PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار برای طراحی بنر متحرک چی هست؟

denzelmovie
08-02-2013, 22:34
سلام
دوستان عزیز لطفا یه نرم افزار بی نقص بهم معرفی کنید برای طراحی بنر متحرک
با هر نرم افزاری کار میکنم یه مشکلی داره، مثلا یکی از نرم افزارها با عکسهای png مشکل داره و وقتی باهاش درست میکنم رنگها بهم میریزه
فتوشاپ هم که روی عکسها میخوام افکت متحرک بذارم مثلا از چپ بیاد راست یا ناپدید بشه باید دستی اینکار رو بکنم که یه کم غیرعادی میشه
بعضی نرم افزارها خودکار هر افکتی بخوای میتونی روشون بذاری ولی بازم یه مشکل دیگه دارند
ممنون میشم یه نرم افزار خوب بهم معرفی کنید

unique.max
13-02-2013, 12:34
Adobe Flash
Swish Max

alireza2121
02-03-2013, 00:39
سلام منرم افزار Aleo Flash Intro Banner Maker من کمی کار کردم . بد نیست .

iKode
12-03-2013, 11:56
خود فتوشاپ هم میتونه انیمیشن درست کنه تصاویر متحرک حتما اشتباهی پیش اومده ولی بهترین نرم افزار که خیلی کارباهاش راحته الان همه با Flash درست میکنن کارشم خیلی راحت و جذابه

www.helshi.com
12-05-2013, 11:53
سلام
با هر نرم افزاری کار میکنم یه مشکلی داره، مثلا یکی از نرم افزارها با عکسهای png مشکل داره و وقتی باهاش درست میکنم رنگها بهم میریزه
فتوشاپ هم که روی عکسها میخوام افکت متحرک بذارم مثلا از چپ بیاد راست یا ناپدید بشه باید دستی اینکار رو بکنم که یه کم غیرعادی میشه
بعضی نرم افزارها خودکار هر افکتی بخوای میتونی روشون بذاری ولی بازم یه مشکل دیگه دارند

سلام. به نظر من بهترینش فتوشاپه. من با فتوشاپ هر متحرکی که به نظرتون برسه درست میکنم

moradib
13-06-2013, 12:08
......................

Aligfx
12-08-2013, 07:47
سلام

اگه حرفه ای میخوای که بهترینش flash professional
از swish max هم میتونی خیلی حرفه ای استفاده کنی