PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کی میتونه این مشکلی رو که Dap داره رو حل کنه؟

تكنولوژي
01-08-2006, 20:29
من چند روزیه که با دانلودر Dap کار میکنم . حتما همه شما میدونید که هنگام وصل شدن کاربر به شبکه این برنامه با سایت اصلی خود ارتباط برقرار میکنه و بیشترین دانلودهایی که که کاربران Dap در تمام دنیا انجام داده اند نشون میده . همین کار این برنامه موجب میشه که سرعت دانلود این برنامه تا حد چشم گیری کم بشه حالا میخواستم ببینم کسی میتونه یه راه حلی بگه که این برنامه با سایت مرکزی ارتباط برقرار نکنه یا اینکه امکان نشون دادن بیشترین دانلودها رو غیر فعال کنه تا دیگه نیازی نباشه که برنامه به سایت مرکزی ارتباط بر قرار کنه. از کسایی که اصلاعات کافی دارند در خواست کمک دارم . با تشکر

تكنولوژي
02-08-2006, 00:04
کسی نمیتونه منو کمک کنه؟

lovergod14innocentand
02-08-2006, 09:06
اول بگو چه ورژني دوم بگو بينم چرا از برنامه متنوع دانلود ديگه استفاده نميكني...

armin66
02-08-2006, 09:18
سلام دوست عزيز . بهترين راه اينه كه از نسخه ي 5 اين برنامه كه بهترين ورژن اين برنامه است رو نصب كني تا ديگه اين مشكل رو نداشته باشي.

lovergod14innocentand
02-08-2006, 09:26
ورژن 8 بهتره امتحان كن مي فهمي

amintnt
04-08-2006, 15:13
آخه اين كه بر ميگرده به نسخه ي رايگان بودنش.يا كركش رو پيدا كن يا از يه دانلود منيجر ديگه استفاده كن.منم قبلا ميگفتم فقط دپ.اما حالا فلش گت به نظرم بهترينه.فلش گت تا جايي كه پهناي باند جا داشته باشه ميگيره.اون همش تبليغه و تبليغ و تبليغ.به نظرم بيخيالش شي بهتره.

Aminzikzak
04-08-2006, 20:36
احتمالاً کرک بشه درست میشه ...
اگه هم نشد همونطور که دوستان گفتن از یه نرم افزار دیگه استفاده کن ...
ولی من امتحان کردم وقتی ورژن 7.14 رو کرک کنی مشکل حل میشه... بقیه ورژنها رو نمیدونم...