PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلـوپ Lenovo Z500

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

shervin2013
23-08-2013, 19:21
کانفیگی که من گفتم این بودا :
hdd : 1t
vga : 2g 740
ram : 8
core i 7
قیمتا اومده پایین؟پایین تر هم میاد؟اوایل همین کانفیگ قیمتش چند بود؟

والا اولاش که گرافیک 635 داشت 3200 بود :n04:

بعد 740 اومد که حدود 2800 بود

تا چندروز پیش مدل 740 قیمتش 2490 بود

ولی لامصب دوباره گرون شد و قیمت رفت بالا

الانم که گقتم حدود 2600 هست

aminhitman
23-08-2013, 19:29
دوست عزیز

برای نصب درایور Nvidia حتما لازم است درایور کارت گرافیک Intel نصب باشد . ( از سایت خودش دانلود کنین . البته در صورتی که سیستم شما ک2 کارت گرافیک Intel و Nvidia دارد . )

در صورتی که درایور کارت گرافیک اینتل نصب بود می تونین درایور های انویدیا رو از این لینک ها دانلود کنین .
7 و 8 64 بیت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

7 و 8 32 بیت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اقا ازتون خیلی ممنونم خیلی کمک کردین
کامل نصب شد مشکلی نداره
فقط یه سوال این وسط میمونه این درایور با اون درایوری که مخصوص خود 740m هست تفاوتش چیه ؟؟
اینم به همون اندازه از تمام قدرت گرافیک به کار میبره ؟؟؟ به همون سرعت و قدرته یا نه ؟؟؟

mahdi13635
23-08-2013, 19:35
کانفیگی که من گفتم این بودا :
core i 7
قیمتا اومده پایین؟پایین تر هم میاد؟اوایل همین کانفیگ قیمتش چند بود؟

دیجی کالا که زده 2649000 با گارانت 2ساله سازگار و بارم 6 میده 2629000 با گارانتی یک ساله هماهنگ.
تحویلش برای تهران رایگانه.

aliahmari
23-08-2013, 19:38
والا اولاش که گرافیک 635 داشت 3200 بود :n04:

بعد 740 اومد که حدود 2800 بود

تا چندروز پیش مدل 740 قیمتش 2490 بود

ولی لامصب دوباره گرون شد و قیمت رفت بالا

الانم که گقتم حدود 2600 هست

داداش گرافیک 740 از 635 بهتره؟
اینم شانس ما هست دیگه ارزون شد و بعدش گرون شد!!!
به نظرت فردا حتما بگیرم تا گرون نشده؟
پاساژ های ولیعصر ساعت کاریشون چه جور هست؟صبح ساعت چند میان؟شب ساعت چند میرن؟

Public Enemy
23-08-2013, 19:41
اقا ازتون خیلی ممنونم خیلی کمک کردین
کامل نصب شد مشکلی نداره
فقط یه سوال این وسط میمونه این درایور با اون درایوری که مخصوص خود 740m هست تفاوتش چیه ؟؟
اینم به همون اندازه از تمام قدرت گرافیک به کار میبره ؟؟؟ به همون سرعت و قدرته یا نه ؟؟؟

فرقی نداره این که من دادم مستقیم از سایت Nvidia گرفته بودم .چون تحریم کرده ایرانو رو یه سایت دیگه آپلود کررم .

فرقی هم ندارن با اونی که لننو می ده از نظر قدرت

فقط تفاوتش اینه که آخرین آپدیته + 3D vision هم توش هست + Nvidia Experience داره ( نرم افزاری که بازی هارو تشخیص می ده و بهترین کانفیگ واسه بازی کردن نسبت به ست افزارتون بهتون می ده )

aminhitman
23-08-2013, 19:45
فرقی نداره این که من دادم مستقیم از سایت Nvidia گرفته بودم . پون تحریم کرده ایرانو رو یه سایت دیگه آپلود کررم .

فرقی هم ندارن با اونی که لننو می ده از نظر قدرت

فقط تفاوتش اینه که آخرین آپدیته + 3D vision هم توش هست + Nvidia Experience داره ( نرم افزاری که بازی هارو تشخیص می ده و بهترین کانفیگ واسه بازی کردن نسبت به ست افزارتون بهتون می ده )

Nvidia physx هم داخلش بود یا اونم باز باید دانلود کنم!؟
:-D

Sent from my GT-I9070 using Tapatalk 2

aliahmari
23-08-2013, 19:48
سلام
این سوال رو نقل و قول نکردم تا همه جواب بدن!
من این تاپیک رو دارم مطالعه میکنم همه دارن از باطری لپ تاپ اعلام نا رضایتی میکنن !!!
حالا میخوام بدونم تو سری های جدید باز هم مشکل سریع تموم شدن باطری هست یا نه؟یکی از دوستان میگفت 1 ساعت و نیم شارژ نگه میداره لپ تاپش:n04:
من این لپ تاپ رو میخوام بگیرم :
core i 7
حالا دوستانی که اطلاع دارن بگن این مشکل رفع شده یا نه؟

Public Enemy
23-08-2013, 19:55
Nvidia physx هم داخلش بود یا اونم باز باید دانلود کنم!؟
:-D

Physx هم داخلش هست . (البته فکر کنم تو اونی که لنوو داده هم باشه من تفاوت هارو گفتم )

Public Enemy
23-08-2013, 19:59
سلام
من این تاپیک رو دارم مطالعه میکنم همه دارن از باطری لپ تاپ اعلام نا رضایتی میکنن !!!
حالا میخوام بدونم تو سری های جدید باز هم مشکل سریع تموم شدن باطری هست یا نه؟یکی از دوستان میگفت 1 ساعت و نیم شارژ نگه میداره لپ تاپش:n04:
core i 7

مشکل که نارضایتی نیست !!!

من که راضیم فکر کنم دوستان هم راضین ( کسی راضی نیست می تونه صادقانه بهم بگه :n24::n25: :4:)

در ضمن هر لپ تاپی بزاری رو High Performance باتریش 1 ساعت بیشتر نمی زنه :n09:

نه عزیز مشکلی نیست بخر فقط شیرینیش یادت نره :n24:

aliahmari
23-08-2013, 20:19

من که راضیم فکر کنم دوستان هم راضین ( کسی راضی نیست می تونه صادقانه بهم بگه :n24::n25: :4:)

شما الان وبگردی میکنی + وای فای روشن و مثلا یه کم کارای فتوشاپ و آهنگ و اینجور چیزای ساده و کوتاه چه قدر شارژ نگه میداره؟

چشم عزیز جان این هم شیرینی شما :دی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بچه کجایی داداش؟

sarafara
23-08-2013, 20:24
یعنی چی؟ چیزی که فراوونه اکتیویتوره. مگه شما نتونستین؟
:n14:....نه متاسفانه ..خیلی هم دلم میسوزه از این بابت ..چکار کنم که تو فک و فامیل از اینجور تخصصها نداریم ...یه راه و چاره ای لطفا ( می دونم که جاش اینجا نیست ..خودم خجالت می کشم !):wac:

masoud_5april
23-08-2013, 20:36

اونقدری که من واسه خرید این لپ تاپ تحقیق کردم،اگه زن میخواستم بگیرم تا الان پیدا کرده بودم،
من راستش رو بخواین میترسم بگیرم ولی مشکل دار دربیاد مثلا دکمه های کیبوردش در بیاد،صفحش پیکسل سوختگی پیدا کنه،خلاصه ازین جور مشکلات واسه همینه دو دل شدم.

mahdi13635
23-08-2013, 20:38
سلام
core i 7

برای من با وب وبگردی م+ وای فای روشن و آهنگ و اینجور چیزای ساده ودیدن فیلم 2ساعت دوام آورد:n27:

lionf3
23-08-2013, 20:44
برای من با وب وبگردی م+ وای فای روشن و آهنگ و اینجور چیزای ساده ودیدن فیلم 2ساعت دوام آورد:n27:
دوست من ۲ ساعت تا ۲:۳۰ عادی هستش.

lionf3
23-08-2013, 20:45
:n14:....نه متاسفانه ..خیلی هم دلم میسوزه از این بابت ..چکار کنم که تو فک و فامیل از اینجور تخصصها نداریم ...یه راه و چاره ای لطفا ( می دونم که جاش اینجا نیست ..خودم خجالت می کشم !):wac:
شما مشکلتون چیه؟

mahdi13635
23-08-2013, 20:47

اگه بخواهد ارزون بشه طی 2الی3 هفته آینده فوقش میشه 2600000 تفاوتش با الان 50000 میشه.دلار هم به نظر نمیرسه به زیر 3000 بیاد.من هم مثل شما دو دل بودم ولی دیدم تا کی باید صبر کرد و رفتم گرفتم.

mahdi13635
23-08-2013, 20:53
دوست من ۲ ساعت تا ۲:۳۰ عادی هستش.

عادیه.زیاد حساسیت نشون ندین.از صحبت بچه های تاپیک تا الان جوری که من متوجه شدم بین 2 تا 3ساعت باطری دوام میاره.فقط زمان استفاده از گیم و نرم افزار های گرافیکی سنگین از باطری استفاده نکنید چون به باطری اسیب میرسونه.

shervin2013
23-08-2013, 21:08

بله 740 از 635 قوی تره و مصرف کمتری داره
از نظر من فردا بخر .. فک نکنم به این زودیا ارزون بشه...
به نظر پاساژ پایتخت بری بخری بهتره.. چون اونجا قیمت بالا و پایین زیادی داره
و اگه خوب بگردی می تونی ارزون تر بخری

lionf3
23-08-2013, 21:12
عادیه.زیاد حساسیت نشون ندین.از صحبت بچه های تاپیک تا الان جوری که من متوجه شدم بین 2 تا 3ساعت باطری دوام میاره.فقط زمان استفاده از گیم و نرم افزار های گرافیکی سنگین از باطری استفاده نکنید چون به باطری اسیب میرسونه.
بعله منم گفتم عادی هستش.
موقع گیم و کارای سنگین هم به احتمال زیاد خیلی با لگ اجرا کنه(بازی های سنگین) و همونطور که اشاره کردید به باتری و Cpu فشار میاره.

Public Enemy
23-08-2013, 21:12

شما یه سر به این صفحه بزن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اون ستاره رو یادت نره پاک کنی !

Public Enemy
23-08-2013, 21:23
اونقدری که من واسه خرید این لپ تاپ تحقیق کردم،اگه زن میخواستم بگیرم تا الان پیدا کرده بودم،
من راستش رو بخواین میترسم بگیرم ولی مشکل دار دربیاد مثلا دکمه های کیبوردش در بیاد،صفحش پیکسل سوختگی پیدا کنه،خلاصه ازین جور مشکلات واسه همینه دو دل شدم.

گارانتی رو واسه همین روزا ساختن :n01:

shik
23-08-2013, 21:36
موقع خرید یکی از دوستام بهم گفت اینقد که تو داری تحقیق میکنی واسه لپ تاپ چطوری میخای زن بگیری!
جمله شما روکه دیدم کلی خندیدم:n08:

lionf3
23-08-2013, 21:45
گارانتی رو واسه همین روزا ساختن :n01:
گارانتی :n08: من که تو ایران گارانتی هیچ اعتباری برام نداره.
چون که تجربه کردم میگم.

One Minute
23-08-2013, 21:57
بچه ها ، واقعا لازم هست موقع بازی کردن برای لپ تاپ کول پد گذاشت ؟

mpzadc
23-08-2013, 21:59
نه لازم نیست

Public Enemy
23-08-2013, 22:08
چون که تجربه کردم میگم.

دیگه بستگی به شرکتش داره .

دوستم خودش زد اسپیکر لپ تاپو سوزوند فرستاد گارنتی تعمیر شد فقط هزینه ارسال لپ تاپ پای خودش بود !

lionf3
23-08-2013, 22:13

دوستم خودش زد اسپیکر لپ تاپو سوزوند فرستاد گارنتی تعمیر شد فقط هزینه ارسال لپ تاپ پای خودش بود !

خُب حرف شما هم درسته
اما من که ۱۰۰ تومن بالا گارانتی پول دادم اونوقت همون روز که خریدم کلید کیبورد در اومد و گارانتی حتی زیرِ بار نرفت دست بزنِ بهش باید دیدم نسبت به همه شرکتای گارانتی تغییر بکنه؟

blue*sky
23-08-2013, 22:18

بله ايشون راس ميگن چون هارد اكسترنال دوستم گارانتي سازگار بود اونطور كه به من ميگف هاردش مشكل پيدا كرده بود و تعمير مقدور نبود يه هارد نو بهش داده بودن .

aliahmari
23-08-2013, 22:29
خُب حرف شما هم درسته
اما من که ۱۰۰ تومن بالا گارانتی پول دادم اونوقت همون روز که خریدم کلید کیبورد در اومد و گارانتی حتی زیرِ بار نرفت دست بزنِ بهش باید دیدم نسبت به همه شرکتای گارانتی تغییر بکنه؟

راستی من فردا میخوام لپ تاپ رو بگیرم گارانتیش چی باشه؟
تا صفحه 110 تاپیک رو خوندم اونجا رو هم خوندم که رفتید گارانتی و هیچ ترتیب اثری نمیدادن!
اونجور که من فهمیدم از این 110 صفحه به نظر خودم سازگار بهتره؟
شما کدوم رو پیشنهاد میدید؟

aliahmari
23-08-2013, 22:30
بله 740 از 635 قوی تره و مصرف کمتری داره
از نظر من فردا بخر .. فک نکنم به این زودیا ارزون بشه...
به نظر پاساژ پایتخت بری بخری بهتره.. چون اونجا قیمت بالا و پایین زیادی داره
و اگه خوب بگردی می تونی ارزون تر بخری

فردا میخوام بخرم!
شما میگید پایتخت برم؟
رضا و ایرانیان چه طور است؟

aliahmari
23-08-2013, 22:31
ممنون از دوستانی که گفتند باطریشون چ قدر دوام آورده!!!
یکی از دوستان بود که میگفت در حالت تقریبا بیکار 82 دقیقه دوام آورد و بعدش خاموش شد!؟؟

Public Enemy
23-08-2013, 22:46
یکی از دوستان بود که میگفت در حالت تقریبا بیکار 82 دقیقه دوام آورد و بعدش خاموش شد!؟؟

گفتم شاید لپ تاپ رو گذاشتن رو حالت High Performance

شاید هم جدا باطریش مشکل داره

تا صفحه 110 تاپیک رو خوندم اونجا رو هم خوندم که رفتید گارانتی و هیچ ترتیب اثری نمیدادن!

من خودم شخصا سازگار گرفتم 2 ساله .

امیدوارم هیچ وقت کارتون به گارانتی و ... نکشه .

aliahmari
23-08-2013, 23:19
دوستان پاساژ رضا و پایتخت صبحا ساعت چند باز میکنن؟

Rezback
23-08-2013, 23:25
بابا داداشه من دلسوزی نداره که :دی
دانلود کنید بعدش آنزیپش کنید
بعدش install.cmd رو به صورته run as administrator اجرا کنید و ویندوز شما جنیون میشه.
یاحق

shervin2013
23-08-2013, 23:39
فردا میخوام بخرم!
شما میگید پایتخت برم؟
رضا و ایرانیان چه طور است؟

رضا که تا اونجایی که من میدونم کلا 8 تا مغازه بیشتر نداره که z500 می فروشن
ایرانیان رو نرفتم
ولی پایتخت رفتم.. به فرض یه مغازه میداد 2800 اونیکی میداد 2600 :n04:

اگه راهت دور نمیشه برو پایتخت

Public Enemy
24-08-2013, 00:00
ایرانیان رو نرفتم

2800 :n04:

خوبه که فرض بود :42:

البته دور از ذهن نیست دی جی کالا داره با رم 6 می ده 2,620 .
با اون 50 تومن رم واسه 8 می شه 2,670 تفریبا همون 2,700

amirhos72
24-08-2013, 00:04
من یه هفته پیش هم رضا رفتم هم پایتخت!
پایتخت دزد بازاره متاسفانه!!!

One Minute
24-08-2013, 00:06
2800 :n04:

خوبه که فرض بود :42:

البته دور از ذهن نیست دی جی کالا داره با رم 6 می ده 2,620 .
با اون 50 تومن رم واسه 8 می شه 2,670 تفریبا همون 2,700

من با رم 6 خریدم 2.270 ! برگرد ارزونش رو پیدا کنی

Public Enemy
24-08-2013, 00:11
من با رم 6 خریدم 2.270 ! برگرد ارزونش رو پیدا کنی

2270 :n04::n04::n04:

فکر نکنم دیگه ارزون بشه .

البته من اسفند خریدم گرافیک 635 ، از این ناراحتم backlit نداره :n14:

aminhitman
24-08-2013, 00:14
Physx هم داخلش هست . (البته فکر کنم تو اونی که لنوو داده هم باشه من تفاوت هارو گفتم )

یه مشکلی هست اون درایور بود نصب کردم کار میده اما بین دو تا گرافیک سوییچ نمیکنه و کلا با Intel کار میکنه تا وقتی که خودم رو بازی بزنم و run az nvidia procesor بزنم راهی نیست اتوماتیک باشه؟؟ یه درایور قبلا روش نصب بود اون اتوماتیک بود ویندوز که عوض کردم پرید کاری نمیشه کرد؟؟؟

Public Enemy
24-08-2013, 00:27
یه مشکلی هست اون درایور بود نصب کردم کار میده اما بین دو تا گرافیک سوییچ نمیکنه و کلا با Intel کار میکنه تا وقتی که خودم رو بازی بزنم و run az nvidia procesor بزنم راهی نیست اتوماتیک باشه؟؟ یه درایور قبلا روش نصب بود اون اتوماتیک بود ویندوز که عوض کردم پرید کاری نمیشه کرد؟؟؟

چرا اتوماتیک سویچ می کنه ولی بعضی از بازی هارو شناسایی نمی کنه واسه همین با کارت گرافیک Intel کار می کنه . ( تو ورژن ها قبلی هم همین طور بود بعضی از بازی ها شناسایی نمی شد . ) چون موقعی که تو دسک تاپ هست از کارت گرافیک داخلی استفاده می کنه ، ولی یه نرم افزار باز می کنین بسته به نیاز نرم افزار یکی از کارت گرافیک هارو برای کار انتخاب می کنه ( در هنگام کار با برنامه اجرا شده کارت گرافیک ها سویج نمی شن )

می تونین Nvidia Control Panel رو باز کنین . روی گزینه Manage 3D Settings کلیک کنین و گزینه Preferred .... رو بزارین رو کارت گرافیک Nvidia . این جوری هر نرم افزاری که بخواد از کارت گرافیک استفاده کنه از Nvidia استفاده می کنه

stepheno_1919
24-08-2013, 00:41

به زرس قاطع میتونم بگم که اون شخص خود بنده بودم. در جواب اون یکی دوستم بگم که لپتاپ در حالت Balanced بوده. ولی میخوام یه امیدواری واسه همیشه به دوستان دو دل بدم.
نتایج قبل از عمل::n09:
--در حالت بیکار 83 دقیقه{نور LCD = مینیمم . بلوتوث= روشن . وایرلس= روشن . صدا=60% }

--حالت فیلم 72 دقیقه {نور LCD = 60% . بلوتوث= خاموش . وایرلس= خاموش . صدا=60% }

--حالت فیلم 72 دقیقه {نور LCD = 60% . بلوتوث= خاموش . وایرلس= روشن . صدا=60% }

--حالت فیلم 74 دقیقه {نور LCD = 60% . بلوتوث= روشن . وایرلس= روشن . صدا=60% } جالب اینجاست بلوتوث و وای فای روشن 2 دقیقه بیشتر شارژ دهی کرد.

-- حالت وبگردی با وای فای 70 دقیقه {نور LCD = 60% . بلوتوث= خاموش . وایرلس= روشن . صدا=60% }

-- حالت وبگردی با وای فای 68 دقیقه {نور LCD = 100% . بلوتوث= روشن . وایرلس= روشن . صدا=30% }

و این شد که این نتایج ما را بر آن داشت تا خیلی سفت و سخت یقه گارانتی را بچسبیم و لپتاپ را به پیوست نامه ای با ذکر نتایج یادشده، به شخص شخیص مدیریت گارانتی هماهنگ جهت بررسی بیشتر ارجاع دادیم تا اینکه بر آنان آشکار گردید که حقیقت با ماست. و خلاصه اینکه شرکت گارانتی پس از مذاکرات و گیر و دار فراوان به زیر بار برفتندی و باتری را عوض بکردندی. بعد از تعویض هم دو سه تا فیلم گذاشتم 72 دقیقه فقط به 81 دقیقه ارتقا پیدا کرد نه بیشتر. اما اما اما... تا اینکه بایاس دستگاه و فریمور خود باتری آپدیت کردم. دیگه ok شد.
بعد از عمل: :n20:
حالت وبگردی با وای فای 197 دقیقه به عبارتی 3 ساعت و 17 دقیقه {نور LCD = 50% . بلوتوث= فک کنم خاموش:n13: . وایرلس= روشن . صدا=60% }

****شرمنده دیگه دلم نیومد باتری رو اذیت کنم هی شارژ و دشارژ کنم تا بقیه تست ها رو انجام بدم.

خدارو شکر دیگه راضیه راضیم.:42:

shik
24-08-2013, 00:51
به زرس قاطع میتونم بگم که اون شخص خود بنده بودم. در جواب اون یکی دوستم بگم که لپتاپ در حالت Balanced بوده. ولی میخوام یه امیدواری واسه همیشه به دوستان دو دل بدم.
--در حالت بیکار 83 دقیقه{نور LCD = مینیمم . بلوتوث= روشن . وایرلس= روشن . صدا=60% }

--حالت فیلم 74 دقیقه {نور LCD = 60% . بلوتوث= روشن . وایرلس= روشن . صدا=60% } جالب اینجاست بلوتوث و وای فای روشن 2 دقیقه بیشتر شارژ دهی کرد.

-- حالت وبگردی با وای فای 70 دقیقه {نور LCD = 60% . بلوتوث= خاموش . وایرلس= روشن . صدا=60% }

-- حالت وبگردی با وای فای 68 دقیقه {نور LCD = 100% . بلوتوث= روشن . وایرلس= روشن . صدا=30% }

و این شد که این نتایج ما را بر آن داشت تا خیلی سفت و سخت یقه گارانتی را بچسبیم و لپتاپ را به پیوست نامه ای با ذکر نتایج یادشده، به شخص شخیص مدیریت گارانتی هماهنگ جهت بررسی بیشتر ارجاع دادیم تا اینکه بر آنان آشکار گردید که حقیقت با ماست. و خلاصه اینکه شرکت گارانتی پس از مذاکرات و گیر و دار فراوان به زیر بار برفتندی و باتری را عوض بکردندی. بعد از تعویض هم دو سه تا فیلم گذاشتم 72 دقیقه فقط به 81 دقیقه ارتقا پیدا کرد نه بیشتر. اما اما اما... تا اینکه بایاس دستگاه و فریمور خود باتری آپدیت کردم. دیگه ok شد.
حالت وبگردی با وای فای 197 دقیقه به عبارتی 3 ساعت و 17 دقیقه {نور LCD = 50% . بلوتوث= فک کنم خاموش:n13: . وایرلس= روشن . صدا=60% }

****شرمنده دیگه دلم نیومد باتری رو اذیت کنم هی شارژ و دشارژ کنم تا بقیه تست ها رو انجام بدم.

خوشحالم راه افتادی:n01:

Public Enemy
24-08-2013, 01:09
با تشکر از دوست عزیزمان حکیم الدوله stepheno_1919 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ( مزاحی بیش نبود ! ) نکاتی هست باید به عرض رسانده شود برای صاحبان جدید زد پانصد ! چون فردا جملگی قلم و کاغذ در دست گرفته و به گارانتی شکایت می کنند که چرا بایوس و باتری آپدیت نمی شود .

آقا فریم ور باتری و بایوس تو نسخه ها جدید آپدیت شده لازم نیست شما آپدیت کنین .

لطفا سوال نفرمایید چگونه آپدیت شود :n01:

aliahmari
24-08-2013, 06:26

آقا مبارکتون باشه
تقریبا تمام پست هاتون رو خوندم که میگفتید شارژ نگه نمیداره و این حرفا!!!
فنش برات بچرخه
ما هم 3-4 ساعت دیگه میریم بگیریم لپ تاپ رو

aliahmari
24-08-2013, 06:28
ایرانیان رو نرفتم

پس پایتخت برم؟
پایتخت رو شنیدم بنداز بندازه ؟
رضا هم که گفتید 8 تا مغازه لنوو فروش هستند:n04:
پس با این تفاسیر برم پایتخت؟!!

blue*sky
24-08-2013, 06:47
پس پایتخت برم؟
پایتخت رو شنیدم بنداز بندازه ؟
رضا هم که گفتید 8 تا مغازه لنوو فروش هستند:n04:
پس با این تفاسیر برم پایتخت؟!!

اگه 14 اينچ دوس داشتين به Z400 هم نگاهي داشته باشين :)

aliahmari
24-08-2013, 07:13
اگه 14 اينچ دوس داشتين به Z400 هم نگاهي داشته باشين :)

14 دیگه خیلی کوچیکه!!!
الان پی سی من مانیتورش 24 اینچ هست.

aslam1986
24-08-2013, 07:53
سلام دوستان . من هم یکی خریدم ولی ویندوز نصب نیست روش میخوام ویندوز نصب کنم . ویندوزم هم گردو هست ولی هر کاری کردم روی دی وی دی رام بوت نشد فقط گزینه هاش یکی از طریق اینترنت بود و یکی هم از طریق یو اس بی . ممنون میشم راهنماییم کنید ویندوزش رو نصب کنم

Public Enemy
24-08-2013, 08:44
سلام دوستان . من هم یکی خریدم ولی ویندوز نصب نیست روش میخوام ویندوز نصب کنم . ویندوزم هم گردو هست ولی هر کاری کردم روی دی وی دی رام بوت نشد فقط گزینه هاش یکی از طریق اینترنت بود و یکی هم از طریق یو اس بی . ممنون میشم راهنماییم کنید ویندوزش رو نصب کنم

لپ تاپ داره از طریق EFI بوت میشه . در این حالت پارتیشن بندی به صورت GPT انجام می شه که خوراک Win 8 هستش!!!

اگه فلش مموری دارین می تونین با PowerIso یا Ultraiso دی وی دی ویندوز رو روی USB بریزین و اونو بوتیبل کنین و از این طریق ویندوز رو نصب کنین . در این صورت نصب ویندوز خیلی سریع می شه ( زمان گرفتم 6 دقیقه و خورده ای !!!!!! ) سرعت بوت ویندوز هم بهتر می شه .

ولی مشکل اینه که دیگه هیچ ویندوزی به جز 8 کنارش قرار نمی گیره .

اگر هم خواستین به صورت پارتیشن بندی MBR انجام بدین ، با دکمه Fn+F2 برید توی بایوس و بوت رو از روی UEFI بزارین رو Legacy Support و Legacy First . این جوری از رو دی وی دی هم بوت می شود

lionf3
24-08-2013, 09:14
شما با سازگار بگیر اما حد اقل من دیگه حتی هزار تومن هم بابت گارانتی نمیدم.

codex1
24-08-2013, 09:19
سلام

درایور این مدل فقط از سایت Nvidia دانلود کنید.

aliahmari
24-08-2013, 09:19
شما با سازگار بگیر اما حد اقل من دیگه حتی هزار تومن هم بابت گارانتی نمیدم.

مرسی
دوستان من هرچی تاپیک رو میخونم میام جلو هی اطلاعات جدید گیرم میاد و بهتر میتونم تصمیم گیری کنم!
تا الان به این نتیجه رسیدم که این کانفیگ رو بگیرم ((این کانفیگی که میگم تو بازار موجود هست؟)

ram:8g
hdd:1t
vga:2g 740m
core i7 3630

در مورد کارت گرافیک یه سوال داشتم :
تو کانفیگ بالا مدل کارت گرافیک 740m هست آیا این m آخر 740 مدل رو عوض میکنه یا نه؟(مثلا عایا یه مدل داریم این باشه 740 و یه مدل دیگه داریم این باشه : 740m )))(((اگه داریم کدومشون بهتره؟؟؟)))
اگه کانفیگی بهتر مورد نظرتون هست بگید!!!
راستی گرافیک 740 رم 8 داره؟یا باید رم رو از 6 به 8 ارتقا بدم؟
تا 1 ساعت دیگه میرم بگیرم!!!

aliahmari
24-08-2013, 09:45
دوستان به پست بالا جواب بدید!!! دارم میرما

aliahmari
24-08-2013, 09:55
دوستان من هرچی تاپیک رو میخونم میام جلو هی اطلاعات جدید گیرم میاد و بهتر میتونم تصمیم گیری کنم!
تا الان به این نتیجه رسیدم که این کانفیگ رو بگیرم ((این کانفیگی که میگم تو بازار موجود هست؟)

core i7 3630

تو کانفیگ بالا مدل کارت گرافیک 740m هست آیا این m آخر 740 مدل رو عوض میکنه یا نه؟(مثلا عایا یه مدل داریم این باشه 740 و یه مدل دیگه داریم این باشه : 740m )))(((اگه داریم کدومشون بهتره؟؟؟)))
( دارم اسپم میدم نه؟! ) ( بزارید جواب سوالم رو بگیرم بعدش بن کنید:n06:)

pozhman
24-08-2013, 10:03
سلام دوستان
قبلا لپ تاپ hp4530s داشتم که تو شمال از ماشینم دزیدم الان مدتی هست دنبال لپ تاپ هستم تا چشم ام به z500 خورد نظر شما درمورد این لپ تاپ چیه حتی زنگ زدم به کیمیا آنلاین اونها هم در مورد تصویرش گفتند که مشکل داره و باطری که جدانمیشه... در هر صورت یعنی تصویرش از 4530 hp کمتره و اینکه باطریش جدا نمیشه مشکلی ایجاد نمی کنه؟ و اگه مشکل و مزایایی داره بگید تا با دید درست انتخاب کنیم در مقایسه در سایت ها به لپ تاپ های سامسونگ دیدم که کانفیگ خوبی داره و دراین عین حال قیمت مناسبی هم دارن مانند سامسونگ NP350V5X-S03AE که I7 هست قیمت 2200 نظر شما چیه ؟ ایا اصلا این دو برند قابل قیاس هستند؟با تشکر

aminhitman
24-08-2013, 10:03

core i7 3630

( دارم اسپم میدم نه؟! ) ( بزارید جواب سوالم رو بگیرم بعدش بن کنید:n06:)

داداش خیلی شک میکنی بابا برو بگیر رم 6 هست بهش بگو ارتقا بده 8 کنه همین نه گرافیک هم اونجوری نیس m ماله نوت بوکه و اونا مال دسکتاپ

aliahmari
24-08-2013, 10:08
داداش خیلی شک میکنی بابا برو بگیر رم 6 هست بهش بگو ارتقا بده 8 کنه همین نه گرافیک هم اونجوری نیس m ماله نوت بوکه و اونا مال دسکتاپ

داداش چرا میزنی؟!
ممنون از راهنماییت:n06:

p00rya7
24-08-2013, 10:33
سلام دوستان
قبلا لپ تاپ hp4530s داشتم که تو شمال از ماشینم دزیدم الان مدتی هست دنبال لپ تاپ هستم تا چشم ام به z500 خورد نظر شما درمورد این لپ تاپ چیه حتی زنگ زدم به کیمیا آنلاین اونها هم در مورد تصویرش گفتند که مشکل داره و باطری که جدانمیشه... در هر صورت یعنی تصویرش از 4530 hp کمتره و اینکه باطریش جدا نمیشه مشکلی ایجاد نمی کنه؟ و اگه مشکل و مزایایی داره بگید تا با دید درست انتخاب کنیم در مقایسه در سایت ها به لپ تاپ های سامسونگ دیدم که کانفیگ خوبی داره و دراین عین حال قیمت مناسبی هم دارن مانند سامسونگ NP350V5X-S03AE که I7 هست قیمت 2200 نظر شما چیه ؟ ایا اصلا این دو برند قابل قیاس هستند؟با تشکر
دوست عزیز منم بین انتخاب این مدل از لنوو و مدل سامسونگ مردد موندم ! :n09: اما به احتمال بیشتر برم سراغ سامسونگ !
سامسونگ :
مزایا : سی پی یو قویتر ، صفحه نمایش بهتر ، باطری بهتر
معایب : هارد دیسک با ظرفیت کمتر
قیمت : 2300
لنوو :
مزایا : طراحی شیک ، گرافیک قوی تر ، هارد با ظرفیت بیشتر
معایب : سی پی یو ضعیفتر ، صفحه نمایش با روشنایی کمتر ، داغ شدن بیشتر ، باطری غیرقابل تعویض و ضعیفتر
قیمت : 2650
به نظر من صرفه با سامسونگ هست ، بررسی ها رو هم دیدم عیب و ایرادی بهش نگرفته بودن ! اما باز مشورت کن با کسایی که واقعا اطلاعات مفید دارند و نه کسایی که تعصب به برند خاصی دارن و فقط از روی شنیده هاشون نظر میدن !
به این تاپیکم سر بزنید ممکنه راهنمای خوبی باشه : لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

aliahmari
24-08-2013, 10:48
و همچنین به معایب سامسونگ رم کمتر رو هم اضافه کنید!

Public Enemy
24-08-2013, 11:42
مرسی

core i7 3630

اون M آخر مخفف Mobility هستش یعنی واسه لپ تاپ هستش . کارت گرافیک های لپ تاپ با PC کلی فرق دارن .

مثلا 740 ----> پاور : حداقل 500 وات
740M ----> پاور : 90 وات !

از نظر قدرت هم 740M تقریبا نصف 740 هستش .

گفتم که فردا خواستی بازی اجرا کنی حواست باشه انتظار بازی سنگین با Full HD و از این چیزا :n10: پیش نیاد

sarafara
24-08-2013, 11:49
دوست عزیز منم بین انتخاب این مدل از لنوو و مدل سامسونگ مردد موندم ! :n09: اما به احتمال بیشتر برم سراغ سامسونگ !
سامسونگ :
مزایا : سی پی یو قویتر ، صفحه نمایش بهتر ، باطری بهتر
معایب : هارد دیسک با ظرفیت کمتر
قیمت : 2300
لنوو :
مزایا : طراحی شیک ، گرافیک قوی تر ، هارد با ظرفیت بیشتر
معایب : سی پی یو ضعیفتر ، صفحه نمایش با روشنایی کمتر ، داغ شدن بیشتر ، باطری غیرقابل تعویض و ضعیفتر
قیمت : 2650
به نظر من صرفه با سامسونگ هست ، بررسی ها رو هم دیدم عیب و ایرادی بهش نگرفته بودن ! اما باز مشورت کن با کسایی که واقعا اطلاعات مفید دارند و نه کسایی که تعصب به برند خاصی دارن و فقط از روی شنیده هاشون نظر میدن !
به این تاپیکم سر بزنید ممکنه راهنمای خوبی باشه : لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دقیقا من هم بین زد 500 و سامسونگ گیر افتاده بودم .... مخصوصا اینکه کلا به خانواده سامسونگ ارادت دارم !...بعد از کلی جستجو ازیه کارشناس این کاره که اتفاقا مسئول بخش نرم افزارهای یکی از بانکهاست در مورد این دوتا پرسیدم ...گفتش که این لپ تاپهای سامسونگ جز سری 7 و 9 آش دهن سوزی نیست و خیلی موردهای دیگه ...ومنو مطمئن کرد که با این قیمت زد 500 بهترین انتخابه ...حالا برای شما شاید اینکه برند سامسونگ مشهورتر از لنوو هست هم یه طرف قضیه باشه !

P@rtex
24-08-2013, 11:53
دوست عزیز کاش یه عکس از Crystaldiskinfo میزاشتین ببینم

یه عکسی بذارین که قشنگ اعدادش مشخص باشه

اینم خدمت شما
تمامی رقم ها رو میتونید ملاحظه کنید:

p00rya7
24-08-2013, 13:06
و همچنین به معایب سامسونگ رم کمتر رو هم اضافه کنید!
رم که دیگه عیب حساب نمیشه ، دو سوت ارتقاش میدی ، ضمنا اون مدلی که من گذاشتم 2300 رمش 8 هست کجا رمش کمتره ؟ :n29:

aminhitman
24-08-2013, 13:26
اون M آخر مخفف Mobility هستش یعنی واسه لپ تاپ هستش . کارت گرافیک های لپ تاپ با PC کلی فرق دارن .

مثلا 740 ----> پاور : حداقل 500 وات
740M ----> پاور : 90 وات !

از نظر قدرت هم 740M تقریبا نصف 740 هستش .

گفتم که فردا خواستی بازی اجرا کنی حواست باشه انتظار بازی سنگین با Full HD و از این چیزا :n10: پیش نیاد
اتفاقا هم فول اچ دی روش اومد هم بازی سنگین من که فعلا بازی ندیدم که روش اجرا نشه ! همشو روون رو راحت میاره مثله ماست :n02::n09:

mgkhafa
24-08-2013, 18:14
hard disk drive power saver این قسمت اگه فعال باشه به هارد دیسک اسیب می رسونه یا نه ؟؟؟؟ راستی کسی هست درایور کارت گرافیکش رو اپدیت کرده باشه ؟ من اپدیت کردم فکر می کنم از زمانی که اپدیت کردم فن لپ تاپم بیشتر کار می کنه و یکم بیشتر از قبل داغ می کنه !

Public Enemy
24-08-2013, 19:21
اتفاقا هم فول اچ دی روش اومد هم بازی سنگین من که فعلا بازی ندیدم که روش اجرا نشه ! همشو روون رو راحت میاره مثله ماست :n02::n09:

منظورم بازی با fullhd ( رزولوشن بازی 1920x1080 ) بودش نه فیلم !

در ضمن روون اجرا شدن با اجرا شدن خیلی فرق داره ( یه بازی مثل Crysis 3 رو روی یه کامپیوتر و لپ تاپ اجرا کنین می فهمین . منظورم سرعت بازیه نه گرافیکش )

Public Enemy
24-08-2013, 19:30
اینم خدمت شما
تمامی رقم ها رو میتونید ملاحظه کنید:

دوست عزیز شرمنده اینترنت قطع شد نتونستم وصل بشم . الان کافی نت هستم .

شما هاردتون که از مال منم سالم تره !!!!!!

نیازی به نگرانی نیس ایشالا چرخش سالهای سال واستون می چرخه :n10:

دوستان عزیز در هنگام معرفی نرم افزار نکات ایمنی را رعایت نمایید تا از بروز هر گونه بیماری های قلبی ، تشنج ، افسردگی ، دوری از خانواده و ... و زبونم لال بلاهای غیر طبیعی دیگه جلوگیری شود .:n16:

در ضمن چون هارد Z500 ساخت شرکت Samsung هستش و قبلا من یه نرم افزار واسه چک کردن هارد های سامسونگ دیدم ( اسمش یادم نیست باید بازم چک کنم ) ، برای جلوگیری از هر گونه اتفاقات ناگوار ذکر شده در بالا !!!! قرار می دمش . فقط باید اول اینترنتم وصل بشه :n14:

Public Enemy
24-08-2013, 19:40
سلام دوستان

دوست عزیز فکر کنم شما به مارک بیشتر از خود لپ تاپ اهمیت می دین .

به هر حال هیچ چیز سلیقه شخصی نمی شه اگه هر کی یه چیزی بگه شما بخرین بعد ممکنه پشیمون بشید بگین فلان لپ تاپو می خواستم .

اختلاف قیمت 400 هزار تومنی این لپ تاپ به خاطر امکانات بیشتر Lenovo Z500 هستش .

به هر حال سامسونگه ---> مارک معروفتر ، CPU بهتر ( بدون در نظر گرفتن Multitasking و Turboboost ) ، صفحه نمایش بهتر
Z500 ---> کیفیت ساخت بهتر ، سخت افزار قوی تر ( استفاده از رم های گران قیمت 1600 مگاهرتز بر عکس سامسونگه که 1333 استفاده می کنه ) ، کارت گرافیک خیلی قوی تر ( 7670 حتی از 630 هم ضعیف تره ) . ظاهر بسیار زیبا تر ( خداییش فقط جون می ده نگاش کنی ) ، هارد بالا تر ( 500 گیگ هارد اظافه در میاد 200 هزار تومن ! ) ، هم چنین Backlit کیبورد ، کیبورد مناسب تر( خیلی تایپ باهاش راحت تره ) ، صدای دالبی :n04: که نمی شه ازش گذشت + اسپیکر های ساخت شرکت JBL !!! . ساخته شده فقط مخصوص ویندوز 8

به هر حال تصمیم گیری با خودت فردا نگی گولم زدین من فلان چیزو می خواستم !!!

( خارج از بحث !!! : خدا می دونه Z500 چند بار تو بازار نایاب شد مخصوصا رنگ سفیدش !!!! ولی خدا می دونه چند تا NP350 فروش رفته !!! چون هر دفعه دیجی کالا رو چک کردم تو بازار بود ! )

PouriaTech
24-08-2013, 20:19
دوباره سلام رفقای گل....

من یه مشکلی دارم،تو هر بازی که میرم،شاید یه چیزی در حدود 5 دقه همش بازی لگ میزنه،کند میشه و شاید بعد از 6 دقه روون بشه...

میخوام ببینم مشکلش چیه؟؟؟؟

کسی این مشکل رو داره و چجوری ردیفش کنم؟؟؟؟

در ضمن گرافم 740 هست...

ممنونم...

aliahmari
24-08-2013, 20:39
من هم به جمع لنوو یی ها اضافه شدم :دی
این کانفیگ رو خریدم :
ram 8
vga : 2 g 750
core i7 3612qm
ممنون از بابت راهنمایی هایی که تو تاپیک شده بود.
خیلی کمکم کردش
ممنون از استارتر تاپیک

sohrab329
24-08-2013, 20:50
سلام من لپ تاپ زد500 گرفتم برای نصب سون تنظیماتی باید انجام داد. چند تا سی دی سون عوض کردم. درست نشد. بعد از صفحه اول تنظیمات زبان پنجره باز می شه و یک سی دی درایو میخاد لطفا کمک کنید ممنون

mah11k
24-08-2013, 21:08
دوست عزیز شرمنده اینترنت قطع شد نتونستم وصل بشم . الان کافی نت هستم .

شما هاردتون که از مال منم سالم تره !!!!!!

نیازی به نگرانی نیس ایشالا چرخش سالهای سال واستون می چرخه :n10:

دوستان عزیز در هنگام معرفی نرم افزار نکات ایمنی را رعایت نمایید تا از بروز هر گونه بیماری های قلبی ، تشنج ، افسردگی ، دوری از خانواده و ... و زبونم لال بلاهای غیر طبیعی دیگه جلوگیری شود .:n16:

در ضمن چون هارد Z500 ساخت شرکت Samsung هستش و قبلا من یه نرم افزار واسه چک کردن هارد های سامسونگ دیدم ( اسمش یادم نیست باید بازم چک کنم ) ، برای جلوگیری از هر گونه اتفاقات ناگوار ذکر شده در بالا !!!! قرار می دمش . فقط باید اول اینترنتم وصل بشه :n14:

هارد z500 من سیگیت هستش نه سامسونگ

shervin2013
24-08-2013, 21:18
این کانفیگ رو خریدم :
ram 8
core i7 3612qm
خیلی کمکم کردش
ممنون از استارتر تاپیک

مبارک باشه... (فکر کنم 740 باشه نه 750 )

چند ؟ از کجا

PouriaTech
24-08-2013, 21:20
این کانفیگ رو خریدم :
ram 8
core i7 3612qm
خیلی کمکم کردش
ممنون از استارتر تاپیک

مبارک باشه...ایشالا سی پی یوش برات خوب کلاک کنه...:n02:

آقایون کسی جواب ما رو ندادا....

من یه مشکلی دارم،تو هر بازی که میرم،شاید یه چیزی در حدود 5 دقه همش بازی لگ میزنه،کند میشه و شاید بعد از 6 دقه روون بشه...

در ضمن گرافم 740 هست...

ممنونم...

shervin2013
24-08-2013, 21:27

در ضمن گرافم 740 هست...

ممنونم...

موقع بازی لپ تاپ به برق وصله ؟

PouriaTech
24-08-2013, 21:34

چند ؟ از کجا

آقا شروین راست میگن،750 نداریم،740 هست...

PouriaTech
24-08-2013, 21:35
موقع بازی لپ تاپ به برق وصله ؟

خوب قاعدتا آره.با باتری که نیم ساعتم به زور میشه بازی کرد...

مگه مشکلی پیش میاره وقتی به برق وصله؟؟؟

aliahmari
24-08-2013, 21:58
ببخشید
اشتباه لُپی بود...
740 هست
یه سوال فنی لطفا زود جواب بدید
چ جوری ویندوزش رو عوض کنم
میدونم با فانکشن + اف 2 میره تو بوت اما تنظیمات رو هم درست انجام دادم!
ولی اصلا سی دی ویندوز رو بوت نمیکنه و باز ویندوز قبلیم بالا میاد

aliahmari
24-08-2013, 21:59
مبارک باشه...ایشالا سی پی یوش برات خوب کلاک کنه...:n02:

در ضمن گرافم 740 هست...

ممنونم...

خواهش میکنم
همچنین

aliahmari
24-08-2013, 22:00

چند ؟ از کجا

خواهش میکنم
2600 از پاساژ پایتخت

aliahmari
24-08-2013, 22:07

shervin2013
24-08-2013, 22:08

نه اتفاقا اگه به برق وصل نباشه مشکل پیش میاد ( موقع بازی )

به نظرم بهتره شما اخرین اپدیت 740 رو دانلود کنید

چون چند وقت پیش یه نسخه جدید اومده

به سایت Geforce.com مراجعه کنید.

حتما باید با قندشکن وارد سایتش بشین

shervin2013
24-08-2013, 22:09

وقتی تنظیمات رو انجام میدین Save رو می زنید یا همینجوری Exit می کنید ؟

aminhitman
24-08-2013, 22:10

کلیک راست کن بعد run whit graphic procesor بعد انویدیا رو انتخاب کن برو حل میشه نه مشکلی نیست تو برق باشه اما اگه نباشه کند میشه منظور اون دوستمونم همینه

aminhitman
24-08-2013, 22:12

با fn + f2 نیست که داداش با fn + f12 هستش موقع بالا آمدن رو آرم لنوو که اومد بزن بعد دومی نوشته odd اونو بزن با کیبورد بوت میکنه البته قبلش باید سی دی داخل باشه

shervin2013
24-08-2013, 22:14
شما رم 8 تو بازار واسه لپ تاپ دیدید؟!

اخه می خوام رم رو 16 کنم!

aliahmari
24-08-2013, 22:17
مرسی

فانکشن + اف 12 زدم درست شد
ممنون

aliahmari
24-08-2013, 22:18
ادیت!!!!!!!

aminhitman
24-08-2013, 22:18
نه اتفاقا اگه به برق وصل نباشه مشکل پیش میاد ( موقع بازی )

به نظرم بهتره شما اخرین اپدیت 740 رو دانلود کنید

چون چند وقت پیش یه نسخه جدید اومده

به سایت Geforce.com مراجعه کنید.

حتما باید با قندشکن وارد سایتش بشین

قند شکن هم نیاز نیست بفرمایید آخرین ورژن درایور انویدیا

برای نصب درایور Nvidia حتما لازم است درایور کارت گرافیک Intel نصب باشد . ( از سایت خودش دانلود کنین . البته در صورتی که سیستم شما ک2 کارت گرافیک Intel و Nvidia دارد . )

در صورتی که درایور کارت گرافیک اینتل نصب بود می تونین درایور های انویدیا رو از این لینک ها دانلود کنین .
7 و 8 64 بیت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

7 و 8 32 بیت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amin5222106
24-08-2013, 22:26
چون که تجربه کردم میگم.

به نظر من گارانتی وقتی ارزش داره که شرکت سازندش نمایندگی داشته باشه
وگرنه جوابگویی شون بگیر نگیر داره

amin5222106
24-08-2013, 22:29
بچه ها ، واقعا لازم هست موقع بازی کردن برای لپ تاپ کول پد گذاشت ؟

بستگی داره به بازی
من Need for Speed Most Wanted با بالاترین کیفیت بازی میکنم دما 60-65 هستش و کولپد رو خاموش هم که میکنم تفاوتی نداره
اما بازی های سنگین رو نمیزاره از 70 -75 بالاتر بره و وقتی خاموش میکنم 80-82 هم میرسه

amin5222106
24-08-2013, 22:33

من در حالت وبگردی و فیلم و موسیقی همزمان و فتوشاپ با نور صفحه 90% 2:45 دقیقه جواب میگیرم

sohrab329
24-08-2013, 22:59
سلام من لپ تاپ زد500 گرفتم برای نصب سون تنظیماتی باید انجام داد. چند تا سی دی سون عوض کردم. درست نشد. بعد از صفحه اول تنظیمات زبان پنجره باز می شه و یک سی دی درایو میخاد لطفا کمک کنید ممنون
کسی جواب من رو نمیده. اصلن تنظیمات داره؟

PouriaTech
24-08-2013, 23:08
قند شکن هم نیاز نیست بفرمایید آخرین ورژن درایور انویدیا

جدا زور داره،اون از لنوو که تو سی دی درایورش،ورداشته ورژن 304 گذاشته،اونم از این که منم چند روز پیش 320 رو نصبیدم،حالا زرتی باید 326 بگیرم...

این که بتاسسس؟؟؟

نگیرم دوباره 10 روز دیگه بخوام ورژن جدید بگیرم...

PouriaTech
24-08-2013, 23:11
کسی جواب من رو نمیده. اصلن تنظیمات داره؟

اگه منظورتون اولین بخش نصب ویندوزه که درباره تنظیم تایم زون و زبانه که شما میگی،نباید مشکلی باشه و به درایور خواستن مربوط بشه...

اگه امکانش هست با یه دوربین ازش عکس بگیر بذار تا ببینیم چیه بتونیم کمکت کنیم....

aminhitman
25-08-2013, 00:43
جدا زور داره،اون از لنوو که تو سی دی درایورش،ورداشته ورژن 304 گذاشته،اونم از این که منم چند روز پیش 320 رو نصبیدم،حالا زرتی باید 326 بگیرم...

این که بتاسسس؟؟؟

نگیرم دوباره 10 روز دیگه بخوام ورژن جدید بگیرم...

آره دیگه این بتا دو روز دیگه ورژن whql میاد اونو باید بگیری میتونی صبر کنی اون که اومد بگیری

PouriaTech
25-08-2013, 07:38
آره دیگه این بتا دو روز دیگه ورژن whql میاد اونو باید بگیری میتونی صبر کنی اون که اومد بگیری

اصلا باید بگیرمش این نسخه رو،چون میخوام ویندوز 8.1 بخرم نصب کنم،برا همین نسخه 320 هم ویندوز 8.1 رو نمی ساپورته...

همین 326 ویندوز 8.1 رو می ساپورته...

یه هکینتاش لیون هم میخوام در کنار 8.1 بنصبم،نصب که کردم،بهتون تجربه مو درباره ش میگم،مطمئنا شمام میرید دنبالش...:n19::n05:

aliahmari
25-08-2013, 08:42
ویندوز چه شرکتی رو بخرم؟
ویندوز 8 ,,,,,64 بیتی میخوام!

PouriaTech
25-08-2013, 08:56
ویندوز چه شرکتی رو بخرم؟
ویندوز 8 ,,,,,64 بیتی میخوام!

همه شون یکیه...

من هم تو لرد 2013 دارم،هم تکی از MRT...فرقی هم ندارن...الانم که همه شون فول اکتیو موجودن...به نظر من 8.1 گیر بیار بخر...

الان فقط تو کینگ 2014 هست ولی بعضی جاها برات ازش رایت میکنن،4 تومن میگیرن...خیلی بهتر شده در عوض...

aliahmari
25-08-2013, 09:09
همه شون یکیه...

من هم تو لرد 2013 دارم،هم تکی از MRT...فرقی هم ندارن...الانم که همه شون فول اکتیو موجودن...به نظر من 8.1 گیر بیار بخر...

الان فقط تو کینگ 2014 هست ولی بعضی جاها برات ازش رایت میکنن،4 تومن میگیرن...خیلی بهتر شده در عوض...

من یه دونه ویندوز 8 داشتم نگو 32 بیتی بود !!!
حالا پس شما میگید فرقی ندارن با هم؟
مرسی

PouriaTech
25-08-2013, 09:19
من یه دونه ویندوز 8 داشتم نگو 32 بیتی بود !!!
حالا پس شما میگید فرقی ندارن با هم؟
مرسی

شرکتا با هم فرقی ندارن ویندوزشون،فقط برا فروش بیشتر ورمیدارن چندتا برنامه هم باهاش میدن بیرون...

ولی از نظر بیت خوب قاعدتا 64 بیتی از نظر سرعت و شایدم موارد دیگه ای خیلی بهتر از 32 بیته...

موفق باشید...

Public Enemy
25-08-2013, 09:46
هارد z500 من سیگیت هستش نه سامسونگ

دوست عزیز شما درست می گین ! هارد های Samsung و Maxtor رو شرکت Seagate می زنه ! حتی بری تو صفحه هارد های Samsung شما رو می بره به Seagate .

ولی رو هارد نوشته Samsung .

تو بعضی از سایت ها مدل هارد رو زده Samsung-Seagate .

ولی هدق این بود که اون نرم افزار سامسونگه رو گیر بیارم ، چون می دونستم اگه بگم هارد مال Seagate هستش می گن نرم افزار Samsung به چه کارش میاد ( پیش بینی :n26: )

Public Enemy
25-08-2013, 09:59
حذف شود ...

Public Enemy
25-08-2013, 10:12
به نظر من گارانتی وقتی ارزش داره که شرکت سازندش نمایندگی داشته باشه
وگرنه جوابگویی شون بگیر نگیر داره

گفتی گارانتی یاد یه جیزی افتادم الان دلم لرزید !!!

دست کردم تو کیفم دیدم کارت گارانتی لپ تاپ تو کیفمه . پشتش نوشته بدون مهر و امضای فروشنده فاقد اعتبار است !!!! حالا واقعا یادم رفته پرش کنم بدم مهر و امضا کنه ، فقط اونورش تاریخ انقضا زده . به نظرتون اگه مشکلی پیدا شد قبول می کنن ؟ ( به فروشنده دسترسی ندارم یه شهر دیگست )

PouriaTech
25-08-2013, 10:15
واسه اطلاعات عمومی :n16:

دوست عزیز هکینتاش به کامپیوتر های جدید اپل گفته می شه نه سیستم عاملش !!!

دلیلش هم این بود که قبلا Apple از CPU های IBM استفاده می کرد واسه کامپیوتراش .به کامپیوتر های قدیمی Apple می گفتن Macintosh ( نه سیستم عاملش ! ). بعد از اینکه از CPU های X86 اینتل استفاده کرد ، یه X به خاطر همون X86 اومد بغل OS شد Mac OSX ! کاربران هم اسم سیستم های جدید رو گذاشتن هکینتاش !!! (منبع : ویکی پدیا :n16:)

در ضمن چون دیگه از سی پی یو های intel استفاده شد ؛ سیستم عاملش هم راحت روی هر سیستمی نصب می شه ! یعنی با دی وی دی اصل Mac OSX هم می تونین رو سیستم نصب کنین ! تا اونجا که من یادمه ( ورژن Leopard ) تنها 2 تا مشکل داشت یکی صداش که کلا کار نمی کرد دومی کارت گرافک که موقع نصب یه سی دی کمکی همراش می زاشتی !

اونی که شما دانلود و نصب می کنی OSX 86 هستش حالا بستگی به گروهی که دستکاری کرده اسمش فرق داره ( IATKOS , Ideneb ,... ) :n16:

اشتباهی نبوده،مکینتاش به سیستم عامل مکبوک ها٬ آی مک و مک پرو میگن. هکینتاش به همون نسخه که قابل نصب روی دستگاه های دیگه ( مثل لپ تاپ های مارک دیگه یا دسکتاپ ها ) هست میگن....

کی میگه هکینتاش به کامپیوتر های جدید اپل میگن؟؟؟؟هکینتاش اسم سیستم عامل -- شده برا بقیه لپ تاپ هاس...

حالا شمام برا اطلاعات عمومی یه سری به این لینک بزنید بد نیست:جای - بذارید i-phone .ir

آموزش نصب هکینتاش لیون هست،اونIdeneb و IAktos هم نسخه های قبلی هکینتاش هستن....

به قول شما :n16:

Public Enemy
25-08-2013, 10:27
حذف شود ..

Public Enemy
25-08-2013, 10:35
حذف شود ...

PouriaTech
25-08-2013, 10:40
دوست عزیز بی خیال :n02:

سایت های ایرانی معمولا اطلاعاتشون ضعیفه زیاد قابل اعتماد نیستن !

من گفتم منبع ویکی پدیا :n16:

اینم لینک صفحه .

اون خطی هم که در مورد Hackintosh نوشته اینه :

معنی فارسی : رایانه ای روی این نوع از Mac OSX راه اندازی می شود ، -- اینتاش گفته می شود . ( یعنی کامپیوتره اسمش Hackintosh هستش . )

دوست داشتین اطلاعات بیشتر جمع کنین لینک صفحه دادم .

به امید روزی که اطلاعات سایت های ایرانی قابل اعتماد تر شوند تا کاربران به گمراهی نیفتند:n16:

:n16:

داداش منم خودم مترجمم،تو سایت ویکی هم رفته بودم ولی وقتی هر جا یه چیز میگه،به قول شما کاربرا رو به گمراهی میندازن(الکی):n02:

حالا من یه سوال دارم از شما،من الان این سیستم عاملی که برا لپ تاپ های AMD و Intel -- شده و اومده رو چی صدا کنم؟؟؟

Public Enemy
25-08-2013, 10:49

داداش منم خودم مترجمم،تو سایت ویکی هم رفته بودم ولی وقتی هر جا یه چیز میگه،به قول شما کاربرا رو به گمراهی میندازن(الکی):n02:

حالا من یه سوال دارم از شما،من الان این سیستم عاملی که برا لپ تاپ های AMD و Intel -- شده و اومده رو چی صدا کنم؟؟؟

شرمنده یک خط اشتباه شد ترجمشو درست کردم ( امروز امتحان داشتم خراب کردم اعصابم زیاد سر جاش نیست خودم نمی دونم چی نوشتم )
اسم کامپیوتره ماها که روش Mac OSX رو ( دستکاری شده ) نصب می کنیم می شه Hackintosh . هنوز به کامپیوتر های اپل Macintosh می گن .

با عرض پوزش از دوستانی که بخشی از اطلاعات غلط دادم:n16: گل هارو بگیرین خشک شد !!!

احساس می کنم الانه که کاربران دیگه گیر بدن بحثش اینجا نیست چون جنبه اطلاعات عمومی داشت ، پاک کردم ! . ولی شما متن رو بخونین . یه دعا کنین استاد نمره خوب به ما بده .:n14:

One Minute
25-08-2013, 11:47
بچه ها ، واسه لپ تاپ کیفِ کولی بخرم بهتره یا دستی ؟

خودم یه کولی دارم ، اما موقع راه رفتن لپ تاپ تکون تکون میخوره ، به نظرتون این کار باعث میشه عمر لپ تاپ کم بشه ؟

Public Enemy
25-08-2013, 12:03

خودم یه کولی دارم ، اما موقع راه رفتن لپ تاپ تکون تکون میخوره ، به نظرتون این کار باعث میشه عمر لپ تاپ کم بشه ؟

خداییش این دوستان چقدر سر لپ تاپشون حساسن :n02:

نه خاموش باشه کم نمی شه . اگه روشن باشه چون هارد داره می چرخه احتمال ضربه به هارد و خراب شدنش هست ولی وقتی لپ تاپ خاموشه هیچ ...

کیف هم نظر شخصی هستش هر کدوم راحت ترین . البته من کولی مخصوص لپ تاپ دیدم تو بازار حول و حوش 100 تومن کمتر تکون می خوره

PouriaTech
25-08-2013, 12:11

اگر کیف لپ تاپ کولی باشه و اونجایی که لپ تاپ رو میزارید،دو تا چسب باشه که ببندیش رو لپ تاپ و نذاره تکون بخوره،مشکلی نداره...

عمرشم فک نمیکنم کم شه ولی خوب اگر تکون ها زیاد باشه و با توجه به این که Z500 عزیزمون هاردش ضد ضربه نیست،احتمال آسیب رسیدن به هد و دیسک هارد زیاده...حتی اگه خاموش باشه...

alpachino2012
25-08-2013, 13:02
سلام دوستان من core i7 این لپ تاپو با گارانتی الماس با قیمت 2560000از مرکز کامپیوتر خریدم بین , ازنظر سخت افزاری عالیه فقط عیب اصیش صفحه نمایششه که اگه این طوری نبمیشد محشر میشد مشکل صفحه نمایشش نور کم . کانترست پایین بین رنگ هاست .... همچنین امکان دید فقط از روبرو براتون میسر هستش وزیر نور آفتاب هم به علت براق بودن امکان کار کردن باهاش وجود نداره شاید اگه به قبل از خریدم برمیگشتم asus x550c رو می گرفتم!!!!البته اون 200 هزار تومن گرونتر بود...در کل کسایی که به صفحه نمایش اهمیت میدن این صفحه نمایش ارضاشون نمی کنه . این درایوری که توش هست گرافیکش نصب نمیشه ...بقیه هم این مشکلو داشتن؟....

Public Enemy
25-08-2013, 13:20
سلام دوستان من core i7 این لپ تاپو با گارانتی الماس با قیمت 2560000از مرکز کامپیوتر خریدم بین , ازنظر سخت افزاری عالیه فقط عیب اصیش صفحه نمایششه که اگه این طوری نبمیشد محشر میشد مشکل صفحه نمایشش نور کم . کانترست پایین بین رنگ هاست .... همچنین امکان دید فقط از روبرو براتون میسر هستش وزیر نور آفتاب هم به علت براق بودن امکان کار کردن باهاش وجود نداره شاید اگه به قبل از خریدم برمیگشتم asus x550c رو می گرفتم!!!!البته اون 200 هزار تومن گرونتر بود...در کل کسایی که به صفحه نمایش اهمیت میدن این صفحه نمایش ارضاشون نمی کنه . این درایوری که توش هست گرافیکش نصب نمیشه ...بقیه هم این مشکلو داشتن؟....

دوست عزیز دقیقا 3 صفحه قبل 2 تا لینک داده شده که مشکلتونو حل می کنه .

لطفا جستجو کنید با تشکر :n16:

PouriaTech
25-08-2013, 13:23

بله.مشکل گرافیک مال همست...

از این لینک ها میتونید ورژن جدید درایور گرافیک رو بگیرید:

64 بیت،سون و 8:

32 بیت،سون و 8:

ممنون از امین جان بایت لینک ها...:n16:

mahdi13635
25-08-2013, 17:25
گفتی گارانتی یاد یه جیزی افتادم الان دلم لرزید !!!

دست کردم تو کیفم دیدم کارت گارانتی لپ تاپ تو کیفمه . پشتش نوشته بدون مهر و امضای فروشنده فاقد اعتبار است !!!! حالا واقعا یادم رفته پرش کنم بدم مهر و امضا کنه ، فقط اونورش تاریخ انقضا زده . به نظرتون اگه مشکلی پیدا شد قبول می کنن ؟ ( به فروشنده دسترسی ندارم یه شهر دیگست )

برای من هم همین مشکل پیش اومد. زنگ زدم به همون جایی که خریده بودم گفت مشکلی نیست به چند تا فروشگاه لپتاپ فروشی دیگه زنگ زدم اونها هم گفتن مشکلی نیست. :n13:
بالاخره زنگ زدم به خود شرکت گارانتی و اونها هم گفتن مشکلی نداره فقط باید سریال گارانتی با سریال لپتاپ به هم بخورن و از تاریخ انقضاش هم نگذشته باشه.:n02:
انشاا... همگی راست گفته باشن:42:
شما هم زنگ بزن به شرکتی که گارانتی کرده لپتاپ رو.:n01:
خبرشو هم به ما بده:n01:

aminhitman
25-08-2013, 17:34
برای من هم همین مشکل پیش اومد. زنگ زدم به همون جایی که خریده بودم گفت مشکلی نیست به چند تا فروشگاه لپتاپ فروشی دیگه زنگ زدم اونها هم گفتن مشکلی نیست. :n13:
بالاخره زنگ زدم به خود شرکت گارانتی و اونها هم گفتن مشکلی نداره فقط باید سریال گارانتی با سریال لپتاپ به هم بخورن و از تاریخ انقضاش هم نگذشته باشه.:n02:

نه هیچ مشکلی نیست من همون موقع که خریدم بهش گفتم گفت لازم نیست خیالت راحت

stepheno_1919
25-08-2013, 18:29

بچه ها واسه من گارانتی هماهنگه و کارت گارانتیش مثل شما هیچ مهر و امضایی نداره. از گارانتی هم استفاده کردم و هیچ مشکلی هم نداشته. حالا اگر واسه شمام هماهنگ باشه دیگه جای نگرانی نیست.

mgkhafa
25-08-2013, 18:56
hard disk drive power saver این قسمت اگه فعال باشه به هارد دیسک اسیب می رسونه یا نه ؟؟؟؟ راستی کسی هست درایور کارت گرافیکش رو اپدیت کرده باشه ؟ من اپدیت کردم فکر می کنم از زمانی که اپدیت کردم فن لپ تاپم بیشتر کار می کنه و یکم بیشتر از قبل داغ می کنه !

stepheno_1919
25-08-2013, 19:18
سلام. چند تاسوال دارم بی زحمت جواب بدین...
1- ویندوز به اصطلاح بدون دستکاری سایت سافت 98 رو دانلود کردم.همونطور که خودش تو سایت نوشته بود موقع نصب دو تا گزینه میاد { 1- معمولی 2-فعال شده }
من گزینه فعال شده رو زدم و بعد از اینکه نصب شد دیدم واقعا فعال شده(بر خلاف ویندوزی که واسه لنوو زده بودن و تو یافت گذر گذاشتن) حالا سوالم اینه علاوه بر همین فعال بودن ویندوز دیگه چه فرقی بینشون هست (اکتیو شده هه دستکاری نشده)؟

2- هم این ویندوز(سافت 98) و هم ویندوز سافت گذر که مخصوص لنوو هست زمانی که نصب کردم و بالا اومدن درایو فلش رو به عنوان درایو D میشناسه:n02:و از درایو C به بعد ، یکی به جلو شیفت کرده.(C , E ,F .G , H.......) حالا نمیدونم چون زمان نصب فلش به لپتاپ وصل بوده اینطوریه یا این دو تا ویندوز کلا اینطورین؟(چون تو نسخه های شرکت پرنیان و گردو همچین چیزی ندیدم).

3- و اینکه همچنان با وای فای در وین8 مشکل دارم (4 مدل ویندوزم عوض کردم) . از حالت Sleep و Shut down که روشن میکنم وای فای و بلوتوث رو خاموش کرده(گزینه های فعال شدنش تو قسمت PC changes همه خاموشن) و هر کاری میکنم روشن نمیشه تا اینکه کامپیوترو Restart کنم بعد حالش خوب میشه؟ شما ها امتحان کنید این مشکلو دارین؟ راهی؟ چاره ای؟؟؟؟

4- این موردم به قبلی مربوط میشه. بی زحمت یه عکسی، اسکرین شاتی از منوی Setup (که تحت داسه) بذارید شاید اونجا چیزیش تنظیم نیست که اینطور بازی درمیاره؟

PouriaTech
25-08-2013, 19:35
1- ویندوز به اصطلاح بدون دستکاری سایت سافت 98 رو دانلود کردم.همونطور که خودش تو سایت نوشته بود موقع نصب دو تا گزینه میاد { 1- معمولی 2-فعال شده }
من گزینه فعال شده رو زدم و بعد از اینکه نصب شد دیدم واقعا فعال شده(بر خلاف ویندوزی که واسه لنوو زده بودن و تو یافت گذر گذاشتن) حالا سوالم اینه علاوه بر همین فعال بودن ویندوز دیگه چه فرقی بینشون هست (اکتیو شده هه دستکاری نشده)؟

2- هم این ویندوز(سافت 98) و هم ویندوز سافت گذر که مخصوص لنوو هست زمانی که نصب کردم و بالا اومدن درایو فلش رو به عنوان درایو D میشناسه:n02:و از درایو C به بعد ، یکی به جلو شیفت کرده.(C , E ,F .G , H.......) حالا نمیدونم چون زمان نصب فلش به لپتاپ وصل بوده اینطوریه یا این دو تا ویندوز کلا اینطورین؟(چون تو نسخه های شرکت پرنیان و گردو همچین چیزی ندیدم).

3- و اینکه همچنان با وای فای در وین8 مشکل دارم (4 مدل ویندوزم عوض کردم) . از حالت Sleep و Shut down که روشن میکنم وای فای و بلوتوث رو خاموش کرده(گزینه های فعال شدنش تو قسمت PC changes همه خاموشن) و هر کاری میکنم روشن نمیشه تا اینکه کامپیوترو Restart کنم بعد حالش خوب میشه؟ شما ها امتحان کنید این مشکلو دارین؟ راهی؟ چاره ای؟؟؟؟

4- این موردم به قبلی مربوط میشه. بی زحمت یه عکسی، اسکرین شاتی از منوی Setup (که تحت داسه) بذارید شاید اونجا چیزیش تنظیم نیست که اینطور بازی درمیاره؟

1.دستکاری نشده...

2.اونم مهم نیست،میتونی با EaseUS خودت اسم و پارتیشن هات رو به راحتی تغییر بدی...

3.احتمالا یا درایورای وای فای رو کامل نصب نکردی چون یادمه باید 2-3 تا باشن یا دیزیبل هستن...

4.کاری به داس نداره...

موفق باشید...

Public Enemy
25-08-2013, 19:40

1 - نه دوست عزیز تفاوتی ندارن . فقط فرقشون همون تو اکتیو بودن یا نبودنشه .

2 - شما ویندوز رو از روی Flash memory نصب کردین ؟ نه مشکل از ویندوز نیست . در هر حالت قابل درست شدنه . می تونین روی کامپیوتر کلیک راست کنین بزنین Manage ، سپس Disk management . از اونجا اسم هاشونو درست کنین البته فقط در صورتی که تو درایو ها دیگه هیچ نرم افزاری نصب نکرده باشین .

3 - والا برا منم عجیبه !!!! در مورد من این گونه نشده . حال یه سرچی سر وقت می کنم تو اینترنت ببینم چی گیرم میاد .

با تشکر :n16:

آپدیت : یه جستجو کردم ظاهرا همه می گن مشکل از Power Management هستش ( فکر کنم قبلا دوستان هم گفته بودن )

شما از تو Device Manager از تو Network Adapters وایرلس مودم خودتونو پیدا کنین . کلیک راست کنین بزنین Properties سپس Power management و گزینه علامت خورده رو بی علامت کنین . برای بلوتوث هم همین طور . مدل وایرلستونو کاش می گفتین .

آپدیت 2 : :n02:راستی یه سوال! شما درایور وایرلس رو از رو سی دیش نصب می کنین ؟ من که نصب نکردم

stepheno_1919
25-08-2013, 19:47
1.دستکاری نشده...

2.اونم مهم نیست،میتونی با EaseUS خودت اسم و پارتیشن هات رو به راحتی تغییر بدی...

3.احتمالا یا درایورای وای فای رو کامل نصب نکردی چون یادمه باید 2-3 تا باشن یا دیزیبل هستن...

4.کاری به داس نداره...

موفق باشید...
ممنونم عزیز
3- در این مورد باید بگم همشو نصب میکنم . چه اونایی که داخل DVD خودش بود. چه اونایی که از سایتش گرفتم. در صورتی که تو ویندوز7 هم همینکارا رو میکنم بدون مشکل کار میکنه.

4- چون یه گزینه بابت فعال و غیر فعال کردن وایرلس داره گفتم شاید تنظیماتی با این گزینه تو این امر دخیل باشند.

stepheno_1919
25-08-2013, 20:07
1 -

2 - شما ویندوز رو از روی Flash memory نصب کردین ؟ نه مشکل از ویندوز نیست . در هر حالت قابل درست شدنه . می تونین روی کامپیوتر کلیک راست کنین بزنین Manage ، سپس Disk management . از اونجا اسم هاشونو درست کنین البته فقط در صورتی که تو درایو ها دیگه هیچ نرم افزاری نصب نکرده باشین .

3 - والا برا منم عجیبه !!!! در مورد من این گونه نشده . حال یه سرچی سر وقت می کنم تو اینترنت ببینم چی گیرم میاد .

با تشکر :n16:

آپدیت : یه جستجو کردم ظاهرا همه می گن مشکل از Power Management هستش ( فکر کنم قبلا دوستان هم گفته بودن )

شما از تو Device Manager از تو Network Adapters وایرلس مودم خودتونو پیدا کنین . کلیک راست کنین بزنین Properties سپس Power management و گزینه علامت خورده رو بی علامت کنین . برای بلوتوث هم همین طور . مدل وایرلستونو کاش می گفتین .

مدلش Intel(R) Centrino(R) Wireless-N 2230

اون تیک پاور منیجمنت رو هم برداشتم. جواب نداده

aliahmari
25-08-2013, 20:22
درایور کارت گرافیکم نصب نمیشه:n14:
ویندوزم 8 ,,,,64 ببیت هست!
درایور اینتل هم نصب است!

Public Enemy
25-08-2013, 20:24
دوست عزیز لینک آخرین درایور + نرم افزار های مربوطه از سایت اینتل گرفتم گفتم شما هم یه تستی بکنید .

18 روز پیش آپدیت شده . امیدوارم مشکلتونو حل کنه :n16: { برای اطمینان بیشتر درایور قبلی رو از تو کنترل پنل پاک کنین )

PouriaTech
25-08-2013, 20:25
ممنونم عزیز
3- در این مورد باید بگم همشو نصب میکنم . چه اونایی که داخل DVD خودش بود. چه اونایی که از سایتش گرفتم. در صورتی که تو ویندوز7 هم همینکارا رو میکنم بدون مشکل کار میکنه.

4- چون یه گزینه بابت فعال و غیر فعال کردن وایرلس داره گفتم شاید تنظیماتی با این گزینه تو این امر دخیل باشند.

این عکس از بایوس:

اینم عکس از دیوایس منیجر،شما ببین مثل منه یا نه؟:

Public Enemy
25-08-2013, 20:25
درایور اینتل هم نصب است!

1 صفحه قبل لینک دانلودش هست :n16:

اگر ارور داد عکس بگیرین ببینین چه می گوید

PouriaTech
25-08-2013, 20:30
درایور اینتل هم نصب است!

از این لینک ورژن آخر درایور گرافیک رو بگیرید...

این مشکل رو همه دارن...

aliahmari
25-08-2013, 20:32
درایور Nvidia نصب نمیشه ها؟
از ارور عکس بزارم؟

Public Enemy
25-08-2013, 20:40
از ارور عکس بزارم؟

حالا لینکی که داده شده رو دانلود و تست کنین !

اگر ارور داد از ارور عکس بگیرین

PouriaTech
25-08-2013, 20:41
از ارور عکس بزارم؟

عکس لازم نیست...

ارور اول درایور میده که به دلیل ساپورت نشدن گرافیک 740 توسط این نسخه 304 هست که تو سی دی درایور گذاشتنه...

شما این نسخه که دادم لینک یا نسخه 320.49 رو که بگیری،نصب میشه...

خیالتون راحت...

aliahmari
25-08-2013, 20:46
عکس لازم نیست...

ارور اول درایور میده که به دلیل ساپورت نشدن گرافیک 740 توسط این نسخه 304 هست که تو سی دی درایور گذاشتنه...

شما این نسخه که دادم لینک یا نسخه 320.49 رو که بگیری،نصب میشه...

خیالتون راحت...

دارم دانلود میکنم!
کی این رو آپلود کرده؟این همه آپلود سنتر چرا تو اونجا؟تو مدیافایر که بهتر بود!!!به هر حال خیلی ممنون دارم دانلود میکنم!!سرعت دانلود من به طور کلی 300 کیلو بایت است الان دارم با 50 کیلوبایت دانلود میکنم :دی
مرسی

PouriaTech
25-08-2013, 20:52
دارم دانلود میکنم!
کی این رو آپلود کرده؟این همه آپلود سنتر چرا تو اونجا؟تو مدیافایر که بهتر بود!!!به هر حال خیلی ممنون دارم دانلود میکنم!!سرعت دانلود من به طور کلی 300 کیلو بایت است الان دارم با 50 کیلوبایت دانلود میکنم :دی
مرسی

اگر میخوای حتما بهم pm بده تا برات با اکانت خودم مستقیمش کنم،چون خودمم لازمش دارم برا ویندوز 8.1.با سرعت واقعیت دان کنیش...

aliahmari
25-08-2013, 20:55
اگر میخوای حتما بهم pm بده تا برات با اکانت خودم مستقیمش کنم،چون خودمم لازمش دارم برا ویندوز 8.1.با سرعت واقعیت دان کنیش...

یه دونه از سایت لنوو دانلود کردم حجمش 200 مگ بود.نصبیدم درست شد! الان لینکش رو میدم!

PouriaTech
25-08-2013, 20:57
یه دونه از سایت لنوو دانلود کردم حجمش 200 مگ بود.نصبیدم درست شد! الان لینکش رو میدم!

درسته اینم هست ولی بیشتر بچه ها از خود انویدیا گرفتن...

چون قابل اطمینان تره...

خدا رو شکر که درست شد...

موفق باشید...

PouriaTech
25-08-2013, 21:18
بچه ها کسی کیبرد ژله ای داره؟؟؟

به نظرتون نوشته های روی کیبردش پاک میشه به مرور زمان؟؟؟

aliahmari
25-08-2013, 21:23
درسته اینم هست ولی بیشتر بچه ها از خود انویدیا گرفتن...

چون قابل اطمینان تره...

خدا رو شکر که درست شد...

موفق باشید...

پس یعنی این هم درسته؟
به نظرتون میخواید پاک کنم بعدش اونی رو که گفتید رو بنصبم؟

PouriaTech
25-08-2013, 21:28
پس یعنی این هم درسته؟

نه.اگر همینی که از لنوو گرفتید نصب شده پس حله...

فقط اگر تو یه بازی یه کم لگ زد،اول با استیم اجراش کنید؛اگر بازم لگ زد،آخرین ورژن درایور گرافیک رو بگیرید و نصب کنید....

الان این نسخه ی درایوری که از لنوو گرفتید،چه ورژنیه؟؟؟؟اولش که وارد برنامه ش میشید،تو همون پایین کادر انویدیا شماره ورژن رو نوشته،ببینید بهم بگید...

Public Enemy
25-08-2013, 21:29
پس یعنی این هم درسته؟

جفتشون یکی هستن فقط اونی که از اینجا دانلود کردین ورژن بتا هستش .

اون یکی که لنوو کذاشته اومده فقط صفحه نصبشو تغییر داده :n02:

aliahmari
25-08-2013, 21:36
من وارد کنترل پنل گرافیک میشم این ورژن رو نوشته : 311.27
این رو هم نفهمیدم:

فقط اگر تو یه بازی یه کم لگ زد،اول با استیم اجراش کنید؛اگر بازم لگ زد،آخرین ورژن درایور گرافیک رو بگیرید و نصب کنید....
؟؟؟

PouriaTech
25-08-2013, 21:44
من وارد کنترل پنل گرافیک میشم این ورژن رو نوشته : 311.27
این رو هم نفهمیدم:

؟؟؟

خوب با این ورژن درایور،امکانش هست که به زودی تو بازی های جدید که میخرین،لگ بزنه....

استیمم یه برنامه س که بیشتر بازیای جدید تو خود سی دیشون دارن و شما باید برای اجرای روون تر و بدون مشکل اون بازی،این برنامه رو نصب و یه مقدار فایل نصبی مخصوصشو دان کنید و بازی مورد نظرتونو با استیم اجرا کنید تا با لگ مواجه نشید...

برا همین گفتم اگر بعد ها تو اجرای بازی های جدید به مشکل برخوردین(حتی کالاف 9 و کرایسیس3 که الان موجوده)اگر با استیمم حل نشد،باید درایور جدید گرافیک رو بنصبید...

الان من 320.49 رو دارم و راحتم...

و فردام احتمالا 326 رو میگیرم،چون میخوام 8.1 بنصبم و لازمه...

من برا همین گفتم یا 326 بگیرید یا 320...

aliahmari
25-08-2013, 21:47
اون لینکی که شما دادید چه ورژنیش هست؟

reza4843
25-08-2013, 21:48
سلام به همگی:n02:
منم به جمع شما z500یا پیوستم:n05:
i5 سفید:n11:

PouriaTech
25-08-2013, 21:51
اون لینکی که شما دادید چه ورژنیش هست؟

326...

البته نسخه آزمایشیه،ولی 320 کامله...

اگر فعلا مشکلی با گرافیکتون نداشتید،صبر کنید تا این 326 کاملش بیاد و بگیرید...(Whql)

reza4843
25-08-2013, 21:51
دوستان عزیز یه سوال:n13:
لپ تاپو اول چند ساعت بزنم به شارژ؟؟ :n27:

PouriaTech
25-08-2013, 21:53

مبارک باشه.به قول خودم ایشالا سی پی یوش خوب برات کلاک کنه....:n02:

یه چند روز ازش استفاده کنی،تازه میفهمی چه کار خوبی کردی که این مدل رو خریدی...

پشیمون نمیشی،مطمئن باش عزیز...:n16:

aliahmari
25-08-2013, 21:54
326...

البته نسخه آزمایشیه،ولی 320 کامله...

اگر فعلا مشکلی با گرافیکتون نداشتید،صبر کنید تا این 326 کاملش بیاد و بگیرید...(Whql)

الان برای تست pes2013 رو نصب کردم.
اصلا بازی رو باز نمیکنه
هیچ پیغامی هم نمیده همه جوره بازش میکنم اجرا نمیشه

PouriaTech
25-08-2013, 21:54

12 ساعت کمتر نشه...

aliahmari
25-08-2013, 21:55
مبارکتون باشه!
انشاالله به پای هم جوراب کنید :دی
چند؟از کجا؟خریدید!

PouriaTech
25-08-2013, 21:57
الان برای تست pes2013 رو نصب کردم.
اصلا بازی رو باز نمیکنه
هیچ پیغامی هم نمیده همه جوره بازش میکنم اجرا نمیشه

روش کلیک راست کنید:

Run With Graphic Processor رو بزنید و گزینه ی اول High Performance NVIDIA Processor رو بزنید،اگر بازم نیمد،با استیم اجراش کنید.

aliahmari
25-08-2013, 22:00
روش کلیک راست کنید:

Run With Graphic Processor رو بزنید و گزینه ی اول High Performance NVIDIA Processor رو بزنید،اگر بازم نیمد،با استیم اجراش کنید.

نیومد!!!:n13:
این استیم رو از کجا نصب کنم؟یا دانلود کنم؟

PouriaTech
25-08-2013, 22:02
نیومد!!!:n13:
این استیم رو از کجا نصب کنم؟یا دانلود کنم؟

بعد که نصب کردید،برنامه شروع به دانلود 97 مگ میکنه،دانلود بار اول ممکنه قطع بشه ولی بار دوم تا آخر میره.بعد که دانلود شد و نصبش کرد خودش،وارد برنامه شید و یه اکانت بسازید،با اکانتتون وارد شید و بازی رو از تو استیم انتخاب و اجرا کنید...

reza4843
25-08-2013, 22:05
مبارکتون باشه!
انشاالله به پای هم جوراب کنید :دی
چند؟از کجا؟خریدید!
مرسی
از شهرستان سفارش دادم واسم از تهران آوردن 2250 گارانتی 2ساله سازگار بدون کیفو موس

reza4843
25-08-2013, 22:08
مبارک باشه.به قول خودم ایشالا سی پی یوش خوب برات کلاک کنه....:n02:

یه چند روز ازش استفاده کنی،تازه میفهمی چه کار خوبی کردی که این مدل رو خریدی...

پشیمون نمیشی،مطمئن باش عزیز...:n16:

مرســـــــــــی عزیزم
نگرانی من فقط باتریشه چون بیشتر میخوام با شارژر ازش استفاده کنم. نمیدونم چیکار کنم که کمترین آسیب به باتریش بزنه.:n03:
درم که نمیاد:n30:

reza4843
25-08-2013, 22:10
12 ساعت کمتر نشه...

رو چه حالتی 12 ساعت بزنم به برق عزیز؟:n12:

Public Enemy
25-08-2013, 22:12

دوست عزیز دیگه دوره این حرف ها گذشته :n02:

باتری ها Litium-oin شدن دیگه معمولا تو کارخونه شارژ اولیه می شه .

اگر هم بخواین شارژ بشه فقط 2 ، 3 ساعت البته گوشی .

لپ تاپ مثل گوشی نیست . نیاز نداره مثلا 24 ساعت تو شارژ باشه واسه بار اول . حتی نیاز نیست سفف ساعتو رعاییت کنین . سیستم پاور لپ تاپ با گوشی فرق داره 100 ساعتم یزنین تو شارژ اتفاق خاصی نمی افته ( البته اگه برق اتصالی نکنه ) . موقعی که لپ تاپ تو برقه از باطری استفاده نمی شه که مشکلی پیش بیاد

فقط این نکته رو رعایت کنین چون باطری لپ تاپ عمر مفید داره ، بهتره اگه زیاد استفاده می کنین تو شارژ نگهش دارین . چون مثلا عمر مفید باطری ها 1000 بار پر و خالی شدنه ، اگه روزی 5 بار بزنین تو شارژ و خالی بشه سر 6 ماه باطری عمرش میاد پایین .

در ضمن توی تنظیمات نرم افزار Energy management که توی سی دی همراه لپ تاپ هست یه گزینه هستش که میزان شارژ شدن باطری رو به 60 % محدود می کنه . دز صورتی که لپ تاپ زیاد استفاده می کنین و همیشه تو شارژه این گزینه فعال باشه

PouriaTech
25-08-2013, 22:13
مرســـــــــــی عزیزم
نگرانی من فقط باتریشه چون بیشتر میخوام با شارژر ازش استفاده کنم. نمیدونم چیکار کنم که کمترین آسیب به باتریش بزنه.:n03:

برنامه Energy Management رو از تو خود سی دی درایور که بنصبی،توش یه گزینه به اسم Optimized Battery Health هست،اونو که بزنی،وقتی به برق وصل کنی،لپ تاپ رو تا 60 درصد شارژ میکنه و دیگه از برق استفاده میکنه...

باتریشم در میاد،اگر یه زمانی خدای نکرده خراب شد،راحت میتونی عوضش کنی...غصه نخور عزیز...:n16:

lionf3
25-08-2013, 22:13
مرســـــــــــی عزیزم
دوستِ من شما به راحتی میتونی حدود ۳ ساعت شارژ بگیری
برا اینکه آسیب کمتری ببینه در ماه باید حداقل ۵ الی ۱۰ تا شارژ و دیسشارژ داشته باشی.

PouriaTech
25-08-2013, 22:14
رو چه حالتی 12 ساعت بزنم به برق عزیز؟:n12:

Maximum Battery Life

aliahmari
25-08-2013, 22:22

بعد که نصب کردید،برنامه شروع به دانلود 97 مگ میکنه،دانلود بار اول ممکنه قطع بشه ولی بار دوم تا آخر میره.بعد که دانلود شد و نصبش کرد خودش،وارد برنامه شید و یه اکانت بسازید،با اکانتتون وارد شید و بازی رو از تو استیم انتخاب و اجرا کنید...

موقع بازی باید به اینترنت متصل باشم یا نه؟
تونستم وارد بازی بشم البته با یکم تغییرات :
از تو تنظیمات گرافیک حالت انتخاب گرافیک رو از اتوماتیک روی گرافیک قوی سیستم انتخاب کردم و روی آیکون بازی راست کلیک کردم بعدش گزینه run as administrator رو انتخاب کردم و بازی اجراشد!
بازی کاملا سالم و با گرافیک بالا اجرا شد و هیچ دیلی (تاخیر , لگ ) هم نداشت!
به نظرتون بازی Pes 2013 برای تست سیستم مناسب هست؟

alibaba20
25-08-2013, 22:25
سلام به دوستان راستش من بین v3 acer &5521dell&z500 موندم چیکار کنم؟ تقریبا کانفیک ها یکی هست.

shervin2013
25-08-2013, 22:27
به نظرتون بازی Pes 2013 برای تست سیستم مناسب هست؟

از نظر من نه .. یه بازی با کیفیت مثل BF3 - Crysis 3 نصب کن

reza4843
25-08-2013, 22:28
مرسی از همتون رفقا:n16::n12:
من قبل از اینکه لپ تاپو بخرم بشتر این پست هاتون رو خوندم و رو انتخابم مصمم تر شدم
خیلی خوبه که جو اینجا جو صمیمییه و همه به هم کمک میکنن و منت سر هم نمیگذارن
همتون ایول دارین:n12::n06:
من دخترم فردا میرسه دستم. اگه مشکلی داشتم ازتون میپرسم. :n16:

PouriaTech
25-08-2013, 22:29
سلام به دوستان راستش من بین v3 acer &5521dell&z500 موندم چیکار کنم؟ تقریبا کانفیک ها یکی هست.

دل و ایسر رو بریز دور...

کیفیت ساخت و باریکی و شیک بودن لنوو رو نمیشه به هیچ وجه به این دو مارک داد...

در ضمن من چند وقت پیش تو یه جدول دیدم که تو لیست برترین لپ تاپ ها اول اپل بود بعد لنوو بعد ایسوس و....

حالا خود دانی...

aliahmari
25-08-2013, 22:29
از نظر من نه .. یه بازی با کیفیت مثل BF3 - Crysis 3 نصب کن

آخه من اهل بازی نیستم!تفریحی دور هم جمع باشیم بازی میکنم!

shervin2013
25-08-2013, 22:30

داداش من خودم اول بین 5521 و z500 بد گیر کرده بودم..... اخرش به z500 رسدیم
البته یه چیزی هم بگم 5521 یه نمه خر زوره و بر خلاف z500 اصلا ظریف نیست
این دیگه بستگی به خودت داره که از لپ تاپت چه انتظاراتی رو داری!!
اون Acer v3 رو کلا بی خیال شو ! یکی از رفیقام داشت اصلا راضی نبود

aliahmari
25-08-2013, 22:30

من زد500 رو تازه گرفتم!!!
تا به الان راضی بودم!حالا تست های بسیار سنگینی هم از گرفته خواهد شد

reza4843
25-08-2013, 22:31

داداش منم مثل خودت بودم. تصمیممو روی z500 گرفتم و فردا میرسه دستم . من از هرکی پرسیدم گفت دل نگیر. شمام خووب تحقیقاتو بکن

aliahmari
25-08-2013, 22:31
راستی دوستان توی نصب ویندوز قسمت پارتیشن بندی بیشتر از 3 تا پارتیشن نمیشه ساخت!!!
کدوم برنامه رو پیشنهاد میکنید تا پارتیشن هام رو اضافه کنم؟

lionf3
25-08-2013, 22:32
دوستان لطفا این جا به غیر از بحث در مورد خودِ دستگاه در مورد مواردی مانند
نحوه اجرای بازی و نحوه نصب برنامه و اکتیو کردن ویندوز و.......... سوال نکنید خواهشا.
:n06:

shervin2013
25-08-2013, 22:32
آخه من اهل بازی نیستم!تفریحی دور هم جمع باشیم بازی میکنم!

واسه تست گفتم .. چون این دوتا جزو سنگین ترین و با کیفیت ترین بازی ها حساب میشن

ولی اگه گیمر حرفه ای نسیتی ... Pes2013 - Nba2k13 - Nfs Ms2 - اینا خوبن

alibaba20
25-08-2013, 22:35
راستش من این لپ تاپ رو برای 3دی مکس و رندر گیری و وی ری میخوام کانفیک آی 7 با رم 8 کش 6 جواب میده؟بعدش راستی من با ویندوز 8 کار نکردم چه جوریه ؟:n13: برنامه های قدیمی رو ساپورت میکنه؟

aliahmari
25-08-2013, 22:35
دوستان لطفا این جا به غیر از بحث در مورد خودِ دستگاه در مورد مواردی مانند
نحوه اجرای بازی و نحوه نصب برنامه و اکتیو کردن ویندوز و.......... سوال نکنید خواهشا.
:n06:

میشه بگید کجا سوال کنیم؟
تاپیک جدید بزنیم عایا؟:n01:

kratosnajafi
25-08-2013, 22:37
خوب با این ورژن درایور،امکانش هست که به زودی تو بازی های جدید که میخرین،لگ بزنه....

استیمم یه برنامه س که بیشتر بازیای جدید تو خود سی دیشون دارن و شما باید برای اجرای روون تر و بدون مشکل اون بازی،این برنامه رو نصب و یه مقدار فایل نصبی مخصوصشو دان کنید و بازی مورد نظرتونو با استیم اجرا کنید تا با لگ مواجه نشید...

برا همین گفتم اگر بعد ها تو اجرای بازی های جدید به مشکل برخوردین(حتی کالاف 9 و کرایسیس3 که الان موجوده)اگر با استیمم حل نشد،باید درایور جدید گرافیک رو بنصبید...

الان من 320.49 رو دارم و راحتم...

و فردام احتمالا 326 رو میگیرم،چون میخوام 8.1 بنصبم و لازمه...

من برا همین گفتم یا 326 بگیرید یا 320...

مگه ویندوز ۸.۱ اومده؟

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 4

PouriaTech
25-08-2013, 22:38
راستی دوستان توی نصب ویندوز قسمت پارتیشن بندی بیشتر از 3 تا پارتیشن نمیشه ساخت!!!
کدوم برنامه رو پیشنهاد میکنید تا پارتیشن هام رو اضافه کنم؟

فقط و فقط EaseUS Partition Master...

منم 10 تا برنامه برا پارتیشن بندی تست کردم ولی فقط همین کارمو راه انداخت،تازه بدون ریست و آنی...

PouriaTech
25-08-2013, 22:40
مگه ویندوز ۸.۱ اومده؟

خیلی وقته اومده..!!

فعلا تو کینگ 2014 هست ولی میشه به فروشنده گفت تا ازش برات رایت کنه،البته اگه آدم خوبی باشه...

من الان یکی برام میخواد رایت کنه،با 4 تومن...

فردا میرم احتمالا ازش میخرم...

اگرم گیر نیوردید صبر کنید تا تکیش بیاد...

Public Enemy
25-08-2013, 22:41
دوستان عزیز یه نظر سنجی !:n16:

آپلود نرم افزار مورد نیاز برای درست کردن مشکل Cyberlink One Key Recovery ( همونی که تو سی دی لپ تاپه و فعلا کسی نتونسته باهاش بک آپ بگیره .البته جز خودم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ) +Windows 8 Pro X64 Lenovo OEM ( همونی که دوستان نمی خواستن 900 تومن پول بدن :n02: ) تمام شد . الان اگه دوست داشته باشین می تونم لینک دانلود + آموزش رو قرار بدم .

به دلیل اینکه هر کدوم یه مبحث جداگونه هستش ، و صد البته مخصوص همه لنوو ها هستش ، به نظرتون تو این تاپیک قرلر بدم یا تاپیک جداگونه ؟ ( در صورتی که می گین تاپیک جداگونه جاش رو هم بگین من جای خوب پیدا نکردم ! )

با تشکر ! :n16:

aliahmari
25-08-2013, 22:42
نمایش مشخصات کامل لپ تاپ و نمایش دمای سی پی یو رو توسط چه برنامه ای انجام بدم؟

PouriaTech
25-08-2013, 22:43
راستش من این لپ تاپ رو برای 3دی مکس و رندر گیری و وی ری میخوام کانفیک آی 7 با رم 8 کش 6 جواب میده؟بعدش راستی من با ویندوز 8 کار نکردم چه جوریه ؟:n13: برنامه های قدیمی رو ساپورت میکنه؟

i5 هم ساپورت میکنه،رم 4 میخواد که شما 6 هم بگیری زیادم هست،ارتقام که داده میشه...

بله...مشکلی نداره با برنامه های قدیمی...

PouriaTech
25-08-2013, 22:43
نمایش مشخصات کامل لپ تاپ و نمایش دمای سی پی یو رو توسط چه برنامه ای انجام بدم؟

برا سی پی یو :CPU-Z

برا گرافیک :GPU-Z

lionf3
25-08-2013, 22:46
میشه بگید کجا سوال کنیم؟
تاپیک جدید بزنیم عایا؟:n01:
دوست من تایپک مربوط به خودِ موضوع هستش
در بخش بازی میتونید عنوان کنید

Public Enemy
25-08-2013, 23:14
دوستان عزیز یه نظر سنجی !:n16:

آپلود نرم افزار مورد نیاز برای درست کردن مشکل Cyberlink One Key Recovery ( همونی که تو سی دی لپ تاپه و فعلا کسی نتونسته باهاش بک آپ بگیره .البته جز خودم :n02: ) +Windows 8 Pro X64 Lenovo OEM ( همونی که دوستان نمی خواستن 900 تومن پول بدن :n02: ) تمام شد . الان اگه دوست داشته باشین می تونم لینک دانلود + آموزش رو قرار بدم .

به دلیل اینکه هر کدوم یه مبحث جداگونه هستش ، و صد البته مخصوص همه لنوو ها هستش ، به نظرتون تو این تاپیک قرلر بدم یا تاپیک جداگونه ؟ ( در صورتی که می گین تاپیک جداگونه جاش رو هم بگین من جای خوب پیدا نکردم ! )

با تشکر ! :n16:

هم چنان منتظر نظرات گرم دوستان هستم :n16:

reza4843
25-08-2013, 23:17

داداش من تازه گرفتم لپو این
+Windows 8 Pro X64 Lenovo OEM که گفتی چیچی هست حالا؟

PouriaTech
25-08-2013, 23:32

ویندوز 8ی که خود لنوو با یه کم دستکاری که زیاد به چشم نمیاد برا لپ تاپ هاش داده بیرون....

PouriaTech
25-08-2013, 23:33

حیان جان،فک نکم استقبالی بشه،چون خیلی از کسایی که میان این تاپیک تازه میخوان بخرن Z500 رو و نمیدونن چیه...

ولی بازم ممنون از زحماتت تو این تاپیک...:n16:

Public Enemy
25-08-2013, 23:38

ویندوز 8 نسخه Pro البته با OEM لنوو

عکس

reza4843
25-08-2013, 23:44
ویندوز 8ی که خود لنوو با یه کم دستکاری که زیاد به چشم نمیاد برا Z500 داده بیرون....

داداش خودت چی استفاده میکنی؟ به نظرت به فروشنده بگم چه ویندوز 8ی بنصبه بهتره؟

Public Enemy
25-08-2013, 23:56
به هر حال چون مشکل بک آپ با نرم افزار پیش فرض لنوو ، و یا خراب شدن درایو ریکاوری به دلیل اشتباهات عمدی یا سهوی و کار نکردن اون مشکل عمومی لنوو داران ( نه مختص Z500 داران ) هستش ، گفتم نظر سنجی بذارم ببینم آموزششو کجا بذارم چون هر چی می گردم انجمن مناسب برای قرار دادنشو پیدا نکردم :n27:

ویندوز هم تقریبا همین طور .

alpachino2012
26-08-2013, 00:08
دوست عزیز دقیقا 3 صفحه قبل 2 تا لینک داده شده که مشکلتونو حل می کنه .

لطفا جستجو کنید با تشکر :n16:ممنون مشکل رفع شد:n20:

aminhitman
26-08-2013, 00:44
ویندوز 8ی که خود لنوو با یه کم دستکاری که زیاد به چشم نمیاد برا Z500 داده بیرون....

اونوقت این ویندوز با اون یکی که مایکروسافت داده چه تفاوتی داره؟؟ یعنی مخصوص Z500 داده حتما به چیزی اضاف کرده یا کم کرده نمیدونی چه دستکاری انجام داده آخه زوره این همه فایل دانلود کنیم بعدم همون باشه تغیری نکنه

z500
26-08-2013, 02:22
درود

در device manager که وارد میشوم در other devices یک برنامه بصورت زرد ؟ هست که نوشته شده 3d video
همچنین در همین صفحه universal serial bus هم یک گذینه usb mass storage device هم بصورت ؟ هست.

cd موجود با دستگاه را قرار دادم و روشون کلیک کردم و نصب درایور و اپدیت را زدم ولی تغیر نرکد.لطفا راهنمایی بفرمایید.

ویندوز 8 و دستگاه هم سری جدید هست.که روی صفحه کیبورد نور دارد.

z500
26-08-2013, 02:40
پست های قبلی را میخواندم دیدم در مورد باطری هم نوشته بودید چیزهایی.

من در روز شاید نزدیک به 7 ساعت کار دارم و میزارم شارژ میشه و بعد 3 ساعتی که تو شارژبود حدود 3 ساعت هم باش کار میکنم و یا خالی میشه مجدد میزنم تو شارژ یا به 15 یا 10% رسید خاموش میکنم و میزنم مجدد شارز بشه و استفاده میبرم.

حالا میگید چیکار کنم که در روز راحت استفاده بببرم و اذیت سر شارژ کردن و خرابی نداشته باشم.

پست قبلی هم زحمتش رو بکشید.

PouriaTech
26-08-2013, 07:06
اونوقت این ویندوز با اون یکی که مایکروسافت داده چه تفاوتی داره؟؟ یعنی مخصوص Z500 داده حتما به چیزی اضاف کرده یا کم کرده نمیدونی چه دستکاری انجام داده آخه زوره این همه فایل دانلود کنیم بعدم همون باشه تغیری نکنه

من که نصب ندارم،ولی اینو میدونم که تغییر زیادی نکرده،تنها فرق اصلیش اینه که بگ کراندای لنوو رو داره و از اول خودش اکتیو شدس...

حالا میخواید بخونید خودتون به این لینک برید دیگه:جای --------- بذارید Soft-gozar

PouriaTech
26-08-2013, 07:10
داداش خودت چی استفاده میکنی؟ به نظرت به فروشنده بگم چه ویندوز 8ی بنصبه بهتره؟

ویندوز 8 ویندوز 8ه،خودشم میدونه که اکتیو باید بکنه....

شما فقط بهش بگو حتما 64بیت نصب کنه...همین،پارتیشن بندی هم خودت میتونی با EaseUS Partition Master انجام بدی....

PouriaTech
26-08-2013, 07:16
درود

در device manager که وارد میشوم در other devices یک برنامه بصورت زرد ؟ هست که نوشته شده 3d video
همچنین در همین صفحه universal serial bus هم یک گذینه usb mass storage device هم بصورت ؟ هست.

cd موجود با دستگاه را قرار دادم و روشون کلیک کردم و نصب درایور و اپدیت را زدم ولی تغیر نرکد.لطفا راهنمایی بفرمایید.

ویندوز 8 و دستگاه هم سری جدید هست.که روی صفحه کیبورد نور دارد.

اون 3d مربوط به درایور گرافیکتون هست،هر دو رو دوباره نصب کنید.در ضمن احتمالا شما هنوز ورژن جدید درایور گرافیک رو نگرفتی و نصبش نکردی،تو صفحات قبل لینک هست،بگیرید نصب کنید...

USB هم که معلومه مال USB2 .3 و احتمالا رم ریدر هستش،تو سی دی همه رو بدون استثنا نصب کن،احتمالا داری یه جا اشتباه میکنی که میگی نصب نمیشه چون امکان نداره...

PouriaTech
26-08-2013, 07:19
پست های قبلی را میخواندم دیدم در مورد باطری هم نوشته بودید چیزهایی.

من در روز شاید نزدیک به 7 ساعت کار دارم و میزارم شارژ میشه و بعد 3 ساعتی که تو شارژبود حدود 3 ساعت هم باش کار میکنم و یا خالی میشه مجدد میزنم تو شارژ یا به 15 یا 10% رسید خاموش میکنم و میزنم مجدد شارز بشه و استفاده میبرم.

حالا میگید چیکار کنم که در روز راحت استفاده بببرم و اذیت سر شارژ کردن و خرابی نداشته باشم.

پست قبلی هم زحمتش رو بکشید.

از تو Energy Management گزینه Optimized Battery Health رو بزن،اینجوری تا 60 درصد شارژ میشه و دیگه از برق استفاده میکنه و به باطری هم فشار نمیاد...

mgkhafa
26-08-2013, 07:51
hard disk drive power saver این قسمت اگه فعال باشه به هارد دیسک اسیب می رسونه یا نه ؟؟؟

PouriaTech
26-08-2013, 08:03
hard disk drive power saver این قسمت اگه فعال باشه به هارد دیسک اسیب می رسونه یا نه ؟؟؟

نه بابا.اگه آسیب میرسوند که نمیذاشتنش اصلا....

مال منم از وقتی برنامه رو نصبیدم تا حالا روشن بوده...

Public Enemy
26-08-2013, 08:48

مخصوص Z500 نیست . ویندوز کارخونه ای مخصوص لنوو هستش . تغییر خاصی هم نکرده . فقط بک گراند + توی System Properties علامت Lenovo هستش .

دانلودش هم واسه علاقه مندان هستش اجباری نیست !

sasan442
26-08-2013, 09:03
سلام.بچه ها کانفیگ i5 با رم 6 این لپ تاپ برا بازی خوبه؟؟؟

PouriaTech
26-08-2013, 09:05

بله.مناسبه...

تا 2 یا 3 سال آینده رو جواب میده...

Public Enemy
26-08-2013, 09:06

بله واسه بازی کاملا مناسب هستش .

lionf3
26-08-2013, 09:32
حیان جان شما از این نسخه راضی هستی؟
به طور کلی؟
من که تازه ویندوز عوض کردم اما در آینده بدم نمیاد امتحان کنمش:n06:

PouriaTech
26-08-2013, 09:36
بچه ها یه خبر خوش،همونطور که گفتم،لنوو دومین برند برتر لپ تاپ بین برند ها شده،اینم عکس از رده بندی،این رده بندی مال 8 مارس 2013 هست ولی انگار LopTop Mag اون رو جدید میدونه و جزء بیشترین بازدید هاست:

Public Enemy
26-08-2013, 09:46
lionf3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان به قول معروف خر همون خره فقط موتور دیزل گذاشته :n02: ( درست گفتم ضرب المثلو ؟ :n13: )

من که واسه تنوع نصبیدم . خداییش قبل از پریدن اون 700 گیگ فایل( :n14:) لپ تاپ رو که روشن می کردم یه 5 دقیقه ای طول می کشید تا بالا بیاد از بس نرم افزار زیاد نصبیده بودم . روشن که می شد حدود 5 گیگ از رم پر بود !!!

بعد از تعویض ویندوز دوباره 5 ثانیه ای بالا میاد :n20: مثل قدیم
لینک دانلود رو در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) قرار دادم همه لنوو داران بتونن ببینن ( یه مقدار توضیح هم دادم چون قبلا یه بحثی پیش اومده بود چرا اکتیو نمی شه !!! )

PouriaTech
26-08-2013, 09:50
دوستان کسی اطلاع نداشت که عایا نوشته های رو کیبرد پاک میشه یا نه؟

One Minute
26-08-2013, 11:07

من خودم i5 با رم 6 دارم ، خوراک بازی هست ! صبح داشتم Call of duty Black Ops 2 میزدم ، بازی جلوی لپ تاپ کم آورد ! : دی
برای بازی خیلی خوبه ، لااقل انتظارات منو که برآورده کرده !

aminhitman
26-08-2013, 11:41
دوستان کسی اطلاع نداشت که عایا نوشته های رو کیبرد پاک میشه یا نه؟

کاور کیبورد بگیر پاک نمیشه

Public Enemy
26-08-2013, 11:45
معمولا نوشته های روی کیبورد ها لیزری چاپ شدن به این راحتی ها پاک نمی شن . مگه اینکه کیبورد زیاد جنس خوبی نداشته باشد مثل برچسب پاک بشه

بعد از 6 ماه استفاده هنوز مال من پاک نشده .

z500
26-08-2013, 12:27
از تو Energy Management گزینه Optimized Battery Health رو بزن،اینجوری تا 60 درصد شارژ میشه و دیگه از برق استفاده میکنه و به باطری هم فشار نمیاد...

درود

این گزینه را چطوری بیارم.تو سی دی رفتم و نصبش کردم.حالا تو سیستم چطوری و کجا هست؟بعد یعنی این کاری که گفتید انجام بدم و تو برق باشه یکسره مشکلی پیش نمیاد؟

PouriaTech
26-08-2013, 12:30
درود

این گزینه را چطوری بیارم.تو سی دی رفتم و نصبش کردم.حالا تو سیستم چطوری و کجا هست؟بعد یعنی این کاری که گفتید انجام بدم و تو برق باشه یکسره مشکلی پیش نمیاد؟

سمت چپ تسک بار(ساعت و تاریخ)روی شکل Show Hidden Files کلیک کن و تو همونجا عکسش هست،کلیک کن میاد بالا...

shervin2013
26-08-2013, 12:39
اقایون گرامی .. کسی ویندوز 8 گردو رو تو سیستمش نصب کرده؟!

PouriaTech
26-08-2013, 12:41

مگه گردو و غیر گردو داریم؟؟؟؟!!!!

من لرد 2013 و MRT نصب کردم...

kratosnajafi
26-08-2013, 12:42

بله من ویندوز گردو pro with media centre رو نصب دارم تا حالا که خوب بوده دستکاری هم نشده

z500
26-08-2013, 12:53
سمت چپ تسک بار(ساعت و تاریخ)روی شکل Show Hidden Files کلیک کن و تو همونجا عکسش هست،کلیک کن میاد بالا...

بسیار ممنون و تشکر از وقتی که گذاشتید.

فقط برای اینکه در این طمینه باطری سوالی نمونه آیا این درست هست؟:

من سیستمم روشن باشه و بزارم تو شارژ و کار کنم ایا مشکلی بوجود میاد؟

یا بزارم شارژ بشه حدود 1 ساعت و بعد کار کنم و موقعی که داره شارژ تمام میشه چند دقیقه بزارم تو شارز مجدد شروع کنم؟

لطفا یه راهنمایی و نوع مصرف صحیح از باطی رو بگید.چون من در روز حداقل 7 ساعتی کار دارم باهاش و نمی خوام عین سیستم قبلیم باطری خراب بشه.

z500
26-08-2013, 12:54
لینک آخرین ورژن گرافیک هم لطف کنید.بازم از کمک ها و لطفتون سپاسگذارم.

aliahmari
26-08-2013, 12:55

من دیروز از پایتخت یه دونه ویندوز 8 شرکت پرند(کینگ) رو گرفتم!
تا الان هم خوب کار کرده

PouriaTech
26-08-2013, 12:58
لینک آخرین ورژن گرافیک هم لطف کنید.بازم از کمک ها و لطفتون سپاسگذارم.

به لطف انویدیا سایت GeForce.Com برا ایران هم قابل دسترسی شده،بهش مراجعه کنید و آخرین ورژن یعنی 326 رو بگیرید...

PouriaTech
26-08-2013, 13:00
بسیار ممنون و تشکر از وقتی که گذاشتید.

فقط برای اینکه در این طمینه باطری سوالی نمونه آیا این درست هست؟:

من سیستمم روشن باشه و بزارم تو شارژ و کار کنم ایا مشکلی بوجود میاد؟

یا بزارم شارژ بشه حدود 1 ساعت و بعد کار کنم و موقعی که داره شارژ تمام میشه چند دقیقه بزارم تو شارز مجدد شروع کنم؟

لطفا یه راهنمایی و نوع مصرف صحیح از باطی رو بگید.چون من در روز حداقل 7 ساعتی کار دارم باهاش و نمی خوام عین سیستم قبلیم باطری خراب بشه.

هیچ فرقی نداره،لپ تاپتون شارژشم کم باشه،به برق برنید و این حالت رو روشن کنید،تا 60 درصد شارژ و دیگه مستقیما از برق استفاده میکنه...هیچ آسیبی نمیزنه...

aliahmari
26-08-2013, 13:06
به لطف انویدیا سایت GeForce.Com برا ایران هم قابل دسترسی شده،بهش مراجعه کنید و آخرین ورژن یعنی 326 رو بگیرید...

سایت باز نمیشه problem loading page میزنه!

PouriaTech
26-08-2013, 13:08
سایت باز نمیشه problem loading page میزنه!

سایت ایندکسش باز میشه ولی دان نمیشه که من الان براتون لینکش رو گذاشتم:

z500
26-08-2013, 13:18
توی cd یه پوشه بنام vga هست که پوشه intel راحت نصب میشه.ولی پوشه دوم nvidia که میرم ستاپ را میزنم صفحه ای میاد که نکست میکنم ورژن305.46 هست و بعدش میزنه cannot.

این هم راهنمایی بفرمایید.

shervin2013
26-08-2013, 13:20
بله من ویندوز گردو pro with media centre رو نصب دارم تا حالا که خوب بوده دستکاری هم نشده

ممنون .. سرعت بوتش چطوره ؟

Public Enemy
26-08-2013, 13:22
توی cd یه پوشه بنام vga هست که پوشه intel راحت نصب میشه.ولی پوشه دوم nvidia که میرم ستاپ را میزنم صفحه ای میاد که نکست میکنم ورژن305.46 هست و بعدش میزنه cannot.

این هم راهنمایی بفرمایید.

از لینکی که بالای پستتون داده شده استفاده کنین . با دانلود فایل بالا مشکلتون حل می شه . با تشکر :n16:

z500
26-08-2013, 13:26

میشه لینک دقیق دانلودش رو بدید.ممنون.

z500
26-08-2013, 13:29
از لینکی که بالای پستتون داده شده استفاده کنین . با دانلود فایل بالا مشکلتون حل می شه . با تشکر :n16:

شرمنده میشه لینکش رو بدید.مت.جه نشدم کدوم رو میگید.

PouriaTech
26-08-2013, 13:32

میشه لینک دقیق دانلودش رو بدید.ممنون.

ویندوزتون اگه 64 بیته،این رو بگیرید و نصب کنید:

Public Enemy
26-08-2013, 13:33

وینور 8 64 بیتی

mohammad_203
26-08-2013, 13:42

سلام
من هم ویندوز گردو رو نصب کردم.خودم هم کرک کردم.مشکلی هم نداشته .البته یکبار shutdown نمی شد. که فکر کنم از system restore استفاده کردم درست شد.شانس اوردم تو system restore چند روز قبلش یک restore point موجود بود!. این مشکل رو والا نمی دونم چطور به وجود اومد.درحال کپی چند گیگ اطلاعات از داخل هارد اکسترنال به سیستم خودم بودم که اومدم دیدم ویندوز یک ارور گزارش کرده و میگه باید ریستارت بشه.خلاصه درست کردمش.
سرعت بوت هم خوبه.من کسپرسکی نصب کردم وکلی برنامه دیگه(مثلا vmWare) ولی خوب بالا میاد.تو تسک منیجر ، تو سربرگ

mohammad_203
26-08-2013, 13:43

سلام
من هم ویندوز گردو رو نصب کردم.خودم هم کرک کردم.مشکلی هم نداشته .البته یکبار shutdown نمی شد. که فکر کنم از system restore استفاده کردم درست شد.شانس اوردم تو system restore چند روز قبلش یک restore point موجود بود!. این مشکل رو والا نمی دونم چطور به وجود اومد.درحال کپی چند گیگ اطلاعات از داخل هارد اکسترنال به سیستم خودم بودم که اومدم دیدم ویندوز یک ارور گزارش کرده و میگه باید ریستارت بشه.خلاصه درست کردمش.
سرعت بوت هم خوبه.من کسپرسکی نصب کردم وکلی برنامه دیگه(مثلا vmWare) ولی خوب بالا میاد.تو تسک منیجر ، تو سربرگ startup آخرین زمان بایوس هم زده 3.6.

lionf3
26-08-2013, 14:52
lionf3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) جان به قول معروف خر همون خره فقط موتور دیزل گذاشته :n02: ( درست گفتم ضرب المثلو ؟ :n13: )

من که واسه تنوع نصبیدم . خداییش قبل از پریدن اون 700 گیگ فایل( :n14:) لپ تاپ رو که روشن می کردم یه 5 دقیقه ای طول می کشید تا بالا بیاد از بس نرم افزار زیاد نصبیده بودم . روشن که می شد حدود 5 گیگ از رم پر بود !!!

بعد از تعویض ویندوز دوباره 5 ثانیه ای بالا میاد :n20: مثل قدیم
لینک دانلود رو در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) قرار دادم همه لنوو داران بتونن ببینن ( یه مقدار توضیح هم دادم چون قبلا یه بحثی پیش اومده بود چرا اکتیو نمی شه !!! )

ممنون
جدا ۷۰۰ گیگ رو از دست دادی؟
منم یه هارد ۱ ترابایتیم رو رفیقم ازم گرفت و حواسش نبود(خودش گفته)زده همه اطلاعاتم رو پاک کرده:n23:
وقتی دیدمش میخواستم :n24::n25:بیافتم دنبالش.

reza4843
26-08-2013, 14:53
دوستان ویندوز 8 رو میخوام اکتیو کنم توی cmd که کد رو میزنم eror میده. :n28: چجوری اکتیو کنم واسه لنوو ؟ من این سایت زیاد وارد نیستم نمیدونم کجا سوالمو بپرسم:n14:

PouriaTech
26-08-2013, 14:55
دوستان ویندوز 8 رو میخوام اکتیو کنم توی cmd که کد رو میزنم eror میده. :n28: چجوری اکتیو کنم واسه لنوو ؟ من این سایت زیاد وارد نیستم نمیدونم کجا سوالمو بپرسم:n14:

مگه ویندوزتون اکتیو اتوماتیک نداره؟؟؟

reza4843
26-08-2013, 15:02
داداش پوریا من بلد نیستم میشه بگی از کجا انجام بدمش؟

reza4843
26-08-2013, 15:03
مگه ویندوزتون اکتیو اتوماتیک نداره؟؟؟

فک کنم داشته باشه. از کجا باید اکتیوش کنم؟ من تا حالا با 8 کار نکردم:n13:

PouriaTech
26-08-2013, 15:06
داداش پوریا من بلد نیستم میشه بگی از کجا انجام بدمش؟

فک کنم داشته باشه. از کجا باید اکتیوش کنم؟ من تا حالا با 8 کار نکردم:n13:

تو خود سی دی ویندوز یا بعد از نصب روی دسکتاپ یا My Documents،احتمالا یه برنامه برا اکتیو شدن ویندوز هستش،اونو که روش کلیک راست کنی و Run as administrator رو بزنی،خودش وارد cmd میشه و اتوماتیک ریست میکنه و ویندوزت رو اکتیو میکنه...

احتمالم داره تو یه پوشه به اسم Windows 8 Tools باشه...بگردید پیدا میکنید،آموزشم داره به احتمال زیاد...

reza4843
26-08-2013, 15:11
تو خود سی دی ویندوز یا بعد از نصب روی دسکتاپ یا My Documents،احتمالا یه برنامه برا اکتیو شدن ویندوز هستش،اونو که روش کلیک راست کنی و Run as administrator رو بزنی،خودش وارد cmd میشه و اتوماتیک ریست میکنه و ویندوزت رو اکتیو میکنه...

احتمالم داره تو یه پوشه به اسم Windows 8 Tools باشه...بگردید پیدا میکنید،آموزشم داره به احتمال زیاد...
مرسی. متاسفانه نیست. خودم ویندوز نصب نکردم فروشنده نصب کرد.:n14:

aminhitman
26-08-2013, 15:12
یه سوال ورژن جدید و کامل انویدیا اومد یا هنوز بتا ست؟؟؟؟

kratosnajafi
26-08-2013, 15:12
ممنون .. سرعت بوتش چطوره ؟

سرعت بوت خوبه به شدت سریعه ولی مثل تمام ویندوز ۸ها سرعت ریستارت بالاست

PouriaTech
26-08-2013, 15:14
یه سوال ورژن جدید و کامل انویدیا اومد یا هنوز بتا ست؟؟؟؟

326.80 هنوز بتاس...

تا الان فقط 320.49 کامله...

PouriaTech
26-08-2013, 15:17

ببر بهش بده بگو همین الان برات اکتیو کنه...وظیفه ی اون بوده که اکتیو شده بهت تحویل بده...پولم بابتش نده...

یا اگه حالشو نداری،از این لینک دان کن:

mohammad_203
26-08-2013, 15:17

کرک ویندوز 8 ریخته تو اینترنت.با سرچ به جواب می رسید.اکثر سایت های دانلود ایرانی دارن.مثلا سافت گذز یا سافت 98

shervin2013
26-08-2013, 15:26
نسخه بتاش چه فرقی با کاملش یا همون (wvql فکر کنم) داره؟

PouriaTech
26-08-2013, 15:29
نسخه بتاش چه فرقی با کاملش یا همون (wvql فکر کنم) داره؟

دقیق نمیدونم ولی خوب هر چیزی نسخه ی نهاییش کامل تر از بتاست...

بتا احتمال وجود باگ توش زیاده...

در ضمن Whql :n07:

reza4843
26-08-2013, 15:33
ببر بهش بده بگو همین الان برات اکتیو کنه...وظیفه ی اون بوده که اکتیو شده بهت تحویل بده...پولم بابتش نده...

یا اگه حالشو نداری،از این لینک دان کن:

eror میده. میگه the activation server determined the specified product key is blocked
چیکارش کنم؟

aminhitman
26-08-2013, 15:35
میگفتن گرافیک لپ تاپ ها ضعیفه من باورم نمی شد حالا فهمیدم. یه بازی نصب کردم اجرا میکنه ولی یه سری پچ گرافیکی هم واسه بازیش هست نوشته گرافیک پیشنهادی 128 بیتی ها رفتم تو GPU-Z انویدیا رو زده 64 بیت بعد اینتل رو زده 128 بیت در نتیجه با اینتل بازی میکنم راحت میاره
تازه گرافیک 256 بیتم داریم یعنی این ضعف ترینه 740m

aliahmari
26-08-2013, 15:38
سلام
من هم یه تستی از باطریش گرفتم که به شرح زیره :
شروع تست با : 80% باطری
نحوه استفاده از سیستم : نیم ساعت بازی کردن با pes2013
1 ساعت 15 دقیقه هم آنتی ویروس نصبیدم و آپدیتش کردم تو اینترنت چرخیدم و یکی دو تا هم فایل دانلود کردم.
که هنوز 12 در صد از باطریش مونده بود که زدم شارژ.
جمعا هم 1 ساعت 30 دقیقه ازش استفاده کردم که 12 در صد از باطریش مونده بود.:n05::n06:

PouriaTech
26-08-2013, 15:41
eror میده. میگه the activation server determined the specified product key is blocked
چیکارش کنم؟

میگه سرور برا فعال سازی بسته س.

شما یه کم صبر کن تا من اکتیویتور خودمو برات آپ کنم اونو بنصب...