه کردم....

Z500 باخت ازش :n14:

البته حقم داره اخه اون لپ تاپ گیمینگه !!

ولی نمیدونم چرا واسه من سرعت بوتش خیلی بهتر بود

Public Enemy
02-09-2013, 12:47
راستی این Z500 رو یاM18 Alienware مقایسه کردم....

Z500 باخت ازش :n14:

البته حقم داره اخه اون لپ تاپ گیمینگه !!

ولی نمیدونم چرا واسه من سرعت بوتش خیلی بهتر بود

لپ تاپ 2.2 کیلو گرمی در برابر لپ تاپ 5.5 کیلویی:n10:

حتما زیادی نرم افزار نصب کرده

amirhos72
02-09-2013, 12:50
نمی پرسن لپ تاپ چجوری تحمل 19 ساعت فشارو اورد خاموش نشد . گیر دادن چرا بعد از 19 ساعت خسته نشدم :n09: تازه نمی خواستم بلند بشم همه رفته بودن مسافرت خودم مجبور بودم غذا درست کنم :n10:

----------------

آپدیت : این اواخر از نرم افزار Evolve واسه Track بازی هام استفاده می کنم . اون موقع که 19 ساعت روشن بود Evolve نصب نبود ولی یه بار با بازی Minecraft زمانی که Evolve باز بود سعی کردم رکورد بزنم که نشد ! شد 17 ساعت !

اینم عکس اگه حوصله ندارین برین ببینین !

فک کنم اگه با لپ تاپی غیر از z500 این حرکتو میزدی لپ تاپ مورد نظر ذوب می شد!!!:n02:

masoud_5april
02-09-2013, 12:51
نه فرقی نداره داخلشون

Bitdefender free از 8.1 پشتیبانی می کنه . Bitdefender security 2013 و 2014 فایروالش با 8.1 مشکل داره . فعلا زوده

کیف و موس قبلا می دادن الان نه باید جدا بگیرین ( سازگار می داد )
اونوقت به نظرتون بهتره i7 بخرم یا i5، البته مسلما i7 قوی تره ولی تو نگه داشتن باطری و دماش چقدر فرق دارن ؟یا کدومش ارزش خریدش بیشتره ؟

Public Enemy
02-09-2013, 12:53
فک کنم اگه با لپ تاپی غیر از z500 این حرکتو میزدی لپ تاپ مورد نظر ذوب می شد!!!:n02:

خدایا شکرت یه نفر پیدا شد یه نظری در مورد لپ تاپ بده :42:

خداییش خوب دووم اورده مورد داشتیم لپ تاپ 30 دقیقه باهاش بازی می کردی هنگ می کرد !

Public Enemy
02-09-2013, 13:00
اونوقت به نظرتون بهتره i7 بخرم یا i5، البته مسلما i7 قوی تره ولی تو نگه داشتن باطری و دماش چقدر فرق دارن ؟یا کدومش ارزش خریدش بیشتره ؟

هر کاری غیر از محاسبات و نرم افزار های مهندسی --------> i5

محاسبات مهندسی و نرم افزار های مهندسی -----> i7

دیگه لپ تاپ ها سیستم مدیریت توان دارن خودشون تنظیم می کنن چقدر از CPU استفاده بشه . واسه همین زیاد i7 یا i5 بودن تاثیری رو باطری نداره . بیشتر اوقات با 1 یا 2 هسته از CPU کار می کنه . مگر اینکه بخواین هم زمان بازی کنین فیلم کانورت کنین نرم اقزار فتوشاپ هم باز باشه عکس رندر کنه و ... :n02: کلا چند تا کار با هم بخواین انجام بدین که از تعداد هسته های بیشتری استفاده می کنه . بیشتر اوقات هم فرکانس CPU واسه مصرف باطری کمتر میاد پایین مثلا تا 1.4 میاد پایین . بر عکس لازم باشه اگر i7 باشه با 3612QM تا 3.1GHz می ره بالا .

خلاصه نگران باطری نباشین i7 یا i5 بودن زیاد تاثیر نداره

aliahmari
02-09-2013, 14:16
خداوکیلی هر کی نظر خرید لپ تاپ داشته باشه و این لپ تاپ رو نخره شدید ضرر کرده...
(یه موقع اسپم حساب نکنیدا ,,, خداوکیلی دیدم اگه ازش تعریف نکنم حیفه:n06:)

xman681
02-09-2013, 14:19
سلام

خسته نباشید

گفتم یه مقدار در مورد این لب تاپ امروز براتون یادداشت کنم البته مطلب اصلی را باید بعد از یکماه بنویسم ولی خب طی همین دو روز هم چیز هایی مفیدی برای گفتن داره :

من هفته پیش یه Asus x550cc دستم بود ولی خب ردش کردم و لنوو گرفتم

1- صفحه کلید خوش دستی داره و راحت باهاش میشه تایپ کرد و این خیلی خوبه الان خطا های من به شکل خوبی کاهش پیدا کرده
توی صفحه کلید فقط نور Num Lock یه مقدار توی ذوق میزنه :n02:

2- از لحاظ سرعت فعلا تفاوت زیادی نسبت به ایسوس مشاهده نکردم البته بوت سریع تری داره؛ برای دیدن فرم ایده آل سرعت نیاز به زمان دارم

3-
Splinter cell جدید 5 دی وی دی را روش نصب کردم و بدون نصب گرافیک عالی بازی را اجرا کرد بدون هیچ گونه تاثیری در سرعت و گرافیک بازی که واقعا برای خودش شاهکاری هست :n04:

البته من اهل بازی نیستم و صرفا جهت تست بود

4- من با صفحه نمایشگر و زاویه دید این لب تاپ هیچ مشکلی نداشتم و عالی بود

5- گرم هم آنچنان که میگفتند نمیکنه نزدیک به 15 ساعت هست روشنه و شرایط نرمال هست تازه بدون کول فن که بطور حتم با کول فن عالی عالی میشه

6- از ظاهرش هم راضیم البته ایسوس یه مقدار خوشکل تر بود :n02:

فعلا ...

aliahmari
02-09-2013, 14:25
سلام

خسته نباشید

گفتم یه مقدار در مورد این لب تاپ امروز براتون یادداشت کنم البته مطلب اصلی را باید بعد از یکماه بنویسم ولی خب طی همین دو روز هم چیز هایی مفیدی برای گفتن داره :

من هفته پیش یه Asus x550cc دستم بود ولی خب ردش کردم و لنوو گرفتم

1- صفحه کلید خوش دستی داره و راحت باهاش میشه تایپ کرد و این خیلی خوبه الان خطا های من به شکل خوبی کاهش پیدا کرده
توی صفحه کلید فقط نور Num Lock یه مقدار توی ذوق میزنه :n02:

2- از لحاظ سرعت فعلا تفاوت زیادی نسبت به ایسوس مشاهده نکردم البته بوت سریع تری داره؛ برای دیدن فرم ایده آل سرعت نیاز به زمان دارم

3-
Splinter cell جدید 5 دی وی دی را روش نصب کردم و بدون نصب گرافیک عالی بازی را اجرا کرد بدون هیچ گونه تاثیری در سرعت و گرافیک بازی که واقعا برای خودش شاهکاری هست :n04:

البته من اهل بازی نیستم و صرفا جهت تست بود

4- من با صفحه نمایشگر و زاویه دید این لب تاپ هیچ مشکلی نداشتم و عالی بود

5- گرم هم آنچنان که میگفتند نمیکنه نزدیک به 15 ساعت هست روشنه و شرایط نرمال هست تازه بدون کول فن که بطور حتم با کول فن عالی عالی میشه

6- از ظاهرش هم راضیم البته ایسوس یه مقدار خوشکل تر بود :n02:

فعلا ...

مبارکتون باشه
انشالله به پای هم پیر بشین :دی (شوخی)

aminhitman
02-09-2013, 16:39
سلام آقا یکی به من بگه وقتی لپ تاپ رو hibernate میکنم. بعد که روشن میکنم میخوام اون صفحه لاگین صفحه ای که باید سوییچ یوزر کنیم نیاد اتومات بره داخل ویندوز رمزم نداره ویندوز

Sent from my GT-I9070 using Tapatalk 4

Public Enemy
02-09-2013, 17:50
سلام آقا یکی به من بگه وقتی لپ تاپ رو hibernate میکنم. بعد که روشن میکنم میخوام اون صفحه لاگین صفحه ای که باید سوییچ یوزر کنیم نیاد اتومات بره داخل ویندوز رمزم نداره ویندوز

Sent from my GT-I9070 using Tapatalk 4

فکر کنم قبلا پاسخ داده شده .

CMD رو باز کنین و بزنین Netplwiz . سپس تب اول گزینه Users must .... رو بدون تیک کنین . یه بار ری استارت کنین .

+

تو ویندوز 8.1 توی قسمت Settings > Accounts > sign in options
گزینه Password policy رو بزارین روی password is not required ...( ممکنه تو 8 هم باشه )

sara fara
02-09-2013, 18:58
من برنامه widi اینتل رو که تو سایت لنوو هست نصب کردم...خیلی بدردبخوره !
میتونین تنظیمات برنامه اینتل رو بگذارین ؟...کمک میکنه که به بهترین تصویر ممکن برسیم...:n20:

xman681
02-09-2013, 19:40
والا برا منم سواله چرا نوشته توشیبا !!!! شاید بلوتوث نیست Energy management هستش ! ( شاید ! چون الان بلوتوث تو لیستتون هست)

به هر حال واسه بلوتوث اول تو لیست Network adapters به نوع مودم وایرلستون نگاه کنین

اگر اینتل بود اینو دانلود کنین ( ویندوز 7 ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگر اینتل نبود اینو ( ویندوز 7 ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اگر نرم افزار Energy management هم نصب نیست اینو دانلود و نصب کنین ( ویندوز 7 ) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

درایور ها تو سی دی همراش هست البته متاسفانه واسه ویندوز 8 !

یک جا دانلود کردن نداره باید یکی یکی دانلود کنین

سلام

آقا هنوز این بلوتوث توشیبا سیستم ما نصب نشده این فایل را هم دانلود کردم ولی جواب نداد !!!!

aminhitman
02-09-2013, 19:42
فکر کنم قبلا پاسخ داده شده .

CMD رو باز کنین و بزنین Netplwiz . سپس تب اول گزینه Users must .... رو بدون تیک کنین . یه بار ری استارت کنین .

+

تو ویندوز 8.1 توی قسمت Settings > Accounts > sign in options
گزینه Password policy رو بزارین روی password is not required ...( ممکنه تو 8 هم باشه )
نمیشه داداشه من نشد زدم
باز سوییچ یوزر میخواد

aminhitman
02-09-2013, 19:45
سلام

آقا هنوز این بلوتوث توشیبا سیستم ما نصب نشده این فایل را هم دانلود کردم ولی جواب نداد !!!!
من با نصب بولوتوث که سایت لنوو داده درست شد
اما اگه نشد شما از Driver Pack استفاده کنید تو گوگل سرچ کنید میاد
حجمش بالاست میتونید بخرید
اما برای همیشه از نصب درایور راحت میشید با آخرین آپدیت ها داخلش به صورت آفلاین هست لازم نیست تک تک دانلود کنید

Mute_Scream
02-09-2013, 20:33
ما نصب کردیم و رفتیم تو رابط مترو و دوربین رو انتخاب کردیم و خودمونو دیدیم...:n08:

یه عکس از اون اروری که میده بزار ببینیم چیه....

نباید اروری بده...:n16:

وین 8 منظورم نبود . وین 7 64 بیتی ...یعنی هیچ کس غیر من با دوربین این نوت بوک مشکل نداره ؟
عکس گرفتن نداره . وقتی می خوای برنامه دراور رو نصب کنی می گه متناسب نیست !!!

biostar
02-09-2013, 21:49
دوستانی که Z500 خریدن در مورد کیفیت دستگاه نظر بدن

تا حالا به گارانتی بردن دستگاه رو یا خیر؟ و اینکه مشکل سخت افزاری داشته یا خیر؟

متاسفانه تو این مدت تعداد زیادی Z500 با کیفیت اسمبل خیلی پایین دیدم که کمی برام عجیبه
شما مشکلی داشتید؟

shervin2013
02-09-2013, 22:03

متاسفانه تو این مدت تعداد زیادی Z500 با کیفیت اسمبل خیلی پایین دیدم که کمی برام عجیبه
شما مشکلی داشتید؟

خیر فعلا برای من مشکلی پیش نیمومده و پیش گارانتی نبردم....

البته بعضی از دوستان دکمه کیبوردشون پریده بودبیرون

بنظرمن کیفیت کیبوردش کمی پایین است ( البته برای من سالم هست )

جز این موارد مورد دیگری من ندیدم

Public Enemy
02-09-2013, 22:18

شما مشکلی داشتید؟

جز مشکل کیبورد مشکل خاصی نیست که البته بعضی دوستان درگیرشن برا من سالمه

جیزی که واقعا آزار دهندست استفاده از کارت Lan با سرعت 100 مگابیت هستش که واقعا نکته منفی بزرگی هست واسه شخص بنده .

خیلی وقته بیشتر لپ تاپ ها با کارت لن گیگابیتی عرضه می شن .

Capital
02-09-2013, 22:32

شما مشکلی داشتید؟
دوست عزیز من در مورد این لپ تاپ یه چیزی بگم اونم اینکه چون فروش این لپ تاپ زیاده و و تو دست مردم زیاد هست پس مسلما چون تعداد تو سراسر کشور زیادتر هست پس خرابی ها بیشتر میباشد پس بیشتر هم به چشم میاد پس نمیشه از این لپ تاپ ایراد گرفت واقعا من یکی از لپ تاپ هایی که ازش راضی بودم همین بوده و خوب بالاخره تو این رنج قیمت هم نباید توقع نداشتن هیچ عیبی رو داشت این لپ تاپ به جز اینکه زیر نور افتاب و در زوایا سخت دیده میشه به نظر من مشکل دیگه ای نداره.

sara fara
02-09-2013, 22:55
ای وای نه !...widi من چرا قطع شده !...دیگه نمی تونه تلویزیون رو تو سرچش پیدا کنه !...مشکل از کجاست؟...:n27:

5ajad
02-09-2013, 23:27
سلام
دوستانی که دکمه کیبوردشون از جاش در اومده بوده ، چیکار کردن باهاش؟ حل شده مشکلشون؟
-------
با آپدیت بایوس ، مشکل گرمای لپتاپ حل میشه؟
------
صدای dvd rom چطوره؟
------
wifi چطوره؟ راحت وصل میشه؟ سرعتش خوبه؟

Public Enemy
03-09-2013, 00:50
سلام

من نمی دونم چرا به دلم افتاده این بلوتوث نیست یه درایور دیگست ویندوز اشتباهی داره نشون می ده :n02:

آخه بلوتوث رو معمولا می نویسه PCI Communication ... .

شما یه کاری کن

تو Device manager منوی Bluetooth و Network Adapters رو باز کن عکس بگیر بذار اینجا طوری که معلوم شه .

مثل من :

Public Enemy
03-09-2013, 01:15
نمیشه داداشه من نشد زدم
باز سوییچ یوزر میخواد

اینم امتحان کن :

برو رو آرم باطری کلیک راست کن بزن Power options .

از منوی سمت چپ گزینه Require a password on wake up رو پیدا کن و بازش کن .

احتمالا همه گزینه ها غیر فعالن . روی گزینه Change settings that .... کلیک کن تا فعال بشن .

از تو Password protection on wake up گزینه دوم رو انتخاب کن

Public Enemy
03-09-2013, 01:19
وین 8 منظورم نبود . وین 7 64 بیتی ...یعنی هیچ کس غیر من با دوربین این نوت بوک مشکل نداره ؟

شما هم یه عکس از Device manager با درایور هایی که نصب نشده بگیر بزار ببینیم:n16:

Public Enemy
03-09-2013, 01:24
ای وای نه !...widi من چرا قطع شده !...دیگه نمی تونه تلویزیون رو تو سرچش پیدا کنه !...مشکل از کجاست؟...:n27:

دوستان خیلی سوالاتتونو کلی می پرسین اینجوری هیچ کس نمی تونه جواب بده .

شما مگه تغییری دادین ؟ مثلا WIDI رو آپدیت کردین ؟
یه خورده بیشتر اطلاعات بدین مثلا آخرین بار کی کار می کرد از کی از کار افتاده چیز خاصی نصب کردین یا نه ...

WiDi فعلا با ویندوز 8.1 مشکل داره !
تو 8.1 یه نرم افزار جایگزین Intel WiDi هستش WiDi رو پاک کنین ( اگر 8.1 دارین ) و از Wireless Display ویندوز استفاده کنین

لپ تاپو بستین ؟ تو موارد مشابه مشاهده شده وقتی لپ تاپ می ره رو Sleep وایرلس خاموش می شه . یه بار سیستمو ری استارت کنین . سپس از تو Settings توی Win8 چک کنین وایرلس روشنه یا نه .

فعلا در همین حد می تونستم کمک کنم

PouriaTech
03-09-2013, 08:21

والا راستشو بخوای من تا حالا نتونستم با ویندوز7 وارد وبکم لپ تاپ شم،چون اون پروگرام مخصوصشو پیدا نکردم...شمام نصب کنی پیداش نمیکنی...

ولی به هر حال شما این درایور رو دانلود کن درست میشه...

PouriaTech
03-09-2013, 08:24

شما مشکلی داشتید؟

نه.درسته که میگن این لپ تاپ ظریفه اونم بخاطر اولترا اسلیم بودنش ولی اینطوریم که میگن نیست....

وسیله رو تا زمانی که باهاش بد تا نکنید مشکلی پیش نمیاد براتون....

PouriaTech
03-09-2013, 08:27
سلام
دوستانی که دکمه کیبوردشون از جاش در اومده بوده ، چیکار کردن باهاش؟ حل شده مشکلشون؟
-------
با آپدیت بایوس ، مشکل گرمای لپتاپ حل میشه؟
------
صدای dvd rom چطوره؟
------
wifi چطوره؟ راحت وصل میشه؟ سرعتش خوبه؟

من دکمه کیبوردم در نیومده تا حالا...:n02:

اگه سری جدید Z500 رو بگیرین از اول بایوسش آخرین آپدیت یعنی 1.18 هستش و گرماش بد نیست....

اصلا صدا نداره،عالیه....

اونم خوبه،وصل شدنم که راحت میشه...:n01:

sara fara
03-09-2013, 10:21
دوستان خیلی سوالاتتونو کلی می پرسین اینجوری هیچ کس نمی تونه جواب بده .

شما مگه تغییری دادین ؟ مثلا WIDI رو آپدیت کردین ؟
یه خورده بیشتر اطلاعات بدین مثلا آخرین بار کی کار می کرد از کی از کار افتاده چیز خاصی نصب کردین یا نه ...

WiDi فعلا با ویندوز 8.1 مشکل داره !
تو 8.1 یه نرم افزار جایگزین Intel WiDi هستش WiDi رو پاک کنین ( اگر 8.1 دارین ) و از Wireless Display ویندوز استفاده کنین

لپ تاپو بستین ؟ تو موارد مشابه مشاهده شده وقتی لپ تاپ می ره رو Sleep وایرلس خاموش می شه . یه بار سیستمو ری استارت کنین . سپس از تو Settings توی Win8 چک کنین وایرلس روشنه یا نه .

فعلا در همین حد می تونستم کمک کنم
ویندورم هشته ...وایرلس هم روشنه ...نمی دونم چی شده ..فقط دیروز ویروس کشم رو پاک و دوباره نصب کردم ...همین...البته تو بحش divices وقتی لیست دستگاهها رو میاره واسه تلویریون نوشته :
not windows certified
مشکل جیه ؟

5ajad
03-09-2013, 10:43
دوستانی که دکمه کیبوردشون از جاش در اومده بوده ، چیکار کردن باهاش؟ حل شده مشکلشون؟:n16:

reza4843
03-09-2013, 11:05
ویندورم هشته ...وایرلس هم روشنه ...نمی دونم چی شده ..فقط دیروز ویروس کشم رو پاک و دوباره نصب کردم ...همین...البته تو بحش divices وقتی لیست دستگاهها رو میاره واسه تلویریون نوشته :
not windows certified
مشکل جیه ؟
سارا خانوم یه سوال:n13: اینکه لپو به TV وصل کنی با Widi به چه دردی میخوره؟؟:n27:

gfgfgfgfg
03-09-2013, 11:26
سلام دوستان . یه خبر خوش ( البته برا خودم ) پس از ماه ها تحقیق و خوندن 300 صفحه از این فروم یک z500 مدل i5 و 740m و بکلایت دار گرفتم . ویندوز 7 نصب کردم و درایو گرافیکشم هم دانلود کردم ( از سایت لنوو ) هیچ مشکلی نداشت و راحت نصب شد . و دیگه تا الان هیچ مشکلی باهاش نداشتم فقط خیلی می ترسم که دکمه های کیبوردش از جا کنده شه :n23:. دوستانی که دارند این مشکلو چه جوری می شه حلش کرد . راستی یه سوال دیگه هم داشتم . میشه کیبورد کامپیوتر قبلیم را با usb بهش وصل کنم و دیگه از کیبورد pc استفاده کنم تا کیبورد خودش خراب نشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

PouriaTech
03-09-2013, 11:31
سلام دوستان . یه خبر خوش ( البته برا خودم ) پس از ماه ها تحقیق و خوندن 300 صفحه از این فروم یک z500 مدل i5 و 740m و بکلایت دار گرفتم . ویندوز 7 نصب کردم و درایو گرافیکشم هم دانلود کردم ( از سایت لنوو ) هیچ مشکلی نداشت و راحت نصب شد . و دیگه تا الان هیچ مشکلی باهاش نداشتم فقط خیلی می ترسم که دکمه های کیبوردش از جا کنده شه :n23:. دوستانی که دارند این مشکلو چه جوری می شه حلش کرد . راستی یه سوال دیگه هم داشتم . میشه کیبورد کامپیوتر قبلیم را با usb بهش وصل کنم و دیگه از کیبورد pc استفاده کنم تا کیبورد خودش خراب نشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بله.میشه.منم خیلی از مواقع برا بازی کیبورد PC رو بهش میوصلم و استفاده می کنم...

برا کیبورد خودشم یه کاور بگیری بد نیست،هم آشغال زیر دکمه ها نمیره،هم رنگشون برات میمونه...

در ضمن ایشالا سی پی یوش برات خوب کلاک کنه...:n11:

reza4843
03-09-2013, 11:32
مبارک باشه ایشالا فنش واست بچرخه... چه رنگی گرفتی؟ چند؟ با چه گارانتی؟
:n16:

gfgfgfgfg
03-09-2013, 11:37
گارانتی سازگار . رنگ شوکولاتیش ( اخه سازگار رنگ سفید نداشت ) قیمتشم از اصفهان خریدم 2250000 .

reza4843
03-09-2013, 11:37
در ضمن ایشالا سی پی یوش برات خوب کلاک کنه...:n11:

سلام پوریا خوبی داداش؟ :n12::n11:
یه سوال...
وقتی دکمه Alt رو میزنم واسه اینکه file & Edit & tools ظاهر بشه واسه من کار نمیکنه و بجاش چندتا حرف انگلیسی ظاهر میشه باید دوباره ویندوز نصب کنم؟

reza4843
03-09-2013, 11:40
گارانتی سازگار . رنگ شوکولاتیش ( اخه سازگار رنگ سفید نداشت ) قیمتشم از اصفهان خریدم 2250000 .
منم سازگار 2 ساله سفید گرفتم 2250 البته کیف و موس و آنتی ویروس اورجینال نداشت. مال تو داره؟

PouriaTech
03-09-2013, 11:43
سلام پوریا خوبی داداش؟ :n12::n11:
یه سوال...
وقتی دکمه Alt رو میزنم واسه اینکه file & Edit & tools ظاهر بشه واسه من کار نمیکنه و بجاش چندتا حرف انگلیسی ظاهر میشه باید دوباره ویندوز نصب کنم؟

ممنون...:n16:

Alt رو تو کجا میزنی؟واسه چی؟

Public Enemy
03-09-2013, 11:44
z500 داران عزیز :n16:

سوالات مربوط به ویندوز و سخت افزار های متفرقه را در انجمن های دیگر مطرح نمایید .

با تشکر

gfgfgfgfg
03-09-2013, 11:45
منم سازگار 2 ساله سفید گرفتم 2250 البته کیف و موس و آنتی ویروس اورجینال نداشت. مال تو داره؟

نه مال منم نداشت چه طور ؟؟؟؟؟؟ مگه باید داشته باشه؟

reza4843
03-09-2013, 11:49
ممنون...:n16:

Alt رو تو کجا میزنی؟واسه چی؟
توی فولدر واسه اینکه برم تو tools و فایلو هیدن یا آن هیدن کنم
:n19:

reza4843
03-09-2013, 11:50
نه مال منم نداشت چه طور ؟؟؟؟؟؟ مگه باید داشته باشه؟
آخه میگفتن بعضیا داره.:n06:

reza4843
03-09-2013, 11:51
z500 داران عزیز :n16:

سوالات مربوط به ویندوز و سخت افزار های متفرقه را در انجمن های دیگر مطرح نمایید .

با تشکر
:n02: دقیقا منظورت با من بود؟؟؟ :n02:

gfgfgfgfg
03-09-2013, 11:52
آخه میگفتن بعضیا داره.:n06:

نکنه فروشنده کیف و موس لپ تاپو و هاپولی کرده باشه . اگه کرده بگو برم یخه شو بگیرم .

PouriaTech
03-09-2013, 11:55
توی فولدر واسه اینکه برم تو tools و فایلو هیدن یا آن هیدن کنم
:n19:

اونجوری سخته،هی بیاد دونه دونه کلید بزنی....

رو فایل کلیک کن،از تب View،روی آیکون Options کلیک کن وارد پنجره Folder Options میشی....

reza4843
03-09-2013, 12:11
نکنه فروشنده کیف و موس لپ تاپو و هاپولی کرده باشه . اگه کرده بگو برم یخه شو بگیرم .
فک نکنم. چون مال منم نداشت.:n16:

reza4843
03-09-2013, 12:11
اونجوری سخته،هی بیاد دونه دونه کلید بزنی....

رو فایل کلیک کن،از تب View،روی آیکون Options کلیک کن وارد پنجره Folder Options میشی....

مرسی دادا :n12::n16:

sara fara
03-09-2013, 12:26
سارا خانوم یه سوال:n13: اینکه لپو به TV وصل کنی با Widi به چه دردی میخوره؟؟:n27:
تصویر مانیتور لپ تاپ و تیوی یکی میشه ...شما میتونین هرکاری اینجا میکنین رو تی وی نمایش بدین !..اما فعلا که مال من مشکل پیدا کرده ...:n28:

reza4843
03-09-2013, 12:31
تصویر مانیتور لپ تاپ و تیوی یکی میشه ...شما میتونین هرکاری اینجا میکنین رو تی وی نمایش بدین !..اما فعلا که مال من مشکل پیدا کرده ...:n28:
با z500 میشه؟؟؟ آموزش وصل کردنشو داری به من هم بدی وصل کنم؟؟:n16:

h-blade
03-09-2013, 12:32

چطوری این کارو انجام میدین؟؟؟
دیوایس خاصی میخواد یا فقط با نرم افزار ؟؟؟؟

aliahmari
03-09-2013, 12:44
چطوری این کارو انجام میدین؟؟؟
دیوایس خاصی میخواد یا فقط با نرم افزار ؟؟؟؟

دوستان من با کابل HDMI لپ تاپ رو به تلویزیون وصل میکنم...
البته بعد از وصل کردن باید یه حرکت بزنید. کلید WIN + P و بزنید و هر تنظیمی که میخواید رو انجام بدید.
(اگه جواب سوالتون این نبود به بزرگیتون ببخشید:n01:)

PouriaTech
03-09-2013, 12:50
دوستان من با کابل HDMI لپ تاپ رو به تلویزیون وصل میکنم...
البته بعد از وصل کردن باید یه حرکت بزنید. کلید WIN + P و بزنید و هر تنظیمی که میخواید رو انجام بدید.
(اگه جواب سوالتون این نبود به بزرگیتون ببخشید:n01:)

داداش تو رفیق مایی...فقط به جای Win+P میشه فقط F10 رو زد...:n16:

منم همینجوری وصل میکنم...

aliahmari
03-09-2013, 12:54
داداش تو رفیق مایی...فقط به جای Win+P میشه فقط F10 رو زد...:n16:

منم همینجوری وصل میکنم...
قربانت
بله من نمیدونستم f10 رو هم میشه زد.
درسته:n16:

shervin2013
03-09-2013, 13:09
دوستانی که میگید با HDMI وصل میکنید ..... WIDI یه ویژگی خوبی داره

که HDMI نداره.... به فرض اگه شما با WiDI به تلوزیون متصل شید با کنترل تلویزون

می توانید یک فیلم را عقب یا جلو بزنید .. یعنی با تلوزیون بطور کامل در ارتباط است

برای فعالسازی WIDI ابتدا باید توسط یک دیواس بین تلوزیون و لپ تاپ خود یک ارتباط ایجاد کنید

این کار به هر نحوی می توان انجام مثلا... می توانید کابل LAN را از مودم خود به تلویزون وصل کنید

و نیز مودم از طریق وایرلس با لپ تاپ در ارتباط باشد پس الان یک ارتباط بین لپ تاپ و تلویزون برقرار شد

( البته اگر تلویزون شما فناوری Wifi را دارد کار راحت تر میشود ) .. یک راه دیگر این هست که یک کابل LAN

به لپ تاپ و طرف دیگر کابل را به تلویزون خود بزنید... پس لازم نیست حتما به اینترنت متصل باشید . فقط یابد

ارتباط برقرار شود حالا به هر نحوی ... سپس در لپ تاپ تی وی شما یافت میشود .. بعد باید از یک ترم افزار

مخصوص استفاده کنید ( الان اسمش رو یادم نمیاد در پستهای بعدی اسمش رو میگم )

فعلا تا اینجا 80% از اموزش را گفتم :n01:

sara fara
03-09-2013, 13:09
widi یه مدل دیگه اس تقریبا ...من از برنامه های tink pad استفاده کردم!...

Intel Wireless Display for Windows 8 (32-bit, 64-bit), 7 (32-bit, 64-bit) - ThinkPad ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

aliahmari
03-09-2013, 13:11

می توانید یک فیلم را عقب یا جلو بزنید .. یعنی با تلوزیون بطور کامل در ارتباط است

برای فعالسازی WIDI ابتدا باید توسط یک دیواس بین تلوزیون و لپ تاپ خود یک ارتباط ایجاد کنید

این کار به هر نحوی می توان انجام مثلا... می توانید کابل LAN را از مودم خود به تلویزون وصل کنید

و نیز مودم از طریق وایرلس با لپ تاپ در ارتباط باشد پس الان یک ارتباط بین لپ تاپ و تلویزون برقرار شد

( البته اگر تلویزون شما فناوری Wifi را دارد کار راحت تر میشود ) .. یک راه دیگر این هست که یک کابل LAN

به لپ تاپ و طرف دیگر کابل را به تلویزون خود بزنید... پس لازم نیست حتما به اینترنت متصل باشید . فقط یابد

ارتباط برقرار شود حالا به هر نحوی ... سپس در لپ تاپ تی وی شما یافت میشود .. بعد باید از یک ترم افزار

داداش تلویزیون ما بلوتوث داره !
کاری میشه کرد(یعنی میشه شبکه هارو تو لپ تاپ دید؟)

sara fara
03-09-2013, 13:13

بعلللله همینطوره !...شما میدونین چرا وقتی من مدتیه وقتی برنامه intel widi رو ران میکنم نمیتونه تیوی رو پیدا کنه ؟:n03:

shervin2013
03-09-2013, 13:15

تی وی شما که بلوتوث داره کار رو بسیار راحت تر کرده :n09:

بله امکان دارد .. قفط اجازه بدید من برنامه رو پیدا کنم

بعدش اسمش و اموزش را میگم

sara fara
03-09-2013, 13:16
من مودمم به پی سی وصله و تیوی و لپ تاپ هم وایرلس دارن ...

shervin2013
03-09-2013, 13:17
بعلللله همینطوره !...شما میدونین چرا وقتی من مدتیه وقتی برنامه intel widi رو ران میکنم نمیتونه تیوی رو پیدا کنه ؟:n03:

اتصال به درستی برقرار می شود !!؟

اگه میشه بگید چطوری لپ تاپ و تی وی باهم ارتباط دارند

shervin2013
03-09-2013, 13:19
من مودمم به پی سی وصله و تیوی و لپ تاپ هم وایرلس دارن ...

خوب شما ابتدا وارد تنظیمات شبکه تی وی خود شوید و ببینید که اصلا مودم رو شناخته یا نه

sara fara
03-09-2013, 13:23
اتصال به درستی برقرار می شود !!؟

اگه میشه بگید چطوری لپ تاپ و تی وی باهم ارتباط دارند
خب ..من دو روز این ارتباط رو داشتم ...تیوی من هوشمند سه بعدیه و لپ تاپ هم که z500 خودمون ...:n13:...تازه میخواستم فیلم سه بعدی رو با لپ تاپ روی تیوی اجرا کنم که مشکلم بوجود اومد !

sara fara
03-09-2013, 13:27
خوب شما ابتدا وارد تنظیمات شبکه تی وی خود شوید و ببینید که اصلا مودم رو شناخته یا نه
همین الان یکی ار اپلیکیشنهای تیوی رو ران کردم...مشکلی نداره ...

shervin2013
03-09-2013, 13:28
عزیزان کامل ترین اموزش در رابطه با WIDI در لینک زیر موجود است!!

shervin2013
03-09-2013, 13:32
خب ..من دو روز این ارتباط رو داشتم ...تیوی من هوشمند سه بعدیه و لپ تاپ هم که z500 خودمون ...:n13:...تازه میخواستم فیلم سه بعدی رو با لپ تاپ روی تیوی اجرا کنم که مشکلم بوجود اومد !

شما تنظیمات رو عوض نکردید !!

اگر نشد یک بار برنامه را پاک کنید و دوباره نصب کنید

یا از برنامه ی دیگری استفاده کنید.. (در اینترنت پیدا میشود )

shervin2013
03-09-2013, 13:34
البته بگم من خودم از برنامه Intel widi استفاده نمی کردم

یه برنامه دیگه بود حالا از شانس بد ما برنامه پاک شد واسمش رو نمیدونم

ولی اینو می دونم از Intel widi خیلی بهتر بود و امکانات بهتری داشت

sara fara
03-09-2013, 13:35
شما تنظیمات رو عوض نکردید !!

اگر نشد یک بار برنامه را پاک کنید و دوباره نصب کنید

یا از برنامه ی دیگری استفاده کنید.. (در اینترنت پیدا میشود )
همین کار رو میکنم ....تا ببینیم چی میشه !

sara fara
03-09-2013, 13:35
البته بگم من خودم از برنامه Intel widi استفاده نمی کردم

یه برنامه دیگه بود حالا از شانس بد ما برنامه پاک شد واسمش رو نمیدونم

ولی اینو می دونم از Intel widi خیلی بهتر بود و امکانات بهتری داشت
ممنون میشم که هروقت تونستین اطلاع بدین ...

aliahmari
03-09-2013, 13:39
تی وی شما که بلوتوث داره کار رو بسیار راحت تر کرده :n09:

بله امکان دارد .. قفط اجازه بدید من برنامه رو پیدا کنم

بعدش اسمش و اموزش را میگم

قربانت
ممون میشم بگید:n06:

reza4843
03-09-2013, 13:40

مرسی . tvم آداپتر وای فای داره. الان تقریبا منتظر همون نرم افزاریم که شما میخوای بگی :n16:

donkeyoxte
03-09-2013, 13:40
سلام دوستان خسته نباشید
من بعد خوندن 300 صفحه دیگه تصمیمو گرفتم واسه خریدنش فقط قبلش چند تا سوال
اول اینکه آخر ما نفهمیدیم win 8 روی این لب تاب بدرد میخوره یا win 7
دومی اینکه به نظرتون کدوم گرافیکو بگیرم که هم به درد بازی بخوره هم کارای دیگه
gt740.gt635.gt645

PouriaTech
03-09-2013, 13:43
سلام دوستان خسته نباشید
gt740.gt635.gt645

فرقی نداره ولی 8 بهتره به نظر من...

GT740M...:n16:

donkeyoxte
03-09-2013, 13:56
دمت داغه داغه داغ

aliahmari
03-09-2013, 14:05
سلام دوستان خسته نباشید
gt740.gt635.gt645
این لپ تاپ برای ویندوز 8 بهینه سازی شده است.
گرافیک 740 بهتره
موفق باشید

xman681
03-09-2013, 14:28
من نمی دونم چرا به دلم افتاده این بلوتوث نیست یه درایور دیگست ویندوز اشتباهی داره نشون می ده :n02:

آخه بلوتوث رو معمولا می نویسه PCI Communication ... .

شما یه کاری کن

تو Device manager منوی Bluetooth و Network Adapters رو باز کن عکس بگیر بذار اینجا طوری که معلوم شه .

مثل من :

اینم خدمت شما :

momo1010
03-09-2013, 14:41
سلام دوستان وقت به خیر .بچه ها من وقتی که لپ تاپم تو شارژه به قسمت کناری تاچ پد که دست میزنم یه لرزش خیلی خیلی ضعیفی رو احساس میکنم یه حالتی مثل یه برق خیلی ضعیف .میخواستم از دوستان بپرسم برای شما هم این لرزشو داره یا نه؟

PouriaTech
03-09-2013, 14:47
سلام دوستان وقت به خیر .بچه ها من وقتی که لپ تاپم تو شارژه به قسمت کناری تاچ پد که دست میزنم یه لرزش خیلی خیلی ضعیفی رو احساس میکنم یه حالتی مثل یه برق خیلی ضعیف .میخواستم از دوستان بپرسم برای شما هم این لرزشو داره یا نه؟

بله.اون عادیه...چون آلومینیومه اینجوریه...:n16:

shervin2013
03-09-2013, 15:04
دوستان هرچقدر گشتم برنامه موردنظرم رو پیدا نکردم...

دوستان از برنامه پیشفرض Intel widi استفاده کنید :n16:

اگه اون برنامه رو پیدا کردم حتما به شما اطلاع خواهم داد

momo1010
03-09-2013, 15:06
بله.اون عادیه...چون آلومینیومه اینجوریه...:n16:
خدا خیرت بده خیالم راحت شد.:n16::n16::biggrin:

Public Enemy
03-09-2013, 18:02
اینم خدمت شما :

شما یک بار از اول درایور مودم وایرلس رو نصب کن بعد بلوتوث ببینیم چی میشه :

لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

aminhitman
03-09-2013, 18:30
اینم خدمت شما :

من فهمیدم مشکل شما چیه !!
شما هر درایوری رو از یه جایی نصب کردی یعنی فکر نمیکنم همشو از خود سایت لنوو دانلود کرده باشی این بلوتوثه
ولی شما اشتباهی نصب کردین اونو

منم ویندوز 7 دارم
این عکس از دیوایس منیجر من

باید اینطوری باشه اگر شما همون درایوری که داخل سایت لنوو هست نصب کرده باشید به این صورت میشه . شما network adapter منو نگاه کن باید اینا توش باشه

tetis
03-09-2013, 18:55

دوست عزیز
اگرممکن است آموزش را اینجا بگذارید تا بقیه هم استفاده کنند:n16:

xman681
03-09-2013, 21:00
من فهمیدم مشکل شما چیه !!
شما هر درایوری رو از یه جایی نصب کردی یعنی فکر نمیکنم همشو از خود سایت لنوو دانلود کرده باشی این بلوتوثه
ولی شما اشتباهی نصب کردین اونو

منم ویندوز 7 دارم
این عکس از دیوایس منیجر من

باید اینطوری باشه اگر شما همون درایوری که داخل سایت لنوو هست نصب کرده باشید به این صورت میشه . شما network adapter منو نگاه کن باید اینا توش باشه

بله دقیقا همینطور هست من هم از سی دی خودش هم از درایور پک و هم اینترنت کمک گرفتم برای نصب درایور ها :n27:

حالا یعنی باید همش را از خود سایت لنوو بگیرم و دوباره نصب کنم ؟؟؟!! حجمش خیلی میشه با این گرونی نت

aminhitman
03-09-2013, 21:07
بله دقیقا همینطور هست من هم از سی دی خودش هم از درایور پک و هم اینترنت کمک گرفتم برای نصب درایور ها :n27:

حالا یعنی باید همش را از خود سایت لنوو بگیرم و دوباره نصب کنم ؟؟؟!! حجمش خیلی میشه با این گرونی نت
نه شما اگه بقیه قطعاتت شناخته شدن و کار میدن نیاز نیست
اما شما بولوتوث و وای فای و کارت شبکه رو از لنوو بگیر دوباره نصب قبلی هارو آن اینستال کن اونارو نصب کن به این 3 تا من مشکوکم که این توشیبا یکی از اوناست فک میکنم وای فای باشه البته اگه قبلا بولوتوث رو دانلود کردید و نشده پس وای فایه اما اگه که بولوتوثو از لنوو نگرفتین اونو اول بگیرید نصب کنید ببینید میشه! شما الان دیوایس منیجرت داره میگه اصلا بولوتوثت ماله اینتل نیست در صورتی که باید ماله اینتل باشه!!!
والا عجیبه!! باید تا حالا شناخته باشه درایور پک کامل همرو نصب باید بکنه !

اما به هر حال میگم شما بشین تمام این درایور هارو از سایت لنوو دانلود کن بزن روی دی وی دی که همیشه داشته باشی و اینکه درایور انویدیا رو جدا دانلود کن صفحات قبل دوست عزیزم پوریا لینکشو گذاشته وکلا هر وقت ویندوز عوض کردی اونارو نصب کن (حالا هر وقت وقت کردی الان واجب نیست چون درایور ها کار میده)

rezacatc
03-09-2013, 21:43
سلام دوستان
در چند صفحه قبل در مورد گرافیک z500بحث کردیم و دوستان اشتباه من در ترجمه رو گرفتن که برعکس ترجمه
کاملا درست و دقیق بود.من اونجا ادامه ندادم.
z500 از گرافیک 64،740بیت کهKepler GK208 GPU استفاده کرده من از چند سایت معتبر استفاده کردم و بیس این کارتو در حد GT720 تخمین زدن.دوست عزیزی گفتن GDDR5که کاملا اشتباه گفتن یکم دقت کنن مفهوم متنو میفهم.این کارت 14GB Bandwidth

و اما 740 128 بیتی این کارت در رده کلاس متوسط قرار داره Bandwidth 26و از نوع DDR3در رده GT650 اما کم مصرفتر کلا سری 700 حدود 10 درصد قدرت بیشتر و مصرف کمتر ارائه شدن!

دوستان پیشنهاد من گرافیک 645 هست تو همین کانفیگ که در تست از 64بیت قویتر و از 128بیت 740 ضعیفتر هست .این برای کسایی که نکته سنجن بدرد میخوره.لینک مفید برای تست.

دوستان تست های دیگه از سایتای معتبر دیگه هم موجوده اگه درخواست بشه قرار میدم.
---------------------------------------------------------------------------------------------

Public Enemy
03-09-2013, 22:26
عجب :n09: نمی دونم چرا دوستان حرف هایی رو می زنن که اگه 2 صفحه بر گردین عقب خلافش ثابت می شه .

بماند :n10:

دوست عزیز
اگرممکن است آموزش را اینجا بگذارید تا بقیه هم استفاده کنند[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزیز یه سوال !

حاظرید برای راه اندازی بک آپ گیری پیش فرض سیستمتون کل هاردتونو فرمت کنین ؟؟؟( چون برای راه اندازیش یه بار هارد فرمت بشه !!!) و یا ترجیح می دین از یه نرم افزار بک آپ گیری دیگه استفاده کنین ؟؟

نه شما اگه بقیه قطعاتت شناخته شدن و کار میدن نیاز نیست
اما شما بولوتوث و وای فای و کارت شبکه رو از لنوو بگیر دوباره نصب قبلی هارو آن اینستال کن اونارو نصب کن به این 3 تا من مشکوکم که این توشیبا یکی از اوناست فک میکنم وای فای باشه البته اگه قبلا بولوتوث رو دانلود کردید و نشده پس وای فایه اما اگه که بولوتوثو از لنوو نگرفتین اونو اول بگیرید نصب کنید ببینید میشه! شما الان دیوایس منیجرت داره میگه اصلا بولوتوثت ماله اینتل نیست در صورتی که باید ماله اینتل باشه!!!
والا عجیبه!! باید تا حالا شناخته باشه درایور پک کامل همرو نصب باید بکنه !

اما به هر حال میگم شما بشین تمام این درایور هارو از سایت لنوو دانلود کن بزن روی دی وی دی که همیشه داشته باشی و اینکه درایور انویدیا رو جدا دانلود کن صفحات قبل دوست عزیزم پوریا لینکشو گذاشته وکلا هر وقت ویندوز عوض کردی اونارو نصب کن (حالا هر وقت وقت کردی الان واجب نیست چون درایور ها کار میده)

بابا دمت گرم مردی به مولا !

بلاخره یکی پیدا شد Win7 رو روی Z500 نصبیده باشه یه عکس واسه ما بذاره .

امیدوارم با عکس شما مشکل حل بشه .

اون دوست عزیزمون هم فقط درایور چیپ ست و مودم وایرلس رو نصب کنه کافیه . بعدش بلوتوث مربوط به اینتل که داده شد

aminhitman
03-09-2013, 23:26
عجب :n09: نمی دونم چرا دوستان حرف هایی رو می زنن که اگه 2 صفحه بر گردین عقب خلافش ثابت می شه .

بماند :n10:

دوست عزیز یه سوال !

حاظرید برای راه اندازی بک آپ گیری پیش فرض سیستمتون کل هاردتونو فرمت کنین ؟؟؟( چون برای راه اندازیش یه بار هارد فرمت بشه !!!) و یا ترجیح می دین از یه نرم افزار بک آپ گیری دیگه استفاده کنین ؟؟

بابا دمت گرم مردی به مولا !

بلاخره یکی پیدا شد Win7 رو روی Z500 نصبیده باشه یه عکس واسه ما بذاره .

امیدوارم با عکس شما مشکل حل بشه .

اون دوست عزیزمون هم فقط درایور چیپ ست و مودم وایرلس رو نصب کنه کافیه . بعدش بلوتوث مربوط به اینتل که داده شد

قربونت داداش من کلا با 7 حال میکنم زیاد از 8 خوشم نمیاد گفته بودین عکس میزاشتم

Public Enemy
04-09-2013, 01:22

آره می شه !

بستگی به تلویزیونتون داره اگه از این Smart TV ها هستش ، می تونین جداگونه کیت وایرلسشو خریداری کنین ! تو LG ها آداپتور وایرلس خریداری شده وصل می شه به Lan پشت تلویزیون ! ( حداقل مال ما یکی این طور بود !!! )

البته منظورم Widi بودا نه اینکه شبکه هارو تو لپ تاپ ببینی

tetis
04-09-2013, 03:08
دوست عزیز یه سوال !

یله مشکلی نیست

Public Enemy
04-09-2013, 07:00
یله مشکلی نیست

:n04:

خوب یه زحمتی اگر یه زیر انجمن پیدا کنین من مطلبمو اونجا بنویسم تا همه لنوو داران استفاده کنن ممنون می شم .

چون بحثش طولانیه نیاز به یه تاپیک جداگونه داره

aliahmari
04-09-2013, 07:14
دوستان من دیروز لپ تاپ رو بردم بیرون...مانیتورش رو یه تست کنم...راضی کننده بود:n05:....پس اگر قصد خرید دارید و نگران مانیتورش هستید !!! سریع بخرید:n06:

sara fara
04-09-2013, 09:23
منم با لنوو رفته ام پیک نیک..هدفم همین تست صفحه نماشش بود که مشکلی باهاش نداشتم فقط باید روشنایی صفحه اش فول باشه ...و با کمال تعجب 5 ساعت شارژ نگه داشت...یه مورد دیگه که برام عجیبه اینه که دماش تا حالا ار 40 درجه بالاتر نرفته !...من کرایسیس 3 رو با کول که باری می کنم حرارتش روی 38 - 39 ثابت میمونه !...

aminhitman
04-09-2013, 09:34
دوستان یه سوالی داشتم!
گرافیک 525 که یک گیگ حافظه اختصاصی داره بعد تا 4 گیگ اشتراکی استفاده میکنه یعنی share میشه با گرافیک لپ تاپ ما که 740 دو گیگ حافظه داره تا 4 گیگ share میشه چه تفاوتی داره ؟؟
مگه نهایت کار هر دوتاشون تا 4 نیست ؟؟

Public Enemy
04-09-2013, 09:47
دوستان یه سوالی داشتم!
گرافیک 525 که یک گیگ حافظه اختصاصی داره بعد تا 4 گیگ اشتراکی استفاده میکنه یعنی share میشه با گرافیک لپ تاپ ما که 740 دو گیگ حافظه داره تا 4 گیگ share میشه چه تفاوتی داره ؟؟
مگه نهایت کار هر دوتاشون تا 4 نیست ؟؟
این که می گن share می شه زمانی هستش که کارت گرافیک به حافظه بیشتری نیاز داشته باشه . در حالت عادی از حافظه خودش استفاده می کنه . زیرا حافظه خودش معمولا فرکانس بیشتری داره لدا سریع تر عمل می کنه . اگر بخواد از حافظه رم کمک بگیره چون فرکانس حافظه رم پایین تره سرعت پردازش افت می کنه .

لذا بهتره این اتفاق نیفته و GPU از حافظه خودش استفاده کنه که سریع تر هستش .
لذا واسه محکم کاری ! حافظه کارت گرافیک رو بیشتر می زارن تا زیاد درگیر رم نباشه .

مثال :حتما می دونین حافظه سیستم (RAM) وقتی کم بیاد از هارد کمک می گیره. شما فرض کن 2 تا سیستم داری شبیه هم یکی رمش 6 یکی 8 . از نظر سرعت هر 2 تا یک جور عمل می کنند . ولی وقتی سیستم با کمبود حافظه مواجه بشه اون سیستمی که رم 6 داره کند تر عمل می کنه چون داره از هارد بیشتری استفاده می کنه چون سرعت هارد نسبت به رم خیلی پاییین تره .

mosi_bala
04-09-2013, 09:48
سلام
اقاتوربو بوست چطوری فعال میشه واسه سی بی یووووو
بایوس همچین گزینه ی نداره
سی بیو خیلی زور بزنه تا 2.80 میره اونم با high performanceeeeeeeeee
و یه چیزدیگه امتیاز گرافیک من واسه بازی 6.5 .اسه دسکناب 5.1 شما چی ج گرفتین