PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کلـوپ Lenovo Z500

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

lionf3
18-08-2013, 08:12
خوب اینا که رو سورسش تغییر نمی دن که :D

امیج خام ویندوز رو می گیرن ، 4 تا نرم افزار روش نصب می کنن ، لوگو خودشونو قرار میدن ، ری امیج می گیرن می شه یه نسخه ویندوز دیگه :n02:

همه شرکتا این کارو می کنن
بعلـــــــه شما درست میگید :دی
اما من که کلا با این ویندوز ها میونه خوبی ندارم چه کاری آدم خودش نرم افزار و.... روش میریزه دیگه:n02:

Public Enemy
18-08-2013, 08:33
خوب الان سوال اینه چرا همه ما افتادیم دنبالش ؟ :n02:

اگه 900 تومن نبود که من دانلود کرده بودم :n02:

PouriaTech
18-08-2013, 08:54
سلام دوستان...یه سوال دارم،چجوری ورژن بایوسم رو بفهمم؟؟؟لینکی هم هست که آموزش آپدیتشو داده باشه؟؟؟ممنونم....

lionf3
18-08-2013, 09:01
سلام دوستان...یه سوال دارم،چجوری ورژن بایوسم رو بفهمم؟؟؟لینکی هم هست که آموزش آپدیتشو داده باشه؟؟؟ممنونم....

شما تو (Run (Win+ r تایپ کنید dxdiag:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

blue*sky
18-08-2013, 11:19
شما تو (Run (Win+ r تایپ کنید dxdiag:

لطفااا اين كد رو يه بارم چك كنين ببينين درست نوشتين
چون من ويندوز 8 يا 7 ندارم اينو ميپرسم ( چون تو XP زدم جواب نداد )

اين كد تو ويندوز 7 كار ميكنه ؟ ؟

Public Enemy
18-08-2013, 11:38
لطفااا اين كد رو يه بارم چك كنين ببينين درست نوشتين
چون من ويندوز 8 يا 7 ندارم اينو ميپرسم ( چون تو XP زدم جواب نداد )

اين كد تو ويندوز 7 كار ميكنه ؟ ؟

آره کار می کنه !

تو Xp هم باید کار کنه

اگه نتونستین ، تو ران اینو بزنین :

msinfo32.exe

تو قسمت Bios version/date نوشته .

amin5222106
18-08-2013, 12:07
خوب اینا که رو سورسش تغییر نمی دن که :D

امیج خام ویندوز رو می گیرن ، 4 تا نرم افزار روش نصب می کنن ، لوگو خودشونو قرار میدن ، ری امیج می گیرن می شه یه نسخه ویندوز دیگه :n02:

همه شرکتا این کارو می کنن

تغییرات داخل ریجستری ویندوز باعث خیلی از مشکلات میشه
که شرکتا این کارو میکنن
من که تست کردم و به این نتیجه رسیدم

sarafara
18-08-2013, 12:15
دوستان منم به کلوپ زد500 ایها پیوستهام ...آی7 شکلاتی رو خریده ام دومیلیون و ششصد و پنجاه ..با گرافیک 740 ...و گارانتی ویستا !...
حالا فروشنده با گرفتن 70 تومن قرارشده برنامه هاش رو نصب کنه ...یه کم زیاد نیست این مبلغ ؟...:n04:
ازتون میخوام سریع منو راهنمایی کنین که غیر از ویندوز 8 و درایوهای زد500 چه برنامه های دیگه ای باید نصب بشه که من امروز عصر که برای تحویلش میرم چک کنم...لطفا سریع جوابم رو بدین !:34:

Public Enemy
18-08-2013, 12:22
دوستان منم به کلوپ زد500 ایها پیوستهام ...آی7 شکلاتی رو خریده ام دومیلیون و ششصد و پنجاه ..با گرافیک 740 ...و گارانتی ویستا !...
حالا فروشنده با گرفتن 70 تومن قرارشده برنامه هاش رو نصب کنه ...یه کم زیاد نیست این مبلغ ؟...:n04:
ازتون میخوام سریع منو راهنمایی کنین که غیر از ویندوز 8 و درایوهای زد500 چه برنامه های دیگه ای باید نصب بشه که من امروز عصر که برای تحویلش میرم چک کنم...لطفا سریع جوابم رو بدین !:34:

چه خبره سر گردنست مگه :n04:

یه ویندوزه یه سری درایور و نرم افزار تو سیدی همراه یه آنتی ویروس . شاید چیز دیگه هم بخواد بریزه مثل فتوشاپ و آفیس . اینا همه شیراز با 20 تومن نصب کردن . ولی 70 تومن زوره !:n04:

Public Enemy
18-08-2013, 12:25
من اسفند گرفتم 3 میلیون رنگ مشکی با گرافیک 635 . آنتی ویروس و کیف و موس رایگان نصب ویندوز و نرم افزار ها رایگان با 3 ماه پشتیبانی نرم افزاری

P@rtex
18-08-2013, 12:39

واقعا بی انصافی هستش گرفتن این قیمت ها! اینجور آدما اعتبار ما بازاری های دیگه رو از بین می برن
من خودم بازاری هستم و اینو بگم که واسه تعمیرات مبلغی میگیریم ولی واسه بخش نرم افزاری به جز ریکاوری فایل و نصب ویندوز که نصب ویندوزش 1000 الی 2000 هستش و مبلغ ریکاوری بسته به حجم ریکاوری شده داره واسه بقیه نصب برنامه ها و درایو ها پولی نمیگیریم.
اینم بگم که برادرم رئیس اتحادیه خدمات و محصولات رایانه ای و دیجیتال هستش و راحت می تونم بدونه اینکه مشکلی برام پش بیاد ملت رو تیغ بزنم.ولی تا حالا اینکارو نکردم.
این مبلغی که ایشون گرفتن واقعا زیاد هستش و خیلی بی انصافی کردن.

sarafara
18-08-2013, 12:44
واقعا بی انصافی هستش گرفتن این قیمت ها! اینجور آدما اعتبار ما بازاری های دیگه رو از بین می برن
من خودم بازاری هستم و اینو بگم که واسه تعمیرات مبلغی میگیریم ولی واسه بخش نرم افزاری به جز ریکاوری فایل و نصب ویندوز که نصب ویندوزش 1000 الی 2000 هستش و مبلغ ریکاوری بسته به حجم ریکاوری شده داره واسه بقیه نصب برنامه ها و درایو ها پولی نمیگیریم.
اینم بگم که برادرم رئیس اتحادیه خدمات و محصولات رایانه ای و دیجیتال هستش و راحت می تونم بدونه اینکه مشکلی برام پش بیاد ملت رو تیغ بزنم.ولی تا حالا اینکارو نکردم.
این مبلغی که ایشون گرفتن واقعا زیاد هستش و خیلی بی انصافی کردن.

حالا که اینطور میگین من هم جنین پولی رو به ایشون نمیدم ..خوابش رو ببینه !:n24:...ممنون که روشنم کردین ...حالا اون برنامه ها رو هم لطف میکنین بگین ؟...

Public Enemy
18-08-2013, 12:53
حالا که اینطور میگین من هم جنین پولی رو به ایشون نمیدم ..خوابش رو ببینه !:n24:...ممنون که روشنم کردین ...حالا اون برنامه ها رو هم لطف میکنین بگین ؟...

کل درایور ها و برنامه ها تو سی دی همراش هست !

فقط تنها چیزی که لازمه خودتون دانلود کنین درایور کارت گرافیک Nvidia هستش . تو چند صفحه پیش لینکش هست

سوالی بود اینو بخونین :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

آنتی ویروس هم سلیقه خودتون ( آنتی ویروسی که همراه لپ تاپ دادن بهم Nod32 یود هنوز بستشو باز نکردم . حالا که سر گردنست 50 هزار تومن می فروشم :n09: )

lionf3
18-08-2013, 13:11
اولا که تبریک و خوش آمد میگم به شما
دوما که اصلا گول این حرف هارو نخورید و فقط دستگاه رو بگیرید
مگه نصب ویندوز با درایور هاش چقدر دردسر داره؟
این آقا ۱۰۰٪ قصد داره کلاه سر شما بزاره.

lionf3
18-08-2013, 13:12
کل درایور ها و برنامه ها تو سی دی همراش هست !

فقط تنها چیزی که لازمه خودتون دانلود کنین درایور کارت گرافیک Nvidia هستش . تو چند صفحه پیش لینکش هست

سوالی بود اینو بخونین :

آنتی ویروس هم سلیقه خودتون ( آنتی ویروسی که همراه لپ تاپ دادن بهم Nod32 یود هنوز بستشو باز نکردم . حالا که سر گردنست 50 هزار تومن می فروشم :n09: )
آنتی ویروس هم Avira Free Antivirus رو من پیشنهاد میدم.
برا اطلاعات بیشتر هم بهتره که ایشون برن به انجمن مربوطه.
۵۰ یه مقدار گرون نیست:n02: ارزون بده مشتری شیم.

sarafara
18-08-2013, 13:16
آنتی ویروس هم Avira Free Antivirus رو من پیشنهاد میدم.
برا اطلاعات بیشتر هم بهتره که ایشون برن به انجمن مربوطه.

ممنون آقایون !
راستش نمی دونم نصب کرده یا نه ...عصر که مغازه باز شد زنگ میزنم اگه نصب نکرده بود همینطر آک تحویل میگیرم ...قیمتش چطوره دو و ششصد و پنجاه ؟......چون هنوز پولش رو پرداخت نکردم چقدر میتونم چونه بزنم ؟....اینجور که پیداست فروشنده طماعیه در صورتیه که آشنا هم تشریف دارن !:n22:

Public Enemy
18-08-2013, 13:18

باشه تخفیف می دم 80 هزار تومن ! یه والپیپر لنوو هم هدیه رایگان :n16: ( <---- قیمت این گل جدا حساب می شه ها :n09: )

Public Enemy
18-08-2013, 13:23
ممنون آقایون !
راستش نمی دونم نصب کرده یا نه ...عصر که مغازه باز شد زنگ میزنم اگه نصب نکرده بود همینطر آک تحویل میگیرم ...قیمتش چطوره دو و ششصد و پنجاه ؟......چون هنوز پولش رو پرداخت نکردم چقدر میتونم چونه بزنم ؟....اینجور که پیداست فروشنده طماعیه در صورتیه که آشنا هم تشریف دارن !:n22:

قیمت بستگی به مدت گارانتی و رنگش فرق می کنه ( من 2 گارانتی 2 ساله رنگ مشکی شد 3 میلیون . البته اون موقع گرون بود . من هم تخفیف و چونه زدن بلد نیستم !)

احتمال اینکه نصب نکرده باشه زیاده چون شیراز دیدم اتحادیه دارن خودشون نصب نمی کنن لپ تاپو با یه قبض تحویلت می دن می گن برو اونجا نصب می کنن

sarafara
18-08-2013, 13:34
قیمت بستگی به مدت گارانتی و رنگش فرق می کنه ( من 2 گارانتی 2 ساله رنگ مشکی شد 3 میلیون . البته اون موقع گرون بود . من هم تخفیف و چونه زدن بلد نیستم !)

احتمال اینکه نصب نکرده باشه زیاده چون شیراز دیدم اتحادیه دارن خودشون نصب نمی کنن لپ تاپو با یه قبض تحویلت می دن می گن برو اونجا نصب می کنن

مرسی ...تا ببینم چی میشه !...امیدوارم گرفتار مشکلات فن و باتری و داغ کردن و...اینا نشم !....:n13:

shik
18-08-2013, 13:56
دوستان من به یه مشکل برخوردم
ابونتو رو نصب کردم بعد اومم ویندوز پارتیشنشو delete کردم یه هو 4 تادرایو که مجموعا 540 گیگ میشد باهاش delete شد و به رنگ سبز در اومد
دست بهش نزدم و منتظر راهنماییتون هستم

shahabprince
18-08-2013, 14:11
دوستان سایت سافتگذر یه نسخه از ویندوز 8 اورجینال مخصوص لپتاپهای جدید لنوو رو سایتش گزاشته من دارم دانلود میکنم به نظر چیز خوبی میاد دوستان در مورد این ویندوز نظر بدن

به جای نقطه چین بنویسید s oftgozar بدون فاصله

ویندوزو دانلود کردم
رو لپتاپ نصب کردم ولی اکتیو نشد مثل اینکه رو z500 جواب نمیده
حیف شد

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4

P@rtex
18-08-2013, 14:14
دوستان من به یه مشکل برخوردم
ابونتو رو نصب کردم بعد اومم ویندوز پارتیشنشو delete کردم یه هو 4 تادرایو که مجموعا 540 گیگ میشد باهاش delete شد و به رنگ سبز در اومد
دست بهش نزدم و منتظر راهنماییتون هستم

دوست منم می خواست ابونتو نصب کنه مثل مال شما شد و همه هاردش پاک شد.

Public Enemy
18-08-2013, 14:14
اول Ubuntu نصب کردین بعد از نصب اومدین پارتیشن بندی کردین ؟

یا در حین فرایند نصب اومدین Partition بندی کردین ؟‌

اگه اولیه شاید بشه یه کاریش کرد !

از تو Ubuntu بگردین دنبال update manager بازش کنین بزنین Settings اونجا جند تا تب هست تو Tab اول یعنی Ubuntu software تیک Universe رو بزنید .

سپس ببندین و دکمه چک رو بزنین لیست آخرین آپدیت ها رو بگیره .

ــــــــــــــــ

اگه کارای بالا رو انجام دادین ترمینال رو باز کنین توش تایپ کنین :

نصب که شد با دستور Testdisk نرم افزار رو در حالت Command-line اجرا کنین . شرمنده رابط گرافیکی نداره . این نرم افزار Partition table رو برمی گزدونه البته اگه دوباره پارتیشن بندی نکرده باشین . احتمال اینکه فایل ها بر نگرده هست ! یکم دقت کنین خودتون می فهمین چکار کنین . اگه سوالی بود تو انجمن لینوکس مطرح کنین . البته من تا جایی که بتونم کمک می کنم !

Public Enemy
18-08-2013, 14:16
ویندوزو دانلود کردم
حیف شد

خوب به احتمال زیاد هم نباید اکتیو می شد . یعنی لنوو باید یه لایسنس مجانی می داد با لپ تاپ ؟

P@rtex
18-08-2013, 14:17
ویندوزو دانلود کردم
حیف شد

دلیلش فکر کنم اینه:

اگر لپ تاپ شما جدید باشد و بایوس آن از SLP 2.2 یا Slice 2.1 به بالا پشتیبانی کند این ویندوز دقیقا مانند یک ویندوز اورجینال خریداری شده روی لپ تاپ شما نصب می شود و بدون کرک Activated است.

مال ما اگه آپدیت هم شده باشه نهابتا 1.18 هستش !

stepheno_1919
18-08-2013, 14:17
دوستان یه تجربه جدید!!!! امروز لپتاپ دوستمو(کانفیگ i3 و گرافیک 635) که داغ میکرد و زود باتری خالی میکرد رو یه کم ور رفتیم. اول بایاس رو آپدیت کردیم (در حالی که هیچکدوم از درایور ها نصب نبود به جز اینتل و تاچ پد) درست نشد که هیچ بدتر هم شد(دور فن بالاتر رفت و دما هم یه ذره بالاتر). بعد یکی یکی درایور ها رو نصب کردیم(همزمان با نرم افزار HW Monitor دما و مصرف رو رصد میکردیم). تا رسیدیم به فریمور آپگرید باتری اونو که نصب کردیم هم مصرف اومد بایین هم دما. خلاصش اینکه OK شد. دوستانی که بایاس رو آپدیت کردین و نتیجه نگرفتین هنگامی که به اینترنت وصل هستین یه عنایتی هم به فایل فریمور باتری داشته باشین ایشالا که جواب میگیرید.

lionf3
18-08-2013, 14:19
دوستان یه تجربه جدید!!!! امروز لپتاپ دوستمو(کانفیگ i3 و گرافیک 635) که داغ میکرد و زود باتری خالی میکرد رو یه کم ور رفتیم. اول بایاس رو آپدیت کردیم (در حالی که هیچکدوم از درایور ها نصب نبود به جز اینتل و تاچ پد) درست نشد که هیچ بدتر هم شد(دور فن بالاتر رفت و دما هم یه ذره بالاتر). بعد یکی یکی درایور ها رو نصب کردیم(همزمان با نرم افزار HW Monitor دما و مصرف رو رصد میکردیم). تا رسیدیم به فریمور آپگرید باتری اونو که نصب کردیم هم مصرف اومد بایین هم دما. خلاصش اینکه OK شد. دوستانی که بایاس رو آپدیت کردین و نتیجه نگرفتین هنگامی که به اینترنت وصل هستین یه عنایتی هم به فایل فریمور باتری داشته باشین ایشالا که جواب میگیرید.
بعله فریمور باتری هم خیلی مهم هستش اما من که ویندوز رو عوض کردم دیگه نتونستم فریمور رو آپدیت کنم شاید مثل بایوس فقط یکبار آپدیت کنی میمونه.

shik
18-08-2013, 14:30

از تو Ubuntu بگردین دنبال update manager بازش کنین بزنین Settings اونجا جند تا تب هست تو Tab اول یعنی Ubuntu software تیک Universe رو بزنید .

ــــــــــــــــ

نصب که شد با دستور Testdisk نرم افزار رو در حالت Command-line اجرا کنین . شرمنده رابط گرافیکی نداره . این نرم افزار Partition table رو برمی گزدونه البته اگه دوباره پارتیشن بندی نکرده باشین . احتمال اینکه فایل ها بر نگرده هست ! یکم دقت کنین خودتون می فهمین چکار کنین . اگه سوالی بود تو انجمن لینوکس مطرح کنین . البته من تا جایی که بتونم کمک می کنم !

ممنون دوست من
من پارتیشن ابونتو رو تو ویندوز deleteکردم یه هو 4 تا درایوم باهاش delete شد
دست به چیزی نزدم ابونتو هم پریده
راهی هست درایوها دوباره برگرده؟

Public Enemy
18-08-2013, 14:35
راستی یادم رفت بگم دوستم یه لپ تاپ دل داشت یه DVD ویندوز ۷ همراش بود روش نوشته بود مخصوص لپ تاپ های دل ! اینقدز قشنگ بود دی وی دیه که فکر می کردی از خود کارخونه اومده بیرون ! نصب که کردیم دیدیم ویندوز معمولیه بدون هیچ نرم افزار اضافی ! حتی اکتیو هم نبود !

حالا هر چه که باشد ما دانلود می کنیم

KAKHMAL
18-08-2013, 14:36

ــــــــــــــــ

اگه حالت دوم هم باشه با توجه به اینکه فعالیت دیگه ای انجام ندادین مشکلی پیش نمیاد کافی باید یه دکمه ریست داشته باشه اگر هم نداشت کافیه یه مرحله بیاین عقب و دوباره برید توی پارتیشن بندی :)

Public Enemy
18-08-2013, 14:38
ممنون دوست من

خوب به نظر میاد بهتر شد !

می تونین Ubuntu رو روی Flash memory بریزین Live اجرا کنین همینایی که گفتم انجام بدین .

البته احتمالا نرم افزار های Partition recovery تحت ویندوز هست . لذا کارتون راحت تره !

من فکر کردم گفتین ویندوز پریده فقط Ubuntu مونده !

اگه حالت دوم هم باشه با توجه به اینکه فعالیت دیگه ای انجام ندادین مشکلی پیش نمیاد کافی باید یه دکمه ریست داشته باشه اگر هم نداشت کافیه یه مرحله بیاین عقب و دوباره برید توی پارتیشن بندی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من منظورم موقعی بود که پارتیشن بندی شده Ubuntu هم نصب شده سیو شده رفته !

lionf3
18-08-2013, 14:42
ممنون دوست من
شیک جان مهم ترین قسمت در نصب اوبونتو همین پارتیشن بندی هستش توصیه میکنم حتما به فروم های مخصوص اوبونتو یه سر بزنید.

mah11k
18-08-2013, 14:46
سلام
می خواستم ببینم چطور
فریمور باتری رو اپدیت کنم ؟

lionf3
18-08-2013, 14:50
سلام
می خواستم ببینم چطور
فریمور باتری رو اپدیت کنم ؟

علیک سلام
شما به صفحه درایور های Z500 برو و در قسمت زیر:

این فایل رو دانلود نصب کنید.
موقع نصب هم حتما باتطری باید داخل شارژ باشه.

dahaka.se7en
18-08-2013, 16:23
واسه درایور های گرافیک همینا کافیه یا باید از سایت خود انویدیا هم دانلود کنیم؟؟؟؟
. اینکه واسه انویدیا دوتا درایور داده کدومه؟؟؟؟ بالاییه یا پایینیه ؟؟؟ :n13:

lionf3
18-08-2013, 16:27
واسه درایور های گرافیک همینا کافیه یا باید از سایت خود انویدیا هم دانلود کنیم؟؟؟؟
. اینکه واسه انویدیا دوتا درایور داده کدومه؟؟؟؟ بالاییه یا پایینیه ؟؟؟ :n13:

همینا کافیه
اگر گرافیک شما ۷۴۰:اولی
اگر ۶۳۵ هستش:آخری

amin5222106
18-08-2013, 16:56

من از جایی که خریدم گفت خودمون تمام نرم افزاراش رو همراه با ویندوز 8 نصب میکنیم و تحویلت میدیم .بیرون هم هرجا بری بین 15 تا 20 تومان نصب میکنن

P@rtex
18-08-2013, 18:14
آقا من لپ تاپپم از روی یه میز 50 سانتی سر خورد و افتاد زمین.البته پشتش افتاد روی یه بالش نرم و جلوش خورد به زمین.خدا رو شکر در ظاهر شکستگی و مشکلس دیده نمیشه ولی یه راهنمایی بکنین ببینم از کجا بفهمم که به قطعات داخلش صدمه رسیده یا نه؟

Public Enemy
18-08-2013, 18:17
در مورد مشکل داغ کردن ! یه چیز جالب به ذهنم رسید :n10: ( البته تجربه شخصیه ! )

قبلا با لپ تاپ های دیگه کار می کردم ، چوب از نظر کیس بزرگنر سنگین تر بودن همیشه موقع بازی می زاشتمشون رو زمین ! بازی می کردم . دوستامم که لپ تاپ داشتن همین کارو می کردن تا اینکه یکی کول پد خرید همه یاد گرفتن 2 ، 3 تا کتاب بزارن زیر لپ تاپ ! تا از زمین فاصله داشته باشه !!!!

حالا که Z500 خریدم چون وزنش سبکه موقع کار همش لپ تاپ رو پاهامه ! همیشه هم زیر لپ تاپ گرم میشه خوب !

فکر کنم بعضی دوستان همین مشکلو دارن :n10:

Public Enemy
18-08-2013, 18:28
آقا من لپ تاپپم از روی یه میز 50 سانتی سر خورد و افتاد زمین.البته پشتش افتاد روی یه بالش نرم و جلوش خورد به زمین.خدا رو شکر در ظاهر شکستگی و مشکلس دیده نمیشه ولی یه راهنمایی بکنین ببینم از کجا بفهمم که به قطعات داخلش صدمه رسیده یا نه؟

معمولا لپ تاپ مثل کیس رایانه بزرگ و پر حجم نیست . تو سایت های مختلف که دیدم لپ تاپ رو باز می کنن ، قطعات ثابت هستن لدا اینجوری نمی شه فهمید ! البته شرکت هایی مثل Asus تست افتادن از ارتفاع رو رو لپ تاپ هاش با ارتفاع 30 سانتی متر امتحان می کنه . ولی اونجا دیگه بالشت ندارن !

چون قطعات لپ تاپ ثابت هستن پس احتمال شکستگی از داخل کمه از بیرون باید میشکست . اگه جاییش توی لپ تاپ شکسته باشه یا جا به جا شده باشه باید فن ها باشن .

لپ تاپ رو خاموش کن یکم تکونش بده اگه صدا نداد پس نشکسته !

البته اگه روشن بوده ، احتمال اینکه به هارد ضربه خورده باشه زیاده . هارد رو دیگه باید با نرم افزار های S.M.A.R.T چک کنین

واسه فن ها هم چند تا نرم افزار Hwmonitor نصب کن ببین خوب کار می کنن یا نه !

در ضمن ضربه خوردگی جزو گارانتی محسوب نمی شه ها ! ( یعنی فکر نکنم ببرین بگین از ارتفاع افتاد چک کنین سالمه ، مجانی واست چک کنن )

kratosnajafi
18-08-2013, 20:54
سلام خدمت دوستان
همونطور که همه مستحضر هستید با اپدیت بایاس مشکل داغ کردن حل شده حالا میخوام بپرسم دمای لپتاپ هنگام کارهای سنگین در مقایسه با بقیه لپتاپ‌ها چیجوریه؟
لطفا بدون تعصب جواب بدید;)
ممنون

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 4
دوستان جواب نمیدن؟:n30:

lionf3
18-08-2013, 20:59
دما در حالت معمولی باید زیر ۶۰ باشه در حالت سنگین هم تا ۷۰-۸۰ ممکنه برسه

Public Enemy
18-08-2013, 21:13

یه سر بزن Notebookcheck تخصصی بررسی کرده دما ها رو هم نوشته ! واسه هر لپ تاپی خواستی سرچ کن

mah11k
18-08-2013, 21:54
علیک سلام
شما به صفحه درایور های Z500 برو و در قسمت زیر:

این فایل رو دانلود نصب کنید.
موقع نصب هم حتما باتطری باید داخل شارژ باشه.

مرسی از راهنماییتون
انجام دادم از کجا بفهمم اپدیت شده ؟ و اینکه تاثیرش رو چ جوری متوجه شم ؟

lionf3
18-08-2013, 22:21
مرسی از راهنماییتون
انجام دادم از کجا بفهمم اپدیت شده ؟ و اینکه تاثیرش رو چ جوری متوجه شم ؟
سوال خوبی پرسیدین.
الان اصلا درایور انویدیا نصب نیست؟
هر وقت نصب کردین یه همچین چیزی باید بیاد:

mah11k
18-08-2013, 22:32
سوال خوبی پرسیدین.
الان اصلا درایور انویدیا نصب نیست؟
هر وقت نصب کردین یه همچین چیزی باید بیاد:

من متوجه نشدم ..فریمور باتری چ ربطی به انویدیا داره ؟؟ میشه بیشتر توضیح بدید لطفا ؟
و ی سوال دیگه دارم ... من روی صفحه نمایشم ی نقطه ریز ابی رنگ هستش از بینم نمیره ..خواستم بدونم مشکل خاصی هستش یا میشه کاریش کرد ؟ اگه کسی بتونه کمک کنه ممنون میشم

Public Enemy
18-08-2013, 22:43
من متوجه نشدم ..فریمور باتری چ ربطی به انویدیا داره ؟؟ میشه بیشتر توضیح بدید لطفا ؟
و ی سوال دیگه دارم ... من روی صفحه نمایشم ی نقطه ریز ابی رنگ هستش از بینم نمیره ..خواستم بدونم مشکل خاصی هستش یا میشه کاریش کرد ؟ اگه کسی بتونه کمک کنه ممنون میشم

خوب اگه نصب کردین نصب شد لپ تاپ خاموش شد پس نصب شده .

تاثیرش هم فکر نکنم محسوس باشه . توی خود لنوو نوشته فریم ور قبلی یه مشکلی داشت موقعی که تو شارج بود بعضی وقتا به سرش می زد باتری شارج نمیشد یا شارج خالی می کرد . در مورد دما هم چیزی نگفته .

ــــــــــــــــــــــ

تو یه بازی چک کنین ببینین اون نقطه هست یا نیست ؟‌ و یا لپ تاپو خاموش می کنین بازم معلومه ؟ اگه هست بهتره ببرین گارانتی (‌ معمولا Dead Pixel‌)

.: M A T R I X :.
18-08-2013, 23:12
سلام به دوستای گلم! حالتون خوفه؟؟ یه مشکلی پیش اومده: وقتی فریمور باتری رو نصب کردم ، یه ویزارد باز شد که توی مرحله ی شناسایی خطا داد :،There are no attached batteries that require a firmware update.من باید چیکار کنم؟

P@rtex
18-08-2013, 23:46
سلام به دوستای گلم! حالتون خوفه؟؟ یه مشکلی پیش اومده: وقتی فریمور باتری رو نصب کردم ، یه ویزارد باز شد که توی مرحله ی شناسایی خطا داد :،There are no attached batteries that require a firmware update.من باید چیکار کنم؟

دوستانی که لپ تاپ سری جدید خریدن بایوس و باتری رو لازم نیست نصب کنن.اینا آخرین ورژن هستش.پیام هم میگه باتری شما نیازی به آپدیت نداره.

One Minute
18-08-2013, 23:58
بچه ها شما ماوس لپ تاپ رو چیجوری غیر فعال میکنید ؟

من چند تا برنامه هم نصب کردم ولی کار نکردن !

mah11k
19-08-2013, 09:22
[QUOTE=hayyan71;7823896]خوب اگه نصب کردین نصب شد لپ تاپ خاموش شد پس نصب شده .

تاثیرش هم فکر نکنم محسوس باشه . توی خود لنوو نوشته فریم ور قبلی یه مشکلی داشت موقعی که تو شارج بود بعضی وقتا به سرش می زد باتری شارج نمیشد یا شارج خالی می کرد . در مورد دما هم چیزی نگفته .

ــــــــــــــــــــــ

تو یه بازی چک کنین ببینین اون نقطه هست یا نیست ؟‌ و یا لپ تاپو خاموش می کنین بازم معلومه ؟ اگه هست بهتره ببرین گارانتی (‌ معمولا Dead Pixel‌)[/QU

نصب کردم ولی لب تاپ خاموش نشد خیلی هم سریع نصب شد .... یعنی نصب شده ؟

در مورد اون نقطه هم ..لب تاب خاموشه نیستش ... وقتی روشنه معمولا وقتایی که صفحه تک رنگ باشه ( مثلا تمام مشکی یا ...) دیده میشه ؟
اگه همین جوری بمونه مشکلی ایجاد میکنه ؟

aziz.m
19-08-2013, 09:46
[QUOTE=hayyan71;7823896]خوب اگه نصب کردین نصب شد لپ تاپ خاموش شد پس نصب شده .

ــــــــــــــــــــــ

تو یه بازی چک کنین ببینین اون نقطه هست یا نیست ؟‌ و یا لپ تاپو خاموش می کنین بازم معلومه ؟ اگه هست بهتره ببرین گارانتی (‌ معمولا Dead Pixel‌)[/QU

نصب کردم ولی لب تاپ خاموش نشد خیلی هم سریع نصب شد .... یعنی نصب شده ؟

در مورد اون نقطه هم ..لب تاب خاموشه نیستش ... وقتی روشنه معمولا وقتایی که صفحه تک رنگ باشه ( مثلا تمام مشکی یا ...) دیده میشه ؟
اگه همین جوری بمونه مشکلی ایجاد میکنه ؟
سلام خوب من نه البته لبتاب بلكه رو ال سي دي خونمون همين مشكل از ابتدا وجود داشت الان بعد دو سه سال مشكل ديگه اي تو صفحه نمايشش وجود نداره نميدونم چطوري ولي خودش خود به خود درست شد جالبتر اينكه من يه گوشي لمسي داشتم اونم مشكلش خودش حل شد ولي رفع اين دو كاملا اتفاقي بود بهتره شما ببريد گارانتي

Rezback
19-08-2013, 10:58
سلام دوستان من هم امروز بعده 1/5 ماه یه صدایه بوق خیلی ریزی مثل اون رفیقمون حس می کنم. باید حساس باشم یا بیخیالش شم؟
ممنون

mohammad_203
19-08-2013, 13:18
سلام دوستان من هم امروز بعده 1/5 ماه یه صدایه بوق خیلی ریزی مثل اون رفیقمون حس می کنم. باید حساس باشم یا بیخیالش شم؟
ممنون

سلام
اگه صدا زیاد باشه مشکل هست.ولی این صدای ریز مشکل خاصی نیست.

mohammad_203
19-08-2013, 13:20
بچه ها شما ماوس لپ تاپ رو چیجوری غیر فعال میکنید ؟

من چند تا برنامه هم نصب کردم ولی کار نکردن !

سلام
دکمه F6 تاچپد(موس لپ تاپ) رو غیر فعال می کنه.(نیازی به گرفتن Fn نیست)

P@rtex
19-08-2013, 20:46
ممنون

اون دوستمون که صدای بوق میداد لپ تاپش منم.
دایورت کن عزیز و استفاده بکن از لپ تاپت.

hamedhmd86
19-08-2013, 22:05
سلام دوستان. میخواستم بدونم باسه z500 چنده ؟ همچنین گرافیک gt740 بالاتره یا amd radeon hd 7650m ممنون میشم که جواب سوالمو بدین چون میخوام لپتابه مورده نظرمو انتخاب کنم بینه z500 و 4540s-h
با تشکر

parsa.akbarifar
19-08-2013, 22:15
سلام دوستان. میخواستم بدونم باسه z500 چنده ؟ همچنین گرافیک gt740 بالاتره یا amd radeon hd 7650m ممنون میشم که جواب سوالمو بدین چون میخوام لپتابه مورده نظرمو انتخاب کنم بینه z500 و 4540s-h
با تشکر

قطعا 740 قوی تر است چون که کلن سری جیفورس مخصوص بازی هستند و قدرت بیشتری نسبت به کارت های amd دارند

parsa.akbarifar
19-08-2013, 22:17
قطعا 740 قوی تر است چون که کلن سری جیفورس مخصوص بازی هستند و قدرت بیشتری نسبت به کارت های amd دارند

در مورد قیمت باید بگم میتونید به سایت دیجی کالا سر بزنید من خودم با کانفینگ زیر 1 هفته پیش خریدم core i5 - ram 6 - vga 740 m 2GB- 1 tr hdd
2480000 تومن

parsa.akbarifar
19-08-2013, 22:23
در مورد قیمت بگم که من خودم با کانفینگ زیر خریدم 2480000
i5 - ram6- 740m 2GB - 1 TR HDD
و اما لپ تاب 4540 باید بگم که کلا جز لپ تاپ های اداری محسوب میشه و گرافیک اون نسبت z500 ضعیف تر است در واقع بگم که هم رده گرافیک amd 7650 در سری جیفورس میتونه geforce 630m باشه .

mahdi13635
19-08-2013, 23:04
من 20 روز پیش گرفتم 2540000 البته core i7 -ram6- vga740 -1tra hd رنگ هم شکالتی با گارانتی 2سال سازگار

mahdi13635
19-08-2013, 23:19
از گرافیکش هم راضی هستم.تا حالا تو گیم ها کم نیاورده.مثل bf3 - Farcry 3- Call of Duty Black Ops II
نسبت به لپتاپ های دیگه با همین کانفیگ قیمتش خیلی مناسبه.فقط زاویه دیدش از اطراف محدوده.موقع بازی هم قسمت چپ صفحه کلید گرم میشه.که به خاطر قرار گرفتن فن در اون قسمته که میشه گفت طبیعیه.

One Minute
19-08-2013, 23:24
من 20 روز پیش گرفتم 2540000 البته core i7 -ram6- vga470 -1tra hd رنگ هم شکالتی با گارانتی 2سال سازگار

قیمت core i5 در حال حاضر چقدره ؟
من یک هفته پیش خریدم 2.270 !

mahdi13635
19-08-2013, 23:48
از بازار خبر ندارم ولی الان دی جی کالا زده 2249000 ویه سایت دیگه زده 2240000 ویه جای دگه زده 2190000. بازار فکر کنم ارزون تر بتونی گیر بیاری.

mah11k
20-08-2013, 05:48
دوستان کسی میدونه این صدای قرقر هارد برا چیه ؟ صداش ضعیفه ولی خب تو سکوت میشنوی ؟ اصلا چرا باید هم چین صدایی بده ؟

hamedhmd86
20-08-2013, 07:43
ممنون از دوستانی که جوابه سوالمو دادن :n18: . من این لپ تابو برایه نرم افزارهایه مکانیک میخوام بگیرم مثله کتیا، انسیس، فلوئنت میخوام بدونم برایه این نوع استفاده به نظرتون z500 بهتره یا 4540s-h. شرمنده که وسواس نشون میدم به خاطر شرایط بده مالی میخوام لپ تابی بگیرم که چند سال خیالم از اون راحت باشه.

parsa.akbarifar
20-08-2013, 08:29
دوستان هر کی میخواد بخره یکم صبر کنه چون که یه هفته گذشته 150 تومن ارزون شده

parsa.akbarifar
20-08-2013, 08:36
ممنون از دوستانی که جوابه سوالمو دادن :n18: . من این لپ تابو برایه نرم افزارهایه مکانیک میخوام بگیرم مثله کتیا، انسیس، فلوئنت میخوام بدونم برایه این نوع استفاده به نظرتون z500 بهتره یا 4540s-h. شرمنده که وسواس نشون میدم به خاطر شرایط بده مالی میخوام لپ تابی بگیرم که چند سال خیالم از اون راحت باشه.

z500 در مقابل 4540 با مشخصات یکسان کمی ارزان تر است البته معایب و مزایا هر کدوم رو برات میگم :
کیفیت ساخت مثل هم - گرافیک z500 - صفحه نمایش 4540 - بقیه چیز ها هم که معلومه البته بازم که 4540 یه چیزی حدود 100 تومن گرون تر است ولی بر حال z500 نسبت به قیمتش مشخصات عالی رو داره

mahdi13635
20-08-2013, 11:09

کجا ارزون شد :n03:هفته پیش دیجی کالا زده بود 2559000 با گارانتی سازگار وحالا زده 2649000 با گارانتی هماهنگ.

ali pipo
20-08-2013, 12:12
z500 در مقابل 4540 با مشخصات یکسان کمی ارزان تر است البته معایب و مزایا هر کدوم رو برات میگم :
کیفیت ساخت مثل هم - گرافیک z500 - صفحه نمایش 4540 - بقیه چیز ها هم که معلومه البته بازم که 4540 یه چیزی حدود 100 تومن گرون تر است ولی بر حال z500 نسبت به قیمتش مشخصات عالی رو داره
کیفیت ساخت برند لنوو یه سر و گردن بالاتر از اچ پی ه......
4540..حدود 200 تومن ارزونتره...
از لحاظ کانفیگ و هم سطح بودن هم باز زد 500 بالاتره..چون قیمتش بیشتره..
همسازگاریه لنوو با ویندوز 8 و از اون طرف مشکلات 4540 با ویندوز 8!!!
تنها برتری اچ پی نسبت به لنوو صفحه نمایششه..که اگه واسه کاربر مهم نباشه..لنوو انتخاب مطمئن تریه..
منم هنوز هیچکدوم از اینا رو ندارم
اما تجربیات دوستام (فروشنده هستن) و کار با دو لپ تاپ بهم میگه لنوو...
اما واسه خرید اگه 1 ماه صبر کنید حد اقل 100 تومن ارزونتر میخرید....

nima snr
20-08-2013, 12:59

دوستان خبر از واقعیات مملکت ندارید اونوقت رو فرضیات نظر میدید؟؟؟
موج دوم گرونی تو راهه!! گاز شده 310.، بنزین آزاد شده 1050، الان تحت برسی رهبریه! امیدوارم قبول نکنه رهبر و بیت رهبری
22روز پیش مادر بورد گرفتیم ... تومن، 3روز پیش دوباره قیمت گرفتیم 17تومن رفته بود بالا :n04:
زمانی هم ک من داشتم z500 رو میگرفتم 4540 بود 2.070.000 اما i5 z500 بود 2.485.000
این دریای نابسامانی ها، ساحل آرامش نداره...

Amir_051
20-08-2013, 14:32
کجا ارزون شد :n03:هفته پیش دیجی کالا زده بود 2559000 با گارانتی سازگار وحالا زده 2649000 با گارانتی هماهنگ.
البته این را هم درنظر داشته باشید که قیمت هفته پیش برای رنگ شکلاتی بود و قیمت جدید برای رنگ سفیده...و رنگ سفید از شکلاتی گرون تره....البته از یک طرف هم هفته پیش گارانتی سازگار و این هفته گارنتی هماهنگ که سازگار یکم گرون تره :n13:

amin5222106
20-08-2013, 15:10
دوستان کسی میدونه این صدای قرقر هارد برا چیه ؟ صداش ضعیفه ولی خب تو سکوت میشنوی ؟ اصلا چرا باید هم چین صدایی بده ؟

هارد z500 و اکثر لپتاپ ها HDD هستش که یکمی صدا طبیعی هستش از لحاظ سخت افزاری یه صفحه و هد متحرک داره که حرکت اونها باعث صدا میشه
اما هارد بعضی از لپ تاپ ها ssd هستش که هیچ صدایی نداره چون مثل حافضه فلش مموری هستش با ابعاد بزرگتر

sarafara
20-08-2013, 15:11
دوستان ..زد500 من هم هنوز نرسیده دستم !..فروشنده میگه بارش نرسیده هنوز !...شاید هم میخواد گرونتر بهم قالب کنه ...نمی دونم !:n13:

atiiii
20-08-2013, 15:28
سلام. میخوام یه لب تاپ تا قیمت 2 میلیون بگیرم. نظرم روی z500 cori3 جلب شد. با 4 گیگ رم و گرافیک 2 . چون یه لب تاپ معمولی میخوام و فک کنم بیشتر برای دیدن فیلم و بازی کاربرد داشته باشم. سوالم اینه که میگن z500 از صفحه نمایش خوبی برخوردار نیست یعنی تا چه حد؟ رضایت بخش نیست؟ برای دیدن فیلم کاربرد خوبی نداره؟
قبلا نظرم x55 asus بود. coi3 . رم4 ولی گرافیک 1. اینطور که معلومه صفحه نمایش ایسوس کیفیت بهتری نسبت به لنوو برخورداره. و اینکه باطری 6سلولی داره

حالا به نظرتون کاربرد من که دیدن فیلم و بازی البته نه بازی های خیلی سنگین پسرونه و کار با فتوشاپ هست، گرافیک1 جواب کار منو میده؟
فک میکنید کدوم یکی ظاهر زیبا و دخترونه ای داشته باشه؟

Public Enemy
20-08-2013, 15:29
دوستان ..زد500 من هم هنوز نرسیده دستم !..فروشنده میگه بارش نرسیده هنوز !...شاید هم میخواد گرونتر بهم قالب کنه ...نمی دونم !:n13:

سر من بدبخت هم همین بلا رو اوردن ! البته گرونتر نخریدم ولی دیگه کار داشت به دعوا می کشید

parsa.akbarifar
20-08-2013, 15:31
دوستان خبر از واقعیات مملکت ندارید اونوقت رو فرضیات نظر میدید؟؟؟
موج دوم گرونی تو راهه!! گاز شده 310.، بنزین آزاد شده 1050، الان تحت برسی رهبریه! امیدوارم قبول نکنه رهبر و بیت رهبری
22روز پیش مادر بورد گرفتیم ... تومن، 3روز پیش دوباره قیمت گرفتیم 17تومن رفته بود بالا :n04:
زمانی هم ک من داشتم z500 رو میگرفتم 4540 بود 2.070.000 اما i5 z500 بود 2.485.000
این دریای نابسامانی ها، ساحل آرامش نداره...

من هم خبر از این چیزا دارم اما به هر حال میددونم که این قیمت ها ماندگار نیستند و بالاخره بالا خواهند رفت ولی در حال حاضر قیمت ها رو به پایین هستند و تا نتیجه قطعی مذاکرات اتمی و .. تو این رنج میمونند .

parsa.akbarifar
20-08-2013, 15:34
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :n27: هر کی دلش خواست بگه آمین
خدایا روزی بیاد که همه چی ارزون بشه - بنزین ارزون بشه - مملکت خوب بشه - رابطه با آمریکا خوب بشه و ... بگید آمین ولی خودم احتمالش رو 1% میدم :44:

Public Enemy
20-08-2013, 15:39
سلام. میخوام یه لب تاپ تا قیمت 2 میلیون بگیرم. نظرم روی z500 cori3 جلب شد. با 4 گیگ رم و گرافیک 2 . چون یه لب تاپ معمولی میخوام و فک کنم بیشتر برای دیدن فیلم و بازی کاربرد داشته باشم. سوالم اینه که میگن z500 از صفحه نمایش خوبی برخوردار نیست یعنی تا چه حد؟ رضایت بخش نیست؟ برای دیدن فیلم کاربرد خوبی نداره؟
قبلا نظرم x55 asus بود. coi3 . رم4 ولی گرافیک 1. اینطور که معلومه صفحه نمایش ایسوس کیفیت بهتری نسبت به لنوو برخورداره. و اینکه باطری 6سلولی داره

حالا به نظرتون کاربرد من که دیدن فیلم و بازی البته نه بازی های خیلی سنگین پسرونه و کار با فتوشاپ هست، گرافیک1 جواب کار منو میده؟

ما که دسته جمعی فیلم نگاه می کنیم مشکلی هم نداریم تازه صداش هم ... :n04: سینما خانواده

به هر حال باید خودتون از نزدیک ببینین نمی شه گفت چقدر خوبه یا چقدر بده ! از رو به رو که مشکلی نداره آنچنان فقط از اطراف زیاد خوب معلوم نیست .

رو ۴ سلولی و ۶ سلولی بودنش هم حساب نکنین زیاد فرقی ندارن در بیشتر موارد باطری Z500 بهتر عمل می کنه چون تا اونجا که دیدم اونایی که باطری داخلی دارن بهتر جواب می دن .

بازم میگم سلیقه خودتون . البته اگه Z500 رو گرفتین پشیمون نمی شین ( هر کی پشیمون شده خودش بگه کارش دارم :n24: )

parsa.akbarifar
20-08-2013, 15:45

ببین صفحه نمایش اونقدر ها که میگن بد نیست و با چند تا آپدیت میشه تا حدودی مشکل رو حلش کرد و به نظر من که خودم این لپ تاپ رو 1 هفته دارم نسبت به قیمتش فوق العاده است البته و از همه مهم تر من هم مثل خودت برای بازی خریدم و میتونم بگه در حال حاضر تمتم بازی هارو عالی اجرا میکنه و اگر اشتباه نکنم مدل اسوس گرافیک 610 داره که در مقابل 740 یا 640 و یا حتی 630 لنووو حرفی برای گفتن نداره

atiiii
20-08-2013, 15:59
ما که دسته جمعی فیلم نگاه می کنیم مشکلی هم نداریم تازه صداش هم ... :n04: سینما خانواده

به هر حال باید خودتون از نزدیک ببینین نمی شه گفت چقدر خوبه یا چقدر بده ! از رو به رو که مشکلی نداره آنچنان فقط از اطراف زیاد خوب معلوم نیست .

رو ۴ سلولی و ۶ سلولی بودنش هم حساب نکنین زیاد فرقی ندارن در بیشتر موارد باطری Z500 بهتر عمل می کنه چون تا اونجا که دیدم اونایی که باطری داخلی دارن بهتر جواب می دن .

بازم میگم سلیقه خودتون . البته اگه Z500 رو گرفتین پشیمون نمی شین ( هر کی پشیمون شده خودش بگه کارش دارم :n24: )

ممنون دوست عزیز. متاسفنه کلید تشکر نداشتم. 5ساله پیش عضو اینجا شدم و این اولین پستم بود. جالب بود برای خودم.
فک نکنم بتونم از نزدیک ببینم. چون هر جا برم یا ندارن و باید سفاش بدن و یا اگر هم داشته باشن آک هست و نمیشه که من ببینم.
باید از طریق سایت ها به جمع بندی برسم
یه سوال دیگه دارم اینه که رنگ سفید z500 کلا سفیده؟ یعنی داخل لب تاپ هم سفیده؟ قاب دور صفحه نمایش سفیده یا مشکی؟ آرم روی لب تاپ که لنوو نوشته اون هم سفیده یا مشکی؟
توی عکس ها طرح ها متفاوتی موجوده. مثلا در رنگ مشکی داخل لب تاپ خیلی مشکی نیست. یه جورایی طوسی دیده میشه. آیا توو عکسا اینطوریه یا داخلش کلا مشکیه؟
مث این

و اینکه بکلایتش چه رنگی میشه؟

mah11k
20-08-2013, 16:05
سلام
من با برنامه hd tune تست کردم هاردمو... همش ok هستش به جز calibration rety count که زده جلوش warning ....کمکم کنید لطفا ؟ مشکل چیه ؟ چ جوری حلش کنم ....اگه لازمه ببرم گارانتی ...برا من گارانتی ویستا هستش ؟ کسی میدونی کجا باید ببرمش ؟

Public Enemy
20-08-2013, 16:20
سلام
من با برنامه hd tune تست کردم هاردمو... همش ok هستش به جز calibration rety count که زده جلوش warning ....کمکم کنید لطفا ؟ مشکل چیه ؟ چ جوری حلش کنم ....اگه لازمه ببرم گارانتی ...برا من گارانتی ویستا هستش ؟ کسی میدونی کجا باید ببرمش ؟

دوست عزیز می شه یه زحمتی بکشی با Crystaldiskinfo هم چک کنی نتیجشو بگی ؟

atiiii
20-08-2013, 16:23
میشه دوستان لطف کنن و عکس از لب تاپ شون بذارن اینجا
هم از داخل و هم روی لب تاپ؟

Public Enemy
20-08-2013, 16:30
میشه دوستان لطف کنن و عکس از لب تاپ شون بذارن اینجا
هم از داخل و هم روی لب تاپ؟

مال من مشکی هستش مثل عکسی که گذاشتین . داخلشم طوسی .

lionf3
20-08-2013, 16:34
ببخشید من فکر کردم شما داشتین در مورد درایور انویدیا سوال میکردید:n15:

atiiii
20-08-2013, 16:53
مال من مشکی هستش مثل عکسی که گذاشتین . داخلشم طوسی .

چه بد. دوست داشتم یه دست مشکی باشه. اونطوری قشنگ تر بود
x55 هم که میخواستم بگیرم داخلش طوسی بود. حالا اینم...
مال شما بک لایت هم داره؟
بک لایتش سفیده؟ آبی؟ قرمزه؟

mah11k
20-08-2013, 16:56
ببخشید من فکر کردم شما داشتین در مورد درایور انویدیا سوال میکردید:n15:

این چ حرفیه ...شما لطف کردید

mah11k
20-08-2013, 16:59
دوست عزیز می شه یه زحمتی بکشی با Crystaldiskinfo هم چک کنی نتیجشو بگی ؟

با این برنامه چک کردم ظاهرا مشکلی نیست ( البته تو این برنامه نمیدونم مشکل رو چطور نشون میده) ... ولی باز نگرانم :n03: به نظرتون ببرم گارانتی ؟

Rezback
20-08-2013, 17:21
اون دوستمون که صدای بوق میداد لپ تاپش منم.
دایورت کن عزیز و استفاده بکن از لپ تاپت.
دمت گرم داداش :دی
به رویه چشم.
راستی دوستانی که دنبال ویندوز 8 خوب می گردند سایت سافت 98 برند و 64-بیتشو دانلود کنن. اکتیو هم میشه به راحتی . من با اکتیویتور سایت سافت گذر چک کردم اکتیو شد حتی آپدیت هم میکنم!!
یاحق

amin5222106
20-08-2013, 17:22

دوستان کم رو باشید فروشنده سرتون کلاه میزاره .
بارم نرسیده و ... نداریم شما برو بازار هرجا که داشت بخر
من وقتی میخواستم بخرم فروشنده اورد کارتن که پلمپ بود یکمی گوشش پاره بود خیلی کم در حدی که حتی انگشت توش نمیرفت:n06: اما گفتم این پاره هستش ممکنه ضریه و فشار هم خورده باشه و نخریدم .

amin5222106
20-08-2013, 17:26
سلام

در مورد این برنامه در صفحات قبلی بحث شد که سیستم تمام دوستانی که چک کرده بودن و خود من این گزینش مثل شما بود پس جای گرانی نیست
حساس نشو دوست من:n16:

mah11k
20-08-2013, 17:33
در مورد این برنامه در صفحات قبلی بحث شد که سیستم تمام دوستانی که چک کرده بودن و خود من این گزینش مثل شما بود پس جای گرانی نیست
حساس نشو دوست من:n16:

اگه حضور ذهن دارید میشه بگید کدوم صفحات هست که خودم برم بخونم .... لطف میکنید بگید ... البته الان ک شما اینجوری گفتین خیالم تا حدی راحت شداااا :n01:

P@rtex
20-08-2013, 18:01
دوستان عزیز بهترین برنامه واسه تست و نگهداری هارد لپ تاپ برنامه HDDlife for Notebooks هستش که همیشه هارد رو تست می کنه و در صورت بروز کوچکترین مشکلی اطلاع میده و کلی امکانات دیگه داره.
حالا شما دوست عزیز لطف کن یه تست با این برنامه بگیر و اسکرین شاتش رو اینجا قرار بده و بقیه هم همین کارو بکنن تا یه مقایسه ای انجام بشه.
اینم اسکرین شات از هارد خودم:

mah11k
20-08-2013, 18:19
دوستان عزیز بهترین برنامه واسه تست و نگهداری هارد لپ تاپ برنامه HDDlife for Notebooks هستش که همیشه هارد رو تست می کنه و در صورت بروز کوچکترین مشکلی اطلاع میده و کلی امکانات دیگه داره.
حالا شما دوست عزیز لطف کن یه تست با این برنامه بگیر و اسکرین شاتش رو اینجا قرار بده و بقیه هم همین کارو بکنن تا یه مقایسه ای انجام بشه.

چک کردم ...برا منم دقیقا مثه برا شماست ....کدوم ازین برنامه ها دقیق تر هستش ؟؟

atiiii
20-08-2013, 20:00
یه سری سوال پرسیدم که جوابی ندیدم.
با تشکر

Public Enemy
20-08-2013, 20:26
یه سری سوال پرسیدم که جوابی ندیدم.
با تشکر

نه مال من Backlit نداره .

One Minute
20-08-2013, 21:49
بجه ها یه سوال خیلی ضایع ! : دی

بلوتوث لپ تاپ رو چیجوری میشه روشن کرد ؟

stepheno_1919
20-08-2013, 23:08
بجه ها یه سوال خیلی ضایع ! : دی

بلوتوث لپ تاپ رو چیجوری میشه روشن کرد ؟

از منوی setting برو قسمت change pc settings بقیه هم تو عکس.(البته اگه بلوتوث و وایرلس غیر فعال بودند یکبار لپتاپو Restart کن)

One Minute
20-08-2013, 23:25
از منوی setting برو قسمت change pc settings بقیه هم تو عکس.(البته اگه بلوتوث و وایرلس غیر فعال بودند یکبار لپتاپو Restart کن)

برای من تو اینجا بلوتوث رو نداره ! ببینید :

اما تو قسمت device manager بلوتوث ام نصب شده ! چیکار کنم ؟!

stepheno_1919
20-08-2013, 23:42

درایور بلوتوث رو دوباره نصب کنید. این مشکل احتمالا از ویندوزه. واسه منم وقتی لپتاپو یه بار sleep میکنم یا shutdown میکنم بعد دوباره روشن میکنم خود ویندوز وای فای رو خاموش میکنه. اگه یه بار restart کنم درست میشه. (زمانی که بلوتوثو نصب نکنم مثل شما گزینه ای نداره)

P@rtex
20-08-2013, 23:49

خواهشا یه نفر دیگغ هم این برنامه رو نصب کنه و یه عکس بگیره بذاره اینجا تا مقایسه کنیم.
این گزینه health پایینه از نظر من و یه خرده نگرانم کرده.

amin5222106
20-08-2013, 23:51
اگه حضور ذهن دارید میشه بگید کدوم صفحات هست که خودم برم بخونم .... لطف میکنید بگید ... البته الان ک شما اینجوری گفتین خیالم تا حدی راحت شداااا :n01:

اخرین پست صفحه 141

Public Enemy
20-08-2013, 23:52
خواهشا یه نفر دیگغ هم این برنامه رو نصب کنه و یه عکس بگیره بذاره اینجا تا مقایسه کنیم.

دوست عزیز کاش یه عکس از Crystaldiskinfo میزاشتین ببینم

یه عکسی بذارین که قشنگ اعدادش مشخص باشه

One Minute
21-08-2013, 00:21
درایور بلوتوث رو دوباره نصب کنید. این مشکل احتمالا از ویندوزه. واسه منم وقتی لپتاپو یه بار sleep میکنم یا shutdown میکنم بعد دوباره روشن میکنم خود ویندوز وای فای رو خاموش میکنه. اگه یه بار restart کنم درست میشه. (زمانی که بلوتوثو نصب نکنم مثل شما گزینه ای نداره)

درایور بلوتوث رو نصب کردم و بخش بلوتوث اومد توی این قسمت ، اما هرچی روش کلیک میکنم on نمیشه ، حالا باید چیکار کنم ؟

من یه هفته هست لپ تاپ رو خریدم ، این برنامه رو نصب کردم و برای من هم health رو زده بود 86%
شما از کدوم سایت این برنامه رو به صورت کرک شده دانلود کردید ؟ کرکش واسه من کار نمیکرد !

stepheno_1919
21-08-2013, 00:26
درایور بلوتوث رو نصب کردم و بخش بلوتوث اومد توی این قسمت ، اما هرچی روش کلیک میکنم on نمیشه ، حالا باید چیکار کنم ؟ !

یکبار دستگاه رو Restart کنید .

One Minute
21-08-2013, 00:46
یکبار دستگاه رو Restart کنید .

انجام دادم اما درست نشد !

قسمت بلوتوث اومده اما نمیشه روش کلیک کرد و on کردش ! باید چیکار کنم ؟ :n03:

mahdi13635
21-08-2013, 00:48
البته این را هم درنظر داشته باشید که قیمت هفته پیش برای رنگ شکلاتی بود و قیمت جدید برای رنگ سفیده...و رنگ سفید از شکلاتی گرون تره....البته از یک طرف هم هفته پیش گارانتی سازگار و این هفته گارنتی هماهنگ که سازگار یکم گرون تره :n13:

نه دوست عزیز قیمت جدیدش برای رنگ نوک مدادیش هست:n02:

Public Enemy
21-08-2013, 00:50

تست کنین Airplane mode روشن نیست ؟‌:n02:
( دکمه F7 . لپ تاپ کنارم نیست دقیق بگم ! رو کیبورد عکس هواپیما زده)

sarafara
21-08-2013, 01:05

دوستان من هم دقیقا همین مشکل رو دارم ...لپ تاپ نمی تونه مودم منو پیدا کنه ....
:n13:

Public Enemy
21-08-2013, 01:15
شماها هنوز نخوابیدین ؟‌ :n02:

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــ

بهتره لینک درایور بلوتوث رو یه بار دیگه بدم ( یکیشونو نصب کنین ! ) مدل بلوتوث از روی مدل وایرلس معلوم میشه

اینتل

ویندوز۸ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ویندوز ۷ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سایر مودم ها

ویندوز ۸ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ویندوز ۷ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

One Minute
21-08-2013, 01:25
دوستان من هم دقیقا همین مشکل رو دارم ...لپ تاپ نمی تونه مودم منو پیدا کنه ....
:n13:

درایور بلوتوث رو دوباره نصب کن ، بخش بلوتوث میاد اونجا ! اما خب امیدوارم مثل من نشه و کار کنه !

تست کنین Airplane mode روشن نیست ؟‌:n02:
( دکمه F7 . لپ تاپ کنارم نیست دقیق بگم ! رو کیبورد عکس هواپیما زده)

حالت هواپیما خاموشه ، اگه روشن بود که الان اینجا نبودم : دی

شماها هنوز نخوابیدین ؟‌ :n02:

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــ

بهتره لینک درایور بلوتوث رو یه بار دیگه بدم ( یکیشونو نصب کنین ! ) مدل بلوتوث از روی مدل وایرلس معلوم میشه

اینتل

ویندوز۸ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سایر مودم ها

ویندوز ۸ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

واسه اینتل رو از روی DVD لنو دوباره نصب کردم ، از کجا بفهمم مدل وایرلسم اینل هست یا چیز دیگه که مودمش رو دانلود کنم ؟

Public Enemy
21-08-2013, 01:31
د

واسه اینتل رو از روی DVD لنو دوباره نصب کردم ، از کجا بفهمم مدل وایرلسم اینل هست یا چیز دیگه که مودمش رو دانلود کنم ؟

با توجه به بررسی های علمی :n02: ! و با توجه به اینکه گفتی اگه Airplanemode روشن بود اینجا نبودم ! :n02: می شه حدس زد داری از وایرلس واسه وصل شدن به اینترنت استفاده می کنی. :n26:

پس وایر لس درسته . توی Device Manager توی قسمت Network Adapters مدلشو نوشته . wireless lan , wireless adapter, B/G/N و یا همچین چیزایی توش هس

KAKHMAL
21-08-2013, 01:43
درایور بلوتوث رو دوباره نصب کن ، بخش بلوتوث میاد اونجا ! اما خب امیدوارم مثل من نشه و کار کنه !

حالت هواپیما خاموشه ، اگه روشن بود که الان اینجا نبودم : دی

احیانا رنگ لپتاپتون نوک مدادی نیست؟!
گویا رنگ نوک مدادی ها بلوتوث ندارن!
این آدرس از سایت digikala ر چک کن:

Public Enemy
21-08-2013, 01:53

مگه می شه ؟‌ :n04:

خیلی وقته دیگه مودم وایرلس و بلوتوث تو یه سخت افزارن یعنی جدا نیستن نمی تونی به زور هم از هم جداشون کنی . اگه Intel 2230 باشه که ۱۰۰ ٪ داره . مودم های دیگه رو نمی دونم .

شک دارین بلوتوث داره یا نه بهترین منبع همون کارتن لپ تاپ خریداری شدست . معمولا کل زندگی نامه لپ تاپ ! :n02:روش نوشته

One Minute
21-08-2013, 02:35

نخیر ، لپ تاپم سفیده :n09:

مگه می شه ؟‌ :n04:

داداش اینجا ایرانه ، همه چی میشه ! :n02:

با توجه به بررسی های علمی :n02: ! و با توجه به اینکه گفتی اگه Airplanemode روشن بود اینجا نبودم ! :n02: می شه حدس زد داری از وایرلس واسه وصل شدن به اینترنت استفاده می کنی. :n26:

پس وایر لس درسته . توی Device Manager توی قسمت Network Adapters مدلشو نوشته . wireless lan , wireless adapter, B/G/N و یا همچین چیزایی توش هس

آقا من مشکلم حل شد ، اشکال اینجا بود که درایور بلوتوثی که توی DVD لنو بود خراب بود ، دانلود کردم و نصب کردم حل شد :n02:

یادمه موقع خرید دکمه کم نور و پر نور کردن هم خراب بود که طرف رفت درایورش رو از یه جا دیگه گرفت و نصب کرد !

m_bagh2010
21-08-2013, 09:25
سلام دوستان خسته نباشید دوستان لگفا کمکم کنین هر کاری کردم این کارت گرافیک نصب نمیشه که نمیشه حتی کادایی که تو پستای قبلی گفته بود هم انجام دادم نشد که نشد لگفا کمکم کنید دیگه نمیدونم پی کار کنم!!:n28:

p00rya7
21-08-2013, 10:05
دوستان من چندتا سوال راجع به این لپتاپ داشتم ممنون میشم جواب بدید ! :n01:

اولین ایرادی که به این لپتاپ میگیرن اینه که موقع انجام محاسبات سنگین قسمت سمت چپ بدنه زیاد داغ میشه ، آیا واقعا همینطوره ؟ خواهشا بی تعصب جواب بدید ! آیا راه حلی براش پیدا شده ؟

دومین مساله مربوط به روشنایی کمه صفحه نمایشه ، در مقابل لپتاپ های هم رده آزار دهندس ؟ یعنی تفاوت فاحشی بینشونه یا میشه باش کنار اومد ؟ راه حلی هست براش ؟

من برای کارای گرافیکی و سه بعدی و بازی میخوام این لپتاپو ، مناسب کار من هست ؟

خلاصه هر نکته ای که مد نظرتون هست رو بگید ممنون میشم ! :n16:

Public Enemy
21-08-2013, 10:48

اولین ایرادی که به این لپتاپ میگیرن اینه که موقع انجام محاسبات سنگین قسمت سمت چپ بدنه زیاد داغ میشه ، آیا واقعا همینطوره ؟ خواهشا بی تعصب جواب بدید ! آیا راه حلی براش پیدا شده ؟

دومین مساله مربوط به روشنایی کمه صفحه نمایشه ، در مقابل لپتاپ های هم رده آزار دهندس ؟ یعنی تفاوت فاحشی بینشونه یا میشه باش کنار اومد ؟ راه حلی هست براش ؟

اولا این که لپ تاپ سمت چپش گرم می شه ، درسته . ولی نمی دونم چرا زیاد دوستان حساس شدن :n02: چون بقیه لپ تاپ ها بیشتر از این داغ می کنن !!!

تجربه شخصی بهم می گه که دلیل اینکه داغ کردنش بیشتر احساس می شه 1 چیزه ! اینکه لپ تاپ رو می زارم رو پاهام :n02:

لپ تاپ ها دیگه چون سنگین تر بودن رو زمین می زاشتم !!! دوستامم لپ تاپشونو می زاشتن رو زمین . ( البته اونا z500 ندارن ) یه روز یکی کول پد خرید بچه ها فهمیدن زیر لپ تاپ گرم می شه ! از اون به بعد زیر لپ تاپ چند تا کتاب می زاشتن ( نمی خواستن پول واسه کول پد بدن !!! )

حالا شاید مشکل بیشتر دوستانم همینه !

روشناییشم خوبه ولی زوایای دید محدوده

aminhitman
21-08-2013, 10:52

اولا که نوک مدادی نیست و شکلاتیه اصلن هم مشکی یا نوک مدادی نمیزنه. و عزیز من فکر کن لنوو بیاد دو رنگ از یه مدل بزنه بعد یکیو یه امکاناتی ازش کم کنه!!!! امکان نداره اصلا هر دو رنگ امکانات یکسان دارن بدون کوچکترین تفاوت بولوتوث که به چیز کوچیکه حتما داره

Sent from my GT-I9070 using Tapatalk 2

sarafara
21-08-2013, 10:53
دوستان ...من برنامه وای فای رو از روی سی دی نصب کردم و مودم منو حالا میتونه پیدا کنه ....ولی هرچی رمز مودم رو وارد میکنم قبول نمی کنه !...لطفاکمکم کنید !

aminhitman
21-08-2013, 10:54

F6 رو بزنید روشن کنید

Public Enemy
21-08-2013, 11:05
سلام دوستان خسته نباشید دوستان لگفا کمکم کنین هر کاری کردم این کارت گرافیک نصب نمیشه که نمیشه حتی کادایی که تو پستای قبلی گفته بود هم انجام دادم نشد که نشد لگفا کمکم کنید دیگه نمیدونم پی کار کنم!!:n28:

اول چک کن تو Device manager شما باید 2 تا کارت گرافیک داشته باشین .

2 - لینک درایور برای کارت گراقیک Intel

ویندور 8 64 بیت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ویندوز 8 32 بیت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ویندوز 7 64 بیت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ویندوز 7 32 بیت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

3 - لینک درایور انویدیا ( برای سیستم عامل های , 7 , 8 )

64 بیت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

32 بیت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amin5222106
21-08-2013, 11:35

شما لپ تاپی میشناسی که داغ نکنه؟ اره مدل هایی که سی پی یو و گرافیک ضعیفی دارن معلومه که داغ نمیکنن
تازه z500 نسبت به مدل هایی که دیدم خیلی کمتر هم داغ میکنه.
روشنایی صفحه هم از خیلی از مدل ها بالاتره یه لپتاپ حرفه ای هستش
بازی رو نمیدونم اما من برای کار گرافیک یه لپتاپ متوسط هستش چون خودم دارم باهاش گرافیک کار میکنم اینو میگم . ایرادی نداره هااا فقط برای دیدن رنگها باید دقیقا روبروی مانیتور باشیدو اگه زاویه داشته باشید رنگها رو دقیق نمیبینید

p00rya7
21-08-2013, 12:05
اولا این که لپ تاپ سمت چپش گرم می شه ، درسته . ولی نمی دونم چرا زیاد دوستان حساس شدن :n02: چون بقیه لپ تاپ ها بیشتر از این داغ می کنن !!!

تجربه شخصی بهم می گه که دلیل اینکه داغ کردنش بیشتر احساس می شه 1 چیزه ! اینکه لپ تاپ رو می زارم رو پاهام :n02:

لپ تاپ ها دیگه چون سنگین تر بودن رو زمین می زاشتم !!! دوستامم لپ تاپشونو می زاشتن رو زمین . ( البته اونا z500 ندارن ) یه روز یکی کول پد خرید بچه ها فهمیدن زیر لپ تاپ گرم می شه ! از اون به بعد زیر لپ تاپ چند تا کتاب می زاشتن ( نمی خواستن پول واسه کول پد بدن !!! )

حالا شاید مشکل بیشتر دوستانم همینه !

روشناییشم خوبه ولی زوایای دید محدوده
والا لپتاپ خود منم با اینکه i5 هست ولی گرم میشه ! اما این گرم شدن Z500 گفتم شاید اذیت کننده باشه ، وگرنه من خودم از CoolPad استفاده میکنم مشکلی ندارم ! :n06:

اما بحث صفحه نمایش چیز مهمیه ، اگر بشه باش کنار اومد خوبه ، وگرنه این مدل سامسونگ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کیفیت صفحه نمایشش توی صفحه های استاندارد از بقیه بهتره ، قیمتش خیلی مناسبتره ! :n02:

sarafara
21-08-2013, 12:15
والا لپتاپ خود منم با اینکه i5 هست ولی گرم میشه ! اما این گرم شدن Z500 گفتم شاید اذیت کننده باشه ، وگرنه من خودم از CoolPad استفاده میکنم مشکلی ندارم ! :n06:

اما بحث صفحه نمایش چیز مهمیه ، اگر بشه باش کنار اومد خوبه ، وگرنه این مدل سامسونگ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کیفیت صفحه نمایشش توی صفحه های استاندارد از بقیه بهتره ، قیمتش خیلی مناسبتره ! :n02:

در مورد صفحه نمایش فقط یه کمی شارپ نیست ...ولی نسبت با بقیه لپ تاپها نمی تونم نظر بدم ...من دو تا از اقوامم سونی دارن..امشب صفحه نمایشش رو با این لپ تاپها مقایسه می کنم و اگه شد عکس میگیرم ...منتظر گزارشم باشین !

aminhitman
21-08-2013, 12:36
دوستان خواهش می کنم کمکم کنید من میخوام بدون گرفتن کلید fn از f1 تا f12 استفاده کنم یعنی وقتی این دکمه هارو میزنم تنظیمات نکنه نور کمو زیاد نشه کلا میخوام تنظیمات لپ تاپ رو از این دکمه ها بردارم به بیان دیگر میخوام از function key ها بدون گرفتن fn key استفاده کنم. رفتم دیشب پیش یکی دیدم دقیقا بر عکس Z500 با f12 یا بقیه دکمه ها بالا رو که میزنه کاری نمیکنه ولی وقتی fn میگیره با اون دکمه ها تنظیم میکنه اصن نمیتونم یه طوری بگم متوجه بشید امیدوارم گرفته باشین چی میگم

sajad0611
21-08-2013, 12:36
دوستان در هنگام نصب synaptics ارور میده synaptics device not found چراا؟؟

Public Enemy
21-08-2013, 13:48
دوستان در هنگام نصب synaptics ارور میده synaptics device not found چراا؟؟

خوب حتما Synaptics نیست Elan و یا Intelهستش

اینم لینک دانلود درایور Elan و Synaptics یه جا ( خودش تشخیص می ده کدومه )

ویندوز 7 32 بیت و 64 بیت
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])( اینتل برای ویندوز 7 درایور تاچ پد نداره )
ویندوز 8 64 بیت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Public Enemy
21-08-2013, 14:08
دوستان خواهش می کنم کمکم کنید من میخوام بدون گرفتن کلید fn از f1 تا f12 استفاده کنم یعنی وقتی این دکمه هارو میزنم تنظیمات نکنه نور کمو زیاد نشه کلا میخوام تنظیمات لپ تاپ رو از این دکمه ها بردارم به بیان دیگر میخوام از function key ها بدون گرفتن fn key استفاده کنم. رفتم دیشب پیش یکی دیدم دقیقا بر عکس Z500 با f12 یا بقیه دکمه ها بالا رو که میزنه کاری نمیکنه ولی وقتی fn میگیره با اون دکمه ها تنظیم میکنه اصن نمیتونم یه طوری بگم متوجه بشید امیدوارم گرفته باشین چی میگم

کل اینترنتو زیر و رو کردم چیزی پیدا نکردم به جز چند تا نرم افزار که درست و حسایی هم کار نمی کنه !

لنوو این امکانو از تو بایوس غیر فعال کرده . برو تو بایوس با لپ تاپ دوستت بیین می تونی نورشو زیاد و کم کنی ؟

اگر شد که احتمالا نرم افزار نصب کرده . اگر از تو بایوس هم باید Fn بگیری ، پس لپ تاپ دوستتون مشکل داره . کل Z500 ها همین طوری اند لنوو نه تو بایوس و نه تو ویندوز هیچ راهی واسه غیر غعال کردنش نذاشته

dahaka.se7en
21-08-2013, 14:09
z500 i7 ba ram 8 740
دیجی کالا گذاشته با 2 سال سازگار
ولی پردازنده ش 3612 هه
3632 ش احتمالا تو بازار باشه

Rezback
21-08-2013, 15:02
دوستان یک سوال
کسی فتوشاپ نسخه ی cc رو تست کرده؟ به نظرم اصلا روون نیست و سنگین اجرا میشه . مشکلش چیه دوستان؟ فکر نکنم سیستم نکشه!!
من از سایت سافت 98 نسخه ی 14 رو گرفتم 64 بیتی.
ممنون

Rezback
21-08-2013, 15:20
دوستان یه سواله دیگه برام پیش اومد !
من وقتی بلوتوسه لپتاپ رو روشن می کنم مصرفه cpu میره رو 100% دما هم میره طرفایه 85 درجه!!!!!!!!!! چک کردم دقیقا مشکل از بلوتوسه. چیکار کنم؟؟
یاحق

Public Enemy
21-08-2013, 15:32
دوستان یک سوال
کسی فتوشاپ نسخه ی cc رو تست کرده؟ به نظرم اصلا روون نیست و سنگین اجرا میشه . مشکلش چیه دوستان؟ فکر نکنم سیستم نکشه!!
ممنون

دوستان یه سواله دیگه برام پیش اومد !
من وقتی بلوتوسه لپتاپ رو روشن می کنم مصرفه cpu میره رو 100% دما هم میره طرفایه 85 درجه!!!!!!!!!! چک کردم دقیقا مشکل از بلوتوسه. چیکار کنم؟؟
یاحق

عجب مشکلات عجیبی !

۱ - در مورد فتوشاپ CC : تست نکردم که بگم ولی تست کنین روی Shortcut روی Desktop این نرم افزار کلیک راست کنین . یه گزینه ای هست به نام Use graphic یا همچین چیزی . بزارین روی کارت گرافیک Nvidia

2 - بلوتوث هم درایور رو تو یکی دو صفحه قبل لینک دادم تست کنین مشکلش حل می شه یا نه .

mahdi13635
21-08-2013, 15:50

Capital
21-08-2013, 16:01
z500 i7 ba ram 8 740
دیجی کالا گذاشته با 2 سال سازگار
ولی پردازنده ش 3612 هه
3632 ش احتمالا تو بازار باشهاگر 3632 بخواین خوب گرافیکش ضعیف تر میشه که 635 هست اما اگه 3612 بگیرین گرافیکش قویتره که 740 هست اما الان دیگه تو بازار همه 3612 هستند.

mahdi13635
21-08-2013, 16:15
سلام دوستان. من هنگام نصب Dolby Home Theater4 با این خطا مواجه می شم کسی می دونه مشکل از کجاست:n03:

Rezback
21-08-2013, 16:16
عجب مشکلات عجیبی !

۱ - در مورد فتوشاپ CC : تست نکردم که بگم ولی تست کنین روی Shortcut روی Desktop این نرم افزار کلیک راست کنین . یه گزینه ای هست به نام Use graphic یا همچین چیزی . بزارین روی کارت گرافیک Nvidia

2 - بلوتوث هم درایور رو تو یکی دو صفحه قبل لینک دادم تست کنین مشکلش حل می شه یا نه .

مرسی داداش تست کردم متاسفانه وقتی با انویدیا اجراش می کنم میپره بیرون :دی
بلوتوث هم امشب تست می کنم

amin5222106
21-08-2013, 16:22
دوستان یک سوال
ممنون

مشکل ویندوزت هستش من اولیل که سیستم رو گرفتم یه ویندوز خریدم (نوین پندار) از z500 پشیمون شده بودم اخه سرعت لود ویندوز خیلیییی پایین بود
و وقتی فتوشاپ کار میکردم یاد سال 79-80 که سیستم PC خریده بودم و می افتادم انقدر که سرعت پایین بود و انگار سیستم گیر داشت با بچها ی همین تاپیک هم در میان گذاشتم
lionf3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) در جریان بود
مشکلم حل نشد تا اینکه ویندوز عوض کردم و الان قدرت رو احساس میکنم
فکر میکنم مشکل شما هم ویندوز باشه

Public Enemy
21-08-2013, 16:23

دوست عزیز برا من یه چیزایی در مورد این نرم افزار عجیبه !

مگه می شه مال همه ۸۶ درصد باشه ؟‌ آخه رو چه حسابی ؟‌ نه نموداری نه عددی نه گزینه ای برای دیدن مشخصات فقط می زنه OK ! و ۸۶ ٪ !! طرف کلی فایل رو لپ تاپ داره نرم افزار های Defragment سرعتو ( Performance ) یه چیز دیگه نشون می دن این نرم افزار واسه همه می گه ۹۹ !

به هر حال چون نرم چون Crystaldiskinfo رو بهتون معرفی کردم گفتین نمی دونین کجاشو نگاه کنین خودم عکس گذاشتم ببینین . از لپ تاپ خودم گرفتم ( Z500 ) زمان کار هارد رو هم نگاه کنین بد نیست ! نرم افزار نوشته Good یعنی با استاندارد هاش مشکلی نداره . اعدادشم مشخص و دقیقه . اگر نگاه کنین همه گزینه ها آبی هستن یعنی مشکلی نیست . اگر مشکلی باشه به رنگ نارنجی در میاد .

Public Enemy
21-08-2013, 16:27
سلام دوستان. من هنگام نصب Dolby Home Theater4 با این خطا مواجه می شم کسی می دونه مشکل از کجاست:n03:

دوست عزیز Dolby فقط با درایور صدا نصب می شه . نیازی به نصب جداگانه نیست

لینک دانلود درایور صدا :

ویندوز ۸ ۶۴ بیت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mahdi13635
21-08-2013, 16:59
مرسی درست شد.واقعآ صداش جون گرفت.

shervin2013
21-08-2013, 17:22
جدیدترین خبری که دستم رسید امروز.....

z500 سری جدید زده با 5 رنگ متفاوت.. ram 8 - Vga 740 - i7 3612

lionf3
21-08-2013, 18:14

lionf3
21-08-2013, 18:17
دوست عزیز برا من یه چیزایی در مورد این نرم افزار عجیبه !

مگه می شه مال همه ۸۶ درصد باشه ؟‌ آخه رو چه حسابی ؟‌ نه نموداری نه عددی نه گزینه ای برای دیدن مشخصات فقط می زنه OK ! و ۸۶ ٪ !! طرف کلی فایل رو لپ تاپ داره نرم افزار های Defragment سرعتو ( Performance ) یه چیز دیگه نشون می دن این نرم افزار واسه همه می گه ۹۹ !

به هر حال چون نرم چون Crystaldiskinfo رو بهتون معرفی کردم گفتین نمی دونین کجاشو نگاه کنین خودم عکس گذاشتم ببینین . از لپ تاپ خودم گرفتم ( Z500 ) زمان کار هارد رو هم نگاه کنین بد نیست ! نرم افزار نوشته Good یعنی با استاندارد هاش مشکلی نداره . اعدادشم مشخص و دقیقه . اگر نگاه کنین همه گزینه ها آبی هستن یعنی مشکلی نیست . اگر مشکلی باشه به رنگ نارنجی در میاد .

منم یه اسنپ گذاشتم، Health=85

mgkhafa
21-08-2013, 18:37
با سلام، من با یه مشکل برخوردم ، بلوتوث که روشن می کنم و گوشی خودم رو هم اد می کنم می توانم از لپتاپ راحت فایل به گوشی بفرستم ولی با گوشی هر کار می کنم نمی تونم به لپ تاپ فایل بفرستم ! مشکل از کجاست ؟

Capital
21-08-2013, 18:44
با سلام، من با یه مشکل برخوردم ، بلوتوث که روشن می کنم و گوشی خودم رو هم اد می کنم می توانم از لپتاپ راحت فایل به گوشی بفرستم ولی با گوشی هر کار می کنم نمی تونم به لپ تاپ فایل بفرستم ! مشکل از کجاست ؟

دوست عزیز برای این مشکلتون باید روی ایکون بلوتوث کلیک راست کنید سپس بر روی open setting کلیک نمایید بعد از صفحه باز شده از تب Option تیک گزینه Allow Bluetooth device to find this computer را بزنید تا دستگاهتون پیدا بشه.

Capital
21-08-2013, 18:49
جدیدترین خبری که دستم رسید امروز.....

z500 سری جدید زده با 5 رنگ متفاوت.. ram 8 - Vga 740 - i7 3612

دوست عزیز میشه بگین این خبر رو از کجا گرفتین چون من میخوام برای یکی از دوستام بگیرم.

dahaka.se7en
21-08-2013, 18:53
دوست عزیز میشه بگین این خبر رو از کجا گرفتین چون من میخوام برای یکی از دوستام بگیرم.

بری تو بازار پیدا میشه سایت digikala هم z500 با کانفیگ J همینه :n05:

shervin2013
21-08-2013, 18:55

والا امروز پاساژ پایتخت بودم.. یکی گقت یه سری بار جدید فردا

واسش میاد که 5 رنگ متفاوت داره

dahaka.se7en
21-08-2013, 18:59
والا امروز پاساژ پایتخت بودم.. یکی گقت یه سری بار جدید فردا

واسش میاد که 5 رنگ متفاوت داره

چه رنگایی هست حالا
می دونی؟:n13:

Public Enemy
21-08-2013, 19:19
من ۳ رنگ از ۵ رنگو پیش بینی کردم ! :n26:

مشکی شکلاتی سفید :n09:

lionf3
21-08-2013, 20:11
دوست من به یه مشکلی بر خوردم:

موقعی که میخوام نرم افزار HDD Life for Notebook رو ران کنم این ارور رو میده!

shervin2013
21-08-2013, 20:22
چه رنگایی هست حالا
می دونی؟:n13:

فکر کنم اینا باشه : سفید - شوکولی - ابی - بنفش - نقره ای

One Minute
21-08-2013, 20:25
بچه ها لپ تاپ من ساخت چین هست !

شرکت لنو تو کدوم کشور هست ؟ برای شما ساختِ چه کشوریه ؟

از الان احساس میکنم دکمه هاش داره لق لق میزنه .... :|

Public Enemy
21-08-2013, 20:35

مال هممون ساخت کشور دوست و برادر چین ! هستش .

تقریبا همه مارک های لپ تاپ مال تابوان هستن از جمله لنوو

مال من که از اسفند تا حالا با ۲۵۰۰ ساعت کار ! هنوز هیچیش نشده . شاید سری جدیدش کیفیتش ضعیفتر شده باشه . ساندویچی هم که میرین :n02: روزای اول کیفیتش در حد تیم ملی ! هستش وقتی کارش گرفت کیفیتش میاد پایین .

یادش بخیر یه روزایی Z500 مثل طلا تو بازار نایاب بود .

Public Enemy
21-08-2013, 20:40
دوست من به یه مشکلی بر خوردم:

موقعی که میخوام نرم افزار HDD Life for Notebook رو ران کنم این ارور رو میده!

رو لپ تاپ خودت ؟یا یه سیستم دیگه ؟

یه سر به FAQ رسمی خود نرم افزار بزنید بد نیست

با درایور های Nforse و Intel مشکل داره ( تو ورژن های جدید درایور ها فیکس شده ) . از Raid پشتیبانی نمی کنه . اگر ۲ تا هارد رو به صورت Slave/master قرار بدین هارد دوم رو شناسایی نمی کنه . تو خط اول هم گفته درصد هاش هم به طور طبیعی !!! زمانی که ویندوز روشن می شه تغییر می کنه . یه دفعه می زنه ۷۰ ٪ یه روز دیگه ۴۰ ٪ دوباره میاذ روی ۷۰ ٪ .

چک کنین ببینین مشکلتون یکی از موارد بالا نبود ؟

amirhos72
21-08-2013, 22:05

لنوو مال چین هستش دیگه!
البت!ه ibm ک یه شرکت آمریکاییه رو کارش نظارت داره!
الان apple رو هم چین میزنه!:n02:

Public Enemy
21-08-2013, 22:15
لنوو مال چین هستش دیگه!
البت!ه ibm ک یه شرکت آمریکاییه رو کارش نظارت داره!
الان apple رو هم چین میزنه!:n02:

برعکس گفتین :n02:

کامپیوتر های IBM خیلی وقته دیگه وجود نداره . لنوو خریدتش :n02:

عجب پولی دارن این تایوانی ها ! MSI , ASUS , ACER , LENOVO مال تایوان هستش .

amirhos72
21-08-2013, 22:53
برعکس گفتین :n02:

کامپیوتر های IBM خیلی وقته دیگه وجود نداره . لنوو خریدتش :n02:

عجب پولی دارن این تایوانی ها ! MSI , ASUS , ACER , LENOVO مال تایوان هستش .
نه داداش گلم
lenovo رو چین میزنه اگه ته لپ تاپتو نگاه کنی نوشته!
من شنیدم کک لپ تاپای کلاس بالای lenovo رو ibm میزنه هنوز!

Public Enemy
21-08-2013, 23:28
نه داداش گلم
lenovo رو چین میزنه اگه ته لپ تاپتو نگاه کنی نوشته!
من شنیدم کک لپ تاپای کلاس بالای lenovo رو ibm میزنه هنوز!

خدا پدر مادر Wikipedia رو بیامرزه !

اصل شرکت Lenovo تایوان هستش. ولی همون طور که شما گفتین ( و خودم تو چند تا پست بالا گفتم !‌) لپ تاپ های مارو چین می زنه .
IBMهم قسمت ساخت کامپیوتر هاشو ( طبق گفته Wikipedia ) خیلی وقت پیش فروخت به لنوو. تازه ماه به ماه هم می رن کارمندای اون قسمت IBM میرن دم خونه Lenovo اینا حقوقشونو می گیرن :n02:

به خاطر این میگن IBM/Lenovo چون یه قانون بدی تو ایران هست می گه : « اگه مارک نباشه پس نمی خرم !»

و الا قسمت ساخت کامپیوتر های IBM خیلی وقته دیگه تو خاطرات مونده . تو کشور های خارجی هم چیزی به نام IBM/Lenovo نیست

sarafara
21-08-2013, 23:38
تا به حال کسی برنامه serviio رو برای زد500 نصب کرده ؟...چون ویندوز زد500 من هشته و نمی تونه این برنامه رو نصب کنه ..در صورتیکه روی ویندوز 7 کامپیوتر پی سی به راحتی اجرا میشه ...من تو فرومهای خارجی هم دیدم که واسه نصبش مشکل دارین ..کسی میتونه راهنمایی کنه ؟؟؟؟:n17:

امشب زد 500 خودم رو با لپ تاپ Sony Vaio F23B9E ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مقایسه کردم...اول فکر میکردم که حسابی شرمنده بشم ولی با کمال تعجب دیدم که تصویر من بهتر از سونیه ! ..البته من درایور اینتل و اینتل می ( از خود سایت لنوو ) رو هم نصب کرده ام و تغییر کاملا محسوسی رو در لپ تاپ شاهد بودم ...از بابت باتری هم مشکلی ندارم شکر خدا ...بابازی 2 ساعت و بدون اون 3 ساعت و نیم کار میکنه که برام رضایت بخشه ...از نظر زیبایی و سبکی و کارکرد هم کسایی که خودشون سالهاست انواع لپ تاپهای مدلهای مختلف رو داشته ان تاییدش کرده ان ....از هر بابت راضی ام از خریدم !:n01:

mahdi13635
21-08-2013, 23:44
خدا پدر مادر Wikipedia رو بیامرزه !

اصل شرکت Lenovo تایوان هستش. ولی همون طور که شما گفتین ( و خودم تو چند تا پست بالا گفتم !‌) لپ تاپ های مارو چین می زنه .
IBMهم قسمت ساخت کامپیوتر هاشو ( طبق گفته Wikipedia ) خیلی وقت پیش فروخت به لنوو. تازه ماه به ماه هم می رن کارمندای اون قسمت IBM میرن دم خونه Lenovo اینا حقوقشونو می گیرن :n02:

به خاطر این میگن IBM/Lenovo چون یه قانون بدی تو ایران هست می گه : « اگه مارک نباشه پس نمی خرم !»

و الا قسمت ساخت کامپیوتر های IBM خیلی وقته دیگه تو خاطرات مونده . تو کشور های خارجی هم چیزی به نام IBM/Lenovo نیست

واقعا خدا پدر مادر Wikipedia رو بیامرزه :n03:
ولی چیزی که من می بینم زده چند ملیتی چینی:n13:
هم اکنون دومین فروشنده لپ تاپ در جهان است. و سرانجام در سه ماهه سوم سال ۲۰۱۲ توانست با پشت سر گذاشتن اچ‌پی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رتبه اول فروش کامپیوتر دنیا را بدست بیاورد.(منع از ویکی پدیا)

بیشتر اعتبارشو از فروش خانواده تینک پد بدست آورده.:n02:

Public Enemy
22-08-2013, 00:07
ممنون خدا پدر مادرتو واست حفظ کنه ! :n02:

تمام عمرم فکر می کردم پکن (Bejing) مال تایوانه !

راستی تو که این همه ترجمت خوبه این قسمت رو هم واسم ترجمه کن :

از همون صفحه برداشتم

mahdi13635
22-08-2013, 00:24
ممنون خدا پدر مادرتو واست حفظ کنه ! :n02:

تمام عمرم فکر می کردم پکن (Bejing) مال تایوانه !

راستی تو که این همه ترجمت خوبه این قسمت رو هم واسم ترجمه کن :

از همون صفحه برداشتم
پکن پایتخت کشور جمهوری خلق چین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D9%82_%DA%86%DB%8C%D9%86) است

جمهوری چین، که با نام‌های تایوان، چین تایپه و چین ملی و فُرمُز نیز شناخته می‌شود، کشوری در شرق آسیا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) است که از جزایر تایوان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D9%88%D8%A7%D9%86)، پنگو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] C%D8%A7%D8%AF+%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87/%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86%E2%80%8 C%D8%A8%D9%86%D8%AF%DB%8C&editintro=%D8%A7%D9%84%DA%AF%D9%88:%D8%A7%DB%8C%D8 %AC%D8%A7%D8%AF+%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87/%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D8%AA%E2%80%8C%D9%86%D9%88%D8%A A%DB%8C%D8%B3&summary=%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D8%AF+%DB%8C%DA%A 9+%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87+%D9%86%D9%88+%D8% A7%D8%B2+%D8%B7%D8%B1%DB%8C%D9%82+%D8%A7%DB%8C%D8% AC%D8%A7%D8%AF%DA%AF%D8%B1&nosummary=&prefix=&minor=&create=%D8%AF%D8%B1%D8%B3%D8%AA+%DA%A9%D8%B1%D8%AF %D9%86+%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87+%D8%AC%D8%AF %DB%8C%D8%AF)، کینمن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] C%D8%A7%D8%AF+%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87/%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86%E2%80%8 C%D8%A8%D9%86%D8%AF%DB%8C&editintro=%D8%A7%D9%84%DA%AF%D9%88:%D8%A7%DB%8C%D8 %AC%D8%A7%D8%AF+%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87/%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D8%AA%E2%80%8C%D9%86%D9%88%D8%A A%DB%8C%D8%B3&summary=%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D8%AF+%DB%8C%DA%A 9+%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87+%D9%86%D9%88+%D8% A7%D8%B2+%D8%B7%D8%B1%DB%8C%D9%82+%D8%A7%DB%8C%D8% AC%D8%A7%D8%AF%DA%AF%D8%B1&nosummary=&prefix=&minor=&create=%D8%AF%D8%B1%D8%B3%D8%AA+%DA%A9%D8%B1%D8%AF %D9%86+%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87+%D8%AC%D8%AF %DB%8C%D8%AF)، ماتسو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] C%D8%A7%D8%AF+%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87/%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86%E2%80%8 C%D8%A8%D9%86%D8%AF%DB%8C&editintro=%D8%A7%D9%84%DA%AF%D9%88:%D8%A7%DB%8C%D8 %AC%D8%A7%D8%AF+%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87/%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D8%AA%E2%80%8C%D9%86%D9%88%D8%A A%DB%8C%D8%B3&summary=%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D8%AF+%DB%8C%DA%A 9+%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87+%D9%86%D9%88+%D8% A7%D8%B2+%D8%B7%D8%B1%DB%8C%D9%82+%D8%A7%DB%8C%D8% AC%D8%A7%D8%AF%DA%AF%D8%B1&nosummary=&prefix=&minor=&create=%D8%AF%D8%B1%D8%B3%D8%AA+%DA%A9%D8%B1%D8%AF %D9%86+%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87+%D8%AC%D8%AF %DB%8C%D8%AF) و تعدادی جزیرهٔ کوچک دیگر تشکیل می‌شود که همگی در سواحل شرقی سرزمین اصلی چین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) واقع شده‌اند. این کشور از راه دریا از غرب با جمهوری خلق چین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D9%82_%DA%86%DB%8C%D9%86)، از شمال شرق با ژاپن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و از جنوب با فیلیپین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) همسایه‌است.

فکر کنم موضوع حل شده.راستی منبع همون ویکی پدیا هستش.:n02:

stepheno_1919
22-08-2013, 00:33

عزیزم دی جی کالا گاهی وقتا مهارت خاصی تو چرت و پرت گفتن داره. لپتاپی که امروزه تولید میشه دیگه بلوتوثم نداشته باشه بدرد چی میخوره پس؟ من و خیلی از دوستان حاضر در اینجا رنگ نوک مدادی یا به اصطلاح شکلاتی داریم و بلوتوث هم داره و مثل هلو کار میکنه. نگرانیت بی مورده!!

Public Enemy
22-08-2013, 00:34
پکن (به چینی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) : 北京)‏ (تلفظ در زبان محلی:بِیچینگ) پایتخت کشور جمهوری خلق چین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D9%82_%DA%86%DB%8C%D9%86) است

جمهوری چین، که با نام‌های تایوان، چین تایپه و چین ملی و فُرمُز نیز شناخته می‌شود، کشوری در شرق آسیا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) است که از جزایر تایوان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D9%88%D8%A7%D9%86)، پنگو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] C%D8%A7%D8%AF+%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87/%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86%E2%80%8 C%D8%A8%D9%86%D8%AF%DB%8C&editintro=%D8%A7%D9%84%DA%AF%D9%88:%D8%A7%DB%8C%D8 %AC%D8%A7%D8%AF+%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87/%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D8%AA%E2%80%8C%D9%86%D9%88%D8%A A%DB%8C%D8%B3&summary=%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D8%AF+%DB%8C%DA%A 9+%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87+%D9%86%D9%88+%D8% A7%D8%B2+%D8%B7%D8%B1%DB%8C%D9%82+%D8%A7%DB%8C%D8% AC%D8%A7%D8%AF%DA%AF%D8%B1&nosummary=&prefix=&minor=&create=%D8%AF%D8%B1%D8%B3%D8%AA+%DA%A9%D8%B1%D8%AF %D9%86+%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87+%D8%AC%D8%AF %DB%8C%D8%AF)، کینمن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] C%D8%A7%D8%AF+%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87/%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86%E2%80%8 C%D8%A8%D9%86%D8%AF%DB%8C&editintro=%D8%A7%D9%84%DA%AF%D9%88:%D8%A7%DB%8C%D8 %AC%D8%A7%D8%AF+%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87/%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D8%AA%E2%80%8C%D9%86%D9%88%D8%A A%DB%8C%D8%B3&summary=%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D8%AF+%DB%8C%DA%A 9+%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87+%D9%86%D9%88+%D8% A7%D8%B2+%D8%B7%D8%B1%DB%8C%D9%82+%D8%A7%DB%8C%D8% AC%D8%A7%D8%AF%DA%AF%D8%B1&nosummary=&prefix=&minor=&create=%D8%AF%D8%B1%D8%B3%D8%AA+%DA%A9%D8%B1%D8%AF %D9%86+%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87+%D8%AC%D8%AF %DB%8C%D8%AF)، ماتسو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] C%D8%A7%D8%AF+%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87/%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86%E2%80%8 C%D8%A8%D9%86%D8%AF%DB%8C&editintro=%D8%A7%D9%84%DA%AF%D9%88:%D8%A7%DB%8C%D8 %AC%D8%A7%D8%AF+%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87/%D8%A7%D8%AF%DB%8C%D8%AA%E2%80%8C%D9%86%D9%88%D8%A A%DB%8C%D8%B3&summary=%D8%A7%DB%8C%D8%AC%D8%A7%D8%AF+%DB%8C%DA%A 9+%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87+%D9%86%D9%88+%D8% A7%D8%B2+%D8%B7%D8%B1%DB%8C%D9%82+%D8%A7%DB%8C%D8% AC%D8%A7%D8%AF%DA%AF%D8%B1&nosummary=&prefix=&minor=&create=%D8%AF%D8%B1%D8%B3%D8%AA+%DA%A9%D8%B1%D8%AF %D9%86+%D9%85%D9%82%D8%A7%D9%84%D9%87+%D8%AC%D8%AF %DB%8C%D8%AF) و تعدادی جزیرهٔ کوچک دیگر تشکیل می‌شود که همگی در سواحل شرقی سرزمین اصلی چین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) واقع شده‌اند. این کشور از راه دریا از غرب با جمهوری خلق چین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D9%82_%DA%86%DB%8C%D9%86)، از شمال شرق با ژاپن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و از جنوب با فیلیپین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) همسایه‌است.

فکر کنم موضوع حل شده.راستی منبع همون ویکی پدیا هستش.:n02:

والا من که هنوز نفهمیدم :n02: جغرافیا به زور ۱۷ می گرفتم . الان چه شد ؟‌ :n04: یعنی تایوان همون چینه خودمونه ؟‌ [ پای همه صفحه ها لنوو می زنه Beijing ]

الان یکی بهم بگه چین تایوانه ؟ تایوان چینه ؟‌ ایران پایتخت تهرانه ؟‌ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خدایا شکرت از شر این جغرافیا راحت شدم تو دانشگاه از این چیزا نداریم:42:

kratosnajafi
22-08-2013, 00:50
والا من که هنوز نفهمیدم :n02: حغرافیا به زور ۱۷ می گرفتم . الان چه شد ؟‌ :n04: یعنی تایوان همون چینه خودمونه ؟‌ [ پای همه صفحه ها لنوو می زنه Beojing ]

الان یکی بهم بگه چین تایوانه ؟ تایوان چینه ؟‌ ایران پایتخت تهرانه ؟‌ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خدایا شکرت از شر این جغرافیا راخت شدم تو دانشگاه از این چیزا ندازیم:42:

بابا بیخیال اینچیزا استفاده کنید حالشو ببرید
همین که این تاپیک به ۲۶۰ صفحه رسیده ینی این لپتاپ مشتری زیاد داره که اگه خوب نبود نداشت
Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 4

stepheno_1919
22-08-2013, 01:33
دوستان ...من برنامه وای فای رو از روی سی دی نصب کردم و مودم منو حالا میتونه پیدا کنه ....ولی هرچی رمز مودم رو وارد میکنم قبول نمی کنه !...لطفاکمکم کنید !

من از مخابرات سرویس گرفتم و برای وصل شدن به نت با وای فای تنها وارد کردن رمز مودم کافی نیست و باید آی پی هم وارد کرد. شمام یه امتحانی بکنید

.: M A T R I X :.
22-08-2013, 02:08
من از مخابرات سرویس گرفتم و برای وصل شدن به نت با وای فای تنها وارد کردن رمز مودم کافی نیست و باید آی پی هم وارد کرد. شمام یه امتحانی بکنید

سلام دوست عزیز من استفاده کردم فقط رمز می خواست...!!!

mgkhafa
22-08-2013, 07:30
دستگاه پیدا میشه ولی وقتی با گوشی سند رو مزنم ارور میده ! هیچی هم رو لپتاپ نشون نمیده! با گوشی های مختلف امتحان کردم !

Public Enemy
22-08-2013, 07:45
دستگاه پیدا میشه ولی وقتی با گوشی سند رو مزنم ارور میده ! هیچی هم رو لپتاپ نشون نمیده! با گوشی های مختلف امتحان کردم !

روی آرم بلوتوث توی tray bar کلیک راست کنین و بزنین receive a file

در صورت نیاز باید در ویندوز 8 به لیست دستگاهاتون اضافه کنین

Public Enemy
22-08-2013, 10:40
تا به حال کسی برنامه serviio رو برای زد500 نصب کرده ؟...چون ویندوز زد500 من هشته و نمی تونه این برنامه رو نصب کنه ..در صورتیکه روی ویندوز 7 کامپیوتر پی سی به راحتی اجرا میشه ...من تو فرومهای خارجی هم دیدم که واسه نصبش مشکل دارین ..کسی میتونه راهنمایی کنه ؟؟؟؟:n17:

چون حجمش کم بود دانلود کردم تست کردم با 1 بار Restart سیستم ( نه Shutdown ! ) راه افتاذ . ( ظاهرا پشت UAC گیر کرده )

شما اول از این صفحه Java 7 آخرین ورژنشو دانلود کنین . برای سیستم های 64 بیتی نصب هر دو نسخه 32 بیت و 64 بیت جاوا الزامیست .
سپس نرم افزار رو نصب کنین . سیستم رو ری استارت کنین راه میفته !

اگر با روش های بشر دوستانه ! راه نیفتاد باید با زبون خوش راهش بندازین :n24:

اگر از طریق ری استارت نشد ! ← روی Stop Serviio Service راست کلیک کنین توی منوی ویندوز . بزنین Run as administrator . متوقف که شد ، این دفعه روی Start Serviio Service کلیک راست کنین و بزنین Run as administrator . ران می شه

اینم عکسش نگین که الکی گفتی ! من که سر در نمیارم چیه !

m_bagh2010
22-08-2013, 11:53
دوستان من windows 7 professional نصبیدم ولی درایور مربوظ به وایرلسش هر کاری کردم نصب نشد لطفا راهنماییم کنین خیلی نیازش دارم:n03:

One Minute
22-08-2013, 12:22
دوستان من windows 7 professional نصبیدم ولی درایور مربوظ به وایرلسش هر کاری کردم نصب نشد لطفا راهنماییم کنین خیلی نیازش دارم:n03:

ویندوز 8 نصب کن ، این لپ تاپ با ویندوز 7 رابطه ی خوبی نداره !

m_bagh2010
22-08-2013, 12:29
راسی ویندوز هشتم هم دیگه بالا نمیاد موقع بالا اومدن میره رو حالت repair وبعد از این چند لحظه چند تا گزینه میاد که من گزینه Continue to windows 8 رو میزنم ولی باز ریست مشه و دوباره میره رو حالت repair همین گزینه ها دوباره میاد ولی هر کار کردم ویندوز هشتم بالا نیومد خواهشا کمکم کنین نمیدونم دیگه چی کار کنم ویدوز هفتم هم همین طور که گفتم مشکل وایرلس داره! واقعا این z500 منو زله کرده:n30::42:

mah11k
22-08-2013, 12:32
من با یه مشکل برخوردم ، بلوتوث که روشن می کنم و گوشی خودم رو هم اد می کنم می توانم از لپتاپ راحت فایل به گوشی بفرستم ولی با گوشی هر کار می کنم نمی تونم به لپ تاپ فایل بفرستم !
برای این مشکلتون دوستان روی ایکون بلوتوث کلیک راست کرد م سپس بر روی open setting کلیک کردم بعد از صفحه باز شده از تب Option تیک گزینه Allow Bluetooth device to find this computer را زدم ولی بازم نشد حالا چیکا کنم ؟؟؟

m_bagh2010
22-08-2013, 12:33
ویندور هشتو هم دارم اخه با برنامه هایی کار دارم که متاسفانه هنوز ویندوز 8 ساپورت نمیکنه!! در کل بگم واسه کارم هر دوشونو نیاز دارم لطفا کمکم کنید

mah11k
22-08-2013, 12:50
روی آرم بلوتوث توی tray bar کلیک راست کنین و بزنین receive a file

در صورت نیاز باید در ویندوز 8 به لیست دستگاهاتون اضافه کنین

چی رو به دستگاهاضافه کنیم و چ جوری ؟ اخه منم همین مشکل رو دارم :n03:

Public Enemy
22-08-2013, 12:58
راسی ویندوز هشتم هم دیگه بالا نمیاد موقع بالا اومدن میره رو حالت repair وبعد از این چند لحظه چند تا گزینه میاد که من گزینه Continue to windows 8 رو میزنم ولی باز ریست مشه و دوباره میره رو حالت repair همین گزینه ها دوباره میاد ولی هر کار کردم ویندوز هشتم بالا نیومد خواهشا کمکم کنین نمیدونم دیگه چی کار کنم ویدوز هفتم هم همین طور که گفتم مشکل وایرلس داره! واقعا این z500 منو زله کرده:n30::42:

الان دقیقا این موضوع چه ربطی به Z500 داره ؟ :n13:

Public Enemy
22-08-2013, 13:00
چی رو به دستگاهاضافه کنیم و چ جوری ؟ اخه منم همین مشکل رو دارم :n03:

گوشی رو دیگه :n02:

یه پیغامی میاد بالا می گه Tap to ...... . باید روش کلیک کنین رمز می خواد ( معمولا آندروید ها نمی خوان )

برای دریافت فایل باید روی آرم بلوتوث کلیک راست کنین ( اگر هست ) بزنین Receive a file

به همین سختی !

Public Enemy
22-08-2013, 13:02
ویندور هشتو هم دارم اخه با برنامه هایی کار دارم که متاسفانه هنوز ویندوز 8 ساپورت نمیکنه!! در کل بگم واسه کارم هر دوشونو نیاز دارم لطفا کمکم کنید

کاش یه عکسی چیزی می گرفتی با گوشی از اونجا که میگه Continue to windows 8

masoud_5april
22-08-2013, 13:51
این سری جدید z500 که میاد غیر از رنگش فرق دیگه ای هم داره ؟چون قیمتش که حدود 200تومنی گرونتر شده.؟

lionf3
22-08-2013, 13:52
m_bagh 2010 عزیز لطفا با فونت کوچیک سوالاتت رو بنویس.

mgkhafa
22-08-2013, 14:04
ماله من receive نداره مثل شکل زیره ؟ !!!

sarafara
22-08-2013, 14:08
مرسی درست شد ...در حقیقت رفتم به سایت شرکت مودمم و ...مشکلم رو حل کردم ...

Public Enemy
22-08-2013, 14:55
ماله من receive نداره مثل شکل زیره ؟ !!!

خوب شما یه کاری کن !

گوشیتون به لیست دستگاه ها توی لپ تاپ اضافه شده دیگه ؟

توی My computer همون صفحه اول روی گوشیتون 2 بار کلیک کنین می تونین فایل هاتونو ببینین ! ( باید بلوتوث گوشی روشن باشه )

karimdana97
22-08-2013, 16:00
دوستان در قسمت my computerدرایور اصلی که 700گیگابایته نیست و فقط دو تا درایور هست یکی 80گیگ ک توش ویندوز نصبه و یکی دیگه 30گیگ 2- کیبورد مثل ادم کار نمی کنه چه کار کنم(بعضی کلید هاش کار نمی کنه) 3-چجوری بفهمم تموم درایور هاش نصب شده؟

zakhmezaboon
22-08-2013, 16:27
سلام من ویندوز 7 رو آپدیت کرم.حالا دیگه نمیتونم نور مانیتور رو کم و زیاد کنم.و نورم کم شده.نه زیاد میشه نه کم.رو این که تو عکسه گیر کرده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mah11k
22-08-2013, 16:29
گوشی رو دیگه :n02:

یه پیغامی میاد بالا می گه Tap to ...... . باید روش کلیک کنین رمز می خواد ( معمولا آندروید ها نمی خوان )

برای دریافت فایل باید روی آرم بلوتوث کلیک راست کنین ( اگر هست ) بزنین Receive a file

به همین سختی !

دوست عزیز برا منم مثه اون یکی دوستمون گزینه دریافت و قرستادنش نبود وگرنه میدونم به همین سختی ک گفتی بود ......

در جواب اون یکی دوستمون ک مشکل منو داشت ...شما احتمالا درابور بولوتوث رو اپدیت کرده بودید مثه من .... درایور موجود تو سی دی خودش رو ی بار دیگه نصب کنید ( وقتی میخای نصب کنی گزینه remove رو بزن ریست کن) درست میشه ..... کلا فک کنم z500 از اپدیت کردن درایوراش خوشش نمیاد

zakhmezaboon
22-08-2013, 16:32
سلام من ویندوز 7 رو آپدیت کرم.حالا دیگه نمیتونم نور مانیتور رو کم و زیاد کنم.و نورم کم شده.نه زیاد میشه نه کم.رو این که تو عکسه گیر کرده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشکل حل شد.درایور کارت گرافیک اینتل رو که آپدیت شده بود رو rollback کردم به ورژن قبلیش درست شد.فک کنم با آپدیت جدیدش مشکل داره.

Public Enemy
22-08-2013, 16:47
دوست عزیز برا من اون گزینه دریافت . فرستادن مثل اون دوستمون نیستش وگرنه میدونم به همین سختی هست ......حالا چرا نیست ولی برا شما هست این سوال منه ؟

دلیلش این بود من باهوش بودم درایور اینتل واسه بلوتوث رو نصب نکردم :n26:

mah11k
22-08-2013, 16:55
دلیلش این بود من باهوش بودم درایور اینتل واسه بلوتوث رو نصب نکردم :n26:

افرین به هوش شما

m_bagh2010
22-08-2013, 19:45
کسی راه حلی واسه این مشکل نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

m_bagh2010
22-08-2013, 19:48
مشکل حل شد.درایور کارت گرافیک اینتل رو که آپدیت شده بود رو rollback کردم به ورژن قبلیش درست شد.فک کنم با آپدیت جدیدش مشکل داره.

سلام دوست عزیز شما که ویندوز 7 نصب کردی درایور وایرلست نصب شد یعنی وایرلست کار میکنه؟؟؟؟؟؟؟

stepheno_1919
22-08-2013, 20:32
ویندوز 8 نصب کن ، این لپ تاپ با ویندوز 7 رابطه ی خوبی نداره !

اتفاقا برعکس. موقع نصب درایور ها من با ویندوز7 هیچ مشکلی نداشتم.ولی با 8 چرا.سر همون قضیه وای فای و بلوتوث. در ضمن عمل تاچ 4 انگشتی تو ویندوز7 کار میکنه اما تو 8 نه.

P@rtex
22-08-2013, 21:22
دوستان تو این ویندوز 8 هی برنامه ها از اینترنت استفاده می کنن پدر منو درآوردن.
یکی از دوستان یه برنامه ای معرفی کرده بود واسه جلوگیری از استفاده برنامه ها از اینترنت
یه برنامه بود که وقتی یه برنامه می خواست از اینترنت استفاده کنه هشدار میده و . . .
اسم برنامه یادم نیست وستان لطف می کنن اسمشو بگن

sarafara
22-08-2013, 21:45
ای وای نه ....منم مجموع هاردم 600 گیگه !...یعنی چه ؟...روی کارتون لپ تاپ نوشته 1 ترابایت ...

karimdana97
22-08-2013, 21:45
دوستان لطفا. سریع جواب بدین که خیلی گیرم
با کلید f11نور رو.کم کردم حالا هر چه f12رو.میزنم.زیاد نمیشه
چه کار کنم؟چشمان داره کور میشه:n02:

Public Enemy
22-08-2013, 21:58
دوستان لطفا. سریع جواب بدین که خیلی گیرم
با کلید f11نور رو.کم کردم حالا هر چه f12رو.میزنم.زیاد نمیشه
چه کار کنم؟چشمان داره کور میشه:n02:

تو پست ها قبلی جواب داده شد .

Public Enemy
22-08-2013, 22:01
ای وای نه ....منم مجموع هاردم 600 گیگه !...یعنی چه ؟...روی کارتون لپ تاپ نوشته 1 ترابایت ...

حتما کامل پارتیشن بندی نشده . روی My Computer کلیک راست کنین بزنین Managment . سپس گزینه Disk management رو انتخاب کنین . نگاه کنین چجوری پارتیشن بندی شده هارد . ( پارتیشن های بقیه رو پاک نکنین ! )

m_bagh2010
22-08-2013, 22:14
اتفاقا برعکس. موقع نصب درایور ها من با ویندوز7 هیچ مشکلی نداشتم.ولی با 8 چرا.سر همون قضیه وای فای و بلوتوث. در ضمن عمل تاچ 4 انگشتی تو ویندوز7 کار میکنه اما تو 8 نه.

خوب دوست عزیز به من بگو چطور مشکل وایرلسمو تو ویندوز 7 حلش کنم؟؟؟؟

masoud_5april
22-08-2013, 22:24
آقا یه سوال میپرسم البته میدونم اینجا جاش نیست ولی خوب دیدم همه Z500 دارین،مردونه بدون تعصب اگه جواب بدین ممنون میشم،
من با توجه به نیازهام این لپ تاپ واسم مناسبه (در مقایسه با k46cb ایسوس) اما نمیدونم دو دلم بگیرم یا نه،چون بعضی ها میگفتن ازش صدا میاد،بعضیهام مشکلات دیگه داشتن،ازینورم همین ایسوس هم بعضی ها باهاش به مشکل برخوردن،خلاصه موندم،شما خودتون اگه جای من بودین میگرفتین ؟بعدش در مورد این داغ کردنش دیدم که درست شده،بعد من i5 بگیرم بهتره یا i7 فرقشون خیلی زیاده ؟(منظورم تو دماشونه)
بازم ممنون.

sarafara
22-08-2013, 22:27
آقا یه سوال میپرسم البته میدونم اینجا جاش نیست ولی خوب دیدم همه Z500 دارین،مردونه بدون تعصب اگه جواب بدین ممنون میشم،
من با توجه به نیازهام این لپ تاپ واسم مناسبه (در مقایسه با k46cb ایسوس) اما نمیدونم دو دلم بگیرم یا نه،چون بعضی ها میگفتن ازش صدا میاد،بعضیهام مشکلات دیگه داشتن،ازینورم همین ایسوس هم بعضی ها باهاش به مشکل برخوردن،خلاصه موندم،شما خودتون اگه جای من بودین میگرفتین ؟بعدش در مورد این داغ کردنش دیدم که درست شده،بعد من i5 بگیرم بهتره یا i7 فرقشون خیلی زیاده ؟(منظورم تو دماشونه)
بازم ممنون.
منهم مثل شما به شدت دودل بودم ..الان که چند روزه دارمش به تردیدهام میخندم ...بهتر از اونی بود که تصورش رو میکردم !:n05:

Public Enemy
22-08-2013, 22:45
مشکل اینه که مساله سر 2 ، 3 میلیون پوله !

مثل قدیم نیست 700 تومن بدی یکی بخری خوشت نیومد یکی دیگه .

الان اگه ببینی خوشت نمیاد ، بخوای بفروشیش 600 ، 700 تومن ضرره !

sarafara
22-08-2013, 22:56
از بین شما زد 500 دیها ...کدومتون تونستین ویندوز 8 تون رو فعال کنین ؟....

stepheno_1919
22-08-2013, 22:57
خوب دوست عزیز به من بگو چطور مشکل وایرلسمو تو ویندوز 7 حلش کنم؟؟؟؟

اول اینکه من وییندوز 7 نسخه Ultimate از شرکتهای پرنیان و زیتون(32 و 64bit) رو نصب کردم و واقعا هم مشکل نداشته. ***نسخه پروفشنال رو تجربه نکردم
دوم اینکه شما کل درایور ها به خصوص وایرلس مربوط به وین7 رو از سایت لنوو دانلود کردین یا از جای دیگه گرفتین(مثلا مثل اینتل یا ....)?
سوم (فرض که از خود لنوو گرفتین) آیا سخت افزار شما اینتل هست یا غیر اینتل؟ شاید درایور رو اشتباهی گرفتین؟ دوتا درایور هست واسه وایرلس

baxe_shz
22-08-2013, 23:10

سلام من از ویندوز شرکت نوین پندار(نرم افزاره لرد)استفاده کردم که امکان اکتیو کردن هم داره و الان اکتیوه

One Minute
22-08-2013, 23:17
بچه ها ، آپدیت کارت گرافیک رو از کجا میشه گیر آورد ؟

Public Enemy
22-08-2013, 23:18

فکر کنم همه !

Public Enemy
22-08-2013, 23:20
بچه ها ، آپدیت کارت گرافیک رو از کجا میشه گیر آورد ؟

فریم ور یا درایور ؟

فریم ور فعلا نیست واسه 635/740 ولی درایور ورژن 32.49 و بتا 326 هست

stepheno_1919
22-08-2013, 23:22

یعنی چی؟ چیزی که فراوونه اکتیویتوره. مگه شما نتونستین؟

mah11k
22-08-2013, 23:55
کسی میدونه چطور میشه فریمور هارد رو اپدیت کرد ؟ برا زد 500 رو میگم ..اصلا اپدیت جدیدش امده ؟

Rezback
23-08-2013, 00:04
سلام دوستان می خواستم بدونم چطوری باید بفهمم که تو لپتاپم دقیقا از چه چیپی برای وایفای و بولوتوس استفاده شده؟ آخه می خوام درایوراشو از سایته لنوو بگیرم 2 تاست :دی

Rezback
23-08-2013, 00:12
دوستان یک سوال دیگه این dolby home theater چرا تو لیست نیست ولی مثلا پاور منیجرو گذاشته اونو از کجا دانلود کنم؟

m_bagh2010
23-08-2013, 00:30
اول اینکه من وییندوز 7 نسخه Ultimate از شرکتهای پرنیان و زیتون(32 و 64bit) رو نصب کردم و واقعا هم مشکل نداشته. ***نسخه پروفشنال رو تجربه نکردم
دوم اینکه شما کل درایور ها به خصوص وایرلس مربوط به وین7 رو از سایت لنوو دانلود کردین یا از جای دیگه گرفتین(مثلا مثل اینتل یا ....)?
سوم (فرض که از خود لنوو گرفتین) آیا سخت افزار شما اینتل هست یا غیر اینتل؟ شاید درایور رو اشتباهی گرفتین؟ دوتا درایور هست واسه وایرلس

من درایوراشو از سایت لنوو تو قسمت Networking: Wireless LAN که مربوط به نسخه پروفشونال هست رو دانلود کردم ولی بازم نشد!!! حالا شما میگید پی کار کنم؟؟؟؟

Public Enemy
23-08-2013, 00:56
دوستان یک سوال دیگه این dolby home theater چرا تو لیست نیست ولی مثلا پاور منیجرو گذاشته اونو از کجا دانلود کنم؟

قبلا جواب داده شد . جدا نصب نمی شه با درایور صدا نصب می شه ( تو همون صفحه دانلود درایور صدا رو دانلود کنین )

Public Enemy
23-08-2013, 01:12
سلام دوستان می خواستم بدونم چطوری باید بفهمم که تو لپتاپم دقیقا از چه چیپی برای وایفای و بولوتوس استفاده شده؟ آخه می خوام درایوراشو از سایته لنوو بگیرم 2 تاست :دی

اولا :

1 - وای فای هر چی باشه بلوتوث همونه ! یعنی اگر وای فای اینتل باشه بلوتوثش هم اینتل هستش .

2 - روش آسون : جغت درایور هارو دانلود و تست کن :n02:

روش سخت : برو تو Device Manager روی سخت افزار مورد نظرت کلیک راست کن بزن Properties . بعد تب Details رو انتخاب کن . یکی یکی بگرد گزینه های توشو یکی یه جاش نوشته Ven_ و Dev_ . یه کدی هستش از _ شروع می شه تا & . مثل عکس که من گذاشتم .

یکی از این 2 تا رو یاد داشت کن برو تو سایت زیر :

یکی از کد هارو بده . شرکت سازنده سخت افزارو بهت میده . برای مثال برای من Ven عدد 8086 هستش که مال شرکت اینتل هست .

Public Enemy
23-08-2013, 01:42
کسی میدونه چطور میشه فریمور هارد رو اپدیت کرد ؟ برا زد 500 رو میگم ..اصلا اپدیت جدیدش امده ؟

گشتم نبود نگرد نیست :n02:

تا موقعی که لازم نباشه ، سعی کنید فریم ور سخت افزار هارو عوص نکنین حنی بایوس ! خیلی خطرناکه !!!!! حیـــــــــــــــــــــــ ـــــــلی .

وقتی هارد بدبخت داره درست کار می کنه دیگه چه نیازی هست بخوای فریم ورش رو آپدیت کنی ؟

karimdana97
23-08-2013, 05:11
میشه شماره پیج رو بدی؟

karimdana97
23-08-2013, 05:13
تو پست ها قبلی جواب داده شد .
شماره پیج.رو میشه بدی

codex1
23-08-2013, 06:20
سلام

یک سوال داشتم

چطوری میشه کاری کردن که سیستم lenovo z500 keyboard backlight اتوماتیک باشه؟

مثل VAIO که با کم شدن نور خودش روشن میشه؟ اینطوری به صورت معمول فقط باید دستی ( Fn + Space : Enables/disables the keyboard backlight ) خاموش روشنش کرد.

aliahmari
23-08-2013, 09:16
درود
دوستان عزیز من میخوام امروز یا فردا این لپ تاپ رو بگیرم.یه چندتا سوال از شما دوستان بزرگواردارم :
این کانفیگ رو میخوام بگیرم :
Lenovo IdeaPad Z500

Cpu:Core I7 3632Qm
GPU:Nvidia GEFORCE gt635 2gb ddr5
RAM:8 gb
Hard:1tra
سوالات :
1-محتویات کارتون لپ تاپ چیا هست؟(دی وی دی های درایور داخل کارتون هست؟)
2- قیمت امروزش دقیقا چی هست؟
3-بک لایت داره؟
ممنون
لطفا سریع پاسخوتون رو بدید

Capital
23-08-2013, 13:08
سلام

یک سوال داشتم

مثل VAIO که با کم شدن نور خودش روشن میشه؟ اینطوری به صورت معمول فقط باید دستی ( Fn + Space : Enables/disables the keyboard backlight ) خاموش روشنش کرد.

دوست عزیز فکر نمیکنم این قابلیتو داشته باشه.

aminhitman
23-08-2013, 13:08
درایور گرافیک انويديا رو از سايت لنوو براي win7 دانلود كردم حالا نصب نميشه ارور ميده چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟ كمك كنيد سريع لطفا

Capital
23-08-2013, 13:14
درود
دوستان عزیز من میخوام امروز یا فردا این لپ تاپ رو بگیرم.یه چندتا سوال از شما دوستان بزرگواردارم :
این کانفیگ رو میخوام بگیرم :
Lenovo IdeaPad Z500

Cpu:Core I7 3632Qm
GPU:Nvidia GEFORCE gt635 2gb ddr5
RAM:8 gb
Hard:1tra
سوالات :
1-محتویات کارتون لپ تاپ چیا هست؟(دی وی دی های درایور داخل کارتون هست؟)
2- قیمت امروزش دقیقا چی هست؟
3-بک لایت داره؟
ممنون
لطفا سریع پاسخوتون رو بدید

در مورد سوال اولتون باید بگم که دی وی دی درایور داخلش هست.در مورد سوال دوم باید گفت که قیمت رو از تو سایت میتونین بدست بیارین.و در مورد سومی باید بگم که این مدل هم بک لایت داره و هم بدون بک لایت برای اینکه بفهمید که بک لایت داره نشونش هم اینه که روی دکمه space یک علامت چراغ به رنگ نارنجی هست.ولی در اخر اینو بگم که فکر نمیکنم دیگه z500 با گرافیک 635 و پردازنده 3632 باشه اخه الان دیگه همه با گرافیک 740 باشه.

aziz.m
23-08-2013, 14:07
سلام

یک سوال داشتم

سلام خير اين قابليت رو خود لبتاب نداره
اما نرم افزاري براي كار مشابه اي كه گفتيد هست كه البته اسم اون نرم افزار رو يادم نمياد :( ولي سرچ كنيد اميدوارم بتونيد پيدا كنيد

aliahmari
23-08-2013, 15:42
در مورد سوال اولتون باید بگم که دی وی دی درایور داخلش هست.در مورد سوال دوم باید گفت که قیمت رو از تو سایت میتونین بدست بیارین.و در مورد سومی باید بگم که این مدل هم بک لایت داره و هم بدون بک لایت برای اینکه بفهمید که بک لایت داره نشونش هم اینه که روی دکمه space یک علامت چراغ به رنگ نارنجی هست.ولی در اخر اینو بگم که فکر نمیکنم دیگه z500 با گرافیک 635 و پردازنده 3632 باشه اخه الان دیگه همه با گرافیک 740 باشه.

گرافیک 740 از 635 بهتره؟
قیمت حدودی هم ندارید؟
نگفتید محتویات جعبه این مدل لپ تاپ چیا هستش؟
در حال حاضر چه رنگ هاییش موجوده؟

msm_353
23-08-2013, 15:48
دوستان تو این ویندوز 8 هی برنامه ها از اینترنت استفاده می کنن پدر منو درآوردن.
یکی از دوستان یه برنامه ای معرفی کرده بود واسه جلوگیری از استفاده برنامه ها از اینترنت
یه برنامه بود که وقتی یه برنامه می خواست از اینترنت استفاده کنه هشدار میده و . . .
اسم برنامه یادم نیست وستان لطف می کنن اسمشو بگن

دوست عزیز رو همون برنامه ها تو منوی استارت اگر راست کلیک کنی گزینه ای داره که میتونی استفاده از اینترنت رو قطع کنی.

ارسال شده از LG-P715 با استفاده از تپاتالک 2

blue*sky
23-08-2013, 16:23
گرافیک 740 از 635 بهتره؟
قیمت حدودی هم ندارید؟
نگفتید محتویات جعبه این مدل لپ تاپ چیا هستش؟
در حال حاضر چه رنگ هاییش موجوده؟

بله 740 قوي تر از 635 هست
قيمت i5 تو تبريز :2280 دو ساله سازگار
قيمت i7 تو تبريز : 2670 (البته تقريبا )
سفيد - شكلاتي

موفق باشين

aminhitman
23-08-2013, 16:29
درایور گرافیک انويديا رو از سايت لنوو براي win7 دانلود كردم حالا نصب نميشه ارور ميده چیکار کنم ؟؟؟؟؟؟؟ كمك كنيد سريع لطفا

اینو جواب بدید خواهش میکنم

aliahmari
23-08-2013, 16:30
بله 740 قوي تر از 635 هست
قيمت i5 تو تبريز :2280 دو ساله سازگار
قيمت i7 تو تبريز : 2670 (البته تقريبا )
سفيد - شكلاتي

موفق باشين

مرسی
ما تو تهرانیم امروز که پاساژ ها تعطیل بودن نشد بخریم!
انشالله اگه خدا قسمت کنه فردا میگیریم!!!
سفید بهتره یا شکلاتی؟

aminhitman
23-08-2013, 16:30
دوست عزیز رو همون برنامه ها تو منوی استارت اگر راست کلیک کنی گزینه ای داره که میتونی استفاده از اینترنت رو قطع کنی.

ارسال شده از LG-P715 با استفاده از تپاتالک 2

با استفاده از comodo firewall میشه با آنتی ویروس اویرا هم میشه کلا با همه آنتی ویروس ها فک کنم بشه

Public Enemy
23-08-2013, 17:06
اینو جواب بدید خواهش میکنم

دوست عزیز

برای نصب درایور Nvidia حتما لازم است درایور کارت گرافیک Intel نصب باشد . ( از سایت خودش دانلود کنین . البته در صورتی که سیستم شما ک2 کارت گرافیک Intel و Nvidia دارد . )

در صورتی که درایور کارت گرافیک اینتل نصب بود می تونین درایور های انویدیا رو از این لینک ها دانلود کنین .
7 و 8 64 بیت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

7 و 8 32 بیت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

aminhitman
23-08-2013, 17:28
دوست عزیز

برای نصب درایور Nvidia حتما لازم است درایور کارت گرافیک Intel نصب باشد . ( از سایت خودش دانلود کنین . البته در صورتی که سیستم شما ک2 کارت گرافیک Intel و Nvidia دارد . )

در صورتی که درایور کارت گرافیک اینتل نصب بود می تونین درایور های انویدیا رو از این لینک ها دانلود کنین .
7 و 8 64 بیت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

7 و 8 32 بیت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

بله دو تا دارم گرافیک اینتل نصبه اما این نمیشه حالا این که دادین رو دانلود میکنم ببینم میشه

blue*sky
23-08-2013, 17:28
مرسی
سفید بهتره یا شکلاتی؟

به نظر م شكلاتي خوشگلتره البته سليقه ها متفاوته !

aliahmari
23-08-2013, 17:30
دوستانی که قیمت این مدل رو دارن بگن لطف کردند :
ram : 8
hdd:1t
vga:2g 740
core i 7
ممنون میشم بگید!
داخل کارتون شارژر و لوازم لازمه هستش؟

blue*sky
23-08-2013, 17:32
core i 7
ممنون میشم بگید!

740 با رم 8 تا حالا نديدم /

حالا نگاه كردم ديدم تو Z500 هم جديدا 740 با رم 8 موجود هست

shervin2013
23-08-2013, 17:33
مرسی
سفید بهتره یا شکلاتی؟

دادا من همین امروز پایتخت بودم.. جمعه ها بازه !:n01:

Public Enemy
23-08-2013, 17:41
core i 7
ممنون میشم بگید!

مگه شارژر رو جدا می فروشن ؟:n02:

بله حتما هست نگران نباشید .

Public Enemy
23-08-2013, 17:43

حالا 6 هم باشه مشکلی نیست 50 تومن بیشتر میگیرن به 8 ارتقا می دن

aliahmari
23-08-2013, 18:12
مگه شارژر رو جدا می فروشن ؟:n02:

بله حتما هست نگران نباشید .

داداش نداشتیم نمیدونستیم دیگه!:n07::n08:

aliahmari
23-08-2013, 18:14
دادا من همین امروز پایتخت بودم.. جمعه ها بازه !:n01:

ای بابا
من امروز از اینترنت 2 - 3 تا شماره از مغازه های پایتخت گیر اوردم هرچی زنگ زدم جواب ندادن گفتم حتما تعطیله!!!
به پاساژ رضا و ایران هم همینطور:n04:
حالا اون کانفیگی که تو پست های قبلی گفتم رو قیمت دارید؟

aliahmari
23-08-2013, 18:16

یعنی الان تو پاساژ های ولیعصر این کانفیگی که من عرض کردم موجوده؟
یا باید یه رم جداگونه بهش اضاف کنیم؟

shervin2013
23-08-2013, 18:31
ای بابا
من امروز از اینترنت 2 - 3 تا شماره از مغازه های پایتخت گیر اوردم هرچی زنگ زدم جواب ندادن گفتم حتما تعطیله!!!
به پاساژ رضا و ایران هم همینطور:n04:
حالا اون کانفیگی که تو پست های قبلی گفتم رو قیمت دارید؟

بین 2550 تا 2640.. نه کمتر نه بیشتر

shervin2013
23-08-2013, 18:32
یعنی الان تو پاساژ های ولیعصر این کانفیگی که من عرض کردم موجوده؟
یا باید یه رم جداگونه بهش اضاف کنیم؟

موجوده.. این مدل جدیدترین مدل هست.. فکر کنم اگه یکم دیگه

صبر کنیم .. مدل تاچش هم بیاد ایران !:n24:

aliahmari
23-08-2013, 18:34
موجوده.. این مدل جدیدترین مدل هست.. فکر کنم اگه یکم دیگه

صبر کنیم .. مدل تاچش هم بیاد ایران !:n24:

یعنی اسکرینش تاچ هست؟
به نظرتون چ قدر طول میکشه بیاد؟

aliahmari
23-08-2013, 18:36
بین 2550 تا 2640.. نه کمتر نه بیشتر

کانفیگی که من گفتم این بودا :
hdd : 1t
vga : 2g 740
core i 7
قیمتا اومده پایین؟پایین تر هم میاد؟اوایل همین کانفیگ قیمتش چند بود؟

Public Enemy
23-08-2013, 18:54
یعنی اسکرینش تاچ هست؟
به نظرتون چ قدر طول میکشه بیاد؟

شاید هیچ وقت نیاد !
Z500 Touch م زمان با Z500 تو بازار ها اومد . ولی هنوز تو بازار نیست .

بعضی از لپ تاپ ها تعادل بازار رو بهم می زنن . واسه همین وارد نمی شن .

اینا رو اگه بخواین سفارش بدین باید بگین شخصا بیارن با قیمت بیشتر

zakhmezaboon
23-08-2013, 19:18

منم همین مشگل رو داشتم شما اون درایور انویدیا مخصوص ویندوز 8 رو دانلود و نصب کن مشکلت حل میشه.