PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کدام روش را برای اینترنت پرسرعت انتخاب کنم؟

faded
09-02-2013, 13:50
من برای PC یک یک اینترنت پرسرعت میخوام بگیرم حالا کدومش بهتره؟ adsl2 وایمکس مبین نت؟ وایمکس ایرانسل؟ کلا وایمکش خوبه؟ یا رایتل بگیرم؟

mahmoodsoft
09-02-2013, 13:52
ADSL پیشنهاد منه :n06:

KING iMAN
09-02-2013, 14:13
+ADSL2 برای منازل شخصی گزینه ی بهتریه.

arashsard
09-02-2013, 14:23
ADSL ......

reza_electronic
09-02-2013, 14:49
من به عنوان گمراهی که ایرانسل گرفتم بهت میگم ،
128 3 گیگ شبا 2-6 رایگان ، سرعت بین 9 تا 14 کیلو بایت ماهی 12000 تومان ایرانسل
128 نامحدود یک ماه 48000 تومان ایرانسل (سرعت کاملا ثابت بدون قطعی)

اونقت مخابرات (البته اهواز)
128 نامحدود ماهی 12000 تومان ، سرعت حدود 30
256 نامحدود ماهی 15000 تومان سرعت حدود 50 ( ظاهرا میگن که خیلی ناثابته)

ولی اگه بتونی پارس آنلاین بخری که بردی ، کسی ناراضی نبوده ازش

خودت قضاوت کن . دونتیجه گههه تو ایرانسل که فقط بلده تبلیغ کنه.
در حال حاضرر 256 ایرانسل دارم این سرعتش با speedtest
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ahriman323
09-02-2013, 15:04
adsl......

Thor God
09-02-2013, 15:14
أوستان بنده میخوام اینترنت بی سیم بخرم ! مبین نت بهتره یا ایرانسل یا پارس آنلاین ؟! راستی شاتل هم بی سیم داره ؟! خوبه یا نه ؟×

arashsard
09-02-2013, 22:49
أوستان بنده میخوام اینترنت بی سیم بخرم ! مبین نت بهتره یا ایرانسل یا پارس آنلاین ؟! راستی شاتل هم بی سیم داره ؟! خوبه یا نه ؟×

اوه اوه... عجب شرکتایی نام بردی..... نه بابا پارس آنلان هم بیسیم نداره چه برسه شاتل... ایول بندر عباس هستی... بابا نونت توو روغنه... از شانست شرکت توسعه رسان پاسا رگاد اونجا سرویس بیسیم میده... شانس بیاری منطقه شما رو پوشش بده.. اینم سایتش ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Thor God
10-02-2013, 00:01
چه طور مگه ؟! واسه چی نونم تو روغنه ؟! اینجا سرعت خوبه یعنی ... :n10: شما خودت بندرعباسی ؟! راستی خودت از چه اینترنتی استفاده می کنی و با چند دانلود می کنی ؟! پینگ چه جوریاس ؟!

این شرکت که نام بردید اصلا مشهور نیست قضیش چیه ؟!

arashsard
10-02-2013, 01:22
چه طور مگه ؟! واسه چی نونم تو روغنه ؟! اینجا سرعت خوبه یعنی ... :n10: شما خودت بندرعباسی ؟! راستی خودت از چه اینترنتی استفاده می کنی و با چند دانلود می کنی ؟! پینگ چه جوریاس ؟!

این شرکت که نام بردید اصلا مشهور نیست قضیش چیه ؟!

من شیرازم.... adsl دارم... اینجا کلا اینترنت سکته ای کار میکنه... یهو پینگ خوب میشه 150 160 هستش یهو خراب میشه میشه 300 ... نمیشه گفت یه مقدار ثابت و خاصی هستش.... سرعت دانلود روزانه هم واسه سرویسای محدود معمولا خوبه و بالای 200 هستش... بله این شرکت وایرلس هستش... فقط هم توو تهران و بندر عباس سرویس میدهووو من قبلا که تستاشو دیدم خوب بوده.. شما گفتین اینترنت بیسیم میخوام منم اینو بهتون معرفی کردم...

Thor God
10-02-2013, 01:31
انگار که اینترنت بی سیم از نظر سرعت خیلی از ای دی اس ال کمتره !

راستش من به خاطره اینکه خط تلفن نداریم تو خونه میخوام بی سیم بگیرم ! رفتم قیمت گرفتم گفتن 500 تومن خط تلفن ، میخوای نوکرتم هستم همین الان وصل می کنم ! منم گفتم 500 داشتم اینترنت ماهواره ای وصل می کردم !:n07: ( حالا قیمت راست و ریست کردن ADSL به کنار )

اساسی تو فکرم که چی کار بکنم ! آخه یهو دیدی بی سیم گرفتم سرعت نداشت ! بچه ها شما بودین چی کار می کردین ؟

arashsard
10-02-2013, 03:10
انگار که اینترنت بی سیم از نظر سرعت خیلی از ای دی اس ال کمتره !

راستش من به خاطره اینکه خط تلفن نداریم تو خونه میخوام بی سیم بگیرم ! رفتم قیمت گرفتم گفتن 500 تومن خط تلفن ، میخوای نوکرتم هستم همین الان وصل می کنم ! منم گفتم 500 داشتم اینترنت ماهواره ای وصل می کردم !:n07: ( حالا قیمت راست و ریست کردن ADSL به کنار )

اساسی تو فکرم که چی کار بکنم ! آخه یهو دیدی بی سیم گرفتم سرعت نداشت ! بچه ها شما بودین چی کار می کردین ؟

اینجا با 10 هزارتمن خط تلفن میکشن... ببین وایرلس رو با وایمکس اشتباه نگیرید... وایمکس یه شبکه سراسری هستش که دو شرکت ایرانسل و مبین نت ازئه میدن و اصلا کیفیت نداره... اما اینترنت وایرلس خیلی بهتره و حتی پینگش از ای دی اس ال هم بهتره... این شرکتی که معرفی کردم وایرلس میده...

Thor God
10-02-2013, 11:07
به غیر از این شرکت شرکت دیگه ای وایرلس نمی ده ؟!
میشه چند تا شرکت دیگه که تو بندر خدمات میدن معرفی کنید !

راستی شرکت i net تو بندر هم خدمت می ده ؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] net . ir بدون فاصله ! ( البته ایمیل زدم بهشون پرسیدم )

برای خرید باید قسمت ((تعرفه های پهنای باند اشتراکی (share) )) رو ببینم ؟!

یه سوال دیگه ! مثلا تو اینترنت بی سیم 512 سرعت دانلود تا چه قدر میره ؟! پینگ چه قدره ؟!

arashsard
10-02-2013, 13:10
به غیر از این شرکت شرکت دیگه ای وایرلس نمی ده ؟!
میشه چند تا شرکت دیگه که تو بندر خدمات میدن معرفی کنید !

راستی شرکت i net تو بندر هم خدمت می ده ؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] net . ir بدون فاصله ! ( البته ایمیل زدم بهشون پرسیدم )

برای خرید باید قسمت ((تعرفه های پهنای باند اشتراکی (share) )) رو ببینم ؟!

یه سوال دیگه ! مثلا تو اینترنت بی سیم 512 سرعت دانلود تا چه قدر میره ؟! پینگ چه قدره ؟!

آی نت فکر کنم فقط توو تهران سرویس میده... سرویس وایرلس باید ببینی توو شهرستان شما چه شرکتایی میدن... شرکتای معروف مثل آسیاتک و صبا و پارس و شاتل فقط adsl میدن و وایرلس ندارن...

در مورد پینگ هم عزیزم اینجا ایران است... هیچ کس از فردای خودش خبر نداره... نمیشه گفت پینگ یه عدد خاص هست... همش دست رئیس رئسا هستش... یه روز بهت حال میده فرداش ضد حال

در مورد سرعت دانلود هم سرویس 512 باید 62 کیلو بهت بده اما بیشتر بهت میده... حداقلش 100 120 هست....:n12:

mr-dion
10-02-2013, 16:13
محاسبه «حجمی» هزینه ADSL مصرفی از 23 بهمن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
به گفته معاون رگولاتوری اجرایی شدن دستورالعمل جدید ADSL پس از 22 بهمن‌ماه آغاز می‌شود و از این پس سرویس ADSL شامل یک هزینه نگهداری ماهانه می‌شود و مشترک بسته به ترافیک استفاده شده هزینه می‌پردازد.

به گزارش فارس در دستورالعمل جدیدی که کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات برای ارائه سرویس‌های ADSL تصویب کرده سرویس شامل یک هزینه ماهانه به عنوان هزینه نگهداری است و پس از آن مشترک به هر میزان که ترافیک استفاده کند، هزینه می‌پردازد.

همچنین در این دستورالعمل برای نخستین بار به عنوان راه‌حلی برای جلوگیری از دامپینگ در بازار، حداقل تعرفه تعیین شده که حداقل تعرفه 60 درصد کف تعرفه لحاظ شده است.

هم اکنون اغلب سرویس‌دهی شرکت‌ها بر اساس سرویس ADSL چند ماهه با حجم ترافیک محدود است (برای مثال 3 ماهه با 5 گیگابایت ترافیک) که با اجرای این دستور العمل طرح‌های سابق ADSL به طرح جدید تغییر می‌کند.

به گفته معاون رگولاتوری از آنجا که در دستورالعمل جدید برای نخستین بار صورت‌حساب مشترکان ADSL بر مبنای حجم ترافیک استفاده شده محاسبه می‌شود، اجرای این دستورالعمل نیاز فراهم کردن مقدمات و ایجاد تغییراتی در سیستم صورت‌ حساب‌گیری شرکت‌های خدمات دهنده داشت.

معاون نظارت و اعمال مقررات سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت: شرکت‌های خصوصی مشکلی در ایجاد این تغییرات نداشتند و هم‌اکنون آماده اجرای دستورالعمل جدید ADSL هستند.

وی ادامه داد: شرکت مخابرات نیز مقدمات اجرای دستورالعمل جدید را فراهم کرده اما در چند استان سیستم هنوز آماده نشده و نمی‌توانند سرویس را حجمی محاسبه کنند.

رضوانی با بیان اینکه منتظر آماده شدن تمامی شرکت‌ها برای اعلام یکباره زمان اجرای دستورالعمل جدید ADSL هستیم، گفت: اجرای دستورالعمل جدید ADSL پس از 22 بهمن‌ماه آغاز می‌شود. اگر تا آن زمان نیز این چند شرکت‌ مخابرات استانی نتوانستند سیستم صورت‌حساب‌گیری خود را آماده کنند، اجرای طرح آغاز خواهد شد و در خصوص آن شرکت‌ها نیز اعلام عمومی می‌کنیم که آنها اگرچه اینترنت نامحدود می‌دهند اما قادر به محاسبه ترافیک مصرف شده از سوی کاربران نیستند.

Thor God
10-02-2013, 18:46
آی نت فکر کنم فقط توو تهران سرویس میده... سرویس وایرلس باید ببینی توو شهرستان شما چه شرکتایی میدن... شرکتای معروف مثل آسیاتک و صبا و پارس و شاتل فقط adsl میدن و وایرلس ندارن...

در مورد پینگ هم عزیزم اینجا ایران است... هیچ کس از فردای خودش خبر نداره... نمیشه گفت پینگ یه عدد خاص هست... همش دست رئیس رئسا هستش... یه روز بهت حال میده فرداش ضد حال

در مورد سرعت دانلود هم سرویس 512 باید 62 کیلو بهت بده اما بیشتر بهت میده... حداقلش 100 120 هست....:n12:

خب خیلی ممنون از راهنمایی هات دوست عزیز اون شرکتی که اول گفتی بهش ایمیل زدم گفتن برای مصارف خونگی بی سیم نمی دیم !

آره دقیقا باید برم دوباره چرخ بزنم تو شهر پرس و جو کنم !

واسه مورد پینگ هم چیزی ندارم بگم ... :n14:

faded
13-02-2013, 16:19
ایا سرعت اینترنت رایتل از ADSL بالاتر هست؟

italodance
14-02-2013, 09:18
ایا سرعت اینترنت رایتل از ADSL بالاتر هست؟

نه بابا کلاه بردارند

سرعتش 512 ان وقت 3G

:n04:

10 دقیقه یخ رو ابشون کردم

5ive
15-02-2013, 03:31
دوست من شما شرایط همه رو داری؟

faded
15-02-2013, 16:27
دوست من شما شرایط همه رو داری؟

بله من برام مهمه بیشترین سرعت رو داشته باشم